Вільний форум міста Калушa

Різне => Розмови про все => Тема розпочата: Рибка від 15 Березня 2008, 14:23:02

Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 15 Березня 2008, 14:23:02
Я вже довгий час думала створити таку тему.
А сьогодні все таки її створила.
Розкажіть про свій сон.
Сьогодні мені приснився чудесний кольоровий сон, в якому я бачила Світ ;)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Пиво від 15 Березня 2008, 15:30:20
А мені вічно якісь тупості які закінчуються однією мелодією з мультфільма Happy Tree Friends тому що вона в мене на будільніку :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: syddia від 15 Березня 2008, 15:41:17
Мої сни узагальнити не можливо, бо мені сниться від еротики до бойових дій. :pardon
Тре говорити про конкретний сон, а з цієї ночі я ніц не памятаю. :(
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 15 Березня 2008, 15:45:47
треба говорити про конкретний сон, про те що снилось цієї ночі. ;)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 16 Березня 2008, 14:23:20
О, це Рибка молодець! Мені майже кожну ніч сняться сни. Деякі, особливо цікаві буду розказувати.

От наприклад у мене є "серійний" сон. Тобто сон, що періодично повторюється у різних модифікаціях.
Це сон про смерч.
Деколи  після того сну бувають сварки і проблеми на роботі. Але не завжди. Тому я прислухаюся до своїх снів, але не вірю однозначно у їх прозорливість.

