Вільний форум міста Калушa

Розваги => Відпочинок в м.Калуш і не тільки... => Тема розпочата: Bob від 22 Квітня 2008, 17:43:58

Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Bob від 22 Квітня 2008, 17:43:58
Народ хто може яку інфу надати на рахунок готелей в Калуші? Які є, які умови, ціни, відгуки, враження... Дякую...
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: yurko від 22 Квітня 2008, 18:51:19
Про то які саме є, описано на сайті, а от про ціни і відгуки треба питати у тих хто в них жив, а калушани у готелях Калуша живуть рідко.
Можу лише розповісти про Асторію. Там зробили ремонти і понакладали тєліки у номери, так що жити можна. А от ціни такі як у Європі. :(
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Хорс від 22 Квітня 2008, 19:43:01
понакладали тєліки у номери, так що жити можна.
ггг я прочититав тєлки :-D
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: yurko від 22 Квітня 2008, 20:03:23
ГГ.
Нє, тёлки то у "Кондраті".
Хоча у Асторії мабуть теж є, де їх нема  ;)
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Bob від 23 Квітня 2008, 09:34:20
Дякую за выдповіді... Я теж чув за Асторію, але хіба "тєліки"  :) - показник :) І ціни вроді дуже дешеві, не сказав би, що як в Європі - від 90 до 150 грн. Багато чув за Меркурій, і це єдиний готель, який є на сайті з описанням цін, номерів, послуг... і фотки є...
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: yurko від 23 Квітня 2008, 18:50:13
Коли я був у Асторії, то по тєліку (канал Тоніс, там ще Калуське виходить) йшла передача про Мілан. Подорожуючі розповідали, що зупинилися у готелі за 15$ за ніч, я якраз запитав адміністратора готелю і вона відповіла, що у них теж є за 75 грн номери  :)
Вийшло трохи кумедно.
Буа у Німеччині у готелі, хоча то ще були марки, але помноживши на 2,25-2,5 можна уявити ціни. Ми жили у лісовому мотелі за 35 марок за кімнату, а були і готелі із зірочками, то там були ціни порядку 70-80 марок. Повірте, що то не Асторія і навіть Меркурій там близько не валявся  :)
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: bornslippy від 06 Червня 2008, 14:21:34
мдя якщо порівнювати сервіс і гроші то в європі виходит дешевше!!! ви забули баварію і зірку. в баварії також недорого а умови такі ніби живеш на зйомній квартирі!!! а от зірка то саме найдешевше що може бути ну і сервіс відповідний!!!
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Tandylight від 29 Червня 2009, 22:03:26
А що означає як на зйомній квартирі? Гарні умови чи навпаки погані, бо власне зйомні квартири теж різні бувають  :unknow
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: yurko від 29 Червня 2009, 22:08:51
Ну просто колись у Калуші на хімії часто і довго працювали німці. Для їх зручності було виділено цілий під'їзд 9-ти поверхівки. Потім з того зробили готель для всіх. То за 2 підїзди від Ромашкінового  :)
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Tandylight від 29 Червня 2009, 22:11:20
Аааа   :)
зрозуміла :agree
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: bornslippy від 06 Вересня 2009, 19:19:40
зараз найкращі номери в Касабланці. а іни як у всіх. думаю з готелів найкращий варіант.
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: ksardas від 26 Червня 2010, 00:09:23
за готелі можу сказати таке - був практично у всіх готелях калуша. саме краще сподобалась касабланка (так доба від 250 грн.) все нове чисте охайне, не сподобалось в меркурію (напевне тому що працівники розхвалювали всій готель як самий кращий із усіх що є в калуші і самий чистий) але коли я зайшов в одну з кімнат то нічого там мудрого нема взагалі. ну а по темі готелів то я не був в готелі (назву не памятаю) який побудований в промисловій зоні як їхати до с.Верхня. готель збудований сугубо для людей які приїжджають на "хімію". кажуть що на даний час цей готель безперечно самий самий із тих що є в калуші.....
