Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Жіноча самореалізація,де?

Кухня, церква, діти
Бізнес, економіка
Творчість
Салон краси...
Політика
Заважати жити чоловіку
Не переймаюсь даним питанням, пливу за течією
Усі варіанти потроху, нічого якісно
Все на вищому рівні

Автор Тема: Самореалізація  (Прочитано 67608 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Самореалізація
« Прочитано #20 : 15 Жовтня 2009, 00:13:21 »

Тут є такі цікаві речі (з практик про позитивне мислення) як "Зірковий шлях" ( формування цілей та бажання), журнал досягнень ( заносяться в журнал ваших досягнень цілі, що збулися), просто формулювання своїх бажань і таке собі відпускання їх, корисно деколи формулювати їх на письмі, не знаю наскільки вони насправді здійснюються  ;) якимись ангелами, але то допомагає думці сформулюватись а відповідно є надія, що матеріалізується, карта мрій і т.п.
Легкий такий сайтик, кому не буде чого робити може буде цікаво ;)
www.7sky.eu  :bouquet:
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Самореалізація
« Прочитано #21 : 17 Жовтня 2009, 15:44:07 »

www.7sky.eu
Цікаво там.  :good
Саме натрапила на твою ссилку.  :bouquet:
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Самореалізація
« Прочитано #22 : 11 Серпня 2010, 21:29:36 »

Сьогодні знайшла сторінку однієї жінки. З тих пір коли я була на її тренінгу пройшло біля 4 років.
За цей час, вона не тільки навчила або точніше сказати, вклала в голови людей гарну думку про те, що вони мають ставити свої цілі і досягати їх, вона і сама заснувала свій проект - свій бізнес - свою студію..
Тоді це був тренінг, на який стояла черга, брендових організацій, щоб замовити для "своїх" співробітників.
Він коштував тоді шаленні гроші від 5 до 10 тисяч доларів на групу 40 чоловік.
Але якби ці брендові організації знали, що інвестовані в "своїх" кошти можуть і не повернутися, а навпаки втікти разом з кадрами   :P Вони б певне того не робили  :=)
То був тренінг по тайм-менджменту і в принципі, для мене основним моментом тоді було те, що вона досить гарно за два дні дала мені зрозуміти - я втрачаю свій час, працюючи на когось..
Але то таке, дійсно кожен бачить на семінарі, що хоче, я для себе тоді зрозуміла, що пора ;)

Даю посилання на сам сайт і ще не знаю що то таке, але там є якийсь проект - я зареєструвалась, коли розберусь поділюсь враженнями...Для тих хто трохи завис у своєму стані...раджу зайти і трохи струсити порохи ;)
Думаю що це те, що треба для самореалізації ;)
У мене є мій план, що я писала у неї на семінарі на 10 років..Не все у мене пішло за планом, але дещо навіть раніше, можливо те що я заплунавала раніше буде пізніше  :unknow ;) Але тим не менше - ця система працює ;)
http://www.bogushtime.com
« Останнє редагування: 11 Серпня 2010, 22:56:59 від Tandylight »
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Самореалізація
« Прочитано #23 : 12 Серпня 2010, 23:34:17 »

Не знаю, чи до теми. Але я замислилась.
Эмоциональный интеллект: что это и для чего он нужен.
http://www.prostobankir.com.ua/hr/stati/emotsionalnyy_intellekt_chto_eto_i_dlya_chego_on_nuzhen
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Самореалізація
« Прочитано #24 : 31 Серпня 2010, 18:01:59 »

30 привычек, которые изменят вашу жизнь

Развитие полезных навыков – основа личностного роста и развития. Все что мы делаем – результат обучения. К сожалению, не все наши привычки полезны, поэтому нам необходимо непрерывно самосовершенствоваться.  Далее предлагается список из 30 практических навыков, которые очень сильно могут изменить вашу жизнь...
 
