Вільний форум міста Калушa

Калуш => Наше місто => Тема розпочата: Tad від 06 Листопада 2015, 13:11:40

Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 13:11:40
Тут трошки почало турбувати . Зрозуміло , що в незалежній країні від нас мало що залежить , але ... Нова міська рада , нові люди - є надія .
Я ось про що - генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш. До цих роздумів мене наштовхнули нові панорамні фото з Гуглу , і ББА підкинув карту земельних ділянок (дякую).
Тому думаю так : у всій Європі , старі середньовічні міста являють собою історичну , туристичну памятку . І для центру Калуша це також єдиний правильний шлях. Вдивляючись в що сьогодні перетворюють центр , стає шкода наших дітей і онуків . Чого тільки варто отой ультра сучасний будинок навпроти Галичанки
https://www.google.ru/maps/@49.0244488,24.3684328,3a,75y,242.13h,84.51t/data=!3m6!1e1!3m4!1sWv4hqmkn3ZBZ8ET22T0B_A!2e0!7i13312!8i6656?hl=ru

Адже хтось дозволив таке збудувати тут . Я прекрасно розумію , що кожен підприємець хоче привабити до себе покупців , виглядом , рекламою , тощо. І в районі "кольца" або "п'ятака" ця споруда була би фист. Та й годі , вже не знесуть , бабло вже поділили - милуйтеся калушани.
Подивися карту земельних ділянок і зрозумів , що якщо громада міста не візьме під свій контроль концепцію забудови центру , то подібні архітектурні витвори будуть і на місці автостоянки напроти Галичанки і на місці вже легендарного кінотеатру . А рік , два , п'ять і всі жидівські хати посипляться . Я нікого не звинувачую , бо нікого за руку не хапав , але тут без головного архітектора міста і міського голови аж ніяк не могло обійтись.
Так от , критикувати і насміхатись може кожен , особливо якщо ти живеш далеко від Калуша , як я. Тому я пропоную такий варіант , нічого мудрого - звернутись до нової міської ради (влади) з пропозицією про створення генерального плану розвитку і забудови центральної частини міста Калуша  (  з терміном дії такого плану мінімум 50 років) , з відображення в ній всіх критеріїв які  б могли дійсно сформувати , в майбутньому історичний вигляд центру міста , а це й поверховість  , стиль , колір фасадів і т. Д. А вже розроблений план виставити на обговорення громади  в СМІ і затвердження . Думаю тоді ми хоч якось зможемо зберегти історичний вигляд центру міста для наших нащадків.
Це все що я написав - моя думка і потребує обговорення . А як дальше діяти , думаю разом розберимося.
До речі , може такий план і існує ? Може я й не знаю ? Тоді може варто хоч одним оком глянути на то цудо і зрозуміти , що чекає наших онуків .
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 13:34:57
Відповідь буде проста і коротка:
-Ми звісно за, але то вимагає коштів, а ми весь бюджет пускаємо на медицину, тому прутпру...
А як вам сі не подобає - воюйте з бабусями, пробуйте їм довести, що архітектура їм важливіша за безоплатну медицину.  А вони нас вибирали. І дасть Бог ще виберуть.

Чого я і був за Очкура, бо була малюсінька надія, що питаннями архітектури і будівництва трішки займуться  :(

А пан Руско на своїй площі де зараз стоянка в центрі, вже давно планує будувати щось типу готелю.
Але роки йдуть, а будівництво штука затратна і непевна...  :(

Хлопці з чорного акваріуму теж сіли в калюжу. Набралися кредитів, недобудували і розбіглися. Тепер ніхто в оренду не захоче брати, бо бачу, що навіть найстійкіший бізнес (продавання їди) а-ля "Фуршет"-"Рукавичка" - ДУУУУУЖЕ легонько дихают останнім часом і до ліпшого не йде.
То ж спробуй відбий на оренді (яка все дешевшає) гроші на будівництво.

Добре Таде, що маєш гроші і спокійне жтиття, бо у Калуші ні першого ні другого  :(

Слава Яценюку!  :towall
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 14:42:50
Я все прекрасно розумію , що зараз не до того . Але все переходяще , тай я не кажу про завтра , якщо ми сьогодні не замислимся на цим питанням , то через 10 років будемо жити в ультрасучасному циганському таборі. Можна було би по-кроково вимагати від влади створення такого плану. Бо дійсно , таку роботу робить проектний інститут і бере величезні гроші. Але якщо громада не затведить сценарні умови для розробки такого плану то і фахівці проектанти ваваяють чудеса . Тут хоча би концептульні умови на забудову центру . Наприклад - земельна ділянка у твоїй власності , будуй що заманеться , але не більше 3-4 поверхи з мансардою , стиль класичний ( а не хайтек) кількість вікон і балконів які виходять на центральну площу або вулицю , оздоблення фасаду , колир фасаду ( аби не було дзеленого і яскраво фіялкового, думаю зрозуміло про що я), ну і обмеження по потудності споживання води , каналізації , електро і теплоенергії , якщо це не регулювати , то буде клопіт з розширенням мереж води , каналізаціі , тепла і т.д. А також матеріал і колір даху споруди. Я ж не говорю по генплан всього Калуша , така робота потягне на мільйони , я лише про центр і лише про концептальні умови . Тут інститут не потрібен , тут потрібна лише воля громади . 
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 14:59:01
якщо ми сьогодні не замислимся на цим питанням , то через 10 років будемо жити в ультрасучасному циганському табор
Але гроші на виготовлення генплану треба виділити вже сьогодні!  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 15:10:17
Я ж не говорю по генплан всього Калуша , така робота потягне на мільйони , я лише про центр
Тут інша проблема, ментальна і виховна.
І я не прихильник того, що то все через те, що в основному населення то понаїхавші чи селюки. Сам по собі факт народження у місті нічого не дає.
Але реально була ота когорта "народжених в СРСР" в 60-ті-70-ті. Вони були  носіями своєї субкультури (радіо VEF, "голубі кристали", "Золота осінь" і т.п.). І чогось вони якось мають у собі ото відчуття потреби в історії, архітектурній спадщині і  іншому.
Серед молоді таких на все місто може чоловік 100.
Всім іншим на стільки вже звично жити в бардаку, що вони про то навіть не замислюються.

Я чесно пробував розмовляти з людьми за 50 і з людьми яким зараз до 30.
ГЛУХО!

Люди, за дуже рідкісним виключенням слухають суто із ввічливості (як свідків Єгови) але далі дають зрозуміти, що то не їхнє і їх не цікавить. От якби хтось вже зробив - то вони б прийняли і похвалили, але пробувати навіть подумати, що мабуть потрібно виділити гроші...
А як хтось скаже, що на ліки не вистачає і є загроза втратити медицину...


Ми в меншості. У значній і мізерній меншості.

Але пробувати все одно варто. Принаймні будемо знати які вони нинішні депутати.
Правда раніше був свій депутат від району, а зараз... До кого з них звертатися?  :unknow
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 15:25:30
Добре , ви мене не розумієте .
Попробую інакше . Сьогодні є відділ архітектури , який скадається з доброго десята фахівців і начальника (головного архітектора) , які займаються суто поточною роботою - узгоджують різні рішеня , розраховують якісь кошториси і видать людям довідки на землю , спруди і так дальше. Але ніхто не мішає міському голові , чи міській раді дати завдання цим фахівцям з відділу архітектури трошки подумати про завтрашній день центру і розробити ці концептуальні умови забудови. Роботи там , для фахівця ,на  тиждень . Далі обговореня , внесееня змін до документу і затвердження.Все досить просто.
А тепер про гроші . Наприклад - завтра я відкуплю автостоянку в центрі , і маючи фінанси збудую там 9ти поверхівку в суперсучасному стилі . А перед забудовою , звісно занесу гол.архітектору , ну і як без мера. Розпродам кватири людям і все "довольние ". Крім пересічних калушан, яким нанесе збитків ця 9ти поверхівка( моральних , матеріальних і естетичних) Все , далі буде іменно так   :towall :facepalm:, "паравоз ушел". А якщо буде документ , про який я говорю , то вже ні мер , ні гол. архітектор не дозволять того свавілля і цуда , яке и маємо зараз.
Ну якось так.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 15:33:41
Тут ти правий про ментальність мого покоління , але й ми колись вимремо , а Калуш залишиться. А такий документ дуже потрібен місту , справжньму європейському. Тому його й нема , що який чиновник буде бити себе по рукам , тут можлива тільки ініціатива знизу. Можна підключити місцеві ЗМІ , і офіційно вимагати створення такого документу.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 15:51:29
Добре , ви мене не розумієте .
:D :D :D
А тепер перечитай що с сам написав  :dopovid

Але ніхто не мішає міському голові
Ніхто може так, але не ніщо. Де ґєшефт???  :!!

Думаю Ти ж в курсі, що голова у нас після виборів не змінився ;) Як був Насалик - так і залишився.
Якось він за дві каденції не особо в той бік рухався, то і зараз не буде. (тут я не злорадствую, мені теж шкода :( )

чи міській раді

їм би зараз виконком поділити ;)
(Нє да ґрібоф мнє сєчас Пєтька!..)