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: BanderiveC від 26 Червня 2010, 00:13:53
Чорногора вроді називається... Чи якось так...
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Tandylight від 26 Червня 2010, 00:16:09
А У Кондраті були?
Він знаходиться на цій історичній вулиці...ЯК він? Ціни, кімнати ( охайність) запах ( в основному цигарок) як з цим?
З "Касабланкою". "Ммайдан"ом в основному все зрозуміло :)
Там і фото і ціни є на сайті :)
І щодо тарганів? їх ніде немає? Чи якийсь готель може "пишатись" цими гостями?
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: BanderiveC від 26 Червня 2010, 00:21:52
А У Кондраті були?
В мене Кондрат і Касабланка асоціюється з борделем...  :) :) :)
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Лалія від 26 Червня 2010, 00:28:10
Ну в нас і ціни, ніч 250грн.  :o Занадто, як на провінційне українське містечко.  :unknow
Чи то я так від життя відстала.  :(
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Tandylight від 26 Червня 2010, 00:33:21
Ну власне готель будь-який, може використовуватись для цих цілей  ;)
Але я бачила Касабланківські номери і душові кабіни на фото, досить охайно і зі смаком, ціна сама за себе промовляє також...
Думаю, що жоден готель не обійшла доля....."борделю"...В принципі ніхто заборонити не може - зняти номер
Інше питання, якщо його дозволяють зняти з погодинною оплатою, тоді так...все ясно ...І то мені було б паралельно, Головне щоб прибирали належним чином...
Тобто, щоб не було шкоди для здоров♥я ;)
А хто там був до мене чи хто є сусцідом... абсолютно "паралельно"
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: BanderiveC від 26 Червня 2010, 00:39:51
Інше питання, якщо його дозволяють зняти з погодинною оплатою, тоді так...все ясно ...
Кондрат можна зняти на пару годин. За Касабланку не знаю.
Відповідь від: 26 Червня 2010, 00:35:36
Мене цікавить хто був в Зірці - шо біля ДОСААФУ ? Там персонал ше не вимер ?  :) :) :)
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Сонечко+ від 26 Червня 2010, 01:27:51
Мої знайомі жили в Асторїі. Я була в гостях. Може там є різні номери...Але, там, де вони жили в кімнаті не було санвузла, душ і туалет один на поверх. Хоч, у них чисто. Але, коли в ресторані гулянка - чути в кімнаті добряче.
В Кондраті - на верхньому поверсі (де дешевші номери) запах диму присутній. Хоча "упаковка" майже одинакова - велике ліжко, столик, крісло, телевізор, санвузол - душ і туалет, як і в дорожчих номерах. Вони просто більш просторі і краще провітрюються.
На Пасху до мене приїжджали знайомі, то ми зняли квартиру в Баварії. Там мені сподобалось найбільше. Єдина незручність - треба наперед замовляти наявність грячої води.Але, це,здається, не для всіх квартир. Сподобалось те, що одномісним номером вважється 2х км квартира. Бо спальня одна, а в залі - не велике ліжко, а диван. А 2місним номером відповідно є 3км квартира. Тут себе почуваєш по-домашньому - хочеш можеш і готувати собі сам.
На рахунок тараканів, благо, ніде не чула.
О, до Зірки ні разу не добиралсь. Ще маю інфу зі шкільних років, коли туди селили учасників змагань. Знаю, що нікому там не подобалось, але то було ще ого-го-го коли. 
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Люся від 26 Червня 2010, 12:46:41
Інше питання, якщо його дозволяють зняти з погодинною оплатою
У великих готелях, де клієнтыв вистачає, ніхто не дозволяє погодинноЇ оплати. Але там ззнімають на добу - а живуть... скільки треба. Цього, звісно, заборонити ніхто не може. А у нас в місті, де клієнтів в готелі не дуже, то не можна вимагати, щоб вони пропускали такий, чи не один з основних, спосіб заробітку... Тому, як то кажуть - шо є-то є.  ;)
Відповідь від: 26 Червня 2010, 12:35:06
В Асторії номер з санвузлом на другому (відремонтованому) поверсі одномісний - 150 грн. Крім всього там ще є безплатний безпровідний інтернет. Пароль можна взяти в адміністратора. Єдина незручність - ресторан внизу. Але ж він не всю ніч працює. В суботу і в неділю, звісно, туди краще не попадати ... (в готель я маю на увазі)
