Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Автор Тема: Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...  (Прочитано 580402 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #860 : 19 Квітня 2011, 21:49:51 »

Кажуть кафе "Меркурій" продали  :punish

Цікаво чи новий власник щось нове придумає. Бо крім бази для весіль Меркурій не надто світився. Хоча і смачно там і не надто дорого і місце тихе.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:52:18

    Звідки: korotka
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #861 : 03 Червня 2011, 22:00:53 »

Був хто небудь на прийомі в Меркуріі який давала міська влада на честь дня міста? Правда що Бабійка нагнута до плінтуса?Песе. -Я то небув говорив з тими що булu
« Останнє редагування: 03 Червня 2011, 22:39:15 від gaar »
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #862 : 04 Червня 2011, 14:54:18 »

Правда що Бабійка нагнута до плінтуса?Песе.

 Як зрозуміти те,що ви написали ? "нагнута" в теперішньому часі,що досі так стоїть ? :=) А "песе" це що означає ?
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #863 : 04 Червня 2011, 15:35:48 »

«песе» это наверно p.s.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #864 : 05 Червня 2011, 17:10:12 »

Вчора ми поступили в лікарню в Підгірках і в той же день туди привезли хлопчика з висячим пальцем (відірваний чи відрубаний). Причин і насліднків поки ще не знаю. А також чула, що на днях привезли до смерті побитого хлопця.  :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #865 : 10 Червня 2011, 10:37:10 »

Кажуть, що вже готується указ про призначення на пост премєра - В.А. Ющенка.

Азаров   go home.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #866 : 10 Червня 2011, 15:50:48 »

Хто каже?
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #867 : 10 Червня 2011, 19:33:38 »

Ага, щось дуже неймовірна пльотка)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #868 : 10 Червня 2011, 22:37:46 »

Ну та подивимося  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:20:03

    Звідки: пр. Л.Українки
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #869 : 10 Червня 2011, 22:47:21 »

гадаю до осені протримають, щоб потім всі собак повісити. восени гарячіше буде...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #870 : 11 Червня 2011, 13:12:17 »

Кажуть, що вже готується указ про призначення на пост премєра - В.А. Ющенка
Долг платежом красен. При президенте Ющенко премьером был Янукович. Почему не может быть наоборот?
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #871 : 11 Червня 2011, 13:33:31 »

Почему не может быть наоборот?

угу . при перестановці доданків сума не міняється . як були в дупі так там і залишимось  :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #872 : 11 Червня 2011, 19:50:18 »

Кажуть, що вже готується указ про призначення на пост премєра - В.А. Ющенка
Долг платежом красен. При президенте Ющенко премьером был Янукович. Почему не может быть наоборот?
Тим більше їм обом так подобається гнобити Луценка,а певно то не єдина спільна справа :punish .До речі,Дружина Луценка прокляла Ющенка через сина
«Дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина зневажає екс-президента Віктора Ющенка.
В інтерв'ю "Обкому" вона розповіла, що в червні 2008 року Луценка зняли з посади міністра і на нього було заведено 7 чи 8 кримінальних справ.
"І от саме в той період у Сашка, нашого старшого сина, виявили рак щитовидної залози, він був фактично однією ногою в могилі", - говорить Ірина Луценко.
За її словами, лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк подзвонив тоді Ющенку й повідомив про проблему сина Луценка, після чого Ющенко передзвонив Луценку.
"І ось Ющенко каже: "От ти такий гарячий, а ти прийди, помиримось, я тобі допоможу; в тебе така біда, чим я можу допомогти?", - згадує дружина екс-міністра.
Вона додала, що "це казав президент, який давав Балозі пряму вказівку "мочити" Луценка".
Луценко тоді сказав екс-президенту: "Віктор Андрійович, у мене прохання одне. У мене зараз дитина в критичному стані. Я готовий відповідати перед судом, я знаю, що не винен, але дайте команду, щоб мені дали можливість хоча б три місяці не ходити на допити і суди. Дайте зайнятися дитиною, витягнути його. А потім нехай все поновлюється, я від відповідальності не йду".
"Добре, добре, я все скажу, і Балога буде в курсі, ти займайся сином". Юра прийшов і сказав: ось, у мене була така розмова з Ющенком, думаю, ми можемо спокійно їхати в ту австрійську клініку і пролікувати малого. І ось я збираюся летіти з сином на операцію, коли дзвонить Юра і каже: я не зможу вилетіти, проти мене порушили ще 2 кримінальні справи", - розповіла Ірина Луценко.
За її словами, вони з сином самі поїхали до Австрії на три місяці. "Було розрізане горло і дитина з пластиром. І Юрка, який раз на два тижні туди до нас прилітав. Добре хоч у нього не взяли підписку про невиїзд", - додала дружина політика.
"Для мене це був перший показник стосовно Ющенка. Це зробив батько п'ятьох дітей!", - підкреслила Ірина Луценко.
"Він тоді вдарив по самому хворому Юриному місцю, ми не знали, чи буде жити наша дитина, чи ні! І ось так добивати людину, коли вона слабка, переживає за свою дитину, - хіба це мужик?!", - додала вона.
"Я ніколи йому не пробачу, скільки буду жити! Він для мене завжди буде проклятий - як зрадник, як повний негідник, розумієте?!", - заявила дружина Луценка.»
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #873 : 12 Червня 2011, 23:57:20 »

такі гучні заяви і в темі пльотки :good мдя ми дійсно заслужили покарання якубовичем.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #874 : 20 Червня 2011, 15:26:59 »

Кажуть, що вже готується указ про призначення на пост премєра - В.А. Ющенка. Азаров   go home.

