Вільний форум міста Калушa

Калуш => Політика, суспільство, держава => Тема розпочата: syddia від 03 Квітня 2008, 00:02:03

Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 03 Квітня 2008, 00:02:03
Цікавить ставлення калушан і не тільки до можливого вступу у майбутньому України в НАТО.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 03 Квітня 2008, 09:02:22
я за і хоч політика нато мене інколи дивуе. Але рівень стандартів в нато дуже високий. А нейтралітет на сьогоднішній день неможливий!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Хорс від 04 Квітня 2008, 08:47:53
також за
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 04 Квітня 2008, 09:28:51
Я ще наприклад не визначився у цьому питанні. Були б ми хоч трохи з боку географічно, тоді б можна було думати про нейтралітет.
Трохи швидкими кроками Ющенко тягне Україну у НАТО. Але якби вже втягнув, то всі б заспокоїлися.
Ну і ще, старший брат  :moskali не мудро проводив зовнішню політику щодо України. Тре було нас цяцькати і підлизуватися, що б ми думали, і були впевнені, що у разі чого Москва за нас горою стане. А натомість ми лиш чуємо дзявкання, а ви тільки попробуйте вступити, ми вам Кузькіну мать покажем  :!!
ТПри таких розкладах ми щось не дуже до Москви хочемо у союзи. Вже мали досвід.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 04 Квітня 2008, 11:31:25
   Про ядерну зброя згадувалось вже в темі Кравчук Л.М. Що корисного він зробив для України??? (http://forum.kalush.info/index.php/topic,746.0.html), а я хочу повернутись до даного питаня в цій темі.

   Почну з того, що я однозначно за вступ України до НАТО. В першу чергу для мене це означатиме обовязкове рівняння України на високі стандарти у військовій сфері, окрім того НАТО це і політика, в якій ми не повинні залишатись обабіч дороги.

   Тепер чого я завів мову про ядерну зброю. Хто має бодай мале уявлення про НАТО, той розуміє, що члени цього альянсу несуть таку собі кругову поруку один за одного, таким чином, кожному члену зокрема нема сенсу тримати велитенську армію з усіма родами військ.
   Отримавши після ропаду Союсу третій за потенціалом у світі ядерний арсенал, ми звичайно не могли його утримати самостійно тай "старший брат" давив на мозги. Тому ми підібгавши хвоста і прикриваючи це благими намірами мовляв дбаючи про "мир во всьом мире" великодушно відказались від ядерної зброї. З цією зброєю ми були як голка в жопі всього цивілізованого світу і москалі нас боялись і америкоси не знали чого від нас чекати. :=)

   А насправді нам всього навсього було достатньо швидко зорієнтуватись в ситуації і ще на початку 90-х постукати у двері НАТО. Гадаю з таким арсеналом нас би туди прийняли не роздумуючи щей би руки цілували, бо не варто було б тратитись на сучасну систему ПРО, а достатньо було б перенацілити наші боєголовки із міст Пн.Америки на противників демократизму.
   Тоді б нам було плювати, шо москалі урвали левову частку Чорномоського флоту, ще би ми спокійно відказались від більшої частини сухопутних військ і т.п. на що тратяться великі кошти, але що не ефективне у сучасних умовах. Мали би собі берегову охорону, прикордонні війська, війська ППО, пару тися танків і все це би прикривалось десятком старегічних ракет зі смертоносним зарядом. А фінанси спитаєте, та якраз би на початках демократи із заходу нам би допомогли.

   А так - "маємо те, що маємо", хоча це вже якраз до теми Кравчук Л.М. Що корисного він зробив для України??? (http://forum.kalush.info/index.php/topic,746.0.html)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Medved від 19 Травня 2008, 18:08:49
А хто знає про мінуси НАТО для України ?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 19 Травня 2008, 22:58:22
А хто знає про мінуси НАТО для України?
На нас обідяться  :moskali              :-D

Знаєш ще якісь, то будемо раді почитати і довідатись шось цікаве та корисне. ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 20 Травня 2008, 08:30:16
А хто знає про мінуси НАТО для України ?
Ще ходить по Укра1н1 привид комун1зму. Деяк1 недобросов1сн1 пол1тики використовують 1 п1д1гр1вають ц1 настро1 в сусп1льств1.

P.S. В 1нтернет-кафе в аеропорту Борисп1ль не 1нстальована укр. розкладка клав1атури !!! Пов1трян1 ворота Укра1н1, мля  :evil
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 20 Травня 2008, 09:02:11
P.S. В 1нтернет-кафе в аеропорту Борисп1ль не 1нстальована укр. розкладка клав1атури !!! Пов1трян1 ворота Укра1н1, мля 
Вже додав укр. мову :)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Medved від 20 Травня 2008, 13:10:15
 Особисто я ,по своєму специфічному світогляду, категорично не сприймаю все що пов"язано з війсковими об"єднаннями а тим більше з таким жахливими речами як ВІЙНА!
 Членство в НАТО дає Україні певні зобов"язання. Це зовсім не означає , що якщо наприклад зав"язались між НАТО та будь-якою державою воєнні дії , то Україна зобов"язана допомагати альянсу технічно і живою силою. Але. Враховуючи фанатичні прагнення деяких політиків поскорше вступити до НАТО , то після вступу будуть зі шкіри вилазити (по політичній ментальності наші політики - брехуни, а по українській ментальності - сраколизи ) щоб догодити тим країнам , які по суті диктують політику НАТО. Нам українцям принципово нема різниці під чиїм крилом ми будем , до нас  і в Європі вже ставляться як до "нижчих". Лиш би жити як в Європі. Що ми скоро і отримаємо. Тільки в вигляді європейських цін і украінських зарплат. А  :moskali відношення до нас навряд-чи поміняють. Ми як були "шнирями-гастербайтерами-хохлами"(трохи жостко,але правда) так і лишимся.Часто читаю новини від Mail.ru. Там читачі залишають свої коментарі. Читаєш що пишуть :moskali - дивуєшся , звідки стільки ненависті до українців.
 Є дуже багато ньюансів "за" і "проти". Переглянув багато статей про НАТО в неті. Не знайшов жодної статті від незалежного експерта. Або "ЗА" або "ПРОТИ". :=)
 Тому вважаю що потрібно прихильникам вспупу в НАТО потрібно проводити просвітницьку роботу з населенням з висвітленням всіх сторін.

 
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 20 Травня 2008, 15:22:18
все залежитьь від того як ми самі себе оцінюємо!!!! я теж проти воєн але нажаль людство таке  яке є . і бути нейтральними в україни не вийде в силу її географічного розміщення. звичайно війни як такої на нашій тереиторії не буде не ті часи і нема за що воювати. а от сильні союзники нам потрібні. тим більше що ми маємо чому в них повчитись.  я вже казав що в нато високі стандарти і нам треба до них рівнятись а не розвалювати ті нещасні залишки української армії. нам дуже повезло що на нашій території нема нафтових покладів а то би нас (тимошенко ющенко і януковича) вже давно би помирили!!!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 15 Серпня 2008, 07:30:20
Чи потрібен всеукраїнський референдум для вступу в НАТО?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Ігор_О від 15 Серпня 2008, 08:54:06
Не обов'зково. Потрібно рішення ВР.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: romashkin від 15 Серпня 2008, 10:16:26
Потрібно змінити конституцію,  Україна ж позаблокова держава. це з правової точки зору.
Проте такий спосіб може викликати сильні сумніви у легітимності рішення. Адже є заінтересовані сторони, і буде "сморіду" дуже багато, гляди миротворці і до нас стануть навязуватись, щоб захистити "русчкоязичних" від НАТівського черевика.
Тому, на мою думку, референдум - найкращий вихід.
Доречі, своїми діями у Грузії, Росія збільшила кільсть прихильників НАТО в Україні, однозначно.  :fool
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Ігор_О від 15 Серпня 2008, 10:40:59
Якщо референдум в сенсі опитування - можливо. А якщо вже говорити про правові наслідки - можливість імплементації результатів референдуму в Україні є сумнівною. Кучма вже пробував одного разу  :) Все-одно доведеться через ВР. Але ж це питання не року і не двох. Нам хоча б до ПДЧ дійти.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: romashkin від 15 Серпня 2008, 11:02:21
звичайно, що тільки як опитування.
Теперішня ВР взагалі не здатна на подібні рішення.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 15 Серпня 2008, 12:48:29
Ось бачите, Ігоре, "бігом" не виходить
1. Бігом в НАТО! Поки не пізно.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Ігор_О від 15 Серпня 2008, 12:57:52
Я писав ЯК ТРЕБА робити (на мою думку), а не як є насправді  :)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 15 Серпня 2008, 19:18:06
Доречі, своїми діями у Грузії, Росія збільшила кільсть прихильників НАТО в Україні, однозначно.
То ще пару таких випадів з боку Росії і можна сміливо виносити на референдум питання про вступ України в НАТО. :-D
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 19 Серпня 2008, 20:26:37
я проти референдуму. томущо українцям на даний момен ніхто не пояснив що таке нато і для чого нам туди вступати!!! тому питати українця зараз чи потрібно нам в нато всеодно що питати про побудову космічного корабля!!! нато нам потрібне  а народ зрозуміє з часом!!!!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: romashkin від 21 Серпня 2008, 20:32:55
РОСІЯ ПРИПИНЯЄ СПІВПРАЦЮ З КРАЇНАМИ НАТО (http://www.pravda.com.ua/news/2008/8/21/80215.htm)
як бачите Росія не жартує. Все іде до холодної війни. Нам заготовлена незавидна роль бути між двома вогнями.

Москалі мабуть надіються, що своїми енергетичними ресурсами триматимуть всю Європу в руках. що ж поживемо побачимо, що з того вийде.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 28 Серпня 2008, 18:25:20
Є наступні шляхи:
1) Україна вступає в НАТО і віддає Росії Крим в результаті озброєнного конфлікту;
2) Україна залишається позаблоковою і віддає Крим після 2017 року в результаті референдуму в АР Крим.
Передумов зберегти Крим я в даний момент не бачу:
1) в України немає достатньо підготовленого та озброєнного війська;
2) в Криму немає національно і державно свідомих людей, окрім кримських татарів.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: A.L.V від 28 Серпня 2008, 21:52:03
Варто чи неварто за нас вирішила Америка.Зпровокували військовий конфлікт в Грузії, на який москалі повелися,і з того перестраху Польща і Чехія (а до цього ламалися) розміщує на своїй території ПРО,Україну і Грузію приймають(затягують) до НАТО і апофеоз феєрії -АМЕРИКА БІЛЯ РОСІЙСЬКИХ КОРДОНІВ.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: romashkin від 31 Жовтня 2008, 07:30:00
 :unknow
там собі так думають
России отдадут Крым, а Украину успокоят Приднестровьем? (http://ura-inform.com/ru/politics/2008/10/29/filipp/)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 31 Жовтня 2008, 07:42:46
Думаю, то пугаловка для хохлів.  :!!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 31 Жовтня 2008, 09:56:51
Проти вступу.
В першу чергу для мене це означатиме обовязкове рівняння України на високі стандарти у військовій сфері, окрім того НАТО це і політика
Звичайно, у всіх інших сферах Україна уже вирівнялась.
Хто має бодай мале уявлення про НАТО, той розуміє, що члени цього альянсу несуть таку собі кругову поруку один за одного, таким чином, кожному члену зокрема нема сенсу тримати велитенську армію з усіма родами військ.
Армія у нас велетенська. В військкоматах черги, комісар відбивається від бажаючих служити в армії. В натівській, бо своя закомплектована на 120%
великодушно відказались від ядерної зброї. З цією зброєю ми були як голка в жопі всього цивілізованого світу і москалі нас боялись і америкоси не знали чого від нас чекати
Уже не голка? Чи не в ...?
А  Москалі відношення до нас навряд-чи поміняють. Ми як були "шнирями-гастербайтерами-хохлами"(трохи жостко,але правда) так і лишимся.Часто читаю новини від Mail.ru. Там читачі залишають свої коментарі. Читаєш що пишуть Москалі - дивуєшся , звідки стільки ненависті до українців.
Почитаєш навіть на цьому форумі і дивуєшся звідки стільки ненависті до  :moskali
А в Європі нас чекають: прийдіть, навчіть нас робити, будьте панами над нами, а ми будемо "шнирями-гастербайтерами-пшеками-чехами"." Гастербайтер- слово німецьке, а не москальське
як бачите Росія не жартує. Все іде до холодної війни. Нам заготовлена незавидна роль бути між двома вогнями.
Який вогонь в холодильнику?
Є наступні шляхи:
1) Україна вступає в НАТО і віддає Росії Крим в результаті озброєнного конфлікту;
2) Україна залишається позаблоковою і віддає Крим після 2017 року в результаті референдуму в АР Крим.
Передумов зберегти Крим я в даний момент не бачу:
1) в України немає достатньо підготовленого та озброєнного війська;
2) в Криму немає національно і державно свідомих людей, окрім кримських татарів.
Віддати Крим татарам. Вони під Росію не підуть. А щоб не пішли від України треба відноситись до них, як до повноправних громадян.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 31 Жовтня 2008, 10:17:15
яничар, багато питань та неоднозначних зауважень. А Ти свою позицію обгрунтувати можеш, окрім однозначного "Проти вступу"? ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 31 Жовтня 2008, 10:35:39
Раніше моя позиція була невизначеною. Сьогодні я проголосував проти вступу в НАТО. В теперішній ситуації більше недоліків, ніж переваг для України. Більше того, безпека України в НАТО - це міф
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 31 Жовтня 2008, 16:43:48
Цитата дня:

Бельгия назвала два условия для вступления Украины в НАТО
31 октября 2008, 15:09

Бельгия поддерживает стремление Украины к вступлению в Европейский Союз и НАТО. Об этом заявил Премьер-министр Бельгии Ив Летерм на совместной пресс-конференции с главой украинского правительства Юлией Тимошенко.

Ив Летерм уточнил, что у Украины есть перпектива к вступлению к НАТО. В то же время, по его мнению, на сегодня не выполнены два основных условия для вступления.
 
Ключевым фактором для присоединения к Альянсу бельгийский Премьер считает достижение некоего консенсуса среди населения страны о ее интеграции в НАТО. Второй фактор состоит в достижении в регионе, где находится Украина, геополитических условий, благоприятствующих вступлению. По мнению Ива Летерма, на сегодня рано говорить о выполнении этих двух условий.


На мові дипломатів "рано" означає "не потрібно", а може і "ніколи". Будучи за кордоном, чимало чую про перспективи України в світі і кажу, що для України краще бути позаблоковою державою
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 31 Жовтня 2008, 23:28:32
Підтримую. Як наприклад Швеція. Тим більше, що ми проголосили себе безядерними, то варто бути і позаблоковими.
І ще тим більше, що нас НАТО так само захистить як Югославію і Грузію і Ірак з Авганістаном. :(
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Medved від 31 Жовтня 2008, 23:46:28
 Як приємно шо більшість з нас все таки не дивляться на членство крізь "рожеві окуляри". :)
Ти більше в Євросоюзі нас не мають бажання бачити ряд країн, які являються свого роду "еталонами" по економічному і суспільно-політичному ладі.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Хорс від 01 Листопада 2008, 10:13:46
як Югославію і Грузію і Ірак з Авганістаном. :(
взагалі то вони не були в нато :duvno
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 01 Листопада 2008, 16:56:34
Ага, але були в ООН, яка по ідеї мала б давати резолюцію (дозвіл) на військове втручання. А що до Грузії, то всім відомо, як вона рвалася у НАТО.
Ну і останнє. Ми ж тут просто свої думки висловлюємо, а так само повинні би їх висловити на референдумі. І щось мені підказує, що результати того референдуму не на користь НАТО би були. Принаймні, якщо б його зараз проводили.
Мабуть тут Росія добилася свого, як і Ющенко добився падіння популярності Тимошенко.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 02 Листопада 2008, 20:28:13
Я вибрав ствердний варіант, та мене радує те, що ніхто не проглосував за варіант "Мені всерівно." Це означає, що нікому не байдуже доля нашої держави.
Попри те, що останні дописи і викликали в мене хвилю сумніву, та я продовжую вважати, що місце Україини в НАТО. У біполярному світі, який зараз вимальовується, нейтральним залишатись важко.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 02 Листопада 2008, 22:44:11
отож! І взагалі якщо нас приймуть в нато,  ми  потрапимо до світової еліти!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: DVania від 03 Листопада 2008, 07:58:43
Потрібно вступати в НАТО,от візьміть наприклад прибалтику,тепер у москалів дальше слів нічого не йде.А якби прибалти не  вступили в НАТО то в зв'язку з "необхідністю захистити російськомовних"вже би напевно в Ризі,або Талліні на ратушах рос.триколори висіли,або прапори радянської доби трошки перероблені.В НАТО несуть відповідальність за СВОЇХ партнерів.Ніби як ми будем позаплотовою державою то ми будем краще захищені?Треба принцип моя хата скраю вже забувати.Бо крайня хата першою горить.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 03 Листопада 2008, 08:34:57
Переваги членства в НАТО (http://ukraine-nato.ukrinform.ua/ua/nato/advantage/)

Звичайно, то є більш агітанційний матеріал, а не оцінка незалежного експерта, та я стою на таких же позиціях, що і автори даної статті.
Нейтралітет у наш час нам дорого коштуватиме.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 03 Листопада 2008, 09:14:03
яничар, багато питань та неоднозначних зауважень. А Ти свою позицію обгрунтувати можеш, окрім однозначного "Проти вступу"?
Звичайно можу, хоча, мені здається, і так пояснив.
 Україна буде на передній лінії обороні (нападу) НАТО. Це не є безпечно. НАТО наплювати на безпеку як України, так і інших членів блоку, тому що заправляють там США, яких цікавить власна безпека. США - ворожа нам країна. Ворожа, бо візьме під п`яту (інакше який їй інтерес "захищати" нас), бо нав`яже свою ворожу занепадницьку культуру.
Нащо помогати США запанувати над світом? Заокеанський пан кращий?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Medved від 03 Листопада 2008, 09:49:40
яничар, багато питань та неоднозначних зауважень. А Ти свою позицію обгрунтувати можеш, окрім однозначного "Проти вступу"?
Звичайно можу, хоча, мені здається, і так пояснив.
 Україна буде на передній лінії обороні (нападу) НАТО. Це не є безпечно. НАТО наплювати на безпеку як України, так і інших членів блоку, тому що заправляють там США, яких цікавить власна безпека. США - ворожа нам країна. Ворожа, бо візьме під п`яту (інакше який їй інтерес "захищати" нас), бо нав`яже свою ворожу занепадницьку культуру.
Нащо помогати США запанувати над світом? Заокеанський пан кращий?

