Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...  (Прочитано 580488 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #380 : 14 Квітня 2009, 10:01:02 »

а він живий?????
Ще дихав через раз...

Фокус у тому, що кіно буде в останню чергу - і то у кращому випадку... Або не буде взагалі.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #381 : 14 Квітня 2009, 12:21:24 »

Фокус у тому, що кіно буде в останню чергу - і то у кращому випадку... Або не буде взагалі.
ну якщо люди підписались отже повен бути орган котрий контролюватиме!!!???? чи як???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #382 : 14 Квітня 2009, 13:00:32 »

Так. Цей "орган" (фонд ком.майна) якраз і пропонує розірвати з ними угоду і провести новий конкурс.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #383 : 14 Квітня 2009, 13:12:07 »

а що будуть бажаючі??? якщо той раз була тільки одна структура???!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #384 : 14 Квітня 2009, 13:22:48 »

а що будуть бажаючі??? якщо той раз була тільки одна структура???!!!
А який вихід?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #385 : 14 Квітня 2009, 13:29:44 »

нагнути чуваків котрі підписались зробити кіно!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #386 : 14 Квітня 2009, 15:04:48 »

В мене таке питання,хто може вплинути на підприємця який при вході в "Фуршет"продає аудіо-відео продукцію.Зараз великий піст,а там як не "владимирский централ"то якісь мусульманські мотиви.Я 2 рази підходив і просив зробити тихіще хоча б у неділю,коли люди до церкви ідуть.Мені відповіли"добре,добре",але ось і сьогодні вже останній тиждень посту а музика як гриміла так і гримить.Можливо закон він і не порушує,але якусь повагу до людей і совість треба мати.Ви уявляєте якби така лавочка біля мечеті в піст  голосила?...і за скільки часу там би вже попіл загрібали.Ну ми ж все таки цивілізовані люди,сподіваюсь.І цікаво якби священник з церкви яка поряд попросив би,чи його теж не послухали б.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #387 : 15 Квітня 2009, 08:09:35 »

нагнути чуваків котрі підписались зробити кіно!!!!
Типу - ми вас за язик не тягнули, робіть кіно і всьо тут?? І що? Морди їм набити чи м*даками обізвати? Чи машини їм попалити? Цікаво почути варіанти "нагину"  :=)
Відповідь від: 15 Квітня 2009, 08:00:09
В мене таке питання,хто може вплинути на підприємця який при вході в "Фуршет"продає аудіо-відео продукцію.Зараз великий піст,а там як не "владимирский централ"то якісь мусульманські мотиви.Я 2 рази підходив і просив зробити тихіще хоча б у неділю,коли люди до церкви ідуть.Мені відповіли"добре,добре",але ось і сьогодні вже останній тиждень посту а музика як гриміла так і гримить.Можливо закон він і не порушує,але якусь повагу до людей і совість треба мати.Ви уявляєте якби така лавочка біля мечеті в піст  голосила?...і за скільки часу там би вже попіл загрібали.Ну ми ж все таки цивілізовані люди,сподіваюсь.І цікаво якби священник з церкви яка поряд попросив би,чи його теж не послухали б.
Такі ж зауваження були колись до кіоска "6 секунд" неподалік. Сесія міської ради навіть рішення приймала щодо цього. Але все залежить від підприємця і продавця. Якщо підприємець пригрозить звільненням (або звільнить) - в момент стане тихше. У випадку "6 секунд" власник сам депутат, тому питання вирішилось швидко. А тут... Хто може вплинути? Ви, я, інші громадяни... Священник, чому б ні... Бог може покарати... Варіантів маса, Ви ж самі навели приклад мечеті в піст... Це питання не так до влади, як до вихованості суспільства взагалі - як влада може заставити хреститися перед церквою? Ото ж...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #388 : 15 Квітня 2009, 13:12:57 »

Типу - ми вас за язик не тягнули, робіть кіно і всьо тут?? І що? Морди їм набити чи м*даками обізвати? Чи машини їм попалити? Цікаво почути варіанти "нагину"
гммм ну що ж простіше матеріального нагину. типу штраф!!!!!!!
Такі ж зауваження були колись до кіоска "6 секунд" неподалік. Сесія міської ради навіть рішення приймала щодо цього. Але все залежить від підприємця і продавця. Якщо підприємець пригрозить звільненням (або звільнить) - в момент стане тихше. У випадку "6 секунд" власник сам депутат, тому питання вирішилось швидко. А тут... Хто може вплинути? Ви, я, інші громадяни... Священник, чому б ні... Бог може покарати... Варіантів маса, Ви ж самі навели приклад мечеті в піст... Це питання не так до влади, як до вихованості суспільства взагалі - як влада може заставити хреститися перед церквою? Ото ж...
ососбисто я на цього чувака просто накричав. і він зрозумів. хоча я мабуть не звернув би увагу якби поруч не було моїх дружини і сина і ще кількох дітей які аж скривились. але з іншого боку незважаючи на піст я в машині слухаю музику ще голосніше ніж в тій будці. що робити в цьому випадку???? звичайно я не слухаю музику на цвинтарі чи якщо це заважає комусь говорити , але взагальному піст тут нідочого просто є час і місце де слухати музику не дозволяють мої прринципи!!!ви постите постіть (чеснокажучи не знаю якправильно постіть, постьте, чи як по новому постуйте) наздоровя. але казати що той хто слухає музику в піст козел не правильно , бо прийдеться не дивитись телебачення, не слухати радіо,  або взагалі затички в вуха запхати!!!??? так виходить???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #389 : 15 Квітня 2009, 13:28:21 »

гммм ну що ж простіше матеріального нагину. типу штраф!!!!!!!
Це треба було в угоді прописувати...