В Майдані - стандартна кімната з стандарним набором послуг і широким ліжком - 150 грн. В Меркурії різні ціни. Перевага - все таки там більш-менш професійний підхід до готельних послуг. ОДНА ПРОБЛЕМА. Ні один з переахованих готелів не має хоч би платної але під охороною стоянки. В Меркурія, кажуть, Хемич уже собі теж приватизував. Стоянка стоїть порожня а машини гостей припарковані на тротуарі.  У Майдану невеличкий майданчик позаду - поміж грядками з бульбою, в Асторії - самі знаєте де. Не знаю як там Касабланка, але в принципі проблема зі стоянками у нас в місті є не тільки для гостей міста, але і для мешканців. 
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: bornslippy від 26 Червня 2010, 18:07:36
Чорногора вроді називається... Чи якось так...
Та він вроді ще не функціонує?!
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Мілана від 26 Червня 2010, 22:07:18
Та він вроді ще не функціонує?!
Мені теж здається, що не працює. Принаймні, до нас на днях заїжджав хлопець, що там дизайном займається. Там ще не все зроблено, але плануються цікаві речі: басейн або фонтан з кольоровою підсвіткою і  підсвітка фасаду. Має непогано виглядати, якщо грошей на "витребеньки" вистачить.
Непоганий готель буде в Хотіні біля церкви. Там ще кафе буде. Ремонти майже закінчені, завозяться меблі.
З діючих готелів стикалась тільки з "Баварією". До нас 2 роки тому приїжджав постачальник. Він сказав, що йому рекомендували знайомі зупинитись у 9-поверховому готелі. Ми з чоловіком не сообразили, про який готель мова і тільки переглянулись. Натомість запропонували разом повечеряти і зупинитись у "Баварії". В кафе ми тільки зайшли і зразу вийшли. Це мала бути ділова вечеря, а там музика гримить, дві підвипивші компанії вже почали зясовувати "хто кого поважає"... Пішли в готель і тільки там до нас дійшло, що це і є "9-поверховий готель", який рекомендували нашому гостю.
Ціна за номер тоді була 140-150г. Це дійсно 2-кімнатна квартира. Мені сподобався інтерьєр. Хіба що меблі трохи "радянські". Великий плюс - нам запропонували повечеряти прямо в номері. Дівчата-офіціантки досить швидко принесли замовлення в номер і забрали посуд після нашого дзвінка. Зручно. Великий мінус - відсутність стоянки. Ми довго вагались яку стоянку запропонувати нашому гостю, враховуючи, що у нього в бусі була значна кількість товару.
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Сонечко+ від 26 Червня 2010, 22:16:41
Баварці пропонують стоянку біля пошти(це не їхня, звісно). Правда, мої знайомі ризикнули і залишили машину на ніч біля входу в готель.
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Мілана від 26 Червня 2010, 22:19:00
Баварці пропонують стоянку біля пошти(це не їхня, звісно).
Ми теж на цьому варіанті зупинились.
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Zubik від 26 Червня 2010, 22:23:33
мої знайомі ризикнули і залишили машину на ніч біля входу в готель.
Ризиковане рішення, у тому дворі найчастіше "бомблять" машини...
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: murosinka від 18 Квітня 2011, 14:13:58
Калуш гарне мімто. Є на що подивитися. Якщо шукажте хороший готель подивіться на сайті http://oteli.net.ua. Мені багато разів допомагало.
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: yurko від 18 Квітня 2011, 21:49:49
Ну така інфа і у нас є http://kalush.info/page/hotels
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Puskin від 26 Червня 2011, 19:19:58
не знаю якщо брати ціна-якість то думаю Меркурій)))а ось якщо треба тупо побухати і ше чимось занятись))то баварія де зробили номера з 3-кімнатних квартир)))можна сміло компанею в 6 чоловік замовляти номер)))
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: yurko від 16 Вересня 2011, 21:59:00
А сьогодні я побачив фото з Чорногори...