 Чуть-чуть перебільшено.Але ,на жаль, правда. Голови таких країн як США і Россія є геополітики і стратеги. Тиран є тиран. Для нього життя декількох мільойонів ніщо. Мета виправдовує засоби.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 03 Листопада 2008, 10:28:57
в тому то і справа! Треба вибирати на чиєму ми боці.  бо самі по собі ми не можем бути.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: DVania від 03 Листопада 2008, 11:14:31
Хотілось би почути КОНКРЕТНІ приклади ворожості США по відношенню до України і якщо вони є чи можна їх порівняти з "дружніми-братніми"діями Рос.імперії,а пізніще Радянської до українців.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Medved від 03 Листопада 2008, 13:30:37
Хотілось би почути КОНКРЕТНІ приклади ворожості США по відношенню до України і якщо вони є чи можна їх порівняти з "дружніми-братніми"діями Рос.імперії,а пізніще Радянської до українців.
Не спорю. Проти України немає агрессії. Проте це їх не виправдовує. Пригадаєм В"єтнам,Японію(Хіросіма),Афганістан,Палестину,Ірак...
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 03 Листопада 2008, 14:34:14
югославію! але жодна з цих країн не входила в нато! Так ми отримаємо конкретного ворога Росію, та хіба українці зараз вважають росію дружньою країною!?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Medved від 03 Листопада 2008, 14:47:32
Так ми отримаємо конкретного ворога Росію
В тому то і біда. Почнеться з газу, потім Крим, а там і до війни недалеко.Російське керівництво в плані збройних конфліктів "відморожене" на всю голову.Мають не один сценарій розв"язання конфлікту. Особисто я проти війни.Та й ти теж.В нас є сім"ї і діти. Нам того не потрібно.
 Не спорю , може НАТО нас і захистить. Але я взагалі не бажаю щоб до цього діло дійшло.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 03 Листопада 2008, 15:13:12
Аналогічно, хоч я дітей ще і не маю, але мені і ваших шкода. За нейтралітет до нас точно хоч пару років ніхто нечіпатиметься.
Ая би на місці президента запропонував Росії варіант, при якому вона забирає флот з Криму, а ми не вступаємо в НАТО.
Гляди і погодилася б.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: DVania від 03 Листопада 2008, 15:41:22
Наш нейтралітет нікому не потрібен,тому ніхто і не оцінить.Ні Росія ні США НЕ ХОЧУТЬ нашого нейтралітету кожна із них бачить нас в своїй орбіті.Тому нам треба дивитись що для нас вигідніще.Газ ми все одно будем сплачувати як всі,рано чи пізно.Тому відтягувати вступ  в НАТО ще на пару років не розумно.Через пару років світ ще більше глобалізується,а ми залишимося хіба що позаплотовою державою.Це при умові що Росія не втягне нашу "еліту"в який небудь свій союз.А от на члена НАТО вона не рипнеться. Чи може якби Грузія була в НАТО то москалі так легко  гуляли би по Грузії?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 03 Листопада 2008, 17:17:49
грузинський сценарый в україні не пройде. в силу того що у нас і армія сильніша ніж в грузинів і тому що росія купує зброю в україні. та й секретів україна багато знає. а от газ я буду радий купувати по європейській ціні , що б потім ніхто не предявляв що нам роблять якісь поблажки!!! крим?? ну тут все в руках нашої влади якщо вони і надалі будуть проводити чи вірніше сказати непроводити політику на збереження криму   то крим відійде до росії добровільно!!!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 03 Листопада 2008, 23:28:57
Хотілось би почути КОНКРЕТНІ приклади ворожості США по відношенню до України і якщо вони є чи можна їх порівняти з "дружніми-братніми"діями Рос.імперії,а пізніще Радянської до українців.
МИ для США не вороги. Це ВОНИ для нас вороги. Ні зброї у нас, ні патріотизму. Точніше патріотизм є, але тільки трішки, для себе- значок на груди, прапор в руки на свята, москаля облаяти. Які потрібні приклади? Збройний напад? Нащо? Дешевше купити кількох чиновників.
Засилля американського кіно, яке дивитись= себе не поважати. Реклама американського способу життя. Америка для нас еталон демократичної, правової, ........ держави?
Порівняти можна. =. Ні одному з них не потрібна держава Україна.
югославію! але жодна з цих країн не входила в нато! Так ми отримаємо конкретного ворога Росію, та хіба українці зараз вважають росію дружньою країною!?
Так, Югославія не входила в НАТО, але "миротворці" там потрудились славно: покришили державу на вінегрет. Ирак- проводив незалежну політику,тепер- плацдарм для нападу на Иран. Афганістан близько до Росії (як і Україна).
З Росією ми і так в союзі. Американські наймити кричать, що Росія настільки ворог нам, що й прем`єру нема чого туди на літаках літати.
 Крим,Крим.... Вздовж східного кордону ще по сотні клометрів Росія нам винна і Кубань, чого про це не згадуєте?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 04 Листопада 2008, 00:33:01
якщо ми будемо в нато то нас кромсати якраз не будуть! Яка кубань?? І крим нам дістався в подарунок! Шановний не шукайте ворогів шукайте союзників!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: DVania від 04 Листопада 2008, 00:38:28
 
Засилля американського кіно, яке дивитись= себе не поважати.       Знаєте не все американське кіно погане,як і не все російське кіно шедеври типу"Бригади"Але я мав на увазі не кіно і не ножки буша.Це звичайно теж погано,але це не Гулаги і не Соловки це не сотні тисяч вбитих,і вивезених українців це в кінці кінців не голодомор 33-34p.які творила дружня?? до України держава.І ніхто на нас не буде зважати тому що ми на жаль немаємо своєї здатної захистити себе армії.На жаль наше географічне і матеріальне положення не таке як у Швеції.І тому в глобалізованому світі ми просто не зможемо бути нейтральними.Нам треба буде все одно вибирати.З Росією ми вже маємо гіркий досвід починаючи з часів Хмельницького і впродовж всієї історії.Хіба ви вже забули"виконання інтернаціонального довгу"в Афганістані?НЕ контрактників туди посилали.А зараз хіба Америка має до нас територіальні претензії.хіба Сша хочуть відібрати Крим?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 04 Листопада 2008, 01:30:00
Звичайно, нас не поріжуть. Ми ж і так готові до вжитку. От тільки ворожа Росія не дасть так просто вступити- відірве шматочок. Сюзниками можуть у нас бути Росія, Білоруси, Казахстан, Китай, Іран, Ірак, Афганістан. Югославію проспали.
Крим - в подарунок? за просто так? То за іхній подарунок ми ще й сваримося з ними? Та нехай забирають  =))
Жарти жартами, але Україна віддала частину землі за Крим. А Кубань - історично наша територія (якщо Крим історично російський).

Засилля американського кіно, яке дивитись= себе не поважати.       Знаєте не все американське кіно погане,як і не все російське кіно шедеври типу"Бригади"Але я мав на увазі не кіно і не ножки буша.
Засилля якраз такого кіно. Може я щось пропустив, який би це фільм амер. подивитись? Російське я і не згадував, бо якраз амер. "високі" стандарти нищать справжнє кіно і виховують глядача-громадянина-члена суспільства. Російське кіно вороже, тому так не впливає.
А що заважає зробити голодомор зараз? Варто тільки закрити кордон. Причому з заходу (Під лозунгом "Україна-друг Росії, а значить - ворог Європи"). Винен буде уряд, бо прийняв неправильне рішення у виборі союзників. Наш уряд. Росія нас не прогодує, у них також- "ножки Буша".
Конституційно Україна була союзною державою з Росією, реально - керівна роль належала партії, засновниками і керівниками якої були не росіяни. Чи мало росіян було в ГУЛАГу? Чи заморський пан кращий?
А впродовж всієї історії ми знаємо, що: "не так пани, як ті підпанки", "поки сонце зійде- роса очі виїсть".
Виконаня інтернац. обовязку було і у Вєтнамі, на Кубі, в Єгипті. І тепер виконують наші хлопці. А НАТО покрило великий шмат Землі- буде де помиротворити. Контрактників посилають? Вас це заспокоюїє? Як буде туго з тим, щоб прогодуватися, то і хто на півроку в армію не хотів- підуть на контракт.
Не хочуть США від нас відбирати нічого. Вони подарують прапори (хто який хоче, щоб мали чим бавитись), помаранчеві шапочки (ярмулки, здається, називаються), свисточки..... І сядуть на шию.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 04 Листопада 2008, 08:42:15
мдя союзники звичайно відбірні. Хіба що казахстан ще нормальний і який при нагоді також вступить в нато! Так а ще наша аляска і соломонові острови! Яка кубань?! ми в криму не можемо порядок навести і якщо глобально то крим татарський! Не їжте американську їжу, не дивіться американські фільми, вважайте америку ворогом, але не заважайте Україні нормально розвиватись!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 04 Листопада 2008, 08:58:42
  Скажу так - ми прагнемо бути незалежними як в середині так і ззовні, та поки що це в нас виходить якось мляво. Ніби і маємо незалежну державу, але постійно перед кимось мусимо приклонятись.
  Так от, противники НАТО вважають, що вступивши туди, наша держава попаде у ще більшу залежність від сильних світу цього. А я вважаю навпаки - чим більшої кількості впливових міжнародних обєднань (як військових так і невійськових) ми будемо членами, тим більше ми будемо незалежні. Адже наспрвді ми більше піддаємося під вплив коли стоїмо саменькі в стороні, а ще більше мусимо шию гнути коли хочемо кудись вступити, бо ж треба виконувати всілякі умови щоб відповідати їхнім стандартам. А от я щось не чув, щоб когось виключили з членів НАТО чи Євросоюсу. Веду до того, що ставши членом НАТО наша держава якраз зможе вдихнути на повні груди і наспрвді заявити "Я НЕЗАЛЕЖНА". Ми вже не будемо змушені виконувати якісь там дрібязкові умови. Окрім певних обовязків, які паритетно несуть всі члени одного обєднання, ніхто нічого нам не навяже до поки ми самі цього не допустимо.
  А фільми, то не з цієї опери. Це брак нашої внутрішньої культури (в широкому розумінні слова). яничар, хочеш сказати, що якщо ми навідріз відмовимось від НАТО і інших міжнародних структур, то з наших екранів враз зникнуть низькопробні америкоські фільми???
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: DVania від 04 Листопада 2008, 13:55:26
Коли дехто говорить,що після вступу України і Грузії в НАТО,НАТО буде біля кордонів Росії,то не треба забувати що НАТО вже давно біля кордонів Росії не треба забувати про ці ж таки країни прибалтики.Які в ступивши в НАТО зберегли свою національну ідентичність,не стали бідніщими ні матеріально ні духовно.І фільмів американських і макдональдсів не більше чим в Москві.І їхніх солдат добровольців не загинуло більше в Іраку чим пацанів срочників в Чечні і Осетії.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 04 Листопада 2008, 18:50:20
2 DVania
Ви вже вдруге повторюєте про Прибалтику
Коли дехто говорить,що після вступу України і Грузії в НАТО,НАТО буде біля кордонів Росії,то не треба забувати що НАТО вже давно біля кордонів Росії не треба забувати про ці ж таки країни прибалтики
Не треба також забувати, що Прибалтика вступила до НАТО за часів "єльцинської" Росії. І після останніх подій в Грузії слід замислитись, як на різкі рухи України відреагує "путінська" Росія
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 04 Листопада 2008, 19:28:28
і я повторюсь грузинський сценарій в Україні не пройде. Так вступ в нато тягне за собою проблеми! Але нейтралітет чи союз з іншими державами тягне ще більші проблеми. Якто кажуть із двух зол...
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 04 Листопада 2008, 20:54:08
мдя союзники звичайно відбірні. Хіба що казахстан ще нормальний
А які критерії "нормальньсті"? Я підбирав держави, які мають певний економічний, стратегічний потенціал і, часом, свою антиамериканську думку. США - ідеологічний ворог і цим всі плюси союзництва з ними перекреслюються.
не заважайте Україні нормально розвиватись!
Я не займаю високої посади, щоб впливати на розвиток України. Бути "проти" вступу в НАТО- заважати, а бути "за"- розбудовувати?
хочеш сказати, що якщо ми навідріз відмовимось від НАТО і інших міжнародних структур, то з наших екранів враз зникнуть низькопробні америкоські фільми???
Від невійськових сруктур ми нікуди не дінемось- глобалізація. Фільми повинні зникнути раніше, бо прийдемо в світ патріотами америки, жуючи часник не від простуди, а від вампірів.
І їхніх солдат добровольців не загинуло більше в Іраку чим пацанів срочників в Чечні і Осетії.
не треба забувати, що Чечня- в складі Росії і держава зобов`язана підтримувати конституційний порядок- інакше пропаде.
не треба забувати що НАТО вже давно біля кордонів Росії
Наголоси я ставлю інакше: Україна буде близькою ціллю для російських ракет.
ми в криму не можемо порядок навести
шкода, тема не про Крим, але можна провестипаралель з Чечньою.
Якто кажуть із двух зол...
Заморський пан кращий?
А от я щось не чув, щоб когось виключили з членів НАТО чи Євросоюсу.
Зате я чув, що чехи не раді вже Євросоюзу. В приватній бесіді, правда, а не державно.
Ми вже не будемо змушені виконувати якісь там дрібязкові умови. Окрім певних обовязків
ніхто нічого нам не навяже до поки ми самі цього не допустимо
Це одне речення. І як зв`язати ці дві частини? "Обов`язки", "відповідати стандартам, бо хочемо вступити" і "не допустимо". Дріб`язкові умови на державному рівні навряд чи вирішуються. Навяжуть. Декларації про незалежність не є незалежність навіть в союзі з НАТО, Росією, Китаєм разом взятими. Це вже тема для розділів "економіка" і "релігія". В цій темі я висловився, вважаю, повно, якщо будуть запитання пишіть в "особисті повідомлення"
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 04 Листопада 2008, 21:50:48
та які можуть бути питання. Ви бачите проблеми, більшість з яких надумані і смішні, і не пропонуєте жодного адекватного вирішення! Я вважаю що вступ до нато має більше плюсів ніж мінусів.
Відповідь від: 04 Листопада 2008, 21:45:21
з.і. Перепрошую в мене одне питання все таки є! Ви називаєте сша ідеологічним ворогом! Розкажіть всім яка у вас ідеологія?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: DVania від 05 Листопада 2008, 14:19:49
Чечня в складі Росії,і Осетія в складі Росії,а я то наївний думав,що це Грузія :)якось ви п.Яничар вибірково читаєте ви пишете про ідеологію,а часом ваша ідеологія не збігається з ідеологією"видатного російського діяча"господина Жириновського?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 08 Листопада 2008, 01:50:13
Розкажіть всім яка у вас ідеологія?
тема- "вступ в НАТО", а не моя ідеологія.
Осетія в складі Росії
Осетію я не згадував. Але там були миротворчі сили, а вони, напевно, контрактники.
часом ваша ідеологія не збігається з ідеологією"видатного російського діяча"господина Жириновського?
Не те щоб збігається, але в багатьох питаннях я з ним згідний. На Україні мало діячів у відношенні до яких поняття "видатний" слід застосовувати в лапках?
Ми відволіклись від теми, це- флуд, а флудерів адміни повинні банити. До порядку, шановні.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 08 Листопада 2008, 15:06:41
гарно зїхав!!! ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 15 Лютого 2009, 12:13:17
Найближчі 5 років про НАТО навіть і не треба думати! Це для мрійників або для дуреп.
Для тих, хто дивиться на життя тверезо, - вступати в НАТО взагалі не треба
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 17 Лютого 2009, 14:41:03
угу рік тому грузини теж думали що росія не нападе!!!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 17 Лютого 2009, 14:43:56
Для тих, хто дивиться на життя тверезо, - вступати в НАТО взагалі не треба
Підтримую.
Вони прикривають лише щоб під шумок якусь вигоду отримати. А коли тре вступитися а їм не вигідно - вдома сидять.
Та й взагалі, зараз не про НАТО треба думати, бо нас дійсно туди поки ніхто не просить, а ми все стукає, стукаєм...
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 17 Лютого 2009, 14:47:39
точно не памятаю , але є така приказка "йди за сильнішим" на сьогодні нато найсильніша військова структура!!!! і нам треба наближатись до стандартів найсильнішого. і як писалось раніше нейтральними ми не можемо бути.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 17 Лютого 2009, 14:51:17
Чим Шведи сильніші за нас, що можуть бути позаблоковими?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 17 Лютого 2009, 14:56:21
Чим
всім насамперед грошима!!!!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 17 Лютого 2009, 15:04:58
Тоді може краще порядок в хаті навести і грошей підзаробити?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 17 Лютого 2009, 15:07:21
гггг грошей для кого???? :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Хорс від 17 Лютого 2009, 15:12:46
я переглянув свою думку і тепер вважаю що нам не потрібно в нато бо
1 рішення там демократі хто шо хочить то й робить не  хоче посилати кудись війська то й не посилає як всі шось роблять то мають брати участь всі !
2 кожна країна має свою військову спеціалізацію, якшо нато розпадеться то ті карії буде легко змішати з г :censore ом
3 нато більше патякає ніж робить

Відповідь від: 17 Лютого 2009, 15:08:49
а нейтральність це повний абсурд такого не буває точніше буває в ідеальному світі але на жаль ми в ньому не живемо((
Відповідь від: 17 Лютого 2009, 15:10:29
особисто я пропоную відновити і доформувати Балтійсько-Чорноморський союз
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 17 Лютого 2009, 15:22:13
з.і. про ти нато ніхто не рипається!!!!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Хорс від 17 Лютого 2009, 15:24:10
безпосередньо чи нє?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 17 Лютого 2009, 15:31:48
що значить безпосередньо??? :unknow
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Хорс від 17 Лютого 2009, 15:34:49
їх ніхто не чіпає безпосередньо тобто не лізе за їх кордон  але їхні інтереси та ж таки росія вже зачіпала не раз
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 17 Лютого 2009, 15:45:10
а вони росії!!! і мені більше нічого не треба не лізьте до нас і все. з іншого боку є шанс стати каменем спотикання!!!!!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 20 Лютого 2009, 22:04:30
всім насамперед грошима!!!!
Не факт!
Відповідь від: 20 Лютого 2009, 22:02:40
гггг грошей для кого???? :=)
собі, і НАТО не потрібне
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 19 Березня 2009, 19:42:40
Не факт!
думаю ґкби швед попер на нас зараз. то його би впустили з розпростертими обіймами!!!!
собі, і НАТО не потрібне
собі це собі чи нашій еліті???
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 27 Березня 2009, 00:26:53
Пропоную перейменувати тему - "На підлозі в НАТО"
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 27 Березня 2009, 08:36:11
Тобто поріг Україна вже "переступила"? :unknow
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Mr.Loba-Loba від 27 Березня 2009, 10:23:24
Пропоную перейменувати тему - "На підлозі в НАТО"
Тобто поріг Україна вже "переступила"? :unknow
Ні це місце де буде Україна в НАто  :patient
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 27 Березня 2009, 12:40:43
Давайте перше попадем туда, а там вже буде видно, якого місця ми варті. ;) Дати задній хід завжди встигнемо. Є приклад, коли держава припинила членство у Північно-Атлантичному Союзі.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 27 Березня 2009, 12:51:10
яка це держава??? :o
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 27 Березня 2009, 13:04:35
яка це держава??? :o
Франція!!!

