Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Ціни на нерхомість у м. Калуші...  (Прочитано 70597 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Fox

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2011, 22:28:17

    Звідки: Винниченка
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #40 : 26 Серпня 2008, 14:33:54 »

А Ви,Juli, можете сказати напевне , як придбати нерухомість.Навіть при наявності коштів немає 100% гарантії успішного вкладення грошей. І навпаки, можна купити будь-що при відсутності грошей в певний період часу.Правда цей варіант не стосується теперішнього часу.  :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #41 : 27 Серпня 2008, 09:11:13 »

Бо ми з вами самі ці ціни всановлюєм! ПОПИТОМ!
ціни встановлюють продавці. В нашій державі довший час нічого не будували, от і маємо зараз результат - спекулятивні ціни. Так, на даний час вони актуальні, але це все результат бездарності нашої державної політики, звичайно ми самі в тому винні.
Памятаєте, як в часи розвалу СРСР жуйки коштували шалені гроші - бо то був дефіцит. Так само і з житлом. Робимо штучно дефіцит, потім збираємо вершки. Тут конкретно трудно звинуватити когось, адже то були такі часи, що кожен думав, як би швидше завалити, збанкрутувати, щоб подешевше прихватизувати. Не до розвитку було. Хто мав можливість щось прихопити той і виграв.
Зато тепер ті прихватизатори стають чесними бізнесменами і учать нас жити.  :(
Я звичайно нічого нового не сказав, просто хотів уточнити, справжній ринок у нас буде тоді, коли усі стануть власниками. А зараз прихватизація продовжується - тепер землі. От Джулі уже прикупила земельки десь на сході  ;)
Хто продав цікаво? Як земля у нас не продається поки. А раз не продається, то легше видурити різними шляхами.
Скуплять зараз земельку за безцінь, тобто докуповують.  а потім і ціни стануть ринкові, адже попит значно перевищуватиме пропозицію.
ще є таке поняття як зміна цільвого призначення.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #42 : 27 Серпня 2008, 09:30:24 »


ціни встановлюють продавці.
У прикладі з нашою працівницею все якраз навпаки - ПОКУПЦІ встановили остаточну ціну. Зрозумійте нарешті, ціна будь-якого товару - МАКСИМАЛЬНА ціна, за яку є бажаючі його придбати! І не важливо, що для всіх інших ця ціна є захмарною - якщо за товар є бажаючі дати 100 у.о., продавець не продасть за 90 у.о. У більшості випадків.
Відповідь від: 27 Серпня 2008, 09:28:43
Хто продав цікаво? Як земля у нас не продається поки.
Продається.
Відповідь від: 27 Серпня 2008, 09:29:51
Скуплять зараз земельку за безцінь,
У кого?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #43 : 27 Серпня 2008, 09:40:02 »

У прикладі з нашою працівницею
ваш приклад вказує, що ваша працівниця продавала по заниженій ціні, просто не в курсі цін.
Покупці теж знають ціни, бо не до неї першої мабуть звертались. Якщо покупець цікавився цінами і побачив, що у неї ціна нижча, то звичайно зразу погодився. Вашу працівницю, можна порівняти з бабулькою, що винесла молоко на базар один раз і поставила по меншій ціні ніж у інших. От не факт, що ці інші керуються ринком.  ;)
Відповідь від: 27 Серпня 2008, 09:37:43
Продається.
чому тоді місто продає не землю, а "право"? у нас є аукціон, а десь його нема....
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #44 : 27 Серпня 2008, 09:55:17 »


ваш приклад вказує, що ваша працівниця продавала по заниженій ціні, просто не в курсі цін.
Покупці теж знають ціни, бо не до неї першої мабуть звертались. Якщо покупець цікавився цінами і побачив, що у неї ціна нижча, то звичайно зразу погодився. Вашу працівницю, можна порівняти з бабулькою, що винесла молоко на базар один раз і поставила по меншій ціні ніж у інших. От не факт, що ці інші керуються ринком. 
Цей приклад якраз і показує основний принцип ціноутворення - ПЕРЕХРЕСТЯ попиту і пропозиції. Це є в будь-якому підручнику з економіки. Адже могло бути і навпаки - вона могла поставити ціну 50 тис.у.о. і потім скинути до тих самих 27. Закон працює.

