Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Дві половинки  (Прочитано 117603 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дві половинки
« Прочитано #40 : 10 Січня 2009, 14:22:57 »

Тобто, ваші стосунки стають дедалі кращими завдяки детельним поясненням ваших один до одного бажань і сподівань  та обговорення непорозумінь.
Саме так. :drink І уже багато років.   :)
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Дві половинки
« Прочитано #41 : 13 Січня 2009, 17:15:56 »

Для тих, хто не в шлюбі:
Як правильно розірвати стосунки?
Розрив – це завжди біль. Тому часто ми не бажаємо навіть думати про це. Біль, пов'язаний з розтаванням можна зменшити і навіть уникнути його, якщо проявити такт і повагу.
Відкритої розмови, як правило, не уникнути. І це добре!
1.   Чим швидше ви розставите всі точки над «і», тим більш чесно ви вчините.
2.   Потрібно спробувати зробити це в більш м’якій формі. Приділіть увагу тому, що життя на цьому не зупинилося, і, навіть, добре, що ви зрозуміли свою невідповідність перш, ніж створили сім`ю.
3.   Говоріть не з позиції критики, що «у тебе поганий характер, ти не достатньо приваблива чи розумна», а говоріть про себе. Наприклад: «Я хочу, щоб ти була щаслива, але я зрозумів, що не зможу тебе такою зробити. Тобі потрібен інший, у вас все буде добре. У нас хороше спілкування. Але не достатнє для шлюбу.»
Необхідно цінувати інших людей. Коли ви відкидаєте того, хто любить вас, ви наносите йому тяжкий удар. Спробуйте згадати все добре, що було між вами і зробіть на цьому акцент.

Не витрачайте час, якщо:
-   вам зрозуміло, що проблеми не можуть бути вирішені;
-   ваші дороги суттєво розходяться;
-   продовження стосунків принизливе для вас;
-   ви пішли на серйозні компроміси, а партнер не погодився на жоден з них;
-   немає ніяких просвітів в загальній темній картині;
-   вас використовують з матеріальної  точки зору;
-   вами зловживають з емоційної чи сексуальної точки зору;
-   до вас застосовують фізичні дії.
     
Не створюйте сім`ю, якщо:
-   ви хочете зробити на зло бувшому коханому;
-   через занижену самооцінку («Крім нього я нікому не потрібна»);
-   ви прагнете реалізувати програму «вийти заміж до 25 років»;
-   через міркування престижу;
-   набридло жити з батьками;
-   ви не довіряєте партнеру;
-   вами керує бажання мати дітей;
-   вік «підтискає»;
-   батьки тиснуть;
-   ви відчуваєте тиск зі сторони партнера («Краще за мене тобі не знайти»);
-   ви одинокі;
-   у вас горе;
-   вами керує вигода (машина, квартира, гроші).

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Дві половинки
« Прочитано #42 : 02 Лютого 2009, 16:17:47 »

 Чи можна жити з батьками?
Специфіка слов`янських сімей полягає у значній залежності від батьків. На відміну від сімей на Заході, у зрілому віці багато молодих людей живуть з батьками. Якщо у молодого чоловіка відсутній досвід самостійного проживання, то його власні погляди на життя можуть і не бути сформовані. Чоловік (або дружина) приходять в дім батьків свого партнера з позиції дитини, а в процесі спілкування  це перешкоджає формуванню власних поглядів на життя.
Для деяких молодих людей цей період надто затягується. Батьки мають усвідомити, що бажання добра і допомоги молодим не означає втручання в їхнє життя. А молодій сім`ї варто розпочинати спільне життя окремо від батьків. Деякі розраховують, що якщо вони будуть жити з батьками, то їм вдасться уникнути багатьох побутових проблем. Я навіть чую, як ви говорите: «Зараз так дорого знімати квартиру». Однак, лише матеріально і емоційно незалежні від батьків люди готові до шлюбу.
Створюють сім`ю дві людини, і саме вони повинні навчитися разом долати всі життєві труднощі. В решті решт, це ж так романтично – самим створювати щось нове і неповторне.
Таку позицію рекомендує і Біблія: Быт.2:23-24 "И сказал человек: вот, это кость от костей моих и плоть от плоти моей; она будет называться женою, ибо взята от мужа, потому оставит человек отца своего и мать свою и прилепится к жене своей; и будут одна плоть."
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Дві половинки
« Прочитано #43 : 24 Лютого 2009, 23:52:55 »

Сьогодні я хочу розбити деякі міфи, які з покоління в покоління передаються із уст в уста. Міфи, які виробляють в нас, молодих, комплекси неповноцінності і заважають проявлятися нашим дарам і талантам. Це міфи про «справжніх чоловіків» і «справжніх жінок», які вже встигли укорінитися в свідомості багатьох з нас. Вони впливають на нашу поведінки і ми керуємося цими міфами.
Почнемо з чоловіків:
В юнацькому віці здається, що десь існують справжні чоловіки. Вони не бувають слабкими, тримають себе в руках і не виявляють емоцій. Ці погляди навіяні стереотипами нашого суспільства. Кому з хлопчиків в дитинстві не говорили: «Поводься як чоловік», «Ти ж не дівчинка. Справжні чоловіки не плачуть», «От виростеш – будеш справжнім чоловіком».

