Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...  (Прочитано 576273 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #840 : 05 Березня 2011, 22:02:12 »

ой Гаар ;), краще б вже сказали, що не бюджет Вас цікавить , а що така краса та й не ваша ;)
Розвідуєте, чи є у Вас шанси?  ;)
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #841 : 05 Березня 2011, 22:08:47 »

То таке в Дзвонах написано,що "та друга Табачук з кимось крутить шури-мури" Шокований А що власне ви хочете знати: чи "ця Табачук сестра тої Табачук",чи шо "та Табачук з кимось з земельного крутить"?  Шокований
Та основний посил був за бюджет :)
Розвідуєте, чи є у Вас шанси?  Підморгую
Побійтесь Бога -я одружений,в мирі і злагоді так сказати. :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #842 : 05 Березня 2011, 22:13:43 »

Побійтесь Бога -я одружений,в мирі і злагоді так сказати. Посмішка
Більше не буду  :-[

Відповідь від: 05 Березня 2011, 22:12:32
ДО речі, перенесу ці повідомлення у "Калуські пльотки" а то якась аполітична дискусія виходить. :pardon
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #843 : 05 Березня 2011, 22:32:48 »

ой Гаар ;), краще б вже сказали, що не бюджет Вас цікавить , а що така краса та й не ваша ;)
Розвідуєте, чи є у Вас шанси?  ;)


 Пам'ятаю Титівна в мене  ше в школі біологію викладала. Була іще зовсім молодою після інституту. Чесно кажучи тоді попри свою молодість не так "свіжо" виглядала як зараз.  :-[
« Останнє редагування: 05 Березня 2011, 23:13:45 від Medved »
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #844 : 05 Березня 2011, 22:41:38 »

 Пам'ятаю Титівна в мене  ше в школі біологію викладала. Була іще зовсім молодою після інституту. Чесно кажучи тоді попро свою молодість не так "свіжо" виглядала як зараз.  :-[


 :)
Хотів теж саме сказати. В школі теж мене трохи вчила
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #845 : 05 Березня 2011, 22:47:20 »

Була іще зовсім молодою після інституту. Чесно кажучи тоді попро свою молодість не так "свіжо" виглядала як зараз.  Стидно
Колись художники спеціально, щоб догодити замовникам малювали їх або кращими, або молодшими :)
А в еру фотошопу :) так догодити ще легше ;)
Хоча знаю людей, які в молодості були гіршими ніж у зрілі роки. Тим більше у наш час, тільки дурна не розумна жінка не свіжішає...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #846 : 16 Березня 2011, 12:19:54 »

У центрі (між Букіністом і Союзом Українок) нарешті щось будуть будувати. Та ділянка належала Чумичкіну, але кажуть, що він вже її відпродав.
Два сусідні будинки побудовані без фундаментів, то ж будівельники повинні копати дуже обережно.
Але якщо все буде ОК то хоч одна "чорна діра" у центрі міста буде закрита  :drink
Відповідь від: 14 Березня 2011, 12:12:41
Кажуть що нові власники купили то місце за мільйон гривень і там буде 3 поверхова нежитлова будівля.  :good
Відповідь від: 16 Березня 2011, 12:18:08
А щойно на зупинці по вул.Підвальній (де сідають на автобуси на Войнилівський напрям) пяний чоловік так падав на дорогу, що мало не потрапив під колеса. Приїхала швидка і без питань забрала чоловіка.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #847 : 16 Березня 2011, 14:50:34 »

А щойно на зупинці по вул.Підвальній (де сідають на автобуси на Войнилівський напрям) пяний чоловік так падав на дорогу, що мало не потрапив під колеса. Приїхала швидка і без питань забрала чоловіка.
Ага, тоже бачив з вікна офісу як його відтирали.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #848 : 24 Березня 2011, 18:15:40 »

Сьогодні бачив 3 іномарки,на одній чеський ? прапор,в супроводі машини ДАЙі з мигалками,рухались в напрямку від "космосу" до пятачка.Невже на хімію їздили ?
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #849 : 24 Березня 2011, 19:34:49 »

Цікаво, кому мішали ці тополі ?