І різко всі інші калуські готелі не те що ввідійшли, відлетіли на другі плани.

Не знаю які там ціни, але власники постаралися на славу. Все не лише дорого але і досить зі смаком.

Відповідь від: 16 Вересня 2011, 21:54:54
(http://cs5873.vkontakte.ru/u12378611/132322452/x_3e072afc.jpg)

(http://cs5873.vkontakte.ru/u12378611/132322452/x_d05859b8.jpg)

(http://cs5873.vkontakte.ru/u12378611/132322452/x_d84054b9.jpg)

(http://cs5873.vkontakte.ru/u12378611/132322452/x_0e686046.jpg)

(http://cs5873.vkontakte.ru/u12378611/132322452/x_ddbf8cbc.jpg)
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Сонечко+ від 12 Жовтня 2011, 16:34:48
Про Касабланку, як кафе я уже писала своє "фе" в плані обслуги. Але, що стосується готелю - то тут справи набагато кращі. Номер люкс (думаю у інтернеті можна знайти фото) у них оформлено  досить приємно і комфортно. В санвузлі - ванна. На відміну від Кондрата - води помитись вистачає :). Бо у Кондраті, наприклад, помитись може швиденько лише одна людина теплою водою і то досить моторно.
У номері Люкс є балкон. Велике зручне ліжко, 2 комоди, холодильничок, кондиціонер, електрочайник, журнальний столик і диванчик. У прихожій - шафа. Враження від номеру позитивні залишилось. Здивувала правда обслуга-сервіс. Номер знято було на 2х чоловік з відповідною оплатою. Але комплект необхідних  готельних речей був на 1 людину (за виключенням полотенець) починаючи від 1 зубної щітки і закінчуючи 1 халатом.
Номера "стандарт" також у цьому готелі приємні. У всякому випадку номера Касабланки нам сподобались більше за номера інших готелів. Крім того - гаряча вода була постійно без перебоїв, з єдиним стандартним недоліком - вода текла постійно контрастна (то холодною робилась, то теплою - але ж то лише на користь ;) ). В кожному номері є внутрішній телефон.
Ще дуже сильно здивувала адміністратор - ми з нею розмовляємо по-українськи, а вона з нами - по-російськи. Хоча до того, як взнала, що "клієнт" з  Москви відповідала нам рідною мовою. Тож "москаля", який вів бесіду виключно українською, м"яко кажучи, дивувала їі іноземна відповідь.
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: DJ Kardan від 06 Листопада 2011, 11:11:41
Ну така інфа і у нас є http://kalush.info/page/hotels
А в цьому списку "Майдан" і "Асторія" хіба не переставлені місцями??? :unknow
Бо адреси точно не сходяться...
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: bornslippy від 06 Листопада 2011, 13:49:17
чесно кажучи в касабланці інтерєр мені більше подобається ніж в чорногорі
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Сонечко+ від 07 Листопада 2011, 15:32:51
чесно кажучи в касабланці інтерєр мені більше подобається ніж в чорногорі
Ми в Чорногорі не бачили номерів люкс (був зайнятий), а от стандарт набагато програвав стандарту Касабланці.
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: bornslippy від 15 Листопада 2011, 18:48:37
просто чорногорівський хайтек мені  особисто не подобається. ну не люблю я такі меблі. а штори то взагалі . але як то кажуть на колір і смак....
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: freekinderz від 07 Березня 2013, 12:03:13
Всім доброго дня!!! Днями з товаришем плануємо побувати у Вашому місті? Будемо вперше, тому цікавлять поради у виборі проживання. Цікавлять готелі, мотелі, на дві особи із зручностями у номері, наявністю ТБ та WI-FI (бажано). Не потрібно апартаментів, але залишків радянської епохи також не хочеться бачити. Що Ви можете порадити в плані ціна/якість і орієнтовні ціни на проживання. Дякую!
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: ARNI від 07 Березня 2013, 12:26:36
Всім доброго дня!!! Днями з товаришем плануємо побувати у Вашому місті? Будемо вперше, тому цікавлять поради у виборі проживання. Цікавлять готелі, мотелі, на дві особи із зручностями у номері, наявністю ТБ та WI-FI (бажано). Не потрібно апартаментів, але залишків радянської епохи також не хочеться бачити. Що Ви можете порадити в плані ціна/якість і орієнтовні ціни на проживання. Дякую!
Рекомендую готель "Касабланка".
Серед іноземців що приїждають до нас на фірму, вона найбільше подобається.
вул. Б.Хмельницького, 18-а. тел. (03472)7-99-11, (068)144-22-22