Та проблема в тому, що ніхто точно не міг сформувати і описати образ справжнього чоловіка. Тому хлопці малювали собі цей образ в уяві. Щось брали у батька, щось у діда, щось від улюбленого кіно героя, щось з улюбленої  книги, а щось від «пацана», що живе по сусідству. Ось так і народжувався образ супермена:
-   Досить агресивний. Якщо щось відбувається не так, то він одразу ж кинеться у бійку і покаже, хто справжній чоловік.
-   Абсолютно незалежний. Його не хвилюють проблеми інших. Головне, щоб його потреби були задоволені.
-   Завжди приховує свої емоції. Добре йому чи погано, про це можна лише здогадуватися, бо прояв емоцій – це слабкість.
-   Об’єктивний в своїх оцінках. Він найрозумніший, і його заключення з будь-якого питання завжди вірні. У всіх  розмовах відрізняється компетентністю і логічністю.
-   Не піддається впливу інших. Він підкорює інших своїй волі і завжди незламний.
-   Обожнює науку і спорт. І зневажає всіх, хто не має накачаних м’язів і спортивного виляду.
-   Зберігає спокій в кризових ситуаціях. Навіть якщо все погано, він буде незворушний. Просто не буде думати про це.
-   Достатньо мовчазний. Бажання з кимсь поспілкуватися він задушить на корні, бо це належно для його поведінки.
-   Володіє чудовими діловими якостями. Якщо він візьметься до справи чи відкриє свій бізнес то в нього все обов’язково вийде.
-   Не ображається. Йому взагалі не відоме почуття образи. Йому байдуже, що про нього говорять інші.
-   Авантюрист, любить ризик, пригоди. Він не боїться висоти, глибини, темноти. Тому стрибає з парашутом, пірнає в акваріум з акулами, дереться на скелі.
-   Завжди знає як діяти в будь-якій ситуації. Завжди має на по готові правильне рішення. Для нього немає безвихідних ситуацій.
-   Ніколи не плаче. Він взагалі не знає що це таке.
-   Завжди і всюди займає позицію лідера. Якщо потрібно виступати з прромою – він піде без підготовки; в змаганнях, звичайно, він прийде першим.
-   Має високу самооцінку. Він знає собі ціну і ніколи не сумнівається в успіху. Він поважає себе коханого більше за всіх.
-    З великими претензіями. Якщо машина, то лише найдорожча, якщо дружина – то найкраща.
-   Вважає, що чоловіки у всьому кращі за жінок. «Курка – не птиця, жінка – не людина», - зневажливо говорить він.
-   Вільно спілкується з іншими чоловіками на тему сексу. І, більш того, ця тема його улюблена. Він може розповідати все з найдрібнішими деталями і вразить всіх кількістю своїх жінок.
-   Завжди задоволений собою, гоноровий. Його не мучать питання типу: «Як я виглядаю» або «Що про мене подумали?»
-   Грубий і різкий в спілкуванні. Навіщо розводити якісь сентименти, якщо можна сказати все прямо, не враховуючи норми пристойності?
-   Абсолютно не цікавиться власною зовнішністю. І, дійсно, справжній чоловік має бути природнім. Навіщо користуватися дезодорантом або щодня одівати чисті шкарпетки? Нехай всі відчувають, що поруч з ними супермен!
-   Недбалий у звичках. Він рахує, що куріння і алкоголь просто створені для чоловіків, і це атрибут їх належності до особливої касти.
-   Доволі галасливий. Всі повинні його помічати. Якщо сміятися, то тільки ржати як коняка. Якщо слухати музику в плеєрі, то так, щоб лопалися перетинки у сусіда, не говорячи вже про себе.
-   Не потребує безпеки. «Всі правила вигадали боязливі дівчата», - говорить він. «Я все можу!» Так він намагається ходити по даху, перевішується через вікно. Йому все ні по чому. Тільки… інколи він потрапляє в лікарню з травмами.
-   Не захоплюється мистецтвом і літературою. Йому це не цікаво.

