Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Ціни на нерхомість у м. Калуші...  (Прочитано 70588 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #80 : 26 Березня 2009, 09:58:05 »

так бізнес. коли ти маєш гроші і маєш можливість впливати на людей через засоби масової інформації, то звичайно так і робитимеш. Нас переконували з екранів телевізорів і з газет, що ціни на житло будуть рости бо люди мають шалені гроші, а отже висновок - треба купляти поки не пізно. У нас на форумі теж такі люди є. у мене вже закрадається сумнів чи не мають вони в тому бізнесі якийсь інтерес.  :-D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #81 : 26 Березня 2009, 10:15:56 »

роман в мене підозра що світова екномічна криза це теж афера аоле світового масштабу але кому від цього легше!!!????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #82 : 26 Березня 2009, 10:56:10 »

які були передумови? Об'єктивних точно не було.
Вчора в Калуші сніг падав. І передумов же ніяких не було.... А він падав. І вітер дув... А передумов не було... Парадокс!
Роман! Нічого не буває з нічого!

не хочу говорити тими словами, які ж сам засуджував, але можна провести паралелі з Вашою оцінкою нашого народу при виборі можновладців.
Оцінки нашого народу? Проведіть. Я вимагаю!

знову ж таки почитайте статтю, там людина все розклала по поличках
Не кожну думку якогось експерта є 10 думок інших експертів... Чому Ви вважаєте саме цю єдино-правильною?

Закон формування ціни попитом і пропозицією придуманий не мною і не в Україні. Він придуманий давно. Я його завжди порівнюю із законом всесвітнього тяжіння. Якщо Ромашкіна він не влаштовує - він може придумати свій. Від цього Земля не почне обертатися в другий бік. Та й на ціни це ніяк не вплине....

Давайте різіллємо воду по площині - куди вона потече? Правильно в "низини", бо закон тяжіння не відміняв ніхто.... В Україні сигарети значно дешевші, ніж в Польщі і Угорщині. Цим користуються контрабандисти і непогано цим заробляють. Чому сигарети "течуть" за кордон? Бо там "низина". Закон природи. У вівторок ВРУ може підняти ставки акцизного збору на тютюн. Ціни на сигарети вмить підскочать а Україна стане "низиною". Що буде? А буде те, що стануть возити сигарети з Росії і Придністров'я контрабасом. Хтось сумнівається? Чому так відбувається? Бо ЗАКОНИ ПРИРОДИ! Бо вода шукає де нижче, а товар - де дорожче! І які б ми греблі не робили для "води-товару" - вона буде тоненькими потічками контрабанди підмивати ці "греблі"....

При чому тут оренда приміщень, як каже Ромашкін? Почну здалеку...
Колись у 1993-му році я отримував за працю програмістом в Ощадному банку $18. Потім пішов до приватника і мав $60 - тоді я відчув себе олігархом. Моя 3-х кімнатна квартира на проспекті у 1994-му коштувала мені $4600.... Чи здивував би я когось у 2008-му зарплатою у $400? Чи пенсією у $250? Та ні - це ще недавно були середні показники! А передумови які були для таких доходів, словами Ромашкіна? Ото ж... Високі, часто нереальні доходи, надто доступні (не плутайте з надто дешевими) кредити взірвали ринок споживання в Україні! Франківськ перетворився на місто-бутік! У Калуші по Б.Хмельницького квартир на першому поверсі майже не залишилось! А ціни на оренду??!! За 50 кв.м. $1000! Це ж як треба торгувати, щоб штука баксів в місяць за шпаківню - не гроші.... Люди з середнім доходом квартири і хати не купували. Вони масово купували холодильники-пралки-комп'ютери-праски-авто... А от ті, хто продавав їм "холодильники-пралки-комп'ютери-праски-авто", а ще будматеріали і сантехніку, тури до Туреччини і Єгипту, шмотки від "Дорого і Глупо" та інші, враз ставші доступними  речі - от саме ті і купували квартири і будинки! Шалене споживання - зробило багатшим не одного підприємця! Ну і заробітчани не відставали, звичайно....
Що маємо наразі? Маємо закриті крамниці... Маємо оренду по 30 грн/кв.м.... У Франківську в ТЦ дехто просить просто не закривати бутік, і оренду не бере, лиш компослуги... Тільки щоб залишались і не було видимості запустіння... Зайдіть у Фуршет в Калуші на 2-й поверх. Нічого не помічаєте?...
Так от - стрімке скорочення споживання різко обмежило доходи середнього бізнесу - а саме він і був головним чинником попиту на нерухомість. І не шукайте більше передумов...
Записаний

