Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Краса врятує світ  (Прочитано 299226 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Краса врятує світ
« Прочитано #40 : 08 Жовтня 2008, 21:00:18 »


не знаю чому, але мені більше подобається манікюр без лаку, або безколірним, а оті витрибеньки то лише як додаток до вечірнього макіяжу має сенс.
Зараз це стало модним а тому буденним і нікого цим уже не здивуєш.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Краса врятує світ
« Прочитано #41 : 08 Жовтня 2008, 21:15:51 »


але мені більше подобається манікюр без лаку, або безколірним, а оті витрибеньки то лише як додаток до вечірнього макіяжу має сенс.
о, то ти ще й макіяж робиш, вечірній лише?
 :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #42 : 08 Жовтня 2008, 22:15:11 »

не знаю чому, але мені більше подобається манікюр без лаку, або безколірним, а оті витрибеньки то лише як додаток до вечірнього макіяжу має сенс.
Зараз це стало модним а тому буденним і нікого цим уже не здивуєш.

Дійсно не знаю.. :unknow Без лаку, або безколірним... - це вже й до пенсії не далеко  :o :D  В молодому віці коли професія дозволяє саме то  :beach:  Коли візерунок акуратний і підібраний зі смаком він підкреслює індивідуальність. А дійсно гарних мало - тому це не буденність а витвір мистецтва  :P


р.s. Хороший маникюр может украсить не только руки женщины, но и лицо мужчины  ;)
« Останнє редагування: 08 Жовтня 2008, 22:57:10 від лалія »
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #43 : 09 Жовтня 2008, 08:15:02 »

мене взагалі верне від  не акуратно зроблених гелевих ніхтів, тих які зараз стали дуже популярними. Особливо вони популярні в селах. Буваю молоді з такими нігтями що це жах. якщо нігти нормальної довжини і акуратно зроблені, то це гарно. А ні поодягають ті нігті, та й ходять як руки-ножниці, та ще й на корекцію не ходять, замалюють зверху лаком. Фе.
мені подобаються нігтики, такі як в мене на аватарі. ;)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #44 : 09 Жовтня 2008, 22:22:33 »

ну хіба це гарний манікюр на малюнку? :unknow
зовсім не красиво, дуже і дуже штучно і не природньо. А кругом нігтя шкіра червона. :=)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #45 : 09 Жовтня 2008, 23:51:17 »

ну хіба це гарний манікюр на малюнку? :unknow
зовсім не красиво, дуже і дуже штучно і не природньо. А кругом нігтя шкіра червона. :=)
В кожного свій смак. А шкіра червона (не гарно звичайно) :unknow але ж мова йшла саме про візерунок. А  штучність - чи не фабуємо вії, губи... це те саме(а білий лак це "натюрель"?). Вважаю, що доречний малюнок прикрасить доглянуті руки і нігті - так значно веселіше. Мені особисто подобається,  але не думаю, що в нашому місті можна намалювати такі акуратні малюнки.
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #46 : 10 Жовтня 2008, 11:31:01 »

лалія, а при чому тут білий манікюр, я писала про прозорий лак. і я не проти кольорового манікюру, я проти нарощених нігтів, довгої довжини, які виглядають, як пародія. :=)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #47 : 10 Жовтня 2008, 11:41:29 »

Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #48 : 10 Жовтня 2008, 11:52:21 »

лалія, а при чому тут білий манікюр, я писала про прозорий лак.
Я мала на увазі автарку (ти на неї посилалась).
А мені дуже подобається червоний лак на коротких нігтях, а ще чорний лак і темні відтінки - цього сезону це якраз саме те
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #49 : 10 Жовтня 2008, 11:58:10 »

там він не білий ;) там французький манікюр, :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #50 : 10 Жовтня 2008, 16:51:51 »