чому тоді місто продає не землю, а "право"? у нас є аукціон, а десь його нема....
Чому ж, і землю продаєм також! І аукціони - виключна форма продажу, закріплена на державному рівні. Без аукціону вже ніде немає.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #45 : 27 Серпня 2008, 10:00:39 »

у нас працює закон? я чомусь давно не вірю в роботу законів у нашій державі.
Так попит пропозиція то важливий фактор і основний. Але нам мабуть треба глибше дивитись на проблему.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #46 : 27 Серпня 2008, 10:06:56 »


у нас працює закон?
Я мав на увазі закон вільного ринку. Він працює всюди і його не обманеш.
Відповідь від: 27 Серпня 2008, 10:04:52
Але нам мабуть треба глибше дивитись на проблему.
Саме так. Тут працюють і інші "закони" - монетарна політика держави, розвиток споживчого кредитування і т.інш. Все це впливає на ціни і не лише на нерухомість.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #47 : 27 Серпня 2008, 10:09:20 »

Чому ж, і землю продаєм також
хіба вже не діє мараторій на продажу земель сільгосппризначення?
Відповідь від: 27 Серпня 2008, 10:07:16
Все це впливає на ціни і не лише на нерухомість.
ну от, а я вам про що  :frend , а ви попит пропозиція.  ;)
давайте говорити про причини попиту і пропозиції.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #48 : 27 Серпня 2008, 10:59:47 »


хіба вже не діє мараторій на продажу земель сільгосппризначення?
А коли у Калуші продавали землі с/г призначення? Такого не було. Але таких земель у нас не більше 100 га. А все решта - далеко не с/г.

ну от, а я вам про що   , а ви попит пропозиція. 
давайте говорити про причини попиту і пропозиції. 
Ціну утворюють саме попит і пропозиція. А що їх утворює - давайте обговоримо  :drink
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #49 : 27 Серпня 2008, 11:22:01 »


А коли у Калуші продавали землі с/г призначення? Такого не було. Але таких земель у нас не більше 100 га. А все решта - далеко не с/г.
я про це
Цитувати (вибране)
Покупка (отчуждение) земель сельско - хозяйственного назначения с последующей сменой целевого назначения. В рамках действующего законодательства. Юридическое сопровождение и гарантии.
Краткие сроки. Капитализация 200%-500%. От 10 га.
такі оголошення можна знайти в неті  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #50 : 27 Серпня 2008, 11:36:32 »

А я вам така думка - в Калуші будівництво житла зосереджено в 2 будівничих компаніях (монополісти), оскільки нове житло давно не будувалося, то вони вирішили поставити потрібні їм ціни, наскільки мені відомо 2роки тому метр кв коштував 200-300 доларів (мої знайомі придбали) , а тепер 600 і далі, не забагато як для Калуша?
 А ви знаєте, що якщо на базарі хтось ставить аналогічний продукт дешевше за інших продавців, то всі інші дружно йому "радять" поставити більшу ціну- і це не дивлячись на те, що він свій відсоток заробітку і так би мав. Покупці і так куплять, за більші гроші, бо куди їм діватись.
То може такий "базар і з житлом? І раді би купити дешевше, но нема. А вторинний ринок - теж враз ціни підняли, нові ж бо ще дорожче.
Ще звичайний простий  приклад, а чому в нас  яйця перед Паскою дорожчі? Скажете є попит, то є так (але невже основна складова ціни то попит, там ще є багато різних складових) , але чому в європейськи країнах, і в Америці перед святами навпаки розпродаж, там що попит відсутній? Це все залежить від економічної культури держави, і вміння регулювати, а подекуди стримувати процес росту цін.  :)
Записаний

Юра

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2013, 09:43:03

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #51 : 27 Серпня 2008, 12:31:47 »

Собівартість любого товару розраховується спочатку виробником.Для покупця, який збирається перепродати цей товар, собівартість складається з  витрат на закупку + витрати на утримання і т.д.Я хочу сказати, що та бабуся, яка продає яйця, або інший продукт власного виробництва, ніякої собівартості не рахує, вона орієнтується на ринкову ціну.Такі "бабусі" заробляють стільки, що дай бог кожному такі гроші.Адже продукт,який вона продає, вирощується не для продажу, а для власного споживання.А те, що залишається, вона продає на базарі. Вона нічого державі не платить, не несе іншого роду витрати,як любе виробництво.І ще "накручує зверху",вона ж торгує "домашнім продуктом".
 Ця ситуація згубна для кишені покупця, але не виробника:учасники ринку мають додаткову причину підняти ціну на продукцію.В кінцевому варіанті платить за все покупець.
« Останнє редагування: 27 Серпня 2008, 13:32:17 від Юра »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #52 : 27 Серпня 2008, 13:48:38 »