Памятаю, коли мені було 5 років, мені приснилося дідове ліжко, з обох боків стояли великі свічки. Прилетіли два ангели і запалили ті свічки. А потім ніби друга серія, вже все яскраво і кольорово. Якісь чужі люди все виносять з дідової кімнати.
На ранок я дізнався, що дід помер.
Я тоді жив окремо і раніше не був на похоронах.
Памятаю той сон до нині...
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: syddia від 16 Березня 2008, 16:02:48
Я тоді жив окремо і раніше не був на похоронах.
А кажуть, що сни то "небувале поєднання бувалого" :unknow Може ти щось схоже бачив до того по телику чи ще десь?
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 16 Березня 2008, 23:02:43
ти ніби тоді не жив і не знаєш, шо тоді по тєліку було 3 програми. А що по них показували то і так відомо. Радянські були часи.
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: doktor-maks від 16 Березня 2008, 23:09:40
Я тоді жив окремо і раніше не був на похоронах.
Це беззаперечний доказ існування світу духовного. Окультисти називають той світ потойбічним
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 17 Березня 2008, 08:42:39
Блін нині приснилося, і то серед ночі, що я ніби-то сплю і чую, що хтось пиляє напильником по дверній ручці. Я зриваюся, а то злодії. Ну а далі і так понятно, паніка, біготня, барикадування дверей і виклик міліції, яка їде як з Франківська  :)
Короче я не включаючи світла засік одного бандюка, здоровий ткий лосяра. і ще бачив, як у сусіда з комірки вкрали санки  :-D :-D :-D
Короче дурне спит...
Далі буде...
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 18 Березня 2008, 08:06:18
Вчора дивились "Міцний горішок 4". То мені цілу ніч снився "Міцний горішок 5" в якому я була супер герой.
А ще мені снився Доктор Макс, він там також був і щось цілий сон мені пояснював :unknow
а ще однокласниці мама снилась, на білому лімузині, і снилось що у моєї знайомої поломився вазонок. :=)
Оце так сни мені снились. І при чому всі вони були кольорові. :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 19 Березня 2008, 11:29:06
сьогодні мені снилось море і пляж, а ще снились друзі з якими ми їздили на море, минулого літа :).
І снився басейн. ніби то його викопали у одному з дворів. :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: WikTor від 19 Березня 2008, 11:31:17
Интересно почитать что снится молодожонам в одну и туже ночь!  :D :D
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 19 Березня 2008, 11:48:13
По бажанню учасників форуму, хто вміє то може тлумачити сни. Всі у кого є бажання, може розказати що означає сон який є написаний. ;) ;) ;)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 23 Березня 2008, 10:38:16
Ну, щось давненько я нічого не розказував. Нині мені таке наснилося, що просто мушу написати.
То можна було б назвати фільмом "У пошуках раю".
Нібито десь, у якісь країні, не у нас, є собі великий супермаркет. І одного дня туди приходить доволі вже не молодий чоловік, археолог. Він шукає залишки Вавилонської вежі. Але прикол у тому, що шукає він їх чомусь на острові у океані. Вже не пам'ятаю як, але та купа людей, що була у тому супермаркеті валить з ним вплав на той острів. Допливли вони і бачать, що острів дійсно існує і на ньому щось таке подібне на залишки чогось тоже існують. Але про ближчому огляді то більше подібне на розвалини індуїстьського храму в Індії чи ще десь там, де їх у джунглях знаходили. Валається на березі, біля самої води купа вирізьблених з ракушечніка (не знаю як то правильно називається по-українськи) голів богів, Шиви, Вішну, Крішни, пташок, мавп, змій. То все раніше прикрашало вежу і дещо ще й зараз на ній , а дещо пообвалювалося.
Люди в паніці, мовляв, нафіга ми сюда плили. І вони круто розділяються на дві групи, одна з яких бігом лізе у гору, в середину вежі, за людьми, котрі вже там були, бо приплили швидше, і кличуть решту до себе, а інша група пливе туди звідки приплили, але землі навіть не видно з острова.
Ті що рачки лізуть вгору, одні по інших, створюють паніку. Серед людей всі дуже "різношорстні", є білі, і негри і азіати, є люди багато вдягнені, і є чогось зовсім голі. Але ніхто з того не дивується, я би то і не запам'ятав, просто була одна старша жінка, яка була голі і чогось аж синя, мабуть довго пливла (це мені хтось так пояснив, коли побачив, що я здивувався).
Після підйому на гору, люди попадають на щось, що нагадує дерев'яний арочний міст. Тобто йдуть по вигнутих (як веселка) дерев'яних брусах, які спеціально розгойдують інші люди, а з під брусів, що розміщені не щільно, хлюпає вода, так ніби під мостом штормове море. Тут люди помічають, що ті шо колишуть міст, кличуть їх за собою і т.д. ну короче ті, що були там швидше, виглядають трохи інакше (як проекція, голограма, кольоровий але привид). Знов частина починає тікати назад,  до моря.
Тим, що залишилися, пояснюють, що то так має бути. Вони просуваються далі. Картина стає більш умиротвореною. Ще не видно райського саду, але вже стає спокійно на душі.
На тому сон обривається...
Далі буде  :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 23 Березня 2008, 17:22:30
а мені сьогодні снився Борнсліппі, що я його зустріла в Фуршеті, він стояв перед мною в черзі. Я була з Юрком і кажу дивись, дивись Борнсліппі, а він розвернувся і просто усміхнувся. Я кажу напевне не впізнаєш? А він каже, впізнаю. :)
от таке мені наснилось. :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 29 Березня 2008, 12:51:14
 хто мені снився сьогодні?
мені снився Тушканчик, він був не побритий і снилось що він допомагав мені нести сумку, але чомусь ми йшли на цвинтар :unknow сон був трошки страшнуватим. А ще Тушкан був дуже культурним і вихованим. ;)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Пиво від 29 Березня 2008, 12:58:22
Тушканчик Завжди Побритий!І завжди культурний і вихований просто ти напевне це замічаєш тільки в СнаХ ;)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Taoch від 29 Березня 2008, 14:15:21
А мені ще змалку періодично сняться два сни.Якщо хтось розбирається в тлумаченні снів-допоможіть.Бо або ці сни щось значать або в мене ше від малого дах зірвало...
Відповідь від: 29 Березня 2008, 14:10:22
В першому сні я малий.Граюся червоним мячиком в бабусиній кімнаті.І ось мячик випадає з рук і котиться під ліжко.Я залажу туди щоб його і дістати.Тільки я беру його в руки,як мене щось лапає за ноги і тягне.
Сон повторюється часто по чітко визначеному сценарію.При чому,сон супроводжується реальним відчуттям лоскоту.Коли просинаюсь-воно зникає.До речі,я обсолютно не піддаюсь лоскоту поза сном.
Далі буде...
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Svit від 30 Березня 2008, 15:50:28
Здаеться,Taoch ,ти все ще не вир1с 1 тоб1 сниться той самий дитячий сон :).А от лоск1т може бути в1д того,що вв1 сн1 терпне нога,чи рука.
   
