Вільний форум міста Калушa

Різне => Розмови про все => Тема розпочата: syddia від 26 Жовтня 2009, 21:16:47

Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 26 Жовтня 2009, 21:16:47
  Кажуть, що сьогодні в калуській лікарні померла жінка від ГРИПУ (чи то від ускладнень викликаних грипом :unknow ). Це  вже пята жертва цього вірусу на Прикарпатті за останній час. :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARMANI від 26 Жовтня 2009, 22:07:15
 Сьогодні чув ,що в лікарні в Підгірках дуже багато хворих із симптомами грипу.І навіть окремі в реанімаціїї,лікарі ходять вмасках-коротше карантин. :unknowПорадили берегти дітей.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 26 Жовтня 2009, 23:46:36
 :o
Йой, хлопці, не страште мене так, бо з симптомами грипу я вже більше тижня, а декілька днів тому - взагалі "здала" - "списала" на хандру.
 :patient
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARMANI від 27 Жовтня 2009, 13:54:50
 Таки правда-жінка на жаль справді померла ві ускладнень грипу. :(Парадокс в тому,що працювала покійна медсестрою(не знаю в якому відділі).Санстанція каже,що цей грип "з"їдає"людину зсередини-тобто від високої температури "горять" внутрішні органи.А ще ходять чуутки,що ця хвороба-біологічна зброя,чийсь експеримент. :unknow :unknow :unknowЇжте часник,лимони і все що знаєте,бережіть дітей.Бо дійсно лячно стає. :( :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 27 Жовтня 2009, 14:21:42
в Росії загинуло від свинячого грипу двоє жінок. Одна з них вагітна. Може то  і до нас дійшов вірус А/Н1N1 ?!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARMANI від 27 Жовтня 2009, 14:38:43
 Не хочу лякати народ,але таке кажуть.Цією інформацією уже зацікавилися не тільки місцеві ЗМІ,а й 1+1.Будем слідкувати за новинами.
Відповідь від: 27 Жовтня 2009, 14:32:59
Жінка яка померла,працювала в дитячій поліклініці медсестрою.Їй було 39 років...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: beauty від 27 Жовтня 2009, 15:05:16
Жінка яка померла,працювала в дитячій поліклініці медсестрою.Їй було 39 років...
Можна припустити, що швидше всього заразилась від когось з хворих дітей.
А, що школи, ще закриті? Казала знойома, що сьогодні мали відкрити, але, мабуть, через епідемію ще не відкриватимуть. Хто що знає?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARMANI від 27 Жовтня 2009, 15:11:35
 За школи точно не знаю,та чув що можливо закриватимуть технікум і коледж культури. :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Romana від 28 Жовтня 2009, 14:18:01
ще 2 жінки померли сьогодні в калуші від грипу - за декілька днів в них просто згоріли легені( :( в тернополі картина ще гірша :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 28 Жовтня 2009, 18:47:59
Жахливеньке враження. Померла молода жінка на 6-му місяці вагітності. По всіх супермаркетах продавці у намордниках.  :o
Відповідь від: 28 Жовтня 2009, 18:45:52
Ігор Кучма (той що лікар) кажуть у реанімації зараз.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 28 Жовтня 2009, 21:49:58
Народ не піддавайтесь паніці і не роздмухуйте цю паніку серед інших!!!

Ігор Кучма (той що лікар) кажуть у реанімації зараз.
Станом на 16.00 год дана особа і справді перебувала в лікарні, але аж ніяк не в реанімації. То хтось пускає дурні чутки, бо ще в день дзвонили якісь люди на 103 і питали чи то правда, що Ігор Кучма в реанімації? :fool
  Загалом дуже багато людей звертаються у швидку і інші медичні заклади через захворювання на ГРИП. Ситуація із захворюванням на ГРИП в нашому районі і справді жахлива, але це не означає, що кожен впадок захворювання на грип є смертельним чи потягне за собою тяжкі наслідки. Міська лікарня переповнена, люди лежать на коридорах. На мою непрофесійну думку, у такому випадку якщо у вас банальна простуда, то краще перебути її дома, а ніж попадати в лікарню чи ходити в аптеку де можуть і справді перебувати хворі на грип.
 Ситуація усугубляється через недофінансування місцевих медичних закладів протягом останніх 2-3 тижнів. Гадаю тут може більше прокоментувати Ігор_О. Разом з тим, перша особа Калуша після вчорашньої сесії покинула межі потерпаючого міста і поїхала в Київ. :(

Померла молода жінка на 6-му місяці вагітності.
Так це справді другий такий випадок смерті через вірусну пневмонію на Калущині. Цій жіночці було всього 24 роки і померла вона вже дорогою на Франківськ. :'-(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 28 Жовтня 2009, 22:25:18
п.Ігор Кучма вчора був до кінця пленарного засідання сесії міської ради, оскільки є депутатом. Сьогодні він теж був здоровим. Щодо його брата, Богдана, головлікаря дитячої лікарні - мені сьогодні двічі дзвонили з інформацією що він помер... (!!!)
ЛЮДИ! Будьте ЛЮДЬМИ!!! Богдан, як і Ігор живі! Ситуація в місті складна, але це не дає приводів видумувати те, ЧОГО НЕМАЄ! Летальних випадків справді ДВА - всі про них вже знають.
Менше паніки і більше осмислених дій! Споживайте продукти з вітаміном С, багато пийте і їжте, провітрюйте приміщення і обмежте спілкування! Але - НЕ ПІДДАВАЙТЕСЯ ПАНІЦІ і не РОЗПОВСЮДЖУЙТЕ ЧУТОК!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 28 Жовтня 2009, 22:52:57
Тема не називається "Новини Калущини". Все що тут пишеться то лиш чутки і є.
Дякую за спростування.
Відповідь від: 28 Жовтня 2009, 22:36:17
Я жодного з Кучмів не знаю, тому помилився. Сорі  :-[
Відповідь від: 28 Жовтня 2009, 22:37:20
На мою непрофесійну думку, у такому випадку якщо у вас банальна простуда, то краще перебути її дома, а ніж попадати в лікарню
На жаль всі померлі, за словами медиків так і зробили.  :(
Тут треба обдумано поступати. Якщо температура більше 38 у перший же день хвороби, то нема на що чекати.

Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 29 Жовтня 2009, 07:59:16
обмежте спілкування
спілкуйтесь на форумі і гарантовано ніяка зараза до вас не вчепиться.  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARNI від 29 Жовтня 2009, 08:08:32
Померла молода жінка на 6-му місяці вагітності.
Так це справді другий такий випадок смерті через вірусну пневмонію на Калущині. Цій жіночці було всього 24 роки і померла вона вже дорогою на Франківськ. :'-(
Правильно - це пневмонія, а не грип.
Пневмонію лікували раніше в туберкульозних лікарнях. А тепер вони усі закриті, тому нема її де лікувати. Не вміють лікарі зара її лікувати. Пневмонія лікується так: береться проба, і беруться антибіотики групи пеніцилінів (штук 10-20), діють на пробу, який антибіотик вбиває вірус, таким і лікують. А не так, як зара, приписують найдорожчі антибіотики, які в основному підробки, клепають в гаражі, де антибіотиком майже не пахне, більше соди, крейди, чи крохмалю. От так і лікують.
А жіночці 25 років, і вона вобше то, жила на Пушкіна 2 - 3-й підїзд. Я там раніше також жив.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 29 Жовтня 2009, 08:41:53
Ситуація усугубляється через недофінансування місцевих медичних закладів протягом останніх 2-3 тижнів. Гадаю тут може більше прокоментувати Ігор_О.
А ці слова Ігор_О чого не прокоментував? :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 29 Жовтня 2009, 08:48:08
спілкуйтесь на форумі і гарантовано ніяка зараза до вас не вчепиться.
Не факт..... Тут є ще ті "зарази"...  :=)

А ці слова Ігор_О чого не прокоментував?
Я не маю відношення до фінансування. Більше того, останнім часом будь-яку інформацію щодо фінансового стану в місті отримати стало просто неможливо. На то є причини.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 29 Жовтня 2009, 09:01:44
Пневмонія лікується так: береться проба, і беруться антибіотики групи пеніцилінів (штук 10-20), діють на пробу, який антибіотик вбиває вірус, таким і лікують.
Так лікується звичайна пневмонія, а не вірусна. Антибіотики не вбивають віруси. І пневмонію на скільки мені відомо не лікували у тубдиспансері. Але те, що його зараз нема - велике зло, бо нас ще і туберкульоз з року на рік все більше "радує".
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 29 Жовтня 2009, 09:03:30
Правильно - це пневмонія, а не грип.
 ARNI, в Тебе шо друга освіта медична? Не роби голослівних заяв як не знаєш! :!!
  Я сам також не медик, але зі слів медика зрозумів, що люди вмирають від вірусної пневмонії, тобто вірус ГРИПУ спричиняє гострий розвиток пневмонії (3-4 дні і легені згорають). І у випадку, якщо люди невчасно звертаються за медичною допомогою, то тут і тубдиспансери не допоможуть.

Пневмонія лікується так: береться проба, і беруться антибіотики групи пеніцилінів (штук 10-20), діють на пробу, який антибіотик вбиває вірус, таким і лікують. А не так, як зара, приписують найдорожчі антибіотики, які в основному підробки, клепають в гаражі, де антибіотиком майже не пахне, більше соди, крейди, чи крохмалю. От так і лікують.
:o Ти взагалі то розрізняєш поняття бактерія і вірус? :fool
 Єдиним дієвим методом лікування вірусних хвороб це запобігання їм шляхом правильної вакцинації! Що і роблять успішно у розвинених країнах. А у нас навіть не можуть постфактум костатувати від чого люди вмирають, а не те щоб запобігати хворобам. :(

На жаль всі померлі, за словами медиків так і зробили.
Нажаль та вагітна якраз зробила не так як їй радили медики!!! Швидка була в неї за день до госпіталізації і медики пропонували, що відвезуть її в лікарню. Але вона більше пережива за плід, а не за себе. На другий день навіть сама ходила (чи мала йти в жіночу консультацію). Коли попала в лікарню, то було вже пізно.
 Я мав на увазі, що не варто піддаватись паніці і трактувати симптоми банальної простуди (а зараз похолодало) як ознаки захворювання на грип. Але коли вже лікарі радять госпіталізацію, то треба до них прислуховуватись, а не геройствувати і стояти на своєму. ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 29 Жовтня 2009, 09:06:07
Тепер все правильно кажеш  :drink
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 29 Жовтня 2009, 09:08:55
Юрко підтвердив мої слова щодо вірусів. :)

Тепер все правильно кажеш  :drink
А коли я не правильно казав? Просто я мабуть не вірно висловився спочатку, але нівякому разі не закликав до ігнорування закликів медиків і до самолікування. ;)

На то є причини.
Надіюсь не вірусні? :=)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 29 Жовтня 2009, 09:39:31
Надіюсь не вірусні?
Швидше, генетичні...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: pulsar від 29 Жовтня 2009, 10:36:00
Читаємо :
Клинические признаки тяжелых случаев заболевания пандемическим гриппом
Пандемический грипп (H1N1) - 2009 Краткое сообщение № 13
http://www.who.int/csr/disease/swineflu/notes/h1n1_use_antivirals_20090820/ru/index.html#R1,2 (http://www.who.int/csr/disease/swineflu/notes/h1n1_use_antivirals_20090820/ru/index.html#R1,2)

уривки статті
....Однако в настоящее время внимание сосредоточено на клиническом течении болезни у небольших подгрупп пациентов, у которых быстро развивается очень тяжелая прогрессирующая пневмония...

Группы самого высокого риска
Участники совещания согласились с тем, что самый высокий риск развития тяжелой или смертельной болезни угрожает трем группам: беременным женщинам, особенно во время третьего триместра беременности, детям в возрасте до двух лет и людям с хроническими болезнями легких, включая астму.
Моя думка, щераз наголошую це тільки моя думка!!!
Прочитавши статті про грипп H1N1 - у нас на західній Україні
саме цей грип!!!!
Рекомендую почитати рекомендації всесвітньої організації здоровя
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARNI від 29 Жовтня 2009, 13:05:08
І пневмонію на скільки мені відомо не лікували у тубдиспансері. Але те, що його зараз нема - велике зло, бо нас ще і туберкульоз з року на рік все більше "радує".
Значить ти погано проінформований. Її якраз лікували в тубдиспансері. Мого співробітника мама пропрацювала 20 років в тубдиспансері, і вона розказаля як лікували пневмонію.
Відповідь від: 29 Жовтня 2009, 12:59:40
в Тебе шо друга освіта медична? Не роби голослівних заяв як не знаєш! :!!
 :o Ти взагалі то розрізняєш поняття бактерія і вірус? :fool
 
Не друга. І я не роблю голослівних заяв, на відміну від тебе. І видно що ти не розумієш що таке бактерія а що таке вірус.

Бакте́рії (Bacteria, від дав.-гр. βακτήριον — паличка) — одна з основних груп живих організмів. Бактерії — мікроскопічні, переважно одноклітинні, організми, для яких характерна наявність клітинної стінки, цитоплазми, різних включень, відсутність ядра, мітохондрій, пластид та інших органел.
Ві́рус (від лат. virus — отрута) — дрібні неклітинні частки, що складаються з нуклеїнової кислоти (ДНК або РНК) і білкової оболонки. Є внутрішньоклітинними паразитами, розмножуючись тільки в живих клітинах, вони використовують їхній ферментативний апарат і переключають клітину на синтез зрілих вірусних часток — віріонів. Поширені всюди. Викликають хвороби рослин, тварин і людини. Існує декілька механізмів антивірусного захисту організму людини. Один із них — синтез інтерферону, протеїну, що бере участь в блокуванні розповсюдження вірусної інфекції між сусідніми клітинами.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 29 Жовтня 2009, 13:18:23
Попитай таки свою знайому, або краще почитай літературку. У Твої же цитатах написано, що віруси живуть у середині клітин організму, саме тому їх і не можуть вбити антибіотики, які туди просто не потрапляють.
Відповідь від: 29 Жовтня 2009, 13:13:51
Цитувати (вибране)
Грип потрібно лікувати, а не усувати симптоми

За статистикою, в середньому доросла людина хворіє на гострі респіраторні вірусні інфекції двічі, а дитина – тричі на рік.

Чому нас атакують вірусні інфекції і як їм протистояти? Про це розмовляємо з директором Усеукраїнського центру грипу, професором Аркадієм Фроловим.

– Причиною ГРВІ є віруси. Грип лише один із них, але, мабуть, найскладніший, небезпечний і непередбачуваний. Біль­шість вірусів респіраторної групи здатна тривало, іноді й довічно перебувати в ураженому орга­нізмі. Це ускладнює профілактику грипу та ГРВІ.

– Що сприяє поширенню вірусних інфекцій?

– Існує низка передумов: екологія, погане харчування, стреси, слабкий імунітет... До того ж, близько 95% населення має імунодефіцит. Тобто фактично ми приречені на вірусні інфекції.

– Наскільки грип небезпечний?

– Він небезпечний і непередбачуваний своїми наслідками, такими, наприклад, як менінгіт, енцефаліт, пневмонія. Так, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, менінгіт в останні роки розвивається під час грипу в 40 разів частіше, ніж попереднього десятиліття.

– Що ж робити, аби вберегти себе і своїх близьких від грипу?

– Поки вакцинація залишається найефективнішим методом боротьби з грипом на стадії його профілактики. Щеплення від грипу в нашій країні платне. На жаль, в умовах кризи люди часто відмовляються від нього. А хворіти зараз дуже дорого. Ціни на імпортні ліки зростають разом із курсом долара.

– Що можете порекомендувати тим, хто все-таки занедужав? Як раціоналізувати свої витрати в непростий час кризи в боротьбі з ГРВІ та грипом?

– Щоб звести до мінімуму витрати на лікування, важливо розпізнати хворобу на ранній стадії. Вона починається з високої температури та сильного головного болю. Може виникати і біль у м’язах, різь в очах, слабкість, сонливість. У такому стані варто пити якнайбільше рідини: гарячий чай із медом, малиною чи лимоном, настої лікарських трав – ромашки, липи.

Усупереч поширеному переконанню, не варто “збивати” температуру, яка є нижчою за
39 градусів! При підвищенні температури наш організм виробляє власний антивірусний бі­лок інтерферон. На цьому етапі хвороби не слід вживати ліки “швид­кої допомоги”. Вони лише усувають частину симптомів (знижують температуру, знеболюють), але не борються із причиною недуги – із самим вірусом. Унаслідок такого неправильного лікування можливі серйозні ускладнення.

Як основне лікування рекомендував би застосовувати противірусні препарати. Приміром, “Амізон” компанії “Фармак”. Він не тільки знімає біль і запалення, “збиває” високу температуру, поліпшує самопочуття, а й стимулює вироблення інтерферону – головного захисника організму від вірусів. Під його дією віруси цілком утрачають здатність приєднуватися до кліток людського організму. Через це інфекція не може поширюватися далі. Цей препарат дійсно лікує від грипу, а не тільки усуває його зовнішні прояви. Крім того, його можна використовувати і як профілактичний засіб, наприклад, якщо в родині вже хтось занедужав.

За несприятливої екологічної ситуації, тотального імунодефіциту, незбалансованого харчування в боротьбі з грипом, навряд можна обійтися без таких ліків. Утім один принцип в ефективному протистоянні небезпечному “всенародному” вірусу все-таки залишається незмін­ним: відчули перші симптоми хвороби – викличте лікаря!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Люся від 29 Жовтня 2009, 14:34:39
Її якраз лікували в тубдиспансері
а у мене кілька років тому була правостороння пневмонія, мене лікували в пульмонологічному відділі, про ніякий тубдиспансер мова не йшла. Як я знаю, туберкульоз - хвороба заразна. Не думаю, що людину хвору на звичайне запалення легенів намагалися ще й туберкульозом заразити. А покласти її туди, це наразити на небезпеку заразитися. Так що не треба дурниці говорити.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 29 Жовтня 2009, 14:49:09
Не друга. І я не роблю голослівних заяв, на відміну від тебе.
І нашо Ти злучив до купи в одну цитату два мої різні вислови? :unknow
Голослівна Твоя заява така
Правильно - це пневмонія, а не грип.
Ти шо сам особисто робив лабораторні дослідження для визначення від чого померли жінки? Пневмонія це тільки зовні видимий аспект. Реально в Україні нема лабораторій деб можна було досліти і визначити чи був у померлих вірус "свинячого" грипу чи ні. :(

І видно що ти не розумієш що таке бактерія а що таке вірус.
Тобі не здається, що Ти, ARNI, сам собі суперечиш? Правильно, Ти через ГУГЛ навів визначення віруса і бактерії, тобто розмежував їх. А ми тут всі решта і говоримо, що нема смислу лікувати вірусні захворювання так як лікуються бактеріальні. Ферштейн? :zakryto
Відповідь від: 29 Жовтня 2009, 14:45:39
Так що не треба дурниці говорити.
Люся, Ти шо, які дурниці? :o Як це ARNI може писати дурниці? :unknow
Зараз він сам наведе з ГУГЛА розмежовуючі визначення туберкульозу й пневмонії і буде стверджувати, шо лиш він у всьому розбирається і правда на його сторні. =))
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARMANI від 29 Жовтня 2009, 15:19:30
 У  :unknow :unknow
місті оголошено надзвичайний стан в з"вязку із епідемією грипу :patient :patient.Канікули продовжено до 14 листопада.Відмінено усі організаційно-масові заходи.У соботу не працюватимуть ринки.Деталі- у завтрашніх номерах та випусках місцевих ЗМІ.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ціта від 29 Жовтня 2009, 16:29:19
саме цікаве відбувається зараз в аптеці соцстрах на Пушкіна.
Там продають маски, які коштували в понеділок 60 копійок , зараз - 3,10грн.
Отакі ми є.... Кому война, а кому мать родная! :'( :'(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 29 Жовтня 2009, 16:42:57
цікаво чи усі знають, що маску слід міняти кожних дві години. після двох годин вона навпаки стає розплідником бактерій...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Dj Good Life від 29 Жовтня 2009, 17:29:51
Людей непокоїть зростаючі темпи епідемії грипу. Свідченням того стали листи, що надійшли на електронну адресу редакції - навіть у локальних масштабах Дрогобича ми бачимо, що кількість захворювань набирає загрозливих розмірів. Адже летальні випадки стають вже зовсім не поодинокими, а влада не реагує на небезпеку.   

Написав нам читач Rino, листа подаємо в оригіналі: "Адмін напиши щось про грип у нас в Дрогобичі!!! Про летальні випадки! Як з грипою боротись! Тому що люди померають, а преса і телабачення мовчить, так як би нічого небуло! Наперед дякую!!!".

Другого листа отримали від читачки Світлани: "Доброго вечора! Хотілося б отримати інформацію щодо захворюваності в нашому місті на грип та смертельні випадки, спричинені хворобою. В центр. пресі повідомляють про епідемситуацію в Тернополі. А про нас - тишина. Поруште її, будь ласка. Це, напевно, на даний час найактуальніша тема".

У Дрогобичі ми знаємо лише про один летальний випадок - смерть 12-річної дівчини внаслідок гною в легенях. Офіційні джерела стверджують, що це було недоліковане запалення легенів, а неофіційні (яким ми більше схильні вірити), що до смерті призвів рецидив вірусу грипу. Поки що про інші смерті у місті невідомо.

Чому поки що? Та тому що епідемія уже гуляє по місту, щодня вірус підхоплюють десятки дрогобичан, а влада мовчить. Чи бачили ви продавців у Сільпо, Ромашці, Фуршеті? Всі у пов’язках. У п’ятницю учні не пішли до школи - влада далі мовчить, адже зараз розпочались в дітей осінні канікули, карантин можна не оголошувати.

Та крім шкіл є ще дитячі садочки - які працюють і далі, а також вищі навчальні заклади. До речі, гуртожитки перетворились на лазарети - до половини їх мешканців хворі, адже там всі знаходяться у близькому контакті. Здоровпункт ДДПУ схожий на шпиталь часів війни - хворих стільки, що ніде пройти.

Поки що карантин оголосили лише у центральній поліклініці - лікарі там ходять у пов’язках на обличчі. А решта лікарів і далі ставлять діагнози ГРЗ (госте респіраторне захворювання - прим. ред.) і виписують звичайні протизастудні засоби для лікування.

Ніхто з наших лікарів не виписує направлення на розгорнутий аналіз крові - а лише він виявляє вірус свинячого грипу! Можна заприсягнутися, що це не їх власна ініціатива, а вказівка зверху - щоб не створювати паніки.

Але погляньте, що робиться у тому ж тубдиспансері на Тарнавського - величезні черги до лікарів; а на рентген черги взагалі заобрійні - народ хворіє масово.

