Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...  (Прочитано 575535 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #60 : 16 Листопада 2007, 22:58:53 »

Кажуть минулої суботи було два жахливих весілля у місті. Одне у бурсацькій їдальні, а друге у "Лагуні". Бійки, поножовщина і т.д. Ніхто не чув? Деталі не знаєте???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


olk

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 138
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

    Звідки: Qieff
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #61 : 19 Листопада 2007, 17:34:19 »

Що з вам сказати з цього приводу! Вам Відомий такий доволі новий Закон України "Про закупівлю товарів робіт та послуг за державні кошти" ??? Як що ви ніколи не зіткалися з цим Законом ви навіть уяви не маєте наскільки це складна схема! Державні заклади охорони здоровья не можуть закупити ліки без проведення Тендеру, хто може навіть скласти ту дурновату тендерну документацію щоп направити її в тендерній комітет! А розмістити інформацію на сайті про закупівлю того чи іншого товару чи виконання робіт. До мене зверталися з Калуша (не буду повідомляти яка служба) але вона безпосередньо стосуеться ремонту доріг, щоб хоч якось допомогти їм з чого почати щоб провести цей дурноватий тендер. Тільки чого коштує укласти договір на розміщення інформації в інтернеті. Це додаткові витрати, а заплатити якщо я не поміляюсь 1% від суми договору, а це не мала сума, нехай буде 500 000 тисяч от і скільки получаеться? 5000 тисяч а це все державні кошти, а скільки по цілій країні укладається відповідних договорів, тобто держава так це все підстроіла, що обкрадає сама себе, а верніше чиновники зробили таку схему щоб узаконино набивати свої кишені. Це я вам виклав мізер з того яка проблема для державних структур виконати чи закупити товар чи послуги.
найдибільніша схема проведення закупок мабуть у цілому світі! мало того, щоб взяти участь в тендері, як учасник, потрібно зареєструватись у каталозі учасників процедур (5000грн потрібно заплатити) потім заповнюєш анкету на тендер, тобі дають рахунок від 500- до 20 000 грн оплата тендеру, після чого оплачуєш, квитанцію з банку видають і з нею потрібно йти у видання тендерного каталогу, чекаєш добу і тобі видають "ВИТЯГ" от тільки з ним фірма-учасник має право приймати участь у тендері... от така от у нас держава і помаранчева влада...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #62 : 19 Листопада 2007, 17:50:41 »

добре що ти все розписав бо мені було лінь. але я вважаю що оплата за всі ці процедури нормальна. висока ціна не дозволяє всяким фірмам, аферистам які хочуть просто зрубати капусту, приймати участь у серйозних тендерах. так є у кожній країні. і доречі у нас ще досить демократичні ціни і умови.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

olk

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 138
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

    Звідки: Qieff
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #63 : 20 Листопада 2007, 08:49:09 »

добре що ти все розписав бо мені було лінь. але я вважаю що оплата за всі ці процедури нормальна. висока ціна не дозволяє всяким фірмам, аферистам які хочуть просто зрубати капусту, приймати участь у серйозних тендерах. так є у кожній країні. і доречі у нас ще досить демократичні ціни і умови.
Повір, в нашій країні, фірми аферисти мають мільйон способів "зрубати капусту" і без тендерів, а це я рахую дибільний закон, для того щоб чиновники могли відбити гроші, витрачені на вибори...
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #64 : 20 Листопада 2007, 09:01:51 »

добре що ти все розписав бо мені було лінь. але я вважаю що оплата за всі ці процедури нормальна. висока ціна не дозволяє всяким фірмам, аферистам які хочуть просто зрубати капусту, приймати участь у серйозних тендерах. так є у кожній країні. і доречі у нас ще досить демократичні ціни і умови.
Повір, в нашій країні, фірми аферисти мають мільйон способів "зрубати капусту" і без тендерів, а це я рахую дибільний закон, для того щоб чиновники могли відбити гроші, витрачені на вибори...
А по твоему кто создаёт эти фирмы для размещения инфорации с оплатой в процентром соотношении к суме договора? ;) Если уж по Закупке за госденьги создаются фирмы и учереждения, так будте добры что бы они все были государственными, а не половина так а вторая так!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #65 : 20 Листопада 2007, 10:16:17 »

скажу так я сам беру участь у тендерах. і для мене краще що б все було так як є. бо зараз як прийде юлька або ще хтось новий(от би кучму вернути :=)) почнуть щось міняти і як завжди буде ще гірше. розумієте такі гроші вимагають тому що фірми які готові заплатити, вже пройшли якийсь розвиток і дійсно заробили капусту. а не скороспілки перекупщики.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

olk

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 138
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

    Звідки: Qieff
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #66 : 20 Листопада 2007, 11:30:09 »