дати завдання цим фахівцям з відділу архітектури
Стоп, стоп... Хто тут врємєнниє?!
Там людиска роками нічого не роблять. Змусити їх робити щось на громадських засадах?!
Легше зразу забути  :dopovid
Але то тільки пів справи, бо як Ти сам написав:
Цитувати (вибране)
А перед забудовою , звісно занесу гол.архітектору
А тепер Ти кажеш, що вони САМІ заріжуть курочку???
Цитувати (вибране)
“Адже, якщо є система, в якій вказано, що тут має бути зелена зона, значить мер тепер не зможе виділити ділянку своєму “колезі”. А якщо такого документа немає, то є можливість ловити рибу в мутній воді”

Та вже краще хрін на ту Європу!  :=)

Але насправді справа трохи рухається. Щось таке я чув.
Буду щось ще знатиму - напишу ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 16:00:02
Я навіть можу собі уявити яка розмова відбудеться між меро и гол.архітектором :
Мер - ну що , я вже більше тягнути не можу , тоті ЗМІ вже дістали , треба щоб твої хлопці розробили той клятий план з тими долбаними умовами.
Арх- то як , то що , я тепер третій поверх не скінчу ?
Мер - скінчиш , давай так : я тобі дам на виконання 3 місяці , потім ще два рази зможу перенести термін виконання , потім ще з півроку буде обговорення , ну і на затведження в міській раді я протяну ще з пів року. Всього на все маємо 2 роки. Так що за роботу , треба попередити своїх клієтів , що якщо хочуть дешеві "стікляшкі" в місті то в них максимум 2 роки. Потім все халява скічиться . Не зря мене пацани тут поставили . Давай працюй , задолбала мене та громада з своїми ЗМІ
От такої . Завіса  :P
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 16:05:54
Змусити їх робити щось на громадських засадах?!
Я більш ніж впевнений, що робота на перспективу розвитку міста це одне з головних завдань відділу архітектури. А от чим вони там справді займаються то вже питаня друге
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 16:09:05
У нас є лише одне ЗМІ - "Вікна", інші - комунальні. То так, як у вас телеканал "Дождь"  ;)
Ніби і є, а ніби і толку. Всі вже і так знають, що "ті журналюги за гранти лише сенсації і скандали з пальця висмоктують".

Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 16:11:56
Юрко , я розумію твою позицію . І в більшості ти правий . І не час , і не місце . А може , а вдруг ? Проба грошей не куштує , тут треба тільки ініціативу і звязки з ЗМІ. Як ти колись казав - людей треба періодично штуркати в одне місце . От я і пропоную штуркнути нову місцеву владу в одне місце. Доречі це питання може добре пропіарити любого депутата міського рівня. Правда я нікого не знаю
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 16:12:06
Єдина надія на нових депутатів.
А ще є така штука, що той генплан можуть так зробити, що ми потім плакати будемо і скажуть:
-Фсьо! Поєзд ушол! Хтіли - маєте.

Треба добиватися не лише щоб на нього гроші виділяли, а і щоб перед затвердженням було громадське обговорення!
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 16:15:19
А може , а вдруг ?
Думаю, (через те, що ми нині так бурно тут писали і якщо ще хтось до ранку подописує) є ймовірність відсотків 60-70, що Вікна можуть нашу писанину оформити у статтю.
От тоді вони напишуть, я на сайт скопіюю, УКРнет то на всю державу покаже, потім ми якось то повторимо, можна буде сформулювати запит на ім'я Матвійчука і от тоді...

Будєм пасматрєть!  :prapor:
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 16:30:16
Мене на це питання наштовхнула ситуція з моїм файним зайомим . Купив собі хлоп напіврозвалену віллу 18століття і 50 соток землі при ній , в Потофіно Італія , за 3 млн дол. Рахуй купив землю і думав що забабахає собі хатинку як на Рубльовці . Не пройшло - місцева комуна ( по нашому сільрада) заставила його діяти в рамках їхнього документу . І от сволота - гроші не беруть , а давав він порядно. Чим скінчилось - заставили його зберегти фасадну стіну , решта прибудував нове, в рамках старого фундаменту , і тільки з тих материалів і тими сертифікованими підрядниками які були в тому документі. А він думав що привезе таджиків і за копійки відгрохає палац. У нього вже плюсом пішло ще 5 млн і то не кінець. А чому так ? Тому що місцева комуна підтримує автентичний вигляд свого містечка. 
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 16:33:13
Тому що місцева комуна підтримує автентичний вигляд свого містечка.
і тому у них все ще є
вілла 18століття
а у нас скоро не буде і яток початку 20-го  :(
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 16:33:43
Думаю ББА підтведить моі слова , бо в Англії ще суровіше , там не тільки фасад залишають , а й всі зовнішні стіни і дах має бути покритий тим самим матеріалов , тильки новим.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 16:41:27
купив землю і думав що забабахає собі хатинку як на Рубльовці
От не розумію я, чим йому рускій мір не підійшов, що його аж на той кірзак потягнуло?  :duvno
 :)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 16:43:43
Очкуют пацани , не всьо так гладко в етом мірє  :facepalm:
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 16:45:18
Тай всі Київські хлопці тоже шукають собі "втарую родіну"
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 06 Листопада 2015, 16:46:42
Тут дууууууууууже багато нюансів , але якщо повинна залишитись якась стіна , то вона повинна бути З ОРИГІНАЛЬНОЇ ЦЕГЛИ ( навіть якщо тій цеглі більше ніж 100 років ) . Так що дуже часто будинки не зносять тупо , а розбирають по цеглині ( яку укладають на палети і зберігають ) . А взагалі тут можуть знести старі будинки без проблем і заборонять зносити якийсь новоділ совкових часів . Тут це досить незрозуміло для мене ( так як я не архітектор і не будівельник ) . Але скажу одне - за останні 5-7 років більша частину Льондона так перебудувалась і відновилась , що я дійсно в шоці . Ось лише тільки що проїхав на ровері по одній вулиці - 8 будов !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ось посилання - можете самі переконатись

https://www.google.co.uk/maps/dir/Angel+Station,+United+Kingdom/Aldgate+East+Station,+75+Leman+St,+London+E1+8EY/@51.5235291,-0.0980249,15z/data=!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x48761b4332ecac5b:0xd4028cc7ead6e5ce!2m2!1d-0.1058732!2d51.5327443!1m5!1m1!1s0x48761cb53339b4ff:0x6de702cc9ebbff0a!2m2!1d-0.0722437!2d51.5152843!3e1
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 16:52:33
Тай всі Київські хлопці тоже
Ну у нас є ще Донецькі, Дніпропетровські і інші хлопці ;)

Київські якраз ще "прєбивают в плєну сладкіх ґрьоз..." в яких вони рулять і заробляють черговий ярд  :butcher
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 16:55:26
Ось посилання - можете самі переконатись

О! Чисто наш акваріум!  ;)
https://www.google.co.uk/maps/@51.5262093,-0.0856347,3a,75y,164.67h,103.63t/am=t/data=!3m6!1e1!3m4!1sycipOojQ34KbEj05fbwiTg!2e0!7i13312!8i6656
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 06 Листопада 2015, 16:58:52
Ти будеш ржати , але в підвалі і на першому поверсі того будинку знаходиться клуб "Акваріум" ( можеш збільшити картинку і прочитати назву клуба на англ мові )   :D    :D   Я там пару раз сторожем працював ( років 10 тому ) - тоді ще там був невеликий басейн і якщо тобі набридло бухати то ти міг там навіть покупатись ( за невелику плату ) . Відвідувачі того клубу-пабу в цей час тебе бачуть через круглі віконця .
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 06 Листопада 2015, 17:02:20
Ти краще "заціни" сірий будинок на задньому фоні - при певному куті досить вражаюча ілюзія виходить

https://www.google.co.uk/maps/@51.5261316,-0.0877782,3a,75y,352.27h,97.55t/data=!3m6!1e1!3m4!1stc7UVSWW3J2CbZ5TBgw5zQ!2e0!7i13312!8i6656
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 17:02:56
Відвідувачі того клубу-пабу в цей час тебе бачуть через круглі віконця .
Як я був малий, мама казала, аби м був чемний, бо тьотя з телевізора слідкує  :D
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 17:04:25
Ти краще "заціни" сірий будинок на задньому фоні - при певному куті досить вражаюча ілюзія виходить
То задум архітекта ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 17:09:50
О! Чисто наш акваріум!
А дійсно дуже подібно  :good , але ми говорили про історичний центр невеликого містечка . В приципі якщо жителі міста хочуть бачити хмарочоси як в Дубаю , чи Сінгапурі , то тоді і будуть такі вимоги , а не так як захочеться якомусь з чиновників. Тут справа в документі , який регулює умови будівництва . І саме головне щоб естетична сторона цих умов задовольняла  більшість містян. Звісно не без тих що хочуть бачити Емпаєр стейт в центрі Калуша. Але думаю таких не багато.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 17:11:58
Відвідувачі того клубу-пабу в цей час тебе бачуть через круглі віконця .
:towall :-[

Я подумав, що Ти кажеш, шо вони мене зараз бачать  :-[
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2015, 17:28:53
З приводу дач і італійських правил.
Молодці!
Бо уявляю який кітч він би там набудував  :facepalm:

Недавно бачив як Дощ розбирав по кісточках дачу Шойгу  ;)
Приховано: Показати
http://slon.ru/fast/russia/navalnyy-kak-vyglyadyat-dachi-shoygu-i-vorobeva-s-vysoty-ptichego-poleta-977081.xhtml

То вона ще була одна з найбільш "з головою" зроблених.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 06 Листопада 2015, 20:14:25
То хлопці сходять з розуму , як колись казав Шукшин "ім деньги ляшку жгут" , а я то просто називаю "пісемерство" , це коли хлопи між собою піськами міряються. А в основному у всіх у них "Пшонка головного мозку " , це через відсутність виховання в дитинстві , заміть не освіти , а виховання. Особливо це замітно коли в скрутні часи для людей , хапнув бабла неміряно , купив Бентлі , а народу розказуеш який ти чесний і правильний. Знайшов перед ким хвалитись.
Я розумію , що нам дістався такий час , але ж хочеться і щоб Калуш став не "містом хіміків" , а містом з магдебурським правом.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 07 Листопада 2015, 14:00:58
Цікавий довідник по вулицям Калуша . Можливо уже було , але вирішив нагадати

http://kalushinfo.com/streets
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 09 Листопада 2015, 22:23:12
Ще одна цікава стаття про Англію   :)

British farmer ordered to tear down his mock Tudor castle

Приховано: Показати
https://uk.news.yahoo.com/british-farmer-ordered-tear-down-mock-tudor-castle-170137386.html#XVEZ7kL(https://s1.yimg.com/bt/api/res/1.2/l2p.VW9FWEjnKWOr34sGWQ--/YXBwaWQ9eW5ld3NfbGVnbztmaT1pbnNldDtoPTEwMjQ7aWw9cGxhbmU7cT03OTt3PTE0OTU-/http://media.zenfs.com/en_us/News/ap_webfeeds/4b8ee1d063054132870f6a706700f30a.jpg)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 10 Листопада 2015, 09:25:07
Не знав слова mock. А так статтю легко пробігся очима.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 10 Листопада 2015, 15:38:40
Ще одна цікава стаття про Англію
що значить вчасно складений папірець. Хоча гарно збудована хатчина в Тюдорському стилі, шкода якщо розберуть.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 12 Листопада 2015, 12:11:13
Подивився цей фільм , звісно заказуха http://frankivchany.if.ua/polituka/21444-rozvinchannia-mifiv-pro-ievropeiskyi-kalush-vid-kaluskykh-zhurnalistiv-shcho-chekaie-ivano-frankivsk-z-merom-nasalykom , але в основному , вважаю правда.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 12 Листопада 2015, 12:54:38
Начитку краще взагалі не слухати  :=)

Концертний зал спалили студенти, ще до Насалика. На щастя "кляті москалі" встигли вкласти гроші у зовнішній ремонт, а то б дійсно завалилося. Мали і в середині ремотувати, але...

