Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Ціни на нерхомість у м. Калуші...  (Прочитано 70589 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #20 : 22 Серпня 2008, 10:16:20 »

нашому кліматі не ростуть банани, а Ви їх дуже любите?
я дуже люблю яблука і груші  ;) і вам раджу
Або падає дощ, а Ви зібрались на пікнік
наступного разу доща не буде  ;)
а от чи матиме шанс молода сімя придбати квартиру, мабуть життя не стане.  ;)

так згода, держава не повинна конролювати ціни на житло напряму.
Але повинна розвивати молодіжне кредитування з розумними відсотками і інші заходи, які потрібні насамперед тій же державі і її розвитку.
можуть бути програми програми будівництва житла державою з відповідними цінами, хоча це мабуть малоефективно.

проте ми відійшли від теми . Які економічні причини, що наша нерухомість і земля в ціні рівнається на ціни в країнах з рівнем доходів значно вищим ніж у нас? попит пропозиція - частково так. але мабуть є ще щось...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #21 : 22 Серпня 2008, 10:49:06 »


я дуже люблю яблука і груші   і вам раджу
Ну це ж умовно!  :)

а от чи матиме шанс молода сімя придбати квартиру, мабуть життя не стане.
Але ж на ціну шалено тисне попит на житло! Під таким тискои ціна й лізе догори. Причому, не просто попит, а ПЛАТОСПРОМОЖНИЙ ПОПИТ. І створюють його не пенсіонери, повірте.
Відповідь від: 22 Серпня 2008, 10:44:23
Але повинна розвивати молодіжне кредитування з розумними відсотками і інші заходи, які потрібні насамперед тій же державі і її розвитку.
Абсолютно погоджуюсь з Вами.

можуть бути програми програми будівництва житла державою з відповідними цінами, хоча це мабуть малоефективно.
Програма "Доступне житло". Ви праві, вона малоефективна. Краще кредитування.

проте ми відійшли від теми . Які економічні причини, що наша нерухомість і земля в ціні рівнається на ціни в країнах з рівнем доходів значно вищим ніж у нас? попит пропозиція - частково так. але мабуть є ще щось...
Не шукайте більше нічого. У населення зараз є шалені гроші. Це підтверджують всі експерти, банкіри, ріелтори. Ці кошти, основним чином, тіньові. Але вони реально впливають на економіку країни в т.ч. інфляцію.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #22 : 22 Серпня 2008, 11:03:21 »


проте ми відійшли від теми . Які економічні причини, що наша нерухомість і земля в ціні рівнається на ціни в країнах з рівнем доходів значно вищим ніж у нас? попит пропозиція - частково так. але мабуть є ще щось...

Насправді, наша земля дуже цінна: вона не забруднена різною хімією, як в Європі. Продукти, вирощені на нашій землі в Європі можна продавати раз в 30 дорожче їхніх звичайних в магазинах з позначкою "єкологічно чисті продукти". Зразки наших чорноземів стоять у Франції як зразок найкращих.

Я погоджуюся з Ігором на рахунок шалених грошей.
А щодо сімей, які не можуть придбати собі житло: їх просто ніхто не навчив. От вас, Рома, теж дуже важко в чомусь переконати. У мене багато знайомих: одні - такі "швидкобагатьки", а інші - такі сім`ї, про які ви говорите. Це люди з різним менталітетом, з різним образом мислення. Я намагаюся пояснити другим, як їм досягти рівня перших. І, парадокс!!! Їм, виявляється того не треба, люди цілком задоволені своїм життям. Звідси висновок: хто хоче досягти успіху, той шукає можливості, а хто нічого не хоче - шукає виправдання.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #23 : 22 Серпня 2008, 11:27:12 »

не подумайте що я в даній темі відношу себе до тих, що не мають можливостей і не хочуть .
Всього, чого мені в житті треба, я добиваюсь сам і на даному етапі все, що планував збулося і плани повірте ще не малі. і вірю і знаю, що все у мене вийде, тому що я хочу цього.

от ви заробляєте сумнівним шляхом http://forum.kalush.info/index.php/topic,650.msg30353.html#msg30353
але то на вашій совісті.


От вас, Рома, теж дуже важко в чомусь переконати.
і в чому ви мене хочете переконати?