скажу так я сам беру участь у тендерах. і для мене краще що б все було так як є. бо зараз як прийде юлька або ще хтось новий(от би кучму вернути :=)) почнуть щось міняти і як завжди буде ще гірше. розумієте такі гроші вимагають тому що фірми які готові заплатити, вже пройшли якийсь розвиток і дійсно заробили капусту. а не скороспілки перекупщики.
а от скажу тобі таке, твоя фірма молода і має стрімкий розвиток, ти хочеш попробувати прийн участь у держ закупці допустим в 6-ти тендерах цього місяця, кожен по 5000 грн + банківська гарантія мінімум 200 000 грн, який банк дасть гарантію молодій фірмі іде гарантія що ти точно виграєш тендер а 6 разів по 5000 ти витратив... фірма молода і буде в прольоті... а фірма, яку створив чиновник виграє і + твої витрачені гроші підуть йому у кишеню (це виглядає як свого роду Держ змова проти всіх підприємств, є одиниці, які будуть вигравати, і тендери будуть організовуватись тупо під них...=( )


А по твоему кто создаёт эти фирмы для размещения инфорации с оплатой в процентром соотношении к суме договора? ;) Если уж по Закупке за госденьги создаются фирмы и учереждения, так будте добры что бы они все были государственными, а не половина так а вторая так!
какая разница государственная фирма или нет, созданы они неестественным путем с пальца, чтобы организовать возврат денег от населения...

(от би кучму вернути :=)) почнуть щось міняти і як завжди буде ще гірше.
+1! :)
« Останнє редагування: 20 Листопада 2007, 11:37:15 від olk »
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #67 : 20 Листопада 2007, 11:36:42 »

Ну скажем так с госпредприятия думаю всё же было бы труднее деньги сливать, а так несколько учредителей создали такую фирмочку и всё. Деньги в карман, законы не нарушаем! У меня был опыт открытия фирм в Киеве когда учредителями были очень высокопоставленные чиновники, и открывались фирмы на жён так как им по статусу нельзя. ВСЁ! Ку ку!!!! и виды деятельности предприятий оооооочень специфичные!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #68 : 20 Листопада 2007, 11:37:25 »

скажу так я сам беру участь у тендерах. і для мене краще що б все було так як є. бо зараз як прийде юлька або ще хтось новий(от би кучму вернути :=)) почнуть щось міняти і як завжди буде ще гірше. розумієте такі гроші вимагають тому що фірми які готові заплатити, вже пройшли якийсь розвиток і дійсно заробили капусту. а не скороспілки перекупщики.
а от скажу тобі таке, твоя фірма молода і має стрімкий розвиток, ти хочеш попробувати прийн участь у держ закупці допустим в 6-ти тендерах цього місяця, кожен по 5000 грн + банківська гарантія мінімум 200 000 грн, який банк дасть гарантію молодій фірмі іде гарантія що ти точно виграєш тендер а 6 разів по 5000 ти витратив... фірма молода і буде в прольоті... а фірма, яку створив чиновник виграє і + твої витрачені гроші підуть йому у кишеню

добре що ти все розписав бо мені було лінь. але я вважаю що оплата за всі ці процедури нормальна. висока ціна не дозволяє всяким фірмам, аферистам які хочуть просто зрубати капусту, приймати участь у серйозних тендерах. так є у кожній країні. і доречі у нас ще досить демократичні ціни і умови.
Повір, в нашій країні, фірми аферисти мають мільйон способів "зрубати капусту" і без тендерів, а це я рахую дибільний закон, для того щоб чиновники могли відбити гроші, витрачені на вибори...
А по твоему кто создаёт эти фирмы для размещения инфорации с оплатой в процентром соотношении к суме договора? ;) Если уж по Закупке за госденьги создаются фирмы и учереждения, так будте добры что бы они все были государственными, а не половина так а вторая так!
какая разница государственная фирма или нет, созданы они неестественным путем с пальца, чтобы организовать возврат денег от населения...
все правильно. але в тебе для того і є голова і мозок щоб прорахувати чи тобі тре влазити чи ні. завжди можна знайти вихід із ситуації знайти гнеобхідних людей. ось тут і визначається наскільки ти і твоя фірма готові до серйозних кроків. це все менеджмент. задача толкового менеджера не просто правильно розпоряджатись наявними ресурсами. а й залучити всі можливі і не можливі важелі для вирішення проблеми.
з.і. ми трохи заглибились в економіку. перепрошую за оффтоп.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

olk

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 138
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

    Звідки: Qieff
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #69 : 20 Листопада 2007, 11:40:48 »

Ну скажем так с госпредприятия думаю всё же было бы труднее деньги сливать, а так несколько учредителей создали такую фирмочку и всё. Деньги в карман, законы не нарушаем! У меня был опыт открытия фирм в Киеве когда учредителями были очень высокопоставленные чиновники, и открывались фирмы на жён так как им по статусу нельзя. ВСЁ! Ку ку!!!! и виды деятельности предприятий оооооочень специфичные!
согласен, но множество так називаеміх "ГОС предприятий" имеют 49% акций под часным собственником, в большинсве случаев об этом мало кто догадывается... ВОБШЕМ БАРДАК В СТРАНЕ! ВОТ ЧТО Я ЭТИМ ВСЕМ ХОТЕЛ СКАЗАТЬ(((