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: beauty від 02 Квітня 2008, 16:47:52
А мені нещодавно снилося моє весілля, все так гарно було: і я в тому платті, яке купила і tywkanchuk в якомусь гарному костюмі, правда не знаю точно в якому, мабуть тому, що він його ще не купив :P :). Кажуть люди, що їм перед весіллям кошмари "про їхнє весілля" сняться, а мені поки що хороші сни ;)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 04 Квітня 2008, 09:23:04
Мені перед тим як я познайомився з жінкою часто снилося, що я мовляв уже давно жонатий і маю зустріти жінку десь на вокзалі, з поїзда. От стою я на вокзалі і тут починаю розуміти, що я її не зможу зустріти, бо не знаю як вона виглядає  :o
Навіть коли ми вже були знайомі сон пару раз повторювався, я подумав, а до чого б це, але коли спробував заплющити очі і уявити, як виглядає Рибка то чомусь пригадувався повний образ але без лиця. Лице я не міг пригадати. Після весілля це пройшло  :-D
 
А для Точа скажу, що то дійсно сон повязаний з дитячими страхами, але він ніяк не означає, що ти ще дитина. Подібні сни сняться людям мало не до самої смерті у старості. Просто те, що трапилося з нами у дитинстві залишає ДУЖЕ глибокий слід у підсвідомості.
Як доказ можу навести старців, що страждають на склероз. Вони не раз не можуть пригадати, що робили пів години тому, зате прекрасно памятають деталі з дитинства.
Ти краще подумай, чи не залишилися на яву залишки страху темряви і "вузьких" місць. Якщо таке має місце, то потрібно свідомо ставити себе у подібні ситуації, щоб перебороти страх.
Десь у літературці читав про випадок. коли хлопчик застряг у трубі по якій хотів пролізти. Такі спогади залишаються на все життя. Головне, щоб страх спричинений тими переживаннями не взяв верх над тобою.
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: walkman від 17 Квітня 2008, 13:40:24
А мну сьогодні снилось,що в мене випав зуб! І кров текла!  :(
Знаю,що це на втрату близької людини,або ще шось... :( Хоча я не вірю в усе це!  ;)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 30 Квітня 2008, 20:27:16
Снився мені сьогодні фантастичний сон, уже самого ранку. Сниться що до нас у Калуш приїхала чарівна чаклунка і вона була дуже доброю, всі люди стояли в черзі щоб щось у неї попросити, а я йшла неподалік, і раптом чаклунка мене побачила і запитала чого я хочу. Уже точно не пам"ятаю чого я там просила, але пам"ятаю що казала щоб дала мені здоров"я і хороший зір. А ще чаклунку звали "лама" :o :unknow
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Svit від 30 Квітня 2008, 20:35:36
Х1,в переклад1 з 1вриту *лама* це чому?
Може сл1д задуматись,Рибонько? ;)
   А мен1 снилось сьогодн1,що мою сумку опустошили(((об1крали тобто(((Але я знала,що в мене грошей там не було.1 ув1 сн1 мен1 стало шкода,що 1м,граб1жникам,н1чого не д1сталось :D
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: WikTor від 13 Травня 2008, 09:44:07
Снилося що я бісоніж біжав в Калуші біля свого дому до квартири, и краєм ока побачив свого батька, а на асфальти було купа битого скла. І от вернувшись зробив всього кілька кроків назад наступив на дуже велике і товсте бите шкло! Воно так и застрягло ступни, я навидь пам"ятаю як я його вітягав, а воно глібоко чомусь було! Кров хлинула просто не передати, весь підїзд залило, але якось за допомогою батька всеж таки зупинили кровотечу! ДО ЧОГО б ЦЕ??  :o :o :o
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 13 Травня 2008, 20:50:56
Може тебе хтось у ноги скоботав, коли ти спав? Або може нога затерпла? :unknow
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 16 Травня 2008, 14:51:13
Нині мала місце цікава подія.