Крім вакцини, якій наші люди також не вірять, є лише звичайне лікування - тобто антибіотики, жаропонижаючі, протизастудні засоби. Щоб уберегтися від хвороби, потрібно уникати місць скупчення людей (транспорт, місця роботи та навчання), носити пов’язку, приймати вітаміни та імунозміцнюючі препарати (лише за порадою лікаря!), вести здоровий спосіб життя.

Якщо ж вже захворіли, не займайтеся самолікуванням - цей грип страшний своїми рецидивами! Звертайтесь по допомогу до лікарів - але наполягайте на повному обстеженні. Здайте всі необхідні аналізи, зробіть рентген. Лікуйтеся медикаментозно і нетрадиційно, пийте побільше рідини.

А що наша влада? - Мовчить, і навіть не думає виділяти додаткових коштів на галузь охорони здоров’я. І така ситуація не лише в нас.

Редакція Дрогобич Інфо бажає всім міцного здоров’я!
Відповідь від: 29 Жовтня 2009, 17:25:02
Вот коментарі почитайте
Коментарії (53)   

      
    сам хворію! таблеточкі арбідол або анаферон проти вірусні.амоксим стоптусин -від інфккціи органів дихання,німесил -від температури,аскорбінова кіслота,лімон,мед,багатоо чаю!! ну звісно часник і цибуля для профілактики!!! знаиомии розказав один народнии метод розрізати цибулю і роставити по кімнаті -вбивае мікроб !!! не хровіите))
IP: 95.134.102.6   
      макс, 09:04 28 жовтня 2009 г.    

      
    З неофіційних джерел: позаминулий понеділок в інфек.лікарні померла дитина віком 1рік8міс.( ОРЗ ускладнений менінгококовою інфекцією;потім 11-річна дівчинка, згодом 16-літня дівчина з Турківського району, яка навчалася в 19 училищі, потім 23-хлопець. Лікарня дитяча переповнена, інфекційна також. Доречі в хлопця з нафтового технікуму -дифтерія. А скільки ще ми не знаємо!!!
IP: 95.134.83.212   
   Я, 10:15 28 жовтня 2009 г.       

      
    і де ця ср.....а Пора ?? там половина депеків лікарі і самі порядні ?? де іх офіціина реакція що люди вмирають ???чи там де деребанять без них вони можутьвозмущатись!! взагалі я здивовании реаціею влади ---галімии страус -одна жопа торчить!!!
IP: 95.135.172.23   
      макс, 10:22 28 жовтня 2009 г.    

      
    Так робиться жах! Знайома лежить у Лікарні в терапії уже від пятниці! А їй все гірше! Що ж це робиться? Лікарі розводять руками-не знають як лікувати людей а смертність лише зростає! Влада мовчить-все скриває адже бояться паніки-Туристи втечуть з курортів границі закриють! Дбають лише про себе! Чому ж не закрити всі навчальні заклади! Кафе та їдаль теж примусово прикрити! Виступити перед людьми на площі і попросити вдягти маски! Чому ? Бояться!!! Всі ці смерті на совісті наших чиновників і лікарів! Знайомого дитинка 2 рочки померла ще один знайоми 25 років хлопець помер! В реанімації лежать молоді люди! А лікарі розводять руками!!!! то що нам всім тут померти чер ідіотів? Зробіть щось!!! Будласка!!!!
IP: 194.44.207.175   
   Zajka, 10:25 28 жовтня 2009 г.       

      
    Співчуваю всім хворим. Одужуйте швидше.
IP: 95.134.91.142   
      ВІка, 11:00 28 жовтня 2009 г.    

      
    В лікарнях людям температуру збивають дімідролом і анальгіном замісь того ,щоб антибіотиками лікуваати!!!! де ж таке видано?анальгін просто знімає біль.а від дімідролу людина засинає. а легені й далі "горять" від температури!!! так і померла 12 річна дівчинка з коновальця
IP: 95.134.86.205   
   Студентка, 11:25 28 жовтня 2009 г.       

      
    влада прореагувала але якось кволо !!!! 26 жовтня перший заступник міського голови Петро Суда провів засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій за участю головного державного санітарного лікаря, начальників відділів з питань надзвичайних ситуацій, охорони здоров’я, освіти, культури та мистецтв, сім’ї, молоді і туризму, керівників медичних установ, на якій обговорено питання про епідемічну ситуацію з грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій, що склалася в Дрогобичі та Стебнику. Зокрема, констатувалось, що медичні заклади переповнені, особливо дитяча лікарня. Минулого тижня у місті померло четверо людей. Підозрюють, що ці смерті пов’язані із ускладненнями, викликаними вірусними захворюваннями. 
 
За пропозицією Петра Суди, було створено робочу групу, яка, уважно проаналізувавши ситуацію, учора, 27 жовтня, запропонувала розгорнути 20 додаткових ліжок в дитячій лікарні, перетворити відділ відновного лікування міської лікарні №1 у відділ гострих респіраторних вірусних інфекцій, додатково розгорнути 20 ліжок на базі Стебницької міської лікарні, виділити додатково 4 легкових автомобілі для обслуговування викликів поліклінікою та дитячою лікарнею. Для здійснення лікувально-профілактичних заходів пропонується додатково виділити з бюджету 100 тис грн. 
Зі слів начальника відділу охорони здоров’я, 27 жовтня у Дрогобичі працювали вірусологи зі Львова. Взято аналізи, які будуть досліджені у лабораторіях Львова та Києва. Результати будуть відомі приблизно через 2 тижні.
Головний державний санітарний лікар Дрогобича Оксана Гривнак закликає дрогобичан і стебничан утриматися від проведення заходів, де буде залучена велика кількість людей, дотримуватися правил особистої гігієни, не переохолоджуватися, у побуті застосовувати дезінфекційні засоби для миття рук, посуду, застосовувати неспецифічну профілактику грипу та ГРВЗ, а саме - вживати більше фруктів, цитрусових, часник, цибулю. Звернути особливу увагу на дітей: намагатися, щоб вони більше часу проводили вдома, що дасть змогу уникнути контакту з хворими людьми. При перших симптомах: закладення носа, біль голови, ломота у тілі звертатися до медичних служб за допомогою.
IP: 95.135.149.86   
      макс, 11:55 28 жовтня 2009 г.    

      
    Поки прийде аналіз з Києва,та поки виділять гроші урядники,то прийде зима та й погине вірус грипу.Газети наші всрані на першій сторінці повинні були б опублікувати,як мають себе вести люди,а пишуть всіляку передвиборну х.....ю!Де пористи-онаністи,де депутатська комісія на чолі з п. Пукало,де Заслужений лікар Шевкенич,де Фрелик?Дуже багато де!Прикро!Читаю-в Житомирській області голова сільради керуючист законом про місцеве самоврядування,обявив своє село зоною карантину в звязку з покусанною лисицею собакою.Аналіз показав сказ і громада бореться.Думка в мене-може пошлем прохачів в те село нехай позичать нам того Голову!Бо він дбає про громаду,а наші згадують про самоврядування,коли землю вкрасти треба.Нема на вас Гітлера!
IP: 95.134.82.20   
   Довбуш, 13:03 28 жовтня 2009 г.       

      
    Щодо профілактики та захисту від грипу хочу додати до вищесказаного- змазуйте ніс(всередині) ОКСОЛІНОВОЮ маззю за 15 хвилин до виходу на вулицю.Старий та перевірений засіб.
Замість дорогого АРБІДОЛУ можна наш АМІЗОН + аскорбінка .Нормально діє. 
Якщо висока температура і вам колять Аналгін -вимагайте, щоб кололи і НО-ШПУ. Аналгін провокує спазм судин, тому і відмовляють нирки. У цивілізованих країнах аналгін відпускають тільки по рецептах. Знижуйте температуру нашим ПАРАЦЕТАМОЛОМ( а не Фервексом і т.п. , тому що там багато різних додатків та й доза парацетамолу досить висока), або МЕФЕНАМІНОВОЮ кислотою. 
При високій темп-рі не пийте гарячого, тепло не вдягайтеся, обтирайтеся ( якщо не морозить) тепленькою водою з оцтом та спиртом( особливо ділянки тіла де розташовані велики судини). І звичайно СИДІТИ ДОМА, а не так як наші люди ходять хворі і на роботу, і на навчання, роблячи гірше і собі, і іншим.
Щодо масок- супер було би, якби і пересічні люди вдягли їх.
Повністю погоджуюся з усіма, хто написав.
НЕ ХВОРІЙТЕ, а хто захворів( Максові в першу чергу) ОДУЖУЙТЕ !!!
IP: 95.134.83.212   
      Я, 13:22 28 жовтня 2009 г.    

      
    Студентці- на жаль , якщо пневмонія вірусного походження, то антибіотики не допомагають. В таких випадках взагалі-то колять ГАМА-ГЛОБУЛІН, Але наша біда, що в нас не визначають походження пневмонії. Так само при назначенні антибіотиків не проводять проби на них. І виходить, що людину травлять, а не лікують
IP: 95.134.83.212   
   Я, 13:29 28 жовтня 2009 г.       

      
    Знаємо з интернету про чотирьох померлих від грипу, а де офіційна міська інформація, що в нашому місті творить епідемія?
IP: 95.134.122.132   
      радн, 15:02 28 жовтня 2009 г.    

      
    Все скрито!!!! Вони такі з..... вважають що нам не варто нічого знати! Ви б зайшли в лікарню-там жах що твориться!!!!
IP: 194.44.207.175   
   zajka, 15:05 28 жовтня 2009 г.       

      
    Якщо ви знаєте, проти вірусу ліків не існує. Йде просто симптоматичне лікування. Організм є основним гарантом боротьби з хворобою. Тому не тільки купляйте і їжте лимони, часник, цибулю, але і повноцінну їжу: багату на білки, жири та вуглеводи. Їжа це саме основне, бо якраз "біла" частина крові (плазма) містить всі необхідні клітини, які забезбечують імунітет. Якщо ви добре не харчуєтеся, організм не має відповідної кількості білків для створення клітин для забезпечення імунітету. Тому постарайтеся подбати про це. Навіть якщо ви захворієте, грип не буде такий агресивний. Грип не любить високих температур і добре розвивається при низьких. Просто не допускайте переохолодження організму. Відповідно грип буде "гуляти" аж до появи тепла (Травень). Слідкуйте за своєю поведінкою: не чіпайте свого носа та рота та очей руками спочатку не помивши їх.. Слизові оболонки рота, горла і носа є вхідними воротами інфекції. Не бійтеся вживати маску в магазинах, маршрутках, там де є скупчення людей. Коли ви хворі, сидіть вдома і не розносьте інфекцію.
IP: 136.242.180.123   
      Адвокат, 15:20 28 жовтня 2009 г.    

      
    А як ж тоді мексика і інші країни у яких температура була дуже велика а грип бушував на повну! І ніякі вітаміни і все решта не домомагало?
IP: 194.44.207.175   
   zajka, 15:22 28 жовтня 2009 г.       

      
    А скажіть будьте такі ласкаві, а де наш мер??? Як він збирається рятувати місто??? Чого це він під час епідемії у місті вирішив пересидіти у відпустці. Чи сам перелякався щоб не захворіти???
IP: 95.135.146.59   
      Дрогобичанин, 16:24 28 жовтня 2009 г.    

      
    Вигнати б їх всіх з міської ради і на день перемістити у лікарню хай би подивились на ситуацію а то гріють дупи в хаті самі ховаються а інші хай вмирають! Ще й різні заходи підчас епідемії проводять! ІДІОТИ!
IP: 194.44.207.175   
   zajka, 16:27 28 жовтня 2009 г.       

      
    зараз у лікарні перебуває 33 особи з діагнозом пневмонія. З них 5 поступило сьогодні зранку до 12 години, 2 хворих – у важкому стані у реанімації.
IP: 95.135.145.14   
      макс, 16:32 28 жовтня 2009 г.    

      
    У Дрогобицьку дитячу лікарню, де вже госпіталізовано 170 дітей, продовжують надходити хворі на грип
IP: 95.135.145.14   
   макс, 16:33 28 жовтня 2009 г.       

      
    У Дрогобичі двоє людей померло від пневмонії, але загалом ситуація не є загрозливою, – головний пульмонолог Львівщини
IP: 95.135.145.14   
      макс, 16:34 28 жовтня 2009 г.    

      
    У Дрогобичі оголошено епідемічний стан. Ймовірно,оголосять і надзвичайний стан, адже повідомлення з лікарень наче з лінії фронту. За даними на вівторок, від пневмонії померло п’ять осіб.-
IP: 95.135.145.14   
   макс, 16:36 28 жовтня 2009 г.       

      
    Я б хотів знати доки ця ситуація з грипом підійде до завершення і яким чином потрібно лікуватись ваші версії   
IP: 194.44.139.214   
      Василян, 16:39 28 жовтня 2009 г.    

      
    Знайома лежить у лыкарны нашый ! ]] уже тижднень колять сильними антибыотиками а стан погыршуэться! ныхто не знаэ що робити
IP: 194.44.207.175   
   zajka, 16:43 28 жовтня 2009 г.       

      
    Це шановні і є справжнє лице влади,у всі часи при всяких катаклізмах висвічувалось правдиве лице влади.Хтось достойно виходив з ситуації,а хтось ,як наприклад наші чиновники в таких ситуаціях і показують вміння боротись.От горілочки попити та земельку подерибанити так ми пацани,а як показати вміння як боротись нема нас!Дана ситуація ще раз висвітила,ще одне слабе місце у владі,бездарне керівництво та повне невміння взяти на себе відповідальність чиновниками від медицини.Лікарям,які не знаючи як боротись з недугою велике спасибі,вони самі в першу чергу підставляють своє здоровя та життя під небезпеку.Де ж це видано,щоб люди,які контактують з хворими не були привиті,це злочин.А у влади одна відповідь=немає грошей.Скажіть мені темному гуцулу,а на що у вас є гроші?Чомусь про проблеми Стрия,самбора та Турки в медицині не чути,там ,що грипу нема.Грип там є,але і влада вочевидь там є.ВИсновки про керівництво медициною повинні зробити громадяни,а владні реляції про успішну боротьбу з грипом ми почуємо з преси,скільки грошей виділили,як боролись,як не спали.Хіба не почуємо скільки вкрали.Мер,якого я завжди захищав,в даній ситуації повів себе як гамно,я б такого козла не те,що на підлодку не взяв,я його на брамі в порту моряка хренового поставив.Уявити собі такого важняка на атомній підлодці можна в страшному сні.А все від тотальної брехні,всі хочуть бути мусіками,а на людей наплювати.ВЕЛИКЕ спасибі рядовим лікарям,медсестрам та санітаркам за їхній подвиг,інакше назвати їхню працю в теперішніх умовах та за зарплатню в 1000ГР не можна.Цікаво а яка зарплатня в чиновників міськздороввідділу,і чи не в статусі держслужбовців вони ,наші рідні?Просвітіть ,хто в темі.Чув,Шевкенич подався до фронту змін,та синочка туди прихопив,нехай дитина привикає,от іхньому вождю Арсенію реляцію з нашого фронту закинути!Рівень суспільства визначається його відношенням до дітей,стариків та хворих,це вам не на виборах п.....и.І ще одну битву,на ще одному фронті програно!Не хворійте,тіштеся кожним днем,робіть собі та іншим приємні речі,усміхайтесь,і мине нас та франца,це я вам говорю,Довбуш,який вас усіх любить(навіть якщо ви депутат)!!!!!!!!!!!
IP: 95.135.149.30   
      Довбуш, 17:59 28 жовтня 2009 г.    

      
    і Довбушу!! велике вітання!!!)))
IP: 95.134.114.3   
   макс, 18:16 28 жовтня 2009 г.       

      
    Про яке щеплення медперсоналу може йтися, якщо в інфекційній для них не має масок, разових рукавичок та противірусних препаратів для профілактики!?
У вечірніх новинах по багатьох каналах згадувався Дрогобич. Виступав Шевкенич, і сказав, що антибіотикотерапія погіршує стан хворих. Звичайно ж, якщо це вірусне захворювання, то все залежить від імунітету людини, а антибіотики ( а дози напевно немаленькі) ще більше вбивають імунну систему. 
В мед.літературі вказується, що в таких випадках колють Гама-глобулін кожні 3 години до пониження температури.І ,звичайно, проводяться спеціальні заходи щодо поліпшення роботи серця, легенів.
Про профілактику писали вище. А при перших симптомах- ударна доза Амізону+ аскорбінка. Дітям треба капати в носик Інтерферон і як профілактика також. І не забувайте змазувати носові проходи оксоліновою маззю( все це противірусні препарати та такі, що підвищують імунітет вище.
IP: 91.124.21.237   
      я, 19:57 28 жовтня 2009 г.    

      
    Дійсно, тепер всі чекають новин ,як з фронту.Але правди нема де взяти.Як вони можуть лікувати ,як не знають який вірус,тож треба було дочекатись то такого стану і чекати ще 2 тижні на результат. Ми Дрогобич,а не Львів тому що тут своя мафія,яка не дуже дбає ні за кого. Зараз якраз ще один доказ того ,що наша медецина і наші Головні (Бігуняк і Шовкенич) не справляються. Чи зроблять висновки. На сполох треба бити вже давно,кожен день дорогий.А в нас ніхто конкретно не скаже скільки людей померло від цього вірусу. Вони будуть називати різні хвороби,щоб не було великої кількості від цього вірусу.Хоча я думаю ,що вони добре знають ,що вірус один і той же тільки впливає на кожного по-різному, де у кого слабе місце.Тому і хвороби різні.Також хотіла подякувати рядовим лікарям, їм дістається найбільше. Тримайтеся, бо Ви тоже люди і не хворійте.
IP: 91.124.66.11   
   Дрогобичанка, 20:04 28 жовтня 2009 г.       

      
    Вживайте перед їжею лимони апельсини та мандарини, так організм швидше поглине всі необхідні вітаміни!!! Їжте багато часнику і цибулі!!! Кожного дня ввечері випивайте 50 грам горілки (краще самогону) з медом або з перцем(можна і з тим, і тим). Шануйтесь!!!
IP: 194.44.70.150   
      RINO, 20:24 28 жовтня 2009 г.    

      
    всі голоині лікарі м.Дрогобича бариги.Думають тільки про своі кишені,а на людей начхати.
IP: 95.134.39.245   
   n, 20:57 28 жовтня 2009 г.       

      
    У нас в Дрогобичі працює комісія з Києва. І якщо їй вірити у нас свинячий грип, правда чи неправда покаже час.
IP: 95.135.139.66   
      Tor, 21:03 28 жовтня 2009 г.    

      
    В останніх новинах говорили про те що в Тернополі закривають не лише дошкільні та шкільні заклади,а й вузи.В нас би так пошвидше(Львів,Дрогобич), оскільки ДУЖЕ багато ХВОРИХ студентів відвідують пари,і заражують ще здорових.
IP: 95.135.194.124   
   Студентка, 21:29 28 жовтня 2009 г.       

      
    Не можу зрозуміти в чию редакцію прибігли стурбовані люди. У вашу чи в сайт Рекламний Салон+. Ви вже якось розберіться куди цей натовп біг, дайте якесь посилання.
 
До нас ніхто не прибігав, нам листи пишуть
IP: 194.44.113.155   
      Ольга, 08:44 29 жовтня 2009 г.    

      
    Та про яке закриття ви говорити ті ідіоти мало того що нічого не закривають вони ше й заходи проводять_ Сурми звитяг, і інші конкурси , дискотеки до дня хеловіна!!! А у Львові взагалі бал під час чуми-різні захди на рівні міста! Це ж ідіотизм!!!!
IP: 194.44.207.175   
   zajka, 08:42 29 жовтня 2009 г.       

      
    Ольга, а ви про що?
 
Вчора в мого сина помер знайомий
IP: 91.124.4.13   
      я, 09:24 29 жовтня 2009 г.    

      
    Співчуваю Вашому сину і всім хто постраждав від грипу. Вибачте. Я не хотіла іронізувати. Просто дивлюся одна й та сама стаття як у сайті Рекламний Салон+ і посилання на джерело нема. Ще раз вибачте.
 
Цей "салон" - погані плагіатчики.
IP: 194.44.113.155   
   Ольга, 10:08 29 жовтня 2009 г.       

      
    Так, дійсно. Вчора в реанімаційному відділені помер молодий хлопець. А у вівторок його лише забрали в лікарню. За 2 дні "згорів"((( дуже сумно. А що ж нам всім робити? як лікуватись та захищатись від штучно-зробленого віруса, який випустили в світ фармацевти?хіба цибуля, часник тут допоможуть??
IP: 91.124.124.159   
      ххххх, 10:11 29 жовтня 2009 г.    

      
    Доброго дня хочется вас і всіх наших Дрогобичан повідомити що в нашому місті іде масове замовченя епідемійі. Лікарі безсилі з захворюваням, в разі попадання в організм вірус людину руйнуйе з середини буквально за два дні, спалюючи легені. Володію такою інформацією на підставі вчорашного фатального випадку ПОМЕР в реанімаційі мій друг СИДОР ВІТАЛІК з діагнозом вище сказаним, залишивши дружину та трьохрічного сина. І я впевниний що такий випадок не один в нашому місті, і насторожує те що фатальні випадки повторюються практично щодено. Шановні Дрогобичани оберігайте свойі сімйі, родини та близьких людей від біди уникаючи відвідуваням масових гомацких мість (ринок, громацький транспорт та.ін)
IP: 194.44.201.134   
   Роман, 10:46 29 жовтня 2009 г.       

      
    Замість коментаря пропоную мою статтю, яка буде опублікована завтра у у стебницькій газеті “Воля громади”.
Смертельна небезпека
 
ОБЕРЕЖНО: ГРИП, АБО ВІД ЧОГО У ДРОГОБИЧІ ПОМЕРЛО ЧЕТВЕРО ОСІБ?
 
За словами начальника відділу охорони здоров’я Дрогобицького міськвиконкому Андрія Шевкенича, останнім часом у місті померло від пневмонії четверо осіб, які стали жертвами ускладнень після грипу.
 
КОЛИ ЛЕГЕНІ СТАЮТЬ РЕШЕТОМ
 
За неофіційною статистикою, таких жертв уже шестеро, а в кулуарах кажуть, що до Дрогобича завітав так званий свинячий грип.
Як би там не було, але вперше лікарі констатували факт смертей, що настали після ускладнень захворювання на грип. Досі такої статистики не велося, все списували на пневмонію (запалення легенів), менінгіт (запалення мозку), інфаркт, інсульт. Саме ці звичні для нашого вуха хвороби і можуть бути наслідком захворювання на грип.
Що стосується дрогобицьких смертей, то лікарі кажуть про двох двадцятип’ятирічних і двох сорокарічних чоловіків, які лікувалися самостійно. У них різко підвищилася температура, а коли не змогли її збити, звернулися за допомогою до лікарів, та було вже пізно. Крім того, мова йде про нетипові віруси грипу, лікувати які наші лікарі не навчені. Мій знайомий лікар із Києва, з яким я консультувався по телефону, каже, що високу температуру, звичайно, треба збивати у будь-якому випадку, але найголовніше після цього упродовж двох тижнів колоти хворого антибіотиками, інакше легені перетворюються на решето у буквальному розумінні цього слова. Мабуть, цього не знають ні дрогобицькі, ні івано-франківські, ні тернопільські медики, де загальне число жертв на момент написання цієї статті становило 22 особи. Власне, з Тернополя в Україні й почалася пандемія грипу, хоча офіційні чинники ще цього не визнають.
 