там він не білий ;) там французький манікюр, :)
Та я розумію просто так висловилась  :=)
http://forum.kalush.info/index.php/topic,4.280.html
Правильно :good, вважаю що суперечки не доречні по даній темі і в цій темі. Тут ми ж ділимося тим, що зробить нас красунями :frend
Відповідь від: 10 Жовтня 2008, 12:11:27
Кевін Керріган, креативний директор модного Дому Calvin Klein 20 ПОРАД
Приховано: Показати
1 Для всего мира русский стиль – это роскошь, сексуальность и раскованность. Помни об этом, если хочешь добиться успеха в другой стране.
2 Пробуй разные образы, примеряй новые тенденции, но всегда оставайся верна своему стилю.
3 Особое осеннее настроение помогут создать графичные принты, мягкость тканей и чистота силуэтов.
4 Хорошие джинсы – это идеальная посадка и минималистский крой. Если добавить к ним топ, блузу или жакет в строгом стиле, получится элегантный повседневный образ.
5 Если хочешь выглядеть современно, легко и сексуально, обрати внимание на новую коллекцию от ck Calvin Klein.
6 Не забывай и про своего любимого! Классический подарок – культовое белье от Calvin Klein Underwear. Ну или мягкий кашемировый свитер – если у вас все только-только начинается!
7 Показная роскошь вульгарна.
8 Самый лучший аксессуар – улыбка.
9 Составляя свой гардероб, всегда старайся обращать внимание на функциональность одежды, безупречный крой и узнаваемый стиль.
10 Не бойся темных цветов. Гамма этой осени – глубокий серый с синеватым отливом, антрацит, цвет темного аметиста и, конечно, черный.
11 Ботильоны – главная обувь осени. На этот раз – замшевые.
12 Обязательная вещь осенью – кашемировое пальто безупречного кроя.
13 Идеальная вещь для первого свидания – духи с таинственным запахом.
14 Не покупай подделки: это не только неэтично, но и просто дурной тон. Лучше купи красивую и модную вещь какой-нибудь демократичной марки.
15 Не бойся высказывать собственное мнение. Оно – как стиль – твое, только твое и ничье больше.
16 Три незаменимые вещи для путешествия: классические джинсы, безупречный костюм и хорошая книга.
17 Смотри на жизнь легко – отличное чувство юмора существенно облегчает существование. Прекрасный тому пример – моя любимая книга «Августин Берроуз» Дэвида Седариса.
18 Будь в курсе новых веяний в искусстве, архитектуре, дизайне интерьеров – без всего этого современной девушке не обойтись!
19 Никогда не бойся своего возраста. Помни, что уверенная в себе женщина всегда способна удивлять и восхищать. Если она этого хочет, конечно!
20 Уверенность в себе – гораздо более ценная вещь, чем самое красивое и самое дорогое платье.


А тут тест - який стиль на осінь 2008 вам підійде: http://www.wmj.ru/services/enjoy/tests/page/test/mnemo_Tvoj-osennij-stil-2008/?utm_source=newsletter_081001&utm_medium=test&utm_campaign=newsletter_081001
« Останнє редагування: 31 Жовтня 2008, 21:13:24 від лалія »
Записаний

п.Коцький

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2009, 12:33:30

Краса врятує світ
« Прочитано #51 : 15 Жовтня 2008, 11:03:58 »

Як людина вихована, вважаю неохідним у своєму першому дописі
привітати наших дам, побажати їм краси та успіхів.
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #52 : 15 Жовтня 2008, 13:28:27 »

Як людина вихована, вважаю неохідним у своєму першому дописі
привітати наших дам, побажати їм краси та успіхів.
Вітаємо!  :frend

Ще декілька тенденцій: осінь 2008


Я домовилась з однією жіночкою про масаж. У вівторок був перший сеанс, робить вона його годину на ціле тіло. Просто супер. Правда у середу боліло тіло трошки від непривички, а зараз все супер. Спина струнка і таке враження ніби не ходиш, а літаєш. :)
Ну як результати?   ;) Ділися враженнями. :)
« Останнє редагування: 15 Жовтня 2008, 13:35:01 від лалія »
Записаний

Ассоль

  • Старожил
  • ****
  • Карма +202/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 335
  • Останні відвідини:
    12 Вересня 2012, 23:00:28

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #53 : 15 Жовтня 2008, 22:44:23 »

Мені не подобаються також нарощені нігті .Якось виглядає не природньо. А манікюр подобається різний і французький і художній.Взагалі я так думаю всьо під настрій.
п.Коцький вітаю :frend
Записаний

п.Коцький

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2009, 12:33:30

Краса врятує світ
« Прочитано #54 : 16 Жовтня 2008, 12:25:32 »

п.Svit, Ви моє повідомлення бачили?
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #55 : 16 Жовтня 2008, 13:12:28 »

Ну як результати?    Ділися враженнями.

