Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...  (Прочитано 575849 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #560 : 09 Лютого 2010, 14:14:13 »

Найперше "для мене смачненьке" - то пишу про пльотку, котру чула від ДВОХ своїх попутниць, що наче моя Муза купила машину своєї мрії саме за гроші, котрі він мав оплатити людям за виїзди на виборах 2007 року. Вони, оті мої попутниці, виїзджали тоді на вибори, а грошей не одержали - головним куратором того виїзду був саме І_О. Казали мені, що вони дізнавалися про ті гроші (ще тоді) - та їм відповідали, що їх вони давно мали б одержати, так само як в районі (де з людьми повністю розрахувалися) - а настправді, тих грошенят вони не бачили по нині день.

Через такий поганий досвід, вони нинішньому куратору поїздки ТАК нерви "витріпали", що Ви собі того мало уявляєте.

Музо, моя, Музо - чесна ти моя.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #561 : 09 Лютого 2010, 15:38:16 »

ЯЯ, не знаю, що тобі на це сказати, бо я мала ту саму історію. (я маю на увазі - не отримала того всього, що обіцяно було на виборах 2007 року). Не знаю точно нічого, але чула від близьких до тої кухні, що кинули нас не в Калуші, а на верху, бо не було досягнуто того проценту, на який розраховували. Тому я схильна вірити, що вини в тому місцевих не було. Але історія вийшла неприємна дуже.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #562 : 09 Лютого 2010, 21:25:44 »

Найперше "для мене смачненьке" - то пишу про пльотку, котру чула від ДВОХ своїх попутниць, що наче моя Муза купила машину своєї мрії саме за гроші, котрі він мав оплатити людям за виїзди на виборах 2007 року. Вони, оті мої попутниці, виїзджали тоді на вибори, а грошей не одержали - головним куратором того виїзду був саме І_О. Казали мені, що вони дізнавалися про ті гроші (ще тоді) - та їм відповідали, що їх вони давно мали б одержати, так само як в районі (де з людьми повністю розрахувалися) - а настправді, тих грошенят вони не бачили по нині день.
ЯЯ, хочу тобі відкрити жахливу таємницю...
Гроші, які таки отримали частково ті люди, були виплачені особисто твоєю Музою: із власної кишені, до речі... Хоч люди до цього дуже упереджено ставляться - альтруїзм не в пошані.
А щодо авто - то мушу тебе запевнити, що Муза і до тієї б/в машини, про яку ти пишеш, не пішки ходила. А попередню машину продала, поїхала до Польщі і купила теперішню. І перипетії з теперішньою тягнулись більше року щодо реєстрації, ремонтів і т.п. І найцікавіше: ця машина, про яку ти пишеш, була куплена і використовувалась Музою ще задовго до виборів.
Але такий вже Калуш - пльотка на пльотці... :(

Тепер уже й мені цікаво, а з яких грошей у мене з'явилась машина?.. Що про це пліткують?
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #563 : 09 Лютого 2010, 21:36:15 »

Весте - таки зауваж - що ЯЯ писала про таке у розділі - Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть... - оскільки розуміє, що особисто того не бачила та не прослідковувала за тими подіями.

Та знову ж - в альтруїзм - й ЯЯ не надто вірить.

Та з другого боку - чому в такому разі з іншими розрахувалися (маю на увазі з тими, що не з Калуша) - то також мені казали.

Почула - виклала.  :)
« Останнє редагування: 09 Лютого 2010, 22:24:02 від ЯЯ »
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #564 : 10 Лютого 2010, 13:39:16 »

 ;) Називається - за шо купила - за то продаю )))
Кинули нас високі боси.... кинули.... Як он і Янукович своїх пенсіонерів. Не прголосували ПР за славнозвісні "соціальні стандарти" он, бо зрозуміли, що їм же їх доведеться реалізовувати... А ще... але то вже в іншій темі ....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #565 : 10 Лютого 2010, 13:50:27 »

Та знову ж - в альтруїзм - й ЯЯ не надто вірить.
Я розумію твоє натхнення, ти скучила  ;)  бо Муза є Муза але...., чому людина яка має плани на політичну кар'єру у місті, де основним капіталом є довіра і репутація не могла вкласти гроші у цей "бізнес" (свою репутацію, яка могла постраждати не з його вини). 
Тому не вважаю це альтруїзмом, а грамотним капіталовкладенням ;) якщо цинічно, а якщо по-людськи - то це елементарна порядність ;)  :bouquet:
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #566 : 10 Лютого 2010, 13:51:30 »

згідна з Тенді
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #567 : 10 Лютого 2010, 13:55:08 »

як бачите, репутація все одно постраждала...
не вигідно в нас робити капіталовкладення. вигідніше вкрасти. результат один і той же...  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #568 : 10 Лютого 2010, 14:07:08 »

Прийде момент і Ігор_О все скаже, що думає з цього приводу
ЯЯічка і ми оцінимо твій жертовний подвиг в імя повернення одного з найяскравіших форумців в лоно сім'ї (форумської)   ;)

Записаний

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #569 : 10 Лютого 2010, 14:44:09 »