НАС АТАКУЄ АВСТРАЛІЙСЬКИЙ ГРИП
 
Цьогоріч Україну атакують два штами сезонного грипу - австралійський “Брисбен А” і “Брисбен Б”. Є загроза того, що вони накладуться на сезонний грип штаму пандемічного свинячого грипу.
Особливістю австралійського грипу є те, що він спричиняє різку й дуже високу температуру - до 39 градусів і вище, сухий кашель, сильний головний біль, нежить, біль у горлі, виражену загальну інтоксикацію організму.
В інтерв’ю Андрія Шевкенича, яке він дав телеканалу ІСТV, крім високої температури, подібних симптомів у тих, хто помер у Дрогобичі, не було. То, може, справді мова йде про свинячий грип?
 
У СТЕБНИКУ ВСЕ СПОКІЙНО?
 
За словами головного лікаря Стебницької міської лікарні Романа Пукала, ситуація в місті є спокійною. Звичайно, у зв’язку з сезоном збільшилась кількість хворих на гострі респіраторні захворювання, що може призвести до грипу, але поки що ситуація знаходиться під контролем.
Грип провокує загострення хронічних захворювань легенів, серцево-судинної, ниркової та ендокринної систем. Дуже небезпечний грип для вагітних жінок. Від моменту потрапляння вірусу в організм до прояву перших ознак хвороби минає лише 1-2 доби, що зумовлено високою швидкістю розмноження вірусу.
У цих умовах дуже важливо провести профілактичні заходи, особливо для дітей, вагітних жінок, літніх людей, а також для тих, хто за умовами праці контактує з найбільшим потоком людей - у медичних закладах, громадському транспорті, магазинах і таке інше.
 
ЧОГО БОЇТЬСЯ ГРИП?
 
Отже, що насамперед потрібно робити, аби не захворіти на цю страшну недугу?
- Часто мити руки з милом, особливо після перебування на вулиці;
- частіше провітрювати приміщення як удома, так і на роботі, підтримуючи оптимальну температуру 20-22 градуси;
- використовувати захисні маски;
- обмежити кількість рукостискань і поїздок у громадському транспорті;
- по змозі уникати відвідування велелюдних заходів; 
- під час кашлю та чхання прикривати ніс та рот хустинкою;
- уникати контактів з людьми, які вже мають симптоми цього захворювання.
Потрібно дотримуватись усіх заходів обережності до закінчення епідемії - зокрема, вдягатись за погодою, зміцнювати імунітет, правильно харчуватись і в достатній кількості вживати вітаміни.
Дуже важливо у цей період їсти овочі, часник, цибулю, цитрусові, особливо апельсини, які добре протидіють грипу, моркву. Для зміцнення організму не забувайте обливатися холодною водою, робити ранкову гімнастику.
Велику роль у протидії грипу відіграють печінка і жовчний міхур. Щодня споживайте до 30 мілілітрів олії, що допоможе очистити печінку від старої жовчі. Щоб знищити паразитів у жовчному міхурі, споживайте зранку гарбузове насіння, запиваючи рідиною.
 
БЕЗ ПАНІКИ!
 
Якщо все ж захворіли, не панікуйте і дотримуйтесь простих правил. Насамперед це постільний режим. Треба багато вживати рідини. Якщо маєте температуру до 38,5, а в дітей до 38 градусів, не збивайте її, бо організм бореться з недугою. І, звичайно, негайно викличте лікаря.
Бажаю вам міцного здоров’я, адже хто тоді буде читати “Волю громади”?
Анатолій ВЛАСЮК
IP: 95.134.117.133   
      Анатолій Власюк, 11:33 29 жовтня 2009 г.    

      
    Сьогодні, о 10 годині, розпочалося засідання сесії міської ради. На порядок денний позачергово винесене одне питання - про епідеміологічний стан в Дрогобичі. Депутат Т. Кучма вніс пропозицію розглянути це питання в закритому режимі. Депутати не підтримали цю пропозицію, проте міський голова М. Гук настояв на тому, щоб всі сторонні крім депутатів покинули сесійний зал. Розгляд цього питання проходить без участі громадськості та засобів масової інформації, тобто в закритому режимі.
http://www.drohobych.com/
IP: 95.135.213.234   
   макс, 12:09 29 жовтня 2009 г.       

      
    Дуже шкода Віталія . Такий здоровий, спортивний хлопець....Був...
 
Прочитайте в інтернеті про вірусну або грипозну пневмонію, а також про свинячий та забутий пташиний грип. Про симптоматику та лікування. Є подібність з тим, що відбувається в нашому місті.
Про медикаментозну профілактику вже декілька разів писалося вище.
А цікаво, що ж таке говориться на тому засіданні?! Видно є що приховувати, чи не так ,шановні "пористи" та мер?
Максе, може все-таки вдастся щось взнати- проінформуйте нас, будь ласка.
IP: 91.124.4.13   
      я, 11:52 29 жовтня 2009 г.    

      
    можу тільки всіхвтішати шо серед лікарів така паніка на грані істерики!!!-своі джерела!!! ніхто повторюю ніхто не знае з чим вони вооють!! поставити точнии діагонз не можуть а як тоді лікувати ??? чекають поки киев або львів дадуть якусь інфо!! а там зрозуміли що це шось більше ніж грип і приховують. що вимагати від простих лікарів??? вони першии раз з таким боряться,лікарні переповнені, единии вихід водити надзвичаинии стан бо ситуація погіршуеться!!!
це моя істерика а слова докторів
IP: 95.135.241.255   
   макс, 12:18 29 жовтня 2009 г.       

      
    Нині в Україні спостерігається сезонний спалах грипу – у трьох західних областях закриваються школи на карантин. Утім, про грип A/H1N1, який ще називають «свинячим» або «каліфорнійським», поки не йдеться. Попри те, що від пневмонії за останні дні померло двадцятеро людей, українські епідеміологи просять не панікувати і чекають підтвердження аналізів з Лондону. Там остаточно мають встановити, чи був причиною смерті «свинячий» грип.
IP: 95.135.241.255   
      макс, 12:24 29 жовтня 2009 г.    

      
    тернополь!!!
Жители Тернополя массово скупают профилактические лекарства от гриппа. В городских аптеках наблюдается дефицит препаратов, которые угнетают активность вирусов группы А и В, а также марлевых повязок.
 
Дефицит препаратов сами аптекари объясняют тем, что дистрибьюторы не успевают завозить лекарства в аптеки.
 
В аптекоуправлении Тернополя утверждают, что в аптеках города еще есть остатки препарата Арбидол и марлевых повязок, цены на них не повышают.
 
Вместе с тем, как передает корреспондент Инетерфакс-Украина, в некоторых аптеках цены на марлевые повязки возросли вдвое - с 60 копеек до 1,2 грн.
 
Как сообщает Zaxid.net, на базе Тернопольского государственного медицинского университета действует круглосуточная горячая телефонная линия по вопросам профилактики ОРВИ и гриппа. Как сообщили в Тернопольской ОГА, за консультациями можно обращаться по телефону: 42-20-63, 42-20-64, 42-20-65.
 
В то же время министр здравоохранения Василий Князевич заявил, что в Тернопольской области зафиксированы 12 случаев смерти от вирусной инфекции. 
 
Он сообщил, что 17 больных в Тернопольской области находятся в тяжелом состоянии. По его словам, пока нет точной информации о причине возникновения заболевания. 
 
Министр отметил, что ученые работают над выяснением того, какой именно вирус повлек болезнь - сезонный грипп, или грипп А (H1N1). Князевич прогнозирует окончательное определение до 3 ноября вируса, спровоцировавшего заболевания, повлекшие смерти в западных областях.
 
Как сообщалось, Министерство здравоохранения заявило, что в октябре в западных областях Украины, по предварительным данным, от пневмонии умерли 20 человек. Минздрав призвал всех граждан в случае появления симптомов гриппа или других острых респираторных вирусных заболеваний немедленно обращаться к врачам.
IP: 95.135.241.255   
   макс, 12:27 29 жовтня 2009 г.       

      
    Министр здравоохранения Василий Князевич обещает, что вскоре будут обнародованы результаты причин смерти людей в западных областях Украины. Об этом он сообщил сегодня на заседании правительства, передает корреспондент «proUA». 
 
«Известно, что это вирусная природа инфекции. Наше министерство уже обратилось за помощью ко всемирным организациям по охране здоровья, и их эксперты и лаборатории уже готовы подключиться и предоставить нам помощь», - сказал министр.
 
При этом на вопрос премьер-министра Юлии Тимошенко может ли он назвать конкретный диагноз, Князевич ответил: «Точного диагноза… я боюсь сказать. На сегодняшнем совещании со специалистами вы выходим на конкретные решения. И если это так, я буду готов доложить Вам, но не хочу быть сейчас голословным».
 
«Мы сейчас работаем над конкретной природой вируса – или это будет вирус так званого гриппа, или это наш традиционный грипп, или это калифорнийский грипп A/H1N1, или так называемый свиной грипп», - сказал Князевич.
IP: 95.135.241.255   
      макс, 12:32 29 жовтня 2009 г.    

      
    Министр здравоохранения Василий Князевич обещает, что вскоре будут обнародованы результаты причин смерти людей в западных областях Украины. Об этом он сообщил сегодня на заседании правительства, передает корреспондент «proUA». 
 
«Известно, что это вирусная природа инфекции. Наше министерство уже обратилось за помощью ко всемирным организациям по охране здоровья, и их эксперты и лаборатории уже готовы подключиться и предоставить нам помощь», - сказал министр.
 
При этом на вопрос премьер-министра Юлии Тимошенко может ли он назвать конкретный диагноз, Князевич ответил: «Точного диагноза… я боюсь сказать. На сегодняшнем совещании со специалистами вы выходим на конкретные решения. И если это так, я буду готов доложить Вам, но не хочу быть сейчас голословным».
 
«Мы сейчас работаем над конкретной природой вируса – или это будет вирус так званого гриппа, или это наш традиционный грипп, или это калифорнийский грипп A/H1N1, или так называемый свиной грипп», - сказал Князевич.
IP: 95.135.241.255   
   макс, 12:37 29 жовтня 2009 г.       

      
    ми попали в свии грип!!! паніки не треба вона не допоможе!! радуе одне в украину ідуть морози з завтрашнього дня!! він і зібье всю нечесть!! а свиннии грип в укарині вже був двох чоловіків вже вилікували !! тому народ без паніки
IP: 95.135.241.255   
      макс, 12:48 29 жовтня 2009 г.    

      
    Цікава інформація http://tsn.ua/ukrayina/epidemiya-svinyachogo-gripu-nakriye-ukrayinu-v-listopadi.html
IP: 95.135.168.184   
   Divine, 12:48 29 жовтня 2009 г.       

      
    сьодны ще 2 померло! фак   
IP: 91.124.53.68   
      smile, 14:13 29 жовтня 2009 г.    

      
    Кому потрібні вітаміни Nutrilite (Amway).Допомагають і захищають при грипі. м.Стебник Дзвоніть 80672542545
IP: 95.135.236.229   
   пані Леся, 14:36 29 жовтня 2009 г.       

      
    Кому потрібні вітаміни Nutrilite (Amway).Допомагають і захищають при грипі. м.Стебник Дзвоніть 80672542545
IP: 95.135.236.229   
      пані Леся, 14:36 29 жовтня 2009 г.    

      
    ЩИРІ СПІВЧУТТЯ СІМЇ СИДОР А ОСОБЛИВО ЙОГО ДРУЖИНІ АННІ ВСЯ САМБІРСЬКА У СКОРБОТІ
IP: 91.124.53.68   
   
Відповідь від: 29 Жовтня 2009, 17:28:38
Приєднуюсь до Ірини. Епідемія забрала батька та чоловіка у сімї Сидор.
IP: 95.135.168.184   
      патріот, 14:58 29 жовтня 2009 г.    

      
    Міністерство охорони здоров'я виділило для Івано-Франківської області 1,2 тис. упаковок медичного препарату осельтамівір для боротьби з можливим свинячим грипом.
 
А Львівській області і, зокрема ,Дрогобичу пане Шевкеничу цих ліків не потрібно? Зовсім вилетіло з голови- ви ж казали ,що в нас померло тільки 4 осіб, і це не наслідок епідемії, а простий збіг обставин. Соромно!!!
IP: 91.124.4.13   
   я, 16:27 29 жовтня 2009 г.       

      
    На 99,9 % у нас свинний грип! Сказано про це на рівні правління в Київі ! Дані подані Львовом піся ростину останніх померлих(зокрема із Дрогобича) Офіційне розголошення заборонено!!!
IP: 194.44.139.128   
      zajka, 16:41 29 жовтня 2009 г
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 29 Жовтня 2009, 17:35:14
Цитата: romashkin від Сьогодні в 08:59:16
спілкуйтесь на форумі і гарантовано ніяка зараза до вас не вчепиться.
Не факт..... Тут є ще ті "зарази"...
Ой, то певне мене згадували - (http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/curtsey.gif)
Так - (http://www.kolobok.us/smiles/light_skin/spruce_up.gif) - я така - (http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_sigh.gif)
Відповідь від: 29 Жовтня 2009, 17:33:22
А що то за промо-рекламна акція над моїм постом?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 29 Жовтня 2009, 17:54:15
Сьогодні оббіг всі аптеки які зміг. Ніде не було марлевих повязок. Ні в одній аптеці не змогли сказати де їх можна купити. Ніде не було Амізону. Лише у одній був Анаферон. У одній аптеці аптекар сказав що ми страждаємо фігнею!
Ось як у нас все продумано! Навіть підприємці власники аптек, яким вигідно мати на зиму запас ліків від грипу облажалися. У одній аптеці хоч сказали, що Амізон буде завтра.
Нема не лише Амізону, нема жодних імунозміцнюючих ліків. ЖОДНИХ! Ні ехінацеї, ні елеутерокока, ні настойки женьшеню.
А люди бігають по аптеках і лише заражають один одного.
У одній аптеці зустріли чоловіка двоє дітей якого у лікарні, Молодшій 7 міс. Каже у лікарні є не всі ліки, тому мусить бігати по аптеках.

Дійсно бардак у нас той ще...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 29 Жовтня 2009, 17:57:13
Цікаво чому саме Західна Україна  :unknow
Тернопіль - Львів- Івано-Франківськ   (http://s14.rimg.info/5491af2d1ffa506bafde5dea95242ce0.gif)

І для виробництв погано.  :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 29 Жовтня 2009, 18:31:31
Уже не тільки. Щойно у новинах говорили про Рівенську, Чернівецьку і ще якусь область.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ассоль від 29 Жовтня 2009, 18:36:48
http://news.uaportal.com/news/2009/10/29/336371.htm
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 29 Жовтня 2009, 18:41:46
Уже не тільки. Щойно у новинах говорили про Рівенську, Чернівецьку і ще якусь область.
Це теж Захід.  :unknow
Аж не віриться, що це відбувається з нами.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Рибка від 29 Жовтня 2009, 18:46:07
З дому страшно виходити, вчора закупились часником(який я не переношу) і насилу його запихала в себе, а ще гарячого вина, лимон. Блін а у мене в суботу на роботі буде море людей, треба спиртом всі ручки протерти. :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 29 Жовтня 2009, 18:49:26
В тебе дійсно така робота, що мусиш перебувати з людьми.  :unknow
Обов"язково потрібна пов"язка.

Як же весілля в людей.  :o

Назва: Обережно грип??
Відправлено: Рибка від 29 Жовтня 2009, 18:53:12
Як же весілля в людей
незнаю :unknow
уже на Закарпатті померла 1 людина :(
Відповідь від: 29 Жовтня 2009, 18:51:05
у мене тітка в лікарні, проблеми з серцем, відвідувачів в лікарню не пустили. :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 29 Жовтня 2009, 18:55:21
Цікаво як довго продовжуватиметься епідемія.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Люся від 29 Жовтня 2009, 19:13:45
треба спиртом всі ручки протерти
спирт, як я знаю, знезаражує, тобто вбиває тільки бактерії, здається на вірус він не надто діє..., краще піти на лікарняний... від гріха подальше, якщо є така можливість. Хоча, може, ми занадто панікуємо? Проте, восени на грип хворіють щороку, але, щоб лікарі так панікували, я не памятаю, може, і справді, то біда?   А якщо то так, то треба було б відмінити ВСІ масові заходи, включаючи і весілля, закрити всі заклади, робота яких не повязана з забезпеченням життєдіяльності (наприклад кафе і ресторани, звичайно, навчальні заклади, бібліотеки) Але це, мабуть, неможливо, значить, люди самі мають обмежити до мінімума перебування в приміщеннях, де скопичуються багато людей. Судячи з усього, інших ліків, як уникнути зараження, нема...
У когось є знайомі серед лікарів? Будь_ласка, візьміть у них коментарі до того, що відбувається, не офіційні, а неофіційні, таким більше віриш, і розмістіть тут! Дуже вже страшно! Особливо, коли не знаєш, що робити?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Рибка від 29 Жовтня 2009, 19:23:09
краще піти на лікарняний... від гріха подальше, якщо є така можливість.
нажаль такої можливості нема, хіба закриють фірму,але не думаю що закриють. :unknow
А ще Юркова мама казала що ручки краще натерти часником. :=)
Відповідь від: 29 Жовтня 2009, 19:20:47
блін я така "панікйорка", уже відчуття що температура, і що морозить, капець, це все напевно психологічно. :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 29 Жовтня 2009, 19:25:48
Р РёР±РєР°
А ще Юркова мама казала що ручки краще натерти часником.
А ще повісити коробочку від кіндера з часником на шию.  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 29 Жовтня 2009, 19:43:24
Грипп - болезнь, издавна известная тяжелыми эпидемиями и является одним из самых распространенных инфекционных заболеваний. Передается инфекция от больного человека к здоровому...

...с мельчайшими капельками слюны, слизи при разговоре, кашле, чихании. Вирусы распространяются от больного человека во время обычного разговора на один метр, при кашле - на два метра, при чихании - до трех метров (через легкие взрослого человека за сутки проходит около 15 кубометров воздуха)

Здоровый человек заражается от больного не только в том случае, когда находится в непосредственной близости от него. Вирус гриппа, выделенный больным человеком в воздух, сохраняется во внешней среде сравнительно недолго. Через 30-60 минут он погибает под действием света или малых количествах дезинфицирующих веществ Если же вирус попадает вместе с капельками слизи в котором он находится в организме больного на плотные поверхности, он может сравнительно долго сохранять активные свойства. Например, установлено, что на поверхности тканей частички слизи, содержащие вирус, бывают заразными до 3 суток, на поверхностях, покрытых масляной краской, - до 4 суток, а на стекле или фарфоре – до 10 – 11 суток.

Заразиться гриппом можно через посуду, полотенца, игрушки. Руки больного так же являются важным фактором в распространении гриппа, ведь многие, чихая и кашляя, прикрывают рот руками, а так как у нас большинство стараются перенести болезнь «на ногах» вирусы с рук попадают на предметы, к которым прикасался больной, что, может привести к заражению здоровых людей. Дверные ручки, поручни в общественном транспорте являются идеальными путями для переноса вирусов. Можете себе представить, сколько людей заразит такой человек, который переносит грипп «на ногах», прежде чем сам сляжет в постель.

От момента попадания вируса в организм до появления первых признаках болезни проводит 3 - 5 часов или 1 – 2 дня. Попав в организм вирус гриппа через одну - две минуты внедряется в клетки слизистой оболочки и размножается очень быстро, выделяя токсины (яды) отравляющие буквально весь организм. От яда гриппозного вируса страдают стенки кровеносных сосудов и капилляров. Проницаемость их повышается, и они становятся похожими на решето.

Американские ученые подсчитали, что на восстановление после гриппа организм тратит, сколько энергии, что это стоит ему года жизни. Заболевший человек, способствует распространению болезни, а поэтому должен проявлять сознательность и максимально сократить общение с другими людьми и подумать об их безопасности, в противном случае население болело, болеет, и будет болеть дальше.
Відповідь від: 29 Жовтня 2009, 19:26:58
Цитата: yurko від Сьогодні в 18:31:31
Уже не тільки. Щойно у новинах говорили про Рівенську, Чернівецьку і ще якусь область.
Це теж Захід.  не знаю

Маєш вже і Київську область.
Відповідь від: 29 Жовтня 2009, 19:42:32

Сьогодні у місті Моршин Львівської області померла лікар однієї з місцевих лікарень, яка контактувала з хворими на вірусну інфекцію і безпосередньо виїжджала на виклики. Про це повідомила УНІАН заступник начальника Головного управління охорони здоров‘я Львівської області Ірина МИКИТЧАК.

За її словами, у 56-річної жінки «попередньо було діагностовано пневмонію».

Також І.МИКИТЧАК повідомила останні дані про ситуацію у Львівській області: померло 11 осіб, в реанімаційних відділеннях області перебуває 12 осіб з діагнозом «пневмонія», 6 вагітних госпіталізовано в окремі палати інтенсивної терапії обласної клінічної лікарні.

«Із симптомами ГРВІ у Львівській області вже зареєстровано 7717 осіб і ця цифра продовжує зростати», - зазначила І.МИКИТЧАК.

Вона також наголосила на тому, що результатів вірусологічних аналізів ще немає, тому медики діагностують у хворих, переважно, ГРВІ.

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-343910.html
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 29 Жовтня 2009, 20:38:50
У когось є знайомі серед лікарів? Будь_ласка, візьміть у них коментарі до того, що відбувається, не офіційні, а неофіційні, таким більше віриш, і розмістіть тут! Дуже вже страшно! Особливо, коли не знаєш, що робити?
Найстрашніше це те, що лікарі так само не знаю що робити. :unknow Повторюсь - в нашій недорозвиненій державі нема достатньої діагностичної бази аби стопроцентно впевнитись в тому, від чого ж все таки помирають люди. А від браку інформації у лікарів і всі подальші біди. :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 29 Жовтня 2009, 20:48:04
Найстрашніше це те, що лікарі так само не знаю що робити.