Одна з країн засновниць Північноатлантичного альянсу, яка понад сорок років тому вийшла з військових структур НАТО, нині вирішила повернутися. (http://www.dw-world.com/dw/article/0,,4113769,00.html)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 27 Березня 2009, 13:05:43
Давайте перше попадем туда,
Давайте спочатку дочекаємось всеукраїнського референдуму з цього питання, а потім за його результатами дружно забудемо про членство в НАТО
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Mr.Loba-Loba від 27 Березня 2009, 14:37:41
ото маладец  =))
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 07 Квітня 2009, 23:01:29
Є приклад, коли держава припинила членство у Північно-Атлантичному Союзі.
Є приклад коли держава припинила членство в Радянському Союзі.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 08 Квітня 2009, 08:29:13
В СРСР нас не просили, а римусово затягли. В НАТО ж нам і справді краще попасти через референдум, але аби він мав позитивні результати, то треба проводити масову агітаційно-розяснювальну роботу. Зокрема національне радіо транслює передачі, в яких експерти розказують про плюси і мінуси вступу держави в НАТО. :)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 09 Квітня 2009, 08:13:08
Зокрема національне радіо транслює передачі, в яких експерти розказують про плюси і мінуси вступу держави в НАТО
Ага, і по телевізору баба Параска розказує, що буде спокійно спати, коли НАТО нас окуппує, бо патріотизм українці демонструють на інтернетфорумах, а в армію,наприклад, іти- виконати громадянський обовязок- не хочуть.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 09 Квітня 2009, 09:23:04
а в армію,наприклад, іти- виконати громадянський обовязок- не хочуть.
Вважаю, що якраз прагення попасти в НАТО і приведе до підвищення рівня української армії по всіх параметрах (і матеріальне забезпечення покращиться, і прояви нестатуних відносин зменшаться, і т.д.). Відповідно у кращій армії і буде більше бажаючих служити. :)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 09 Квітня 2009, 09:43:36
Вибачте, п. Яничар, але то троха кострубато виглядає, коли людина з підписом "закордон" розказує про низьку національну свідомість українців.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Кітка_Проня від 09 Квітня 2009, 11:16:15
шось мені не дуже імпонують масонські організації.. відповідно я кажу "ні"
якшо дехто зі мною в дечому не згідний, попрошу мій пост не коментувати, безкорисливо
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 09 Квітня 2009, 14:15:56
а в армію,наприклад, іти- виконати громадянський обовязок- не хочуть.
якщо це натівська армія так!!!, якщо сучасна українська..... вибачте, а що там робити?????
Відповідно у кращій армії і буде більше бажаючих служити.
отож!!!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 11 Квітня 2009, 00:49:05
троха кострубато виглядає, коли людина з підписом "закордон"
я, коли реєструвався на форумі, був за кордоном. і ще буду звідти писати. Не гірше ніж вказувати "космос", "сіті" і т.п.
Вважаю, що якраз прагення попасти в НАТО і приведе до підвищення рівня української армії по всіх параметрах (і матеріальне забезпечення покращиться, і прояви нестатуних відносин зменшаться, і т.д.). Відповідно у кращій армії і буде більше бажаючих служити
Пробачте, але це- базікання, пустослів`я. Матеріальне забезпечення- це Піндостан нас озброїть? за просто так? А німця з автоматом, щоб на вулицях порядок був- не треба? І зарплату вищу- тоді ми робити будемо. Не будемо. Будемо так само сидіти і нити, що хтось заробляє більше. Що, позастатутні відносини тепер з`явилися? І служать там не такі самі українці? А знищувати ці відносини покличемо німця (фр., бельг.)? Хіба це не від того, що хтось не виконує свої обов`зки?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 11 Квітня 2009, 10:32:46
знаєте яничар колись були раби і вони працювали за їжу одяг і дах над головою. а тепер ....
Матеріальне забезпечення- це Піндостан нас озброїть? за просто так?
ні маємо надію що наші обранці вкрадуть все що можна вкрасти і почнуть думати хоч трошки про державу і про людей!!!
А німця з автоматом, щоб на вулицях порядок був- не треба?
у вас якесь особливе ставлення до німців????
І зарплату вищу- тоді ми робити будемо.
зарплату достойну, от і все а не жебрацьку!!!
Будемо так само сидіти і нити, що хтось заробляє більше.
для когось і міліона замало!!! чи ви вважаєте що зараз люди просто з жиру бісяться???
Що, позастатутні відносини тепер з`явилися?
ну я так розумію в армії ви не служили???!!!!  :D я чеснокажучи теж не служив але мені шкода мам котрі не змогли відкупити від армії єдиного сина, і якого старослужащщі в кращому випадку "образили" в гіршому поставили на ножі!!!
А знищувати ці відносини покличемо німця (фр., бельг.)? Хіба це не від того, що хтось не виконує свої обов`зки?
можливо але як змусити людину котра дбає про благополуччя своєї сімї виконувати повноцінно свої обовязки???? вибачте на це просто нема часу та й для чого???? простіше когось підставити і так швидше зробиш карєру ооо або інший варіант взірвати кілька складів з боєприпасами і покрити недостачу!!! ось вам наша армія а ви кажете ми погані бо задурно не хочемо йти в ту .... ну подобу армії. особисто я для себе розділяю людей котрі були в армії на тих котрих поважаю, котрі прийшли з армії дійсно мужчинами,котрі не зважаючи на систему зуміли не втратити лице, і на тих хто з армії прийшов ідіотом ще більшим ніж був!!!
з.і. трохи відійшов від теми  :-[ і от я надіюсь що вступивши в нато в нашій армії будуть працювати професіонали , котрі будуть виконувати свої обовязки, і отримувати за це достойну зарплату, і позастатуні відносини будуть означати щось позитивне? гру в гольф на вихідних наприклад!!!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: syddia від 15 Квітня 2009, 12:31:11
Пробачте, але це- базікання, пустослів`я. Матеріальне забезпечення- це Піндостан нас озброїть? за просто так? А німця з автоматом, щоб на вулицях порядок був- не треба? І зарплату вищу- тоді ми робити будемо. Не будемо. Будемо так само сидіти і нити, що хтось заробляє більше. Що, позастатутні відносини тепер з`явилися? І служать там не такі самі українці? А знищувати ці відносини покличемо німця (фр., бельг.)? Хіба це не від того, що хтось не виконує свої обов`зки?
  Я так розумію в Тебе, яничар, зміни (на позитив чи негатив) повязуються саме з фактом вступу в НАТО, а я веду до того, що саме прагнення туди попасти повинно змусити нас самим змінюватись на краще. В НАТО ми повинні попасти вже маючи їхній мінімальний рівень. ;)
  А от цими пропозиціями влаштувати порядок на рідній землі за допомогою каблука іноземного солдата Ти я вно передьоргуєш. :!!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Ігор_О від 15 Квітня 2009, 13:09:53
Я от ніяк не можу второпати - ЧОМУ дехто вважає, що зі вступом України до НАТО мають прийти іноземні вояки (німці) і наводити тут порядок? І ми всі поголовно і відразу маємо вчити англійську (німецьку), відкривати борделі і кабаки для проклятих янкі? От Польща в НАТО? І що - в її армії служать не поляки, а німці? Хіба Польща, Литва, Латвія, інші недавні новачки НАТО стали раптом "окупованими"? А де ж окупанти?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 15 Квітня 2009, 13:16:03
В НАТО ми повинні попасти вже маючи їхній мінімальний рівень
точно!!! :)
А де ж окупанти?
окупанти в головах у прихильників теперешнього стану нашої армії!!! :-[
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 25 Квітня 2009, 10:20:50
знаєте яничар колись були раби і вони працювали за їжу одяг і дах над головою. а тепер ....
А тепер?
ні маємо надію що наші обранці вкрадуть все що можна вкрасти і почнуть думати хоч трошки про державу і про людей!!!
Вже помітно зрушення в цьому напрямку? А якщо ми й самі зможемо озброїтися, то нащо НАТО?
Цитата: яничар від 11 Квітня 2009, 01:49:05
А німця з автоматом, щоб на вулицях порядок був- не треба?
у вас якесь особливе ставлення до німців????
Про німця з автоматом- стара приказка. може нею зараз не користуються.хоч в Союзі і своїх автоматників вистачало, але коли мова заходила про наведення порядку в чомусь, то люди говорили: "треба німця з автоматом"
зарплату достойну, от і все а не жебрацьку!!!
для когось і міліона замало!!! чи ви вважаєте що зараз люди просто з жиру бісяться???
Підвищення зарплати за допомогою друкарського станка знижує реальну зарплату. Ні, не всі люди з жиру бісяться.Навіть якщо і мають його. не влаштовує когось зарплата- шукай іншу роботу чи місце. Людина приходить на якусь зарплату і задоволена, а через якийсь час починає жалітися, що замало. Я мав на увазі що злодію скільки не плати- буде красти, хто не хоче робити- не буде робити, і хто каже "якби більше платили- я би і старався в роботі"- не буде старатися. Недобросовістність не лікується підвищенням зарплати.
в армії ви не служили???!!!!
Служив. 2роки в РА. І думки не було щоб відкупитися чи ховатися. Війна в Афгані ще йшла. Потім Карабах почався. Правда, не був в тих місцях. Генеральські діти тоже служили. І високопосадовців. Але не вирізнялися якось, то і не знаю хто і чий.
в нашій армії будуть працювати професіонали , котрі будуть виконувати свої обовязки, і отримувати за це достойну зарплату,
Захист Батьківщини не може бути справою кількох тисяч людей. Служба в армії дає не тільки навик володіння зброєю. люди, не знають що таке "дисципліна", "субординація". навіть з боку подивишся- дико.
ось вам наша армія а ви кажете ми погані бо задурно не хочемо йти в ту .... ну подобу армії. особисто я для себе розділяю людей котрі були в армії на тих котрих поважаю, котрі прийшли з армії дійсно мужчинами,котрі не зважаючи на систему зуміли не втратити лице, і на тих хто з армії прийшов ідіотом ще більшим ніж був!!!
От-от, це наша армія в якій не хочуть служити кращі сини України Ви ж себе такими вважаєте? Не можна ж опускатися кращим до виконання обов`язку. Тільки за гроші.
Поняття "ідіотизм", "шизофрения" медичні, а не математичні. Думаю ви не зможете назвати формулу за якою вираховують ідіот чи не ідіот.
зміни (на позитив чи негатив) повязуються саме з фактом вступу в НАТО
Сам факт оцінюю негативно, а не зміни.
А от цими пропозиціями влаштувати порядок на рідній землі за допомогою каблука іноземного солдата Ти я вно передьоргуєш.
Не пропоную, а питаю: хто буде наводити порядок?
Я от ніяк не можу второпати - ЧОМУ дехто вважає, що зі вступом України до НАТО мають прийти іноземні вояки (німці) і наводити тут порядок
І я про те ж, хоч здається з іншого боку. Зараз у нас армія без профессіоналів, без дисципліни, без зброї.(думка противників армії). Зброю колись держава купить. А хто наведе порядок? Ті що й зараз в армії? чи їх вигнати? зробити як Мойсей- виводити по пустелі, щоб вимерло кілька поколінь невірних, зліпити золотого бичка(гроші), якому будуть служити,бо обовязок перед Батьківщиною безоплатний. Чи передати армію натівцям,щоб встановили порядок і віддали нам "чистенькою"?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Ігор_О від 25 Квітня 2009, 12:56:29
Чи передати армію натівцям,щоб встановили порядок і віддали нам "чистенькою"?
Хіба вступ до НАТО означає "віддати армію натівцям"? Хіба в Польщі служать не поляки? Не бельгійці в Бельгії? Не німці в Німеччині?
Зі вступом до НАТО Україна приймає на себе певні зобов'язання щодо стандартів армії - починаючи з суто технічних (сумісність типів озброєння тощо) і закінчуючи умовами проходження служби (соціальне забезпечення і т.д.) Не зможе країна-учасниця НАТО вчити своїх пілотів лише на тренажерах киваючи на відсутность керосину, а танкістів на табуретках! В українській армії служитимуть українці, але служитимуть так, як це роблять в Європі, а не в Сибіру!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 25 Квітня 2009, 14:21:34
яничар зрозумій військовий це такожє професія. це також робота котру повинні виконувати професіонали. а ти хочеш загнати всіх патріотів в армію. патріот це не тільки чувак із зброєю в руках. і чисельність армії хоч і зменшеться але стане більш....мммм продуктивною. згадай 300 спартанців. у нас на даний момент вже практично не залишилось професійного керівництва армії, нема зміни!!! і зрештою коли держава буде платити гроші, буде відповідальний за стан армії . а зараз і спитати ніби є , але за такого фінансування(знову ж таки гроші проти котрих ти виступаєш) винного знайти важко.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 25 Квітня 2009, 15:47:24
Хіба вступ до НАТО означає "віддати армію натівцям"?
знову не так. :unknow Формулюю коротше: хто винищить дідівщину та інші негативні явища в нашій армії? Через які, нібито, молодь не хоче служити в армії. А щодо стандартів, то про військові не знаю, а підприємсва сертифіковані за міжнародними стандартами у нас є. Чи означає це що вони мають так званий "європейський" рівень виробництва, соціальних гарантій?
яничар зрозумій військовий це такожє професія. це також робота котру повинні виконувати професіонали. а ти хочеш загнати всіх патріотів в армію. патріот це не тільки чувак із зброєю в руках. і чисельність армії хоч і зменшеться але стане більш....мммм продуктивною
Заганяють тих, хто не хоче або нерозумний (це не в армію, а відносно терміну "заганяти"). А пройти підготовку- короткотермінову, рік-півтора- корисно і цікаво.розумієш це коли уже відслужив і згадуєш. І коли якийсь мудрагель каже командиру, що то не його справа- в армії служити, що "на гражданці" з нього,молодого спеціаліста,було би більше користі, але немає що відповісти на запитання:"-Родину защищать- не твоё дело?"
у нас на даний момент вже практично не залишилось професійного керівництва армії, нема зміни!!!
За якими ознаками визначив? Особливо цікаво про професійний рівень.
зрештою коли держава буде платити гроші, буде відповідальний за стан армії . а зараз і спитати ніби є , але за такого фінансування(знову ж таки гроші проти котрих ти виступаєш) винного знайти важко
якщо є вина- є і винуватий. Не шукають. Бо? Бо нема відповідального.
Який звязок між розміром зарплати і відношенням до своїх обовязків? Моя думка з цього приводу викладена вище.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 25 Квітня 2009, 16:56:37
Заганяють тих, хто не хоче або нерозумний (це не в армію, а відносно терміну "заганяти"). А пройти підготовку- короткотермінову, рік-півтора- корисно і цікаво.
це для ТЕБЕ а не для вченого який принесе набагато більше користі без армії!!!!!
І коли якийсь мудрагель каже командиру, що то не його справа- в армії служити, що "на гражданці" з нього,молодого спеціаліста,було би більше користі, але немає що відповісти на запитання:"-Родину защищать- не твоё дело?"
є ті хто стріляють а є ті хто думає головою!! і керує тими хто стріляє, щоб вони ненастріляли лишнього!!! і взагалі мали за що стріляти!!!! уявляю всі пішли в армію!!! це ж жах у вас свої цінності у інших свої. 
За якими ознаками визначив? Особливо цікаво про професійний рівень.
інтелектуальними. подивіться хто зараз йде в армію!!!! служать в основному діти з сіл рівень освіти в котрих невисокий. а зараз просто йдуть в армію бо роботи на селі нема а в армії годують і одягають!!! з кого має вирости еліта??? є військові навчальні заклади!!! але наразі там готують людей більшість з котрих патріотизм вимірює в доларовому еквіваленті. то чому б не поставити це на офіційний рівень, людина отримуватиме зарплату за свою роботу а за це буде з кого запитати вразі чогось!!!
якщо є вина- є і винуватий. Не шукають. Бо? Бо нема відповідального.
отож а так буде!!! "
Який звязок між розміром зарплати і відношенням до своїх обовязків? Моя думка з цього приводу викладена вище.
особистий інтерес!!!!!  :)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 28 Квітня 2009, 14:21:10
вченого який принесе набагато більше користі без армії!!!!!
Багато у 18ть років таких вчених?
є ті хто стріляють а є ті хто думає головою
А є ті хто думає що він може думати.
уявляю всі пішли в армію!!! це ж жах
А майже всі і ходили. Нормально.
у вас свої цінності у інших свої.
Так, у когось Батьківщина, а у когось:
в доларовому еквіваленті.
інтелектуальними. подивіться хто зараз йде в армію!!!
Дивно чути від людини далекої від армії. Інтелект через паркан заміряли? Даремно так про село. працелюбство (для вчених також)- дає кращі результати ніж початкова підготовка лінивих паничів.
з кого має вирости еліта??
з вас, інтеллектуалів. Чого ж не йдете піднімати інтеллектуальній рівень армії, а вимірюєте патріотизм в доларовому еквіваленті?
Люди, які закінчили військові навчальні заклади і працюють по спеціальності, називаються військовими і одержують зарплату.
особистий інтерес!!
Зарплату треба відробляти. Таку, якою вона є. Розмір її людина знає якщо не з домовленості при прийомі, то- з першої получки. не хочеш- вільний. Нащо ж халтурити.
патріотизм вимірює в доларовому еквіваленті
от, ще не можу звязати до купи такі різні, на мій погляд, Ваші інтеллектуальні дослідження:
1- в армії мало платять (тому ми туди не підемо)
2- в армію йдуть ті, хто "патріотизм вимірює в доларовому еквіваленті"
І уточнення: коли я кажу, що хлопцям армія не шкодить, то маю на увазі строкову службу, а не кадрову армію. От в кадрову- інтеллектуалів( :D) пускати не можна, не те що заганяти.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Ігор_О від 28 Квітня 2009, 15:31:39
Я також служив в армії, 1986-1988 р.р. На кордоні тоді ще Союзу. Вважаю, що це пішло мені на користь. Але я знаю і таких людей, що краще би туди не ходили. Як кажуть, кожному - своє. Тому, на мою думку, армія повинна бути професійною. Але це відхід від теми.