я пройшла весь курс і тепер мене уже не болить шия і плечі. Ходжу з гордо піднятою головою :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #56 : 17 Жовтня 2008, 22:59:00 »

я пройшла весь курс і тепер мене уже не болить шия і плечі. Ходжу з гордо піднятою головою
Вітаю Незабаром мене теж таке чекає
Тут гарний сайт: "Про моду. В деталях..." - багато корисних порад http://www.fashiondetails.ru/posts.php?tag=256

Тут представлені декілька прикладів  як можна скласти базовий гардероб, який буде стриманим, але не скучним, елегантним, але не старомодним. Носити ці речі можна не один рік,  доповнюючи  їх модними новинками з нового сезону.  http://www.fashiondetails.ru/posts.php?id=795
« Останнє редагування: 17 Жовтня 2008, 23:16:26 від лалія »
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #57 : 21 Листопада 2008, 20:12:12 »

Ще трохи про пластичні операції і силікон: http://www.liveinternet.ru/journalshowcomments.php?journalid=1211331&jpostid=63423380
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #58 : 24 Листопада 2008, 08:21:48 »

головне не дивитись перед сном. Жах.  :=) :o
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Краса врятує світ
« Прочитано #59 : 26 Листопада 2008, 11:47:39 »

http://www.galya.ru/AnalyzeRecipe.php - Калькулятор рецептів (вводите свій рецепіт і розраховуєте калорійність і кількість вітамінів)  :good

Поради стиліста
Приховано: Показати
Категоричных советов для всех давать нельзя - все мы разные, кому-то идут голубые свитера, а кому-то - красные платья. Ключевое слово в этой фразе - идут. Что оно означает? «Идущая» вам вещь подчеркивает достоинства фигуры и скрывает недостатки, придает цвету кожи, волос и глаз свежесть и яркость. Мы по пунктам разложили пусть к созданию собственно стиля - следуйте им и вы найдете то, что вам нужно.
Объективно оцените свою фигуру
Для этого нужно раздеться и встав перед зеркалом, осмотреть себя глазами доктора. Не восхищайтесь излишне, но и не придирайтесь, будьте честными.
Увидев тонкую талию, заносите ее в достоинства, «ушастую» линию бедер в недостатки, красивые коленки - в плюсы, складку на животе - в минусы.
Оглядев себя с головы до ног и все отметив, вы сможете понять, на что нужно будет обращать внимание окружающих, а что от них скрыть.
Например, короткую шею хорошо «вытягивает» V-образный вырез, но его нужно избегать, если у вас заостренные черты лица.
Животик скроет платье с завышенной талией, оно же визуально увеличивает грудь.
Широкие длинные джинсы сделают ноги модельными, и добавят вам роста, но избегайте заниженной талии, во-первых, это не модно, во-вторых, ноги при таком крое выглядят короче, а бедра шире.
Пышные бедра, как ни странно, хорошо камуфлирует юбка в широкую складку или юбка-баллон.
И помните, что подчеркивать - не значит оголять, ставьте на красивые места цветовой акцент или привлекайте к ним внимание аксессуарами.
Точно определите размер
Тут тоже требуется честность - не льстите себе, надевая вещи, в которых тесно - стройнее от этого выглядеть вы не будете, а впечатления, что вы быстро набрали вес и еще не успели купить новую одежду, добьетесь. Так же и увеличением форм при помощи «большой» одежды - сходство с вешалкой никого не украшает.
Выясните, какие цвета вам идут
Сначала нужно определить какой у вас тип внешности - теплый или холодный. Проверяется прикладыванием белого и бежевого платка к лицу:
если кожа выглядит лучше при белом - вы холодный тип,
если кожа выглядит лучше при бежевом - теплый.
При подборе своего цвета, стоит учесть, что черный цвет идет далеко не всем, и стройнит тоже не каждого,
зато недостатки фигуры подчеркивает очень хорошо. Не обязательно подстраиваться под цвет глаз, лучше ориентироваться на цвет волос и кожи.
Не идите слепо на поводу у моды
Скупать все писки сезона не стоит. Во-первых, в следующем году вы их уже не сможете надеть без того, чтобы выглядеть старомодной, во-вторых, если вещь модная, совсем необязательно, что она вам пойдет. Помните времена, когда всех нас заставляли смотреть на складки жира, вываливающиеся из джинсов с заниженной талией? А модный сейчас трапециевидный крой подчеркнет тяжесть низа у фигур типа «груша».
« Останнє редагування: 26 Листопада 2008, 11:54:39 від лалія »
Записаний