Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Автор Тема: Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...  (Прочитано 580591 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:25:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #620 : 04 Березня 2010, 19:54:57 »

Так?!
Жартуєте собі?!
А от вгадайте де я це зафоткав?

Відповідь від: 04 Березня 2010, 19:53:14
Не вгадаєте. То Київ, бульвар Шевченка
УВАГА!   НАВПРОТИ ВОЛОДИМИРСЬКОГО СОБОРУ!  :=) :=) :=) :=) :fool :fool :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #621 : 04 Березня 2010, 20:19:35 »

АДИ!!! :o ЙОЙ!!!  :=)
Записаний

lion

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 114
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:15:28

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #622 : 04 Березня 2010, 20:36:40 »

Сьогодні у Вістові  ...... яники збираються   ..... :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:25:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #623 : 04 Березня 2010, 22:22:48 »

Аби їх повінь забрала  :-D :D :D :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #624 : 04 Березня 2010, 22:29:47 »

Чи точно були скажу хіба завтра, бо точно не знаю.

Були.Завтра по КМТ дивіться в новинах.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:25:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #625 : 04 Березня 2010, 22:49:09 »

Ади!
В матеріали КМТ пліз хоч кусничок  :-[
Відповідь від: 04 Березня 2010, 22:48:46
Заграніца нам паможет!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #626 : 04 Березня 2010, 23:05:12 »

В матеріали КМТ пліз хоч кусничок  Стидно
Хоч краплинкууууууу!!!!Pleaeaeaeaeaeassssse!!! :-[  :bouquet::bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :davay :davay :davay :davay :davay :davay :davay :davay :davay :davay
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #627 : 04 Березня 2010, 23:18:51 »


 Гаразд,передам шефу. :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #628 : 04 Березня 2010, 23:28:35 »

Катрін, також перекажи шефу, що на форумі була моя муза
може вже не довго мені тут доведеться сумувати без нього
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #629 : 04 Березня 2010, 23:57:11 »

Я твою музу бачу двічі на тиждень.Він мене так не "музує",як тебе.І чому? ;) :unknow
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #630 : 05 Березня 2010, 00:05:27 »

Катрін, ще бракувало, щоби й тебе музував
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #631 : 05 Березня 2010, 00:07:08 »

  :P
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #632 : 05 Березня 2010, 00:13:41 »

а в мене є з довшим  
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #633 : 05 Березня 2010, 01:42:59 »

Новина перша: Бутирки не буде.
йо-й, як - "Эх, Шарик, я как и ты был на цепи Шарик, хлебал казённые харчи..." - як , Калуш і без "Бутырки"  
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #634 : 17 Березня 2010, 15:43:12 »

Вітаю :) Ваш мер здається виграв собі тариф "Ви популярний", з'явились припушення, що Нас.алик може стати губернатором Львівської області :)
Мером Івано-Франківська його вже здається пропонували :)  Тепер Львів :)
Я от думаю, може б Київ ще до них ... :-D :-D :-D  Я б не проти пластикових вікон у своєму під'їзді :)

Кому дістанеться Галичина?

Цитувати (вибране)
Серед можливих претендентів також називають Ігоря Насалика, якого пов’язують із  Петром Димінським. Насалик, якого ЗМІ називають одним з найбагатших людей Прикарпаття, у минулому нардеп-уенпіст і підприємець,зараз займає посаду мера м. Калуша (Івано-Франківська область), донедавна очолював Калуську обласну організацію УНП.

Приховано: Показати

11:44, 18.02.2010

Українці обрали нового президента – великі перегони закінчились (попри судову тяганину) і настав час справжніх інтриг. Хто стане головою Львівської облдержадміністрації? З якою командою прийде новий керманич керувати Галичиною?

В Україні зміна верхівки вертикально-інтегрованої системи влади в більшості випадків призводить до зміни керівництва на місцях. Посада голови облдержадміністрації, якого в нас, за глибоко вкоріненою російсько-імперською традицією, називають губернатором, зразу ж стає предметом торгів з опонентами, підкупів ймовірних союзників чи винагороди соратникам, які продемонстрували активну лояльність на місцях.

