Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Ціни на нерхомість у м. Калуші...  (Прочитано 70596 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #60 : 30 Серпня 2008, 11:56:42 »

Тут не так просто все розкласти по поличках  :)
В кожному конкретному випадку є свої резони. Крім того, потрібно все-таки розділяти владу виконавчу і законодавчу.
У виконавчій владі бізнесмен ніби перестає бути бізнесменом, передає комусь справи і тут немає проблеми в тому, що робота відриває його від бізнесу. Але для "бізнесмена" у виконавчій владі є набагато більше спокус, ніж у законодавчій. Повноважень, важелів для спокуси допомогти "своєму бізнесу" більше. Наприклад, фірма, якою керує чоловік одного із заступників мера, завжди займалася виготовленням бруківки. А віднедавна почала ще й тендера на перекриття дахів вигравати  :) А можна ще не лише своїм допомогти, можна конкурента попритиснути - десь дозвіл на реконструкцію складу притримати, землю "підрізати", і т.д. Тому "підприємці" у виконавчій владі - річ справді доволі тонка, це потребує щільного контролю і уваги. Передчуваю, що зараз піде наступ і на мене  :)
Що стосується влади законодавчої (у нашому випадку - міська рада), то тут це не так небезпечно і більш прозоро. Депутат - підприємець має лише один голос з 50-ти, щоб протиснути "своє питання" йому треба домовлятись. Але про ЩО домовлятись? На розгляд сесії виносятья питання, які готували служби (чиновники) і які вже розглядались на депутатських комісіях! Тобто, якщо питання явно незаконне чи сумнівне - його знімуть ще "на підході" до сесії. Під кожним проектом рішення сесії міської ради стоїть 6-10 підписів чиновників і висновок кількох комісій. Тому всі балачки про те, що рада приймає НЕЗАКОННІ рішення - ПРОФАНАЦІЯ. Рада приймає (або не приймає) те, що їй готують. Часто доводиться чути, що депутати розглядають питання власних "шкурних інтересів". Бувають і питання депутатів-підприємців. Але ці питання ЗАКОННІ і не залежать від їх депутатства! Рада за одну сесію приймає рішення щодо 30-40 підприємців чи підприємств. Бо життя триває і ведеться господарська діяльність. Ні у кого не виникає питань щодо цього. А якщо в наступній каденції хтось з цих підприємців стане депутатом - їх питання перейдуть до розряду "шкурних"? Різні господарські питання Романишина, Іваницького, Козловського, Кузика чи Барни і в минулих каденціях розглядалися радами і наступних будуть.
Проте, існують способи "прихилити" на свій бік депутата-підприємця. Власне, способів два - купити, або залякати. І зробити це може лише міський голова або його команда. Факти купівлі депутатів є і форумчани, можливо, про них знають. Факти залякування також є, але вони менш афішовані. На жаль, мушу визнати, що у фракції "Наша Україна" є "перекуплений" депутат-бізнесмен. На щастя, тих, кого залякували і продовжують щемити - ще тримаються.
Тепер щодо резону йти у владу. У кожного він свій. Хтось хоче "вирішувати питання", хтось хоче самореалізуватися ще й в політиці... Хтось просто є патріотом свого міста і хоче змінити його на краще. Якщо чесно - у калуській владі є і одні, і другі, і треті. Залишається надіятись, що останніх все-таки більше.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #61 : 01 Вересня 2008, 00:16:24 »

  Так, хлопці, чуть ми не туди звернули, як Juli, то фінанси, як Ігор_О, то політика, а я, все таки, повернусь до нерухомості. Так от, їдучи з Польщі в автобусі я випадково почув розмову двох українських заробітчанок. Одна з них казала що вже купила дві квартири у Франіку, на одній з них вже зробила офігенний ремонт, але чомусь йти туди жити їй не хочеться, а квартиранти теж не вихід, бо попсують суперові ремонти. Зараз думає чи не купити їй ще одну квартиру, бо куди ще гроші вкладати. Ось вам і попит. :evil А тим молодим сімям, які тут чесно пашуть на благо Неньки України не під силу навіть в кредити купити те омріяне житло. :(

  Недавно спілкувався з колишньою однокурсницею. Вона живе і працює в Тернополі. Казала, що хоче продати стару хату в селі ікупити квартиру в Тернополі, але знайомі відрадили поки що купляти квартиру, бо мовляв в найближчому часі ринок житла перенасититься і ціни на житоло підуть в низ. Чи то правда, а чи мулька :unknow але хочеться вірит, що житло таки стане доступним всім бажаючим.

Не зовсім добре знаєте. На святкових розпродажах за кордоном перед святами найбільші знижки на: 1. Залишки колекцій поточного сезону (одяг, взуття, інше). 2. Товар, залишки якого на складах перевищують планові ( логістика у них добре працює, їм не вигідно тримати кошти поза обігом і нести складські видатки. Це стосується і п.1). 3. Товари, термін придатності яких збігає (в основному, продукти). Може щось і забув. Але основне - ніколи магазин (функція якого купити дешевше і продати дорожче) не продасть Вам товар дешевше, ніж сам купив у гуртовика! На це він має мати причини (деякі я перерахував). Особливість вітчизняних комерсантів - вони цього не розуміють.
Що не розуміють то не розуміють. Наші навіть тухлі яйця, але продадуть, а от у Польщі бачив як у невеличкому магазині при виході стояв ящик із трохи підпорченими яблуками і там писало "віддам за дурно". У нас би скоріше на смітник винесли, але щоб за дурно..., то нівякому разі!