Приховано: Показати
Здоровье:

1. Физические упражнения каждый день 30 минут. Особенно, если вы мало двигаетесь на работе. 30 минут в день – это рекомендуемый минимум для поддержки здоровья.
2. Завтракайте каждый день. Завтрак – самый важный прием пищи в течение дня.
3. Спите 8 часов. Сокращение времени сна не идет на пользу. Вместо экономии времени вы накапливаете стресс и усталость. 8 часов – оптимально для большинства людей. Также полезно  вздремнуть 20 минут после обеда.
4. Избегайте дополнительных приемов пищи, чтобы избежать набор лишнего веса.
5.Ешьте фрукты и овощи каждый день. Наше тело и мозг любят фрукты и овощи, поэтому их необходимо есть как можно чаще – рекомендовано 5 порций в день.
6. Ешьте рыбу. Рыба богата на микроэлементы. Хотя бы один раз в неделю пополняйте их запас.
7. Выпивайте стакан воды после пробуждения. Когда вы просыпаетесь – тело обезвожено и нуждается в жидкости. Также пейте побольше воды в течение дня.
8. Избегайте газировку. Газировка - один из самых вредных напитков. Ограничьте ее употребление и организм скажет вам "спасибо".
9. Содержите тело в чистоте.
10. Если курите - бросьте.
11. Если пьете - бросайте. Даже не надейтесь, что алкоголь умеет решать проблемы – он их создает.
12. Не пользуйтесь лифтом, ходите по лестнице – это хорошее упражнение и вы никогда не потеряете время и нервы в застрявшем лифте.

Производительность:

1. Используйте систему входящих. Возьмите себе в привычку фиксировать все идеи, которые приходят на ум.
2. Ставьте приоритеты. Если есть сомнения, спросите себя: «Если я могу сегодня завершить только одно дело, что это может быть»
3. Планируйте. Особенно важно планирование на день и на неделю.
4. Вставайте рано. Это великолепный способ получить дополнительное время.
5. Проверяйте почту 2 раза в день. Это может легко превратиться во вредную привычку проверять ее каждые 10 минут.
6. Избегайте малозначительных заданий. Постоянная занятость еще не означает выполнение важных дел - сконцентрируйтесь на главном.
7. Поддерживайте порядок на рабочеем столе – это повысит производительность.
8. Автоматизируйте. Есть множество ежедневных и еженедельных задач, которые можно автоматизировать.
9. Устанавливайте жесткие сроки. Когда что-то начинаете делать, оцените трудозатраты. Это поможет избежать потери времени.
10. Один день в неделю отдыхайте. Выключите все и идите гулять, отдыхайте.

Личностное развитие:

1. Читайте одну книгу в неделю. Чтение – хороший способ поддерживать акивность мозга. Читая 30 минут  в день, можно читать одну книгу в неделю или 50 и более книг в год.
2. Решайте головоломки – хорошая тренировка мозга.
3. Научитесь позитивному мышлению, так как вы то, что вы думаете.
4. Быстро принимайте решения. Вместо часовых раздумий, чтобы такого сделать – примите решение менее чем за минуту.
5. Сделайте паузу перед покупкой. 48 часовое ожидание – изумительный способ сэкономить деньги.
6. Медитируйте 30 минут в день – помогает получить ясность сознания и душевный покой.

Карьера:

1. Начните вести свой блог. Это хороший способ научиться выражать свои мысли и донести их большому количеству людей.
2. Создайте свое портфолио – хороший способ показать, на что вы способны.


Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Самореалізація
« Прочитано #25 : 01 Вересня 2010, 15:42:57 »

не все наши привычки полезны, поэтому нам необходимо непрерывно самосовершенствоваться.  Далее предлагается список из 30 практических навыков, которые очень сильно могут изменить вашу жизнь...
 
[ Читати далi ]
Немає наставниці більш немилосердної та підступної, ніж наша звичка,- писав Монтень.
Вважаю, що потрібно відслідковувати усі звички, щоб життя було свідомим, а не проходило по доведеним до автоматизму програмам.
Розпорядки, ну наприклад, що зранку треба зробити зарядку, водні процедури, поснідати. А коли приходить певна година, то іти обідати, як прийде неділя, - то іти до церкви, "як усі люди", коли зомбовізор переконує іти на чергові вибори, то "як же не йти?", - перетворюють людину на робота, а не на свідому істоту. Краще не мати розпорядку, а жити свідомо.
Записаний
Следи за контекстами!

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Самореалізація
« Прочитано #26 : 07 Вересня 2010, 10:47:42 »

Я захотіла поділитись такими мотиваційними статейками, вони деколи досить грубі але майже завжди заставляють зібратись :) Я вже бачу коментарі  типу: "нічого нового" чи "теж мені одкровення"
Просто.... хто хоче читайте ;)

Ну ось наприклад:

Приховано: Показати
Два мира - два образа жизни.