Ну а кінотеатр і магістрат - все правда.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 08 Грудня 2015, 15:32:34
Вдивляючись в що сьогодні перетворюють центр , стає шкода наших дітей і онуків

Я багато що хотів написати, під враженнями від побаченого, але я просто в ауті...
Цитата Тада добре все описує. А шо комусь Бог вирішив помститися відібравши розум і  смак, то...
то за що мають страждати мої очі???

(https://farm1.staticflickr.com/591/23312628510_859c7c1cf1_b.jpg)

(https://farm1.staticflickr.com/761/23499752272_a7dfb60c73_b.jpg)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: vover від 08 Грудня 2015, 16:02:32
Цитувати (вибране)
то за що мають страждати мої очі???
:facepalm: :facepalm: :towall :towall :ganba :ganba
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: DVania від 08 Грудня 2015, 17:33:53
А від того будинку що поряд ,очі нікого не болять.Чи тої руїни що знаходиться з тилу колись іменуємою кінотеатром?
Хай вже краще так ,ніж руїна і обдерті стіни.Тим більше мені приходилось бачити і більш екзотичні кольори і навіть в історичних центрах міст .Тобто комусь не подобається ,а комусь може і сподобатися.Це суб'єктивна річ.

(http://storage9.static.itmages.ru/i/15/1208/s_1449589441_1975457_a710e66d59.jpg) (http://itmages.ru/image/view/3284774/a710e66d)
а це Ґданськ
(http://storage3.static.itmages.ru/i/15/1208/s_1449589532_7394491_2088995cfd.jpg) (http://itmages.ru/image/view/3284786/2088995c)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 08 Грудня 2015, 17:47:22
Та звісно у нас всюди жопа. Подивитись лиш на асфальт перед будинком, але то непорівняно з Твоїм прикладом. Там так задумано, а тут тупо власник хоче щоб магазин виділявся.
Там буде магазин подарунків.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 08 Грудня 2015, 19:13:58
Нормальний вигляд . Головне , що штукатурка на голову не падає  . А колір цілком непоганий . В любому випадку потім можна перемалювати  .

В Буенос-Айресі є цілий район , де такі будинки покрашені у всі кольори веселки . Для туристів самий кайф . Ось вам фотки

(http://elebaires.com/blog/wp-content/uploads/la-boca1.jpg)

Ось ще масу фоток . Між іншим в тому районі знаходиться стадіон команди Boca Junior


https://www.google.co.uk/search?q=boca+bs+as&biw=1280&bih=830&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwix1PKB4szJAhWCQT4KHdykBbAQ_AUIBygC

Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 08 Грудня 2015, 20:21:42
У мене нема слів
 :facepalm:
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 09 Грудня 2015, 13:39:20
А колір цілком непоганий
Авже ж , колір чітко вказує на ментальність населення . В Буенос-Айресі люди дивляться на папуг і малюють хати , а в Калуші куди народ дивиться ? :facepalm:
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 20 Грудня 2015, 12:41:29
Прогулялися з Мироном по центру...
гнітючі враження!
То треба знімати на відео, бо фото вже не передає.
Хочеться плюнути в писок тим, хто розказує про "європейське" місто. Не простим людям, які в то вірять, а тим, що декларують на словах охоту розвивати туризм і т.д., а на ділі лише спостерігають за руїнами.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 20 Грудня 2015, 14:02:03
Прогулялися з Мироном по центру...
Зранку подивився вебкамеру на ялинку , пiсля вчорашньоi забави купа смiття
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 20 Грудня 2015, 14:19:58
Авже ж , колір чітко вказує на ментальність населення . В Буенос-Айресі люди дивляться на папуг і малюють хати

В БсАс люди дивляться на природу . Ось навіть на тому фото , що я закинув ПОДИВИСЬ ЯКЕ КРАСИВЕ НЕБО !
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 20 Грудня 2015, 16:57:21
Він точнічінько про те ж саме написав!  :P
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 20 Грудня 2015, 17:00:36
Зранку подивився вебкамеру на ялинку , пiсля вчорашньоi забави купа смiття
Точно. Так і є. Нічого не прибирали, бо неділя.
Але порівняно з тим, що буде 02.01.16 - це ще стерильна чистота!

Що прикольно (хоч я нервую, коли під час війни бавляться петардами), вчора троха постріляли хлопушками і нині у центрі не було жодного чотирилапого  :=). Ми з Мирончиком могли собі цілком вільно погуляти  :) Пси аж на Ковжуна у дворах бичували  :=)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: vover від 20 Грудня 2015, 18:59:22
Цитувати (вибране)
Але порівняно з тим, що буде 02.01.16 - це ще стерильна чистота!
01/01/16 ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 20 Грудня 2015, 20:02:50
Ти будеш правий, якщо протягом першого поприбирають  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 21 Грудня 2015, 08:52:56
Цитата: yurko від 15 Грудня 2015, 14:37:00
Враховуючи те, що Руско мав би колись кінець-кінців забудувати свою автостоянку в самому центрі
Кажуть будівництво мало би початися вже в 16-му році. Будинок у формі літери "П" верхом на пл. Героїв, а "ногами" вниз до Підвальної. Там різна висота, то ж поверховість мабуть  буде різна. Поверхів десь 4  ;), а від площі може 3  :unknow

Забудовувати центр треба , бо виглядае як писок  беззубий. Саме головне аби був витриманий стиль i щоб не забацали чергову "стекляшку" .
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 21 Грудня 2015, 12:10:27
i щоб не забацали чергову "стекляшку"
а то вже, як получиться  :(
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 21 Грудня 2015, 14:44:38
Звісно шкода . Я розумію , що зараз у міської влади є важливіші питання - дерибан посад , а поки вони воюють можна узгодити проект , саме такий який подобається дружині забудовника. Ну і хто посперечається , що кращого дизайнера , чи архітектора ніж жінка власника будови в цьому світі нема. Думаю саме так придумали оту "стекляшку "  :facepalm:
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 26 Грудня 2015, 19:45:11
Хочу продовжити тему в надії на те , що хтось з сьогоднішніх слуг народу прочитає , що ми тутка пишемо , і наша мрія про файне місто Калуш збудеться.
Так от , з десять років тому я вперше побував в місті Карлові вари , і воно так вразило своєю архітектурою , що мені прийшлось купляти помешкання аби частіше отримувати позитивні емоції , милуючись цим архітектурним ансамблем. З кожним роком місто стає все красивішим. Саме головне в місті підтримують архітектурний стиль , що робить місто ще привабливішим.
Хоча є в місті декілька місць , які місту дісталися від совєцкого керування . Ці архітектурні "шедеври" не стільки спотворюють місцевість , скільки дратують як чехів , так і туристів. Ось -
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 26 Грудня 2015, 19:48:30
Друге прикольне!
Але у нас за життя таке дочекатися, то реальніше справді там купити  :=)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 26 Грудня 2015, 20:08:16
Хоча сьогодні дивився, як тротуари до моста брукують - то цілком навіть акуратно. І перила варили (синьо-жовті) то теж старалися, аби було як найрівніше.
Значить років через 50...
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 26 Грудня 2015, 20:26:41
Добре , що таких шедеврів не багато . Ну і зрозуміло,  що таке будувалось "под руководством любимой партии". Але коли така "стекляшка", як в центрі Калуша , будується вже без "партії" і свідомо , виникає купа питань до керовніків міста.
А от як чехи зараз поєднують сучасність з стариною. Це мене ще більше вражає. Десять років тому в Варах було багато незабудованих пятачків і виглядало дісно як беззубий писок. На цьому фото хатам 5-6 років . А таке враження , що вони там були завжди. Не можу вставити фото , пише не той формат . Ну то не принципово, хоча з фото наглядніше.
Ну і вершина , це коли залишають один передній фасад , а решта все зносять і будують заново. То дуже кропітка робота. В Калуші таких суперкрасивих фасадів немає , це я до того , що через пару років всі тоті жидівські халупи в центрі , почнуть рушитись , і треба буде забудовувати той дірявий писок.
Подивимось , до чого додумаються наш архітектор і влада на місці автостоянки ? Чим вони там порадують громаду міста ?
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 26 Грудня 2015, 23:54:10
дивився, як тротуари до моста брукують
а тутка фотозвіт з мосту https://jrbnews.wordpress.com/2015/12/26/%D0%BD%D0%B0%D1%88-%D0%B2%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%96-%D1%87%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%BC/
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 27 Грудня 2015, 10:16:53
Тільки зараз там ще більше зроблено. Вчора біля 12:00 вже були 2 секції перил з іншого боку. Докладали бруківку. Думаю ще завтра приварять закінчення перил і буде квітка. До літа. А може і довше.
Поки дадуть решту грошей і заасфальтують.
Правда тоді треба буде ще купу грошей на латання дороги по Чорновола і на встановлення світлофорів на "чорному перехресті". Бо хоч хату №13 і розберуть - без світлофора самогубці все одно будуть лупитися по кілька на тиждень.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: DVania від 28 Грудня 2015, 13:17:18
Або відсунуть плити і будуть так їздити.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 28 Грудня 2015, 16:56:04
І таке можливе. Особливо якщо навесні якимось чудом зроблять асфальт більш-менш на Журавно, а моста ще не буде  :=)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 08 Січня 2016, 22:00:36
http://vikna.if.ua/cikavo/47254/view от в такому б стилi можна забудовувати центр Калуша , було б файно й гармонiчно .
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 08 Січня 2016, 22:02:54
от в такому б стилi можна забудовувати центр Калуша
Цитувати (вибране)
Ці кітчеві, яскраво пофарбовані фасади
???
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 09 Січня 2016, 10:22:22
я про архiтектуру , щось подiбне до 19го столiття
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 09 Січня 2016, 10:30:51
Розумієш, кітч - це кітч!
Вони там взяли і з гіпсокартонів та гіпсової шерпотребної ліпнини зліпили подобіє архітектури.
Думали багачі такі жлоби і тупарі, що розметуть ті будиночки, як гарячі булочки.
А сі не стало...
Тому значно красивіше, коли хтось будує щось у стилі свого часу, але справді шедевральне, а не "китайську підробку".
А у Калуші нам на таке навіть не варто сподіватися  :(
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 09 Січня 2016, 11:56:50
Думали багачі такі жлоби і тупарі, що розметуть ті будиночки, як гарячі булочки.
А сі не стало...
я взагалi не про це , налiпили най продають . А кiтч то трошка iнше. Хоча у кожного свое розумiння цього термiну. Я про загальний архiтектурний стиль , а вже як i якими матерiалами вiн реалiзований , то вже iнше питання. В загальному ж мiстечко виглядае приемно .
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 09 Січня 2016, 13:30:35
Вони там взяли і з гіпсокартонів та гіпсової шерпотребної ліпнини зліпили подобіє архітектури.