Ось такий образ «справжнього чоловіка» складається у юнаків. І вони намагаються всіма силами наслідувати його. Їм здається що якщо вони досягнуть цього, то всі дівчата будуть звертати на них увагу.
Я не заперечую, що всі ці якості, в деякій мірі притаманні чоловікам, проте в такій перебільшеній формі вони спотворюють їх. Мало того, ці стереотипи не дають чоловічу проявити свою індивідуальність, розкритися як особистість і зав’язати спілкування. Цей образ являється джерелом комплексів, так як при кожному порівнянні себе з цим видуманим героєм, хлопець буде програвати. Це призводить до думок: «Я якийсь не такий», «Мене ніхто не полюбить, бо я не схожий на ідеал».
 Та давайте подивимося, яка картина про ідеального чоловіка є у дівчат.
Він повинен бути:
-   приємної зовнішності;
-   стрункий та фізично розвинутим;
-   акуратним;
-   елегантним;
-   вміти триматися достойно;
-   інтелігентним;
-   всесторонньо розвиненим;
-   чуйним і уважним;
-   вірним;
-   тактовним;
-   справедливим;
-   з почуттям гумору;
-   самостійним.

А на думку молодих жінок, які перебувають в шлюбі рік-два, для подружнього життя найважливішим за все є:
- ласка;
- ніжність;
- любов до дітей і вміння виховувати їх;
- готовність до домашньої роботи;
- лагідний характер.

Ну, то як, порівняли свій вигаданий образ «справжнього чоловіка» з тим, що чекають від вас жінки? Можливо, вони не звертають на вас увагу через те, що ви занадто сильно бажаєте бути схожим на свій ідеал грубого, неохайного, самовпевненого чоловіка? Можливо, ті якості, які ви бажаєте виховати в собі, взагалі не стануть вам у пригоді або фундаментально зіпсують вам життя? Подумайте про це і, доки ще не пізно, почніть виховувати в собі ті якості, котрі знадобляться вам в подружньому житті.

Далі буде про жінок....
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Дві половинки
« Прочитано #44 : 26 Лютого 2009, 19:35:02 »

Тепер про жінок:
Як у юнаків, так і у дівчат є певний стереотип жіночої ролі. Вони вважають, що «ідеальна жінка»:
-   Легко проявляє свої почуття. Їй просто сказати людині про почуття, які вона має до неї бо вона дуже чутлива.
-   Захоплюється мистецтвом та літературою. Вона знає роботи видатних художників і може декламувати вірші по пам’яті. Політ фантазій і піднесеність – її незмінні супутники.
-   Має потребу в захисті. Вона не може постояти за себе і завжди шукає захисника.
-   Спокійна. Перепади настрою її не хвилюють, бо вона не залежить від них.
-   Акуратна. В шафі ідеальний порядок, постіль заправлена, а на підлозі жодної смітинки – стерильна чистота.
-   Постійно цікавиться своєю зовнішністю. Вона постійно турбується про своїй зовнішній вигляд: по декілька разів на місяць перемальовує волосся в інший колір, щодня робить собі маски і масаж.
-   М’яка і поступлива. Завжди з усім погоджується. Не має власної думки.
-   Балакуча. Говорить, на замовкаючи, цілими днями, а оскільки своєї думки в неї немає, то спілкується про всілякий непотріб.
-   Вважає, що чоловіки в усьому перевершують жінок. Вона постійно відчуває печаль, коли порівнює себе з чоловіками. Їй здається. Що в неї немає ніяких переваг.
-   Надто залежна в стосунках. Якщо посвариться з подругою, то буде ридати декілька днів підряд, бо не уявляє життя без спілкування з нею.
-   Амбіції відсутні. «Я повинна справдитися як дружина та мати. Картера мені не потрібна. Це не моя роль», - говорить вона.
-   Ніколи не діє як лідер. Вона боїться брати на себе відповідальність і чекає, що чоловік візьме її. Завжди відчуває ускладнення в прийнятті рішень.
-   Хвилюється через дрібниці. Для такої жінки хвилювання – це ознака турботи і любові. Якщо вона не буде хвилюватися – це буде означати, що вона черства і байдужа до оточуючих.
-   Не знає, як взаємодіяти з оточуючим світом. Для неї єдиний вихід – вийти заміж, щоб замість батьків, які їй допомагали  орієнтуватися в житті, став чоловік.
-   Відрізняється своєю нелогічністю. Через це рідко буває компетентна в справах.
-   Критичні ситуації бентежать її. Вона легко піддається паніці.
-   Не любить науку и спорт. Вона не любить ходити до спортзалів чи в басейн. Останні вправи вона робила лише в школі, і на цьому все скінчилося. Їй не подобається навчатися, адже їй це не знадобиться.
-   Легко піддається впливу інших. Їй подобається слухати сусідок, які наговорюють їй на інших людей. А в спорах займає ту сторону, яка має на неї більший вплив в даний час.
-   Вельми суб’єктивна в своїх оцінках. Оскільки вона дурепа, то не може чітко сказати, що і чому їй подобається, а що не подобається. Не може приводити доводи і аргументувати свої погляди.