Ничего не делай, будь  никем, ничего не говори, и тогда ты сможешь избежать критики. Томми Дюар.

В советское время любили сравнивать социализм и капитализм.
Звериный оскал капитализма и социализм с человеческим лицом.:)

И тогда и сейчас это разделение на два мира, на два образа жизни было популистским и отвлекающим от главного.

Сейчас делят мир на мир исламского фундаментолизма и мир демократии. Это тоже отвлечение людей от главного.

Главным разделением мира на два образа жизни проходит совсем по другому меридиану.

А именно.

Есть клуб жертв. С жертвами всегда что-то делали, делают или будут делать.

Если это работа - то в тяжелой работе и маленькой зарплате виноват работодатель, экономическая ситуация, образование жертвы (хотя странно что образование жертвы от жертвы не зависит), еще что-то, например, дети, родители, мужья, жены, семья и так далее.

Все что угодно. Но главное, что жертва страдает, жертвует собой и не виновата никогда в том, что происходит.

Не жертва выбрала эту работу и этого начальника. Не жертва меняет работу или начальника. Не жертва выбирает себе мужа (жену). Это как-то делают с ними. Не жертва расстается с мужем (женой) - это всегда делают с ними. И они от этого страдают! Очень страдают.

И потом ищут того, от кого они будут страдать теперь. И кто теперь будет во всем виноват.


Идея понятна.

К сожалению, жертв в нашем мире намного больше 90 процентов.

И даже те, кто не считает себя жертвой, не замечает, как каждый день жалуются на то, что кто-то с ними что-то делает, делал или сделает или может сделать.

Фактически они жалуются другим на свою слабость и обвиняют других в их силе.

Второй мир - это мир (небольшой), людей, которые считают что все всегда делают они. Своей силой или своей слабостью. Своими действиями или их отсутствием.

Это люди, которые живут исходя из того, что они причина всего что происходит в их жизни.

Даже если они не могут понять, как так получается всякая фигня в их жизни, которую они вроде бы не делали, но она происходит, они все равно пытаются понять, как же они этого добились.

Это люди, которые всегда сами несут ответстственность за то, что мало зарабатывают и начальник козел.

Сами выбрали такую работу и такого начальника. По глупости конечно, но сами.

Это они всегда виноваты в том, что мужчина и женщина начали жить вместе или виноваты в том, что разошлись.
Это все всегда из-за них!

И раз все всегда из-за них, они могут повлиять на то, что происходит. Жертвы не могут повлиять.

Жертвы могут только жаловаться и обвинять. И это прекрасно видно по письмам, которые публикую в этой рассылке.

Любое письмо можно легко и быстро отнести к тому или иному миру.

Если посмотреть НА СЕБЯ с этой точки зрения - это бывает очень больно. Именно поэтому люди боятся знать правду о себе. Но узнать правду о себе - это боль которая длится недолго.

А быть жертвой - это испытывать боль всю жизнь. Испытывать чувство бессилия и беспокойства. Если твоя жизнь зависит не от тебя - конечно ты беспокишься.

Или по другому - если ты беспокоишься - значит ты жертва.

Дальше должен идти мой текст синим цветом, но почему-то глючит интернет (я выпуск делаю через веб-интерфейс и цвет пока поменять не могу). Я всегда делаю свой текст синим, а письма читателей черным цветом. Ю.

Многие читатели наверняка покивали головой и решили, что они все понимают, что написано выше, и они, конечно, не жертвы.

Думаю, они заблуждаются. То есть вы. В качестве примера. Многие читатели обижаются, когда не получают ответ от меня или получают не тот ответ, который они ожидали или не такой развернутый, как они хотели.

И даже на мгновение не хотят задуматься, а может причина в том, что они мне ТАК написали, что у меня нет никакого желания (и смысла) отвечать вообще или подробно?

Кто-то из читателей недоволен этой рассылкой. Но читает ее.

Ежики плакали, давились, кололись, но продолжали есть кактусы. :)

Все из-за этого ужасного кактуса, - думали ежики! Зачем он с нами ДЕЛАЕТ ЭТО!!!

Давайте на будущее, прежде чем отправлять мне вопрос - перечитайте его, и определите - это вопрос  жертвы или вопрос  человека, - который является причиной всего в своей жизни.

Собственно и все.