[smg id=1390]
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #850 : 24 Березня 2011, 20:43:27 »

Цитувати (вибране)
Сьогодні бачив 3 іномарки,на одній чеський ?
якісь інвестори приїзжали разом з послом, зустрічались з Насаликом
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #851 : 24 Березня 2011, 20:47:44 »

Цікаво, кому мішали ці тополі ?
   :(
« Останнє редагування: 25 Березня 2011, 00:30:18 від sala-svetlana »
Записаний

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #852 : 24 Березня 2011, 21:31:18 »

Цікаво, кому мішали ці тополі ?
За один день у Тернополі впали три тополі   http://te.20minut.ua/news/10184234
Приховано: Показати
Я тепер живу в постійному страху, не можу ні їсти, ні спати. Увечері не хочеться телевізор дивитися, - нарікає тернополянин Ярослав Ящишин. - Постійно прислухаюся, чи не скриплять дерева...
Цей чоловік живе на вул. Безкоровайного, 1. Днями на його будинок ледь не впала тополя, яка росла на території обласної лікарні.
Загалом у Тернополі протягом одного дня - 28 вересня - впали три тополі. Про два випадки “20 хвилин” повідомили читачі. Одне дерево впало поблизу дитмайданчика на вул. Лепкого, 6а. Інше перекрило дорогу на розі вулиць Рудницького та Безкоровайного. Ще одна тополя, за даними центру пропаганди обласного управління МНС, упала на автомобіль “Фольксваген” на вул. Миру.
“Не дай Боже бурі”
Тополя на вулиці Рудницького впала 28 вересня близько обіду. Того дня було дуже вітряно.
- Я почув з хати такий звук, ніби шифер падає, - каже мешканець будинку №17 на цій вулиці Сергій Полех. - Вибіг на дорогу. Школярі саме поверталися після уроків додому. Дерево перекрило дорогу трьом хлопчикам. Діти дуже налякалися, аж завмерли на місці.
На щастя, продовжує чоловік, стовбур упав на узбіччя. Вже наступного дня його порізали на шматки та забрали. Втім, пан Полех та його сусід Ярослав Ящишин вважають, що це проблеми не знімає. Бояться, що впасти можуть і інші тополі, які ростуть поруч. До того ж, неподалік - газово-розподільча підстанція обласної лікарні. Якщо дерево впаде на неї, може статися велика біда.
Ми заручники цих тернопільських “пальм”, - додає Сергій Полех. - Не дай Боже бурі...Тепер зі страхом стежимо за прогнозом. Повіє вітер в один бік - дерево може впасти на будинок Ярослава. В інший - на мій. Ще в інший - впаде на підстанцію. Зрештою, під цими деревами ми всі ходимо. Невже хтось має загинути - аж тоді всі зарухаються? І хто візьме на себе відповідальність, якщо станеться нещастя?
Проблема з тополями, розповідає пан Ящишин, тягнеться вже близько десяти років. Чоловіки кажуть, що не раз зверталися і в міськраду і до адміністрації обллікарні, аби дерева зрізали. У лікарні обіцяли, що займуться цим. Але то грошей бракує, то дозволу немає, то вишки.
- Я писав про це листа і в міськраду. Мені дали дозвіл зрубати дерева, - каже Ярослав Ящишин. - Але що мені з того дозволу? Аби зрубати їх, потрібні ще й гроші.
Коли впала тополя, чоловік звернувся і в управління з надзвичайних ситуацій. Там порадили телефонувати на довідку міськради. Але за її номером - 1580 - слухавки ніхто не брав.
- Я звертався навіть у “Тернопільміськгаз”. Там теж нічим не зарадили, - додає чоловік. - Може хоч газета чимось допоможе, бо вже не знаємо, куди звертатися. Ми не хочемо просто сидіти і чекати, поки станеться біда.
Страшно ходити під аварійними деревами і мешканцям будинку на вул. Лепкого, 6а. Донедавна там росли дві сухі тополі. Одна з них теж упала під час сильного вітру 28 вересня, повідомив читач “20 хвилин”, тернополянин Василь Бородиця. На Лепкого, 6 він має офіс.
- Тепер люди переживають, що може впасти і друга тополя, - каже чоловік. - Я вже півроку звертався з цим у жек. Звідти направили в управління житлово-комунального господарства. А в управлінні сказали, що жек має написати заяву з проханням дати дозвіл на зріз дерев. Коло замкнулося.
- Тополя росте просто біля дитмайданчика, - додає пан Бородиця. - Не дай Боже, дерево травмує дитину.
Тополями займуться
Проблему з тополями на вул. Безкоровайного в обласній лікарні знають і обіцяють її вирішити.
- Ми вже тиждень проводимо очищення території від сухих та непотрібних дерев, - повідомив начальник господарської частини обласної лікарні Богдан Вовк. - Маємо домовленість із “Зеленбудом”, працівники якого й виконують усі роботи. Візьмемося і за тополі - їм обріжуть гілки. Розпочнемо це робити вже з понеділка, 4 жовтня.
А от зрізати тополі наразі неможливо, додає пан Вовк.
- Ми маємо дозвіл лише на те, аби сформувати крону тополь, - пояснює він. - Але будемо просити, щоб можна було їх зрізати під корінь. Бо нам ці тополі також не потрібні.
Радять писати заяви у міськраду
У міськраді кажуть, що намагаються запобігти подібним випадкам. Запевняють, що аварійні дерева зрізають або підрізають їхні крони. Але визнають, що охопити одразу всі дерева у місті неможливо.
- Тополя - дуже цінне дерево, - розповідає начальник відділу екологічної безпеки управління ЖКГ міськради Людмила Гринчишина. - Воно має чудову здатність поглинати викиди в атмосферу. Тому його садять переважно вздовж доріг. А от у населених пунктах тополь уже не садять. Вони дуже швидко ростуть, їх важко доглядати. До того ж, тополя має крихку деревину, тож у бурю впасти може навіть здорове дерево.
Утім, попередити падіння тополі можна, зауважує жінка. Для цього потрібно підрізати крону дерев вище трьох метрів.
- Але зробити це зі всіма деревами в місті водночас не можна, - пояснює посадовець. - До того ж, на це потрібні мільйони.
Тим мешканцям, котрі побоюються, що тополя біля їхнього будинку може впасти, радять написати заяву на ім’я начальника управління житлово-комунального господарства міськради. Працівники управління обстежать дерево. За потреби дадуть дозвіл на зріз або ж підріжуть гілля.