Ще далеко ті часи, коли в Україні на впливові державі посади призначатимуть фахівців-менеджерів, а не правильних, тобто керованих і особисто відданих людей. Й саме інститут намісників, як стовп владної вертикалі, стає ключем до реалізації влади на локальному рівні. А в час виборів посада губернатора стає просто золотою, з огляду на можливості використання горезвісного адмінресурсу.  З цих же міркувань залишити на місцях людей попередника (особливо, якщо той був «ідеологічним противником», тобто репрезентував іншу фінансово-промислову групу) занадто ризиковано.

У київських кабінетних іграх посада голови Львівської ОДА завжди вважалася серйозним козирем. Активно насаджуваний Галичині імідж депресивного, дотаційного регіону не зміг би ввести в оману досвідченого гравця, який добре знає, що все це – блеф. Насправді ж Галичина неодноразово доводила свою спроможність стати «золотою акцією» у виборчих протистояннях не галицьких політичних важковаговиків.

То хто ж має шанси стати новим намісником Львівщини? Відповідь на це запитання може вигулькнути під час спроб новоспеченого президента Віктора Януковича вийти з політичного пату, у який він потрапив за відсутності коаліційної більшості в парламенті, а отже, неспроможності, згідно з Конституцією, призначати нового прем’єр-міністра замість ненависної Юлії Тимошенко. У пошуках тимчасових союзників Партія регіонів волею-не-волею піде на торги-домовляння з фракцією НУНС. І багато політологів прогнозують, що посада голови ЛОДА стане одним із основних пунктів нового парламентського консенсусу. Якщо ж Янукович не віддасть Львівщину «помаранчевим» чи Тігіпку, то, звісно, він обиратиме серед своїх.

 

Кастинг на губернатора

Одним із таких імовірних претендентів, який, до речі, знає, де, що і як на Львівщині, є колишній голова Львівської облдержадміністрації Олександр Сендега.  ArticleImage_3_59634.jpgЩоправда, його призначення в цій ситуації виглядатиме щонайменше нелогічно. Керуючи «Львівгазвидобуванням», одночасно будучи кандидатом у народні депутати за списком від Партії регіонів до ВРУ, він не висловлював активної підтримку Віктору Януковичу під час виборів. Навпаки, розповідав, як стало добре працювати за уряду Тимошенко. Сьогодні ж Сендега, як стверджують у кулуарах, активно лобіює своє призначення на посаду голови Львівської ОДА.

Вочевидь Сендега хоче, відштовхнувшись від спини свого кума Писарчука, знову вскочити у губернаторське крісло. У нього є репутація «доброго господарника». Однак, як стверджують місцеві політики, існує велика імовірність, що Сендега співпрацюватиме із командою братів Дубневичів, пов’язаних із ЮВТ. За цієї умови дивно буде виглядати, якщо регіонали приведуть до влади своїх ідеологічних опонентів.

Зрештою, Янукович, швидше за все, не забуде про те, як Сендега 2004р. після першого туру голосування склав з себе повноваження голови ЛОДА.

Петро Писарчук – другий претендент на посаду губернатора. Його кандидатура виглядає доволі логічною. ArticleImage_2_59634.jpgЗокрема, зважаючи на той факт, що Петро Писарчук вже кілька років очолює Львівську обласну організацію Партії регіонів. Також Писарчук очолював штаб кандидата у президенти Віктора Януковича на Львівщині. 15% голосів львів’ян та понад 8,7% голосів мешканців Львівської області дають Писарчуку реальний шанс стати головою Львівської ОДА. Водночас, як припускає політолог Олексій Антипович, Петра Писарчука більше цікавить посада міського голови, а губернаторство може для нього стати радше стартовим майданчиком напередодні виборів мера Львова.

Об’єктивних причин не призначати Петра Писарчука в Януковича немає (якщо, знову ж таки, торги не винесуть на гребені хвилі іншої особи), але є причина суб’єктивна. Писарчука недолюблює заступник голови фракції Партії регіонів Ганна Герман, яка має вплив на рішення Віктора Федоровича. Нещодавно Герман заявила, що планує приїхати до Львова після інавгурації новообраного Президента Віктора Януковича для аналізу роботи його обласного виборчого штабу. Як наголосила Ганна Герман, центральне керівництво Партії регіонів врахує «усі плюси та мінуси» у роботі штабу».

ArticleImage_4_59634.jpgЩе одним серйозним претендентом є Леонід Мельник, який в останні роки президентства Леоніда Кучми обіймав посаду віце-губернатора.  Він був першим заступником керівника Львівського обласного виборчого штабу кандидата в президенти України Віктора Януковича. У вересні 2009 року Леоніда Мельника було виключено з НРУ за співпрацю  з Партією регіонів. Тим не менше, Леонід Мельник досі залишається депутатом Львівської облради.