Поакуратніше - вся Англія так побудована . В тому числі різні там палаци чи будинки МІ-5
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 27 Січня 2016, 19:44:53

https://www.facebook.com/max.bassoff/posts/1011526052226782

#savesojyzivka #fucktherednecks
І так, будем пером і ділом рятувати наше містечко від рук селюків і рагулів. Поїхали.
Почнемо з історії організації "Союз Українок", яка у наступному році святкуватиме 100 років від заснування. Як каже нам вікіпедія «Союз українок» — найбільша жіноча організація в Галичині (і на українських землях взагалі), перейменована (1917) з «Жіночої громади», з осідком у Львові. Діяла до 1938. У 1991 була утворена ВГО «Союз Українок» із місцем знаходження у Києві.Метою «Союзу українок» була активізація жінок, піднесення їхнього освітнього й економічного рівня (зокрема, фахового досвіду у ділянці хатнього господарства), суспільної гігієни, суспільної праці, участь у світовому жіночому русі тощо.
«Союз українок» своєю працею виховав новий тип української громадянки, а тим самим зміцнив і поглибив українську свідомість й український стан посідання.
1938 польська влада заборонила на кілька місяців «Союз українок»; його працю продовжувала «Дружина княгині Ольги», що мала безпосередні політичні завдання.
У 1991 була утворена Всеукраїнська жіноча громадсько-просвітницька організація «Союз Українок» із місцем знаходження у Києві.
Ось коротенька інформація про діяльність конкретно калуської філії цієї організації:
Основні напрямки діяльності:
захист прав та інтересів жінок, виховна робота з дітьми і молоддю, неформальна європейська освіта з використанням мистецьких методик.
Досвід роботи у сфері європейської/євроатлантичної інтеграції:
участь у програмі "лідери європейської освіти" ("Європейський діалог", 2005-2006); реалізація трьох проектів з неформальної європейської освіти у місті та районі; проведення проєвропейських акцій (святкування Дня Європи); регіональні тренінги з налагодження роботи шкільних євроклубів.
Партнери:
ГО Європейський Діалог (Львів); Наші візії (Жидачів); дитячий центр м. Резекне (Латвія).
Результати діяльності:
Мережа волонтерів неформальної європейської освіти у школах Калуша та району.Команда тренерів по налагодженню роботи шкільних євроклубів.
Калуська філія союзу українок,скільки я пам"ятаю себе завжди була розташована у самісінькому центрі в старому будоничку ще за бабці Польщі, а то і Австрії по вул. пл. Героїв 26. Хто бував у Калуші хоч раз, зауважив, що місто хоч і галицьке майже втратило традиційну для галицьких міст родзинку , котра полягає у старій архітектурі та атмосфері старовини довкола неї. Втратило значною мірою у радянський період, адже радянська влада знищувала все , що нагадувало про старі буржуазні часи і натомість вносила свої корективи, які не надто блищать естетикою і красою. З здобуттям незалежності, вже нова українська влада на місцях, продовжувала і продовжує справу "папєрєдніків" з СРСР .
Але жодна з попередніх міських влад, не виганяла союзянок з їх приміщення, не думаю, що дуже допомагали, але принаймі не заважали.Доречі саме заслугою союзянок, був виграний грант, який втілився у єдиний на моїй памяті цікавий культурний івент, фестиваль "Колесо". Додам окремо від себе, що "Союзівка", як в культурному середовищі Калуша називають саме це приміщення, завжди була єдиним оплотом де могла себе проявити культурна, цікава, просунута, ерудована молодь, за що велика повага керівнику калуської філії - Любові Липовській. На базі "Союзівки" зібрався аматорський театр "Любарт", зараз союзянки розгорнули в середині волонтерську діяльність і займаються нею з самого початку АТО. І саме зараз їх вирішили з їх приміщення вигнати, причому про це самі союзянки довідались з газет.
Як повідомила заступниця міського голови ,"— Приміщення це знаходиться у центрі міста і є комерційно привабливим. І ми могли би там все ж таки брати оренду із підприємців, а громадська організація, щоб користувалася пільгами в іншому місці, — зазначила Руслана Вайда."
Так от мені дуже сильно виглядає на те, що приміщення в самому центрі на пл. Героїв і справді дуже цікаве багатьом підприємцям, а ще більше земля під ним, так, як поряд, стіна в стіну, в історичній частині міста воззвели вже одну комерційно привабливу споруду неймовірної архітектурної цінності (див. малюнок 1), яка дуже личить загальному вигляду старого центру. І дуже мені здається, що комусь воно таки ну дужеееее потрібно , раз міська влада вирішила його віддати. Або ж інший варіант, у міській раді, враховуючи, що беруть туди людей , які умудрились вищу освіту здобути в 40 років навчаючись всього 2 і справді люди настількі низького культурного та інтелектуального рівня, що і справді вважають, що це приміщення , в якому повторюсь точно останніх 30 років завжди був "Союз Українок" краще здати, якомусь комерцу під буріто, хот-доги, піцерію, салон вікон чи турецький бутік . У такому разі , я скажу міській владі і вам пані Руслано зокрема, що є ще прекрасні , комерційно цікаві приміщення у історичному центрі наприклад : Товариство "Сокіл"(див. малюнок 2), Друкарня, Музична Школа (рішення папєрєдніків ваших про злиття муз шкіл, суд визнав незаконним), Товариство ім. Тараса Шевченка(див. малюнок 3), земля під рештками напів зруйнованої ратуші, і на сам кінець , просто ВІП пропозиція, МІСЬКРАДА, ЗОШ№1 і Костел Св. Валентина. Хоча не певен , що половину з мого перечисленного ви знаєте де знаходиться.
Прошу не байдужих Калушан, не биків, не тих хто за цих рагулів голосував, давайте прикладемо усіх зусиль , щоб пані Люба і дівчата залишились у свому домі!Репостимо! Не дозволимо бидлу руйнувати наше місто. #savesojyzivka
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 27 Січня 2016, 19:54:32
То вже троха застаріло, бо
http://kalush.info/page/kaluskim-sojuzjankam-nadali-pilgu-z-orendnoyi-plati-ale-rekomenduvatimut-yim-shukati-nove-primishennja
Але їх таки у спокої не лишуть!
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: asin від 27 Січня 2016, 20:00:19
Там би хоть тротуар людський зробили .А то встид центер міста.Але зрештов всюгди так тояма токанава нєфіг виділяти.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 27 Січня 2016, 20:54:06
То точно, що всюди. Зараз ще пора така, що то все прямо на виду і нічим не прикрите. + тогорічні псячі какашки всюди...
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 01 Березня 2016, 17:16:56
А чи думала наша симпатична білявка пані Кілко І.Р. в свої 27 років , що зараз в свої 33 її можуть про щось запитати http://vikna.if.ua/news/category/kl/2016/03/01/50083/view  :dopovid
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 01 Червня 2016, 07:40:34
http://vikna.if.ua/news/category/gover/2016/05/30/54641/view

 По-перше, концептуальний підхід у плануванні розбудови та розвитку міста. Цього року в міському бюджеті було закладено кошти на виготовлення генерального плану міста, що унеможливить подальші хаотичні забудови та «шанхаїзацію» Калуша. Але ми також наполягаємо на розробці по кожній міській площі, бульвару чи проспекту окремої концепції забудови і поетапної програми її втілення. Бо коли без будь-якої логіки тут чи там встановлюється пам’ятник, кіоск чи розпочинається будівництво багатоповерхівки, то на історичному обліку міста можна ставити хрест.

Для вирішення даного питання вважаємо за доцільне залучати фахівців із архітектури й урбаністики там, де бракує досвіду у виконавчих структур міста. Яскравим і успішним прикладом можна назвати розроблення логотипу та візуального стилю міста групою ініціативних калушан.