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #853 : 24 Березня 2011, 21:53:35 »

Ще б садили нові і все ОК. Тополі дійсно крихкі, сміття багато і алергіків мордують. Але нормально на замість одного зрізаного мають 2 нові садити!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #854 : 01 Квітня 2011, 09:41:36 »

Вчора моя бабуся поралася біля хати і провалилася ногою у яму прямо перед домом (десь 60 см від стіни).
На щастя лиш однією ногою і змогла вилізти. Коли заміряла глибину, виявилося що там більше 2 метрів  :o

Сьогодні зранку я просто припух  :o :o :o

Зараз викладу фото.
Відповідь від: 01 Квітня 2011, 09:31:57
[smg id=1409]

[smg id=1410]

[smg id=1408]


Дірка у землі була меншою, то ми її вже трохи роздовбали. Практично нічого не видно. На дні вода, пахне помиями. Видно якась австрійська каналізація там проходила. Було мабуть накрито дошками, а за роки дерево зігнило і потрохи почала провалюватися земля.

От таке ми мали перше квітня  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #855 : 01 Квітня 2011, 18:20:15 »

Юрік, а чо твій тато з гельмою стоїт ?  :)
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #856 : 01 Квітня 2011, 20:20:59 »

Техника напасти вимагає  :=)



Та бо ми приїхали на скутері  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #857 : 02 Квітня 2011, 18:50:51 »

Епопея з "Кролячою норою Аліси" закінчилася добре.

Виявилося, що то була стара закрита і присипана криниця. Колись там поїли коней, що везли ґаздів на ринок до Калуша.

Ми вже трохи засипали яму, а наступного тижня сподіваюся засиплемо зовсім.
Ось фото для історії.

[smg id=1413]
[smg id=1411]
[smg id=1414]
[smg id=1415]
[smg id=1412]
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #858 : 04 Квітня 2011, 09:05:05 »

А ВІдродження ще минулого тижня почали ремонтувати. Грюкають перфоратором, вивозять сміття.

Так що рушилося.  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть...
« Прочитано #859 : 04 Квітня 2011, 17:51:56 »


 О,це добре.Пора відзняти  ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...