100% правда! дві третини з них семитисячники!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 29 Жовтня 2009, 20:52:33
Дійсно, в нас на форумі немає лікаря.  :unknow
Треба якось це виправити.  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 29 Жовтня 2009, 21:05:18
Враховуючи ситуацію, можете довіряти мені  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 29 Жовтня 2009, 21:52:13
Амізон та інші препарати є у 36,6 - масок немає. щойно звідтіля.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 29 Жовтня 2009, 22:43:22
Завезли. Бо в 14.20 ми там були і ще був голяк.
Працюють власники  ;)
Бабло переможе зло  :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Пиво від 29 Жовтня 2009, 22:53:48
незнаю чув вже таку інформацію від двох чоловік що це бактеороголічна зброя! Суліцил орфотамінозу - потрапляє в легені....і починає з середини їх роз"їдати. При цьому людина не кашляє....а тільки має високу температуру. Через 2 дні настає нестача кисню. Людина неможе обробляти кисень тими легенями!

Кажуть що це не грип а в Тернополі таке посипали
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 29 Жовтня 2009, 22:55:31
В Прикарпатському університеті наче відмінили навчання і екзамени.  :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 29 Жовтня 2009, 23:12:40
Суліцил орфотамінозу

Де ти назву таку відкопав?

Моя бабця також каже, що то Янукович західняків травить, аби за Юльку і Юща не було кому голосувати  :D
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Пиво від 29 Жовтня 2009, 23:31:09
http://pravda.if.ua/news-9500.html
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Кітка_Проня від 29 Жовтня 2009, 23:32:43
виздоровіла"м і приїхала вчора до львова, шоб сьогодні вже йти на пари. і мені ввечері дзвонять, шо карантин....  :fool ото я файно проїхалась туди й назад, півсотні на вітер)))))))  :good
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 29 Жовтня 2009, 23:43:31
Хоч у нас троха влада діяти почала. Аби не запізно.

Ага. Крім часнику дуже помагає слухати весільні пісні!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 30 Жовтня 2009, 00:24:00
Хто шось чув на рахунок того, що сьогодні в ночі Калуш мають чимось кропити з літаків ?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 30 Жовтня 2009, 07:14:31
вже навіть в євроньюз кажуть що на західній Україні померло 30 людей від пневмонії. :( :'(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 30 Жовтня 2009, 08:02:04
Хто шось чув на рахунок того, що сьогодні в ночі Калуш мають чимось кропити з літаків ?
Щойно таке почув про Франик, що мали в ночі місто чимось скроплювати, але яким саме способом то не знати. :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 09:19:18
Хто шось чув на рахунок того, що сьогодні в ночі Калуш мають чимось кропити з літаків ?
Такі чутки поповзли ще вчора ввечері. Причому ті, хто їх розпускали не уточняли чим саме точно будуть розпилювати (бо був варіант і з вертольотами) і що саме розпилюватимуть і для чого.
Як на мене то вже повний блеф, який цікавий хіба що з погляду вивчення швидкості зародження і розповсюдження чуток.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 30 Жовтня 2009, 09:25:16
скроплювати для чого? І що насправді сталось.? Хворих не лікують, як овочі, оприскуванням!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 09:39:07
Ну чого. У декого від паніки настає "стадія овоча", тому якраз вчасно, правда я не впевнений що десь у нас ще є "жива" сг авіація для того аби кропити. Хіба вояки ще може мають якісь секретні хімзасоби  :-D
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 30 Жовтня 2009, 09:55:55
Ось які поради щодо запобігання ГРИПУ прислала мені одна знайома в однокласниках
Цитувати (вибране)
Моя подружка - лікар каже, що варіант з маскою - непоганий. Ще треба вживати природний (бажано) вітамін С (калинка, малинка, смородинка), уникати людних місць по можливості, можна ще попити аскорутин і кальцій (для зміцнення судин, бо ж всяка зараза через них може проникати). Ну, і ще вона говорила про Арбідол. Ні в якому разі не колдрекси-флюколди і інша хімія, бо вона геть не помагає, а то й навпаки!
За спостереженнями подружки, ГРВІ наразі найлегше переносять діти (за виключенням випадків ускладнень). А дорослі люблять переносити всякі там грипи на ногах. А то недобре!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 10:09:19
Теж вчора читав про Арбідол. Якийсь  :moskali писав шо тим літом лікувався. + вітамін С якраз бажано і в таблетках, бо природний то гуд на щодень, а як вже біда то треба ладувати насилу.
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 10:05:53
Противіруснийзасіб з імуномодулюючою дією, активний відносно вірусів грипу А і В та іншихГРВІ. Арбідол діє на ранніх стадіях репродукції вірусу, на етапі проникненнявірусу у клітину. Інгібує вірусспецифічний процес злиття ліпідної оболонкивірусу з мембранами клітини за рахунок взаємодії з гемаглютиніном вірусу,збільшуючи стабільність гемаглютиніну до конформаційних змін. Препарат індукуєінтерферон і посилює фагоцитарну функцію макрофагів. Знижує частоту розвиткуускладнень, що пов’язані з вірусною інфекцією, а також випадків загостренняхронічних захворювань.
Терапевтичнаефективність при вірусних інфекціях проявляється у зниженні загальноїінтоксикації та клінічних проявів захворювання, скорочується тривалістьзахворювання.

Цікаво скільки коштує.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: NetomaN від 30 Жовтня 2009, 10:10:52
хто знає яка офіційна смертність по нашому місті на даний момент? бо ходять чутки що священники вже не встигають відспівувати, що померло 30 чол  :P

писи: ніколи не думав що по Калуші чутки можуть рухатися з такою блискавичною швидкістю, дуже класно виглядає  :=)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 10:12:24
ходять чутки що священники вже не встигають відспівувати, що померло 30 чол
А нащо то слухати, як можна підійти до тих місць де вивішують оголошення про похорони і порахувати їх кількість.
 :fool
Назва: Обережно грип??
Відправлено: NetomaN від 30 Жовтня 2009, 10:13:47
якось заради цього виходити надвір не хочеться)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 30 Жовтня 2009, 10:18:19
статистику померлих ототожнювати за клапсидрами -  =))
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Zubik від 30 Жовтня 2009, 10:23:32
Цікаво скільки коштує.

Вчора дружина купила послідню пачку "Арбідол" за 40 грн., але існує вітчизняний препарат "Амізон", значно дешевший, якого вже взагалі не знайти тепер в аптеках..., хіба чекати в 36,6 поки ще завезуть.
На мою думку вартий уваги такий засіб як "Таміфлю", тільки де його купити і по якій ціні?
В лікарнях мав би бути запас цього препарату.

http://medi.ru/Doc/2230100.htm
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 10:27:38
Ви ЯЯ як завжди спершу  :censore а потім думаєте, за перепрошенням. Радий що Вам покращало.

На клепсидрі зазвичай вказано вік померлої людини, а ще текст "Після тривалої тяжкої недуги..." або просто "Раптово помер..."
Є різниця? Можна якісь висновки робити?
Чи краще просто ББС послухати?
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 10:25:45
Читав ще, що дуже хороший препарат "Джерело" на основі більше 20 трав зібраних у Карпатах. Він зміцнює і відновлює імунітет і так як є цілком природнім не має побічних дій. Але ніде його теж нема.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 30 Жовтня 2009, 10:34:49
бо ходять чутки що священники вже не встигають відспівувати, що померло 30 чол
Ця цифра ближча до тих, що лежать в реанімації, та не факт, що в реанімації всі з вірусною пневмонією. ;)
Може хтось мав на увазі не відспівування, а сповідання тяжко хворих? :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 30 Жовтня 2009, 10:39:01
так що там з скроплюванням? насправді кропити усіх підряд не можна. Кожна людина по різному переносить ліки, і алергетики існують, а найголовніше діти!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 10:52:39
Та кажу ж то нереально навіть із технічної точки зору, тому то на 99% блеф.

А ось тут є статейка ще з травня у якій описано перебіг хвороби:
http://www.rian.ru/flu_spravki/20090522/171994505.html
Цитувати (вибране)
Причиной смерти в результате заражения гриппом A/H1N1 чаще всего является пневмония.

Так що логічно припустити, що ті що трублять, що то "Легенева чума" займаються фігнею!
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 10:48:37
А от ще стаття від червня, дуже цікаво почитати http://www.apteka.ua/article/8882

особливо тут
Цитувати (вибране)
Розпочинаючи брифінг, В. Князевич  зазначив, що за даними ВООЗ на 11.06.2009 р. в 74 країнах офіційно виявлено 28 774 випадків захворювання на грип A (H1N1), 144 з них призвели до смерті. В Україні виявлено один випадок захворювання. Перехід до максимального рівня загрози пандемії грипу А (H1N1) означає необхідність вжиття посилених заходів з метою протидії розповсюдженню вірусу з урахуванням рекомендацій ВООЗ. З цією метою КМУ виділено 50 млн грн., які будуть спрямовані на закупівлю якісного сучасного обладнання для лабораторії Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій МОЗ України, противірусних лікарських засобів та витратних матеріалів. Крім того, ВООЗ надала Україні 61 тис. доз препарату Таміфлю, які будуть розподілені між усіма регіонами.

«Вітчизняна система охорони здоров’я достатньо підготовлена до можливої епідемії грипу A (H1N1)», — запевнив присутніх В. Князевич.
Бачимо тепер як все гарно підготовлене!!!  :ganba :ganba :ganba
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 10:51:37
Бабло мабуть вчасно "освоїли"  :drink
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Люся від 30 Жовтня 2009, 11:42:46
 А тут зачіпає мою улюблену тему-всесвітня жидівська змова.  :). Хто зна, може то і  правда?
http://obozrevatel.com/news/2009/9/25/323626.htm     стаття, до речі, з вересня місяця. Якщо правда, що вся політика в Україні - то просто змова кількох олігархів, то чому б не повірити і в змову жидів з метою виморити пару мільйонів, а решту поставити на коліна за дозу противірусного препарату?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 30 Жовтня 2009, 11:49:15
Взагалі то я схильний думати, що це звичайний грип - просто деякі люди в силу певних причин його тяжко переносять. Потрібно дочекатись морозів !
Щодо імуностимулюючих засобів, то кажуть, Амізон шкодить на печінку. Найкраще вживати Арбідол (ціна понад 40 грн 10 табл.) і Аміксин (ціна понад 100 грн 9 табл.).
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Пиво від 30 Жовтня 2009, 12:14:30
30.10.2009 11:03
Прес-служба Президента України Віктора Ющенка
Президент звернувся до Прем’єр-міністра з листом у зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації

Приховано: Показати
Шановна Юліє Володимирівно!

У зв'язку з ускладненням ситуації з поширенням грипу та гострих респіраторних вірусних захворювань в Україні нині надзвичайно важливими є невідкладна актуалізація та реалізація заходів щодо запобігання поширенню на території України зазначених захворювань, забезпечення хворих необхідними лікарськими засобами.

Особливо гострою є необхідність посилення відповідної роботи на національному та регіональному рівнях, забезпечення належної координації дій центральних та місцевих органів влади й контролю виконання заходів протидії поширенню грипу, здійснення ефективної інформаційно-освітньої роботи тощо.

У зв'язку з цим прошу Вас забезпечити невідкладний розгляд поточної ситуації із захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні захворювання Державною надзвичайною протиепідемічною комісією при Кабінеті Міністрів України з метою прийняття відповідного плану дій.

Водночас прошу забезпечити виділення з Державного бюджету України коштів у необхідних обсягах для організації постійного моніторингу за поширенням вірусів грипу, в тому числі грипу А(Н1N1), а також для забезпечення належної діяльності вірусологічних лабораторій державної санітарно-епідеміологічної служби України та закладів охорони здоров'я на території всіх регіонів України.

Зауважу, що у квітні 2009 року, враховуючи несприятливу ситуацію в світі щодо захворюваності на грип А(Н1N1), я звертався до Вас із проханням виділити з Державного бюджету України 50 млн. грн. для облаштування та можливості повноцінного функціонування державної установи «Український центр грипу та гострих респіраторних інфекцій» Міністерства охорони здоров'я України. Однак згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.04.09 №473 зазначений обсяг коштів було виділено для проведення першочергових заходів щодо недопущення занесення та поширення на території України свинячого грипу. І лише у серпні 2009 року Урядом України було прийнято рішення про виділення державній установі «Український центр грипу та гострих респіраторних інфекцій» Міністерства охорони здоров'я коштів в обсязі 2,265 млн грн для фінансування витрат, пов'язаних тільки з капітальним ремонтом його приміщень.

Маю зазначити, що в умовах ускладнення в масштабах всього світу ситуації з поширенням грипу та гострих респіраторних вірусних захворювань така ситуація є неприпустимою.

З огляду на викладене прошу поінформувати мене про вжиті Урядом заходи щодо можливості належної діяльності державної установи «Український центр грипу та гострих респіраторних інфекцій» Міністерства охорони здоров'я України та про прийняті рішення щодо інших порушених мною питань.

З повагою
В.ЮЩЕНКО
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 30 Жовтня 2009, 12:29:51
Спілкуюсь на одному форумі з дівчатами з Росії,  у них така ситуація як і в нас. Люди хворі, все закривають, всі в масках.  :unknow

Так, політики вже починають шукати "Хто винний", а не "Що робити далі"  :fool
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Люся від 30 Жовтня 2009, 13:04:32
http://pics.livejournal.com/superknyga/pic/0002xbkp/ :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Пиво від 30 Жовтня 2009, 13:16:28
(http://www.ljplus.ru/img4/s/o/songo/ternopil.jpg)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 30 Жовтня 2009, 13:35:07
в Росії теж хвороба по регіонах. В Петербурзі і Москві нема.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 30 Жовтня 2009, 13:36:22
http://www.unian.net/ukr/news/news-343997.html
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 13:37:58
Жах, а люди ще приколи малюють. Аби стримати пандемію  :o
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 30 Жовтня 2009, 13:46:58
Хто знає - вірус грипу гине при морозі ?
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 13:46:32
Бо мені чомусь здається шо гине...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 30 Жовтня 2009, 13:49:29
http://mycityua.com/video/country/2009/10/30/122231.html
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 30 Жовтня 2009, 14:17:59
Та кажу ж то нереально навіть із технічної точки зору, тому то на 99% блеф.
Я теж себе в цьому запевняю, але сьогодні над Фраником починаючи з обіду десь з періодичністю в пів години гудять мотори літаків. Шум зовсім не схожий на той коли літаки злітають (йдуть на посадку) в аеропорту. Мабуть таки чимось нас "кроплять". :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 30 Жовтня 2009, 14:22:28
Ліки може возять з інших облостей.   :unknow

Кажуть в Аглії по телебаченню показують вертольоти які кроплять Тернопіль.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 30 Жовтня 2009, 14:32:59
Знайшов інформацію, що при мінусовій температурі вірус людського грипу гине швидше ! Свинячий напевно тим більше .... Хотліся б пошвидше -20 !
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 14:33:09
Каже Рибка, що з 15 00 по 16 00 будуть кропити Калуш.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 30 Жовтня 2009, 14:34:18
Пишуть мені що Івано-франківськ вже покропили.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 30 Жовтня 2009, 14:34:27
Я тоже таке чув ! А ще казали воду набирати, бо може не бути ! Але чим вони кропити збираються ? Щоб ше гірше не наробили :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 30 Жовтня 2009, 14:36:21
Якщо воду заберуть то взагалі...  :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 14:41:50
Інформація виходить від депутата облради тому то таки мабуть правда!!!  :o

Кажуть що вже кропили Галич, а тепер Калуш.
Але ніхто не знає чим кроплять і що потім робити.
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 14:40:48
Але чим вони кропити збираються ? Щоб ше гірше не наробили Сумний
О то точно питання №1
Я не чув аби десь закордоном кропили.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 30 Жовтня 2009, 14:45:34
і що ніхто нічого не пояснює? Зрештою який сенс того кроплення, якщо більшість людей буде в приміщенні?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 30 Жовтня 2009, 14:46:46
шиза косить наші ряди  :=)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 30 Жовтня 2009, 14:49:47
шиза косить наші ряди
Згоден.  :drink
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 15:06:55
Якщо то шиза то розпускають її не рядові жителі, а то дивно  :duvno
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 30 Жовтня 2009, 15:14:00
шиза косить наші ряди  :=)
От і правда. Що воно нам.  :=)

Нумо всі на святкування Хеловіна, вийдемо дружно на вулиці, візьмемось за ручки і закружляєм в танці....  :D

Інколи здоровий глузд і обережність не помішає, а особливо коли дома діти.  :P
І шиза коли це заперечувати.  :=)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: vover від 30 Жовтня 2009, 15:16:05
Ми всі помремо!!! :butcher
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 30 Жовтня 2009, 15:24:07
Ми всі помремо!!! :butcher
А це вже  :=)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 30 Жовтня 2009, 15:33:17
Как считают специалисты, причинами, приведшими  к  наибольшему числу заболевших и умерших от вируса гриппа AH1N1 в мексиканской столице, по сравнению с другими странами, могут быть сильная загазованность атмосферы, повышенная сухость воздуха (нет дождей уже в течение полугода).
 - то цитата з статті
а в нас на разі погода , що не стприяє розровсюдженню того грипу.  :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 30 Жовтня 2009, 15:36:50
Пишуть мені що Івано-франківськ вже покропили.
5 хв назад я особисто чув гул мотора літака на Фраником... Тому мабуть ше кроплять...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 15:40:20
Я на разі ще не видів ні літаків ні стратостатів  :o
Назва: Обережно грип??
Відправлено: vover від 30 Жовтня 2009, 15:40:34
Ми всі помремо!!!
А це вже
:P
Назва: Обережно грип??
Відправлено: аня від 30 Жовтня 2009, 15:48:52
Хтось знае чи правда що небуде води :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 30 Жовтня 2009, 15:51:39
Сьогодні співробітниця на роботі казала, що її син бачив як гелікоптер кружляв у ночі - проте над чим не ототожнювала. А про те, що будуть кропити - то передаали по колгоспнику.
Я тим словам не надала значення.  :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 30 Жовтня 2009, 15:54:45
і вставлю 5 копійок з пльотками
Цитувати (вибране)
Это новая разновидность вируса гриппа, причем очень активная и очень агрессивная. Этот самый грипп в качестве осложнения вызывает вирусную пневмонию.

Грипп был завезен из-за рубежа, вместе с партией нелегалов, которую завернули нам из Польши (вот почему вчера ночью в спешном порядке поляки прикатили, разбираться в ситуации). Смерть от свиного гриппа a/h1n1 - единичный случай, остальные - вот от этой новой разновидности, которая покамест без индекса.

Соответственные рекомендации: лук-чеснок как профилактика, причем в больших количествах, на рабочем помещении. При первых признаках недомогания употреблять такую смесь: супрастин-диазолин, 2 табл аспирина, 1-2 грамма аскорбиновой кислоты, много жидкости. И немедленно обратиться к врачу, т.к. вероятен летальный исход. Практически все смертельные случаи были вызванны именно тем, что люди думали "отлежаться", а далее после трех дней развивалась вирусная пневмония - и все, смерть, которой никто не ожидал, даже врачи.

Эта разновидность гриппа по первичной информации чувствительна к Тамифлю , поэтому, как я вчера и писал, его начинают завозить крупными партиями в медучереждения.

Крымчан и одесситов - МЧСников, в спешном порядке вакцинируют, поскольку один из пунктов плана по ликвидации последствий предполагает перемещение населения (в случае критического развития ситуации) - в санатории Одессы и Крыма.

По состоянию на утро - всего умерло 37 человек: во Львовской области умерло 12, в Ивано-Франковской - 6, в Тернопольской - 12, Ровенской - 3, Черновицкой - 3, Закарпатской - 1. Количество заболевших - 37923 чел., из них 3 418 - дети. Всего госпитализировано 951 человека.

Пока все, дальше будет известно после экстренного заседания чрезвычайной противоэпидемической и противоэпизоотической комиссии.

1. Да, это возникло в результате человеческой деятельности. Непреднамеренной. С нелегалами - всегда проблемы, в т.ч. и эпидемические. Поляки сейчас тоже разбираются у себя, ибо перепуганы по самое не-балуйся.

2. Да, готовы, да могут, и более того - обеспечивают. На территории очагов - развертываются госпитали, за вчера в экстренном порядке переброшена ОММБр МЧС из сопредельной области + формируются медицинские команды по всей Украине, плюс по областям проводят мероприятия по недопущению вспышек.

3. Эта информация относится к категории "секретно" .

4. Россия в курсе дела, они работают совместно - поскольку один из умерших - умер от "свиного гриппа", который подхватил в Петербурге. По поводу атипичного гриппа - им передали все необходимые материалы еще вчера днем. Поэтому за Россию не переживайте."
Назва: Обережно грип??
Відправлено: doktor-maks від 30 Жовтня 2009, 15:55:27
5 хв назад я особисто чув гул мотора літака на Фраником...
За останні 15 хв. я тричі чув гул мотора турбогвинтового літака (щось типу АН-24)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 30 Жовтня 2009, 15:58:08
і вставлю 5 копійок з пльотками
ОО невже і тебе взяло  :=)

Тепер точно "Всьо пропало"  :D :-D
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 30 Жовтня 2009, 16:01:16
Тимошенко на пресконференції назвала цифру - 11 летальних випадків, що спричинені грипом А \H1 N1\ - за лаболаторними даними.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 30 Жовтня 2009, 16:03:40
розпускають її не рядові жителі, а то дивно
ХТО????
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 30 Жовтня 2009, 16:06:25
Хтось знае чи правда що небуде води
такого не чула, проте нам калушанам до такого не звикати.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: doktor-maks від 30 Жовтня 2009, 16:08:14
Тому мабуть ше кроплять...
Мабуть англійці почали масові поставки в Україну новітніх секретних протигрипових фармацевтозних засобів - сульфодезомеланідів, що призначались для випробовування в країнах третього світу
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 30 Жовтня 2009, 16:10:30
сульфодезомеланідів, що призначались для випробовування в країнах третього світу
:o
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 30 Жовтня 2009, 16:10:35
Тимошенко на пресконференції назвала цифру - 11 летальних випадків
Летальних більше 30, а Тимошенко сказала шо з цих тридцяти у 11 офіційно всатановлено свинячий грип.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: doktor-maks від 30 Жовтня 2009, 16:19:31
У Франківську без маски/пов'язки ходить тільки той, хто курить  :evil
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 16:14:37
Водії марштруток надягли пов'язки, продавці в магазинах теж. Навіть відвідувачі генделиків в пов'язках тягнуть перцовку через трубочку
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Кітка_Проня від 30 Жовтня 2009, 16:30:54
а я хтіла завтра йти троха прогулятись ..  :'(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: doktor-maks від 30 Жовтня 2009, 16:37:00
Виходьте на вулицю тільки у разі крайньої необхідності та обов'язково надягайте пов'язку (можна використовувати платок/шарф). Дітей не випускайте взагалі!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 30 Жовтня 2009, 16:49:38
Пам`ятка щодо грипу типу А/Н1N1
Приховано: Показати

Львівський портал / 30.10.2009 13:36
Клінічні  ознаки грипу типу А/H1N1:
головний біль,
біль у м`язах,
біль у горлі,
підвищення температури тіла,
кашель,
нежить, закладання носа,
в окремих випадках — блювота і понос.