Бажаю гарно відпочити в м.Калуш.
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: freekinderz від 07 Березня 2013, 17:12:36
Рекомендую готель "Касабланка".
Дякую, але можливо є щось дешевше з приємливою якістю?
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: yurko від 07 Березня 2013, 18:02:37
Вайфай є у Асторії. На другому поверсі номери гарні

http://kalush.info/page/hotels

Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Отаман від 08 Березня 2013, 18:56:36
ага.250грн люкс без кабельного і гарячої води. :offense
 на 3-4 му поверсі гриби "вирощували".памятаю вазонки зносили в одну кімнати.мабуть там росли добре
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Гикач від 09 Березня 2013, 12:48:57
винаймати готель на мою скромну думку то є маразм . Ліпше на дворі пересидіти  ніж платити за хто зна шо
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: ARNI від 09 Березня 2013, 13:33:53
винаймати готель на мою скромну думку то є маразм . Ліпше на дворі пересидіти  ніж платити за хто зна шо
Свою думку тримайте при собі.
Цікаво в таку погоду як зараз (дощ, сиро, можливо снігом хляпне) - сидіти на вулиці.
Дуже посидите на вулиці? Чи може в 20-ти градусний мороз посидите?
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Сонечко+ від 09 Березня 2013, 14:59:29
Дякую, але можливо є щось дешевше з приємливою якістю?
Тоді хіба "Кондрат". "Баварія" - то готель-квартири. Може і справді краще зняти подобово квартиру ніж готель? Але, квартири, якщо чесно, у нас, м"яко кажучи" подобові "не дуже". На разі з дешевих і нормального стану більш-менш, з Вай-Фаєм і санвузлом в номері - то Кондрат.
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Отаман від 09 Березня 2013, 17:45:24
-як дівка хоче в приміщенні то нікуди не дінешся :=)
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: yurko від 10 Березня 2013, 07:26:51
ага.250грн люкс без кабельного і гарячої води.  на 3-4 му поверсі гриби "вирощували".памятаю вазонки зносили в одну кімнати.мабуть там росли добре
Нє ну аби лише що-небудь писанути!

На 4-му взагалі нема номерів, там офіси.
На другому нормальні номери. Одномісний коштує 160 грн
Відповідь від: 10 Березня 2013, 07:25:59
Гаряча вода є. Вайфай є. Кабельне є.
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Отаман від 10 Березня 2013, 12:05:41
я ж не брешу чи з метою оббрехати
 тоді не (як  був)було.і я не про часи Романа-директора .штири канали і то не ловило.
номер на добу треба було звільнити в 11.30 ранку (з вечора).мабуть гроші менеджеру готеля в кишеню пішли.в сучасних готелях такого нема.
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: bornslippy від 10 Березня 2013, 14:42:03
немає номера на добу є номер до 12,00 чи як в кого прийнято так всюди.
Назва: Готелі в Калуші...
Відправлено: Сонечко+ від 10 Березня 2013, 16:17:40
немає номера на добу є номер до 12,00 чи як в кого прийнято так всюди.
Так, Бонсліпі правий - не важливо коли ти заїхав о 12 ранку чи 12 ночі - оплата "по розрахункову годину". У деяких готелях, правда, є оплата "до двох(чи 1год) годин користування номером" - вона дещо нижча за "добову".