Записаний

LIANA

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    09 Січня 2012, 12:40:44

    Звідки: Центр
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #62 : 17 Лютого 2009, 21:51:56 »

На скільки впадуть ціни на первинне та вторинне житло у 2009 році?.  Як Ви вважаєте?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #63 : 18 Лютого 2009, 07:51:27 »

Думаю не більш ніж 10%. Що буде під кінець року ніхто не знає, але зараз ціни чомусь не хочуть падати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #64 : 18 Лютого 2009, 08:49:32 »

Все пізнається в порівняннях.

На початку минулого року один мій близький знайомий продав квартиру. Довго шукав, мав багато покупців. Продав врешті іспанцям-заробітчанам. Ціна за 3-х кімнатну кувартиру на пр.Л.Українки,15 склала 58 т.у.о. Але прикол ще й в тому, що "іспанці" дозволили йому ще жити в квартирі до Різдва, але на Різдво дзвонили, що приїдуть не раніше липня! :)

А минулого тижня зустрів ще одного колєгу - він ішов дивитися 4-х кімнатну квартиру на Пушкіна,3, без особливого ремонту і без локалки. Ціна 30 т.у.о. "Іспанці" вдушилися би...

Мої прогнози:
1.На первинному ринку ціни апріорі не можуть впасти нижче реальної собівартості. Тобто нижче $470 за метр не впаде ніколи.
2.На вторинному ринку ціни уже впали, як бачите, і це ще не кінець.
3.Земля також дешевшає, але не так суттєво. Здешевлення не буде більше 25% відносно літа-2008.
Записаний

sawog

  • Новачoк
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 24
  • Ёж птица гордая... Не пнешь, не полетит...
  • Останні відвідини:
    26 Жовтня 2015, 18:46:36

    Звідки: Пiдвальна
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #65 : 22 Лютого 2009, 17:07:16 »

а от у Польщі бачив як у невеличкому магазині при виході стояв ящик із трохи підпорченими яблуками і там писало "віддам за дурно". У нас би скоріше на смітник винесли, але щоб за дурно..., то нівякому разі!
це про нас Українців :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #66 : 24 Березня 2009, 15:56:31 »

досить тверезий аналіз ринку нерухомості і його перспективи.  :good
http://www.zavtra.com.ua/news/realestate/113484/

До речі, тут мене переконували, що населення має шалені гроші, тому ростуть ціни на житло. Цікаво, де ділись гроші? Вмить усі збідніли?   ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #67 : 24 Березня 2009, 16:22:49 »

До речі, тут мене переконували, що населення має шалені гроші, тому ростуть ціни на житло. Цікаво, де ділись гроші? Вмить усі збідніли?
В мій бік...  :)
Де ділись? На депозитах лежать, на проблемних... в т.ч. валютних... А ті, що зняті - в матрацах... А частина зтанула у вигляді піднятого відсотка по кредиту і курсовій різниці...
Чи всі збідніли? Майже всі. Моя дружина зараз, будучи керівником відділу, отримує 70% тої зарплати, що мала на посаді головного спеціаліста. І це лише номінально. А якщо ми порівняємо доходи кожного з нас у відношенні 5.05/8.25 то самі розумієте...
Економіка "застигає", це очевидно. Разом з тим падає споживання, такий закон. Поїдьте на автобазар і попитайте ціни на машини - будете шоковані...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #68 : 24 Березня 2009, 17:02:02 »

люди збідніли це факт!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #69 : 24 Березня 2009, 18:39:28 »

з усіх аргументів приймаю тільки заморожені депозити.
Так люди збідніли, але питання чи були ми тоді настільки багаті?
таки теперішня ситуація підтверджує, що не були, просто була ейфорія, відчуття забезпеченості. Бездумне кредитування - причина цього відчуття. Через це мали спекулятивні ціни на ринку нерухомості.
Тепер пожинаємо плоди...  :(
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #70 : 24 Березня 2009, 19:05:03 »

Бездумне кредитування - причина цього відчуття.
Категорично не погоджуюсь! Іпотечне кредитування у 2008 році складало не більше 5% всіх кредитних портфелів! Тобто, люди платили живі гроші по баснословній ціні! На вторинному ринку іпотеки (кредиту) взагалі не було! То хто ж купував 3-х кімнатні Б/У квартири в Калуші по 50 т.у.о.? Інопланетяни? Де вони тепер?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #71 : 25 Березня 2009, 08:17:22 »