Як  можна заразитися вірусом грипу типу А/H1N1?
Від іншої хворої людини повітряно-краплинним, повітряно-пиловим шляхом (вірусні частки по повітрю переносяться від хворої людини до здорової під час розмови, кашлю, чхання), при тісному контакті (знаходження на відстані близько 2-х метрів).

Як  довго є заразним хворий на грип типу А/H1N1?
Інфекційний період (період, коли хворий небезпечний для оточуючих) при грипі  типу А/H1N1 може бути протягом 7 днів від початку хвороби, але якщо клінічні симптоми хвороби зберігаються - то  до їх зникнення.

Як  попередити зараження  грипом типу А/H1N1?

- уникати контакту з особами, що мають прояви грипозної інфекції;
- обмежити відвідини місць великого скупчення людей;
- часто провітрювати приміщення;
- часто мити руки з милом;
- прагнути не торкатися очей, носа або рота немитими руками;
- уникати обіймів,  поцілунків і рукостискань;
- прикривати ніс і рот при чханні або кашлі одноразовою носовою серветкою, яку зразу ж після використання  потрібно викинути;
- якщо у людини  є симптоми грипу, то необхідно триматися від нього на відстані не менше двох метрів.

Як  запобігти розповсюдженню грипу в дитячих  установах?

- під час епідемічного  підйому захворюваності на грип  нові діти в дошкільні установи не приймаються;
- виключається  переведення дітей із групи в групу;
- припинити відвідування  дитячої установи сторонніми  особами;
- в дошкільних  установах велике значення має  щоденний огляд дітей при їх  приході до неї зранку, і при щонайменших ознаках захворювання діти в колектив не приймаються;
-  приміщення, в якому знаходяться діти, повинні бути добре вентильованими, їх необхідно провітрювати декілька разів протягом дня;
- необхідне вологе  прибирання приміщень не менше  двох разів на день;
- необхідно дотримання  дітьми правил особистої гігієни (часте миття рук протягом дня);
- на час епідемії (пандемії) персонал установи повинен  носити марлеві пов’язки;

- персонал установи  повинен бути щеплений проти  сезонного або грипу А Н1N1 (при наявності вакцини);
- особам, що були  в контакті з дитиною, у якої підтверджений діагноз грипу А Н1N1, необхідно провести курс хіміопрофілактики озельтамівіром.
- на час епідемії (пандемії) дитячі установи закриваються.

Що  повинні знати  батьки, щоб попередити зараження дітей  грипом?

- навчити дітей часто мити руки з милом протягом 20 секунд;
- батьки  також повинні виконувати цю  процедуру, що служить добрим прикладом для дітей;
- навчити дітей кашляти і чхати в серветку або руку;
- батьки  також повинні виконувати цю  процедуру, що служить добрим прикладом для дітей;
- навчити дітей не підходити до хворих ближче, ніж на півтора - два метри;
- хворі  діти повинні залишатися вдома (не відвідувати дошкільні установи і школи);
- утримуватися дітям і батькам від відвідин місць скупчення людей.

Що  робити, якщо дитина захворіла на грип ?

 - при  перших ознаках захворювання дитину необхідно покласти у ліжко і викликати лікаря;
 - залишити хвору дитину вдома, окрім тих випадків, коли їй потрібна термінова медична допомога. Не відправляти дитину в школу або до дошкільної установи;
  - хворі на грип небезпечні  для оточуючих і повинні бути  негайно ізольовані. Неприпустима їх поява в громадському транспорті, дитячих колективах та інших місцях масового перебування людей.
 - хворого необхідно розташувати в окремій кімнаті або огородити ширмою, виділити йому індивідуальний посуд, рушник, предмети особистої гігієни;
-  не  допускати контакту хворого із  здоровими членами сім`ї, окрім  тих, хто доглядає за ним;
-  особа,  що доглядає за хворим, повинна носити двошарову марлеву пов`язку або разову маску, яку потрібно міняти кожні 4 години. Після кожного контакту з хворим необхідно ретельно мити руки з милом;
- маска  повинна бути або одноразовою, яку після зміни викинути в корзину, або багаторазовою, яку після прання необхідно ретельно прасувати гарячою праскою;
- проводити  провітрювання приміщення декілька разів на добу;
- щодня робити вологе прибирання приміщень оселі;
- повітря  в приміщеннях повинне бути  достатньої вологості;
 - мати разові носові серветки і корзину для використаних серветок в межах досяжності хворого;
- створити  хворій дитині комфортні умови.  Вкрай важливим є спокій, постільний  режим;
- якщо  у дитини лихоманка, то їй необхідно дати жарознижуючі ліки (препарати парацетамолу або ібупрофену), після цього викликати лікаря; 
-  до  приходу лікаря давати дитині пити багато рідини (сік, негазована вода, морс, компот тощо);
- не  слід займатися самолікуванням. Відповідне медикаментозне лікування  хворому призначає тільки   лікар!

Які ознаки захворювання у дитини повинні примусити негайно звернутися за медичною допомогою ?

   * Прискорене або утруднене дихання.
   * Синюшність навкруги рота, інших шкірних покровів.
   * Поява на тілі дитини крововиливів (навіть дуже маленьких), носової кровотечі.
   * Висока температура тіла.
   * Відмова дитини  від пиття.
   * Неможливість розбудити дитину або відсутність її реакції на звертання.
   * Надмірне збудження дитини або поява судом.
   * Поява блювоти, частого рідкого стільця.
   * Скарги дитини на сильний головний біль.
   * Відсутність сечовипускання або сліз під час плачу
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 30 Жовтня 2009, 17:02:48
Мені вже втретє дзвонять, що НЕ БУДЕ ВОДИ 3 ДНІ!

НАРОД - вода БУДЕ! Знизиться тиск (технічні причини), але вода буде точно до 5-го поверху і цілодобово!
Не піддавайтесь паніці, бо вчора гелікоптери жужжали, а нині воду ж*** випили...

Стосовно вчорашнього "засіву"... Працівники "Укртелекому" вкрай здивовані тим, що хтось їх вчора по радіо чув - бо цього не було!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Рибка від 30 Жовтня 2009, 17:14:29
Щойно дзвонила мама казала що говорили по колгоспнику що про оприскування то все не правда та чутки, що ніякого оприскування не буде. :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 17:25:10
Якщо чесно, то я би був у великому захваті якби нині, при такій погоді почув гул літаків над містом. А ще якби жоден не впав, то би було реальне свідоцтво професіоналізму рівного якому нема ні в одній країні світу!  :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 30 Жовтня 2009, 17:27:58
http://www.utro-russia.ru/videos?vid=18869
Назва: Обережно грип??
Відправлено: smm від 30 Жовтня 2009, 17:48:37
Я сьогодні була трошки шокована,коли звернулася в аптеку "Моя аптека" маючи страшне бажання придбати одноразову маску,яких ніде в продажі не виявила.Тому дуже зраділа,коли почула відповідь в цій аптеці,що маски поступили і їх уже реалізують.Та моя радість була завчасна,коли дізналася,що ціна їх уже навіть не 1 гривня,а дві гривні за штуку.На моє прохання видати мені чек,фармацевт заявила,що чеки ЗАКІНЧИЛИСЯ!!!!!!!! :=)А коли я попросила показати мені накладну,то вся черга подивилася на мене ,як на психічно хвору людину,бо я затримую чергу.......при тому всі,виходячи з аптеки,гнівно обговорювали цю ситуацію з завишення цін.Люди,дайте якийсь номер телефону,куди можна в такій ситуаціїї позвонити,бо це....дурдом,а не країна!!!!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 17:56:23
Ще вчора по 2,5 грн продавали. Казали що ті по 1,5 грн закінчилися і привезли нові. Не факт, що то зловживання, хоча...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 30 Жовтня 2009, 18:13:06
Юра це нація. ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 18:17:23
Саме так то то що у нас спільне і підтверджує, що ми нація.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Yliya від 30 Жовтня 2009, 18:21:36
Народ... так які дані по смертності в Калуші зараз?
І взагалі офіційно визнали що то нас за вірусняк косить?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 30 Жовтня 2009, 18:25:18
Люди,дайте якийсь номер телефону,куди можна в такій ситуаціїї позвонити,бо це....дурдом,а не країна!!!!
60019
Приймальня міської ради.
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 18:23:54
Народ... так які дані по смертності в Калуші зараз?
Двоє померлих.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Yliya від 30 Жовтня 2009, 18:28:40
ХУ-х! А я то вже понаслухувалася :unknow  що вже 4..
ото чутки....ото Калуш...велике ходяче радейко! :frend
Але померлих то шкода,  :'-(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ulgur від 30 Жовтня 2009, 18:41:54
Питання до пана Igor_O (може Очкур):  скажіть коли нарешті в м.Калуш можна буде купити і де?????  маски і необхідні ліки (анаферон, амізон), другий день не можу знайти. А по колгоспнику весь час чую, що в Калуші є все необхідні ліки і засоби (так деж вони, може чекають поки люди будуть готові заплатити в 2, 3.. 10 разів більше )
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Pupkin від 30 Жовтня 2009, 18:46:33
Дійсно страшно. Не факт що калуські померлі - жертви H1N1, хоча я думаю правди можуть і не сказати або сказати запізно. Піднапряг гугл - пишуть за препарат "Таміфлю" як самий ефективний на даний час проти любої форми грипу. Цікаво чи можна його придбати в аптеках Калуша  :) В інших статтях описують про важкі побічні ефекти від прийому препарату. Як альтернатива - "Арбідол", а от про наявність його в аптеках не знаю.  :unknow

Питання до пана Igor_O (може Очкур):  скажіть коли нарешті в м.Калуш можна буде купити і де?????  маски і необхідні ліки (анаферон, амізон), другий день не можу знайти. А по колгоспнику весь час чую, що в Калуші є все необхідні ліки і засоби (так деж вони, може чекають поки люди будуть готові заплатити в 2, 3.. 10 разів більше )
Так всі вони кажуть - "все в нас є, все буде ок..., звертайтесь до лікарів...."
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 30 Жовтня 2009, 19:06:47
Питання до пана Igor_O (може Очкур):  скажіть коли нарешті в м.Калуш можна буде купити і де?????  маски і необхідні ліки (анаферон, амізон)
Маски завтра зранку купуйте в аптеці, що на 2-му поверсі стоматполіклініки на Рубчака - щойно привезли. Ліки - найчастіше підвозять у 36.6, там і шансів найбільше застати. У всі решта аптеки теж постачають, але люди все змітають в момент...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Zubik від 30 Жовтня 2009, 19:22:20
Ще один дієвий препарат від грипу - "Ремантадин", спитайте в аптеці, хто ще ходить по дворі...  :patient

http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=7158
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 30 Жовтня 2009, 20:52:48
Питання до пана Igor_O (може Очкур):  скажіть коли нарешті в м.Калуш можна буде купити і де?????  маски і необхідні ліки (анаферон, амізон), другий день не можу знайти.
Недавно розмовляв по мобілці з другом з Вінничини. Хотів попередити його щоб запасся в аптеці всім необхідним, бо і до них повзе грип. Виявляється там також в аптеках вже нічого нема. :(

Народ, в кого ще нема симптомів грипу, то ліпше зміцнюйте імунітет природніми засобами. Прийшовши в аптеку ви збільшуєте шанси підхопити той же грип. ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 30 Жовтня 2009, 21:03:59
то все байки, Президент з Райкою вийшов на тропу війни з вірусом. бабло переможе зло.  :(
http://www.pravda.com.ua/news/2009/10/30/104347.htm
Цитувати (вибране)
Богатирьова також проінформувала, що Україні необхідно замовити 50 млн доз вакцини.

"Мова йшла про 50 млн. доз. Думаю, що таку кількість ми можемо попросити, і знайдуться ресурси у світової спільноти, щоб до України це доставити", - сказала вона.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 30 Жовтня 2009, 21:08:05
50 млн доз вакцини
А нас то 46 млн  :unknow :=)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: vover від 30 Жовтня 2009, 21:56:15
майже всі перепродадуть))
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Zubik від 30 Жовтня 2009, 22:28:10
в мене назріло таке шкурне питання - якщо ,не дай Бог, попасти в лікарню з грипом H1N1, то курс лікування, а це мінімум 10 капсул "Таміфлю", пройду за свій кошт (800грн.), чи та "працьовита" за все заплатила?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 23:29:00
Принаймні поки що стверджується, що ці ліки забезпечуються державою і було у наявності більше 120 000 упаковок.
Щось таки зробили, але по масках, арбідолах, амізонах, оксаліновій мазі і імунозміцнюючих (на травах) провтикали по повній.
Можна спихнути на власників аптек, але раз вже уряд так серйозно займався тим питанням то і про то мав подбати, а тепер кричати шо ми всім ліцензію заберемо то вже не вихід і навіть на розгубленість скорше вказує ніж на контроль ситуації.
А Таміфлю і так не купиш, тому мусимо надіятися на те, що епідемія піде на спад доки використають ті 120000 упаковок.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Tandylight від 30 Жовтня 2009, 23:38:31
А що аксолінки теж немає  :o бо масок в аптеках немає вже давно... причому незалежно від свинячого чи пташиного у них чомусь завжди сезон - зненацька :fool вже аж дратує  :hot та наша риса - якась азіастська - не робити висновків і постійно наступати на одні і ті ж граблі...
Моя друга половинка сказав, що хоче гарну гламурну масочку, а з марлею ходити не буде  :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 23:43:05
Так, у нас завжди зненацька зима і ГРЗ ще зненацькіше чогось саме зимою і з завидною чогось постійністю, а все одно як в перший раз

Але то теж правда:
Цитувати (вибране)
Як би власників аптек не заствляли, вони ніколи не триматимуть великі запаси того, що ніхто не купує.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Tandylight від 30 Жовтня 2009, 23:44:58
Так, у нас завжди зненацька зима і ГРЗ ще зненацькіше чогось саме зимою і з завидною чогось постійністю, а все одно як в перший раз
Їх ніби взагалі дивує, що зима буває щороку  :-D :-D :-D :-D
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 30 Жовтня 2009, 23:45:43
Коли Амізоно-оксаліни ще хоч трохи були і їх розмели у перші дні, то масок не було навіть на 5% потреби. А то якраз той товар, який власники аптек не завезли бо воно їм ненада! Можна було літом шуганути і заставити бодай мінімум мати у наявності. Воно ж не псується скоро. І то таки недопрацювання МОЗ.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: vover від 30 Жовтня 2009, 23:55:49
бо ними ніхто ніколи в нас не користувався
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 31 Жовтня 2009, 00:01:51
Сьогодні зранку в аптеці ще були амізон і арбідол.  :)
Думаю запаси поповнюватимуть. Люди кинулись купувати, потім трохи заспокояться і все думаю налагодиться.  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 31 Жовтня 2009, 00:08:40
Так то ж то й воно. Скільки разів у житті ви користувалися вогнегасником???

Але у кожній установі висить!

У нормальній країні є давно встановлений порядок і всі його дотримуються навіть не вдумуючись "а нащо?".
У нас же "Русская душа" проявляється.  Що ще гірше, заставити нічо не можна, бо зразу придумають як увільнути  ;)
Відповідь від: 31 Жовтня 2009, 00:06:00
Але завдяки нещастю (велика кількість летальних випадків) населення трохи настрашилося і велика його частина хоч усвідомила рівень загрози, та почала вживати засобів для профілактики. Дасть Бог і завтра чи за тиждень ми побачимо у новинах, що епідемія відступила. А те, що нас не вбило - зробило нас сильнішими.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 31 Жовтня 2009, 08:42:25
Сьогодні по новинах,24 канал,почув ,що виявляється всі ті амізони  і т.інше неефективні і нічим не допомагають і цибуля з часником теж виявляється не надто захистять.А от є такі чудо ліки Таміфлю вартістю десь 800,900грн за упаковку,правда і їх ще в аптеках нема.Так от пригадується мені ,що це той самий Таміфлю якого були наштопали під пташиний грип,але грип кудись дівся,а Таміфлю лишився.Я думаю всі розуміють звідки вітер віє?
Відповідь від: 31 Жовтня 2009, 08:22:25
Я ще десь на початку року,коли свинячий грип з'явився,читав що вірус був спеціально створений для того ж таки Таміфлю.До речі,що теж цікаво спочатку почали хворіти діти і молоді люди,говориться що люди після 50 хворіють мало.Чи не потрібно замислитись чому?,організм молодий,не зношений і мав би краще боротися.А може це тому,що люди яким за 50 в своєму житті не получали ту масу вакцин яких тепер вже дитина від народження має купу? І не важко уявити  як інтенсивно будуть люди вакцинуватися наступної осені,і скільки на цьому зароблять.Я би ще повірив що це не так, якби це все робилося безкоштовно,державним коштом.Та і то враховуючи,що людей вже більше 6 мільярдив,ще не факт,що ті вакцини на користь.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 31 Жовтня 2009, 10:02:08
Ну до вакцинації ще далеко,хіба наступного року. Я навпаки думаю, що старі не хворіють тому, що цей вірус вивели на основі якогось уже забутого. А старші люди вже на той старий і простіший перехворіли і тому мають імунітет.

Інше цікаве питання таке. Якось зо 3 дні тому, у новинах коли розказували про грип на тернопільщині  пройшла така інформація, що люди які померли від грипу, а відповідно були одними з перших заражених, жили у зовсім різних віддалених одно від іншого селах і не тільки самі нікуди не їздили, а і не мають родичів і знайомих яі б недавно звідкись приїхали. Від кого ж вони заразилися?
Вчора ж як основну версію озвучили, що таки через те, що Тернопільська область ПРИкордонна  :duvno і що там багато заробітчан що їздять до Польщі і Росії. То де ж правда?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 31 Жовтня 2009, 10:41:18
Тобто,що вірус вивели штучно,сумнівів не виникає.Питання яким чином він потрапив у ті віддалені села,якщо з них не виїзджали нікуди?І чому ціна Таміфлю стала такою захмарною?хоть питання швидше риторичне.Одне тішить,що з настанням морозів вірус відступить.Так що прохання до всіх"писати в Небесну канцелярію" і просити щоби Бог нам дав хорошу морозну зиму.
Відповідь від: 31 Жовтня 2009, 10:36:00
До речі Ґазета виборча пише що у них все нормально і в прикордонних воєводствах з Україною спалахів свинячки нема.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 31 Жовтня 2009, 11:30:55
Вчора головний санлікар розказав про Таміфлю, що його закупили у фірми Роше (Франція)  і крім того що ліки Французькі, то мабуть і не дешеві самі по собі. Крім того Харківський завод теж виготовляє ті ліки, але чомусь не міг надати потрібну кількість. Тобто закіпили у пропорції 4/2 Якщо я не помиляюся, то 40 тисяч французького і 20 нашого.
Чому зараз не говорять, що треба той завод запустити на цілодобовий режим роботи???
Відповідь від: 31 Жовтня 2009, 11:01:51
Підказали мені, що заводи працюють цілодобово, принаймні деякі.
Відповідь від: 31 Жовтня 2009, 11:19:08
по новинах,24 канал,почув ,що виявляється всі ті амізони  і т.інше неефективні

Воно не ефективне для лікування але будь-які імуномодулюючі та імунозміцнюючі препарати корисні для профілактики!
Треба розуміти правильно, що нам говорять.
Цибулю і часник ніхто не відміняв!
Вітаміни ніхто не відміняв!
Вживайте всіх заходів які можуть допомогти запобігти захворюванню.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Pupkin від 31 Жовтня 2009, 11:38:00
 http://podrobnosti.ua/health/2009/10/30/640256.html
 В даній статті описують препарати для лікування профілактики грипу.
Цитувати (вибране)
Кроме того, результаты последних исследований подтверждают, что эффективными для лечения и профилактики свиного гриппа являются такие дорогостоящие противовирусные препараты как Занамивир (торговое название Relenza), Озельтамивир (торговое название Tamiflu или Ribavirin), Аматадин (торговые названия  Глудантан, Мидантан, ПК-Мерц) и российский препарат Ремантадин. Однако, следует помнить, что перед началом приема этих препаратов необходима консультация врача.
А тут цитата з іншої статті
Цитувати (вибране)
Единственные "входные ворота" для инфекции – нос и рот (горло). При масштабной эпидемии практически невозможно избежать контакта с вирусом H1N1. Министр здравоохранения Украины Василий Князевич официально подтвердил, что в Украине "началась эпидемия Калифорнийского гриппа, или гриппа A/H1N1". "Люди умирали только потому, что не обращались своевременно к врачам. Больные вызывали врачей на 5–7 день болезни, когда уже помочь человеку нельзя", – сказал Князевич.

Однако такого рода предупреждения, сеющие панику, и карантин как единственный способ решения проблемы демонстрируют лишь бессилие украинского Минздрава. Каждый медик знает, что именно ежедневная профилактика здоровья и неуклонное следование простым правилам, позволяющим поддерживать иммунитет в тонусе, смогут обезопасить людей. Но сотрудники министерства почему-то не проявляют энтузиазма в деятельности, направленной на регулярное оповещение населения о необходимых мерах предосторожности. А ведь именно такие "памятки" должны наполнять теле- и радиоэфиры, газетные площади, размещаться в вагонах метро, на остановках, во всех публичных местах.

Единственные "входные ворота" для инфекции – нос и рот (горло). При масштабной эпидемии практически невозможно избежать контакта с вирусом H1N1. Проблемой является не столько попадание в организм H1N1, сколько его быстрое размножение и распространение.

Людям, у которых еще нет никаких симптомов инфекционного заражения, вместо использования "Тамифлю" и других превентивных средств, советуем проводить приведенные ниже простейшие процедуры:

1. Два раза в день полощите горло теплой соленой водой или слабым раствором перекиси водорода. После инфицирования носоглотки вирусу H1N1 требуется 2–3 дня для дальнейшего распространения в организме, после чего появляются характерные симптомы заболевания. Обычное полоскание предотвратит дальнейшее проникновение вируса. В определенной степени полоскание солевым раствором оказывает на здорового человека такой же эффект, как препарат "Тамифлю" на больного. Не стоит недооценивать этот простой, дешевый и в то же время достаточно результативный метод профилактики.

2. Не реже одного раза в день промывайте нос теплой соленой водой или раствором перекиси водорода. Прочищайте носовые проходы, часто сморкайтесь. Регулярно смачивайте внутреннюю поверхность ноздрей ватным тампоном, смоченным в соленом растворе. Этот метод весьма эффективен для снижения численности вирусной популяции.