А я вам така думка - в Калуші будівництво житла зосереджено в 2 будівничих компаніях (монополісти), оскільки нове житло давно не будувалося, то вони вирішили поставити потрібні їм ціни, наскільки мені відомо 2роки тому метр кв коштував 200-300 доларів (мої знайомі придбали) , а тепер 600 і далі, не забагато як для Калуша?
Піднялись лише в Калуші? А у Франківську? А Львові? Вони що, теж з калуськими в змові? А те, що зростання вартості цементу, наприклад, склало у 2007-му році 187% якось впливає? А зарплата в будівництві на місці стоїть? А ви знаєте, скільки зараз в місяць "коштує" хороший екскаваторник? Отож...
Не подобається висока ціна в Калуші (змовна) - купуйте у Франківську квартиру, там дешевше. Ринок, однако  :) Вільний.

А ви знаєте, що якщо на базарі хтось ставить аналогічний продукт дешевше за інших продавців, то всі інші дружно йому "радять" поставити більшу ціну- і це не дивлячись на те, що він свій відсоток заробітку і так би мав.
А Ви торгували колись на базарі? Я - так. Не встидаюсь цього факту у своїй біографії  :) Щоб розмірковувати про суть чогось - потрібно знати це "щось" досконало.

але чому в європейськи країнах, і в Америці перед святами навпаки розпродаж, там що попит відсутній?
Ви були на таких розпродажах за кордоном? Я теж. Розкажіть про це "у фарбах", будь-ласка. Чи Ви це бачили "в кіно"?

Собівартість любого товару розраховується спочатку виробником.Для покупця, який збирається перепродати цей товар, собівартість складається з  витрат на закупку + витрати на утримання і т.д.Я хочу сказати, що та бабуся, яка продає яйця, або інший продукт власного виробництва, ніякої собівартості не рахує, вона орієнтується на ринкову ціну.Такі "бабусі" заробляють стільки, що дай бог кожному такі гроші.Адже продукт,який вона продає, вирощується не для продажу, а для власного споживання.А те, що залишається, вона продає на базарі. Вона нічого державі не платить, не несе іншого роду витрати,як любе виробництво.І ще "накручує зверху",вона ж торгує "домашнім продуктом".
 Ця ситуація згубна для кишені покупця, але не виробника:учасники ринку мають додаткову причину підняти ціну на продукцію.В кінцевому варіанті платить за все покупець.
Вірно. +1
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #53 : 27 Серпня 2008, 17:43:39 »

раз уже мова про відсотки, рентабельність, може повідаєте нам скільки "заробляють" забудовники, що їм бідним на цемент не стає.  :D
А яка зарплата на будівництві закордоном?
Взагалі, який відсоток від доходу становить зарплата у нас і у Європі?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #54 : 27 Серпня 2008, 18:01:49 »


Вірно. +1
що вірно, що все зло в "бабусях" що для себе виробляють, та й лишки продати хочуть негідниці. От через кого у нас ціни ростуть, а я то думав....  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #55 : 27 Серпня 2008, 18:23:25 »

А ви знаєте, що якщо на базарі хтось ставить аналогічний продукт дешевше за інших продавців, то всі інші дружно йому "радять" поставити більшу ціну- і це не дивлячись на те, що він свій відсоток заробітку і так би мав.
А Ви торгували колись на базарі? Я - так. Не встидаюсь цього факту у своїй біографії  :) Щоб розмірковувати про суть чогось - потрібно знати це "щось" досконало.

От-от, скільки років тому ви торгували на базарі? Розповідала моя  мама, яка там торгуввала цілу весну, а саме мова йшла про овочі і фрукти з Закарпаття. Люди приїхали і поставили нижчу ціну, то до них зразу ж підійшли і сказали, що так не робиться. Така сама ситуація з пресою, насінням всі власники торгових точок відкореговують ціни, і якщо в когось нижча то ведуть розмову - я не говорю про насилля, чи сварки, але всі і так погоджуються, чого б не заробити більше. Так, що я знаю, що пишу, а у вас мабуть застарілі дані, чи може ви теж цього року на  базарі торгували?
Відповідь від: 27 Серпня 2008, 18:13:42
 
але чому в європейськи країнах, і в Америці перед святами навпаки розпродаж, там що попит відсутній?
Ви були на таких розпродажах за кордоном? Я теж. Розкажіть про це "у фарбах", будь-ласка. Чи Ви це бачили "в кіно"?