От такий стереотип «справжньої жінки». Вона досить пасивна, дурна і не цікава. Ви хочете такою бути? Тоді неухильно слідуйте цим пунктам. Якщо ви будете порівнювати себе з нею, то будете відчувати комплекси через те, що в дитинстві вам говорили: «Ти нечупара. Тебе ніхто заміж не візьме. У справжньої жінки завжди порядок» або «Ти надто розумна, а чоловіки таких не люблять. От і лишишся старою дівою». Ви будете страждати через невідповідність прийнятим правилам.

І хоча доля істини є в схильності жінок до емоційності і залежності, все ж, той портрет, який ми побачили, - недостойний.
Давайте подивимося що ж чоловіки, перш за все, хочуть бачити в жінці:
-   жіночність;
-   вірність;
-   скромність;
-   розсудливість;
-   надійність;
-   товариськість;
-   ніжність;
-   уважність;
-   обов’язок перед сім’єю;
-   відповідальність;
-   співчуття.

Цікаво, що чоловікам легше назвати ті якості, які б вони не хотіли б бачити в дружині, ніж ті, які хотіли б. Серед негативних якостей в жінці, які відштовхують чоловіків, були названі:
-   брехливість;
-   дріб’язковість;
-   безвідповідальність;
-   вульгарність;
-   заздрість;
-   грубість;
-   високо мірність;
-   крикливість;
-   невживчивість;
-   марнотратство;
-   вертлявість і кривляння.

Більшість чоловіків стверджує, що жіноча чарівність – в природності поведінки. Що їй повинні бути притаманні тактовність, ніжність, турботливість, співчуття, уважність до чоловіка, зацікавленість в тому, що він говорить.

Зверніть увагу, що чоловіки хочуть бачити не дурних язикатих дівок, у яких дивний колір волосся і залежне становище від усіх, хто поруч. А розумних, красивих, жіночних дівчат, з якими цікаво було б поспілкуватися.

Отож, друзі, робіть висновки і вдосконалюйтеся! Не все, що нав’язує світ є правильним і принесе в ваше життя позитивні наслідки. Будьте обачними у виборі орієнтирів для життя. Всі ми на когось орієнтуємося. Важливо на кого, або на що.   


Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дві половинки
« Прочитано #45 : 26 Лютого 2009, 20:40:36 »

З віком і з досвідом сам доходиш до подібних висновків, а тому, для молодих, розумних але ще недосвідчених людей ці поради будуть дуже доречні, а нерозумні ніяких порад не слухають, тому і вчаться на своїх помилках. Все життя.
У моєму житті був випадок, коли випадково зустрівши дівчину яка не підпадала під стереотип жіночої ролі, але завдяки їй мені відкрилися очі на ту, в яку я був закоханий і не помічав і не розумів, що зовсім не туди потрапив. Правда навіть якби перед тим я і 10 разів прочитав ці рекомендвції, то все одно б їх не сприйняв. Почуття засліплюють...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Дві половинки
« Прочитано #46 : 07 Березня 2009, 20:16:31 »

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

юрист

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Дві половинки
« Прочитано #47 : 26 Березня 2009, 11:13:03 »

О, так!!! Почуття засліплюють!
Погоджуюсь абсолютно!
 :-*
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дві половинки
« Прочитано #48 : 15 Вересня 2009, 23:17:40 »

Лалія, позвольте мне порекомендовать прочесть Вам книги Насипа Хамитова (кажется так имя автора – давно читала и книга не моя) – он психоаналитик и философ, довольно точно определил место и роль, как мужчины, так и женщины в обществе (кстати «запоем» прочесть не получится – придется обдумывать чуть ли не каждый абзац). Кстати, по его мнению, в отношении двоих всегда присутствует третий персонаж – общество, которое, в свою очередь создаёт мнения и мораль именно для выживания самого себя - это надо читать.
Я же, как астролог любитель (но не эзотерик – прошу не путать), увлекающийся именно синастрической астрологией (астрологией взаимоотношений) – давно знаю, что почти все рекомендации, опубликованные в женских журналах – фарс и мусор – направленные не так помочь женщинам, как распространить очередной товар (сказать по-другому – реклама). С другой стороны, если САМА женщина расценивает себя как товар, точнее сказать свою внешность, молодость (извините, подобное писать мерзко, но таковы реалии жизни) который стремится продать (для получения определённых социальных и бытовых благ)  - так вперед, становитесь «куклой», «мясом» или как там ещё таких называют, здесь хорошим подспорьем станут статьи женских журналов на темы: «Словить», «Приручить», «Удержать».
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дві половинки
« Прочитано #49 : 15 Вересня 2009, 23:46:47 »