Що може дати Україні НАТО? Є багато факторів, вони мають і плюси, і мінуси. Геополітичний, економічний, етичний, технологічний... Не зациклюйтесь лише на деяких.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: bornslippy від 28 Квітня 2009, 22:14:43
Багато у 18ть років таких вчених?
якщо він піде в армію то наврядчи ним стане!!!
А є ті хто думає що він може думати.
так само як і ті що думають що можуть стріляти!!
А майже всі і ходили. Нормально.
звичайно байдуже який спеіаліст головне що б грудь в ардєнах!!! нормально країну розвалили!!!
Так, у когось Батьківщина, а у когось:
так у когось говорити а у когось робити!!!! ;)
Дивно чути від людини далекої від армії. Інтелект через паркан заміряли?
читайте весь пост. чи ви заперечуєте що в селі рівень навчання нижчий!!!
працелюбство (для вчених також)- дає кращі результати ніж початкова підготовка лінивих паничів.
ви в армії служили чи грядки садили чи може корів пасли????
 :unknow
з вас, інтеллектуалів. Чого ж не йдете піднімати інтеллектуальній рівень армії
а може давайте ви будете фотомоделлю чи краще балериною. кожному своє!!!!
а вимірюєте патріотизм в доларовому еквіваленті?
впевнений що ви продали б батіківщину і свій патріотизм за кругленьку сумму!!! вибачте а ви ким працюєте???? чому не йдете в армію і не покажете всім приклад який ви чесний непідкупниі вмієте жити на 2000 грн в місяць!!!!
Люди, які закінчили військові навчальні заклади і працюють по спеціальності, називаються військовими і одержують зарплату.
дійсно??? вперед у вас вже є всі знання !!!
Зарплату треба відробляти. Таку, якою вона є. Розмір її людина знає якщо не з домовленості при прийомі, то- з першої получки. не хочеш- вільний. Нащо ж халтурити.
от трозмір тої зарплати люди і відробляють!!!
от, ще не можу звязати до купи такі різні, на мій погляд, Ваші інтеллектуальні дослідження:
спробуйте підвищити свої!!!! ;) звяжіть до купи солдата і його керівника котрий розпродує зброю на ліво!!! і увас все вийде!!! :)
Я також служив в армії, 1986-1988 р.р. На кордоні тоді ще Союзу. Вважаю, що це пішло мені на користь. Але я знаю і таких людей, що краще би туди не ходили. Як кажуть, кожному - своє. Тому, на мою думку, армія повинна бути професійною. Але це відхід від теми.
отож 
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 03 Вересня 2009, 20:25:14
Каддафи: Украина, Беларусь и Россия всегда будут вместе
Ливийский лидер Муаммар Каддафи призывает Россию и Украину у расширению сотрудничества
Приховано: Показати

- На мой взгляд, вам, соседям, жить вместе и надо больше сотрудничать. Я думаю, что в Украине опасаются того, что Россия своей мощью может навязать ей свое влияние. Эти опасения напрасны. Россия - партнер, соратник, она выше того, чтобы делать подобные вещи. Как объединяется Европа, так и Россия может объединиться с близлежащими странами, как во времена СССР, - сказал он в интервью, показанном телеканалом Вести-24 в четверг.

- И сколько бы ни принимались попытки по разделению, Украина, Россия и Беларусь останутся вместе. В случае же вступления Украины и Беларуси в ЕС, на них будут смотреть как на чужаков. Их будут считать восточными, второсортными", - считает Муаммар Каддафи.

- Между Россией и Украиной есть ряд опасных проблем. В особенности из-за текущего нагнетания обстановки. Это может привести к опасным последствиям для народов Украины и России. И данная ситуация является весьма сложной. Позиция наших украинских друзей сводится к следующему: они хотят гарантий независимости и дальнейшего процветания. Российская же сторона не противится этому, более того, поддерживает их, заявляет при этом, что не станет источником угрозы независимости Украины, - пояснил ливийский лидер.

- Что же до гарантий независимости, то их реализация может ударить по независимости России. Украина считает гарантом своей независимости НАТО, ЕС. Приход же в НАТО Украины означает угрозу независимости России. Военачальники Украины говорят, что они не позволяют западным базам располагаться у себя. На это Россия отвечает: если Украина вольется в НАТО, то это станет уже территорией НАТО, войска Украины станут частью войск НАТО. Это опасная вещь, сиюминутно ставящая под удар безопасность России, - сказал Муаммар Каддафи.

Что касается проблем отношений России и Запада, то, по словам лидера Ливийской Джамахирии, «вызваны они тем, что есть попытка изолировать Россию и отправлять газ из азиатского региона в Европу через Украину», передает Интерфакс.

Павел Нек, обозреватель «Наш Век»
[/cut]
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: BanderiveC від 03 Вересня 2009, 21:37:28
Россия - партнер, соратник, она выше того, чтобы делать подобные вещи.
  =)) Насмішив від душі ! Особливо там де "она выше того, чтобы делать подобные вещи !"  :D Грузія, Чечня і Афганістан тоже колись думали шо "она выше того, чтобы делать подобные вещи !" !!!!!!!

Их будут считать восточными, второсортными
А зараз вони нас тіпа за першосортних вважають ! Маразм і ще раз маразм ! Ох, як Росія НАТО боїться !  :)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 03 Вересня 2009, 22:14:22
Насмішив від душі !
Не треба сміятись! Якщо би Каддафі не розумівся на геополітиці, Лівія би не стала першою країною в Африці
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: BanderiveC від 03 Вересня 2009, 22:26:01
А хто сказав шо Лівія перша країна в Африці ?  :unknow Ти шось путаєш  :!!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 03 Вересня 2009, 22:33:41
Лівія - перша країна в Африці
1) за політичним впливом - лідер Лівії має величезний політичний вплив на лідерів багатьох країн Африки
2) за економічними показниками - найбільший ВВП на душу населення (більший від України в 3 рази) і дедалі зростає
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: BanderiveC від 03 Вересня 2009, 22:39:35
лідер Лівії має величезний політичний вплив на лідерів багатьох країн Африки
Ну це ми вже замітили з його звернень, шо він любить лізти туда, куди зовсім не треба лізти !!!

за економічними показниками - найбільший ВВП на душу населення (більший від України в 3 рази) і дедалі зростає
То, шо він більший в n разів не спорю, але ви шось про ПАР забули геть чисто - найбільш індустріально розвинену країну в Африці !
І як можна виносити для порівняння - ДИКАРІВ, які не знають шо таке демократія ! Той Каддафі уже там дуже довго править ! Це аля бацька Лукашенка !
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 03 Вересня 2009, 22:48:46
Стосовно п.1)

Муаммар Каддафи назван "королем королей" Африки
Приховано: Показати

Ливийский лидер Муамар Каддафи на первой в истории встрече африканских королей, султанов, эмиров, шейхов и вождей племен объявлен "королем королей Африки", сообщает РИА Новости.

Встреча проходила в ливийском городе Бенгази на востоке страны и была посвящена 39-й годовщине ливийской революции, в результате которой Каддафи пришел к власти.

Бессменный лидер ливийской революции получил почетный титул "за огромный вклад в дело освобождения, объединения и стабильности на африканском континенте".

Участники встречи решили также создать специальный секретариат со штаб-квартирой в ливийском городе Сирт, который будет заниматься подготовкой и контролем за претворением в жизнь решений встреч "африканской элиты".

Подобные форумы теперь будут проходить ежегодно 9 сентября, и возглавлять их неизменно будет "король королей Африки".

Африканские представители также поставили перед собой задачу добиться во время предстоящего в 2009 году в Аддис-Абебе очередного саммита стран-членов Африканского союза (АС) создания всеафриканского правительства, куда войдут главы МИД стран черного континента, а также министры обороны, торговли, транспорта и коммуникаций. Африканцы также выскажутся за выпуск единой африканской валюты и введение единых для всех жителей континента паспортов.

Встреча африканских монархов прошла в Бенгази по инициативе Каддафи и собрала за "круглым столом" несколько десятков королей, султанов, эмиров и племенных шейхов государств региона.

Ливийский лидер Каддафи уже много лет выступает за создание Соединенных штатов Африки с единым правительством, общей внешней политикой и экономическим пространством.


Стосовно п.2)

Номінальний валовий внутрішній продукт на душу населення за даними МВФ
Лівія      9,372 USD   53 місце
Україна  3,046 USD   98 місце

І як можна виносити для порівняння - ДИКАРІВ, які не знають шо таке демократія ! Той Каддафі уже там дуже довго править ! Це аля бацька Лукашенка !
Каддафі: "Ливия - единственное в мире демократическое государство"
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: BanderiveC від 03 Вересня 2009, 22:53:31
Ливийский лидер Муамар Каддафи на первой в истории встрече африканских королей, султанов, эмиров, шейхов и вождей племен объявлен "королем королей Африки", сообщает РИА Новости.
Ви бачили тут слово президент ?
Каддафі: "Ливия - единственное в мире демократическое государство"
Ага, я так само можу написати: "Україна - єдина країна в світі, де депутати не крадуть !"
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 03 Вересня 2009, 23:21:01
Ви бачили тут слово президент ?
Де Ви бачили, щоб в Африці реальну владу мав президент?

Ага, я так само можу написати: "Україна - єдина країна в світі, де депутати не крадуть !"
У Лівії не буде міністерств, а прибутки з нафти розподілять між громадянами
Приховано: Показати

3 березня 2008 р., 14:05


Лідер лівійської революції Муаммар Каддафі повідомив сьогодні, 3 березня, що ліквідує державний апарат і, таким чином, передає всю повноту влади народу, зокрема контроль за нафтовими багатствами країни, повідомляє РИА "Новости" з посиланням на арабські ЗМІ.

За його словами, "державний апарат - це спрут, який поглинає народні багатства, не виконуючи покладені на нього функції".

У своїй заяві він закликав скасувати народні комітети (міністерства), створені свого часу відповідно до статутів "Зеленої книги", автором якої є сам Каддафі.

Також він зазначив, що залишаться лише ключові відомства, які гарантують суверенітет Лівії. До таких Каддафі відніс народні комітети закордонних і внутрішніх справ, оборони і інфраструктури.

Він переконаний, що зрештою переможе бідність, розподіливши порівну між громадянами Лівії прибутки від продажу нафти.

Каддафі заявив, що кожна родина отримуватиме щомісячно по 5 тисяч лівійських динарів (4 тисячі 166 доларів).

За його словами, ці гроші можуть використовуватися як для задоволення потреб громадян, так і для створення підприємств малого бізнесу.

Він зазначив, що "державний апарат не впорався із розподілом доходів від продажу нафти".

За його словами, країна щорічно витрачала 37 мільярдів доларів, але так і не зуміла забезпечити зростання виробництва і надання гідних послуг народу.

Каддафі повідомив, що з часом, в управління громадян перейдуть і такі об'єкти інфраструктури як лікарні і освітні установи, таким чином, профільні міністерства більше не будуть затребувані. За його словами, нові органи управління сформуються народом "стихійно" на місцях громадянами країни і будуть ефективнішими.

Відповідь від: 03 Вересня 2009, 23:17:46
Ливия - единственное в мире демократическое государство
2006-03-24 08:20:02

Ливия – единственное в мире демократическое государство, — заявил ливийский лидер Муаммар Каддафи, выступив с лекцией по телемосту перед участниками конференции в Колумбийском университете.
Он утверждает, что ливийская политическая система совершеннее, чем парламентские и представительные демократии Запада, которые Каддафи назвал “фарсовыми” и “мошенническими”. Отвечая на вопрос о свободе слова в Ливии, он сказал: ”Каждый ливиец может высказать свои взгляды на съезде”.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 03 Вересня 2009, 23:28:17
Каждый ливиец может высказать свои взгляды на съезде
Правильно! Нема що собі під ніс сваритися. Вийшов на зїзді, сказав, сів або пропав.
Спокій і демократія.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: BanderiveC від 03 Вересня 2009, 23:34:40
Де Ви бачили, щоб в Африці реальну владу мав президент?
ПАР !
Демократія - це зовсім не тоді, коли країною править одна людина більше 40 років ! Не називайте Лівію - демократією ! Там особлива форма правління, не подібна на жодну світову ! І Каддафі її ідеолог ! Побачите, що буде з Лівією якшо він помре ! Отоді то виплеве то - шо ви називаєте лівійською демократією ! Каддафі - військовий диктатор ! І ВВП на душу населення там такий великий, бо є НАФТА !
І я взагалі, не можу зрозуміти чого православний священник так палко підтримує і возвеличує країну, політ. система якої побудована на КОРАНІ ? Де логіка ?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 04 Вересня 2009, 00:00:26
чого православний священник
Підпис над картинкою - то пришпіл  :) дворічної давності, треба попросити адміністрацію дати мені нове звання. Я подумаю яке.

І ВВП на душу населення там такий великий, бо є НАФТА !
А у нас чорноземи, уранові руди, Карпати, Крим, залізниці, авіабудування, ракетобудування, машинобудування, наука, освіта, культура. І газ і нафта є - але дістати не можемо. Потрібна залізна рука - Янукович, і повноваження щоб як у Кучми
Відповідь від: 03 Вересня 2009, 23:54:08
І ніякої "демократії" на західний взірець - вона нам не підходить.
І ніякого НАТО!
Відповідь від: 03 Вересня 2009, 23:56:21
політ. система якої побудована на КОРАНІ ?
"Зелена книга" + закони шаріату
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: BanderiveC від 04 Вересня 2009, 00:19:58
Раз ви релігійна людина, чого в вас підпис цар і священник (не важливо чи це було 2 роки тому чи тепер) ? Хіба це не гріх називати себе ЦАРЕМ ?  :unknow
А то шо Янукович залізна рука - це так ! І ЗОНУ пройшов, і яйцями закидували - вистояв ! Прям Iron-men якийсь ! Робокоп віддихає !

А впринципі не так і важливо чи в нього залізна рука чи нє ! Важливо, які він принципи сповідує, а сповідує він далеко не патріотичні принципи, бо Російська мова для нього 2-га державна, УПА - нацики паршиві, а з українських традицій йому головне бухнути нормально ! Вам пане впринципі десь там в Тріполі і все одно ! Там ж є нафта і Каддафі, а я тут не хочу, щоб в Україні говорили Російською (тим більше шо Українська одна з наймилозвучніших у світі) і не визнавали людей, які віддали життя за цю державу, бо в мене є одна мова - УКРАЇНСЬКА ! Ви скажете, що в україні багато рус.мовного населення - а хіба їх хтось щемить ? Най говорять хоч на Японській, але в Україні - одна державна УКРАЇНСЬКА мова !