Ви знаєте як не дивно і в кіно таке бачила. Але писала зі слів знову ж таки своєї мами. Ну непосидюча вона в мене, і на базар і в Канаді побувала і в Європі. Таки казала є на певні групи товару саме ті що потрібні до святкового столу  розпродажі, а в нас навпаки на самий потрібний товар ціни враз безконтрольно підвищуються. Так, що мушу вас розчарувати, знаю що пишу.

Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #56 : 28 Серпня 2008, 14:12:55 »


раз уже мова про відсотки, рентабельність, може повідаєте нам скільки "заробляють" забудовники, що їм бідним на цемент не стає.
Стає їм на цемент. Рентабельність біля 25%. Повірте, я знаю що кажу.

А яка зарплата на будівництві закордоном?
Я недаремно спитав про екскаваторника. Хороший екскаваторник у нас не погоджується на зарплату нижче EUR1200 в місяць. В Португалії, до речі, платять стільки ж.

Взагалі, який відсоток від доходу становить зарплата у нас і у Європі?
Не зрозумів питання.

От-от, скільки років тому ви торгували на базарі? Розповідала моя  мама, яка там торгуввала цілу весну, а саме мова йшла про овочі і фрукти з Закарпаття. Люди приїхали і поставили нижчу ціну, то до них зразу ж підійшли і сказали, що так не робиться. Така сама ситуація з пресою, насінням всі власники торгових точок відкореговують ціни, і якщо в когось нижча то ведуть розмову - я не говорю про насилля, чи сварки, але всі і так погоджуються, чого б не заробити більше.
Давно стояв. Але займався калуськими базарами по роду своєї діяльності ще донедавна. Погоджуюсь, можуть бути випадки змови між продавцями. Але це стосується не більше ніж 10% товарної номенклатури.

Таки казала є на певні групи товару саме ті що потрібні до святкового столу  розпродажі, а в нас навпаки на самий потрібний товар ціни враз безконтрольно підвищуються. Так, що мушу вас розчарувати, знаю що пишу.
Не зовсім добре знаєте. На святкових розпродажах за кордоном перед святами найбільші знижки на: 1. Залишки колекцій поточного сезону (одяг, взуття, інше). 2. Товар, залишки якого на складах перевищують планові ( логістика у них добре працює, їм не вигідно тримати кошти поза обігом і нести складські видатки. Це стосується і п.1). 3. Товари, термін придатності яких збігає (в основному, продукти). Може щось і забув. Але основне - ніколи магазин (функція якого купити дешевше і продати дорожче) не продасть Вам товар дешевше, ніж сам купив у гуртовика! На це він має мати причини (деякі я перерахував). Особливість вітчизняних комерсантів - вони цього не розуміють.
Відповідь від: 28 Серпня 2008, 14:12:18
Так, що мушу вас розчарувати,
І чому - розчарувати? Я радий за Вас!  :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #57 : 28 Серпня 2008, 15:34:56 »


Рентабельність біля 25%.
згоден, що рентабельність калуських забудовників таки невелика, якщо порівнювати з великими містами.
Хоча читав, що закордоном рентабельність 10 відсотків вважають нормальною.

Не зрозумів питання.
про того ж екскаваторника, не буду сперечатись, бо не в курсі, але більшість працівників у нас за таку саму роботу отримують  раз в 5 менше ніж в Європі чи навіть у Росії.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #58 : 28 Серпня 2008, 15:48:46 »


згоден, що рентабельність калуських забудовників таки невелика, якщо порівнювати з великими містами.
Хоча читав, що закордоном рентабельність 10 відсотків вважають нормальною.
За кордоном і кредит можна взяти не під 15% у доларі...  :)

але більшість працівників у нас за таку саму роботу отримують  раз в 5 менше ніж в Європі чи навіть у Росії.
А собівартість (а отже конкурентоздатність) виробленої ними продукції часто вища, ніж за кордоном... А чому?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #59 : 29 Серпня 2008, 17:44:23 »

Ігор_О, я тут багато написав емоційного, потім витер, щоб не накалювати нашу розмову.

Задам одно питання, для чого усі наші бізнесмени пішли у владу? адже це забирає час, який можна витратити для ведення своєї справи. Тобто зовсім не логічно відриватись від бізнесу, для того, щоб сваритись з мером чи з депутатами за нас смертних. Які тут закони бізнесу діють?  ;)
У вас талант все гарно розкладати "по поличках", маю надію і цей раз ми почитаємо цікаве пояснення.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)