Відповідь від: 22 Серпня 2008, 11:21:36
Я погоджуюся з Ігором на рахунок шалених грошей.
я теж погоджуюсь, але ці гроші знаходяться у 10 відсотків населення. чи ви у іншій державі живете? :unknow
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #24 : 22 Серпня 2008, 12:32:23 »

Не шукайте більше нічого. У населення зараз є шалені гроші. Це підтверджують всі експерти, банкіри, ріелтори. Ці кошти, основним чином, тіньові. Але вони реально впливають на економіку країни в т.ч. інфляцію.
шалені не шалені, але лохів теж уже меншає
http://dom.ria.ua/news/129561 - яскравий приклад.

Цитувати (вибране)
Они того не стоят С ростом цен на столичные квартиры загородные коттеджи рекламировали как более привлекательное жилье и по цене, и по сути. Но сейчас покупатели разводят руками слишком дорого за такое качество!
Юрий, директор инвестиционной компании, еще в конце прошлого года начал искал себе дом в элитном поселке Конча-Заспа. Но вскоре убедился, что цены на коттеджи завышены в 23 раза. Строили дома, выставляли на продажу по цене, обеспечивающей 100% рентабельность, и думали, что это будет бесконечно, делится он своим наблюдением.
тут про передмістя але повірте у містах теж продають голі стіни за шалені бабки.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #25 : 22 Серпня 2008, 13:26:05 »


от ви заробляєте сумнівним шляхом http://forum.kalush.info/index.php/topic,650.msg30353.html#msg30353
але то на вашій совісті.

Я не заробляю сумнівним шляхом.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #26 : 22 Серпня 2008, 14:52:03 »

Juli , наша пісня файна, нова - починаймо її знову?!
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #27 : 23 Серпня 2008, 00:47:12 »


Справді, треба державі контролювати ціни на землю, не можна давати гуцулам такі гроші - повбиваються.
Відповідь від: 22 Серпня 2008, 08:50:52
цей жарт мене розсмішив так, що аж живіт заболів від сміху :D браво :-D
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #28 : 23 Серпня 2008, 00:59:50 »


Я погоджуюся з Ігором на рахунок шалених грошей.
А щодо сімей, які не можуть придбати собі житло: їх просто ніхто не навчив. От вас, Рома, теж дуже важко в чомусь переконати. У мене багато знайомих: одні - такі "швидкобагатьки", а інші - такі сім`ї, про які ви говорите. Це люди з різним менталітетом, з різним образом мислення. Я намагаюся пояснити другим, як їм досягти рівня перших. І, парадокс!!! Їм, виявляється того не треба, люди цілком задоволені своїм життям. Звідси висновок: хто хоче досягти успіху, той шукає можливості, а хто нічого не хоче - шукає виправдання.

в приципі так воно і є, тільки хочу добавити, що часто і бажання у людей є, і цілі собі ставлять, але чомусь ніяк "руки не доходять", от помріють, пофантазують, але за діло так і не беруться, от і живуть бідніше....чи це лінь, чи менталітет, сама не знаю...
а в україні і справді є зараз безліч шансів та можливостей заробляти чималі гроші. я 3 роки прожила в штатах, тепер назавжди повернулася назад, і найбільше мене вразило те, наскільки краще живуть люди. та й заробітки вже майже як в америці, все йде до кращого :)
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #29 : 23 Серпня 2008, 07:32:49 »

просто є різні люди. люди слова і люди діла  ;) хтось говорить про гроші, а хтось заробляє.

А як серйозно, кожна людина має свої приорітети і цінності. Що одному здається необхідним, інший 100 років обійдеться.

не можна заставити багатіти когось чи вірити в Бога, так як намагається робити Джулі.

Проте мова у темі про нерухомість і давайте по темі.  :!! А то де Джулі, там зразу мова про фінансову безграмотність населення і про релігію.  :duvno


Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #30 : 23 Серпня 2008, 17:38:50 »


Я погоджуюся з Ігором на рахунок шалених грошей.
я теж погоджуюсь, але ці гроші знаходяться у 10 відсотків населення. чи ви у іншій державі живете?