"Одиночество женское и мужское. Опыт вживания в проблему" Автор: Назип Хамитов

Назіп Хамітов «ТАЙНА МУЖСКОГО И ЖЕНСКОГО»
Котра з них?

Цікаво, що в нього є книги афоризмів, от їх точно постараюсь знайти.  :good

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дві половинки
« Прочитано #50 : 16 Вересня 2009, 00:15:33 »

Читайте все, все какие сможете найти – не пожалеете (либо… вообще-то они вызывают крайние реакции и отклики).
Записаний

genya

  • Новачoк
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 01:55:04

    Звідки: калуш
Дві половинки
« Прочитано #51 : 31 Грудня 2009, 08:03:02 »

то багато що від долі залежить - комусь щастить й він знаходить свою половинку, комусь ні...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дві половинки
« Прочитано #52 : 31 Грудня 2009, 10:11:17 »

Може і так. Буває, зо хочеш і дуже шукаєш, а нема. А в той же час на когось поруч само звалюється.

Я якось завжди переконано знав, що одружуся із брюнеткою (хоча завжди балдів від блондинок) і що у нас буде саме син (хоча хочу доньку).
Був момент, коли я вже засумнівався було у своїх переконаннях, але таки сталося так як мало статися.
Думаю можна було йти на перекір долі але мабуть нічого доброго то б не дало.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дві половинки
« Прочитано #53 : 25 Січня 2010, 17:29:24 »

Кто Ты?
- Женщина.
- Какая?
- Единственная.
- Бегущая или отверженная?
- Загадочная и таинственнаяя
- Веселая или грустная?
- Желанная и свободная.
- Чувственная?
- Чувственная.
- Простая иль благородная?
- Я твоё бренное прошлое,
Блаженное настоящее,
Мечтательное будущее,
Ласковое и парящее...
- Будешь моей надеждою,
Радугой и откровением?
- Я буду просто женщиной,
Грешным,безумным видением

Відповідь від: 25 Січня 2010, 16:58:13
Мужчина. И Женщина. Тонкие нити.
Случайностей нет. И вы их не ищите.
Мы будто идём по какому-то кругу -
На ощупь найти так надеясь ту руку,
Что ляжет в ладонь без малейших сомнений…
Живём в ожидании прикосновений,
Чтоб вдрогнув однажды, очнуться от сна -
Понять, что бывает зимою Весна,
Что лучшая музыка - голос любимый,
Что можно без слов - как волшебники-мимы -
Часы напролёт говорить, говорить,
И столько услышать… И столько постичь.

Мужчина и Женщина. Крепкие нити.
Случайностей нет. Так зачем же мудрите,
Зачем вы защитные строите стены -
Заранее зная - не будет замены…
Послушайте, страх тут совсем неуместен,
Поймите, пожалуйста, как ценно “Вместе”…
У вас есть крыло. У кого-то второе.
Сложите их вместе. Отныне вас двое.
Летите. Пожалуйста, не сомневайтесь.
Не бойтесь. С любимыми просто срастайтесь.
Поверьте мне - вместе легко вы взлетите.
Вы только не бойтесь. Вы только любите.

Відповідь від: 25 Січня 2010, 16:58:53
Свет приглушённый… Падают одежды…
Супружеское ложе… Он… Она…
В глазах супруга светится надежда -
Свой долг сегодня выполнит жена…

Она согласна!!! «Не спеши, малышка…
Так хорошо… Ещё чуть-чуть! О, да!
Чуть посильней, но всё-таки не слишком…
О! Ты великолепна… Как всегда…»

Улыбка счастья на лице у мужа,
Он весь обмяк, через минуту спит…
А сколько сил жене потратить нужно,
Втирая мазь в его радикулит?!?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дві половинки
« Прочитано #54 : 22 Липня 2010, 16:41:08 »

Сорі не знала куди це засунути :pardon
Це річниці подружнього життя і як вони (кожна) називаються   ;) :bouquet:


Приховано: Показати
Щороку сімейна пара відзначає річницю весілля. Цей день нагадує парі приємні моменти весілля і підводить підсумок ще одного року сімейного життя. Народ річниць весілля дав свої назви. Деякі з них:

Зелене весілля - перший день весілля і перший рік після неї. Талісман - миртових вінок, як знак юності, свіжості і чистоти. Це найперша весілля у списку річниць. В день весілля символічним подарунком вважають саджанець деревця, яке буде рости і міцніти разом з сім'єю. Під час першого року спільного життя молодята святкують день одруження кожен місяць, а особливо люблять - щотижня протягом місяця після весілля. Зелену весілля символізують листя у весільному вінку нареченої та квітка в бутоньєрці нареченого.