Приснився мені сон про мене, шефа, шефову і ще якогось чоловіка, про якого я не міг згадати хто то був (бо так снилося, що я не поняв і не запам'ятав, хто він.
У сні я був свідком того, як шефова нехотячи створила з тим чоловіком неприємну ситуацію, шеф стояв і не втрутився у неї, а я відповідно теж просто дивився.

Я прийшов на роботу, сон розповів шефові і шефовій, всі про то поговорили і забули. А за якісь 1,5 години таке відбулося насправді. Причина неприємної ситуації була інша ніж у сні, але кінцівка вийшла така сама. Ми з шефом дивилися, а шефова сварилася з тим чоловіком. (він до речі ще й наш форумець  :()
Ще було різним те, що у сні шефовій було соромно, що створила ситуацію, а в реалі ні, бо у сні все було однозначно, а в реалі була просто ситуація на рівному місці, але загалом подібність, склад учасників і те, що подія відбулася того ж дня - мене просто вразили!  :duvno
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: WikTor від 16 Травня 2008, 14:52:59
Юра так ти кадлун  :o
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 16 Травня 2008, 14:56:32
Та чесно. Самому дивно. Головне я їх попередив, що таке буде, але ми думали на іншого чоловіка і що ситуація буде зовсім інша, правда теж  пов'язана з грошима.
Бо у сні чоловік просив позичити гроші, а в реалі намікав, щоб не забирали ті, шо він мав віддати.

Короче муть ізначальная.
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Пиво від 20 Липня 2008, 10:54:29
Ось  в ніч на 18 число мені приснився сон про те що я себе не знайду в списках в нафті і газу....так і сталось........(але це не остаточні списки остаточні 21) і цьої ночі мені приснилось що я сбебе на 1 факультеті всетаки знайду в списку як думаєте це правда?
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 24 Жовтня 2008, 12:41:40
сьогодні мені приснились два сни, і два кошмарні, аж страшно розповідати. :( :o
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 07 Січня 2009, 12:47:11
сьогодні мені приснилась Лалія ;), правда уже не пам"ятаю що вона там казала. :unknow
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Лалія від 07 Січня 2009, 13:03:01
сьогодні мені приснилась Лалія ;), правда уже не пам"ятаю що вона там казала. :unknow
:unknow чого я до Тебе в сон забрела. Давно не бачились, то й притопала  :-D
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Лалія від 11 Січня 2009, 13:25:47
Мені два дня підряд сниться дівчина (два дня різна) в весільному платті, хоча я в сни не дуже вірю, але те, що сон повторився змусило мене переглянути сонники.   :=)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 11 Січня 2009, 15:13:37
Мені нині снилося, щ я був Ленін і втікав з тюрми. Був би втік, але виріив прихопити партійних брюліків, а тут жандарми наскочили. Пов'язали. Лиш Троцький втік.
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: NetomaN від 11 Січня 2009, 15:18:13
yurko оце сон жжесть  :=)

я уже напевно місяць не пам'ятаю що мені сниться, або й взагалі можливо взагалі й не сниться, ну і слава Богу  :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 11 Січня 2009, 15:24:34
Мені сни сняться практично кожну ніч, як і всім людям. Просто рідко який запам'ятовується, а тут вже такий маразм був, що просто неможливо не запам'ятати.  :-D
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 11 Січня 2009, 21:37:02
а мені снилось, що я цілу ніч вчила німецьку мову у німецькій школі, а поруч сиділа дівчина з Франківська і розказувала мені анекдоти, і нас за погану поведінку вигнали з уроків. А ще ми гуляли по німецькому базарі і там була виставка кактусів, їх було дуже багато і всі вони були дуже яскраві. А ще зі мною там був мій песик. Сон був цікавий і веселий, захоплюючий.
 :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 28 Лютого 2009, 18:57:31
Документальний фільм про віщі  сни
http://rutube.ru/tracks/418475.html?v=6d4719385d672e3d7c403b9d7ff95816
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Кітка_Проня від 28 Лютого 2009, 19:50:16
а поруч сиділа дівчина з Франківська і розказувала мені анекдоти, і нас за погану поведінку вигнали з уроків
то, певно, я сиділа  :D :D

мені давно снився гріб Лобановського... через деякий час він помер(((
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Пиво від 01 Березня 2009, 11:37:08
Мені приснилось шо я їздив додому )))
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 05 Травня 2009, 12:27:58
мені уже дві ночі сняться дурні сни, про які я навіть боюсь розказувати, щоб вони часом не збулись. А то я стала якась забобонна. :(
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 05 Травня 2009, 12:45:17
Мені простіше. Приснилося що ми їздили десь "на гуцули" і там був у газди павлін і говорящий кіт.  :-D
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Кітка_Проня від 05 Травня 2009, 13:18:55
і говорящий кіт.
мені б..
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 05 Травня 2009, 15:00:11
До речі то була кітка. Біла з якимись жовто-коричневими плямами  :)

Запитаєте як знаю шо кітка?