До теми - Новий козир влади: повернення Ющенка
http://novynar.com.ua/analytics/government/173044
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:20:03

    Звідки: пр. Л.Українки
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #875 : 20 Червня 2011, 15:33:29 »

Повернення Ющенка, як шістки, а не козиря.
Який Ющенко козир?  :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #876 : 20 Червня 2011, 16:30:00 »

А я думаю що козир... звісно не для Ющенка. а для Януковича....це така типу демонстрація "лояльності" Типу, ми не такі й вже паскуди от бачте. Або навпаки...бачите які типу запроданці, Ви за них голосували і хнову хбираєтесь, а вони ( усі крмі регіоналів, бувша команда влади), прогнулись під нас відразу за цукерку... :(  Що тут сказати..вибори почались ;)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:20:03

    Звідки: пр. Л.Українки
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #877 : 20 Червня 2011, 16:56:59 »

Електорат Януковиче не сприймає Ющенка. тому тут більше мінусів ніж плюсів.
а "свій" виборець у Ющенка практично відсутній. можна більше втратити ніж виграти...

гадаю, це більше бажання Ющенка і його люди вкидають подібну інформацію.
Відповідь від: 20 Червня 2011, 16:48:16
http://www.ng.ru/cis/2011-03-03/1_yuschenko.html
цій інформації уже декілька місяців. з таким успіхом можна написати про будь кого.   :bayan
тут і приводяться "залізні" аргументи.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #878 : 20 Червня 2011, 17:39:13 »

щойно дочитала статтю, практично з усіма тезами згідна. вони знов використали Ющенка і при цьому справді зіграли на його відншенні до Тимошенко. Але боюсь, що вони дограються, бо щодо Ющенка то ілюзій в народу вже давно не має він не аргумент на підтрмку акції проти Юлі, але щодо покращення іміджу перед Європою він зможе допомогти..

Згідна з тим, що і Свобода також загралась в революцію і повторює помилки попередньої влади...Революція неможе існувати лише заради революції..Її потріно закінчувати і щось будувати, але ані "Свобода", ані Юлія Володимирівна, що вічно бореться за справедливість, не знали що з цим робити. Тому постійно створюють те що вміють робити найкраще...

Цитувати (вибране)
Якщо спробувати відобразити структуру нинішньої української опозиції, то її цілком можна звести до трьох основних напрямків: 1) радикально-популістична опозиція Тимошенко; 2) ліберально-демократична опозиція, яку уособлюють Арсеній Яценюк та Анатолій Гриценко; 3) ультранаціоналістична опозиція ВО "Свобода"

Свого часу Юлія Володимирівна крім революції ( рушити) нічого так і не змогла побудувати, реформувати, реконструювати..Одни словом не може вона створювати..Але піднімати маси краще неї досі ніхто не зміг...
Коли суспільство поділене на два табори" бандерівці" і "совіти" то потрібно мати якусь політичну толерантність, а не крайній радикалізм...
Я поясню, що маю на увазі. Чомусь мені здається, що не могла влада не знати про ті провокації що готувалися в Льовові і врешті замість того щоб на них як останні лохи вестися, варто певне було це попередити і нейтралізувати...Одним словом включити інтелектуальну складову, а крім революціонерів її судячи з усього в "Свободі" немає, не на тих вчилися , що називається. І відчуваю що на наступних виборах ми можемо вратити навіть ці позиції, що завоювали в Тернополі, Львові  та Івано-Франківську...
Як на мене ідуть ті самі помилки, жодної консолідації, що дозволяє "Януковичам" знову гратися як кішка з мишкою і зіштовхувати один одного лобами, граючись слабкостями...В випадку з Ющенко особистий комплекс неповноцінності щодо Юлії і вічний комлекс другої особи який наразі збирається використати існуюча влада. Основних конкурентів, як то "Батьківщина" та "Національна самооборона" знищать, бо знищать лідерів, шляхом "кримінального переслідування" (знайомий і випробуваний роками спосіб Партії Регіонів, що називається "самі там були"!!!) 
І з чим прийдем до виборів? Правльно, з єдиною і непохитною Партією Регіонів...а далі заживам ще краще і ще веселіше...Щоразу нам будуть знаходити для "гільйотини" когось, щоб ми були спокійні, о ми ж не шукаємо спосіб ми шукаємо винних, і все піде гарним наїждженим шляхом, давно випробуваним "Савєсткай властью"...


Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:20:03

    Звідки: пр. Л.Українки
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #879 : 20 Червня 2011, 18:56:51 »

вони знов використали Ющенка і при цьому справді зіграли на його відншенні до Тимошенко.
хто використав? і як?  :duvno

Взагалі цікаво, що Ющенка обговорюють у Калуських плітках. :)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)