не інопланетяни, а заробітчани переважно. тепер, до речі, період очікування. усі чекають, коли ціни ще впадуть.
але я не про те. не мали українці шалених грошей. якщо б мали, то не збідніли б так швидко.
заробітчани мали якусь копійку і то не берегли а попадались на штучно перегріті ціни. Приїзджаєш, а тут тобі з усіх сторін втовкмачують, що ціни на житло ростуть і ще будуть  рости. От і купувались, віддавали останні зароблені, і ще більше розкуручували маховик.
Тепер мудріші будуть. Адже не було передумов в Україні для таких цін на житло, навіть якщо тепер наші зарплати стали нижчі на 30 чи 50 відсотків.
Відповідь від: 25 Березня 2009, 07:51:12
Категорично не погоджуюсь! Іпотечне кредитування у 2008 році складало не більше 5% всіх кредитних портфелів!
я не казав, що найбільше квартир куплялось у кредит. Але відчуття того, що ти можеш без проблем взяти кредит і купити квартиру теж щось значило.
і не знаю як у 2008 році але раніше, коли ціни ще були реальні, точно можна було взяти кредит на вторинне житло, просто там схеми інакші були.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #72 : 25 Березня 2009, 09:35:30 »

заробітчани віддавали не останнє а просто мали гроші котрі треба було у щось вкласти. і вони себе зараз непогано почувають!! у них валюта!!! ті що купували у кредит також купували не за останнє а мали якісь заощадження і стабільну зарплату.  просто люди втрачають заробіток в Україні і це погано. люди просто отримують менше а купити можуть ще менше(велика частина товарів привязана до валюти) та що говорити про квартири якщо на продуктовому базарі торги впали!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #73 : 25 Березня 2009, 15:00:25 »

а заробітчани переважно. тепер, до речі, період очікування. усі чекають, коли ціни ще впадуть.
А відомо Вам, наскільки впали ціни на оренду комерційної нерухомості? Заробітчани тут ні до чого. Кругом вивіски - здам, здам, здам... Чому? Хто і що "очікує"?

Адже не було передумов в Україні для таких цін на житло, навіть якщо тепер наші зарплати стали нижчі на 30 чи 50 відсотків.
Раз ціни росли - значить передумови були! І квартири купувались далеко не за зарплату...

Але відчуття того, що ти можеш без проблем взяти кредит і купити квартиру теж щось значило.
На ціну впливають лише грошові знаки. Вірніше, їх кількість. А відчуття (особливо в попереку) - впливають хіба на погоду...

просто люди втрачають заробіток в Україні і це погано. люди просто отримують менше а купити можуть ще менше(велика частина товарів привязана до валюти) та що говорити про квартири якщо на продуктовому базарі торги впали!!!
Саме так. Торги (продажі) впали практично всюди. Це і є - ознака охолодження економіки.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #74 : 26 Березня 2009, 07:43:50 »

Раз ціни росли - значить передумови були! І квартири купувались далеко не за зарплату...
ви мене не вірно розумієте.  ;)
які були передумови? Об'єктивних точно не було. ціни уже перевищували ціни в Європі і Штатах. У нас рівень доходів був більший ніж у цивілізованому світі? чи рівень і умови життя відповідали нормальним стандартам?

не хочу говорити тими словами, які ж сам засуджував, але можна провести паралелі з Вашою оцінкою нашого народу при виборі можновладців.  ;)

Відповідь від: 26 Березня 2009, 07:31:19
Кругом вивіски - здам, здам, здам... Чому? Хто і що "очікує"?
відносно очікування, я сам знаю декількох заробітчан, які хоч зараз можуть купити квартиру, але не купляють - чекають, коли ціни ще впадуть.
Яке це має відношення до оренди? не треба все змішувати в одну кучу. здають, тому що закриваються торгівельні точки. Промисловість міста практично зупинилась, кредитів на не дають,  люди різко перестали купляти.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #75 : 26 Березня 2009, 07:48:08 »

які були передумови?
попит/пропозиція
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #76 : 26 Березня 2009, 07:54:14 »

та ясно, що попит/пропозиція. ми вже про те говоримо з початку теми. Питання в  тому, що спричиняло такий нездоровий попит? Відповіді є в статті, яку я наводив. можете прочитати.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #77 : 26 Березня 2009, 08:22:36 »

нездоровий попит????люди все життя прожили в клопушниках. і нарешті є можливість купити нормальне житло(хоча теж сумнівно)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #78 : 26 Березня 2009, 09:09:15 »

та ні, нездоровий не в тому розумінні, що хочуть житло, а в тому, чи реально були причини для захмарних цін на рівні відносно невеликих доходів населення.
Так була і є потреба в житлі, але не можна все так сприймати плоско. Люди просто не цінять свої зароблені гроші. Я ще розумію, якщо ти гроші вкрав, то півбіди. Але ж люди працюють тяжко закордоном, і вивалювати таке бабло за будку в 50 квадратів, вибачте...
знову ж таки почитайте статтю, там людина все розклала по поличках.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #79 : 26 Березня 2009, 09:46:26 »

а це вже бізнес якщо купують за 1000000 то для чого знижувати ціну???? тим більше що за цим ніхто нре слідкує і ніхто не свариться!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.