Невже сам великий Савка читае наш форум . Виходимо на мiжнародний рiвень .  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 13 Червня 2016, 07:53:45
Нiколи тут не був http://www.versii.if.ua/novunu/videoprogulyanka-fortechnoyu-galereyeyu-mistetstv-bastionom-v-ivano-frankivsku/ , як файно зробили . Щось подiбне можна було б зробити i в Калушi .
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 04 Квітня 2017, 10:47:35
(http://img.vikna.if.ua/gallery_2017/69425/17620104_1899049787046172_6575561302508792534_o__large.jpg)

Ну як вам такий вариянт ?  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Helgi від 05 Квітня 2017, 00:05:55
Мені подобається :good
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 05 Травня 2017, 10:47:01
http://kalushfm.com.ua/index.php/novini/item/6707-reklamni-vyvisky-u-kalushi-iak-v-bidnykh-aziatskykh-krainakh-ni-smaku-ni-styliu-foto

РЕКЛАМНІ ВИВІСКИ У КАЛУШІ, ЯК В БІДНИХ АЗІАТСЬКИХ КРАЇНАХ: НІ СМАКУ, НІ СТИЛЮ

(http://kalushfm.com.ua/media/k2/items/cache/e2b60c0f7b38085a109be018b407a9c9_XL.jpg)

(http://kalushfm.com.ua/images/94204.jpg)

(http://kalushfm.com.ua/images/94203.jpg)

(http://kalushfm.com.ua/images/94202.jpg)
 :good
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 16 Липня 2017, 19:04:49
У Калуші візьмуться за розробку Генплану, адже місто живе за документом 1979 року
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2017/07/16/73232/view/
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 25 Липня 2017, 16:58:49
Літній майданчик «Максвелл пабу» у Калуші стоятиме законно
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2017/07/25/73579/view
Парiшалi  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 29 Вересня 2017, 15:13:33
Не знаю причин, але ВІКНА виклали статтю про петицію щодо викладення генплану у вільний доступ і відразу її забрали
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:CPI9exBU-g8J:vikna.if.ua/news/category/kl/2017/09/29/76068/view+&cd=1&hl=uk&ct=clnk&gl=ua
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 29 Вересня 2017, 15:32:50
Щось мутять  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 29 Вересня 2017, 17:36:55
Вже є
http://kalush.info/page/genplan-mista-u-vidkritij-dostup-kalushani-pidtrimali-peticiju
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 11 Жовтня 2017, 15:14:46
(http://kalushfm.com.ua/uploads/b0eb960070d631b5d99f47238e9ba074.jpg)

Красіво то как  :facepalm:
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 11 Жовтня 2017, 16:55:01
куріння до добра не доводить
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 22 Грудня 2017, 16:29:43
Влада Калуша визначила ТОП-5 пріоритетів на 2018 рік
http://vikna.if.ua/news/category/gover/2017/12/22/79280/view/
1. Розроблення генерального плану забудови м. Калуша (850 тис. гривень – співфінансування міського та обласного бюджетів).
За розробку генерального плану міста у місті взялися цього року. Як повідомив головний архітектор міста Роман Кузик, вже виконано два перші етапи створення генплану, а саме збір вихідних даних (100 тис. гривень) і створення історико-архітектурного опорного плану (140 тис. гривень). Наступного року планується продовжувати роботу. Однак навіть за умови фінансування у розмірі 850 тис. гривень, завершити проект навряд чи вдасться. Принаймні, у пропозиції міста до плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках стратегії розвитку Івано-Франківської області зазначено, що на розроблення генерального плану Калуша потрібно понад 2 млн гривень.

Оно канєшно харашо . Гроші є , головне потратити . Але все робиться , як завжди в Калуші , через сраку .
Для розробки генерального плану потрібні вихідні данні , тобто - а що основна масса людей хоче бачити в місті . В що перетворить місто той генплан ? В туристичний рай , великий торговий центр , в дитячий майданчик , індустріально-урбаністичне поселення ? Ви бл :censoreя у людей спитали ? Чи , як завжди , один великий чиновник з сільсько-господарським технікумом вирішить як має виглядати наше рідне місто . А якщо врахувати , що чиновник нє мєсний , то йому й насрати як то має бути , головне бабло "освоїти".
 Для прикладу , в Карлових Варах одній будівлі , побудованій за совітів , хочуть повернути історичний вигляд . Так вони в місцевій газеті вже півроку проводять опитування на цю тему . Зауважте мова йде про одну хату , а у нас ціле місто .
Так сформулюйте декілька основних питань про майбутній вигляд Калуша , і виставте їх на сайті адміністрації і наших газет . Хоч будете знати про що мріють наші жителі . В якому напрямку рухати розвиток Калуша . А то перетворите місто в один велий базар , як біля Солянки .
Маю надію , що наш форум читають "великі" чиновники , прислухайтесь до думки жителів міста , вашим дітям і онукам тут жити . Вкрадене бабло не приносить щастя , а тільки геморой , який потім самому й приходиться чесати  :dopovid
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 26 Грудня 2017, 15:46:05
Будуть розробляти новий генеральний план міста. Яка з цього користь простим містянам?
http://kalushnews.city/read/card/705/budut-rozroblyati-novij-generalnij-plan-mista-yaka-zcogo-korist-prostim-mistyanam
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 17 Січня 2018, 08:59:57
(https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/26756698_1591526094260459_5605730147284082815_o.jpg?oh=90dc152b11e20707153c47bb6f45e587&oe=5AF63242)

Ну що , красiво . Ще один рагуль вiдзначився в iсторичнiй частинi . Майже так як було на тому банерi на початку будови . Вже би ввалив небоскрьоб , чи хмарочьос , чи чергову стекляшку . З тими дибiлами у владi буде в Калушi не туристичне мiсто , а одна велика Солянка :facepalm:
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 17 Січня 2018, 11:50:18
а що це таке ?
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 17 Січня 2018, 19:50:02
Це коло мене "торговельна школа".
Там буде той шпиль, лиш на поверх більше побудували.
Але не має грошей аби скінчити.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 18 Лютого 2018, 19:53:22
http://kalushfm.com.ua/news/kalush-ta-kaluskiy-rayon/na-mistsi-kinoteatru-vidrodzhennya-khochut-zbuduvati-zhitloviy-budinok-z-kinoteatrom-vnizu-
На місці кінотеатру «Відродження» хочуть збудувати житловий будинок з кінотеатром внизу
В’ячеслав Кредісов про те, на скільки поверхів планує звести будинок на місці кінотеатру «Відродження»: «Якщо дозволять дев’ять – значить дев’ять» :facepalm: :good
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: gaar від 19 Лютого 2018, 20:51:49
На місці кінотеатру «Відродження» хочуть збудувати житловий будинок з кінотеатром внизу
І ніц не буду дивуватисі як "народні" обранці дадут добро і щей профінансуют  :towall  (http://host-photo.com/thumb.php?f=Auswahl_370.jpg) (http://host-photo.com/photo.php?f=Auswahl_370.jpg) Йму дав той пляц насалик певно що повбійцєв що ще доплатит, ну і сікорисі всратисі під носом з її чайнов.Зробили там пасвиско з козами, і троха лісу з гаддєм. Але, але калуш то не столиці наші люди на вісілє привикли помежи ланіків у лакованих мештах йти, то теперика за гроші з буджету хочут сікорисі сонце заступити.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 05 Квітня 2018, 09:01:50
А навiщо поставили паркан в центрi мiста ? Щось там будуть будувати ?  :unknow Хто знае ?
(https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29792170_2105961236096925_786566212422766144_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeFhxVwoSdk-mg2cENFkELZQOIAzTW5hvbwLnVEOjYbLLo8NaooddNvRdXZ-SSQiTAcEgdOpnVflWHrc-R4qN5myVaQ0q0nu8-CBGHLAMA9ofg&oh=f31aa1d40c56da2b290d95cd34931058&oe=5B627C2D)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 05 Квітня 2018, 10:10:06
Я знаю. Ти тоже знаєш, просто забув ;)
Приховано: Показати
Писали ж, що будуть робити фонтан
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 05 Квітня 2018, 12:53:50
Писали ж, що будуть робити фонтан
То що , фонтан на пiв площi , що такий великий паркан ?  :o
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 05 Квітня 2018, 13:31:31
Так. Їм там треба і технікою заїздити і матеріали десь поставити. Ти ніби і мав справу з виробництвом, а такі дивні питання задаєш.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 05 Квітня 2018, 14:26:44
Так. Їм там треба і технікою заїздити і матеріали десь поставити. Ти ніби і мав справу з виробництвом, а такі дивні питання задаєш.
Панятна , треба рознюргати на всю площу . Нада создавать видимость кипучей деятельности  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 05 Квітня 2018, 14:28:32
У нас і так бруківку таку і так кладуть, що через зиму вже можна нюрґати  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 05 Квітня 2018, 15:09:39
Та хоч так , як нiяк  :o
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: vover від 05 Квітня 2018, 16:54:04
Цитувати (вибране)
На підприємця, який під вікнами калуської “хрущовки” хотів облаштувати парковку, склали адмінпротокол. ФОТО
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2018/04/05/83373/view
Цитувати (вибране)
здійснює пошкодження та знищення елементів благоустрою для облаштування автомобільної стоянки,
:=) трава, яку майже ніколи не косять вони називають елементами благоустрою :D
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Квітня 2018, 09:55:12
А ти подивися на то з іншого боку.
Ти живеш у будинку. І мабуть часто ставиш машину під своїми вікнами.
А завтра прийде скажімо пан Волицький і під твоїми вікнами зробить собі платну стоянку.
Тепер ти далі можеш ставити машину під тими ж своїми вікнами, але вже за гроші. Як бонус отримаєш сморід вихлопних газів непрогрітих двигунів.

Нормально?

А той Волицький вклавши 10-15 тисяч буде потім мати постійний дохід з нічого!

Тобто він нічого не створив, а гроші заробляє.

З таким самим успіхом ті ж жителі того будинку, могли скинутися і за ті самі гроші зробити то саме, але потім тримати там свої авто безкоштовно, за рахунок грошей від машин з не їх будинку.

Тоді то б зоч якось було справедливо. Але не так як зараз робиться.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: vover від 06 Квітня 2018, 12:13:37
Цитувати (вибране)
А завтра прийде скажімо пан Волицький і під твоїми вікнами зробить собі платну стоянку.
а де пише що то буде платна стоянка? він там просто робить місця для парковки, там ж не можна ні обгородити та і багато місця для платної стоянки нема, та і забили б його там якби гроші почав брати
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Квітня 2018, 12:26:06
Якби м тебе не знав - подумав би шо ти наївний  ;)

А якщо серйозно, то навіть якщо він "добрий дядя", який робить паркпляц за власні кошти, то що вже не міг перше папери зробити?
Чи тобі до вподоби аби ми жили як аборигени якісь. Нині одне в голову стрілило, завтра щось інше.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: vover від 06 Квітня 2018, 13:21:15
Цитувати (вибране)
то що вже не міг перше папери зробити?
щоб в нас на таке зробити папери... :D :D :D Легше певно застрілитись.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Квітня 2018, 13:45:44
От і нема тоді про що писати.
Доки у нас легше застрілитися - доти треба владу міняти!
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 17 Квітня 2018, 12:57:56
Чесно кажучи, я переважно оптимістично налаштована людина, але сьогодні побачив ось це...