юрист

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #83 : 26 Березня 2009, 10:59:59 »

логічно
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #84 : 26 Березня 2009, 12:50:57 »

Значить неправильна у нас економіка (принаймні була), або то мені з Ромашкіном з наших нижчесередньокласових позицій її не поняти. :unknow
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #85 : 26 Березня 2009, 12:52:55 »

Значить неправильна у нас економіка (принаймні була), або то мені з Ромашкіном з наш нижчесередньокласових позицій її не поняти.
Чому неправильна? В чому її неправильність ти бачиш (бачив)?
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #86 : 26 Березня 2009, 12:59:34 »

  Купували багато за шаленими цінами при низьких доходах, принаймні мало людей хвалилось, шо "мол я багато заробляю і мені стає".
  Зараз звичайно ціни на споживчі товари "вашє бєшані", але і результат на ліцо. Ну а хто купив нерухомість, то ша споживає результати раніше роздутих цін. :=)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #87 : 26 Березня 2009, 13:39:17 »

Купували багато за шаленими цінами при низьких доходах, принаймні мало людей хвалилось, шо "мол я багато заробляю і мені стає".
  Зараз звичайно ціни на споживчі товари "вашє бєшані", але і результат на ліцо. Ну а хто купив нерухомість, то ша споживає результати раніше роздутих цін.
Тобто, ти хочеш сказати - що не купували??? Ще й як! Вимітали! Ти бував останніх пів-року біля МРЕО? Не знаєш, як просто було машину на облік поставити? Після того, як Калуш став кущовим по МРЕО - кожних два тижні мені мама дзвонила допомогти комусь з їх села поставити авто на номера. Колись в селі було дві машини: УАЗ голови колгоспу і "ЗАЗ" інваліда війни. Тепер біля кожної стайні стоїть по "китайцю"... А скільки твоїх, Володя, знайомих купили плазму за останній рік? А пралку? А відпочинок в Анталії у 2008-му ще рахувався "курортом олігархів"?.... Всі ці гроші йшли підприємцям, підприємці купували квартири... Гроші з квртир частково повертались на цементні і цегольні заводи, меблеві фабрики і тд. - і їх робітники йшли купувати мікрохвильовку... Зараз вся ця карусель встала.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #88 : 26 Березня 2009, 13:56:50 »

Вчора в Калуші сніг падав. І передумов же ніяких не було.... А він падав. І вітер дув... А передумов не було... Парадокс!
Роман! Нічого не буває з нічого!
Все вірно, нічого не буває з нічого. І щоб відбулась певна подія, потрібні певні умови(передумови). І що вітер дув, теж є певні причини і сніг падає не просто так.  ;) Але у природі все відбувається за певними законами, там не падає дощ, тому що так сказали по телевізору, а у людей і не таке буває.  :(

 
Оцінки нашого народу? Проведіть. Я вимагаю!
Ви знову скажете, що я не вірно трактую. тому краще пишіть доступніше, щоб такі як я правильно трактували.  :=)

тепер про ціни і не тільки на нерухомість.
В принципі дрібний і середній бізнез зіграв не останню скрипку і піднятті цін на житло, не заперечую. до речі, може маєте статистику, який відсток у купівлі житла займала дана категорія? Але ж було би дивно, якщо б корінь зла були забудовники, а інші святі були.        
Повторю свій основний сумнів у правильності економічних законів у нашій державі. там за "бугром" ціни подекуди нижчі ніж у нас, чому? доходи менші? потреби менші? чому?

о, про карусель, чому вона стала?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #89 : 26 Березня 2009, 14:12:59 »

Гроші з квртир частково повертались на цементні і цегольні заводи, меблеві фабрики і тд.
  Манюсінька згадочка про щось матеріальне і таке, що виробляється, а то заладили "купували", продавали", "пропонували", "бажали" і т.д.
  Як я вірно розумію хід думок Романа, то ми ведемо до того, що комусь (читай політверхівці) було вигідно шляхом інформаційних маніпуляцій заставити штучно цінам піднятись, бо при "купи-продай" легше зколотити бабло ніж виробляючи щось матеріальне. :agressive
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #90 : 26 Березня 2009, 16:56:10 »

може маєте статистику, який відсток у купівлі житла займала дана категорія?
Дуже великий.