Відповідь від: 04 Вересня 2009, 00:16:01
І ніякої "демократії" на західний взірець - вона нам не підходить.
А шо нам підходить ? Голодомор і концлагера ?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 04 Вересня 2009, 00:27:22
Раз ви релігійна людина, чого в вас підпис цар і священник (не важливо чи це було 2 роки тому чи тепер) ? Хіба це не гріх називати себе ЦАРЕМ ?
У харизматів (де я заблукав у свій час, будучи номінально православним) так тлумачаться слова апостола Петра: "Ви - священство царське"

Важливо, які він принципи сповідує, а сповідує він далеко не патріотичні принципи, бо Російська мова для нього 2-га державна, УПА - нацики паршиві, а з українських традицій йому головне бухнути нормально ! Вам пане впринципі десь там в Тріполі і все одно ! Там ж є нафта і Каддафі, а я тут не хочу, щоб в Україні говорили Російською (тим більше шо Українська одна з наймилозвучніших у світі) і не визнавали людей, які віддали життя за цю державу, бо в мене є одна мова - УКРАЇНСЬКА !
А з Януковича я ікону не роблю. Проте в його програмі є пункт, що переважає всі решта, - "НАТО - НІ!"
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: BanderiveC від 04 Вересня 2009, 00:36:46
"НАТО - НІ!"
НАТО - ТАК !  :)
Відповідь від: 04 Вересня 2009, 00:31:16
doktor-maks, Ви підтримуєте те, що Росія прямо втручається в українські внутрішні справи і нагло плює в лице українців ?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 04 Вересня 2009, 09:18:48
Ну ви вже обоє гарно висловилися, тому продовжуйте пліз аргументовано, а не просто "Ні" "Так".

Мені сподобалося, що писав Бандерівець і я зрозумів нарешті чого Др.Макс за Януковича.

Особисто я за відповідь НАТО - так, але пізніше.
Коли пізніше? А тоді коли і більшість населення того захоче і коли Росія вже сама буде мати хоча б якесь там початкове членство у ньому. А таке рано чи пізно буде.

Те, що казав Каддафі чогось дуже дивно збігається з позицією кремля. А насправді у кремля завжди подвійні стандарти.
Наприклад з газом. Коли говориться, а чо ми маємо продавати дешевше для України і продають дешевше Білорусі.
Тоді коли так як і Україна проводять спільні з НАТО навчання і говорять, що йдуть у Європу, але кричать аби ми таке не робили.

Янукович балабол і то що він зараз заявляє всього лиш передвиборні обіцянки. Робити він буде те, що скаже батяня і іже с нім.

Навіть якби ми вибрали Ющенка то ніякого НАТО і в помині не було б впродовж 5 років.
Не кажу вже про Тимошенко.
Яценюк би юлив як хотів, тому про нього навіть не говорю.
Решта навіть уявно нікуди не пройдуть, тому нема про що балакати.

Зараз Медведпут чого так хорохолиться, та бо бачить що або Юля або Яник буде президентом, тому він вже не облажається як попередніх виборів.
Так НАТО не буде ще років 10, але і не буде того, що хоче Путін. То його знов хохли розводять  :drink
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: BanderiveC від 04 Вересня 2009, 09:40:55
Так НАТО не буде ще років 10
З цим я погоджуюсь ! Основна проблема - це зміна конституції, яку без адекватної більшості впарламенті змінити не можна ! А через 10 років я впевнений шо за НАТО буде близько 70% населення України.

Впринципі, я розумію тепер чого doctor-maks проти НАТО ! Це все називається промивка мозгів ! Будучи довший час в Лівії - йому, мабуть, постійно місцеві ЗМІ внушали - НАТО це зло, а Росія - це друг !
Відповідь від: 04 Вересня 2009, 09:34:47
І ще скажу на рахунок Януковича. Він настільки тупий, що ставши президентом може кинути всіх, Росію в тому числі, і возомнити себе ІМПЕРАТОРОМ ! Буде шось на кшатлт Лукашенка !
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 04 Вересня 2009, 09:40:57
Трохи знаю Макса, тому думаю така позиція у нього була і до того.

Мене дивує позиція Ющенка. Він же знає, що якби сьогодні був референдум, то більшість проголосувала б проти. Він також знає позицію Росії і неврівноваженість її лідерів. Нащо дрочитися з п'яним  ведмедем хорим на шизофренію із манічкою величі. Хіба то дії мудрого керівника. Ми все сміялися із Кравчука доки не пройшли роки і ми не зрозуміли, що то добре бути хитрим лисом.

Як кажуть "політика дуже тонка штука. Бачив як комар пісяє? От політика ще тонше." 
А ми як би перший раз у перший клас.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: BanderiveC від 04 Вересня 2009, 09:43:38
Бачив як комар пісяє? От політика ще тонше
:) Гарно сказано !
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 04 Вересня 2009, 09:48:13
Вже Саакашвіллі діяв "влоб" а  :moskali лиш того чекали. І що? Помогло НАТО? Чи друг-Америка помогла?
Треба діяти так, щоб не було контраргументів.
От провели роз'яснювальну роботу, проголосували люди більшістю "за" і тоді що вже Путін зробить? Народ хоче в НАТО.

А то зараз так виглядає, ніби я кричу що хочу Клаву Шифер, а чи вона мене хоче то я й не питав.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: BanderiveC від 04 Вересня 2009, 09:49:29
Після звернення Медвєдя Ющенко шось там активно заговорив про Ядерну зброю і повернення Україні ядерного потенціалу  :)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 04 Вересня 2009, 10:01:10
Та ми її коли віддавали то був час ейфорії від настання незалежності.
Документально (тобто на папері) все було гарно. Взамін нам мали дати бабки на Чорнобиль і гарантії колективної безпеки.
Але пройшов час і зараз тим папером певно  знаєте самі що мож зробити.
Треба пробувати зараз брати за яйці тих хто там підписав (маю на увазі ті країни) і або поновити договір або навіть створити таке собі міні нато (причорноморське).
А забирати ніхто назад не буде, бо по-перше то майже все знищили, а по друге то не аргумент. Навіть якби ми і надалі мали ядерну зброю Росія так само би пригала як і пригає тепер. Америка ж пригає на П. Корею.
Всі розуміють, що ту зброю не застосують. У випадку з Кореєю то би виглядало так, що Корея пускає ракету, а через 15 хв. нема кореї.
Може би Європа більше сикала у майтки коли б бачила, що під боком дві ядерні держави гарчать одна на одну, але швидше за усе навпаки би тихо сиділа.
Приклад. Той же газ.
Москаль брехав що то ми не пускаємо, а Європа мерзне.
Приїхали спостерігачі, сказали що ми пускаємо, брати юги і болгари загавкали що ми вас всіх засудимо і що?
Що ,  засудили?   :)
Ніхто проти мавпи з гранатою не рипається.
От і нам нема чого її дражнити.
бо коли йдеться про життя людей, буває що принципи доводиться запихати глибоко.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: яничар від 13 Вересня 2009, 17:45:36
ви шось про ПАР забули геть чисто - найбільш індустріально розвинену країну в Африці !
І як можна виносити для порівняння - ДИКАРІВ, які не знають шо таке демократія
в ПАР уже відмовилися від апартеїду?
Може десь розкажете, як неДИКУН, що таке демократія і як вона звязана з добробутом населення?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 09 Вересня 2014, 13:14:01
Думаю правильна позиція
Приховано: Показати
http://www.eurointegration.com.ua/experts/2014/09/9/7025819/
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: vover від 09 Вересня 2014, 14:21:52
Думаю якби зараз провести переголосування по цій темі проценти би значно помінялись :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 09 Вересня 2014, 15:14:15
Так, але підіймати зараз то питання то популізм!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: vover від 09 Вересня 2014, 15:36:04
Цитувати (вибране)
Так, але підіймати зараз то питання то популізм!
Ну так треба Тимошенко на чомусь грати ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: sokol від 11 Вересня 2014, 22:11:18
Цікаво, із яким озброєнням ви хочете вступати в НАТО. Палиці, віники, лопати, ступа баби яги і матюки. За який кошт проводити переозброєння, якщо в нас на дороги, соціальні програми, медицину не вистачає коштів. А якщо кошти виділяються, то їх розкрадають, відсотків 50, або і всіх 100.
Це все одно, що запропонувати вам поселити циганів до себе в дім.
А взагалі то, в мене склалось враження, що даний форум створений для того, щоб одні форумці висловлювались про рожеве майбутнє в складі: ЄС, НАТО, демократичних альянсів..., а інші підтакували і доповнювали рожеву картину. Все це нагадує наркоманів, які також бачать яскраві і контрастні марева, але до моменту поки не пройде "кайф", а потім починається ломка. Так само тут. Розчарування від помаранчевої революції пройшло, почалось марево євромайдану. Тепер ламаю собі голову, яким буде наступне мариво...
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 11 Вересня 2014, 23:47:54
А взагалі то, в мене склалось враження, що даний форум створений для того, щоб
Ти абсолютно правий!

Тому якщо відчуваєш себе обділеним - іди наДонбас!  :drink
Відповідь від: 11 Вересня 2014, 23:41:58
.http://www.youtube.com/watch?v=XDk8lGeiCY4
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: sokol від 12 Вересня 2014, 20:50:35
Цитувати (вибране)
Тому якщо відчуваєш себе обділеним - іди на
Якщо у вас немає інших аргументів то що тут можна сказати:-"пошел бы я, да очередь твоя"
Приховано: Показати

Згадую тут відповідав в темах користувача з ніком yaro my. Повідомлення були змістовні, розгорнуті, містили посилання на певні факти, події. Даний користувач своїми відповідями викликав у тутешньої публіки самовільне виділення будматеріалів ректальим методом. Тому не в змозі щось протиставити, його позбулись з допомогою банщика. Мабуть всі хто має власну думку і позицію (відмінну від пропаганди створюваної ЗМІ) тут розглядаються як єретики. Тому в цьому випадку я себе бачу в ситуації Шурика з кавказької полонянки, коли його привезли в божевільню. Тільки не розумію одного, якщо тут всі такі патріоти, чому на АТО не їдете. Диванним воїном бути легше, чи борзі на відстані.

Будьте обережні, тому, що один персонаж мав необережність в коментарях
http://www.youtube.com/watch?v=-QzFzlNF-Gk
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 12 Вересня 2014, 20:54:38
Тому в цьому випадку я себе бачу в ситуації Шурика з кавказької полонянки, коли його привезли в божевільню.
але продовжую писати
 :=) :=) :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: oleg1981 від 13 Вересня 2014, 14:15:17
А чого тут бавитись.Скажем просто,sokol-  тобі сюда http://natribu.org/
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Ivasik Telesik від 13 Вересня 2014, 17:19:09
Ну там бідака був в меншості в ворожо настроєному середовищі.А ти смердюча вата зараз тоже в такому становищі в Калуші..Дивись щоб незабаром не вийшло відео з блеющим Соколом..  Повір це набагато краще для тебе буде ніж десь валятись з розпоротим животом як Рибак..
Цитувати (вибране)
Тому якщо відчуваєш себе обділеним - іди на
Якщо у вас немає інших аргументів то що тут можна сказати:-"пошел бы я, да очередь твоя"
Приховано: Показати

Згадую тут відповідав в темах користувача з ніком yaro my. Повідомлення були змістовні, розгорнуті, містили посилання на певні факти, події. Даний користувач своїми відповідями викликав у тутешньої публіки самовільне виділення будматеріалів ректальим методом. Тому не в змозі щось протиставити, його позбулись з допомогою банщика. Мабуть всі хто має власну думку і позицію (відмінну від пропаганди створюваної ЗМІ) тут розглядаються як єретики. Тому в цьому випадку я себе бачу в ситуації Шурика з кавказької полонянки, коли його привезли в божевільню. Тільки не розумію одного, якщо тут всі такі патріоти, чому на АТО не їдете. Диванним воїном бути легше, чи борзі на відстані.

Будьте обережні, тому, що один персонаж мав необережність в коментарях
http://www.youtube.com/watch?v=-QzFzlNF-Gk
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: sokol від 14 Вересня 2014, 22:03:55
А чого тут бавитись.Скажем просто,sokol-  тобі сюда http://natribu.org/
На це я вже давав відповідь. Пошел бы я да очередь твоя. :P
Цитувати (вибране)
Ну там бідака був в меншості в ворожо настроєному середовищі.
Йому дали ніж і запевнили в безпеці. А ви диванний воїне краще їдьте на АТО, а не тут демагогію розводьте  :ganba
Цитувати (вибране)
А ти смердюча вата зараз тоже в такому становищі в Калуші
Я не вата і не в такому становищі, я сиджу вдома, а ти поки не пізно, їжака голим задом полякай, а то вони в сплячку скоро впадуть. Що можу про вас сказати
(http://i60.tinypic.com/av0bc4.jpg)

Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: DVania від 17 Листопада 2014, 13:12:08
Украина имееет перспективу для вступления в Европейский Союз, но пока не готова вступать в Северноатлантический альянс. Об этом в понедельник, 17 ноября, заявил президент Украины Петр Порошенко.
http://nbnews.com.ua/ru/news/136829/
Відповідь від: 17 Листопада 2014, 13:06:34
Здається пора вже зрозуміти ,що для України все залишається за порогом .І нато і єс.
(http://imagizer.imageshack.com/img913/9243/9scMxh.jpg) (http://www.freeonlinephotoeditor.com/?yygpKbDS18.MTUzPrEot0gMxUoszEpOz9ZLzc4Hi6ZaGxvqWRiZAojjZtyJDL6sgHQA)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 17 Листопада 2014, 16:05:16
Здається пора вже зрозуміти ,що для України все залишається за порогом .І нато і єс.

щоб туди вступити то треба відповідати їхнім вимогам . у нас же далеко що до одного що до іншого
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 22 Листопада 2014, 01:49:24
Чи варто Україні вступати в НАТО? Як Ви вважаєте?

Однозначно

Але є одно але

Цитувати (вибране)
Чтобы получить право претендовать на вступление в НАТО Украина обязана выполнить целый ряд жестких условий:

1. Не иметь никаких территориальных проблем и внутренних конфликтов.

почитати статут ООН
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: TRITONOS від 22 Листопада 2014, 02:38:26
почитати статут ООН
Та то НАТО створене аби раз у рік і то високосний пару держав відпрвляють по роті солдат пісюльками мірятись мовляв "Дивіться які ми сильні і ахуйенні" а воювати реально може тільки США  :unknow
Відповідь від: 22 Листопада 2014, 02:36:36
Тре війну штатам оголосити і за 20 хв здатись і тоді буде норм, тобто СШУ  :dopovid
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: doktor-maks від 10 Грудня 2014, 13:57:03
Членство України в НАТО не принесе нічого доброго - Бжезинський (http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/10/7047028/)
Середа, 10 грудня 2014, 11:21

я би додав
в теперішній ситуації Україну не чекають в НАТО
бо економічна та політична нестабільність,
територіальні проблеми і неконтрольований кордон

Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 10 Грудня 2014, 16:09:16
так ніхто україну в нато зараз і не прийме . одне слово оголосити намір про вступ , а друге - це відповідати всім вимогам . особливо в відношенні до зброї і армії . греція з турцією теж в нато і мають спірну територію , як це не дивно .
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 28 Січня 2016, 12:41:09
Цікаво, нащо то їм? Певно їх нагнули  :=)
Приховано: Показати
http://tyzhden.ua/News/157147
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 28 Січня 2016, 18:11:03
Цікаво, нащо то їм? Певно їх нагнули
А кого ти маєш на увазі "Їм" і "ЇХ" . Якщо чорногорський нарід , то вони добре помятають 1999-й коли НАТО їх бомбило. А от їх уряд разом з їх паханом , так зажралися , як наш Яник, і мають надію що вступивши в НАТО ще просидять біля руля , бо НАТО їх захистить від народу.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 28 Січня 2016, 18:27:35
Почитав новини. Виглядає, що принаймні з погляду опозиції так і є.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 28 Січня 2016, 20:38:19
Там же

В Укроборонпромі анонсували перехід на стандарти НАТО до 2020 року
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 28 Січня 2016, 20:44:23
Чи ще буде кому до того часу переходити  :facepalm: :(
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: asin від 19 Лютого 2016, 21:56:43
НАТО НЕ ПОДДЕРЖИТ Турцию в конфликте с Россией http://korrespondent.net/world/3632028-nato-ne-podderzhyt-turtsyui-v-konflykte-s-rossyei
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 19 Лютого 2016, 22:50:37
НАТО НЕ ПОДДЕРЖИТ Турцию в конфликте с Россией http://korrespondent.net/world/3632028-nato-ne-podderzhyt-turtsyui-v-konflykte-s-rossyei

згідно 5 статті уставу НАТО , при нападі на країну члена НАТО , альянс стає на захист , якщо Турція введе війська в Сирію , то тут Турція агресор і НАТО впрягатись за Турцію не буде . От так і будуть шмаляти один в одного через кордон  :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 22 Квітня 2016, 14:15:39
https://www.youtube.com/watch?v=7gQaBXRalrg

Супер вояки !!!  :good
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 18 Червня 2016, 09:31:12
У світлі останніх подій моя позиція по НАТО змінилася.
Реально, якщо вони вже сьогодні не збираються вступатися за Грузію, то точно "завтра" не будуть вступатися за Україну.
То ж нам доведеться утримувати велику армію. Не лише утримувати але і розвивати.
Тому мабуть нікуди вступати ми не будемо, (в обосрімом будущєм) але на стандарти НАТО в озброєнні - таки треба переходити. І як на сьогодні, то наші грошики мабуть лиш на половину за призначенням доходять  :(
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 18 Червня 2016, 09:46:32
У світлі останніх подій моя позиція по НАТО змінилася.
а що сi стало , я щось пропустив ? Останне що я чув вiд Парубiя , що Украiна не то що йде , а бiжить в НАТО

доречi вчора Пу на Пiтерському форумi вiдповiдав на дуже невдобнi питання про НАТО американського журналiста , кому цiкаво знайде
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 18 Червня 2016, 13:28:33
Так. Він там наплів як з горєчки, шо мол наші пацани знають всі думки ваших пацанів ще до того, як ті думки у них в голові виникають  :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 18 Червня 2016, 13:29:03
а що сi стало , я щось пропустив
якщо вони вже сьогодні не збираються вступатися за Грузію, то точно "завтра" не будуть вступатися за Україну.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 18 Червня 2016, 14:16:00
А що , на Грузiю хтось напав ?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 18 Червня 2016, 15:31:58
Та ні . кацапське міністєрства любві вирішило за допомогою міністерства миру організувати "прінюждєніє к міру" для Грузії і для цього спи відтяпало пару областей .
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: vover від 18 Червня 2016, 15:59:54
а що Грузія вже вступила в НАТО?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 18 Червня 2016, 16:25:47
А що - треба чекати поки грузинів повністю винищать лише тому , що вони не в нато ? та й ті же кацапи аж кипятком пісяють коли чують , що хтось хоче вступити в нато і потім починають махати ядерним дрючком перед всім світом .
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: vover від 18 Червня 2016, 16:43:00
Цитувати (вибране)
А що - треба чекати поки грузинів повністю винищать лише тому , що вони не в нато ?
а що ти б пішов за грузинів воювати? чи сина б послав? При чому що немає ніякого союзного договору. Так само зараз Росія б пішла війною на Україну і НАТО нічого б не робило. А от якби Україна була б в НАТО то це зовсім інша історія.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 18 Червня 2016, 19:07:49
Вовере, ну читай троха новини.
НАТО сикнуло і відкритим текстом сказало, що нєфіг до них ломитися - і так проти москаля вони підписку кидати не будуть.
Що ще не ясно?