Називається - за шо купила - за то продаю )))
Кинули нас високі боси.... кинули.... Як он і Янукович своїх пенсіонерів. Не прголосували ПР за славнозвісні "соціальні стандарти" он, бо зрозуміли, що їм же їх доведеться реалізовувати... А ще... але то вже в іншій темі ....
Люся, а ви ж не тільки купували-продавали а ще і працювали тоді на виборах від Ющенка. Так як і я. Чого не розкажете скільки насправді тоді отримали і від кого?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #570 : 10 Лютого 2010, 15:03:21 »

Я отримала 500 грн. Здається, якщо не помиляюся, після виборів мало бути ще 500. Але сказали, що нема. Я так і зрозуміла. Або "прилипли" до чиїхось рук, але точно на горі, бо впевнена, що тут би себе так не підставляли. Або не стало. Чого не стало? Моя версія - не секрет, що місце в списку для майбутніх депутатів було платним. Розраховували на певний процент, з якого і вирахували, яку суму можна "вкласти" на вибори. Але того проценту, на який розраховували не вийшло. Відповідно місць у Верховній Раді всім не стало. Тому, мабуть, комусь довелося повертати гроші. Тому нам і не стало. Не будуть же нам свої давати. А про те, що хтось тут свої давав, то я не вірю. Бо особисто мені давали перед виборами. Якщо памятаєте в 3 школі ))) Ми ще там всі підписувалися в якихось відомостях, за когось не можна було взяти і т д...  :D Не думаю, що перед виборами уже було відомо, що грошей не буде і що нас так кинуть. Давали точно партійні. Розписувалися ми у "відомостях" аби функціонери перед "босами" мали чим відчитатися. Але коли вийшло не так, то тих функціонерів "кинули" як і нас з вами. )))
Відповідь від: 10 Лютого 2010, 15:02:26
А тепер Ваша черга розказати. ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #571 : 10 Лютого 2010, 15:16:44 »

Все ви точно пам'ятаєте. Гроші видавали в 3-й школі функціонери з Києва бо місцевим не довіряли. Потім ті хто не зміг прийти першого разу довидавали в офісі на проспекті. Але і тоді не всі змогли прийти бо якесь свято було. Я прийшла і отримала а моя подружка була в селі. Очкур мав її паспорт і просив, і я просила  але не дали за неї. Таких людей було біля 10 чоловік. Після виборів Очкур віддавав їм цей аванс сам. Моя подружка не взяла від нього бо вона його кума, сказала що попрацювала за ідею. :) В районі гроші тоже так і не доплатили. Куратором поїздки на Донецьк Очкур не був але він мав контролювати замовлення автобусів і приїхав провести людей як годиться. Має тепер подяки. Тим хто їхав в Донецьк тоді заплатили так само 500 гр. на місці а по решту сказали звертатись на місцях. Звідси всі пльотки і ненависть.
Хочу спитати у ЯЯ, а скільки платили за Донецьк цей раз?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #572 : 10 Лютого 2010, 15:31:14 »

Власне тому і я не допитувалась, де ті гроші, що не додали, бо йшла я на вибори, ще не знаючи, що будуть стільки обіцяти. Першим було бажання щось посильне зробити, як ви кажете "за ідею". Потім ті великі обіцянки були приємною несподіванкою. Але, нажаль, так і залишились обіцянками. Мені було неприємно просто через те, що багато людей були розчарованими. І шкода було Очкура, бо його справді "підставили".
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #573 : 10 Лютого 2010, 20:05:46 »

ЯЯ, хочу тобі відкрити жахливу таємницю...
Гроші, які таки отримали частково ті люди, були виплачені особисто твоєю Музою: із власної кишені, до речі... Хоч люди до цього дуже упереджено ставляться - альтруїзм не в пошані.
Гроші видавали в 3-й школі функціонери з Києва бо місцевим не довіряли. Потім ті хто не зміг прийти першого разу довидавали в офісі на проспекті. Але і тоді не всі змогли прийти бо якесь свято було. Я прийшла і отримала а моя подружка була в селі. Очкур мав її паспорт і просив, і я просила  але не дали за неї. Таких людей було біля 10 чоловік. Після виборів Очкур віддавав їм цей аванс сам.
от і зроби тут висновки, коли Вест каже одне, Торк інше
Хоча те, що Вест вигороджує Ігора_О чи намагається показати його в кращому світлі, так би мовити, для мене не в новину. Адже Вест навіть не прислуховується до думки власного колективу, щодо Ігора_О - та то вже інша тема...
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #574 : 10 Лютого 2010, 20:14:02 »

от і зроби тут висновки, коли Вест каже одне, Торк інше
Як на мене одне друге не виключає, те що Торк знає що він сам їх віддавав не означає, що то були гроші які залишили з центру, можливо якраз, тому що не вистачило він їх і зі своєї кишені й викладав просто Вест більше в курсі...

Гроші, які таки отримали частково ті люди, були виплачені особисто твоєю Музою: із власної кишені, до речі...