1 рік - ситцеве (марлеве) весілля. Називається вона так тому, що союз молодих ще не достатньо готується. Медовий місяць давно пройшов, молоді по-справжньому впізнали один одного, зіткнулися і подолали перші труднощі сімейних відносин. Так як найшвидше зношується ситець, особливо у молодих, то в цей день молодятам прийнято дарувати ситцеві хусточки, фартухи, ситцеві подушечки у вигляді серця, постільна білизна та інші подарунки з ситцю і шовку.

2 роки - паперове весілля. На другий рік відносини ще не міцні і рвуться легко, як папір, а, значить, все в руках самих молодих. Подружжю дарують паперові подарунки: гарні книги, картини, фотоальбоми, календарі або пачку грошей.

3 роки-шкіряне весілля - три роки спільного життя вважається першим значним етапом, відносини стали досить міцними, але все ще не усталеними і гнучкими, як шкіра. Гості дарують вироби зі шкіри - гаманці, портмоне, ремені, брелоки для ключів, сумки.

4 роки - лляне (воскове) весілля. Льон є символом достатку і розкоші, яку могли собі дозволити. Прийнято дарувати вироби з льону: рушники, скатертини, простирадла, покривала, тощо. Обов'язковою окрасою на столах є красиві свічки.

5 років - дерев'яне весілля. Сімейний союз став вже досить міцним, але небезпека пожеж (сімейних сварок) все ж таки існує. На столі має бути хоча б один дерев'яний предмет. За давньою традицією, якщо в цей рік подружжя посадять дерево, то воно буде радувати і їх праправнуків. Подружжю прийнято дарувати різні вироби з дерева - дерев'яний посуд, скриньки, дрібні предмети меблів, дерев'яні прикраси і вироби, ложки та матрьошки.

6 років - чавунне (горобинове в Латвії, льодяникове в Америці та Західній Європі) весілля відзначають на шостий рік спільного життя. Відносини молодих в цю річницю як чавун - не дивлячись на міцність, крихкий метал і від удару він може тріснути. За латиської традиції символом сімейного вогнища вважається горобинове гроно, яка зберігає любов, уберігає від хвороби, приносить у родину сина. Кращими подарунками в цей рік є чавунні горщики або сковорідки, свічники і рослини горщиків.

7 років - мідне весілля. Мідь - символ сімейної міцності, краси і достатку. У цей день можна дарувати подружжю вироби з міді: свічники, тази для варення, карбування.

8 років - бляшане весілля. Жерсть (особливо якщо вона нова, блискуча) - символізує оновлення сімейних відносин. А, отже, рекомендується змінити навколишнє оточення - зробити ремонт квартири або будинку, придбати нові меблі. Відповідними повинні бути й подарунки - все те, що прикрасить і змінить інтер'єр сімейного вогнища.

9 років - фаянсове весілля. З кожним роком сімейні відносини стають міцнішими і сильніше, як хороший чай. Фаянсові чашки, наповнені чаєм, є символом краси сімейних відносин, їх згуртованості, достатку. Бажаними подарунками в цей ювілей є - фаянсовий і фарфоровий посуд, вироби зі скла і кришталю.

10 років - рожеве (олов'яне) весілля (в Прибалтиці - бурштинова). Це перша кругла дата в родині і тому відзначається з усім розмахом. На це свято запрошуються всі, хто був на одруженні. Чоловік дарує дружині букет троянд як символ любові, віри і надії на наступне десятиліття. Обов'язкова умова до подарунків - не їхня практичність, а краса. Символом ювілею є троянди, які дарують подружжю всі гості. Бажано, щоб елемент троянди був присутній на одязі кожного гостя (візерунок на сукні, квітка в петлиці або просто відповідний колір одягу). На столі обов'язкові свічки, рожеве вино, чай з пелюстками троянд і, звичайно, прикрашений трояндами торт.

11 років - сталеве весілля. Початок нового десятиліття спільного життя. Прийнято дарувати вироби з нержавіючої сталі.