Бо говорила від себе в жіночому роді (ходила, бачила)... :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: advokat від 13 Червня 2009, 16:23:39
Приснилось мені, що я на Євробаченні маю виступати :=) Проходжу відбірковий тур і ясно, що переможу, всі мені підспівують :D Вічно якась дурня присниться. Звідки ті сни такі беруться, навть ніколи не думала про виступ на Євробаченні і не дивлюсь цей конкурс)))))))))
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: doktor-maks від 13 Червня 2009, 18:08:47
Я мені приснився сон, що я головний продюсер якогось конкурсу і нібито іде відбірковий тур, я - начальник, якісь репетиції, а чи то був відбір на Євробачення не пам'ятаю
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Кітка_Проня від 13 Червня 2009, 18:19:01
мені вчора вперше приснився сон у сні))))))) два рази прийшлось прокидатися :=) :=)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 13 Червня 2009, 19:02:19
У мене теж таке бувало. То від сонної погоди
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Лалія від 24 Червня 2009, 14:12:33
А мені сьогодні снилось море з такою нереально насиченою голубою водою(http://s14.rimg.info/4bcac46cac417ca5931a8ccf50f89605.gif) як у проспектах реклами турпоїздок.  :beach
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 25 Червня 2009, 10:56:10
а мені осьаннім часом сниться тільки робота, мабуть через насичені робочі дні :=)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: jorgan від 29 Січня 2010, 10:37:52
о вже ніхто не спить з тим хфорумом і нікому нічого не сниться  :-D :-D
а от мені приснились червоні черешні по соннику дивився до подарунку і дійсно  получив гарантований приз від бонду  :-D :-D :-D
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 03 Лютого 2010, 17:35:05
ви не повірите!!!! :)
мені сьогодні снилась ЯЯ, з плакатом Очкура в руках :=) :=) :=)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: KATRIN від 03 Лютого 2010, 19:04:34
 :D Вона мабуть у сні агітувала за Очкура.Вибори не за горами :D
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 04 Лютого 2010, 11:58:13
Сьогодні мені снилась стигла суничка і клубніка. Що зійшов сніг, я вийшла в двір, а на городі купа суниці такої стиглої стиглої, і я її почала їсти. А ще снилось що випікаю рогалики :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 04 Лютого 2010, 12:03:57
РОГАлики - то зле  :=)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Лалія від 04 Лютого 2010, 12:54:18
А мені снились павуки.  :(
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Доктор Хаос від 04 Березня 2010, 10:08:45
"Сон - это небывалая комбинация бывалых явлений". И.П.Павлов.
А по Фрейду наши сны - это вообще такой маразм. Кстати, в Калуше есть женщина, которая рассказывает что значат ваши сны - Сновидиця Лиля. У меня есть ее книжка. Правда, мои расшифровки не всегда совпадают с ее.  :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: advokat від 04 Березня 2010, 17:00:47
А мені снились павуки
Павуки то ніби добре, коли сняться. Погано, коли всякі інші комахи.  А мені вже третю ніч щось таке позитивне сниться, але прокидаюсь і не можу згадати, що саме ))))
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Tandylight від 04 Березня 2010, 17:07:35
Мені дві ночі тому снилось що я душу котів...до смерті...кричала пів ночі, а потім вранці згадала, що ввечері розмовляла зі знайомим...
суть розмови була абсолютно не пов'язана з котами :)
Говорили про Бандеру :) Я питала, чи книжка  яку він має на полиці не упереджена тобто з фанатизмом чи без..
І він мені розказував враження, в тому числі, що в нкнижці описано як в дитинстві Бандера душив руками котів, для того щоб розуміти, чи готовий він вбити...
Звісно далі розмова йшла собі про Бандеру і про те наскільки автор міг знати такі подрьбиці і таке інше, але вночі я таки душила до смерті котів і їх було дуже багато і все це я відчувала... було дуже гидко і страшно, коли прокинулась серце стукао десь аж в роті....
от тобі сни і наскільки наша підсвідомість може розгорнути тему про яку ти навіть не згадав би ніколи :(
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: advokat від 04 Березня 2010, 17:10:36
У снах коти - то вороги
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Tandylight від 04 Березня 2010, 17:16:51
Ну не знаю.... :unknow
Тоді я їх голими руками :-[....але погано було мені  :(
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: advokat від 04 Березня 2010, 17:18:15
Ти ж не садюга все-таки))))
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 04 Березня 2010, 18:28:42
А мені над ранок такі пейзажі снилися що Аватар ховається.
Якісь такі сосни, що хвоя є лише на кінчику гілок. Якісь траси для маунтінбайку у нас на Заліссі. Якісь озера в лісах. Ну цілий фільм короче. А головне що ніколи не сниться зима чи осінь сіра, завжди у снах гарно і тепло.
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 04 Березня 2010, 21:18:48
І мені цієї ночі гарний сон снився, як збудеться то буду дуже тішитись 8) 8) 8)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: KATRIN від 04 Березня 2010, 22:40:53
І він мені розказував враження, в тому числі, що в нкнижці описано як в дитинстві Бандера душив руками котів, для того щоб розуміти, чи готовий він вбити...
То все через Стьопу,то він тебе заставляв котів душити :P ;) А насправді,якби цієї розмови не було,то сон віщував би потаємну небезпеку саме від знайомих тобі людей,можливо і від друзів,яку ти важко би переборола. :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Доктор Хаос від 05 Березня 2010, 14:36:04
И это символ нации-"душив котів руками". Треба було шукати  :moskali та й на них тренуватися. :D
А кіт, що розмовляє - це супер. Класний сон.
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 09 Березня 2010, 09:52:43
Сьогодні мені снилась Лалія. Снилось що ми йшли на якісь великий ринок за містом, і там був дуже гарний парк для діток і велике чисте прозоре озеро, але ще ми йшли попри купу зрізаних дерев. І нам там давали пропуски, за гроші.
Апотім якимось чудом ми опинились у Лалії вдома, за нами гнались бандюги, і там уже з нами вдома був мій Юрко, і у Лалії був кролик такий темно сірий з короткою шерстю, і нікого він не кусав, тільки мене.  :=)
От такі мені сни сняться, а ще все було дуже кольоровим :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 29 Червня 2010, 13:17:13
мені вже вкотре сняться хом"яки :=), це нормально?
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Лалія від 29 Червня 2010, 15:07:20
Сьогодні мені снилась Лалія.
О як, я щось пропустила, що подорожую по снах.  :bouquet:

Щось тобі Рибко тваринки сняться, може завести якогось гризуна дома.  :unknow
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 30 Червня 2010, 00:03:14
мені вже вкотре сняться хом"яки :=), це нормально?
знайшла в неті відповідь :)
Сон про хом'яка. Досягнеш благополуччя. :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Рибка від 12 Липня 2010, 16:19:14
Мені сьогодні снився сон, що я придбала собі велосипед, такий як у хлопчаків які скакають по бардюрах. :) І що коштував він 200 грн, купила. а потім думала що до зарплати ще далеко, а горшей нема.
А ще що падав сильний дощ, і всім було холодно, а мені тепло, і що я мала маленьку парасольку яскраво червоного кольру.

І ще робота снилась :=) І все таке кольорове, кольорове :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: ksenya від 06 Квітня 2013, 18:15:17
Менi сьогоднi снився класний, кольоровий сон: небо голубе-голубе, а там кружляють лелеки, десь 5 точно було :)
А я дивилась, як вони кружляють... :)
П. С. Треба погуглити, бо лелеки менi ще не снились... ;)
П. С. Менi, до речi, порiвняно часто сниться, що купую фiрмове взуття :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: DVania від 06 Квітня 2013, 23:17:48
Менi сьогоднi снився класний, кольоровий сон: небо голубе-голубе, а там кружляють лелеки, десь 5 точно було :)
А я дивилась, як вони кружляють... :)
П. С. Треба погуглити, бо лелеки менi ще не снились... ;)

Може це  (http://img163.imageshack.us/img163/6728/siwmff3npu.png) (http://www1.freeonlinephotoeditor.com/)  ;)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Alexander від 07 Квітня 2013, 15:52:18
Ксюша :) взуття сниться - то до весілля :)
якшо фірмове (не наше) то наречений буде чужеземець ;)
а як по Фрейду :=) .................. :o
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 07 Квітня 2013, 16:44:09
А по Фрейду бусьок та ще й на Благовіщення...  ;)
Відповідь від: 07 Квітня 2013, 16:43:36
То так як подвійне підтвердження  :D :drink
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Alexander від 07 Квітня 2013, 16:50:43
А по Фрейду бусьок та ще й на Благовіщення... 
5 штук літало, а по Фрейду,..... один зайвий(ва) ;)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 07 Квітня 2013, 16:53:19
І кожного свій фрейд!
Мо то аж 5 претендентів було на роль майбутнього татка  ;)