Відповідно спасєніє утопающіх...

І тут я визнаю, що був неправий, а ті, хто казав, що нєфіг нам дуже на НАТО надіятися - були праві.
Відповідно нам спершу треба побудувати сучасну армію, ну таку, як Турецька (хоч на половину) ,а тоді нам і НАТО потрібне не буде.

А без армії ми не потрібні НАТО.

Висновок?

Далі може бути так, як є, або гірше. Ліпше тут не буде. Хто має сміливість і завзяття - ...
Ну ви мене зрозуміли.

І чим далі від москаля - тим краще.

І добре, щоб у вас навіть прізвище було якесь таке, щоб непонятно було звідки ви  :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 18 Червня 2016, 19:41:43
А без армії ми не потрібні НАТО.

Є країни , де армія взагалі мінімальна ( типу Естонії ) . І нічого - сидять собі в НАТО і не плачуть
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 18 Червня 2016, 19:46:28
а що ти б пішов за грузинів воювати? чи сина б послав?

А як нато воює проти ігілу чи інших ?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 18 Червня 2016, 21:14:30
А от якби Україна була б в НАТО то це зовсім інша історія.
Так вони і єрипіжуться, щоб ми навіть не пробували  :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: vover від 18 Червня 2016, 22:01:02
Цитувати (вибране)
А як нато воює проти ігілу чи інших ?
я звичайно спорити не буду бо точно не знаю, але мені здається що проти ігілу та інших воюють окремі країни, а не НАТО, це їхні особисті рішення там чи інакше воювати. НАТО створено для захисту, а не для нападу ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 18 Червня 2016, 23:28:49
але мені здається що проти ігілу та інших воюють окремі країни

Точно . Нато ще напевне і не воювало як таке    :-[
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 19 Червня 2016, 07:46:42
НАТО створено для захисту, а не для нападу
Точно , в 1999 захистили Югослaвiю , в 2001 захистили Афганiстан , далi захистили Iрак , потiм захистили Лiвiю , тепер в Сiрii захищають бiдних IГIЛовцiв вiд клятих мацкалiв . Миротворцi , що скажеш .  :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: asin від 22 Червня 2016, 16:08:20
А без армії ми не потрібні НАТО.

Є країни , де армія взагалі мінімальна ( типу Естонії ) . І нічого - сидять собі в НАТО і не плачуть
Не плачуть бо не усвідомлюють.
Цитата  "НАТО не сможет защитить страны Балтии в случае нападения России, считает командующий вооруженными силами США в Европе, генерал-лейтенант Фредерик Бен Ходжес. "Россия смогла бы захватить балтийские государства быстрее, чем мы бы там оказались, чтобы защитить их", - заявил он в интервью немецкой газете Die Zeit, опубликованном в среду, 22 июня.По словам генерал-лейтенанта, он согласен с оценкой военных аналитиков, согласно которой войска РФ смогли бы захватить столицы стран Балтии в течение 36-60 часов."
http://www.dw.com/ru/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%83%D1%8E%D1%89%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D1%81%D1%88%D0%B0-%D0%B2-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D1%81%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D1%82-%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%8B-%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D1%82%D0%B8%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D1%80%D1%84/a-19347574?maca=rus-rss_rus_UkrNet_All-4190-xml
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 22 Червня 2016, 16:16:04
Не плачуть бо не усвідомлюють.

та чомусь до сраного кацапстану не дуже мріють  присобачитись
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: asin від 22 Червня 2016, 16:26:52
Тут мова не йде чи мріють .А чи захистить іх НАТО.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 22 Червня 2016, 16:33:25
Наведена цитата ненова. Після того почали трохи робити кроки назустріч Прибалтиці  ;)
Перекинули трохи техніки і людей.
Не буде Пу на них нападати ані відкрито, ані гібридно і якраз через те, що вони члени НАТО.

Але щодо нас це не той варінт.
Нас просто тупо не візьмуть.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 22 Червня 2016, 17:21:56
А чи захистить іх НАТО.

Якщо нато чесно призналось , що не встигне - то тут немає чого гадати . Але що від цього змінюється ? Захопивши прибалтику кацапстан розпочне війну з нато , а це уже інша справа .
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 22 Червня 2016, 17:36:55
Тому то вони і не розпочинатимуть. І якби ми були в НАТО - теж би не починали.
Але ми не встигли. Зараз вже пізно.
Та і НАТО само по собі позиції здає.
Потрбно спершу розвивати державу, а вже тоді армію. Пу то знає і не дасть.
А наші дєятелі ще йому супер посприяють.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 22 Червня 2016, 20:10:11
https://www.youtube.com/watch?v=jFK8zWgFzFg

Говорило їхало , всралось , приїхало  :D
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 25 Червня 2016, 10:07:20
Польща змінить плани з забезпечення саміту НАТО через витік інформації

Головна комендатура польської поліції в незахищеному електронному повідомленні відправила на десятки адрес детальні плани щодо забезпечення безпеки на саміті НАТО у липні.
Про це повідомляє Gazeta Wyborcza.
Тепер усі плани будуть змінені, оскільки немає гарантії, що вони не потрапили в чужі руки.

http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/06/24/7051242/

Валимо в НАТО , там ще той бардак , не то що в нас  ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 25 Червня 2016, 19:19:10
Валимо в НАТО , там ще той бардак , не то що в нас

Точно . В нас настільки супер порядок , що ніяким там натам і не снилось  :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: mastaka від 25 Липня 2016, 17:59:40
А що - треба чекати поки грузинів повністю винищать лише тому , що вони не в нато ? та й ті же кацапи аж кипятком пісяють коли чують , що хтось хоче вступити в нато і потім починають махати ядерним дрючком перед всім світом .
нас не візьмуть у нато, бо в нас є спірні територій і взагалі йде війна
Молдова он хоче відмовитись від Придністровя, бо хоче в нато
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 25 Липня 2016, 21:37:07

Молдова он хоче відмовитись від Придністровя, бо хоче в нато

Перший раз чую .  :o
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 25 Липня 2016, 22:14:00
нас не візьмуть у нато, бо в нас є спірні територій і взагалі йде війна
саме так
саме для того вона й зачиналась , зато ми танцюємо файно  :good
Молдова он хоче відмовитись від Придністровя, бо хоче в нато
зато у них вино дешеве  ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 25 Липня 2016, 22:18:22
зато ми танцюємо файно

Та ти ще й балєрун !  :o
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: asin від 06 Вересня 2016, 23:00:51
Neue Zürcher Zeitung: В НАТО более безопасно?

Общественность в Швеции колеблется из-за выбора направления в политике безопасности. Новый отчет о последствиях возможного вступления в НАТО разжигает дискуссию.               http://www.unian.net/world/1506978-neue-zrcher-zeitung-v-nato-bolee-bezopasno.html
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 07 Вересня 2016, 13:39:10
Полторак провел встречу с новым послом США в Украине Йованович

http://censor.net.ua/photo_news/404743/poltorak_provel_vstrechu_s_novym_poslom_ssha_v_ukraine_yiovanovich_fotoreportaj

В ходе встречи министр обороны проинформировал о ходе реформ и отметил, что достижения в реформировании армии были высоко оценены во время Варшавского саммита, где был принят Комплексный пакет помощи. Источник: http://censor.net.ua/p404743
Вiдзвiтувависi  перед паном  ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 07 Вересня 2016, 14:53:41
Вiдзвiтувависi  перед паном

Ось і чудово . Реформи треба проводити , на стандарти нато треба переходити  - на це все таки треба гроші . Якщо хтось дає ці гроші - то вони хочуть бути впевнені що такі як ти ці гроші не покрали на чергові камудристичні маразми .
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 07 Вересня 2016, 16:10:45
Реформи треба проводити , на стандарти нато треба переходити  - на це все таки треба гроші
Насмоктали  :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 07 Вересня 2016, 16:42:14
Це більше відноситься до національного виду спорту кацапів . Та же америка за минуле століття як мінімум 5 раз видавала безкоштовну жратву кацапам , щоб вони з голодухи і тупості не зїли один одного .
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 11 Вересня 2016, 14:50:10
 НАТО окружает Россию

    (отмечено голубым цветом)

(http://img-fotki.yandex.ru/get/52461/35931700.156/0_e1673_80248780_orig)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: sokol від 11 Вересня 2016, 21:38:24
НАТО окружает Россию
Особливо війни хоче Іран
(http://cs6.pikabu.ru/post_img/2015/07/28/7/1438078777_542197670.jpg)
http://pikabu.ru/story/iran_khochet_voynyi_3529434 (http://pikabu.ru/story/iran_khochet_voynyi_3529434)
Розмістився посеред американських воєнних баз.
Особливо кровожерним був СРСР - весь час кликав на себе біду. То план "дропшот", то операція "немыслимое", то план totality, ...Вже 25 років немає СРСР, а Штати все знаходять ворогів демократії. Завжди хтось винен. Якщо не Слободан Мілошевич то Саддам Хусейн, якщо не Каддафі, то Башар Асад, як не Янукович то Путін. А хто від їхніх бомбардувань здобув обіцяний достаток???
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 12 Вересня 2016, 22:11:57
..Вже 25 років немає СРСР, а Штати все знаходять ворогів демократії. Завжди хтось винен.
У них так має бути , військовий бюджет америки в 10 разів більший за російський . Якщо не буде ворога , прийдеться зменшувати бюджет , а хто на таке піде . Це ж робочі місця  ;) От вони й шукають собі неугодних по світу
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 12 Вересня 2016, 22:48:26
От вони й шукають собі неугодних по світу

От лошари ці мериканці. Почали би по списку всіх країн і робили би їх ворогами на певні роки . Типу на ці три роки головний ворог - Мексика , потім буде Гондурас , потім черга Нігерії . І всі задоволені , робочих місць море , всі щасливі  :=)    :=)   
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 14 Вересня 2016, 11:34:06
Почали би по списку всіх країн і робили би їх ворогами на певні роки .
В принципi так i вiдбуваеться . Менi також цiкаво хто наступний буде записаний в вороги Америки ?  ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 14 Вересня 2016, 13:44:38
Тут і думати не треба . Деякі прямо зі шкіри вилазять , доказуючи що вони воюють з Америкою ( правда на території України )
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 14 Вересня 2016, 14:07:27
Може порекомендувати тебе ? 
Думаеш вони прислухаються до думки своiх негрiв ?  :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 14 Вересня 2016, 14:20:35
Дум так. От одного з них навіть президентом зробили. Правда москалі кажуть що при нім їм зле сі жиє  :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 14 Вересня 2016, 14:58:04
Правда москалі кажуть що при нім їм зле сі жиє 
Мож подумати , що через це украiнцям краще стало жити  :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 14 Вересня 2016, 15:27:55
Мож подумати , що через це украiнцям краще стало жити

Мож подумати , що американці повинні українцям життя покращувати ? Тим більше , коли в Україні ще живуть тупі фанати совка і хйла  :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 15 Вересня 2016, 09:29:45
Мож подумати , що американці повинні українцям життя покращувати ?
Нiхто нiкому нiц не винен . 
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 15 Вересня 2016, 11:49:44
Нiхто нiкому нiц не винен .

Точно . Лише чомусь деяких аж шляк трафляє , коли американці дають гроші і вимагають РЕФОРМ !
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 20 Жовтня 2016, 21:04:20
Порошенко: мы надеемся, что наши партнеры в НАТО будут и дальше давить на Россию 20.10.16

https://www.youtube.com/watch?v=i_EkLEqeSMA  :prapor: :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 21 Жовтня 2016, 07:46:55
Та він зі своїм Мінськом далі їде. В принципі не може він так різько розвернутися, якщо сам кричав, що Мінськ то безальтернативно.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 27 Жовтня 2016, 10:59:49
http://kommersant.ru/doc/3125405
«У украинцев нет права войти в НАТО — русские этого не потерпят»

то же касается суверенного права Украины и Грузии вступить в НАТО — это не очень умный подход к международной политике. Малые государства в орбите великой державы не имеют никаких прав, когда речь заходит о формировании внешней политики. Ни одна страна в Западном полушарии не имеет в глазах США права заключить военный альянс с другой великой державой. США не считали, что Куба имеет право разместить советские ракеты на своей территории в 1960-х годах. Кубе, Мексике, Канаде, Бразилии никогда не будет позволено заключить военный альянс с Китаем. Когда живешь возле великой державы, главное — понять, что у тебя есть набор ограниченных возможностей. Украина существует по соседству с куда более мощной Россией, и украинцы должны понять: у них нет права войти в НАТО — русские этого не потерпят.
Подробнее: http://kommersant.ru/doc/3125405
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 27 Жовтня 2016, 18:46:29
«У украинцев нет права войти в НАТО — русские этого не потерпят»


та кацапи такі терпіли , що навіть якщо їх буде трахати слон - то будуть терпіти на радість чергового хйла кремля . На кацапів дивитись - то так і будемо в тому кацапському лайні дохнути . Ось фіни , поляки , прибалти на кацапів забили - і не мають  ніяких проблем .
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 28 Жовтня 2016, 21:35:11
https://www.theguardian.com/world/2016/oct/27/military-build-up-along-russias-border-no-cause-for-alarm
На протяжении большей части 1990-х годов, НАТО утратила свою логическое обоснование. В последние годы она была не хватает наличных денег. США неоднократно жаловались, что многие государства-члены не желают платить цену коллективной европейской безопасности. Для лучше или хуже, НАТО теперь имеет цель: содержать растущую и непредсказуемую угрозу Кремля.
НАТО и Россия играет опасную игру с военным наращиванием
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 02 Листопада 2016, 20:36:45
Вітер змінився. Про збереження "лиця" вже не йдеться... :=)
Москва очікує відновлення співпраці з НАТО – Лавров
Приховано: Показати
http://ukr.segodnya.ua/world/moskva-zhdet-vozobnovleniya-sotrudnichestva-s-nato-lavrov-766328.html
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 02 Листопада 2016, 21:37:02
Вітер змінився. Про збереження "лиця" вже не йдеться
Про що це ти ? Замiсть коментарiв подивись першоджерело , особливо цiкаво греки висловлюють свою позицiю . https://www.youtube.com/watch?v=OJvSCdvV-uQ
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 12 Листопада 2016, 15:18:11
Истерия о российской угрозе устраивается ради денег

https://www.youtube.com/watch?v=widWy2u3tDg
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 12 Листопада 2016, 17:38:46
НАТО відклав зимовий саміт через Трампа
http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/11/12/7057339/
Обрання Трампа, який під час кампанії називав НАТО "непотрібною організацією", викликало серйозне занепокоєння в Альянсі. ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 17 Січня 2017, 20:09:14
Глава "левых" в бундестаге предлагает включить Россию в европейскую систему безопасности
http://www.dw.com/ru/%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D1%8B%D1%85-%D0%B2-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B3%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B5%D1%82-%D0%B2%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8E-%D0%B2-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%8E-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/a-37163948?maca=rus-tco-dw

Председатель парламентской фракции Левой партии Сара Вагенкнехт после высказываний Дональда Трампа о НАТО заявила о необходимости создать в Европе новый оборонительный альянс с участием России.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 02 Лютого 2017, 21:13:30
Что важно для меня является отношение украинского населения. Четыре года назад, как раз 16 процентов выступают за членство Украины в НАТО. Сейчас это 54 процентов. Как президент, я обращаюсь думать о моих людей - и будет проведен референдум по вопросу о вступлении в НАТО. И когда украинцы проголосуют за, я буду делать все, чтобы добиться членства в альянсе.
http://www.morgenpost.de/politik/ausland/article209473203/Ukraine-Praesident-Poroschenko-Die-Nato-ist-unverzichtbar.html

А якщо вони того не схочуть ?  ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 03 Лютого 2017, 08:17:03
Гриценко вчора дуже чітко і правильно сказав. Ані за рік, ані за 5 нас туди не візьмуть, але по перше будувати свої збройні сили у альянсі дешевше і результативніше, а по друге ,якщо люди висловляться за то це буде як напрямок для планомірного впровадження стандартів НАТО.

Так що хоч і запізно (і зараз то швидше піар) але то правильний крок - оголосити про референдум.