Але ж було би дивно, якщо б корінь зла були забудовники, а інші святі були.
Корінь "зла" - в економіці  :=)

Повторю свій основний сумнів у правильності економічних законів у нашій державі. там за "бугром" ціни подекуди нижчі ніж у нас, чому? доходи менші? потреби менші? чому?

Як я вірно розумію хід думок Романа, то ми ведемо до того, що комусь (читай політверхівці) було вигідно шляхом інформаційних маніпуляцій заставити штучно цінам піднятись, бо при "купи-продай" легше зколотити бабло ніж виробляючи щось матеріальне.
Будівництво жи тла - хіба ж це не матеріальне виробництво??
Я вже наводив приклад купівлі квартири минулого року "іспанцями". Люди приїхали і насипали грошей. І все. Хто їх заставив? Хто ними маніпулював?.... Васі Пупкіну теж квартира була потрібна, він теж мав попит. Але не мав грошей. І як Вася впливав би на ціни? Та ніяк. Бо попит є тоді попит, коли підкріплений реальними грошима. Хто створив високі ціни на житло? Ті, хто відкривав "лопату" і сипав, сипав... Це працює як за бугром, так і у нас. Бо сніг всюди одинаковий.... А "маніпулювання політверхівки".... Ну не смішно?... Он та квартира на Пушкіна так і не продалася за $30.0 Є бажаючі? Чи чекаєте маніпуляцій?

о, про карусель, чому вона стала?
З понеділка повністю зупиняється "Вінісін". Уряд "висить" їм 2.5 млн.євро повернення ПДВ. Зробіть висновки, чи стане це ще однією ланкою каруселі, що зупинилась і як це вплине на ринок споживання і ціни на нерухомість. І поділіться висновками.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #91 : 26 Березня 2009, 17:17:13 »

ринаймні мало людей хвалилось, шо "мол я багато заробляю і мені стає".
а коли українцям всього ставвало??? доречі європейські експерти встановили що українці жили краще ніж казали!!! кажу в минулому часі бо зараз дійсно погано!!!!
з.і. одне тішить  у нас в країні стабільність. у нас стабільно погано!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #92 : 26 Березня 2009, 18:05:10 »

роман в мене підозра що світова екномічна криза це теж афера аоле світового масштабу але кому від цього легше!!!????
Відплвідь на це - тема "Протоколи сіонських мудреців" :)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #93 : 27 Березня 2009, 09:48:51 »

Ну тут у нас завжди все ясно: як брали кредити - про жидів не згадували, як повертати - масонський зговір...  :)
А якщо серйозно - маю відчуття, що свого піку криза в Україні ще не досягла...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #94 : 27 Березня 2009, 10:06:38 »

як брали кредити - про жидів не згадували, як повертати - масонський зговір...
:D
А якщо серйозно - маю відчуття, що свого піку криза в Україні ще не досягла...
не лосягла і не відомо чим завершиться!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

юрист

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #95 : 27 Березня 2009, 10:11:46 »

А якщо серйозно - маю відчуття, що свого піку криза в Україні ще не досягла...
Ви вважаєте, що буде гірше?
Відповідь від: 27 Березня 2009, 10:11:16
Криза....., я її не відчуваю
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #96 : 27 Березня 2009, 10:16:02 »

Криза....., я її не відчуваю
зайдіть в будьякий супермаркет і відчуєте відразу!!! ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

юрист

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #97 : 27 Березня 2009, 10:17:54 »

зайдіть в будьякий супермаркет і відчуєте відразу!!!
Я не то мала на увазі. Я її бачу, але не відчуваю! В мне ВЕСНА!!!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #98 : 27 Березня 2009, 10:19:52 »

ааа за це +1 !! так тримати!!!  :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

natasha

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2010, 10:17:47

    Звідки: provylok wkilnuj
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #99 : 16 Вересня 2009, 00:10:35 »

iakwo znaete napuwit skilku kowtye odnokimnatnakvartura (normalna) y normalnomy raioni :unknow
Записаний