Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 15 днів

Автор Тема: Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...  (Прочитано 580338 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #580 : 10 Лютого 2010, 21:35:44 »

основну суму авансу люди одержали від партійців з Києва, а ті, що не змогли з"явитися ні в перший, ні в друге були залишені без авансу киянами, та Ігор_О розраховувався з ними власним коштом - ТАК???
ТО навіть я зрозуміла ЯЯ ;)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #581 : 10 Лютого 2010, 21:42:51 »

А я щось не зрозуміла-до якої думки "власного" колективу,має прислухатися Вест щодо Ігора.О ? Хіба така думка "власного колективу"існує? Може ЯЯ краще знає,бо я "шось патєрялась во врємєні"
Катю - ти особисто мені на форумівці розповідала про зміну ставлення до вас - працівників КМТ - з боку депутатів.
І говорила, що навіть той же Ігор_О - чому не поцікавиться як воно нам - чому не запропонує позичити бодай 100 гривень (ну добре, він знає, що в мене є, а інші...) до "як будеш мати, то вітдашь"? - Катю, то твої слова, що ти сказала у Баварії, коли ми курили на виході.
Відповідь від: 10 Лютого 2010, 21:41:48
ТО навіть я зрозуміла ЯЯ
та чи після посту Веста, чи після обговорення???
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #582 : 10 Лютого 2010, 21:49:45 »

ЯЯ, вибач, але чи ти мала право це все казати?
І чи ти впевнена, що ти ВСЕ правильно зрозуміла?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #583 : 10 Лютого 2010, 21:56:20 »

Люсю  - перш за все - я часто ставлю знаки питання і не просто так
по друге - я пишу у темі - Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть... - також тому, що усвідомлюю, що то може бути не більше ніж звичайна пльотка - тому вважаю себе вправі таке писати саме тут.
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #584 : 10 Лютого 2010, 22:35:48 »

ТАК???
ТАК! І не тільки в цьому випадку ТАК! А таких ТАКів я можу привести ще багато... :(
Таке життя - людина поручилася, людина повинна виконувати... Це тільки Лідерам по.ую...
Записаний
Свій до свого по своє

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #585 : 10 Лютого 2010, 22:42:28 »

І все ж я думаю, що є речі, які можна назвати плітками,  і є речі, які призначені для вузького кола. Наприклад розмова між двома особами, яка мала бути між двома особами. Це вже не плітки. І так відверто висловлювати свою думку про особу також не завжди доречно. Дещо можна і в приват. Вибач, що то було схоже на "науку". Вважай це дружньою порадою.  ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #586 : 10 Лютого 2010, 22:52:52 »

ну добре, він знає, що в мене є, а інші...) до "як будеш мати, то вітдашь"? - Катю, то твої слова, що ти сказала у Баварії, коли ми курили на виході.
 
А в мене є???????? Я виховую двох неповнолітніх дітей!!!!Хтось хоче допомогти в їх вихованнІ????ФІНАНСОВО,соррі.Звідки ти взяла,що в мене є???? ЩО??? Задоволення в ліжку???? ЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!!!!!

 Щодо Баваріїї-або ти була не здатна мене слухати,або ти,як завжди не зрозуміла!!!

  :duvno :duvno :duvno :duvno :ignor :ignor :ignor :zakryto :zakryto :zakryto

:zakryto :zakryto  Безнадійно мені тут сперечатися......
Відповідь від: 10 Лютого 2010, 22:44:32
Наприклад розмова між двома особами, яка мала бути між двома особами. Це вже не плітки.
 І лише за такі речі, варто личенько набити. Але я ж не того соціального рівня....
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #587 : 10 Лютого 2010, 22:56:22 »

Катю - просять не розгортати далі цю тему - питань немає
та я не люблю, коли з мене роблять...

Маю свою голову - чую, бачу (ба навіть відомо, що коли чого не знаю - то перепитуюся) - роблю певні висновки
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #588 : 10 Лютого 2010, 23:02:52 »

просять не розгортати далі цю тему

 Так власне,я не прошу-я говорю...А ти при нагоді перепитуй,коли не розумієш,чи не пам"ятаєш.І май СВОЮ ГОЛОВУ,бо як не маєш,то сама з себе робиш.... :=)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #589 : 10 Лютого 2010, 23:05:46 »

Наприклад розмова між двома особами, яка мала бути між двома особами. Це вже не плітки.
І лише за такі речі, варто личенько набити. Але я ж не того соціального рівня....

Катю, і що ти пропонуєш мені на таке відповісти?

з одного боку я не дозволю з себе робити дуру - з другого - не хочу тебе образити
та ти мені не залишаєш третього варіанту - можливості ігнорування цієї теми.... може напишиш мені відповідь згодом?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #590 : 10 Лютого 2010, 23:09:25 »

ЯЯ, я тебе прошу, ти забула, що є приват. Ну справді, не роби сама з себе... Прошу
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #591 : 10 Лютого 2010, 23:11:27 »

То чому вони ним не послуговуються???
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #592 : 10 Лютого 2010, 23:12:22 »

 ЯЯїчка,я тебе вітаю,із річницею реєстрації на форумі!!!!  :P :bouquet:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #593 : 10 Лютого 2010, 23:18:20 »

Йой - дякую - а я то думаю - що то нині за така паршива днина

Так і кортить змінити підпис - НАФІК КРИЛА - ДЕ МІЙ ВІНИК
Записаний

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #594 : 11 Лютого 2010, 10:35:53 »