«Чув дзвін, та не знаю де він». Рома, ми говоримо про різних людей. Ви, наводячи статистику 10/90%, говорите про людей рівня Рената Ахмєтова – олігархів. А я говорю про пересічних Українців, які зуміли заробити декілька сотень тисяч …до мільйона доларів завдяки сьогоднішній ситуації на ринку нерухомості. Ці люди піднялися буквально з нуля і сьогодні належать до середнього класу, проте до рівня 10% про які ви говорите їм ще дуже далеко. От я і радію, що в Україні все ж таки формується середній клас.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #31 : 23 Серпня 2008, 18:12:21 »

Ви, наводячи статистику 10/90%, говорите про людей рівня Рената Ахмєтова – олігархів.
Я десь казав про олігархів?
10 відсотків я вказав умовно, як максимум, що можна віднести до власників "шалених грошей", які дозволяють вільно і без проблем в сімейному бюджеті купляти житло - про що власне і наша тема.
В ці умовних 10 відсотків можна включити і людей, що "заробили" на "ринку нерухомості".
Якраз цих десять відсотків і є середній клас+багатий.

Але яке відношення цей середній клас має до цін на нерухомість у Калуші? Хто з них купляє квартири у Калуші? Хіба Ігор_О припускає, що вони скуповують квартири  якраз для "заробітку" на ринку нерухомості і цим штучно завищують ціни. Це ймовірно.

І ще не втримався :D
Джулі, люди з доходом сотні тисяч  - мільйон  доларів це не середній клас, особливо в Україні, не смішіть людей.  :D  Навіть закордоном таких людей можна віднести до верху середнього класу. А у нас із середнім доходом і рівнем життя......

Відносно "дзвону" і хто його чув. Наводжу дані річної давності. Навіть якщо вважати, що українці побагатшали в два рази за останій рік то статисти не весела.
http://www.fraza.com.ua/analitics/18.05.07/37505.html
Приховано: Показати
Исследование проводилось с 16 по 30 апреля 2007 года в 135 населенных пунктах Украины. Всего, согласно маршрутной выборке, с учетом основных социально-демографических характеристик населения Украины, было опрошено 2006 респондентов, которые представляют взрослое население, возрастом от 18 лет. Квотами в выборке были: возраст, пол, образование и тип населенного пункта, в котором проживает респондент. Общее количество точек опроса – 135 (64 города и 71 село). Ошибка репрезентативности исследования не превышает +/- 2,2%.

Приховано: Показати
1. Как Вы оцениваете материальное состояние Вашей семьи?
На питание хватает, но приобретение одежды или обуви уже вызывает трудности – 32,9%
В целом на жизнь хватает, но не на ценные вещи (мебель, холодильник и т.п.) – 32,6%
Едва сводим концы с концами – 19,3%
Материальных трудностей не испытываем, за исключением особо крупных покупок (жилья, дорогого автомобиля и т.п.) – 12,7%
Никаких материальных трудностей не испытываем – 2,6%

2. Что для Вас сегодня является главным источником материального обеспечения?
Пенсия, стипендия, другие государственные выплаты – 28,0%
Заработок на частном предприятии, в коммерческой структуре – 25,2%
Зарплата на государственном предприятии, в учреждении – 21,7%
Заработок членов семьи – 15,3%
Доходы от собственного предприятия, индивидуального бизнеса – 7,4%
Доходы по акциям, от вкладов, рента, доходы от аренды – 0,5%
Другое – 1,9%

3. Как Вы оцениваете свои жизненные перспективы на ближайшие годы?
Все останется без изменений – 31,1%
Можно рассчитывать на некоторые изменения к лучшему – 23,2%
Следует ожидать некоторых изменений к худшему – 13,0%
Можно рассчитывать на заметные изменения к лучшему – 7,9%
Следует ожидать заметных изменений к худшему – 5,8%
Трудно сказать однозначно – 19,0%

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #32 : 24 Серпня 2008, 12:27:46 »

А щодо сімей, які не можуть придбати собі житло: їх просто ніхто не навчив.

Цікаво, а що робити сім"ям, де обоє працюють в державних установах. Тут, як нам відомо зарплати зовсім не найвищі. Навіть, якщо взяти дольову участь, чи взяти кредит в банку на житло, то місячного заробітку всерівно не вистачить, щоб це сплачувати. То, що робити, кинути роботу і податись в бізнес без будь-якої економічної освіти (цікаво, який би був результат :unknow ). Звичайно можна почати якось крутитись в межах своєї компетенції, наприклад відкрити якесь перекладацьке агенство, проте і на це потрібен стартовий капітал. Можна ще, звичайно, все кинути і махнути за кордон, там пахати 2-3 роки, ну, то, може, тоді і спроможеться не така вже й молода сім"я купити те омріяне житло.
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #33 : 25 Серпня 2008, 09:37:43 »

Цікаво, а що робити сім"ям, де обоє працюють в державних установах.