Серед можливих претендентів також називають Ігоря Насалика, якого пов’язують із  Петром Димінським. Насалик, якого ЗМІ називають одним з найбагатших людей Прикарпаття, у минулому нардеп-уенпіст і підприємець,зараз займає посаду мера м. Калуша (Івано-Франківська область), донедавна очолював Калуську обласну організацію УНП.

Також політики стверджують, що на посаду голови ЛОДА претендує і екс-губернатор Львівської області Мирон Янків, який зараз є радником-посланником Посольства України у Польщі. Був головою Львівської ОДА з квітня 2002 до червня 2003 року.

 

Дежавю?

Вникає багато запитань також і щодо складу команди, яка прийде керувати Галичиною з новим губернатором. Існує загроза повернення до влади медведчуківської команди. В певних колах ВРУ ширяться чутки, що активно домовляється про повернення на Львівщину колишній начальник митниці Тарас Козак. У кулуарах зазначають, що перемовини ведуться із Ганною Герман та ще одним регіоналом Нестором Шуфричем.

Не приховує своїх амбіцій повернутись у Львівську ДПА колишній її керівник Мирослав Хомяк, якому приписують підтримку ЮВТ під час виборів на посаді начальника ДПА Закарпатської області. До речі, після 2004р. Хомяк вже встиг побувати помічником народного депутата Ганни Герман.

Дежавю може виникнути і з Олегом Салом, колишнім начальником УМВС у Львівській області. «Якщо буде зміна керівництва МВС, зміна керівництва держави, уряду, безперечно, де мені запропонують, я людина військова, там я і буду працювати», – зазначив Олег Сало напередодні виборів президента.

 

Несподівано реально?

Звісно, призначення голови Львівської ОДА залежатиме передусім від прем’єр-міністра. Якщо  регіонали та помаранчеві домовляться про коаліцію та прем’єрство, виглядає на те, що область залишиться «нашоукраїнцям», у яких також безліч своїх кандидатур на керманича Львівської області.

ArticleImage_1_59634.jpgЗокрема, компромісним варіантом може бути призначення головою Львівської ОДА молодого й перспективного Тараса Батенка, теж колишнього віце-губернатора, який нині очолює депутатську фракцію НСНУ у Львівській обласній раді та працює директором Львівської філії магістральних нафтопроводів «Дружба» ВАТ «Укртранснафта». Відтак його пов’язують із теперішнім керівником «Укртранснафти» Олександром Лазорком, якого авторитетні економічні видання України називають одним з найбільш досвідчених менеджерів відомого українського бізнесмена Ігоря Коломойського.

Політологи також не відкидають, що на посаді може залишитися чинний голова ЛОДА Микола Кміть. «Кміть може бути технічним, нейтральним кандидатом. Але додам, що для Партії регіонів посада губернатора Львівщини є стратегічною. Вони повинні мати тут вплив. Звичайно, ніхто сюди не засилатиме варягів, це буде хтось місцевий або з сусідніх областей», - вважає політолог Анатолій Романюк. Тобто рівновіддаленість Кмітя від головних політичних сил могло б забезпечити йому губернаторське довголіття. Тим більше, що до його роботи не звучало якихось серйозних нарікань ні у Львові, ні в Києві. Проте, саме його нейтральність може зіграти з ним злий жарт, оскільки в ході владно-політичних торгів ніхто не забажає замовити за нього слова.


Наведені кандидатури – це лише короткий список можливих претендентів, змагання між якими варто чекати з приходом весни. Водночас, певним чином питання могла б зняти так пропагована Партією регіонів адміністративна реформа, яка б передбачала виборність посади керівника області. Нагадаємо, що перші й останні прямі вибори керівників областей в Україні відбулися 1994-го року. На Львівщині тоді здобув перемогу Микола Горинь. Чи можливе повторення тих часів? Дуже сумнівно. Адже, щоб провести таку реформу, політична сила повинна відчувати за собою потужну підтримку. Але, відчувши її, який дурень піде на те, щоб добровільно віддати владу на місцях. От і маємо таке собі зачароване коло й перманентні губернаторські баталії.