Приховано: Показати
http://grytsenko.com.ua/blog/view-interv-ju-tyzhnevyku-2000.html

Стаття за 13-й рік, а вчора Гриценко говорив слово в слово те саме. Покажіть іншого нашого політика, щоб був таким же послідовним (і не в популізмі, як Тимошенко).
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 03 Лютого 2017, 09:57:36
Розлого про референдум
Приховано: Показати
http://fakty.ictv.ua/ua/ukraine/20170202-v-nato-cherez-referendum-shho-treba-zrobyt/
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 03 Лютого 2017, 10:54:54
І ще слушна думка Сергія Тарана
Цитувати (вибране)
Ніхто не має ілюзій - зараз Україну в НАТО не приймуть.


Але референдум ускладнить винесення євроатлантичного майбутнього України на геополітичний торг. Москва давно домагається, аби на Заході визнали, що Україна "ніколи не буде" членом НАТО, і на Заході є ті, хто готовий йти на такий «компроміс». Але після схвального референдуму західним москофілам буде складніше виконувати забаганки Путіна, бо тоді це буде воля всього українського народу, а демократичний вибір доведеться поважати…

Так, референдум не дає швидкого членства, але це символічний чин, який засвідчить консенсус політиків і суспільства щодо євроатлантичного вибору, і якби такий консенсус був в Україні, 5, 10 чи 15 років тому, у нас не було б війни зараз.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 03 Лютого 2017, 14:19:35
Так що хоч і запізно (і зараз то швидше піар) але то правильний крок - оголосити про референдум.

Не варто спішити про референдум . Треба просто поступово переходити на стандарти НАТО у всьому без різних референдумів чи голослівних заяв . Після того , як все буде зроблено ( років через 10-20 ) то тоді і НАТО само попросить Україну приєднатись . Не думаю , що до того часу кацапи Крим віддадуть і стануть "мирними як німці після 45-го року" . Так що це довга історія .
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 03 Лютого 2017, 15:30:30
Треба просто поступово переходити на стандарти НАТО
Треба?!
Кому треба?
Де документ, який змушує?

Читав інтерв'ю з Гриценком з 2013-го року?
Януковичу тоже було "треба" і шо?
А якщо завтра президентом буде Мураєв?
Йому як буде треба? Більше ніж Януковичу, чи менше?
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 03 Лютого 2017, 23:28:05
Треба?!
Кому треба?
Де документ, який змушує?

Ніхто нікого не змушує . Треба в загальному для українських військових . Стандарти НАТО це все таки не пусті слова .
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 20 Квітня 2017, 19:28:55
http://www.youtube.com/watch?v=RVBJrrQQXZg
Супер  :prapor: :prapor: :prapor: НАТО в Гаагу  ;)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 08 Червня 2017, 21:51:34
Столтенберг: вступить в НАТО Украине и Грузии не помешает даже Россия


Решение о вступлении в НАТО — самостоятельный выбор каждой страны и никакое другое государство не может этому помешать, даже Россия, заявил генеральный секретарь организации Йенс Столтенберг в интервью Le Figaro. По его словам, этот шаг зависит лишь от единогласия остальных членов НАТО, а также от соответствия страны — будь то Украина или Грузия — определённым критериям и требованиям альянса.

Двери НАТО всегда открыты, заявил генсек альянса Йенс Столтенберг в интервью Le Figaro. Однако чтобы вступить в организацию, нужно соответствовать её стандартам и требованиям по вопросам реформ, борьбы с коррупцией и верховенства права, заметил он, отвечая на вопрос о возможности присоединения к НАТО для Украины и Грузии.

Столтенберг также отметил: чтобы страна вступила в НАТО, все остальные члены организации должны быть на это согласны. «Ни в коем разе Россия не имеет и не будет иметь права блокировать этот процесс», — заявил он. По его словам, каждое государство имеет право самостоятельно выбирать свою судьбу и «даже Россия» не может делать этот выбор за него.

«Нужно также напомнить, что не НАТО расширяется на восток, а восточные страны приходят в НАТО», — отметил генсек. По его словам, альянс стал надеждой для бывших коммунистических стран, которые жили при диктатуре, а теперь стали демократиями.

Столтенберг также выразил уверенность, что, несмотря на неоднозначные комментарии Дональда Трампа, он будет соблюдать взятые США на себя обязательства. Во-первых, положение о коллективной обороне — это базовый принцип НАТО. Во-вторых, США подтвердили свои намерения, разместив дополнительные подразделения на востоке Европы. По его словам, с присоединения Крыма в 2014 году, наоборот, американское присутствие в Европе значительно усиливается.

НАТО — объединение демократических стран, и в этих странах к власти могут приходить политики разного рода. И всё же альянсу всегда удавалось найти согласие по ключевым вопросам, поскольку это в интересах всех стран, отмечает Йенс Столтенберг в интервью Le Figaro.

 

Это безобразие... А как же территориальные претензии?.. - возмущаются российские пропагандисты – Странам с территориальными претензиями в НАТО вступать не положено... Мы, что зря Донбасс и Абхазию захватывали? Этот скрипучий хорёк Столтенберг покусился на самое святое, на устав НАТО...

«Нужно также напомнить, что не НАТО расширяется на восток, а восточные страны приходят в НАТО», - объяснил Столтенберг. По его словам, альянс стал надеждой для бывших коммунистических стран, которые жили при диктатуре, а теперь стали демократиями.


Однако чтобы вступить в организацию, нужно соответствовать её стандартам и требованиям по вопросам реформ, борьбы с коррупцией и верховенства права, заявил Столтенберг.

С коррупцией?..Фух... – облегченно вздыхают российские пропагандисты, - Ну, это совсем другое дело. А то мы подумали, что их и вправду туда примут... Ложная тревога. Расходимся...
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 26 Червня 2017, 20:47:02
http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3864975/
НАТО не становится ближе
Депутаты ВР думают, что приблизились к НАТО. Но приблизились лишь в своих фантазиях.
8 июня депутаты скоропостижно приняли «исторический и фундаментальный» документ, который, по их мнению, приближает Украину к членству в НАТО. За закон «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно внешнеполитического курса Украины)», проголосовали 276 депутатов. И, согласно этому закону, Украина теперь не просто стремится к «стандартам НАТО», а застолбила за собой неукоснительный курс на обретение членства в этой организации.
Но даже сейчас – на пике националистической истерии – украинские высшие политики и чиновники не говорят о референдуме. Хотя НАТО – это еще одна тема, провоцирующая раскол среди украинцев. Язык, церковь, НАТО. Можно сюда же добавить федерализацию, Россию и отношения к событиям на Майдане. Любая из этих тем способна усугубить нынешний конфликт в украинском обществе. Поэтому те, кто выступает за референдум по НАТО, предлагают решать проблемный вопрос с помощью максимально компромиссного механизма – такого как всенародное волеизъявление.

Ну, и последнее. Правовые и политические последствия принятия такого закона. Правовых последствий нет и не будет. В который раз депутаты ВР тратят деньги налогоплательщиков, чтобы проголосовать за законы, которые ничего не дают нашей стране. Не дают ничего конструктивного, зато провоцируют дальнейшее противостояние в обществе, которое и без того зашкаливает.

Что касается гипотетического членства Украины в НАТО, то этот вопрос точно решается не в Киеве.
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 26 Червня 2017, 21:26:33
Ги ги . Ватні "ікзпєрди" уже патякали про безвіз     :=)    :=)  Результат як кажуть "на ліцо"  :=)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 13 Липня 2017, 16:52:55

https://www.facebook.com/dw.ukrainian/videos/1762984333715684/
Чи вступить колись Україна до НАТО? Заступник голови Європарламенту вважає, що ні. Чому - дивіться в нашому відео. ;)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 13 Липня 2017, 17:12:36
канєшна не вступить . Єдине питання є лише - ЯКОГО БІСА тупа ватка окупувала Крим і почала вбивати українців в Україні ?   :o 
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 15 Липня 2017, 22:27:57
https://www.forbes.com/sites/dougbandow/2017/07/14/ukraine-in-nato-america-should-reject-a-bad-idea-that-only-grows-worse-with-age/#5316715c9672
Украина В НАТО? Америка должна отвергнуть плохую идею, которая только ухудшается с возрастом :prapor:
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 16 Липня 2017, 02:32:08

Украина В НАТО? Америка должна отвергнуть плохую идею, которая только ухудшается с возрастом :prapor:


НАТО потрібне Україні в першу чергу . Уже переконались що то за кончєне  лайно та підарашка зі своїм сраним рюцкє міром
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 16 Липня 2017, 09:03:30
НАТО потрібне Україні в першу чергу
Так ето панятна . От тiльки в НАТО мислять - А оно нам надо , таке щастя за таки грошi  ;)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 16 Липня 2017, 14:41:39
От тiльки в НАТО мислять - А оно нам надо , таке щастя за таки грош

напевне так і є . Хоча якщо порівняти Україну з країнами Балтії - то все таки для НАТО Україна більш цікавіша .

 Але все таки Україні треба переходити на стандарти НАТО - після цього НАТО буде по іншому дивитись .

Все йде так як має бути . А ти Таде на всяк випадок починай вчити китайську мову - чомусь я більш ніж впевнений , що не мине і 10-15 років як тобі там доведеться її вчити як гацударствєнную .  :=)    :=) 
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 16 Липня 2017, 18:46:39
В моему вiцi ще треба прожити тих 10-15 рокiв  :P
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 20 Липня 2017, 02:40:10
(http://s019.radikal.ru/i642/1707/0b/df0d7d21c98a.jpg)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 18 Серпня 2017, 17:26:59
http://www.youtube.com/watch?v=h1B7cIBpYmw
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 30 Серпня 2017, 22:16:26
Рейтинг военной силы 2017 года
Полный список Глобальной огневой мощи за 2017 год полностью раскрывает военные силы мира.
https://www.globalfirepower.com/countries-listing.asp
Сама сильна в Европi  :prapor: ;)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 31 Серпня 2017, 13:10:50
Сама сильна в Европi


Ха ха . А в 2013-1014 була ще болєє лючше сільнєй . Можеш сам переконатись . Ось правда самі українці тієї армії і її сили не бачили


https://knoema.com/wxzygqd/global-firepower-2016-data-and-charts
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 31 Серпня 2017, 16:00:32
Ха ха
http://report.if.ua/lyudy/frankivchanka-prosyt-dopomogty-iz-zakupivleyu-najbilsh-neobhidnogo-dlya-bijciv-na-shodi/
Сама сильна в Европi 
:prapor: ;)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 05 Вересня 2017, 13:54:15
http://www.politico.eu/article/us-army-unprepared-to-deal-with-russia-in-europe/

Армия США не готова заниматься Россией в Европе
Самооценка 173-й воздушно-десантной бригады называется «настоящим открытием», так как некоторые критические возможности сдерживания России подорвали.Силы быстрого реагирования Соединенных Штатов в Европе плохо экипированы, недостаточно подготовлены и неправильно организованы в контексте противостояния военной агрессии со стороны России или ее ставленников, которые обладают передовыми технологиями. Именно к таким выводам пришли авторы внутреннего исследования в своем докладе. Те, кто ознакомился с документом, считают, что это призыв к пробуждению для Администрации Дональда Трампа, которая стремится сдержать осмелевшего Владимира Путина.
«Отчет составлен, как анализ возможностей 173-й воздушно-десантной бригады, но он представляет собой нечто большее. Это касается всей армии и того, что ей нужно предпринять», – считает Адриан Боненбергер, бывший армейский офицер, который принимал участие в военных действиях в Афганистане, а сейчас проживает в Украине, изучая и освещая тамошний конфликт. «Если Россия использует инструменты электронной войны, чтобы глушить артиллерию, если наши бронебойные орудия не смогут поражать их броню, если они могут вводить в заблуждение и срывать десантные операции, мы можем быть втянуты в длительную войну».
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 10 Жовтня 2017, 10:29:14
И тут Остапа понесло  ;)
https://www.obozrevatel.com/politics/nato-zapustila-protsess-podgotovki-vstupleniya-ukrainyi.htm
Кремлю на заметку: НАТО запустила процесс подготовки вступления Украины в альянс

(https://i.obozrevatel.com/gallery/2017/10/9/screenshot23.jpg)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 14 Жовтня 2017, 12:49:30
Президент Украины Петр Порошенко уверен, что его страна станет членом НАТО, а украинец в будущем может стать генеральным секретарем альянса.
«Нет никакого сомнения, что среди этих не по возрасту мужественных подростков стоят будущие офицеры и генералы, послы и министры. Возможно, будущий президент. И возможно, даже, — генеральный секретарь НАТО, потому что Украина обязательно станет членом альянса», — заявил президент, выступая в субботу в Киеве по случаю Дня защитника Украины и принесения присяги лицеистами Киевского военного лицея имени Ивана Богуна. Его выступление транслировали украинские телеканалы. :prapor:
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 29 Жовтня 2017, 10:15:39
http://www.youtube.com/watch?v=bgm4shAGGGY ;)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 29 Жовтня 2017, 10:52:17
1. Новое ужесточения санкций против РФ.

США скоро объявят результаты пересмотра санкций по РФ в соответствии с новым законом, заявила пресс-секретарь Белого дома Сара Сандерс.
"Вследствие подписанного президентом в августе закона министерство финансов в прошлом месяце обновило санкции. Та часть, которая относится к Госдепартаменту, находится на стадии межведомственного рассмотрения, ее скоро объявят", - заявила Сандерс NBC News.
Следует ожидать ужесточения санкций, так как Белый дом "привержен тому, чтобы привлекать РФ к ответственности на разных фронтах".

2. «Последовательная санкционная политика» вынудит РФ отказаться от «оккупированной территории» Донбасса и «аннексированного» Крыма. Такое мнение высказал президент Польши Анджей Дуда на пресс-конференции с финским коллегой.
Дуда назвал антироссийские санкции «важным инструментом для разрешения вооруженных конфликтов».
«Санкции должны привести к тому, что Россия прекратит войну на Донбассе, которую она сама развязала. Также Москва должна отказаться от аннексии украинского Крыма и агрессивной имперской политики», — заявил польский лидер.

Приховано: Показати
3. Украина подала в ЕСПЧ правовую позицию по иску против РФ, который связан с событиями на Донбассе в 2014 году. Об этом рассказал министр юстиции Украины Павел Петренко.
Он уточнил, что Киев подал «большую юридическую позицию» с показаниями более сотни свидетелей по событиям на Донбассе в 2014 году (второе дело).
«Тем самым, мы закрыли свою юридическую часть по нашему заявлению в связи с событиями на Донбассе в 2014 году», — заявил Петренко.
Петренко напомнил, что в начале весны Украина подала в ЕСПЧ правовую позицию по иску Украины против РФ по Крыму.
«У нас ряд дел в ЕСПЧ межгосударственных. Первое из них — Крым, второе — Донбасс 2014 год, третье — Донбасс — 2015, часть 2016 года, четвертое — похищение детей. Мы сейчас подали по наиболее горячему этапу Донбасса — 2014 год, правовую позицию. После этого суд должен определить процессуальный график рассмотрения дела, как это дело будет рассматриваться, где будет рассматриваться, как будут допрашивать свидетелей. Это мы уже переходим к этапу рассмотрения дел по сути», — подчеркнул министр.
По словам Петренко, Украина ведет «большую судебную войну» против РФ. Есть ряд дел и в международном суде ООН.

4. Российские олигархи боятся попасть в новый санкционный список США.
Об этом сообщает The Bell. По информации издания, в феврале 2018 года в США будет обнародован отчет об олигархах и высокопоставленных чиновниках в РФ, задействованных во внешней политике. Им грозит запрет на въезд в США и ведение бизнеса с американскими гражданами и компаниями, а также замораживание активов.
Отмечается, что попасть в «черный список» рискует «Альфа-групп» и ее акционеры во главе с Михаилом Фридманом. Группа упомянута в досье экс-сотрудника британской разведки Кристофера Стила как «выполнявшая поручения Кремля и пытавшаяся вмешаться в американские выборы».
Другие кандидаты на попадание в перечень — Алишер Усманов и Роман Абрамович, которого считают «одними из самых близких к Путину бизнесменов».
За составление списков отвечает Office of Foreign Assets Control (OFAC) — подразделение Минфина США. В 2014 году оно включило в санкционный список SDN (Specially Designated Nationals) Геннадия Тимченко, Аркадия и Бориса Ротенбергов и Юрия Ковальчука («личный круг Путина»), а позже и главу «Роснефти» Игоря Сечина.


5. В США потребовали публично отчитываться о ходе расследования в отношении России.
В США требуют от Конгресса публичности в проведении расследования о вмешательстве России в президентские выборы 2016 года. Соответствующее обращение к конгрессменам, которые занимаются расследованием, составила группа экс-политиков и глав американских общественных организаций.
В обращении в адрес конгрессменов и сенаторов приведены обязательные критерии расследования, которых Конгрессу необходимо придерживаться.
«Эти расследования чрезвычайно важны: в отличие от расследования спецпрокурора Мюллера, нацеленного на привлечение виновных к ответственности и сбор оперативной информации, расследования Конгресса в первую очередь призваны установить истину и проинформировать общественность», — говорится в документе.
Отмечается, что в расследовании должны принимать участие как демократы, так и республиканцы, должны быть учтены все открывающиеся факты и детали, проведены публичные заседания и регулярная публикация отчётов о проделанной работе, о количестве допрошенных в ходе расследования, о бюджете расследования.

6. Россию назвали основным поставщиком боевиков в ИГ.
Soufan Group подсчитала число иностранных наемников в рядах террористической организации «Исламское государство». Выяснилось, что больше всего иностранцев прибывает в ИГ из РФ.
Доклад называется «За пределами халифата: иностранные бойцы и угроза их возвращения».В ИГ воюют 3417 россиян. На второй строчке Саудовская Аравия — 3224 человека, на третьем месте Иордания — 3 тыс.
Также специалисты подсчитали, что в Россию вернулись 400 человек, воевавших за ИГ.