(https://farm1.staticflickr.com/919/39706985330_ef2892437c_z.jpg)

Перша думка - мабуть фірма рекламує свій товар - каналізаційні люки.

Потім підійшов ближче - і тихо офігів.

Може я маю занадто погану уяву, але здається нам Вікна малювали іншу картинку і той фонтан був справді гарний, а це взагалі незрозуміло що.

Може, якби там хоч намалювали струмені води і було б хоч приблизно зрозуміло що воно - було б не так жахливо...
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 26 Квітня 2018, 19:26:31
Калушан запрошують долучитися до розробки стратегії розвитку міста
http://kalushfm.com.ua/news/kalush-ta-kaluskiy-rayon/kalushan-zaproshuyut-doluchitisya-do-rozrobki-stratehi-rozvitku-mista-
Усіх осіб, зацікавлених у розвитку Калуша, громадські організації та установи запрошують долучитися до розробки проекту Стратегії, йдеться на сайті Калуської міськради.

 Кандидатури до складу робочої групи приймаються управлінням економічного розвитку міста до 3 травня.

Заявку можна надіслати на електронну адресу: ekonomik-2009@ukr.net  або на факс 6-52-56. Необхідно вказати прізвище, ім’я та по батькові та контактний  номер телефону.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 26 Квітня 2018, 19:28:47
Почнемо з малого. Хай з перехрестями порядок наведуть
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 27 Квітня 2018, 16:36:12
До речі вчора мєльком видів, що той  каналізаційний люк (замість фонтана) таки переробили "малюнок).
Вже подібно на фонтан зі світлом.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 08 Травня 2018, 12:53:51
І хрен розбери, хто тут правий...
Лімниця і її береги (може окрім ділянки в Хотіні і куска в Підгірках) не відносяться до Калуша.

Тому, от треба у Вістовій грошей - віддають землю на березі всім, хто може заплатити.
А з іншого боку, років за 20 тієї Лімниці буде в половину менше ніж зараз, то і тих 100м "природоохоронної смуги" самі собою ще метрів на 40 посунуться від Вістової.
Все формально не протизаконно.
А то, що ви калушани собі там би хотіли відпочивати - то вибачайте - облаштуйте собі пляж в Підгірках (бо в Хотіні вже вода забрала) і там собі лежіть.

http://www.youtube.com/watch?v=SIFW--9T3gc

А на хвостосховища - безкоштовно будемо пускати лише з калуською пропискою...  :P
Решта хай платять по 20 грн з рила! І на ті гроші будемо Лімницю облаштовувати

 :unknow
може так і правильно...
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 08 Травня 2018, 19:16:17
в Чехії взагалі заборонено купатись в річках - і ніхто не плаче і не скаржиться    :=)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 20 Серпня 2018, 10:19:49
А що , про фонтан ніхто не розкаже ?  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 20 Серпня 2018, 17:02:29
Бо ще нема що.
От відкриють у п'ятницю - тоді буде розказ.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 20 Серпня 2018, 17:25:45
Як на мене, за ті гроші мав бути нормальний пішохідний фонтан і без псячої буди збоку.

Але краще з фонтаном, аніж без.
Хоч його і включати :facepalm:муть лиш по великих святах
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 20 Серпня 2018, 19:54:41
Так що Таде приїжджай - заради тебе включать фонтан    :=)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 20 Серпня 2018, 21:00:47

https://www.facebook.com/281823935314972/posts/1081517492012275/
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 20 Серпня 2018, 21:28:51
Я якось звик чекати
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: gaar від 21 Серпня 2018, 12:34:37
« Прочитано #115 : Вчора в 21:00:47 »
Я якось звик чекати
Браво ! Модці, Шедеврально Гіганський крок до...... а віходку комунального  нема, поставили насосну станцію на самі сердині полощі, бля усі добрі наміри криворуко втілюються в реалі, де хто видів у світі помпу коло фонтану ? :( :facepalm:
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 21 Серпня 2018, 17:52:21
Та і обгурканий центр, що виступає тлом того фонтану - теж дуже "сприяє" завершеності картини.

Люди мусять перекривати дороги аби змісити мера звернути увагу на то, що траву не косять.
То ППЦ в квадраті!
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 29 Серпня 2018, 13:18:32
Некорисні ідіоти!

http://kalush.info/page/hatinku-bilja-vodograju-prikrasjat-istorichnim-kalushem-foto#comment-34607

Мати у місті таку людину (Гаталевич), мати ідею про те, що мають бути стенди з фото і малюнками (ідея була давно висловлена і недавно її озвучив Яневич), щоб можна було не лиш руїни показати, а показати, як воно колись було і тупо взяти і прикрити лопухом місце де всралися...
Де там історичний Калуш? То художній твір, але не історична ілюстрація.

Але чому я дивуюся?   :towall
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: gaar від 29 Серпня 2018, 13:30:24
Некорисні ідіоти
Але чому я дивуюся?
ну  :facepalm:
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 02 Вересня 2018, 16:17:13
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=550648365394380&id=820303644765662
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: gaar від 02 Вересня 2018, 16:58:30
« Прочитано #121 : Сьогодні в 16:17:13 »
все що треба зробити  депутатам то набрати одниm пальцем у гуглі https://www.google.com/search?client=ubuntu&channel=fs&q=%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%81%D0%BE%D0%B2&ie=utf-8&oe=utf-8  біда що тупаки і того неуміют.  :censore
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: gaar від 05 Вересня 2018, 12:50:09
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2018/09/05/89427/view    :D : :facepalm: :towall :=) Привіт від "чесних" насалика з кредісовим дапутатам, громаді, виборцям-"уєм по губах" як і очікувалось, вно з гриценком добре міністерство оборони облапошило,а калуш то такий мацьопкий котик з яким він бависі паперчиком на нитці.  :=)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 05 Вересня 2018, 16:32:22
Про фури на Чорновола http://www.youtube.com/watch?v=JDdi_43db4w
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 05 Вересня 2018, 18:17:37
в Англії так вирішують проблему

Приховано: Показати


(http://www.thewestonmercury.co.uk/polopoly_fs/1.1960415!/image/753874581.jpg_gen/derivatives/landscape_490/753874581.jpg)

(http://www.watfordobserver.co.uk/resources/images/1827954/)

(http://news.bbcimg.co.uk/media/images/66272000/jpg/_66272309_car.jpg)

(https://s.blogcdn.com/money.aol.co.uk/media/2013/03/swnsbollardrow06.jpg)

(http://finelinedrivingacademy.co.uk/portals/0/downsize_2.jpg)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 05 Вересня 2018, 18:35:35
А ти відео уважно дивився? Там про те ж говорили але у влади на то грошей ніби нема
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 05 Вересня 2018, 21:53:15
багато різних відео дивився але подібного в Україні ще не бачив
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 05 Вересня 2018, 22:43:10
У нас може у формі воріт частіше, але суть не у формі, суть же та сама, щоб фура не могла проїхати.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Вересня 2018, 12:58:00
Якось люди щось роблять для обличчя міста. Здавалося б нафіга той годинник, як у кожного тепер у телефоні є, але...
А у нас?..
Приховано: Показати
https://westnews.com.ua/mer-ivano-frankivska-anonsuvav-koli-na-miskiy-ratushi-z-yavitsya-noviy-godinnik-foto/
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 01 Лютого 2019, 17:22:28
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2019/02/01/94901/view/?fbclid=IwAR0h3_mJCkrI6Ej839oiYzCKd0LXNmDZSazQ_AzW0x2HawO6tq9zbSQUu8E
У Генплані Калуша передбачать великий спортивно-розважальний комплекс :facepalm:

Кловуни , сплутали генплан з фантазіями
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 01 Лютого 2019, 18:14:55
Цитувати (вибране)
місце для такого спорткомплексу буде передбачене

У Кропивнику,
як і цвинтар планувався?
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Helgi від 01 Лютого 2019, 23:35:48
У Кропивнику,
як і цвинтар планувався?
Кладовище буде швидше за все в Хотіні. Я вже писав в іншій темі. Якщо ні - то які 16.8 Га закріплені за комунальним підприємством в цьому м-ні?
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 02 Лютого 2019, 08:16:12
Я не писав, що не буде у Хотіні цвинтар.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 23 Травня 2019, 23:35:06
ми тут плачемо про знищений кінотеатр чи ратушу . а дивіться до чого французи докотились   :=)

(https://i.imgur.com/QAP6syR.jpg)

Приховано: Показати
(https://c8.alamy.com/comp/D0D83B/the-house-jeanne-built-at-end-13th-century-oldest-house-in-aveyron-D0D83B.jpg)

(https://www.connexionfrance.com/var/connexion/storage/images/media/images/maison-de-jeanne-severac-aveyron/459865-1-eng-GB/Maison-de-Jeanne-Severac-Aveyron_articleimage.png)


Oldest House in Aveyron, France (13th Century)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 19 Січня 2020, 16:44:58
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2020/01/19/106203/view/?fbclid=IwAR0pHoqK4cilVtUfoeOfp1AIUYDjL_Xvth0uWolLkNUoSEiaPJfHwW_T2ys
(http://img.vikna.if.ua/gallery_2020/106203/82587720_486508098946452_2004500381375135744_n__large.jpg)
У 2017 році «Прогноз чисельності та статево-вікового складу населення м. Калуш Івано-Франківської області до 2036 року» розробив Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи Національної Академії наук України. За прогнозом, у 2036 році  чисельність населення Калуша становитиме 66,7 тис. осіб. При цьому населення Калуша старітиме: якщо в 2017 році кількість містян віком 60 і більше років становила близько 14 тис. осіб, то в 2036 році вона зросте до понад 20 тис. осіб. Натомість, буде зменшуватися кількість людей працездатного віку (з 39 тис. осіб у 2017 році до 33 тис. осіб у 2036 році) та дітей (наприклад, у віковій групі 7-14 років прогнозується скорочення з 5785 до 5375 осіб). Утім, це лише прогноз, адже події можуть розгортатися за більш песимістичним сценарієм і населення Калуша буде зменшуватися швидшими темпами, або навпаки — зростатиме більш стрімко, наприклад, у зв’язку з міграцією до міста мешканців сіл.