"...Но 5-тый мой совсем не такой... в его руках я таю как снег..."  :bayan
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: Alexander від 07 Квітня 2013, 17:03:11
"...Но 5-тый мой совсем не такой...
а ти Юрко вже 5 айфон тримав  :)
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: ksenya від 07 Квітня 2013, 19:35:39
Ой, хлопцi, та з вами прикольно сни тлумачити  :good :) (а в мене, бувае, сни цiкавi-буськи, зайчиха... :D )
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: vvitalikk від 30 Липня 2013, 20:16:12
                      13 фактів про сон, які Ви, скоріше за все, не знали.
1. Кидають палити бачать яскраві сни про куріння 33 відсотки з 239 курців, що утримуються від паління від 1 до 4 тижнів, розповіли, що бачили як мінімум один сон про куріння, передає "Телеграф", з посиланням на Міксстафф. У більшості випадків вони бачили себе курцями і відчували при цьому негативні емоції - тривогу чи почуття провини. На думку фахівців, сни про куріння стали результатом відмови від нього в реальному житті, оскільки до цього курці подібних снів не бачили, причому частота таких сновидінь залежала від того, як довго людина не курить. Важливо відзначити, що сни були такими ж подібними у різних людей, як і основні симптоми утримання від куріння, заявляють психологи.
2. Зовнішні подразники впливають на сновидіння Таке було у кожного, коли Ви спите і почули якийсь звук з реального світу і він вливався в Ваше сновидіння. Це називається злиттям сну і реальності. Схожим прикладом може бути, коли організм відчуває спрагу, а мозок переносить це почуття в сон. Ви можете випити у сні склянку води, і на час позбутися від спраги, але незабаром організм нагадає про неї знову. Цей сон може повторитися кілька разів, поки ви не прокинетеся і не вгамує спрагу в реальності. Цю концепцію відображає зображена вище картина Сальвадора Далі «Сон, викликаний польотом бджоли навколо граната за секунду до пробудження».
3. Сліпі люди бачать сни Люди, що втратили зір після народження, можуть бачити в сні самі різні образи. Сліпі від народження образів не бачать, але їх сни бувають не менш яскравими, просто вони грунтуються на інших почуттях: слух, нюх, тактильні відчуття і емоції. Зрячому людині важко це уявити, але тіло настільки сильно потребує сну, що здатне віртуально керувати своїм фізичним станом так, щоб воно здавалося реальним.
4. Ми забуваємо близько 90% своїх снів Протягом п'яти хвилин з моменту пробудження забувається половина наших снів. Протягом десяти хвилин забуваються 90%. Відомому поетові Тейлору Кольриджу приснився одного разу фантастичний сон (викликаний, імовірно, опіумом). Він схопив перо і аркуш паперу і почав описувати «бачення уві сні», з якого вийшла одна з найвідоміших англійських поем - «Кубла Хан». Під час написання цього твору (через 54 рядки) автору довелося відволіктися. Коли Кольрідж повернувся до написання поеми, то не зміг згадати решту сновидіння, і поема залишилася незавершеною.У країні Ксанаду благословеннійПалац побудував Кубла Хан,Де Альф біжить, потік священний,Крізь імлу печер гігантських, пінний,Впадає в сонний океан.Цікаво, що Роберту Льюїсу Стівенсону ідея повісті про Доктор Джекілл і містера Хайда прийшла у сні, так само як і Мері Шеллі - образ Франкенштейна.