7. Комитет по иностранным делам парламента Литвы единогласно поддержал «закон Магнитского», закрывающий въезд в страну для иностранцев, связанных с коррупцией, отмыванием денег или нарушением прав человека.
«Это будет применяться как политическая санкция — запрет на въезд в Литовскую Республику тем лицам, которые совершили грубые нарушения с ущемлением прав человека или совершили коррупционные преступления в других государствах. Мы считаем, что это представляет угрозу нашему государству», — пояснил председатель комитета Юозас Бернатонис.
Запрет коснется также тех, кто включен в национальные списки нежелательных иностранцев, составленные странами ЕС, Европейской ассоциации свободной торговли и НАТО.
Один из инициаторов проекта Г.Ландсбергис пояснил, что такие поправки подготовлены с учетом дела юриста Сергея Магнитского.
Напомним, юрист Hermitage Capital Сергей Магнитский был убит в московском СИЗО в 2009 году. Законы, названные его именем, уже действуют в США (с 2012 года) и в Канаде (с 18 октября 2017 года). Они вводят персональные санкции в отношении граждан РФ, подозреваемых в причастности к нарушению прав человека.

8. Германия раскритиковала вето РФ на расследования химатак в Сирии.

9. Катастрофа под Смоленском: РФ инициировала удаление из отчета записи взрыва.
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 29 Жовтня 2017, 11:49:54
Новое ужесточения санкций против РФ.
Я не знаю чим вас там тiшaть наглосакси , може росiйськi олiгархи перейшли з чорноi iкри на червону , але для простих росiян життя не змiнилось в гiршу сторону . Такого розвитку внутрiшнього виробництва я на свому вiку не видив . Кажуть санкцii помогли  ;)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 29 Жовтня 2017, 13:30:47
Такого розвитку внутрiшнього виробництва я на свому вiку не видив . Кажуть санкцii помогли

ну просто чудово . тепер ще би кацапія забрала всю вату з усього світу і строіла свій рюцкє мір у себе в кацапії і НЕ ПХАЛА СВОЄ РИЛО В СПРАВИ ІНШИХ КРАЇН !

Чим більше санкцій - тим краще для вати . ТАД ПІДТВЕРДЖУЄ !  :=)    :=)   
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 29 Жовтня 2017, 13:38:33
НЕ ПХАЛА СВОЄ РИЛО В СПРАВИ ІНШИХ КРАЇН !
Це ти про своїх піндоських друзяк ? :P
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 29 Жовтня 2017, 15:58:05
Так це піндоси напали на Україну і Грузію і Молдову ?    :o    :o    :o   
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 03 Лютого 2018, 13:19:03
НАТО може прийняти Україну та Грузію попри дії Росії - Heritage Foundation

Членство в НАТО для Грузії, а згодом і для України можливе, переконаний директор Центру зовнішньо-політичних досліджень Heritage Foundation Люк Коффі.

На його думку, Грузія відповідає вимогам НАТО, а її співробітництво з трансатлантичним альянсом є надзвичайно активним.

Проблемою є те, що прийняття Грузії до НАТО може автоматично означати війну з Росією через окуповані території.​

"Сьогодні політика Росії в Грузії та Україні полягає в тому, щоб тримати ці країни поза ЄС і НАТО. Вони думають, що нелегальна окупація частин цих країн - найкращий шлях завадити їх вступу до ЄС та НАТО. Але ми маємо прибрати це", - заявив Люк Коффі​ в коментарі "Голосу Америки".

Аби зняти цю засторогу, Коффі пропонує запровадити зміни до статті 6 статуту НАТО, яка визначає які саме території потрапляють під дію статті 5-ої, і тимчасово виключити окуповані Росією території з-під дії вимог спільного захисту.

"Це надсилає дуже потужний сигнал Москві, що лише тому, що ви десь втрутилися - в Криму, Східній Україні, Цхінвалі, Абхазії чи Придністров’ї - лише тому, що ви нелегально окупували територію цієї країни, це не зупинить прогрес цієї країни у зближенні з Євроатлантичною спільнотою. Це не зупинить її трансатлантичну інтеграцію", - наголосив Коффі.

Люк Коффі вважає, що ці дії, хоча і непрості, позбавлять Росію мотивації до агресії та окупації територій інших країн.

Приховано: Показати
https://ukrainian.voanews.com/a/nato-varto-zminyty-statut/4234838.html
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 03 Лютого 2018, 14:35:19
це не зупинить прогрес цієї країни у зближенні з Євроатлантичною спільнотою. Це не зупинить її трансатлантичну інтеграцію", - наголосив Коффі.
Обiцянка цяцянка - дурному забавка :=)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 03 Лютого 2018, 15:52:55
ну хай так буде . Головне щоб ватнікі не сильно потім пердаки собі палили і не пхали свої смердючі писки в справи інших країн
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 17 Лютого 2018, 19:13:12
Тут уже довгий час в мережі інтернету мусолять як в Сирії здохло чорт зна скільки там ватного лайна . А ось що я подумав . Американці там знаходились і про це знали рюцкє мудаки . Рюцкє рипнулись і отримали по наглому смердючому іпальнику . ТЕПЕР Я РОЗУМІЮ ЧОМУ ТАК СКРЄПНА І ТУПА ВАТКА ТАК ІЗ ДУПИ ЛІЗЛА РОЗКАЗУЮЧИ ПРО БАЗИ НАТО В КРИМУ . Крим кацавароті хотіли захопити рано чи пізно і тому будь яка база нато означала для них одне -  ватне лайно було би знищено у будь якому випадку і при будь якому ходу ачька хйла .
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 18 Лютого 2018, 06:25:15
А ось що я подумав
Не думай, тобi шкiдливо . То е аксiкома ( як кажуть татари ) взяв в руки зброю , можеш бути вбитий
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 18 Лютого 2018, 13:45:37
(https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/27983343_1477791525666157_4002937561240737946_o.jpg?oh=750e2499a3faa8abe9175d40e7dbfee5&oe=5B24145C) ;)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 18 Лютого 2018, 20:28:55

Не думай, тобi шкiдливо . То е аксiкома ( як кажуть татари ) взяв в руки зброю , можеш бути вбитий

ну для кацапаваротіх це таки тєнденція - нафіга думати , тим більше коли замість голови рюцка жопа . А те , що кацапи забули таку татарську казівочку - то це таки ще раз доказує .

(https://imgprx.livejournal.net/e5bf19dae745781dedc7017f05fb21fe8ae834f9/CjDiu3fw9GR5-RCadG-eaHT8SpJ6WNBV9DpqDs0d6UOdmUr711vjCTY7tXtxwumIvyIawuQH1nIzwQWNZqJJCTl5XSBgaPSr2unas7yhx_o)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: Tad від 18 Лютого 2018, 21:16:59
ТЕПЕР Я РОЗУМІЮ ЧОМУ ТАК СКРЄПНА І ТУПА ВАТКА ТАК ІЗ ДУПИ ЛІЗЛА РОЗКАЗУЮЧИ ПРО БАЗИ НАТО В КРИМУ
(https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/27972980_1587860941327289_4548243767730121734_n.jpg?oh=0c2d27369e1696fb66da4e250fc65d98&oe=5B0F4655)
Назва: На порозі в НАТО
Відправлено: ББА від 19 Лютого 2018, 00:44:36
А уяви собі що бази нато були би в Криму . Скільки би жарєних бурятов і решту ватного гівна би заскрєпілось ?    :=)    :=)

А в Сирії то американці навіть баз не мають - просто "тіпа савєтнікі" , але так зашкварили тупих ванєк , що аж хйло "забалєло"    :=)    :=) 
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 25 Березня 2019, 02:55:06
Представитель НАТО подтвердил планы создать в Польше склады американского вооружения, сообщает "Радио Свобода" со ссылкой на AFP.

На складах планируется разместить бронеавтомобили, амуницию и оружие в количестве, достаточном для вооружения целой бригады.

О планах по размещению в Польше нового военного объекта в пятницу сообщила The Wall Street Journal. Как утверждалось, склады будут находиться на авиабазе в селе Повидз, примерно в 200 километрах к западу от Варшавы. Стоимость работ по их строительству составит 260 миллионов долларов.

Генсек НАТО Йенс Столтенберг сообщил WSJ, что работы по строительству складов начнутся летом и продлятся два года. По словам Столтенберга, создание складов должно "подчеркнуть тот факт, что присутствие США в Польше возросло".

Как отмечает AFP, с начала украинского кризиса США для сдерживания России провели переброску своих сил в Восточную Европу и их ротацию. НАТО же усилило присутствие у российских границ.

Правительство Польши добивается размещения в стране постоянной американской военной базы. Президент страны Анджей Дуда предложил назвать ее "Форт Трамп". За размещение базы Варшава готова платить Вашингтону 2 миллиарда долларов ежегодно.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 25 Березня 2019, 11:01:08
І що?
Він тобі далі напише, що то просто Америка нагнула пшеків, та ще й змусила їх за то платити  :=)

Всі наволоч! Одні кацапи мудрі, чесні і миролюбні!
 :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 25 Березня 2019, 11:12:29
І тут кляті піндоси брешуть! Кацапстан просто хотів миру, тому вкрав в України Крим і напхав туди ще більше зброї і військових!

Приховано: Показати
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2666462-posilenna-nato-u-cornomu-mori-e-naslidkom-agresii-rosii-stoltenberg.html
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 25 Березня 2019, 12:13:37
І що?
Він тобі далі напише, що то просто Америка нагнула пшеків, та ще й змусила їх за то платити  :=)

Всі наволоч! Одні кацапи мудрі, чесні і миролюбні!
 :=)


я взагалі то просто даю інформацію про цю подію . саме цікавіше це те , що Польша готова платити такі гроші , щоб тримати базу США у себе в країні . А зовсім недавно США самі платили за те , що мали бази в кацапстані і в Узбекистані . А кому це подобається - то уже трохи інша справа . Думаю , що багатьом полякам теж незрозуміло це рішення
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 25 Березня 2019, 13:21:59
Незрозуміле воно найперше тим, хто думає, що
кацапи мудрі, чесні і миролюбні


Благо завдяки діям "мудрого царя" - вже багато хто у Польщі прозрів.
Але завжди приємніше нічого не робити і не тратити грошей, навіюючи собі мантру "та ніхто не буде нападати..."
У Польщі ще можна так мантрити.
В Україні то вже надто важко, коли щодня в овинах пишуть, що вже привезли...

Вивернути мозок навиворіть і сприймати все так, як ТАД - не всі можуть.
Та й небезпечно це. Бо раз вивернеш - мозги вже назад не встануть  :(
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 25 Березня 2019, 13:26:01
я просто навіть не уявляю , яке буде скавульчання зі всіх кутків , коли Україна захоче мати базу НАТО (чи США ) на аналогічних умовах як Польша   .  А Таду навіть не треба буде нічого робити - мєстніє шавкі будуть так завивати , що якийсь писк з курортів сургуту чи магадану ніхто і не почує   :=)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 25 Березня 2019, 16:41:01
До того часу не буде або України, або Кацапстану.
Інакше будемо тримати нейтралітет.
Кацапи собі радше яйця відріжуть, ніж таке дозволять.
От хіба як не буде вже чим і що різати - тоді...

А поки...


Грузинам хоч повбивали трохи людей і забрали кавалок території, а все одно вони в НАТО вступають.

А нам нагиздячили вже тисячі і...

Але ж якщо чесно, то тут не лиш у кацапах проблема, в тому, що нас до НАТО не беруть  ;)
Гарант троха недокравпрацював
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 25 Березня 2019, 17:32:25
До того часу не буде або України, або Кацапстану.
Інакше будемо тримати нейтралітет.
Кацапи собі радше яйця відріжуть, ніж таке дозволять.
От хіба як не буде вже чим і що різати - тоді...
:good
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 25 Березня 2019, 21:39:41
Але ж якщо чесно, то тут не лиш у кацапах проблема, в тому, що нас до НАТО не беруть 
Гарант троха недокравпрацював


я вже виставляв це відео - ще раз виставлю


http://www.youtube.com/watch?v=v5A5_49G6ao


Доренко. Успех Уkpaины - крах POCCИИ!!!

России напророчили поражение в Донбассе. Это предсказывает Джон Хёрбст (John Herbst) - весьма уважаемый эксперт Атлантического совета, бывший посол США в Украине. Он сказал буквально следующее: "Задача США - заставить Россию отказаться от вмешательства в дела Украины, не достигнув своих целей. Вашингтону эта задача абсолютно по силам. Не так важно, когда это случится - через 2 года, через 3 или через 15. Россия не выиграет". Сергей Доренко уточняет, что если перевести эти аккуратные дипломатические высказывания на ясный русский язык, - на украинском направлении Россия должна потерпеть поражение. Во многом благодаря усилиям Соединенных Штатов.

Цели путинской России в отношении Украины, в общем-то, понятны. Первое - не позволить Украине быть враждебной (как минимум - не допустить ее вступления в Североатлантический Альянс, созданный с целью объединения усилий для коллективной обороны, сохранения мира и безопасности). Второе - не допустить размещение военных баз НАТО в 700 км от столицы РФ (например, в Харьковской области). Третье - не позволить реализоваться новому цивилизационному выбору (полный разрыв с империей, ассоциация и последующее вступление в Евросоюз).

Сергей Доренко отмечает, что Украина составляла не менее 50% Российской империи (или СССР, что, в сущности, едино) - по качеству территории и славянского населения, близкого россиянам религиозно, культурно и ментально. Потеря Украины - это потеря половины от целого... И эта половина сегодня начинает иное цивилизационное развитие, которое может оказаться успешным. Успех Украины - самый страшный сценарий для России: извечно самодержавной, имперской, с покорным и традиционно нищим населением. Успех Украины разрушит Россию.

И, похоже, Украина уже не вернется в имперские объятия "братьев". А значит, Россия повторит судьбу всех империй, став скромной Московией на окраине Европы. Так считает Сергей Доренко. Если России, повезет, конечно же, и США вместе с другими цивилизованными странами в какой-то момент остановят свое давление на РФ, о котором так недвусмысленно высказался Джон Хёрбст (см. первый абзац описания к видео).
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 26 Березня 2019, 07:56:28
Це краще
http://www.youtube.com/watch?v=H50ho9Dlrms
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 26 Березня 2019, 12:31:38
http://www.youtube.com/watch?v=fK40iiVL0gk
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 26 Березня 2019, 12:43:50
Та він же  :censore слово в слово твою теорію повторив!

Тепер план дій такий.
Приходить ЗЕ.
Ініціює референдум по великій кількості питань, серед яких є пункт про вступ до НАТО.
Народ підтримує (скажімо 60/40).

Питання до "нефантазьора". Кацапстан почне активні дрверсійні і бойові дії  ДО референдуму, чи після?

Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 26 Березня 2019, 13:57:17
Канєчно до , треба ж правильний результат  ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 26 Березня 2019, 14:57:12
У кацапів чогось постійно не ті результати виходять  :facepalm:
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 26 Березня 2019, 17:19:46
Аби був потрiбний результат , треба работать  ;)
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 26 Березня 2019, 17:29:43
Мозгами треба работять, а не зброєю!
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 26 Березня 2019, 17:40:59
Мозгами треба работять, а не зброєю!
Це ти про НАТО ?  ;) Сагласен
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 05 Квітня 2019, 10:13:17
Інколи я згідний зі своєю 88-ти річною тіткою. Цей світ таки сходить з розуму...
Предстоятель ПЦУ Епіфаній привітав НАТО із 70-річчям
Ну а от якби не привітав, від того би щось погане сталося? Як і для чого церква має мати відношення до армії???
Приховано: Показати
https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/75324

Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: romashkin від 05 Квітня 2019, 10:51:17
церква це державний інструмент у православному світі.
вони просто маскуються під представників бога.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: yurko від 05 Квітня 2019, 11:11:58
Так, але то типу українська церква. Типу нова. Тому і ріже вухо.
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 05 Квітня 2019, 20:14:00
Ну а от якби не привітав, від того би щось погане сталося? Як і для чого церква має мати відношення до армії???


хм . взагалі то згідно статуту НАТО - є оборонний блок і не нападає на інші країни заради многа хадов ачька . Так що в молитві "боже захисти" ще можна добавити "боже і  нато захисти" і все буде ок
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 05 Квітня 2019, 20:18:12
НАТО - є оборонний блок і не нападає на інші країни
:D А Югославія ?  :fool
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 05 Квітня 2019, 22:33:40
а тепер розкажи що трапилось в югославії
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 06 Квітня 2019, 11:20:08
 :D А Лiвiя ?  :fool
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 06 Квітня 2019, 14:40:30
розказуй - з задоволенням почитаю  :frend
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 06 Квітня 2019, 21:18:39
Читай , Гугл в помосчь, якщо всі букви помятаєш  :P
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: ББА від 06 Квітня 2019, 22:26:44
щось не знайшов щоб НАТО окупувало Лівію .
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 07 Квітня 2019, 09:22:26
 :DТак ти не всi букви знаеш ? А Iрак ?  :fool
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: gaar від 07 Квітня 2019, 10:17:38
Так ти не всi букви знаеш ? А Iрак ?
Придністровя-Молдавія, Грузія-Абхазія, Осетія.  Ну і крим і недо республіки в України також нато ? >:(
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 07 Квітня 2019, 10:20:40
О , прокинувся  :D А ти хоч почитав в чому рiч ?  :dopovid Ми не обговорювали Росiю
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 31 Жовтня 2019, 16:11:47
(https://strana.ua/img/forall/u/10/88/29d5d3a11700580d8156643e9324b095_1572507539_extra_large(1).jpeg) :D
Назва: На порозі в НАТО.
Відправлено: Tad від 04 Грудня 2019, 13:36:00
- Запишiть нас в НАТО
- Членом ?
- Ну чому так , можна й олiвцем  :=)