Обіцяного три роки ждуть :ganba
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Лютого 2020, 09:59:02
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2020/02/05/106849/view

Я так подивився то  то кладовище буде таке саме або і трохи менше за площею, ніж існуюче.
Але на більше мабуть місця і нема. Та і не буде там топити, як у Хотіні. І далі від міста.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Helgi від 06 Лютого 2020, 14:52:29
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2020/02/05/106849/view

Я так подивився то  то кладовище буде таке саме або і трохи менше за площею, ніж існуюче.
Але на більше мабуть місця і нема. Та і не буде там топити, як у Хотіні. І далі від міста.

Непогане місце. Років з десять тому вже кропивницький напрямок розглядали, таки зупинилися на ньому...
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Helgi від 06 Лютого 2020, 14:54:03
Але дорога туди вбита...  :facepalm:
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: vover від 06 Лютого 2020, 19:33:12
Цитувати (вибране)
Але дорога туди вбита... 
ніби планують цього року там зробити
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 25 Квітня 2020, 10:12:31
У мене питання до знавців - а що було в цій будівлі з самого початку , тобто під що її будували ? Бо чесно не в курсі  :unknow

(https://photos.drymba.com/drb/000/137/13744_f86_ht8l6c.jpg)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 26 Квітня 2020, 13:15:19
Ну що так нiхто нiчого не знае . я помятаю що там був будинок пiонерiв . Просто виникло таке питання- Ратуша вже була , Староство було , то для чого ту хату будували ? Ще й таку красиву  :unknow
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: gaar від 26 Квітня 2020, 18:21:16
Ну що так нiхто нiчого не знае .
Не хоче тобі розказувати   :P
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 26 Квітня 2020, 23:29:07
Ну що так нiхто нiчого не знае .
Не хоче тобі розказувати   :P
Або й не задумувались , тому й не знають ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: gaar від 27 Квітня 2020, 08:13:53
Або й не задумувались , тому й не знають
Як усе в тебе, всі тупі-а ти королева, де би не було в якій області життя,(я- поїхав в росию ви лохи лишились, розбагатів-ви тупі незнаєте як і де гроші заробити, кепкуєш з ББА з його життя і способу заробляння грошей......) і навіть у темі про архітектуру маєш наглість протистивити свої та інших форумців розумові здібності. Висновки робити тобі. Переучувати нікого ніхто не буде, життя коротке щоб витрачати на тебе.  :!!
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 27 Квітня 2020, 08:36:27
Або й не задумувались , тому й не знають
Як усе в тебе, всі тупі-а ти королева, де би не було в якій області життя,(я- поїхав в росию ви лохи лишились, розбагатів-ви тупі незнаєте як і де гроші заробити, кепкуєш з ББА з його життя і способу заробляння грошей......) і навіть у темі про архітектуру маєш наглість протистивити свої та інших форумців розумові здібності. Висновки робити тобі. Переучувати нікого ніхто не буде, життя коротке щоб витрачати на тебе.  :!!
Мене в СШ№3 вчили физiки старi радянськi вчителi , а вчився я дуже добре . Так от iснуе таке правило для цiлого свiту - на любу дiю виникае протидiя . Ти тиснеш на стiл , стiл тисне на тебе .
Саме цiкаве , що це правило дiе й в полягадах людини , в полiтицi , та багато ще в чому . Тому й iснуе баланс сил . I всiм нам приходиться жити в тому балансi . Якщо людина того не усвiдомлюе , то й отримуе вiд оточуючого середовища протидiю , а потiм дивуеться - а мене за що ?
Вучись , синку , поки вуйко живi  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 27 Квітня 2020, 13:43:22
якщо я вчився в фіз-мат школі - то зараз я тут повинен всіх нагружати формулами ?  :o
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 21 Травня 2020, 13:11:17
http://www.youtube.com/watch?v=6gYrEKuw4H0

Красiво , скоро там на берегах буде елiтне котеджне мiстечко  :good
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 18 Червня 2020, 12:04:09
http://kalushcity.if.ua/news/category/ogol/2020/05/15/24477/view

А ви тото вивчали ? Там пояснювальна записка i схеми  :dopovid
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: romashkin від 18 Червня 2020, 15:59:53
Вучись , синку , поки вуйко живi 
чого ж ви вуйку на форумы того правила не дотримуєтесь?  :)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 19 Червня 2020, 09:12:09
А ви тото вивчали ?


Для мене цікавим виявилися лиш сонячні електростанції.

Багато блефу, як то школи і садки за озером і на в'їзді з Франика.

Ще незрозуміло, чому там де Мостищі діра. Фактично там можна було б і будувати і розвивати інфраструктуру.
Відстань від кільця біля технікуму туди приблизно така ж як до Хотіня. І місто мало б округлу форму.

Очевидно почали розробляти ще до початку реформи.
Зараз Мистищі в Калуській ОТГ і нема ніяких перепон, щоб там вести розбудову, якщо всі були б за.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 19 Червня 2020, 10:11:47
Фактично там можна було б і будувати і розвивати інфраструктуру
Канешно усьо там красiва . Чисто як у Герберта Уелса , але на мою думку мало бути щось реалiстичнiше i принциповiше . Tобто все що там намальовано повинно робитись для людей , а для яких ? Згiдно того що написано демографiчний бум Калуш не чекае  :!! Тогди кому тотi всi красiвi автостради довкола мiста ? Тотi всi - Проектна 1,2,3-7 ?
Якби ми не ганчували совiти , а iх проекти розроблялись по потребам населення i промисловостi , якоi тепер нема . Iснуючих дорiг повнiстю вистачае для потреб мiста , правда стан у них не дуже .
Едине мiсце де треба дорiг то мiж озером i АТП , якщо там буде забудова  :unknow
На мою думку, такий папiрець треба мати ,на случай вайни с немцамi , а так вiн до одного мiсця  :-[ Краще б розробили те що я писав у заголовку цiеi теми
Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш , а то лiплять все що кому заманеться , а потiм люди шпортаються прогулюючись по мiсту
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 19 Червня 2020, 10:33:09
Едине мiсце де треба дорiг то мiж озером i АТП , якщо там буде забудова  :unknow

І ще ота дорога з Копанок у Підгірки через ліс.
Якщо якість асфальту на Журавно буде ОК - то вона доцільна. Фури можуть туди їхати, а не через місто.

Дорога з Франківської траси на об'їздну теж мудрий хід, якщо там буде квартал будуватися - тим більше.
Але то справді казка далекого майбутнього.
Коли Польща буде керувати ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 19 Червня 2020, 10:55:22
Якщо якість асфальту на Журавно буде ОК - то вона доцільна. Фури можуть туди їхати, а не через місто.
Якщо якість асфальту буде всюди , то нехiр лiзти в мiсто , поiхав по Литвина , а там на обiздну ,так то дрiбонький гачок , але ж то не пiшки . Тотi фури ввалюють в день по тисячу км , а тут 5 км треба обiхати  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: romashkin від 19 Червня 2020, 11:42:59
І ще ота дорога з Копанок у Підгірки через ліс.

то якась дурна ідея. що одну дорогу робити і ліс нищити. і дуууже недешево.

є об'їзна нормальна. її треба зробити.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 19 Червня 2020, 12:00:29
І ще ота дорога з Копанок у Підгірки через ліс.

то якась дурна ідея. що одну дорогу робити і ліс нищити. і дуууже недешево.

є об'їзна нормальна. її треба зробити.
:good
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 19 Червня 2020, 12:28:34
Та дорога у проекті ще від союзу.

Ліс нищити?  :=)

А ми типу його холім і лілєєм http://forum.kalush.info/Smileys/default/Dopovid.gif :(

Я не кажу, що то дорога першої необхідності, але як колись такі речі дійсно будуть робитися - то і та дорога буде треба. Там ще й інфраструктуру всяку побудують.
Якщо місто буде рости - ліс все одно посунеться.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 22 Червня 2020, 09:36:15
Як не крути, а Мостищі рано чи пізно будуть такою ж частиною (мікрорайоном) Калуша, як Хотінь.
У той бік місту якраз вигідно і зручно рости.
Якби не оренда с/г земель  і гроші за неї - то вже б давно там квартали будували.http://kalush.info/page/gromadski-sluhannja-shkolu-u-seli-mostishhe-planujut-reorganizuvati-u-filiju-kaluskogo-liceju


Приховано: Показати
(https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f2/%D0%9C%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%89%D0%B5._%D0%A9%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0.jpg)  Це згадана школа у Мостищах, де під час Першої св. війни перебував брат рос. царя
Цитувати (вибране)
Після окупації Галичини російськими військами у школі розмістили штаб армії, поруч поставили польову радіостанцію, у штабі служив брат царя Михайло, до якого зверталися з приводу мародерства російських солдатів.
[/cut]
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 03 Серпня 2020, 08:59:01
(https://scontent.fhel5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/117176974_789881165082182_4074593144197460757_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=MEk3BneuBzIAX-Kh7Jc&_nc_ht=scontent.fhel5-1.fna&oh=c91e2f57e959e22a642b1eada6e79b86&oe=5F4D1890)

До відома усіх небайдужих калушан відкладені ше з весни громадські слухання щодо нового генерального плану м. Калуша таки відбудуться цього вівторка.
Здається міська рада вирішила зробити подвійний флеш-рояль: розраховує, що половина зацікавлених калушан не прийде зі страху перед COVID-19, а інша половина просто буде у серпневих відпустках.
Давайте не виправдаємо їхні очікування і прийдемо на слухання всією громадою 🇺🇦
ДЕ: Палац Культури "Мінерал".
КОЛИ: вівторок, 4 серпня, 14:00.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 14 Листопада 2020, 18:46:28
 :o

думаю такі "кадри" могли б допомогти з візуалізацією частин генплану де ще пусто

http://www.youtube.com/watch?v=BocDA87qHnk

 :good
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: vover від 14 Листопада 2020, 19:05:34
оце не мав чим занятись))
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 14 Листопада 2020, 19:39:37
Так, але то реально круто. Можна замовити щоб старий Калуш так розмалював. Чи навпаки новий, віртуальний зробив.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 04 Січня 2021, 19:12:37
Дуже цікаве відео.
В кінці Салвадор. Чисто калуські жидівські квартали. Шкода, що у нас не збереглося  :(

http://www.youtube.com/watch?v=mU-Wbmx7yAU
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 06 Січня 2021, 22:38:41
Ну от не триндіть про Варламова фігні

http://www.youtube.com/watch?v=E8UZ8DEjieY
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 07 Січня 2021, 10:06:05
Ну от не триндіть про Варламова фігні
Мене в Варламовi не приваблюе одне - хейтерство . От у них дивiться як , а у нас видите як . I нiякого аналiзу чому .
Таку примiтивну тему для вiдосикiв як у Варламова любий може замутити , iздити по свiту i розказувати як у нас все херово . От чим тогди ББА вiд него вiдрiзняеться ? - А от у нас в Англii ...
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 07 Січня 2021, 11:23:33
бла-бла-бла


Бери і їдь.