3. Пейте как можно больше жидкости в теплом виде (особенно хороша вода с лимоном). Это столь же эффективно, как и полоскание горла: вода смывает вирусы из глотки в желудок – в среду, в которой они не смогут выжить и размножиться.

4. Повышайте естественный иммунитет, употребляйте как можно больше продуктов, богатых витамином С. Если вы принимаете витамин С в таблетках, убедитесь, что в состав препарата входит цинк, необходимый для усвоения этого витамина.

5. Заведите себе правило: "Руки прочь от лица!". Ни в коем случае не поддавайтесь искушению коснуться его руками.

6. Как можно чаще мойте руки.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 31 Жовтня 2009, 12:17:27
Вичитала на одному форумі.  :unknow

Цитувати (вибране)
Хоча це РОСЗДРАВНАДЗОР (інфо за серпень 2009), але все ж таки... на рахунок різних ліків і тамифлю(в самому кінці)
Приховано: Показати
ЧЕРНЫЙ СПИСОК РОСЗДРАВНАДЗОРА

СРЕДИ ОТЕЧЕСТВЕННЫХ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ:
- ООО «Йодные технологии и маркетинг» (забраковано 45 серий четырех препаратов),
- Тульской фармацевтическая фабрики (26 серий семи препаратов),
- ЗАО «Вифитех» (22 серии восьми препаратов).
-ООО «Славянская аптека»,
объединение ОАО «Биосинтез», ОАО
-Татхимфармпрепараты»,
- ЗАО «Ростовская фармацевтическая фабрика»,
- ОАО -Дальхимфарм»,
- ОАО «Биохимик»,
- ОАО «Флора Кавказа».

СРЕДИ ИМПОРТЕРОВ:
Перечень возглавляют индийские фармкомпаний:
-«Плетхико Фармасьютикалз Лтд»,
- «Шрея Лайф Сайенсиз Пвт. Лтд», «Хималайя Драг Ко».
-английская компания «Рекитт Бенкизер Хелскэр Интернешнл Лтд» («Бутс Хелскэр Интернешнл»)
- украинское ОАО «Фармак»
-бельгийская «ЮСБ С.А. Фарма Сектор»
- нидерландская «Натур Продукт Европа Б.В.»,
- пакистанская «Хербион Пакистан Прайвет Лимитед»,
-белорусское РУП «Белмедпрепараты»
-американская «Сагмел Инк».

ЛЕКАРСТВА, КОТОРЫЕ ЧАЩЕ ВСЕГО ПОДДЕЛЫВАЮТ: (название; количество выявленных подделок; средняя розничная цена (руб.):
трихопол; 41619; 39,5;
мезим-форте; 9334; 40;
валокордин; 8910; 60;
фестал; 8445; 156;
ново-Пассит (раствор); 7622; 89;
эссенциале-форте Н; 5888; 235;
кларитин; 3153; 174;
супрастин; 1040; 70.
Во внимание экспертов попало лекарство от шизофрении Abilify, выпускаемое компанией Bristol Myers Squibb Co. Клинические испытания показали его токсичность и вред для печени.
Препарат для похудения Xenical от Roche Holding AG в связи с риском ректального кровотечения.
В список также вошли антидепрессанты – ингибиторы обратного захвата серотонина и норадреналина – в связи с риском врожденных аномалий у детей лиц принимавших эти препараты;
Lamisil ( противогрибковый препарат) от Novartis AG от Roche из-за риска психических расстройств;
Diovan, препарат от повышенного давления, от Novartis AG-развитие анемии;
Plan B ( другие названия- Postinor и Escapelle) -оральные контрацептивы от израильской компании Teva Pharmaceutical Industries - высокий риск потери сознания
ЗАПРЕЩЁННЫЕ К ПРИМЕНЕНИЮ ПРЕПАРАТЫ
Фенацетин - Запрещено медицинское применение
Циметидин - Запрещено медицинское применение
Гемодез - Запрещено медицинское применение
Фенилбутазон (бутадион) - Ограниченно медицинское применение
Гентамицин - Ограниченно медицинское применение
Нитрофурал (фурацилин) - Запрещено медицинское применение таблетированных форм перорально
Нитрофуран - Ограниченно медицинское применение
Дезинтоксикационные растворы, которые содержат низкомолекулярный поливинилпиралидон, - Ограниченно медицинское применение
Метамизол натрия (анальгин) - Ограниченно медицинское применение
• ограничение возраста детей при его назначении в таблетированной форме - до 12 лет;
• отмечены группы пациентов, у которых возможен риск развития ПР (с обремененным аллергологическим анамнезом, заболеваниями крови, нарушениями функции печени и почек);
• длительность непрерывного применения этих препаратов - не более чем 3 суток для всех возрастных групп (в средней терапевтической дозе для взрослых 0,5 -1,0 грамм);
Рофекоксиб (рофика, денебол) - Ограниченно медицинское применение
• ограничена максимальная суточная доза (не выше 50 мг в сутки)
• противопоказание к применению - люди с повышенным риском со стороны сердечнососудистой системы (перенесенными инфарктами, инсультами, прогрессирующими клиническими формами атеросклероза); возраст старше 65 лет.
Тиоридазин (сонапакс, ридазин) - Ограниченно медицинское применение
• ограничена высшая суточная доза (не выше 300 мг в сутки)
• показание к применению: предельные психические состояния, психоневротичные состояния, расстройства психики алкогольного генеза
Эуфилин - Запрещено медицинское применение врачебных форм, которые содержат стабилизатор этилендиамин
Препараты нимесулида - Ограниченно медицинское применение
• запрещено использование у детей до 12 лет;
• одновременное применение с потенциально гепатотоксическими средствами
• алкоголизм, наркотическая зависимость
• повышена температура тела и гриппоподобное состояние
Препрати Озельтамивира (тамифлю) - Внесены изменения в Инструкцию, которые касаются потенциального риска возникновения нейропсихических расстройств на фоне применения тамифлю, особенно у детей.

Урядова гаряча лінія – 0-800-507-309. Уряд закликає повідомляти про відсутність ліків в аптеках та про випадки спекуляції ліками, про неналежне медичне обслуговування тощо.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 31 Жовтня 2009, 15:16:59
На рахунок полоскання носа у попередньому пості, а також на рахунок того, що віруси розмножуються 2-3 дні то дуже  :duvno

По перше я читав, що та зараза множиться значно швидше. По друге після полоскання носоглотки категорично не бажано нікуди виходити. Взагалі то бажано робити перед сном. Бо під час процедури ви подразнюєте слизову і тоді віруси набагато легше проникають.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Pupkin від 31 Жовтня 2009, 15:38:16
 Я полоскаю після того як прийшов з вулиці. Щойно прошвирнувся по аптеках - благодать, черг немає, ліків теж... :-D  В 36,6 теж пусто , спитав про арбідол - "небуде", аміксин - може потім....
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 31 Жовтня 2009, 16:11:08
Цитувати (вибране)
Советы Кэрол Таркингтон по профилактике ОРВИ из книги Как быстро и эффективно победить простуд

1)"Любой вирус передается через нос в первую очередь, а попасть туда он скорее может через прикосновение, реже через воздух". "Вы можете заразиться через вещи больных, через офисное оборудование, через поручни в автобусах или метро, если вы прикоснулись рукой до такого зараженного объекта, а потом дотронулись ею до носа, глаза или рта"
Вывод - ПЕРЕСТАЕМ ТРОГАТЬ ЛИЦО РУКАМИ, автор пишет, что надо пользоваться ОДНОРАЗОВЫМИ!!! НОСОВЫМИ ПЛАТКАМИ или при крайней необходимости внешней стороной лодони.
2)"Вирусы по воздуху передаются на очень небольшом расстоянии и если кто чихнул в комнате - вы не обязательно заразитесь, но если кто-то кашляет вам в лицо, то скорее всего вы получите свою дозу вируса"
ВЫВОД - избегаем тесного контакта с кашлюющими, путем одевания ПОВЯЗОК (КТО ОЧЕНЬ БОИТСЯ ПРОТИВОГАЗОВ:)
3) "Вирус, попадая на слизистую оболочку носа не обязательно попадет в кровь, если слизистая достаточно влажная, то он выйдет либо через носоглодку в желудок, где его убъет кислая среда, либо выйдет из носа во время чихания"
ВЫВОД - увлажняем слизистую носа, промываем после каждого выхода в общественные места
ОСНОВНЫЕ ВЫВОДЫ - "Чаще мыть руки - после чихания или кашля, перед едой, после того как высморкались, вытерли нос, после посещения туалета; если вы чихаете используйте ОДНОРАЗОВЫЕ салфетки; проводить дезинфекацию дома, протерать дверные ручки, телефонные трубки, выключатели; принимать витамин С; эхинацею; чеснок ( мое - и это пишет американский автор); Пить от 8 до 10 стаканов жидкости в день, так как жидкость омывает горло, помогая избавиться от вирусов; жидкая диета в течение 1-2 дней из чистого бульена, травяных чаев, соков поможет предотвратить простуду; ИСКЛЮЧИТЬ ИЗ РАЦИОНА молочные продукты, сахар, алкоголь ;); БЫТЬ СПОКОЙНЫМ, так как высокий уровень психологического и эмоционального стресса снижает сопротивляемость организма к вирусным инфекциям; используйте медитацию, визуализацию, йогу, слушайте успокаивающую музыку, наблюдайте за аквариумными рыбками, играйте с домашними животными; увлажняйте свой дом, проветривайте помещение"
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 31 Жовтня 2009, 22:16:10
Хтось знає є в Калуші зараєстровані випадки H1\N1 ?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 01 Листопада 2009, 07:56:11
Дуже цікаво:

http://galimsky.livejournal.com/448730.html (http://galimsky.livejournal.com/448730.html)

http://galimsky.livejournal.com/421897.html (http://galimsky.livejournal.com/421897.html)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 01 Листопада 2009, 11:11:20
На вулицях як у війну.
От Франківськ http://pravda.if.ua/news-9527.html

У Калуші таке саме.
Відповідь від: 01 Листопада 2009, 11:04:43
Цікавого багато пишуть, але чи всьому вірити?
http://durdom.in.ua/ru/main/article/article_id/1917.phtml
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 01 Листопада 2009, 12:29:06
Цікавого багато пишуть, але чи всьому вірити?
Про те й мова - через відсутність достовірної інформації і народжується паніка...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: doktor-maks від 01 Листопада 2009, 13:20:05
От Франківськ http://pravda.if.ua/news-9527.html
То є дійсно так.

Як народжуються чутки.
В черзі в аптеці однієї з лікарен я почув розмову двох жінок. Ось фрагмент:
- А в твого що?
- Свинячий грип!
- А де твій лежить?
- В ревматології
Відповідь від: 01 Листопада 2009, 13:15:44
англійці почали масові поставки в Україну новітніх секретних протигрипових фармацевтозних засобів - сульфодезомеланідів, що призначались для випробовування в країнах третього світу
В той день з літаків розсіяли над Франківськом близько 17,5 тон препарату. Мали 20 тон. 2,5 тон вкрали
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 01 Листопада 2009, 13:22:46
 :-D :-D :-D :D
Мали 20 тон. 2,5 тон вкрали
Останнє точно правда!  :D

Як у анекдоті про чоловіка, який на атомній працював, а жінка сварилася, що нічого додому ніколи не несе з роботи  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Tandylight від 01 Листопада 2009, 13:24:17
про чоловіка, який на атомній працював, а жінка сварилася, що нічого додому ніколи не несе з роботи  Підморгую
Мирний атом в кожну хату :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Amateyr від 01 Листопада 2009, 13:43:50
Поєднюємо корисне з приємним :)

Цитувати (вибране)
Велику кількість аскорбінової кислоти містять рослини, такі як: цитрусові, листові зелені овочі, диня, броколі, брюссельська капуста, цвітна капусті, качанна капуста, чорна смородина, болгарський перець, суниці, помідори, яблука, абрикоси, персики, хурма, обліпиха, шипшина, горобина, печена картопля "у мундирі". З продуктів тваринного походження міститься у печінці, надниркових залозах, нирках.

 Рослини, які містять вітамін C: люцерна, дивина (коров’як), корінь лопуха, очанка, насіння фенхелю (копрію), гуньба сінна, піщанка, хміль, хвощ, ламінарія, м’ята перцева, кропива, овес, каєннський перець, червоний перець, петрушка, соснові голки, деревій, подорожник, листя малини, червона конюшина, плоди шипшини, шоломниця, листя фіалки, щавель.

 Необхідно пам’ятати, що лиш невелика частина людей та особливо дітей вживає достатню кількість овочів та фруктів, які є головним джерелом вітаміну C. Теплова та хімічна обробка призводять до руйнування більшої частини вітаміну C, який ми могли б отримувати з їжею. Дуже багато вітаміну C нейтралізується через вплив стресу, куріння та інші джерела пошкодження клітин, наприклад дим та смог. Аспірин та протизаплідні пероральні засоби погіршують абсорбцію вітаміну C, який ми отримали з їжею.

Вміст вітаміну C у продуктах харчування
 
Продукт Вміст, мг/100 г
Аґрус 30
Апельсини 60
Брусниці 15
Вишня  15
Горобина садова червона 100
Грейпфрути 60
Гриби білі свіжі 30
Гриби білі сушені 150
Диня 20
Зелений горошок 25
Кабачки  15
Капуста білокачанна свіжа 50
Капуста брюсельська 120
Капуста цвітна 70
Капуста червонокачанна 60
Картопля 20
Квасоля стручкова 20
Кріп 100
Лимон 40
Лисички свіжі 34
Малина  25
Мандарини 38
Морква червона 5
Обліпиха 200
Огірки 5
Патисони 23
Перець зелений солодкий 150
Перець червоний солодкий 250
Персик 10
Петрушка, зелень  150
Помідори грунтові 25
Редиска 25
Редька 29
Салат 15
Смородина червона 30
Смородина чорна 300
Суниця 60
Хрін 55
Цибуля зелена 30
Цибуля ріпчаста 10
Черемша 100
Шипшина свіжа 470
Шипшина суха 1200
Шпинат  55
Щавель  43
Яблука 10

Норми споживання
Для дітей (7 років) - 55 мг
Для чоловіків - 80 мг
Для жінок - 70 мг

Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 01 Листопада 2009, 13:54:46
В лимоні порівняно мало.  :unknow
Всі йдем по шипшину.  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: masterwish від 01 Листопада 2009, 14:57:04
Анекдот  в тему:  :=)

Пациент в Зимбабве: Доктор, у меня отваливаются уши.
Врач в Зимбабве: Да это какая-то +уйня! А что вы делали?
Пациент: +бал гусей.
Доктор: Так у вас гусиная +уйня!
Пациент: Спасибо, доктор! (умирает)
Доктор (записывает в журнал): Пациент умер от гусиной +уйни.
Пресс-служба минздрава Зимбабве: За прошедшую неделю в Зимбабве
умерло две с половиной тысячи человек от голода, пять тысяч четыреста от
отравления протухшими бананами и один человек от гусиной +уйни.
Журналист (записывает): Гусиная +уйня вошла в список трех главных причин
смертности в Зимбабве.
Новостное агентство: В Зимбабве участились случаи заболевания неизлечимой
гусиной +уйней.
Телеканал: Неизвестное ранее заболевание гусиной +уйней выкашивает население
Зимбабве. Министерство здравоохранения Зимбабве призывает не паниковать.
Научное светило А: Да, гусиная +уйня не известна науке и в этом ее главная угроза.
Авиакомпания Конго Эйр: Мы прекращаем все полеты в Зимбабве до разрешения
эпидемии гусиной +уйни.
Научное светило Б: Власти скрывают! На самом деле гусиная +уйня уже проникла
в Европу - в Амстердаме видели чихающего негра с гусем под мышкой.
Пресса (публикует фотографии гусей): Гагакающие убийцы рядом!
Политик: Для борьбы охватившей мир эпидемией гусиной +уйни крайне необходимо
истребить всех гусей.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 01 Листопада 2009, 17:08:08
в кожному жарті, тільки доля жарту... Згадаємо минулий рік. Нас лякали пташиним грипом! Сьогодні навіть ніхто і не згадує! Хоча також хтось помер. Тепер свинячий грип придумали. Таке враження що це штучно створена проблема. І комусь це вигідно!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 01 Листопада 2009, 17:13:12
100 %
підтримую. навіть якщо не штучно створена, то штучно роздута. зокрема для того, щоб прикрити свої дії чи бездіяльність.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 01 Листопада 2009, 17:46:36
Так, дійсно роздута. Але 53 померлих то також правда.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 01 Листопада 2009, 17:50:41
справа в тім що кожен рік від звичайного грипу також померають люди.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Tandylight від 01 Листопада 2009, 17:55:34
Не знала куди то кинути, але це дуже корисне посилання.
Тут є форум батьків щодо різних хвороб дітей, просто людей між собою які діляться контактами досвідом і т.п. щодо хвороб... Консультації лікарів і сама знаю, що вони досить таки оперативні, якщо звичайно це не стосується невідкладної допомоги...
Можете подивитись при нагоді... Я на цьому ресурсі вже десять років - правда зараз трохи рідше, але час від часу звертаюсь, бо професійни сайт і його репутація дуже гарна :good сама не раз переконалась
рекомендую :bouquet:

http://likar.info
Відповідь від: 01 Листопада 2009, 17:53:17
Цитувати (вибране)

Про відсутність ліків в аптеках можна повідомляти за телефоном гарячої лінії
У Міністерстві охорони здоров’я діє гаряча телефонна лінія щодо інформування населення з питань грипу A/H1N1 - (044) 200-07-80.

Крім того, діє постійна Урядова гаряча лінія – 0-800-507-309. Уряд закликає повідомляти про відсутність ліків в аптеках та про випадки спекуляції ліками, про неналежне медичне обслуговування тощо. Усі звернення щодо ситуації з грипом будуть розглянуті першочергово.
Источник: Урядовий портал
http://likar.info/news/21668.html
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Romana від 01 Листопада 2009, 17:56:59
цитата з блогу Бродського: Шумиха, поднятая СМИ по поводу распространения вируса, разлетелась куда быстрее, чем в состоянии распространиться сама инфекция. Ведь уже известно, что миру гораздо в большей степени угрожает паника и истерия, раздуваемая в связи с выявлением новых случаев заражения людей так называемым свиным гриппом, нежели сама болезнь.

Ажиотаж и паника вокруг эпидемии гриппа спровоцированы искусственно и являются частью предвыборных технологий. Паника специально инициирована политиками, чтоб взбудоражить народ и на фоне этого, манипулируя общественным мнением, поднять свой рейтинг.

сторінка статті: http://obozrevatel.com/news/2009/11/1/330430.htm

В Києві вже теж ходять в масках, людей перелякали телевізори!!!
Треба більше гуляти на свіжому повітрі, їсти вітаміни, провітрювати приміщення і НЕ ПАНІКУВАТИ і НЕ ДИВИТИСЬ НОВИНИ - моя думка
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 01 Листопада 2009, 17:58:34
ого, поки я писав відповідь на Юркове запитання.... ну нічого, вроді ще актуальна. :)

але причина смерті? городять байки, щоб прикрити свою бездіяльність та непрофесійність. моя дружина рік тому також перехворіла на свинячий грип? симптомі такі ж, як і у теперішніх покійників були.
щодня викликали швидку - лікар казав, то ОРВЗ. збивайте температуру, чекайте пару днів, пийте стандартний антигриповий комплект і само має пройти.
Якби ми не плюнули на тих горе лікарів і не поїхали самі в лікарню(якась хитра пневмонія, що не прослуховувалась. може і наслідок грипу), то казала лікар  в пульманології, що ще день-два і результат летальний...

може це і грип, може інша вірусна інфекція. я впевнений, що толком наша медицина не може дати відповідь.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: smm від 01 Листопада 2009, 18:02:07
Від чого помирають люди

З січня по серпень 2009 року в області померла 11861 особа, або 1290,0 осіб на 100 тис. наявного населення. Через інфекційні та паразитарні хвороби померли 155 людей, через туберкульоз – 122 особи, через хвороби, зумовленої вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) - померли 22 особи. Новоутворення спричинили смерть 1442 людей, ендокринні хвороби та розлади харчування та порушень обміну речовин – 16, хвороби нервової системи – 74. Через хвороби системи кровообігу померли 7739 людей, хвороби органів дихання – померли 342 людини, хвороби органів травлення – 421 особа, хвороби сечостатевої системи – 43  особи. Через неуточнені та невідомі причини смерті  померли 892 особи, через зовнішні причини смерті – 565 осіб. Транспортні нещасні випадки причинили смерть 76 особам, випадкові утоплення та занурення у воду – 67 особам, навмисних самоушкоджень собі завдали 117 осіб, наслідки нападу з метою убивства чи нанесення ушкодження  спричинили смерть 21 особі.
Відповідь від: 01 Листопада 2009, 18:00:38
я ж кажу....туберкульоз теж страшно....дивіться статистику по нашій тільки області....грип сезонний, а туберкульоз-ні.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 01 Листопада 2009, 18:49:07
На рахунок злочинної і байдужої непрофесійності лікарів, особливо дільничних терапевтів сперечатися не буду, а навіть підтримаю.
Тому вважаю, що підняття шуму може врятувати комусь життя.
Це добре,. що ви з жінкою тоді поступили мудро, але ж ти себе не припишеш до людей з посереднім інтелектом і як не як а у місті живеш. Крім того ти не з таких людей які не дбають про здоров'я.  То не означає, що ти ведеш якийсь спеціальний спосіб життя, а що власне здоров'я тобі небайдуже.
А є люди, яких лише трохи налякавши можна до розуму вернути.
Відповідь від: 01 Листопада 2009, 18:48:36
Це я все Ромашкінові.  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 01 Листопада 2009, 19:59:03
справа в тім що кожен рік від звичайного грипу також померають люди.
Як на то пішло, то на даний час нема офіційного підтвердження того, що дві смерті в Калуші були спричинені вірусом грипу A/H1N1.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 01 Листопада 2009, 20:27:02
Як на то пішло, то на даний час нема офіційного підтвердження того, що дві смерті в Калуші були спричинені вірусом грипу A/H1N1.
Це достовірна інформація ?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 01 Листопада 2009, 21:36:41
щойно по 5-му каналі показували Калуш і свідчення сусідів тієї молодої вагітної жінки. так от, все чисто, як моєму випадку. пару раз приїзджала швидка, казала, що нічого страшного і колола від температури. родичі просто пізно зрозуміли, що лікарі швидкої не можуть нормально поставити діагноз.
От дивлюсь сьогодні ТВ з розповідями про той новий грип і все більше переконуюсь, моя жінка була піонером.  :o Просто дуже пощастило з лікарем (Чичила Любов Іванівна, дякую при нагоді ще раз)...
Цікаво, що тоді таких випадків більше не було і лікар ніяк не могла зрозуміти, що це за пневмонія така, що ніякі антибіотики не діють.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 01 Листопада 2009, 21:54:44
Спостерігав як 2 лікарі терапевти послухавши мою бабцю не виявили аритмії, яку чути навіть коли пульс рахуєш. Правда як і у Романа були і нормальні лікарі. Я к дільничні, так і з швидкої. Вони звісно звичайні люди, які помиляються як і всі ми, але є ситуації у яких помилитися не дивно, а є у яких неприпустимо!
Відповідь від: 01 Листопада 2009, 21:50:29
Інший негативний момент, коли лікар вміє поставити правильний діагноз але як лікувати він не знає. Звісно жоден не скаже, що не знає. Тому виписує ліки які книжка пише. А книжку писали коли той лікар ще в садок ходив. Світ змінився, ба навіть хвороби помінялися, а лікар ні, він інших ліків не знає. У кінці виходить хто крайній? Хворий, бо не звертався. Та він звертався, але його заспокоїли, що все нормально і само пройде.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 01 Листопада 2009, 22:08:02
Як на то пішло, то на даний час нема офіційного підтвердження того, що дві смерті в Калуші були спричинені вірусом грипу A/H1N1.
Це достовірна інформація ?
Передаю те шо чув від лікарів. Хочте вірте, хочте - ні. :pardon
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 01 Листопада 2009, 23:11:16
Бачу, що деякі форумці не дивляться ТВ, або неуважно слухають.