Если вы сейчас подумали, что вы и так все это знаете и хотите чего-то новенького - то вы снова в роли ежика. Мучаетесь - но едите!

Это не вы делаете - это насилие делают с вами!!! Жертва, значит. И ведущий рассылки во всем виноват. :)

Юрий Мороз

Мало кто любит победителей, не правда ли? Квентин Тарантино.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Самореалізація
« Прочитано #27 : 07 Вересня 2010, 11:02:36 »

дивна постановка питання для 21 ст. Чому саме ЖІНОЧА самореалізація. ми ж за рівність статей.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Самореалізація
« Прочитано #28 : 07 Вересня 2010, 13:22:43 »

У жіночий розділ не встановлено коду доступу ;) і тема називається "Самореалізація" а не "Жіноча самореалізація" Тому прошу користуйтесь ;)  :bouquet:
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Самореалізація
« Прочитано #29 : 07 Вересня 2010, 14:12:13 »

А голосування?
Цитувати (вибране)
Голосування
Питання:   Жіноча самореалізація,де?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Самореалізація
« Прочитано #30 : 07 Вересня 2010, 14:14:02 »

Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Самореалізація
« Прочитано #31 : 07 Вересня 2010, 15:33:33 »


А тут теж один з мотивувальних моментів :)
Принаймі мене мотивує до дій :) 
Може і ВАм сподобається :) :bouquet:

Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Самореалізація
« Прочитано #32 : 07 Вересня 2010, 17:08:42 »

Які можуть бути проблеми у чоловіків :unknow Дітей бавити не треба за рахунок роботи, на кухню лиш за обідом  :=), реалізовуйся скільки хочеш  ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Самореалізація
« Прочитано #33 : 07 Вересня 2010, 18:08:21 »

Які можуть бути проблеми у чоловіків не знаю Дітей бавити не треба за рахунок роботи, на кухню лиш за обідом  Крейзі, реалізовуйся скільки хочеш
Великожіночий шовінізм.  ;)
Хоча думаю тут Лалія мабуть просто пожартувала.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Самореалізація
« Прочитано #34 : 07 Вересня 2010, 18:12:25 »

 :bouquet:
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Самореалізація
« Прочитано #35 : 10 Вересня 2010, 22:58:08 »

2. Завтракайте каждый день. Завтрак – самый важный прием пищи в течение дня.
З цим можна і посперечатись.
 Є така притча про учнів, які виясняли, чий вчитель духовної мудрості "крутіший". Перший учень каже: "Мій вчитель творить чудеса, матеріалізує коштовності, левітує".
 А другий відповів: "Мій значно сильніщий, бо він коли голодний, тоді їсть, коли хоче спати, тоді спить."
Записаний
Следи за контекстами!

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Самореалізація
« Прочитано #36 : 11 Вересня 2010, 00:15:03 »

З цим можна і посперечатись.
От з чим не можу сперечатись то це з цим :-[ Я коли продираю очі мушу поставити чайник і обовязково випити чаю з лимоном, тоді я готова зрушити гори...
Але щодо притчі - то певне правда ;)Бо я Раба свого шлунку. Коли я голодна я не можу думати ні про що...взагалі...Я стаю звіром :(
ЩОдо підтвердження теи про сніданок маю ще один приклад одного мого близькогонайомого ;) який зранкуу ніколи не снідав аж до обіду він не пив навіть чаю :) зараз зіпсувала такий гарний чоловічий характер:( , зранку тепер просить снідати :unknow, так каже веселіше ;)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Самореалізація
« Прочитано #37 : 11 Вересня 2010, 00:20:12 »

Цитувати (вибране)
Бо я Раба свого шлунку. Коли я голодна я не можу думати ні про що...взагалі...Я стаю звіром
тілець?  ;)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Самореалізація
« Прочитано #38 : 11 Вересня 2010, 00:23:23 »

В мене буває таке що я не їм до обіду, бо немає часу, аж жаби бурчать в животі. І коли звільниться хвилинка, роблю чай, і завжди мене хтось відриває(бо то на роботі), от тоді я зла :agressive Але хіба люди знають що я не їла, вони ж не зі зла. Це просто закон підлості.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Самореалізація
« Прочитано #39 : 11 Вересня 2010, 00:25:22 »

тілець?
Я Телець - і апетит у мене дикий ! Я як голодний, то все би віддав шоб підживитись  :)
Записаний
Experientia est optima magistra...