Знайти тих, хто навчить. ;) ... От і виходить: де Жулі, там все зводиться до фінансової безграмотності і релігії...!!! :)
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #34 : 25 Серпня 2008, 20:04:09 »

Насправді, наша земля дуже цінна: вона не забруднена різною хімією, як в Європі.
як це не забруднена?  :duvno
Та в часи СРСР експлуатували і експериментували над землею і ресурсами "по-повній".
Цитувати (вибране)
Экологи указывают, что Украина – самая «грязная» страна в Европе: «на одного жителя приходится около 500 тонн накопленных твердых бытовых отходов». Украинцы в подавляющем (75%) большинстве пьют загрязненную воду, дышат загрязненным воздухом (на каждого приходится 85 кг. Вредных выбросов в год), живут на истощающихся почвах – часть эродированных земель уже составила 57.4% площади страны,
http://nr2.com.ua/kiev/78025.html
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #35 : 25 Серпня 2008, 20:21:53 »


Знайти тих, хто навчить.
Скажіть мені, вуйко, що їде закордон на заробітки, хто його там вчить "заробляти"? Він там робить некваліфіковану роботу і заробляє, як для України, нормальні гроші.
 
Скажіть чому при зарплаті в 10 раз нижній європейської ціни на продукти, нерухомість такі як у них?
Звичайно спекуляції з нерухомістю і землею від яких Джулі в екстазі - це спосіб заробітку. Проте усі не можуть купувати-продавати. Кожен повинен робити свою улюблену роботу і отримувати за неї достойні гроші.  :!!
наша держава не виконує свої прямі обовязки, а ми не уміємо і не знаємо як відстояти свої права.  :ganba

Щоб багато не писати, люди написали уже до мене:
УКРАЇНА: НАША? ЇХНЯ? МОЯ!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #36 : 25 Серпня 2008, 21:15:30 »


УКРАЇНА: НАША? ЇХНЯ? МОЯ!
 Раджу всім почитати. Автору решпект :frend Реально відобразив ситуацію в країні.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #37 : 26 Серпня 2008, 09:05:57 »

Звичайно спекуляції з нерухомістю і землею від яких Джулі в екстазі - це спосіб заробітку.
Спекуляції???
Звичайний приклад:
Працівниця одного з відділів нашого управління економічного розвитку недавно вийшла заміж. Батьки (звичайні люди, не олігархи) подарували молодим земельну ділянку 8 сот., яку її тато колись отримав (не знаю як, може, як пільговик?) Молодята подумали-подумали та й вирішили її продати. У молодого є квартира, а будуватись ніби нема за що (обоє на державній службі). Дали оголошення в газету і на "на тумбу". Як вона призналась - розраховували отримати 14 тис. у.о., ділянка рівна, майже у "царському селі". Як результат - десятки дзвінків і остаточна ціна продажу 26 т.у.о.!
Питання - з ким вона "змовлялась", чим "спекулювала", який чиновник (рада) встановив ціну?
Відповідь від: 26 Серпня 2008, 09:00:40
Раджу всім почитати. Автору решпект
Автор давно не був в Шегині...
Відповідь від: 26 Серпня 2008, 09:04:51
Скажіть чому при зарплаті в 10 раз нижній європейської ціни на продукти, нерухомість такі як у них?
Бо ми з вами самі ці ціни всановлюєм! ПОПИТОМ!
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #38 : 26 Серпня 2008, 10:06:03 »

 Може ви, Рома, хочете придбати нерухомість, але встидаєтеся спитати як?  :frend  І питання навіть не у тому скільки грошей потрібно заплатити, а у тому - де їх взяти?  :frend
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ціни на нерхомість у м. Калуші...
« Прочитано #39 : 26 Серпня 2008, 10:50:24 »

а у тому - де їх взяти?
питання де взяти гроші цікавить усіх-- мене і Вас також, але у кожного своє поняття і спосіб заробітку.  ;)
універсального нема
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)