Аби визначити який саме вид вірусу, роблять експрес аналіз. Вірогідність того аналізу лише трохи більша за 50/50.
Роблять аналізи у спецлабораторії, у нас.
А потім ті аналізи має підтвердити ще акредитована лабораторія. За Укрїною закріплена Лондонська.
Довга процедура правда?
Не знаю як з Калуськими випадками, чи просто ще нема результату і тому не підтверджено, чи виявилося що то щось інше.
Навіть мабуть краще було б якби то був саме той грип, бо тоді хоч відомо як точно треба лікувати.
Відповідь від: 01 Листопада 2009, 22:23:23
Є ще така думка у мене.
Бачимо і розуміємо, що частка "свинячого" у загальній захворюваності грипом є зовсім невеликою, принаймні поки що.
Було закуплено 130 000 упаковок Таміфлю.
Всі кричать, що не вистачає!
Просте питання. Кого ж тоді загодовують зараз таміфлю по 800 грн ща упаковку, якщо то препарат для лікування саме свинячого грипу?
Аби не було як у випадку із жінкою Ромашкіна, що зараз лікують тисячі не тим і не від того.
Фігня, що гроші йдуть у воду, людей шкода...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 02 Листопада 2009, 08:11:03
думаю так, є якась особлива форма вірусної інфекції, яка викликає пневмонію. найгірше, що ця пневмонія не прослуховується звичайним стетоскопом. тому вчасно поставити діагноз практично нереально

від самого грипу же ніхто не помирає, помирають від ускладнень ним викликаних. Проти віруса лікарства не існує все, що пропонують - просто підвищує імунітет, а організм сам повинен побороти вірус.
В даній ситуації головне вчасно звернутись до лікаря, якщо висока температура не проходить і не збивається. тепер вони налякані і очікувати не будуть. тому зробите рентген легенів і пневмонію зразу буде видно. А далі звичайне лікування антибіотиками. Зараз є дуже сильні антибіотики і пневмонію вилікувати цілком реально, якщо вчасно звернутись. І ні в якому разі не лікуватись антибіотиками самому. По перше антибіотики є різних груп і тільки лікар з досвідом може визначити, що краще вам підійде. по-друге, антибіотики негативно впливають на печінку і інші органи. тому лікар в комплексі призначає інші препарати, щоб зменшити дію антибіотиків на них.
також, ні в якому разі не приймати антибіотики "для профілактики". Вони сильно знижують імунну систему організму і потім потрібен буде певний час, щоб її відновити.

А паніка теперішня, як я писав, вигідна насамперед лікарям. Вони пропустили багато випадків і тепер не можуть признатись у своїй непрофесійності. до того, це мобілізує населення. ну і не в останню чергу, піднімає доходи ти же лікарів, які мають безпосереднє відношення до аптек.

в наш час медицина є дуже прибутковим бізнесом. І який бізнесмен буде робити так, щоб кількість клієнтів зменшувалась. подумайте!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARNI від 02 Листопада 2009, 08:13:28
Було закуплено 130 000 упаковок Таміфлю.
Всі кричать, що не вистачає!
Просте питання. Кого ж тоді загодовують зараз таміфлю по 800 грн ща упаковку, якщо то препарат для лікування саме свинячого грипу?
Сьогодні зранку чув по телику, що прибув літак в Україну з таміфлю, і сьогодні має бути доставлений в західний регіон, по рекомендованій ціні - 67 грн.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 02 Листопада 2009, 08:15:14
67 грн теж непогані гроші  :=)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 02 Листопада 2009, 08:16:42
і сьогодні має бути доставлений в західний регіон, по рекомендованій ціні - 67 грн.
Значить, скоро продаватимуть "з-під поли" по 400грн.....
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 02 Листопада 2009, 09:02:56
не треба. уряд і так встановив граничну ціну на таміфлю 384,5
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=243139546&cat_id=28731113

зовсім не хило...   :=)
384-67=317 грн у виграші
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 02 Листопада 2009, 09:04:52
Я ж не казав, що "з-під поли" буде торгувати саме Уряд! Хоча... хто зна?  :=)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARNI від 02 Листопада 2009, 09:25:34
Інфа про Таміфлю:
"Те, що зараз ми завезли ще 300 тис., це говорить про те, що у нас буде подвійний-потрійний запас. Але, я підкреслюю, не в аптеках, де сьогодні спекулюють, де сьогодні виставляють неймовірні ціни на такі препарати як "Таміфлю", а це буде розвезено виключно у лікарні і цей препарат видаватиметься хворим безкоштовно", - сказала Тимошенко.

"Цей препарат не може продаватися. Це той запас, який абсолютно надійно захищає Україну, захищає людей, забезпечує лікування", - наголосила вона.
Повна інфа: http://pravda.com.ua/news/2009/11/2/104431.htm
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 02 Листопада 2009, 14:10:41
 :( хто може точно сказати?чи можливий грип,чи пневмонія при температурі 36,6,хорошому самопочутті,доброму апетиту,але з якимось неприємним шкрябанням в горлі.?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 02 Листопада 2009, 14:13:02
хто може точно сказати?чи можливий грип,чи пневмонія при температурі 36,6,хорошому самопочутті,доброму апетиту,але з якимось неприємним шкрябанням в горлі.?
Ні !
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 02 Листопада 2009, 14:20:50
Дякую :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARMANI від 02 Листопада 2009, 17:38:22
 Сьогодні знайому викликали на роботу-вона працює кухарем у  одній із ЗОШ -задля того,аби поварі натерли багато хрону і буряків.Спитаєте для чого?Так забажав міський голова.За його словами ці прдукти дуже помічні від грипу,і цю суміш,за словами міського голови,роздаватимуть хворим. =)) =)) =))
 ТАМІФЛЮ по-калуськи.Дешево і сердито.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 02 Листопада 2009, 17:58:07
А що тут поганого?   :unknow
Відповідь від: 02 Листопада 2009, 17:56:45
DVania
але з якимось неприємним шкрябанням в горлі.?
Може просто горло болить? мене часто так "шкрябає" саме коли хворе горло.  ;)

Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ne-TA від 02 Листопада 2009, 19:33:42
Вночі літак з ліками “Таміфлю”, що допомагають при хворобі на грип, прибув до Києва. Біля трапу літака пані Таміфлю зустрічали прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко, міністр закордонних справ Петро Порошенко, глава Секретаріату Президента Віра Ульянченко та інші офіційні особи.  =)) :D
------
За даними львівського форуму
Відповідь від: 02 Листопада 2009, 18:47:17
– Саме з нашого Майдану має піти хвиля боротьби за Україну. Кожен з вас має донести до кожного селища і міста частинку цієї доброї прекрасної інфекції боротьби за свободу! – вдалася Тимошенко до несподіваних аналогій. – Ви зможете це зробити?

http://pravda.com.ua/news/2009/10/26/104006.htm

Це ж треба було таке ляпнути
Відповідь від: 02 Листопада 2009, 19:23:08
Мені просто стало цікаво.
Отже.
Діаграмка:
http://forinsurer.com/img/pics/pic01205.gif
Тобто, за даними Держкомстату в 2008 році в Україні від нещасних випадків побутового характеру загинуло майже 60 000 чоловік.
Лідерами є самовбивства - 9436 чол.
ДТП - 9435 чол.
випадкове отруєння алкоголем - 8119
випадково втопились - 3506 чол.
убивства - 3767 чол.
внаслідок випадкових падінь - 3378 чол.
випадкові отруєння - 2956 чол.
випадкове механічне удушення - 2467 чол.
від струму - 432 чол.

ну і так далі. Життя, як видно, небезпечна хвороба...
Ще підкреслю, що минулий рік був одним з найблагополучніших за останні двадцять років.

Люди! ЧоловІки! Від отруєння алкоголем (в таблиці спеціально виділив) минулого року померло вісім тисяч сто дев'ятнадцять чоловік. Ділимо 8119 на 365 і отримуємо 22 цілих і 24 сотих чоловіка в день. І так кожного дня. В порівнянні з цими тисячами декілька десятків померлих від ускладнень грипу під час сезонного загострення...
Я не говорю, що населення не потрібно поінформувати про можливість захворювання. Поінформувати про імовірні ускладнення. Забезпечити можливість діагностування.
Але все це шоу, яке крутиться довкола сезонного захворювання, призводить таки до думки, що воно комусь потрібне зовсім не для цілей вберегти народ від хвороби.
Чому нема шоу довкола смертності від алкоголю? Тому що ВОНИ є власниками алкогольних заводів? Чи шоу довкола смертності від куріння?
Я вже мовчу про стандартну смертність від вірусних інфекцій кожного року.

ПС. До речі, засоби масової інформації потужний засіб впливу на психіку людей, правда ж?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 02 Листопада 2009, 21:16:49
Тут діло таке, що якшо Вона хоч щось не зробить, то заклюють, що нічого не робить. Тому і пнеться з усіх сил.
Але не треба сприймати статистику саме так. Не треба і не можна. Вже Сталін так сприймав.
У Мексиці та епідемія ще з весни тягнеться і люди все ще хворіють і вмирають. Нема нічого жахливого, але і приводів розслаблятися теж нема.
Відповідь від: 02 Листопада 2009, 21:13:07
Тобто, за даними Держкомстату в 2008 році в Україні від нещасних випадків побутового характеру загинуло майже 60 000 чоловік.
Лідерами є самовбивства - 9436 чол.
ДТП - 9435 чол.
випадкове отруєння алкоголем - 8119
випадково втопились - 3506 чол.

А де ще 16 тисяч?  :duvno
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Romana від 03 Листопада 2009, 01:31:23
Нами що, маніпулюють!? станом на 3 листопада, головний санітарний лікар Олександр Біловол заявив, що в Україні немає епідемії свинячого грипа!!! :unknow :o   http://pravda.com.ua/news/2009/11/2/104503.htm
а як вам це? : "Свинячий грип" в Україні: брехня лікарів, піар і відмивання 5,5 мільярдів    http://pravda.com.ua/news/2009/11/2/104502.htm

чи слова Яценюка : паніка – це політична технологія http://pravda.com.ua/news/2009/11/3/104504.htm
Одне ясно, в нас політична епідемія пропрезидетських виборів, і кожен на цьому свинному грипі заробляє собі бали - хтось спростовуючи його, а хтось  - рятуючи від нього  :!!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: mika від 03 Листопада 2009, 01:37:28
йдеться проте, що за умов ігнорування проблеми того грипу є загроза смертельного ісходу у хворих,що мають ослаблені організми іншими хронічними хворобами. А якраз таких ослабленних організмів у нас на Україні надто багато - тому й загроза великої смертності дуже велика. Відтого й шум такий піднявся.  :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 03 Листопада 2009, 07:39:10
"Свинячий грип" в Україні: брехня лікарів
у мене ще на початку були сумніви, а тепер я навіть впевнений, що паніка безпідставна.
так, є декілька смертельних випадків, які спричинені байдужим ставлення хворих, а швидше навіть лікарів до пацієнтів. це не сьогодні виникло, а закономірний результат "розвитку" нашої медицини.

десь ще днів десять побавляться в епідемію, а потім все буде. як і було раніше.
Одним словом у нас при владі купка панікерів. А уявіть, якби була справді епідемія.
Юлька відіграла не останню роль в істерії, як і клоун Ющенко. Дааа... були у мене сумніви, а тепер точно не голосуватиму ні за кого з них.
хоча паніка у нас, це продовження світового шоу...

тепер звичайно дурнувату ідею мусять підтримувати і ще нас лякатимуть певний час. народ же не пойме, якщо скажуть, що то була перестраховка. до того це небезпечно тим, що при справжній епідемії, більше людей будуть несерйозно відноситись до попереджень влади.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 03 Листопада 2009, 08:37:46
Погоджуюсь, Романе! Епідемії немає, є масовий психоз. Хто з нас не хворів грипом? Чи є тут такі? Думаю, немає. І ніколи тривіальний грип нікого в ступор не вводив.... А тепер? Штучно розігріта паніка вдало використовується. Кимось - політично, кимось - бізнесово.
Щодо наших політиків - вони не панікери, Романе! Вони - політики! А це означає, що піар - понад усе!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 03 Листопада 2009, 09:16:50
Сьогодні знайому викликали на роботу-вона працює кухарем у  одній із ЗОШ -задля того,аби поварі натерли багато хрону і буряків.Спитаєте для чого?Так забажав міський голова.За його словами ці прдукти дуже помічні від грипу,і цю суміш,за словами міського голови,роздаватимуть хворим.
У даному випадку я б не валив все на мера. Ідеї про буряк, хрін, лимони і інші народні засоби зміцнення імунітету висловлювались на засіданні виконкому і не завжди особисто Нас.аликом, просто останній сприйняв їх на ура і вирішив впровадити в життя (Ігор_О може підтвердити, бо ж він сам сидів на виконкомі ;) ) Загалом тут нічого поганого нема, це все народні засоби і відомі людству здавна, то ми чомусь вбили собі в голову, що сучасні лікарські препарати, які по своїй суті є суцільною хімією, допомагають як чудодійні пілюлі.

ТАМІФЛЮ по-калуськи.Дешево і сердито.
Та краще най вже оте "калуське" таміфлю допоможе не захворіти, ніж хворому доведеться лікуватись оригінальним "чудопрепаратом". За словами медиків, дія препарату таміфлю до кінця не досліджена, грип він може лікувати, а на щось інше шкодити. Тому, таміфлю варто застосовувати у випадку якщо є підозри на "свинячий" грип, але аж ніяк не для профілактики. ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 03 Листопада 2009, 10:00:59
от стаття лікаря з 30 літнім досвідом лікування ОРЗ
http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html
стаття велика, тому не копіюю, кому цікаво - зайде і почитає

Відповідь від: 03 Листопада 2009, 09:47:51
ні, все таки копіпастну. воно того варте.  ;)
Приховано: Показати
Печальное предисловие

Сейчас ночь с воскресенья на понедельник, 1-2 ноября 2009 г. Завтра Украина ожидает прибытия мудрых экспертов ВОЗ, завтра должна дать ответ некая особо правильная Лондонская лаборатория.

Я искренне собирался написать о гриппе через пару дней - уж очень хотелось дождаться хоть какой-нибудь адекватной и объективной информации. Но вот только что разговаривал со знакомой медсестрой, которая работает в поликлинике. Ей позвонила начальница (зав. отделением) и сказала: завтра на работу, так чтоб с собой принесла 3 маски. На вполне справедливое возражение, дескать, где ж я их возьму, последовал более чем адекватный по нынешним украинским реалиям ответ: «твои проблемы, приказ главврача, ночь длинная, сошьешь…». Эта информация стала последней каплей: похоже, молчать больше нельзя, надо говорить.

На самом деле и пятницу, и субботу я только и делал, что говорил. В адресной книге моего телефона 850 записей и, похоже, за эти два дня позвонили все. Отвечал на вопросы, как мог успокаивал, объяснял… Я прекрасно понимал, что если уж мои друзья и пациенты (т.е. люди заведомо прошедшие и практическую, и теоретическую подготовку по лечению вирусных инфекций) впадают в панику, то общая ситуация просто катастрофическая.

В пятницу я разговаривал с руководителем одного из Харьковских телеканалов. Выяснилось, что шансов поговорить с жителями города нет никаких. Абсолютно все время занято политиками. Вечером того же дня шло шоу Савика Шустера, посвященное ситуации в Украине в связи с гриппом. Это шоу было моим самым большим потрясением за последние годы: такого жгучего стыда за собственную страну я не испытывал никогда… В субботу, наивная душа, позвонил в Киев. Говорил не с самыми последними людьми на телевидении. Сказал, что готов приехать, что стыдно, что надо успокоить людей, что это ж национальный позор… Люди постарались помочь. Не смогли. Причин не объясняли. И так все ясно. Грипп и выборы так же несовместимы, как грипп и аспирин - куча осложнений (не на печень, так на мозги).
Конкретная информация

На Украине с максимально возможной вероятностью эпидемия ОСТРОЙ РЕСПИРАТОРНОЙ ВИРУСНОЙ ИНФЕКЦИИ.

Дорогие мамы и папы! Люди!!! Запомните самое главное: тактика ваших действий совершенно не зависит от того, как называется вирус. Это грипп сезонный, свиной, слоновий, пандемический, это вообще не грипп - это не важно. Важно лишь то, что это вирус, что он передается воздушно-капельным путем и что он поражает органы дыхания. Отсюда и конкретные действия.
Профилактика

Теоретически здесь я должен дать (и даю) ссылку на главу из своей книги про ОРЗ (профилактика ОРВИ) и замолчать, поскольку все уже сказано. Но практически давайте все самое главное еще раз повторим.

Если вы (ваш ребенок) встретитесь с вирусом, а у вас нет в крови защитных антител, вы заболеете. Антитела появятся в одном из двух случаев: либо вы переболеете, либо вы привьетесь.

Привиться можно только от сезонного гриппа. От свиного вакцины пока нет (в Украине). Тем не менее иметь защитные антитела к тем трем вирусам, которые входят в состав сезонной вакцины, лучше, чем не иметь вообще никаких.

1. Есть возможность привиться (привить дитя) - прививайтесь, но при том условии, что, во-первых, вы здоровы и, во-вторых, для вакцинации не надо будет сидеть в сопливой толпе в поликлинике. Последнее положение делает ваши шансы на адекватную вакцинацию призрачными.

2. Никаких лекарств с доказанной профилактической эффективностью не существует. Т.е. никакой лук, никакой чеснок, никакая горилка и никакие глотаемые вами или засовываемые в дитя таблетки не способны защитить ни от какого респираторного вируса вообще, ни от вируса гриппа в частности. Все, за чем вы убиваетесь в аптеках, все эти якобы противовирусные средства, якобы стимуляторы интерферонообразования, стимуляторы иммунитета и жутко полезные витамины, все, что в аптеках к сегодняшнему дню исчезло, все, чем правительство обещало в ближайшие дни аптеки наполнить - все это лекарства с недоказанной эффективностью, лекарства, удовлетворяющие главную ментальную потребность украинца - «треба щось робити» - и россиянина - «надо что-то делать».

Основная польза всех этих лекарств - психотерапия. Вы верите, вам помогает - я рад за вас, только не надо штурмовать аптеки - оно того не стоит.

3. Источник вируса - человек и только человек. Чем меньше людей, тем меньше шансов заболеть. Карантин - замечательно! Запрет на массовые сборища - прекрасно! Пройтись остановку пешком, не пойти лишний раз в супермаркет - мудро!

4. Маска. Полезная штука, но не панацея. Обязательно должна быть на больном, если рядом здоровые: вирус она не задержит, но остановит капельки слюны, особо богатые вирусом.

5. Руки больного - источник вируса не менее значимый, чем рот и нос. Больной касается лица, вирус попадает на руки, больной хватает все вокруг, вы касаетесь этого всего рукой, - здравствуй, ОРВИ.

Не трогайте своего лица. Мойте руки, часто, много, постоянно носите с собой влажные дезинфицирующие гигиенические салфетки, мойте, трите, не ленитесь!

Учитесь сами и учите детей, если уж нет платка, кашлять-чихать не в ладошку, а в локоть.

Начальники! Официальным приказом введите в подчиненных вам коллективах запрет на рукопожатия.

Пользуйтесь кредитными карточками. Бумажные деньги - источник распространения вирусов.

6. Воздух!!! Вирусные частицы часами сохраняют свою активность в сухом теплом и неподвижном воздухе, но почти мгновенно разрушаются в воздухе прохладном, влажном и движущемся. В этом аспекте митинг в центре Киева, на который собралось 200 000 человек, менее опасен, чем собрание 1000 человек в клубе в Ужгороде.

Гулять можно сколько угодно. Подцепить вирус во время прогулки практически нереально. В этом аспекте, если уж вы вышли погулять, так не надо показушного хождения в маске по улицам. Уж лучше подышите свежим воздухом, а маску натяните перед входом в автобус, офис или магазин.

Оптимальные параметры воздуха в помещении - температура около 20 °С, влажность 50-70%. Обязательно частое и интенсивное сквозное проветривание помещений. Любая система отопления сушит воздух. Именно начало отопительного сезона стало началом эпидемии! Контролируйте влажность. Мойте пол. Включайте увлажнители воздуха. Настоятельно требуйте увлажнения воздуха и проветривания помещений в детских коллективах.

Лучше теплее оденьтесь, но не включайте дополнительных обогревателей.

7. Состояние слизистых оболочек!!! В верхних дыхательных путях постоянно образуется слизь. Слизь обеспечивает функционирование т.н. местного иммунитета - защиты слизистых оболочек. Если слизь и слизистые оболочки пересыхают - работа местного иммунитета нарушается, вирусы, соответственно, с легкостью преодолевают защитный барьер ослабленного местного иммунитета, и человек заболевает при контакте с вирусом с многократно большей степенью вероятности. Главный враг местного иммунитета - сухой воздух, а также лекарства, способные высушивать слизистые оболочки (из популярных и всем известных - димедрол, супрастин, тавегил, трайфед - список далеко не полный, мягко говоря).