але казати що той хто слухає музику в піст козел не правильно , бо прийдеться не дивитись телебачення, не слухати радіо,  або взагалі затички в вуха запхати!!!??? так виходить???
А футбол дивитись і кричати в піст можна??? Бо, відчуваю, грішив я вчора...  :o
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #390 : 15 Квітня 2009, 17:54:48 »

Тут дещо інше,кожен з нас вільний постити або ні,це його особиста справа.Але телевізор ви можете вимкнути,або переключити і в машині ви собі самі слухаєте музику.Гріх не гріх це, то інша тема.Але незважаючи на те що поряд церква і ми все таки НАЗИВАЄМО себе християнами,чхати на людей і на цілу площу голосно крутити музику-аморально,як мінімум.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #391 : 15 Квітня 2009, 18:46:43 »

Але телевізор ви можете вимкнути,або переключити і в машині ви собі самі слухаєте музику.Гріх не гріх це, то інша тема
Точно.

Але незважаючи на те що поряд церква і ми все таки НАЗИВАЄМО себе християнами,чхати на людей і на цілу площу голосно крутити музику-аморально,як мінімум.
Абсолютно вірно. +1
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #392 : 15 Квітня 2009, 21:00:42 »

постити або ні,це його особиста справа
а що значить постити???!!!
чхати на людей і на цілу площу голосно крутити музику-аморально,як мінімум.
а просто підійти і популярно пояснити????? кажу я на нього мяко кажучи накричав він зразу і зробив тихіше, але мабуть слабо накричав!!! :-[
Відповідь від: 15 Квітня 2009, 20:59:04
з.і. йой ми тут запитання до влади ставимо. щось я зафлудився!!! :pardon доречі подзвоніть в міліцию чи попросіть міську варту пояснити чоловікові може зрозуміє швидше???!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #393 : 16 Квітня 2009, 00:46:16 »

постити або ні,це його особиста справа
а що значить постити???!!!
чхати на людей і на цілу площу голосно крутити музику-аморально,як мінімум.
а просто підійти і популярно пояснити????? кажу я на нього мяко кажучи накричав він зразу і зробив тихіше, але мабуть слабо накричав!!! :-[
Відповідь від: 15 Квітня 2009, 20:59:04
з.і. йой ми тут запитання до влади ставимо. щось я зафлудився!!! :pardon доречі подзвоніть в міліцию чи попросіть міську варту пояснити чоловікові може зрозуміє швидше???!!!
Ну про піст,це швидше до доктора Макса :) це його тема. В міліцію звертатися смислу нема,формально закон не порушують.Питання швидше стосується моралі,або аморальності.
« Останнє редагування: 16 Квітня 2009, 01:06:21 від DVania »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #394 : 16 Квітня 2009, 07:39:51 »

тому я зразу і написав перенеси питання в розділ віра релігія. але модератор видалив чомусь!!!
Це треба було в угоді прописувати...
повертаючись до теми про кіно , а хто складав угоду?????? :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #395 : 16 Квітня 2009, 08:42:07 »

Фонд ком.майна. Але це нічого не міняє - такі умови ніхто в угодах не прописує. Інакше - не буде інвесторів взагалі.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #396 : 16 Квітня 2009, 09:25:02 »

Ще два слова про музику. :) Не знаю що сталося,але поміняли репертуар на релігійний.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #397 : 16 Квітня 2009, 10:49:39 »

Та що сталося. Ваш флешмоб спрацював  :drink

Хай живе наш форум. Хто б що не казав, а разом ми сила!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #398 : 16 Квітня 2009, 20:13:40 »

Фонд ком.майна. Але це нічого не міняє - такі умови ніхто в угодах не прописує. Інакше - не буде інвесторів взагалі.
чому не буде??? :unknow якщо ти хочеш зробити кіно, то роби кіно а не хочеш то не мороч голову???!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #399 : 16 Квітня 2009, 21:16:02 »

Одному підприємцю ще влітку 2006-го віддали басейн ЗОШ №3 в оренду. Мав бути басейн (для школярів безкоштовно), акварозваги, сауни різні, солярії... Мало того - звільнили від оренди (!!!) на 1 рік. Потім продовжили пільгу. І ще продовжили. І що???
P.S. 1. Вгадайте прізвище підприємця з 3-ох раз...
      2. Чи хтось буде з ним розривати угоду?
      3. Чому не будуть розривати? (підказка - див. п.1)
Записаний