тепер після роз"яснень, як то сталося, розумію - що основну суму авансу люди одержали від партійців з Києва, а ті, що не змогли з"явитися ні в перший, ні в друге були залишені без авансу киянами, та Ігор_О розраховувався з ними власним коштом - ТАК???
Те що всі зрозуміли зразу а ви ні, наводить на невтішні для вас висновки.
То чому вони ним не послуговуються???
Напевно тому що і ви цього не зробили. Взагалі я вважаю що обливати брудом людину позаочі як це робите ви по відношенню до Ігора як мінімум непристойно. Після того як вам я і інші розказали як все насправді було і виявилось що у першому повідомленні яке ви написали була брехня вам пасувало би вибачитись хоча би перед друзями і знайомими Очкура як не перед ним самим за свої слова. То як мінімум, і як максимум то подзвонити вашим попутчицям і розказати правду ще і їм. Але так би зробила порядна людина.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #595 : 11 Лютого 2010, 12:40:40 »

Те що всі зрозуміли зразу а ви ні, наводить на невтішні для вас висновки.
то не так - бо не всі - я вже давала те перечитувати своїм знайомим, задля того, щоб зрозуміти чи то я така "туга", чи то справді так написано - вони підтвердили мою думку, що після посту Веста - вони б подумали так само як і я.

Йой - яка ЯЯ не порядна, мені аж за себе лячно стає, що переказала почуті плітки у розділі "плітки", що немаю наміру вибачатися перед Ігорем_О, хочаб лише тому, що він жодного разу не перепросився за відверті образи на мою адресу (як людини і як жінки ! - я наголошую) - те що я до нього ставлюся дуже негативно - то не новина ні для кого - я це добре усвідомлюю та таке ставлення мені ніколи не заважало цінувати певні вчинки чи якості людей, про котрих я недоброї думки.

А щодо поливу брудом - то чого Ви не ставитеся так само критично до того ж Ігора_О, що неодноразово полив брудом того ж свого опонента на цьому форумі - чи то не позаочі? чи то можна - бо то ж не хто небудь (для Вас) то ж сам Ігор_О.

Торк - я більш ніж впевнена, що за умов особистого знайомства зі мною - Ви б не дозволили собі "вчити мене жити". А те, що Ви вважатимете мене не порядною - то що Вам на те відповісти - я знаю лише одне - головне залишатися в цьому житі людиною.
Записаний

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #596 : 11 Лютого 2010, 13:07:48 »

то не так - бо не всі - я вже давала те перечитувати своїм знайомим, задля того, щоб зрозуміти чи то я така "туга", чи то справді так написано - вони підтвердили мою думку, що після посту Веста - вони б подумали так само як і я.
Яка сенс в тому кому ви давали перечитувати? Я тоже можу сказати що зробила так само і всі мої знайомі зрозуміли правильно. Я мала на увазі всі хто тут на форумі читав зрозуміли правильно крім вас. Тому свої висновки роблю якраз щодо вас.
А щодо поливу брудом - то чого Ви не ставитеся так само критично до того ж Ігора_О, що неодноразово полив брудом того ж свого опонента на цьому форумі - чи то не позаочі? чи то можна - бо то ж не хто небудь (для Вас) то ж сам Ігор_О.
Ви можете привести такі приклади? Бо я зараз знайду уточню щодо якого вашого вислову ви мали би вибачитись. Якщо маєте щось аналогічне передати Очкуру то напишіть, я передам.
От це:
Музо, моя, Музо - чесна ти моя.
Після того як було доведено чесність згаданої вами особи слід би вам за ці слова хоча би перепроситись. Але це лише моя думка і я вам її не нав'язую.

Відповідь від: 11 Лютого 2010, 13:06:48
Торк - я більш ніж впевнена, що за умов особистого знайомства зі мною - Ви б не дозволили собі "вчити мене жити". А те, що Ви вважатимете мене не порядною - то що Вам на те відповісти - я знаю лише одне - головне залишатися в цьому житі людиною.
А я вважаю що головне залишатись порядною людиною. Вчити вас нічому не збираюсь.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:24:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #597 : 11 Лютого 2010, 13:40:08 »

Дещо вас відволічу від сварок.

На рахунок виступу групи "Бутирка" у ресторані "Князь Святослав".  Ніяка то не закрита вечірка. То буде нормальний живий клубний концерт. На розігріві мають бути "Бункер ЙО", гумористичний театр "КУМ" та інші.
Вартість квитків 150 грн. Придбати можна у "КС" і у магазині "Музон".
Як такого чіткого дрескоду немає, але у спортивних костюмах не пускатимуть  :-D
Відповідь від: 11 Лютого 2010, 13:37:16
З.І.  Я взагалі не в форматі стосовно такої музики, але кажуть, що то культова група серед фанатів того напряму.
А тому для Калуша такий концерт є ексклюзивним. В Україні буде лише 3 концерти і після Калуша вони зразу вирітають на Урал.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #598 : 11 Лютого 2010, 13:51:07 »

Якщо маєте щось аналогічне передати Очкуру то напишіть, я передам.

Торк, як маєте змогу - то переказуйте від мене ЯЯ - привіт, привітання з новорічними та різдвяними святами - та те, що я скучила , бо й справді, без нього мені тут неаби як марудно.
Навіть немає з ким посваритися
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #599 : 11 Лютого 2010, 22:51:18 »

А тому для Калуша такий концерт є ексклюзивним.
А чому саме у Калуші? Власник ресторану є їх найбілшим фанатом?
Записаний