Вільний форум міста Калушa

Калуш => Політика, суспільство, держава => Не будьте байдужими! => Тема розпочата: Lyolik від 05 Лютого 2013, 17:50:30

Назва: Прохання про молитву
Відправлено: Lyolik від 05 Лютого 2013, 17:50:30
ВВажається і певна річ, молитва є одним із милосердних діл. Пропоную в цій темі залишати прохання про молитву в тих чи ін. намірах, за хворих, потребуючих в особливий спосіб молитовної підтримки і допомоги. Незалежно від конфесійної приналежності форумчан, молитва є і буде милосердям до ближнього. Ото ж : Не будьте байдужмим  :)
Готовність чи молитовну підтримку можна постити : "+" або "помолюсь", або викладення словнсної молитви як от "Хай Господь допоможе і покріпить і т.д."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Одного прошу: не жартувати, не критикувати, модератори, послідкуйте за цим будь-ласка.  :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Прошу про молитву за оздоровлення діток Віки Вавринюк і Поліни-Соломійки, хай Господь зглянеться над цими дітками і буде до них милостивим.
Назва: Прохання про молитву
Відправлено: Сонечко+ від 05 Лютого 2013, 19:03:27
У нас є уже подібна тема. Зараз пошукаю де.
Ось тут є така тема: http://forum.kalush.info/index.php/topic,6056.0.html
Дай Боже цим діткам здоров"я, а їхнім батькам терпіння та сили пройти таке нелегке випробування.
Я думаю, на форумі не потрібно підтверджувати. Просто, хто захоче і зможе зробить це.
Дякуємо і Вам, Льолік за співчуття та небайдужість.
Назва: Прохання про молитву
Відправлено: Сонечко+ від 02 Червня 2014, 23:45:40
У нас є уже подібна тема. Зараз пошукаю де.
Ось тут є така тема: http://forum.kalush.info/index.php/topic,6056.0.html
Уже не має :(
Я б також попросила помолитись про Дариночку. Вже три місяці лікуємось і не знаємо від чого. Вірніше, лікуємо ГРВІ, але ефекту рівно на 1 чи кілька днів після курсу лікування. Зараз більше тижня температура за 39. Останні три дні - ми під капельницями і все ТАК САМО по вечорам-ночам температура 39 - 40. Прошу помолитись, щоб нам на кінець визначили причину такого стану((( і не "залікували", тобто, щоб вилікували причину, а не її наслідки-прояви при цьому не добивши остаточно імунітет. (В лікарні знов криза з деякими ліками((( - тавегілу не має, а від сьогодні попередили, що уже і елементарного Амізону нема)
Назва: Прохання про молитву
Відправлено: DVania від 03 Червня 2014, 10:17:55
Задовго якось для ГРВІ ,та й температура зависока на мій погляд. А її нічого не болить?не скаржиться?   Ну й помолитися не зашкодить ,одне другому не мішає.Я  в свій "список" і Вашу Даринку включу.Хоча я і так завжди згадую за тих хто просять допомоги.
Назва: Прохання про молитву
Відправлено: vover від 03 Червня 2014, 10:33:42
Треба напевно їхати в якийсь хороший діагностичний центр, подалі від Калуша. Бо в нас точно "залікують".
Назва: Прохання про молитву
Відправлено: Сонечко+ від 11 Серпня 2014, 17:20:31
Ми зараз у Львові (враження набагато позитивніші від лікарні Івано-Франківська). Поки займаємось хірургічними проблемами. Тож, знов прошу помолитись за Дариночку - завтра їй мають трохи полегшити вроджену патологію...  Не знаю як вона з її алергіями на стільки медикаментів перенесе наркоз...Одним словом з 15.00-16.00 її заберуть в операційну. Як хто матиме змогу - згадайте про неї у цей момент та у своїх щоденних молитвах, хай допоможе їй Бог! А всім небайдужим ще раз дякую і хай береже вас Бог і ваші родини!