Чогось ніхто інший так не наїздив.

А писати то справді всі вміють.
I нiякого аналiзу чому

Аналіз я тобі зроблю. Відповідь одне слово - КАЦАПИ, яким при пу подобається.
Відповідно і живуть в гімні.

І як не дай боже хтось їм з боку їх справжнє лице показує - відразу волають "хейт!".

Типу просто хтось каже - та у нас лайно!
Кричать - а ти покажи де не лайно!!!

Показують де не лайно, при чому докладно по пунктах показують, як би мало бути.
Кричать - та то лише хейт і нема аналізу, чого у нас лайно...

 :facepalm:


Таде, ви кацапи - безнадійні!!!  От і весь аналіз.

 :barf  :moskali :barf  :russin :barf :barf

Поки не будете їсти лободу і ріпу і волати "хазяіна, пріді!!!"  доти не будете всім сусідам спокою давати.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 07 Січня 2021, 11:34:37
Аналіз я тобі зроблю. Відповідь одне слово - КАЦАПИ, яким при пу подобається.
Відповідно і живуть в гімні.
Ну от видиш ти все знаеш , а вiн таке не говорить  :unknow :!!
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 07 Січня 2021, 12:07:53
Говорить. У іншому відео, з якого ти почав розказувати що він хейтер  :=)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 07 Січня 2021, 12:43:02
Говорить. У іншому відео, з якого ти почав розказувати що він хейтер  :=)
Та не може бути  :unknow Що прям так i каже , що в одному европейському мiстi , яке звiльнилось вiд кацапiв  30 рокiв тому , люди все ще живуть не як в европi ? А шо сi стало ? Грошей не вистачае ? Шо кацапи забрали ? Чи може щирим красти треба було менше  ?
Я от знаю один будинок в центрi европейського мiста , так вiн до сих  пiр стоiть не шчiкатурений . Стоiть як бельмо . Хоча всi квартири приватизованиi . Шо денег нiма ? Шо опять кацапи виннi ?  :P
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 07 Січня 2021, 12:57:01
до сих  пiр стоiть не шчiкатурений

 :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 07 Січня 2021, 13:17:58
Що встидно ?  :-[
Ну давай поговоримо про саме цю тему "Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш" в розрiз того що говорив Варламов . Особито я був неодноразово в Парижi , Нiццi , Страсбургу , Авiньйонi , Турi , Тулузi , Каркасонi, Марсел i ще пару маленьких мiст . Всi вони по-европейськи одинаковi i нi чим особливо не вiдрiзняються вiд Бордо. А знаеш чому ? Бо в них вiками жили i жиють французи , якби бнально то не звучало .
А тепер беремо Калуш . Склад наелення за Австрii - в основному жиди i поляки . За Речi - поляки i жиди . За нiмцiв - жидiв знищили , залишились поляки  нiмцi , троха украiнцiв на служби в полiцii i в Крiпо . Прийшли совiти ( як ти кажеш кацапи ) , жидiв уже нема , полякiв виселили , в мiсто почали завозити з диких сiл щирих украiнцiв .  Дали iм квартири з горячою водою , з вiходком в хатi , збудували iхнiм дiтям школи i лiкарнi .
Ну не все так файно було при кацапах , але нарештi прийшли до влади щирi . Нарешти Калуш став украiнським . Вперше в iсторi мiста . Ну i ? Що ви такого за 30 рокiв зробили аби жити як французи ?
Навiть власну хату не пощiкатурили  :=)
I нiкому не розказуй , що твоi пращури були вiками щирими украiнцями i не ходили до костьолу  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 07 Січня 2021, 13:29:56
Що встидно ? 
Встидно, що пробую тебе в чомусь переконувати.
Останнє скажу.
Якби хтось ( неважливо хто наприклад ти) дав мені суто "безвозмездно"  гроші на обштукатурювання фасаду будинку (цілого чи частково) - я би того не робив.
А чого - того вже собі сам думай.


 :facepalm:
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 07 Січня 2021, 13:33:11
Ти ще розкажи про аутентичний вигляд цегли , i аутентичну штукатурку злiва  ;)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: gaar від 07 Січня 2021, 13:43:32
Бо в них вiками жили i жиють французи , якби бнально то не звучало .
А тепер беремо Калуш . Склад наелення за Австрii - в основному жиди i поляки . За Речi - поляки i жиди . За нiмцiв - жидiв знищили , залишились поляки  нiмцi , троха украiнцiв на служби в полiцii i в Крiпо . Прийшли совiти ( як ти кажеш кацапи )
Що то Томськ не став Турином, а Калуга Кольном, Нижний новгород до хольєри Ніццов? Що то Пятигорск лишивсі пятигорском, а вари як були задрипаними то і лишилісі Тадовими варами.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: gaar від 07 Січня 2021, 14:08:17
А знаеш чому ? Бо в них вiками жили i жиють французи
Хто у челябінску жиє віками з газом і нафтов?? (https://i.ibb.co/jkCRWjT/Auswahl-001.png) (https://ibb.co/TMQLbNk)
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 07 Січня 2021, 15:50:04
Хто у челябінску жиє віками з газом і нафтов??
Як же ж ви любите коли гiвно i великою лижкою
https://yandex.ru/maps/56/chelyabinsk/?l=sat%2Cskl%2Cstv%2Csta&ll=61.399077%2C55.150574&mode=search&oid=1157445143&ol=biz&panorama%5Bdirection%5D=40.904679%2C-0.836182&panorama%5Bfull%5D=true&panorama%5Bpoint%5D=61.398547%2C55.150093&panorama%5Bspan%5D=97.347636%2C46.250795&z=18
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: gaar від 07 Січня 2021, 17:03:05
Як же ж ви любите
хуяндекс йок  :unknow
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 07 Січня 2021, 18:03:46
Як же ж ви любите
хуяндекс йок  :unknow
У тебе китайський чебурнет ?  :D
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 07 Січня 2021, 19:02:16
Мене в Варламовi не приваблюе одне - хейтерство . От у них дивiться як , а у нас видите як . I нiякого аналiзу чому .
Таку примiтивну тему для вiдосикiв як у Варламова любий може замутити , iздити по свiту i розказувати як у нас все херово . От чим тогди ББА вiд него вiдрiзняеться ? - А от у нас в Англii ...


сагласєн на 99% . Єдина різниця між цим ватним варламовим і мною - це те , що я не розказую як погано живуть люди в Україні чи на кацапєє . Я ПРОСТО ПОКАЗУЮ ЧИ РОЗКАЗУЮ ЯК ЛЮДИ ЖИВУТЬ В АНГЛІЇ , а чи добре це чи погано - то лише вам вирішувати ( жителям Калуша , України чи кацапєєє )

Ще раз повторю ( бо деяким морози кацапїї погано на мозги впливають ) . Я НЕ РОЗКАЗУЮ ЩО В АНГЛІЇ ЖИВУТЬ БОЛЄЄ ЛЮЧШЄ ВСЄХ ТОМУ ЩО ТУТ СКРЄПНИЙ РЮЦКЄ ГІВНОМІР АНГЛЄЙСКОЙ НАГЛОСАКСКИЙ МІР , я просто констатую факти .   Деякі правда думають , що я типу "навчаю" і тицяю мордою на недоліки .
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 07 Січня 2021, 19:43:28
Я ПРОСТО ПОКАЗУЮ ЧИ РОЗКАЗУЮ ЯК ЛЮДИ ЖИВУТЬ В АНГЛІЇ
:good Я так й сказав
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 07 Січня 2021, 21:27:27
Та ні - ти написав , що я типу варламова обсираю всі інші міста чи країни . Я лише уточнив в чому різниця . А чи гірше тут в архітектурному плані чи краще - то уже кожен сам може вирішити . Але якщо я не напишу чи не закину фотки з реального життя , то тяжко порівняти ( живучи в Калуші чи в твоїх Добровлянах )
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: ББА від 13 Січня 2021, 14:28:36
Опубліковано проєкт рішення, яке стосується подальшої долі «Відродження»


Проєкт про затвердження проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,3448 на для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на площі Героїв, 16 в м. Калуші.

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Земельним кодексом України,статтями 8, 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,3448 га (кадастровий номер 2610400000:13:005:0024) для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на площі Героїв, 16 в м. Калуш.
2. Управлінню архітектури та містобудування Калуської міської ради забезпечити оприлюднення проекту детального планування на офіційному сайті міської ради згідно з вимогами чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого.
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: Tad від 07 Березня 2021, 14:55:21
http://www.youtube.com/watch?v=qgraTGX4cBY

https://suspilne.media/110977-ditej-z-dolinskogo-teplogo-domu-prikarpatti-vlastuut-u-simi/
Зберегти центр: що не так з історико-архітектурним планом Калуша
Назва: Генеральний план розвитку і забудови центральної історичної частини міста Калуш
Відправлено: yurko від 07 Березня 2021, 18:55:41
http://kalush.info/page/vid-firmi-opica-do-zavodu-komunalnogo-ustatkuvannja

Десь я бачив люк з написом "Артіль Шевченка

 (https://i.pinimg.com/originals/7b/18/3e/7b183e798c5396ac22568c148c9ed81a.jpg)

Здається там ті люки виливали.