Після виборів Очкур віддавав їм цей аванс сам.
Хоча те, що Вест вигороджує Ігора_О чи намагається показати його в кращому світлі, так би мовити, для мене не в новину.
Твоє віднощення о Музи теж в принципі для нас не новина ;) боюсь що ти більше упереджена ніж Вест у всьому, що стосується Ігор_О ;)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #575 : 10 Лютого 2010, 20:40:42 »

Від ненависті до любові......    Наразі маємо честь спостерігати дуже сильне неприховане почуття..... Хто зна, як правильно його назвати.... ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #576 : 10 Лютого 2010, 20:56:46 »

от і зроби тут висновки, коли Вест каже одне, Торк інше

ЯЯ, щось у тебе в черговий раз проблеми із розумінням. Я вже не перший раз бачу, що ти розумієш тільки те, що ти хочеш розуміти... От і говори після того з тобою. Ніякого сенсу, коли ти не сприймаєш думку іншого.

Очкур мав її паспорт і просив, і я просила  але не дали за неї.

Якщо в такому випадку не дали, невже ти гадаєш, що після того взяли і залишили гроші, щоб їм роздати?!

Адже Вест навіть не прислуховується до думки власного колективу, щодо Ігора_О - та то вже інша тема...

А це - то вже повний маразм! Причому тут власний колектив до думки про Ігора_О?! І взагалі при яких ділах КМТ до твоєї Музи?!
У тебе почались якісь проблеми після поїздки до Донецька...
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #577 : 10 Лютого 2010, 21:16:34 »

Від ненависті до любові......    Наразі маємо честь спостерігати дуже сильне неприховане почуття..... Хто зна, як правильно його назвати....
Люсю - на таке - я вже давно відповіла й Муза те навіть було підтвердив - інше питання, що весь той діалог модератори викинули. Тому прошу не повторюйтеся.

Твоє віднощення о Музи теж в принципі для нас не новина  боюсь що ти більше упереджена ніж Вест у всьому, що стосується Ігор_О
Моє відношення до моєї ж Музи - склалося тут на форумі в процесі діалогу й віртуального знайомства, з "життя" - то в мене були лише одні відомості про нього - коли він намагався визначити мою особу - й не більше.

Так вже склалося - та я не спроможна до Музи ставитися хоч з якоюсь повагою - бо навіть як суперника його не сприймаю - він мені не суперник - так балабол, яких надто багато, щоб на них, хоч якось зважати. Вибачайте - але така вже моя думка.

Зважте на те - що хоч із Горцем в нас полярні погляди - та ми знайшли спільну мову.
З Вестом - спільної мови я, наприклад, не знайшла - та то не заважає мені його справді глибоко поважати, попри те, що багато дій Веста (в його критиці) я не приймаю і не вважаю подібне прийнятним.

Відповідь від: 10 Лютого 2010, 21:01:58
У тебе почались якісь проблеми після поїздки до Донецька...
Вест - що це є?
Мені твій тон врай не до вподоби.
Відповідь від: 10 Лютого 2010, 21:04:38
Та в чомусь ти таки правий. Бо то знаєш як? хтось боїться змій, хтось мишей, хтось смерті, а в мене сама "дурна" фобія - я боюся розчаровуватися. Наразі я глибоко розчарована й не тільки в тих, кого зустріла там, а й в наших калушанах. Ти спитай тих, хто їздив туди, що вони згадають. Гарантую - вони оповідатимуть тобі, як гарно їх зустрічали та скільки ящиків горілки їм виставили аби напитися - не більше.
« Останнє редагування: 10 Лютого 2010, 23:39:09 від ЯЯ »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #578 : 10 Лютого 2010, 21:28:39 »

Адже Вест навіть не прислуховується до думки власного колективу, щодо Ігора_О - та то вже інша тема...

А я щось не зрозуміла-до якої думки "власного" колективу,має прислухатися Вест щодо Ігора.О ? Хіба така думка "власного колективу"існує? Може ЯЯ краще знає,бо я "шось патєрялась во врємєні" :=) :o
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #579 : 10 Лютого 2010, 21:31:03 »

Весте, щодо моєго нерозуміння чи то навіть упереджиності - так ти пишеш:
Гроші, які таки отримали частково ті люди, були виплачені особисто твоєю Музою: із власної кишені, до речі...
тобто, я розумію, що аванс, який отримали ті люди то є гроші Ігора_О

та Торк пише:
Гроші видавали в 3-й школі функціонери з Києва бо місцевим не довіряли. Потім ті хто не зміг прийти першого разу довидавали в офісі на проспекті. Але і тоді не всі змогли прийти бо якесь свято було. Я прийшла і отримала а моя подружка була в селі. Очкур мав її паспорт і просив, і я просила  але не дали за неї. Таких людей було біля 10 чоловік. Після виборів Очкур віддавав їм цей аванс сам.
тобто, я читаю, що люди отримували гроші від функціонерів з Києва, а не від Ігора_О (навіть) - то як таке зрозуміти?

тепер після роз"яснень, як то сталося, розумію - що основну суму авансу люди одержали від партійців з Києва, а ті, що не змогли з"явитися ні в перший, ні в друге були залишені без авансу киянами, та Ігор_О розраховувався з ними власним коштом - ТАК???
Записаний