все правильно. але в тебе для того і є голова і мозок щоб прорахувати чи тобі тре влазити чи ні. завжди можна знайти вихід із ситуації знайти гнеобхідних людей. ось тут і визначається наскільки ти і твоя фірма готові до серйозних кроків. це все менеджмент. задача толкового менеджера не просто правильно розпоряджатись наявними ресурсами. а й залучити всі можливі і не можливі важелі для вирішення проблеми.
з.і. ми трохи заглибились в економіку. перепрошую за оффтоп.
А ось тут і породжуються темні схеми, і тому країна у вічній  (|)   ви поняли... ми починаєм шукати всі можливі виходи з такої ситуації, тут вступає в дію наша ментальність, як обдурити всіх...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #70 : 20 Листопада 2007, 11:45:18 »

гмммм але як то кажуть в каламутній воді і рибка ловиться. поки вони(політики) там розбираються у нас є шанс щось хапнути. :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

olk

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 138
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

    Звідки: Qieff
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #71 : 20 Листопада 2007, 11:46:53 »

гмммм але як то кажуть в каламутній воді і рибка ловиться. поки вони(політики) там розбираються у нас є шанс щось хапнути. :-[
згідний на 100% але ж ми плануєм євроінтеграцію...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #72 : 20 Листопада 2007, 13:16:26 »

а ти думаєш в європі все по іншому. це ринкова економіка або ти або тебе. просто там вже є встановлені правила, а у нас вони тільки встановлюються.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

olk

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 138
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

    Звідки: Qieff
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #73 : 20 Листопада 2007, 14:44:20 »

а ти думаєш в європі все по іншому. це ринкова економіка або ти або тебе. просто там вже є встановлені правила, а у нас вони тільки встановлюються.
але ті правила для людей, а не проти них
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #74 : 20 Листопада 2007, 15:00:48 »

так але там економіка розвивалась сторіччами а не за 15 років.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ingvard

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2013, 00:44:15

    Звідки: Калуш-Чернівці
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #75 : 28 Листопада 2007, 14:36:13 »

 :pardon кажуть в Калуші сніг?
Записаний
Ut Incepit Fidelis Sic Permanet
«Вірний з самого початку - вірний завжди»

olk

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 138
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

    Звідки: Qieff
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #76 : 28 Листопада 2007, 20:22:18 »

 :D ще й такий білий та глибокий...
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #77 : 01 Грудня 2007, 14:33:46 »

Кто не знает о знаменитом бюстгальтере Маты Хари с тайником для секретных документов, бюстгальтере из холодильника для Мэрилин Монро, который она носила исключительно в жаркую погоду, конусообразных бюстгальтерах-торпедах, придуманных Готье для Мадонны? А бюстгальтеры кинодив: черный с ленточкой у Софи Лорен, в клетку виши у Бриджит Бардо, красный, моделирующий форму груди у Джины Лоллобриджиды?Самому обольстительному предмету женского гардероба (его Величество Бюстгальтер) исполнилось 100 лет!

І до чого це? А поняв Мата Хари корінна калушанка.  :D
« Останнє редагування: 01 Грудня 2007, 14:42:00 від romashkin »
Записаний


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #78 : 02 Грудня 2007, 23:47:47 »

Нє, то мабуть у Калуші придумали і пошили перший бюстгальтер  :o
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #79 : 11 Грудня 2007, 19:14:14 »

Цікаві події розгортаються не тільки у Києві. Як відомо наш мер збирається розпустити міську раду, а рада висловити недовіру мерові. Оскільки рядові громадяни, які воліють глибоко не вникати у суть справи, бо велика політика їх не цікавить, у своїй переважній більшості підтримують саме міського голову, а не депутатський корпус, то  виходить, що у випадку взаємних перевиборів мер так і залишиться у своєму кріслі, а от склад міської ради мабуть поміняється. Тому позиція вигідніша у мера. Проте він все ж або вагається, або хоче завершити протистояння на свою користь без перевиборів, бо промерівська партія (принаймні про це свідчить підпис) сьогодні, зокрема біля гостинного дому, розповсюджувала такі ось листівки.



Дивний зміст?! А мене, як завжди, тішать змістові помилки наших писак. ось приклади:
1. "Нагнітання в Калуській міській раді силами депутатської більшості проти
міського голови Ігоря Насалика досягло апогею." (Нагнітання чого саме? )
2.  "Підтримаймо ж його і зараз у справедливому протистоянні свавіллю деструктивних сил, що чиняться всупереч інтересам вільним громадянам вільного міста Калуша." (у протистоянні свавіллю сил, що чиняться в супереч інтересам вільним громадянам міста Калуша) Це взагалі маразм.  :D Наші найбільш неакуратні у висловлюваннях форумці пишуть набагато грамотніше.  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.