5. Всі бачать сни Всі люди бачать сни, але у чоловіків і жінок різні сновидіння і різні фізичні реакції. Чоловікам зазвичай сняться інші чоловіки, тоді як жінкам - і чоловіки, і жінки однаково часто. Крім того, обидві статі відчувають фізіологічні реакції сексуального характеру, незалежно від того, чи є сон насправді еротичним чи ні: у чоловіків і жінок посилюється приплив крові до статевих органів.
6. Сни запобігають психічні розлади В одному з недавніх досліджень було відмічено, що всі досліджувані, яких будили на початку кожного сновидіння, але давали спати по вісім годин, зазнавали труднощів з концентрацією уваги, були дратівливі, відчували галюцинації і мали ознаки психічного розладу всього лише після трьох днів досвіду. Коли ж піддослідних перестали будити під час фази швидкого сну, їх мозок став надолужувати пропущені раніше фази сновидінь за рахунок значного збільшення їх тривалості
7. Нам сниться тільки те, що ми знаємо Наші сни часто сповнені незнайомцями, граючими певні ролі. Чи знаєте ви, що ці особи не придумані вашим мозком - це особи реальних людей, яких ви колись бачили, але могли просто забути? Страшний вбивця з вашого минулого кошмару може насправді бути хлопцем, який заливав бензин у машину вашого батька в часи вашого дитинства. Протягом життя ми бачимо сотні, тисячі осіб, так що у нас є нескінченний набір особистостей, які наш мозок може використовувати під час сновидінь.
8. Не всі люди бачать кольорові сни Близько 12 відсотків снів ми бачимо в чорно-білому варіанті. Решта сни ми бачимо в кольорі. Також людям властиво бачити схожі сни, сюжетами яких є навчальні заклади, втечу від переслідування, повільний біг або біг на місці, сцени еротичного характеру, падіння, запізнення, бачення мертвими людей, які насправді живі, випадання зубів, політ, провал на іспиті або автокатастрофа. Проте залишається невідомим, чи мають більш яскраво виражене емоційне забарвлення сновидіння, пов'язані з жорстокістю або смертю, у людей, які бачать кольорові сни, в порівнянні з тими, чиї сни позбавлені фарб.
9. Сни не варто розуміти буквально Якщо вам сниться щось конкретне, найчастіше сон насправді зовсім не про це. Сни говорять з нами мовою символів. Перебуваючи в несвідомому стані, наш розум намагається уподібнити образи зі снів чогось добре нам знайомому. Це як у поетичному творі порівнювати мурашок з рухомими без зупинки машинами. Але ніхто не порівнює предмет або явище з ним же самим, наприклад: "Цей красивий захід був схожий на красивий захід". Так що, яким би не було ваше сновидіння, не варто сприймати його буквально.
10. Під час сну ваше тіло паралізоване Вірите чи ні, але, коли ви спите, ваше тіло фактично паралізовано - найімовірніше, це перешкоджає здійсненню беззвітних дій, які могли б завдати нам шкоди. Залози починають виробляти особливий гормон, який викликає сон, а нейрони посилають спинному мозку сигнали, які знижують м'язову активність, а потім практично паралізують тіло.
11. Коли ви хропете, ви не бачите снів.
12. Діти приблизно до трьох років не бачать снів про самих себе. Приблизно з цього віку і років до 7-8 вони бачать набагато більше кошмарів, ніж дорослі.
13. Якщо ви прокинетеся під час фази швидкого сну, ви, швидше за все, запам'ятаєте сновидіння більш яскравим, ніж після того, як проспите цілу ніч
Назва: Розкажи про свій сон
Відправлено: yurko від 24 Травня 2014, 17:42:31
Вчора мені приснилося, що я пішов голосувати і ненароком зіпсув бюлетень.  :=)

Дурнішого сну вже давно не було  :fool