Постійна адреса статті: zaxid.net
Відповідь від: 17 Березня 2010, 15:21:06
А це позавчорашня стаття :)  :pardon
 
Мер ще не «вмер»
Цитувати (вибране)
Хто може стати наступним мером обласного центру, зацікавилися в громадській організації «Поклик нації». і для цього провели своєрідне соціологічне дослідження. Зокрема, п’ятеро активістів організації за шість днів опитали на вулицях Івано-Франківська 680 респондентів, запропонувавши їм вісьмох кандидатів на майбутнього голову Івано-Франківського міськвиконкому.

Як не дивно, але найбільше — 168 голосів набрав чинний мер Віктор Анушкевичус. На 46 голосів відстає від нього лідер опозиційної нинішній міській владі організації «Громадський форум» Юрій Соловей.


84 голоси жителі обласного центру віддали за всім відомого Зіновія Шкутяка, а заключним у цій четвірці «лідерів» є міський голова Калуша ігор Насалик.

Постійна адреса статті тут:
http://www.galychyna.if.ua/index.php?id=news_&no_cache=1
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #635 : 17 Березня 2010, 21:25:38 »

еред можливих претендентів також називають Ігоря Насалика, якого пов’язують із  Петром Димінським. Насалик, якого ЗМІ називають одним з найбагатших людей Прикарпаття, у минулому нардеп-уенпіст і підприємець, зараз займає посаду мера м. Калуша (Івано-Франківська область), донедавна очолював Калуську обласну організацію УНП.
http://www.zaxid.net/article/59634/ :agree
Відповідь від: 17 Березня 2010, 21:07:50
Перепрошую, помоєму продублював Тенді. Чесно, інформація такого роду гуляє вже давненько. :agree
Відповідь від: 17 Березня 2010, 21:10:12
На вчорашній день Франківске ОДА слух прокотився, що очолить Вишиванюк.
Еа сьогоднішній день, на цю годину, дивно, але подейкують, що буде Палійчук. :drink 
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #636 : 17 Березня 2010, 21:51:26 »

Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #637 : 17 Березня 2010, 23:00:25 »

Думаю що у Димінськоо певне є свої плани на ЄВРО 2012 ...Пам♥ятаю, що він був не проти будувати стадіон але хотів деякі преференції, щодо ділянок у Львові...І з Садовим вони не змогли домовитись...тому як інвестор у стадіон Димінський певне передумав вкладати, але якщо зараз його друг став би губернатором Галиччини то думаю і стадіон і аеропорт будувались би швидше  :unknow
Але то лише припущення та й Н. було б зручно розширити ареали свого "Голосу Нації"... ;)
Відповідь від: 17 Березня 2010, 22:19:29
Чуднов та Вишиванюк – основні претенденти на голову Івано-Франківської ОДА

17:45, 17.03.2010
«Головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації має стати людина, яка знає область, яка зможе створити економічну і соціальну стратегію розвитку регіону і яка знає як і зможе лобіювати інтереси Прикарпаття на рівні України», – переконаний професор, завідувач кафедри політології Прикарпатського національного університету ім Василя Стефаника Василь Марчук.

За його словами, сьогодні, на жаль, Прикарпаття немає науково обґрунтованої стратегії розвитку.

"Науковці не залучені до формування економічних та інвестиційних програм, тому на Прикарпаття не надходять потрібні інвестиції з ЄС. В області досі немає інститутів, які б на науковому рівні розробляли відповідні програми та досліджували соціальні та політичні напрямки розвитку регіону", - говорить Марчук, інформує кореспондент ZAXID.NET .

"Хто б не став керівником області, - переконаний Марчук, - він має насамперед виробити стратегію економічного та соціального розвитку, яка б дала поштовх до позитивних змін на Прикарпатті".

На думку експертів, коло претендентів очолити Прикарпаття вже визначене. Вибір Президента стоїть між керівником обласної організації ПР Василем Чудновим та екс-губернатором Прикарпаття Михайлом Вишиванюком.

Тут оригінал пльотки ;) http://www.zaxid.net/newsua/2010/3/17/174522/
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #638 : 17 Березня 2010, 23:19:36 »

 Чуднова, помоєму вже намістили десь заступником у Києві :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #639 : 17 Березня 2010, 23:28:07 »

Тоді буде Вишиванюк певне ;)
Я так трохи почитала...подобаєтья дядечко, якийсь такий ...хозяйновитий :)
Записаний