Вільний форум міста Калушa

Калуш => Політика, суспільство, держава => Не будьте байдужими! => Тема розпочата: detidetdomov від 18 Вересня 2014, 21:37:14

Назва: МБФ "Їжаки" надає допомогу сім,ям постраждалим від війни
Відправлено: detidetdomov від 18 Вересня 2014, 21:37:14
В результаті військових дій страждають десятки тисяч людей. І мова не про тих, хто взяв у руки зброю, авиключно про мирних громадян. Багато гине, отримує каліцтва, ще більше втрачає все нажите,залишаючись без засобів існування. І, звичайно ж, особливий удар переживають на собі малозабезпеченісім'ї з дітьми та діти-сироти. Багато з цих сімей втратили своїх чоловіків і батьків, які були годувальниками,а тому їм особливо важливо милосердя, яке виявляють небайдужі жертводавці. Ми не займаємосяполітикою, допомагаючи кожному, хто постраждав і потребує підтримки. Наша мета - допомога сиротам і дітям із малозабезпечених сімей, які були змушені залишити своє місце проживання в результаті військовихдій або, навіть продовжуючи жити в своєму місті, не мають достатньо коштів для забезпечення своєїжиттєдіяльності.

Тепер це ще одна пріоритетна задача Міжнародного благодійного фонду «Їжаки». Адже, хто, якщо не ми?Допомагайте разом з нами!

Звертатися за електроною адресою: MBO-eghi@yandex.ua