12 років - нікелеве весілля, за деяким звичаєм святкується через дванадцять з половиною років, але не забороняється відзначати її і в дванадцять років. Ці роковини нагадує про необхідність підтримувати блиск і лоск свого шлюбу. Цього дня дарують блискучі подарунки (наприклад, нікельовану посуд).

13 років- конвалієве весілля. Гості дарують подарунки з мережива, вироби, пов'язані з тонкої вовни. Конвалії є символом цього ювілею - світлі, тендітні і ніжні, як любов.

14 років - Агатове весілля. Сімейні відносини набувають нових барв дорогоцінних вогнів. Подружжю дарують прикраси з агата і фігурки із слонової кістки.

15 років - скляне весілля - свідоцтво чистоти і ясності відносин подружжя. На святковому столі обов'язкове скляний та кришталевий посуд. Звичайно, і подарунки символізують чисті й прозорі, як скло, відносини між подружжям - вази, келихи, салатниці, чарки і т.д.

18 років-бірюзове весілля, справляють після вісімнадцяти спільних років. Як правило, в ці роки у дітей настає повноліття, і бірюза - символ краси, крихкості і ніжності життя всієї родини, а не тільки подружжя. У ці роковини дарують прикраси з бірюзи.

20 років - порцелянове весілля. Посуд, подарована в перші роки спільного життя вже розбилася (без сумніву, на щастя) і треба допомогти ювілярам у поповненні чайної і кавової начиння. На "порцелянову" весілля прийнято дарувати кавовий, чайний або столовий сервіз, в залежності від смаку та вподобання винуватців торжества.

25 років - срібне весілля. Перша "дорогоцінна" річниця. Міцність сімейного союзу вже не залежить ні від яких ситуацій і випадковостей. Святковий стіл сервірується посудом зі срібла і мельхіору (це можуть бути свічники, столові прилади і т. д.). Гості дарують срібло. Або посріблені вироби.

30 років - перлове весілля. Символом бездоганних відносин між подружжям є не тускнеющій натуральні перли. Цього дня чоловік дарує дружині намисто з перлів, в якому прожиті роки, як перлини, нанизані на нитку часу.

35 років - полотняне (коралове) весілля. Полотняне скатертину уособлює собою світ, благополуччя і домашній затишок. Червоні корали - здоров'я і довге спільне життя. Подружжю дарують прикраси з червоних коралів, полотняні скатертини, серветки, покривала, рушник, простирадла та інші вироби з полотна і льону. Дружина, як в день весілля, дарує чоловікові сорочку.

37 років-алюмінієвий ювілей. Алюміній символізує легкість і міцність сімейних уз.

40 років - рубінове весілля. Рубін - символ любові і вогню. Він зберігає щастя і любов. Колір рубіна - колір крові. Відносини між подружжям близькі, "кровні". Гості дарують подарунки рубінового кольору.

45 років - сапфірове весілля. Символом цієї річниці є сапфір - камінь вірності і доброти. За переказами сапфір не лише рятує від важких дум, а й освіжає почуття, додає сили для боротьби з негараздами і хворобами.

46 років-лавандове весілля. Лаванда росте тільки в чистій природі і символізує чисті і світлі відносини між подружжям.

47 років-кашемірове весілля. Кашемір - символ затишку та тепла сім'ї.

48 років-аметистове весілля. Символом цієї річниці є аметист - знак подружньої вірності.

49 років-кедрове весілля. Кедр - такий же міцний, і надійний, як подружні відносини винуватців свята.

50 років - золоте весілля. Тільки любов, відданість, ніжність і повагу подружжя допомогли досягти цієї дати. Подружжя одягають один одному нові обручки, а старі передають онукам та правнукам як сімейну реліквію. Гості дарують красиві й дорогі подарунки.

55 років - смарагдове весілля. Союз чоловіка і дружини також прекрасний, як смарагд.

60 років - діамантове (платинове) весілля. Діамант - камінь незвичайної міцності і чистоти, освітлює шлях до сімейного щастя, символізує міцність і красу сімейних уз.

65 років - залізне весілля, символізує любов, надійність і міцність, що скувала ювілярів.

67 років-кам'яне весілля. Сімейні відносини символізує скеля у бурхливому морі життя, яка міцно витримує всі стихії долі.

70 років - благодатне весілля. Діти, онуки, правнуки дякують чоловіків за їх любов, надійність і теплоту.

75 років - коронне весілля. Вінчає довге і щасливе спільне життя.

80 років-дубове весілля. Ваше сімейне життя таке ж довговічне, як це величне і міцне дерево.

100 років-червоне весілля. Назву сторічного ювілею запропонували самі винуватці свята - чоловік і жінка-довгожителі Агаєв з Азербайджану: 126-річний Ніфтулла і його 116-річна дружина Балабеім. Вони прожили разом ціле століття.

