Вільний форум міста Калушa

Калуш => Політика, суспільство, держава => Юридична допомога => Тема розпочата: юрист від 11 Червня 2013, 17:08:57

Назва: Кредитні шахраї
Відправлено: юрист від 11 Червня 2013, 17:08:57
     На даний час утворилось багато "кредитних шахраїв" які обіцяють надати безвідсоткову позику громадянам після сплати реєстраційних платежів та інш. Після такої оплати обіцяють зареєструвати як Учасника в группі та після сплати декількох "чистих платежів"  проводять "Асігнаційні заходи" (вибір переможця) на якому переможцю надають "Дозвіл" на отримання позики.
     На жаль, такі "кредитні шахраї" переважно не надають ніяких позик, а сплачені кошти не повертають!
     Громадяни платять багато грошей тільки для участи в "Асігнаційному заході", натомість їм приходить відмова. Так, вони далі, так би мовити, наперед частинами сплачують невидану позику.
     Будьте уважні!!! Вони діють без ліцензії, використовують нечесну підприємницьку діяльність, порушують  ЗУ "Про захист прав споживачів", порушують ЗУ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».
     Для відома юристів та для тих хто попався на "кредитних шахраїв": Апеляційним судом Івано-Франківської області та Судовою палатою у цивільних справах Верховного Суду України вже розглянуто подібні ситуації та винесено Рішення та Ухвали на захист споживачів (громадян).