Бажаємо і вам відсвяткувати такий почесний ювілей!
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дві половинки
« Прочитано #55 : 16 Вересня 2010, 14:37:09 »

Путеводитель хорошей жены

Housekeeping Monthly, 1954

Подготовьтесь к встрече мужа с работы заранее.

• Ужин всегда должен быть готов к его возвращению. Даже если это произойдет ночью, его должна ждать вкусная горячая еда. Это способ показать, что вы думаете о нем и заботитесь о его потребностях.

• Подготовьте себя. Сделайте 15-минутный отдых перед его приходом. Поправьте макияж, повяжите ленту в волосы. Вы должны выглядеть свежей, а не замученной. Он и так провел целый день в эмоциональном напряжении среди уставших и утомленных работой людей.

• Вы должны быть весёлой и интересной ему всегда. Поднимите ему настроение после, возможно, скучного трудового дня. Он нуждается в этом, и обеспечить это - ваша обязанность.

• Уберите беспорядок. Непосредственно перед приходом мужа сделайте последний обход дома, смахните пыль, уберите школьные тетради, игрушки, бумаги и прочее со стола.

• В холодное время года зажгите свет и огонь. Ваш муж будет чувствовать, что он достиг тихой гавани покоя и порядка, и вы почувствуете подъем тоже. В конце концов, забота о его комфорте и старание угодить ему дадут вам огромное личное удовлетворение.

• Подготовьте детей. Вымойте им руки и лицо. Переоденьте в чистую одежду, причешите волосы, если это необходимо. Минимизируйте шум к моменту его прихода. Выключите все бытовые приборы и попросите детей помолчать.

• Будьте счастливы видеть его.

• Приветствуйте его теплой улыбкой и проявите искренность в своем желании угодить мужу. Выслушайте его. Вы можете иметь десяток важных вещей, которые хотите сказать ему, но момент прихода его с работы - не лучшее время для этого.

• Пусть выскажется первый - помните, его темы для разговора являются более важными, чем ваши.

• Не встречайте его жалобами и проблемами.

• Не жалуйтесь, если он опаздывает на обед и даже если отсутствует всю ночь. Это мелочи по сравнению с тем, что он, возможно, пережил на работе.

• Сделайте вечер для него. Не обижайтесь, если он приходит домой поздно или идет ужинать и развлекаться в другое место без вас. Все же попытайтесь понять его мир, в котором много напряжения и давления. Он очень нуждается в уютном доме и отдыхе.

• Ваша цель - стараться сделать ваш дом местом мира, порядка и спокойствия, где ваш муж может отдохнуть и восстановить свои телесные и душевные силы. Устройте его удобно. Усадите в удобное кресло или уложите в спальне. Подложите подушки и снимите с него обувь. Подайте прохладный или теплый напиток, приготовленный специально для него. Говорите низким, спокойным, приятным голосом. Не критикуйте его действия или суждения. Помните, он хозяин дома. Вы не имеете права его расспрашивать. Хорошая жена всегда знает свое место. :'-(  :=)
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Дві половинки
« Прочитано #56 : 10 Листопада 2010, 17:04:44 »

Як на вашу думку, кохання з часом (довгим, років десь після 5 спільного життя і ...) зникає, перетворюється в привичку, чи все таки жевріє і потрібно тільки дмухнути удвох і воно розгориться з новою силою? Чи цим жінки тільки мають займатися?
На мою думку (не маю "сімейного" досвіду) треба таки дмухнути удвох). Але тут ключове слово УДВОХ!!
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Дві половинки
« Прочитано #57 : 10 Листопада 2010, 20:59:11 »

Після 10-15-20 років спільного сімейного життя чоловік та жінка стають РІДНИМИ. Це вище ,ніж любов на початку,хоча вже без пристрасного потягу,як в перші роки шлюбу. Тут вже дмухай,не дмухай - особливо не допоможе....Любов та секс -взаємодоповніючі  елементи. Тому в старості більше залишиться поваги до рідної людини,ніж кохання....
 Теперішній стан шлюбу обовязково видозміниться з ростом зрілості суспільства та загальним розвитком цивілізації.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Дві половинки
« Прочитано #58 : 10 Листопада 2010, 21:17:44 »

Теперішній стан шлюбу обовязково видозміниться з ростом зрілості суспільства та загальним розвитком цивілізації.
Цікаво.
Що Ви маєте на увазі? Я про зрілість суспільства та розвиток цивілізації.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Дві половинки
« Прочитано #59 : 10 Листопада 2010, 21:22:46 »

Це вже інша тема. Розумійте б у к в а л ь н о.  :)
Записаний