Увлажняйте слизистые оболочки! Элементарно: 1 чайная ложка обычной поваренной соли на 1 литр кипяченой воды. Заливаете в любой флакон-пшикалку (например, из-под сосудосуживающих капель) и регулярно пшикаете в нос (чем суше, чем больше народу вокруг - тем чаще, хоть каждые 10 минут). Для той же цели можно купить в аптеке физиологический раствор или готовые солевые растворы для введения в носовые ходы - салин, аква марис, хумер, маример, носоль и т.д. Главное - не жалейте! Капайте, пшикайте, особенно тогда, когда из дома (из сухого помещения) вы идете туда, где много людей, особенно если вы сидите в коридоре поликлиники.


В отношении профилактики это все.
Лечение

Фактически единственным препаратом, способным разрушить вирус гриппа, является озельтамивир, коммерческое имя - тамифлю. Теоретически есть еще одно лекарство (занамивир), но оно используется лишь ингаляционно, да и шансов увидеть его в нашей стране немного.

Тамифлю реально разрушает вирус, блокируя белок нейраминидазу (ту самую N в названии H1N1).

Тамифлю не едят все подряд при любом чихе. Это и недешево, и побочных явлений много, да и смысла не имеет. Тамифлю используют тогда, когда болезнь протекает тяжело (признаки тяжелой ОРВИ врачи знают), или когда даже легко заболевает человек из группы риска - старики, астматики, диабетики (кто относится к группам риска, врачи тоже знают). Суть: если показано тамифлю, то показано как минимум наблюдение врача и, как правило, - госпитализация. Неудивительно, что с максимально возможной вероятностью тамифлю, поступающий в нашу страну, будет распределяться по стационарам, а не по аптекам (хотя все может быть).

Внимание!!!

К абсолютному, к подавляющему большинству тех, кто читает эти строки, лечение противовирусными средствами не имеет никакого отношения.

ГРИПП - ЛЕГКАЯ БОЛЕЗНЬ ДЛЯ БОЛЬШИНСТВА.

Лечение ОРВИ вообще и гриппа в частности - это не глотание таблеток! Это создание таких условий, чтоб организм легко с вирусом справился.

ПРАВИЛА ЛЕЧЕНИЯ.

1. Тепло одеться, но в комнате прохладно и влажно. Температура около 20 °С, влажность 50-70%. Мыть полы, увлажнять, проветривать.

2. Категорически не заставлять есть. Если просит (если хочется) - легкое, углеводное, жидкое.

3. Пить (поить). Пить (поить). Пить (поить)!!!

Температура жидкости равна температуре тела. Пить много. Компоты, морсы, чай (в чай мелко порезать яблочко), отвары изюма, кураги. Если дитя перебирает - это буду, а это нет - пусть пьет что угодно, лишь бы пил. Идеально для питья - готовые растворы для пероральной регидратации. Продаются в аптеках и должны там быть: регидрон, хумана электролит, гастролит и т.д. Покупайте, разводите по инструкции, поите.

4. В нос часто солевые растворы.

5. Все «отвлекающие процедуры» (банки, горчичники, припарки, ноги в кипятке и т.д.) - классический совковый родительский садизм и опять-таки психотерапия (надо что-то делать).

6. Если надумали бороться с высокой температурой - только парацетамол или ибупрофен. Категорически нельзя аспирин.

Главная беда в том, что тепло одеть, увлажнить, проветрить, не пихать еду и напоить - это по-нашенски называется «не лечить», а «лечить» - это послать папу в аптеку…

7. При поражении верхних дыхательных путей (нос, горло, гортань) никакие отхаркивающие средства не нужны - они только усилят кашель. Поражение нижних дыхательных путей (бронхиты, пневмонии) не имеют к самолечению никакого отношения. Поэтому самостоятельно никаких «лазолванов-мукалтинов» и т.п.

8. Противоаллергические средства не имеют к лечению ОРВИ никакого отношения.

9. Вирусные инфекции не лечатся антибиотиками. Антибиотики не уменьшают, а увеличивают риск осложнений.

10. Все интерфероны для местного применения - лекарства с недоказанной эффективностью или «лекарства» с доказанной неэффективностью.

11. Гомеопатия - это не лечение травами, а лечение заряженной водой. Безопасно. Психотерапия (надо что-то делать).
Когда нужен врач

ВСЕГДА!!!

Но это нереально. Поэтому перечисляем ситуации, когда врач нужен обязательно:
отсутствие улучшений на четвертый день болезни;
повышенная температура тела на седьмой день болезни;
ухудшение после улучшения;
выраженная тяжесть состояния при умеренных симптомах ОРВИ;
появление изолированно или в сочетании: бледности кожи; жажды, одышки, интенсивной боли, гнойных выделений;
усиление кашля, снижение его продуктивности; глубокий вдох приводит к приступу кашля;
при повышении температуры тела не помогают, практически не помогают или очень ненадолго помогают парацетамол и ибупрофен.

Врач нужен обязательно и срочно:
потеря сознания;
судороги;
признаки дыхательной недостаточности (затрудненное дыхание, одышка, ощущение нехватки воздуха);
интенсивная боль где угодно;
даже умеренная боль в горле при отсутствии насморка;
даже умеренная головная боль в сочетании с рвотой;
отечность шеи;
сыпь, которая не исчезает при надавливании на нее;
температура тела выше 39 °С, которая не начинает снижаться через 30 минут после применения жаропонижающих средств;
любое повышение температуры тела в сочетании с ознобом и бледностью кожи.

Все, что я написал выше, - это информация, которая теоретически должна быть известна любому врачу и которую врачи должны нести в массы. На практике происходит совершенно другое, поэтому все, о чем я буду говорить дальше, - это уже чистая публицистика и эмоции. Если вы мама - вы уже знаете все, что вам надо знать о гриппе в первую очередь, а если хотите знать больше - так на этом сайте есть, чем заняться.

Все остальное я пишу в надежде, что какой-нибудь кандидат в президенты, или жена кандидата, или муж кандидата, или советник кандидата, или жена советника все-таки прочитает да подумает, проанализирует… В конце концов, прочитал же президент Медведев статью Ходорковского, а вдруг и мне повезет…
Отражение первое:

В течение двух дней панической истерии главными советниками и учителями народа были политики - депутаты, министры, бывшие министры и т. д. Как только на экране появлялся врач, тут же выяснялось, что политики умеют говорить лучше…

Апофеозом паники было заявление кандидата в президенты (!!!) о том, что украинцы умирают не от гриппа, а от легочной чумы. Еще раз повторю: это не бабушка, что торгует семечками, сказала, а кандидат в президенты европейской страны.

Другой кандидат в президенты горько сетует, что в нашей стране нет оксолиновой мази, и преступные фармацевты ее не завезли. Разумеется, никто из присутствующих не смог объяснить кандидату, что эффективность оксолиновой мази не доказана, и ее не завезли и не собираются завозить ни в США, ни во Францию, ни в какую другую страну.

Ну да ладно. Среди кандидатов в президенты врачей нет, а иметь медицинского советника, по-видимому, очень дорого. Но есть ведь и политики-врачи!

Один из них все время путал терафлю (жаропонижающее средство) и тамифлю, другой не видел разницы между вирусной пневмонией и пневмонией, которая бактериальное осложнение вирусной инфекции, но когда депутат-врач, не просто депутат, а секретарь комитета по охране здоровья Верховной Рады (!!!), говорит, что тамифлю - это препарат, который всего лишь поддерживает иммунитет, а мы на Совете национальной безопасности решили, что будем закупать озельтамивир, мне становится страшно и стыдно. Если судьбу страны решают люди, которые не знают, что тамифлю и озельтамивир - это одно и то же, то чего нам всем ждать!

Кого будут слушать те, кто принимает решения?

Ведь кто-то же пишет речи для президента и премьер-министра, кто-то ведь будет сейчас утверждать список лекарств, которые обязательно должны быть в аптеках! И тоннами повезут в нашу страну стыдные лекарства, нигде в цивилизованном мире не применяющиеся: оксолиновые мази, анафероны, афлубины, стимуляторы иммунитета, капли интерферона и многое другое, а раствора, чтоб напоить дитя, да соли, чтоб в нос закапать, - днем с огнем не найдешь.

Совет власти: попросите экспертов ВОЗ составить список обязательных лекарств.
Отражение второе:

Самый настоятельный совет, который дают нашему народу все (ВСЕ): не занимайтесь самолечением, при первых симптомах обращайтесь к врачу.

Более того, клятвенно все заверяют: дескать, если вовремя обратитесь, так обязательно спасем. Кульминация - заявление главного санитарного врача страны, который сказал примерно следующее (слышал своими ушами): кто вызвал пневмонию, мы пока не знаем, но надо вовремя обращаться за помощью - врачи знают, что делать.

От всех этих заявлений у рядового обывателя создается впечатление, что врачам известны некие тайные лекарства, которые могут помочь при ОРВИ.

Ну вот я врач, который занимается лечением ОРВИ без малого тридцать лет. Вот придет ко мне пациент в первый день болезни (т.е. своевременно) и скажет - помогите! Что я ему отвечу? Да все то, что написано выше: увлажнить, проветрить, не кормить, напоить, лекарств не надо. И он мне поверит.

А что делать врачу, от которого все хотят золотой таблетки? Который точно знает, что за десять ненужных лекарств скажут спасибо, а за инструкцию о правилах адекватной помощи обвинят в невнимательности: что это за врач, который не назначил лекарств!

К чему приведет в нынешней ситуации массовая обращаемость за медицинской помощью:
к сопливым очередям в поликлиниках;
к огромному количеству вызовов на дом, когда замученный врач будет либо направлять в стационар, либо назначать стыдные лекарства, плюс разносить инфекцию от одного больного к другому;
к массовому и необоснованному назначению антибиотиков, отхаркивающих и других средств, к радости фармацевтов и шарлатанов от медицины;
к очередям в аптеках, поскольку от врача можно пойти только в аптеку;
к необоснованным госпитализациям, к госпитальным пневмониям;
к тому, что за массой легких больных врачи таки проглядят тяжелого.

Совет властям: не призывайте при каждом чихе бежать к врачу. Прекратите предвыборную агитацию, дайте врачам рассказать людям элементарные вещи о том, что делать, и когда врач действительно нужен.
Отражение третье

О слухах.

Студент-заочник Харьковской юридической академии умер в Донецке от осложнений после операции. Все это произошло в разгар «успокаивающих» выступлений наших политиков, поэтому все студенты, контактировавшие с погибшим, почувствовали недомогание, и один даже был госпитализирован.

В пятницу мне позвонили не менее 20 человек, которые сказали, что точно знают: в общежитии юракадемии двое детей скончались от свиного гриппа.

Вот текст письма, полученного мною (таких было много, это самое показательное):
СРОЧНО!!! Доктору Комаровскому
Добрый день!
Помогите, пожалуйста, разобраться. Из многих (неофициальных) источников: сегодня в ночь с 30 на 31 над Киевом будут распылять какое-то вещество, якобы для защиты от гриппа или профилактики. Для меня, звучит нелепо, и я бы не обращалась к вам с этим вопросом, если бы
а) мне об этом не сообщил редактор милицейского издания, кот-ому, по его словам сообщили работники органов, кот-ые будут непосредственно проводить операцию.
б) подруга, знакомый кот-ой работает в Аппарате Президента и говорит, что инф-ция достоверная.
в) соседка, у кот-ой кто-то работает в санстанции и этот кто-то сообщил, что с 12 до 5 утра будут распылять, нужно закрыть окна и потом 2 дня не высовываться.
г) незнакомый человек в интернете на форуме, утверждающий, что вирус гриппа, очень вероятно, произведен в лаборатория Украины и его уже распылили над ее западными областями. А по поводу распыления чего-то над Киевом 30 окт уверен, т.к его отец работает на авиазаводе и у них для этого. нанимали самолеты.
д) девушка-студентка с запада Украины говорит, что у них пару дней назад летали самолеты и что-то распыляли.
Итак, вопрос:
1. Существует ли это вещество-защита от гриппа для распыления с самолета, что это каков механизм его действия
2. Есть ли опасность для маленького ребенка?
3. Сколько времени не выходить из дому?
4.Если они распыляют не антигрипп, а что-то другое, то что это может быть.
Спасибо большое. К. г.Киев

Вопрос: до чего надо довести народ, чтобы люди в подобное верили?

Тем не менее по сравнению с заявлением о легочной чуме - все это цветочки.

Для тех, кто мог не то чтобы поверить, а даже усомниться: во-первых, при легочной чуме никто не обращается в больницу на 7-й день болезни - к этому дню уже успевают завянуть цветы на могиле; во-вторых, при легочной чуме заболевают все, контактировавшие с больным, и умирают 100%. Но если лечить, умирает всего 10%. Так что персонал больниц уже весь должен был заболеть…

Совет дать сложно. Ибо просить политиков помолчать в ситуации, когда предмет разговора непонятен, - это как-то даже смешно и неловко…

Кстати, в четверг, у того же Савика Шустера была в шоу Барбара Брыльская. Когда узнала, что речь пойдет о гриппе, сказала: я в этом ничего не понимаю, встала и ушла. Вот пример замечательный!
Отражение четвертое

Почему остались беззащитными врачи? Почему в ситуации, когда мы точно знали, что есть свиной грипп и что он будет у нас осенью, почему врачи, которые 100% от вируса не спрячутся, не были в сентябре от свиного гриппа привиты да и сейчас не прививаются?

На Украине нет вакцины. Даже для врачей. Поэтому сейчас, в разгар эпидемии, врачи лягут в кровати первыми или будут принимать с соплями (про медсестер, которые будут дома шить маски, я вообще молчу). Могли ли мы купить (заказать вакцину) хотя бы для врачей, хотя бы в ограниченном количестве? НЕ МОГЛИ.

Потому что после того, что сделали с вакцинацией в этой стране, после варварской, недостойной и нецивилизованной антипрививочной компании никто даже в мыслях не мог допустить, что хоть какую-нибудь вакцину можно было завести в страну с ускоренной процедурой регистрации, без повторных испытаний и т.д. Похоже, регистрация и испытания к лету закончатся…

Кстати, два дня назад все массово рванули от гриппа прививаться. Оказывается, как только угроза болезни становится реальной, все сразу начинают любить прививки.

Прививки, которые отодвинули угрозу дифтерии, полиомиелита, кори… Болезни, которые наши СМИ массово пытаются приблизить - сделать угрозой реальной. Вот тогда будет, о чем поговорить. Кстати ровно неделю назад местная новостная компания захотела пообщаться со мной на тему гриппа, и я 15 минут распинался да рассказывал. Из всего разговора оставили да показали 15 секунд, в течение которых я сказал о том, что эпидемия гриппа - хороший повод заработать производителям вакцин и что нет ничего плохого в том, чтобы продавать качественный товар.

ИТОГИ

Если соотнести количество заболевших (и умножить его надвое, поскольку к врачам обращается в лучшем случае половина) с количеством умерших, то это подтверждает тот факт, что никакого особо тяжелого (не такого, как в других странах) вирусного заболевания в Украине нет. По данным на утро 2 ноября, официально заболело 200 тыс., умерло 60. Смертность ниже, чем обычно при гриппе.

Пневмония - главная причина смерти людей во всех странах и во все времена. Пневмония осложняет течение большинства болезней и травм. Если о каждой смерти от пневмонии будут массово сообщать СМИ - не будет ничего хорошего, мягко говоря.

Нам очень не повезло, что так все совпало: кризис, выборы, осень, грипп.

Но мы твердо должны знать и понимать: сопли, кашель температура - это ОРВИ. Самая распространенная и легкая болезнь. Требующая спокойствия и совершенно конкретных, элементарных действий, вполне доступных людям с любым уровнем материального благосостояния.

Какие это действия - см. выше.

P.S. Информацию о том, что надо делать, можно брать и публиковать где угодно со ссылкой на первоисточник без всяких согласований.

P.S.S.

Очень много лет назад, в возрасте 28 лет, будучи молодым и самонадеянным врачом отделения реанимации, я проводил ребенку дыхание рот-в-рот и через несколько часов «заработал» крупозную пневмонию средней доли, вызванную госпитальной флорой реанимационного отделения (врачи поймут, что это значит). Прекрасно помню, что я почувствовал, когда через 10 дней лечения самыми «крутыми» антибиотиками на рентгенограмме пневмония стала больше.

Т.е. я знаю, что чувствует человек, когда знает: у него болезнь, от которой он умрет.

И я прекрасно понимаю, что чувствует, какой стресс испытывает и на что способна мать, которая каждый день со всех сторон слышит о смертельной болезни, и вдруг обнаруживает сопли у собственного ребенка.

Я только не пойму: зачем и за что они все это делают с нашим народом?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 03 Листопада 2009, 10:40:21
+1
Дуже корисна стаття.
Відповідь від: 03 Листопада 2009, 10:24:28
У даному випадку я б не валив все на мера. Ідеї про буряк, хрін, лимони і інші народні засоби зміцнення імунітету висловлювались на засіданні виконкому і не завжди особисто Нас.аликом, просто останній сприйняв їх на ура і вирішив впровадити в життя (Ігор_О може підтвердити, бо ж він сам сидів на виконкомі  )
Він від самого початку був настроєний на саме такий "комплект". Я зауважив, що пів-кіло на людину лимонів кардинально ситуацію не врятує. Адже це лише наша хибна впевненість: лимон кислий - значить там вітамін С (аскорбінова кислота). Насправді, щоб отримати денну норму вітаміну С треба з'їсти 2 кг. лимонів! В день! Виходячи з цього я запропонував: раз вже хочете піаритись перед "незахищеними" то робіть це з толком - в тій же шипшині вітаміну С на порядок більше! На що я отримав відповідь: шипшина дорожча і її дістатии важче... Різник приніс вирізку з різними "народними" рецептами, типу "ябка з часником", "мед з цибулею" і т.д. Пропозиція теж була відхилена. По тій же причині.
Виходячи з цього, я зробив наступний висновок: як і під час повені, в період грипозної паніки пана голови в місті не було. Але нескористатися "вдалими обставинами" для нього просто гріх! Через те він і пригнався до Калуша (хто не знає, останніх пів-року його в місті практично нема), терміново зібрав виконком і пробив потрібне рішення. В результаті пан голова отримає порцію оплесків і захоплення, "незахищені" отримають денної пів-норми вітаміну і "цвітлі" (ну хоч щось). Всім приємно і для бюджету не накладно....
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 03 Листопада 2009, 10:40:56
от стаття лікаря з 30 літнім досвідом лікування ОРЗ

Заледве все те перечитав. Коротко про це все я заявляв і раніше, хоч я і не медик, а лиш спілкуюсь з лікарем дома.
От як би зробити короткі витяги з цієї статті і довести їх всім українцям, то грип не виглядав би таким страшним. ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Yliya від 03 Листопада 2009, 10:42:21
Народ! Як так нема епідемії?! Так епідемія простого грипу! Як і завжди... А ле крім неї є щось:( свинячка це,чи щось інше)але щось таки косить людей! Тільки некажіть що кожного року люди мруть в такій кількості від грипу! НІ! Чи ви бачили що плевмонія передається повітряно крапельним? Це явно щось спеціально створене! І байдуже ставитися до цього немож!
А політики то не тільки клоуни, :moskali  =))  а й брехливі падлюки які роблять вигляд що вони все знають, а насправді знають тільки одиниці!
(до  цих слів не відношу нашого дорогого мера Насалика! це єдиний політик, який би був совісним призедентом!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 03 Листопада 2009, 10:47:35
нашого дорогого мера Насалика! це єдиний політик, який би був совісним призедентом!
Те що він "народний" і "совісний", не робить його медиком. Може варто було вчора в ефірі виступити якомусь місцевому авторитетному лікарю і професійно розказати і про грип, і про таміфлю, і про все інше, що стосується грипу та його лікування.
 Загалом так треба було поступити і всеукраїнським політикам, тобто дати можливість говорити про епідемію грипу медикам професіоналам, а не самим городити дурниці на центральних каналах. :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Romana від 03 Листопада 2009, 12:23:00
от стаття лікаря з 30 літнім досвідом лікування ОРЗ
http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html
стаття велика, тому не копіюю, кому цікаво - зайде і почитає

Дякую, Ромашкін!!!! от би всі мали можливість ознайомитися із цією статтею :prapor:

Відповідь від: 03 Листопада 2009, 12:18:45
(до  цих слів не відношу нашого дорогого мера Насалика! це єдиний політик, який би був совісним призедентом!
ого, як все запущено :duvno я розумію, що ц кожного є свої політичні переконання, але бути таким фанатом когось!? це навіть максималізмом і дурістю не назвеш. Не хочу вас ображити, не сприймайте близько, я просто не можу втриматися. І навіть якби ви не за Насалика написали, а там за Тимошенко, чи Симоменко - не має значення, все одне бути фанатом когось з політиків  - для мене це просто маразм.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 03 Листопада 2009, 13:38:24
Вертаймося до теми!
Стаття толкова. Шкода, що мало хто любить читати  :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 03 Листопада 2009, 13:40:16
Стаття толкова. Шкода, що мало хто любить читати
Ото ж. Якби читали - паніки було б менше.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 03 Листопада 2009, 13:46:57
Паніки і нема. Є ажіотаж по аптеках, є неправильне використання масок, але паніки я ніде не бачив. А те, що різноманітні плітки гуляли містом, так вони гуляють завжди і будуть гуляти.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BOBA від 03 Листопада 2009, 13:59:45
Епідемія насправді є, але психозу більше, тай грип не такий як в попередні роки, набагато вредніший. Знаю по собі і співпрацівникам. Більшу половину офіса скосило в тому числі і мене. Шо характерно для теперішнього грипу це ТРИ дні високої температури 38-39 і неефективність препаратів які були помічні в попередні роки.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 03 Листопада 2009, 14:09:53
Па́ника (греч. panikos — безотчётный ужас, букв. внушаемый богом лесов Паном) — психологическое состояние человека — безотчётный, неудержимый страх, вызванный действительной или мнимой опасностью, охватывающий человека или многих людей, неконтролируемое стремление избежать опасной ситуации.

думаю, що такий стан має місце, навіть у деяких форумців.  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Zubik від 03 Листопада 2009, 19:58:49
Нині батькові в маршрутці дали пов'язки від грипу  :duvno
Він спитався від кого? - тіпочек сказав, що від Міської Ради, від Насалика!

Зранку на "Підйомі" С.Притула сказав, що тепер найкраще для політиків пропіаритись - роздати масочки від грипу,
типу я ж за вас всіх переживаю!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 03 Листопада 2009, 20:04:19
Ви думаєте шо Насалик їх послав і сказав - роздавайте маски і кажіть шо то від мене !
Нашо йому піаритись ? Ітак якшо захоче балатуватись ще раз, то пройде без проблем  :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 03 Листопада 2009, 20:06:20
про те, що роздаватимуть маски у транспорті говорилося вчора у етері - під"їзд також кропили якоюсь заразою - обеззаражували (також говорилося про таке) й чому то зодразу сприймається як піар ?  :unknow То нормальні заходи безпеки у даній ситуації

Відповідь від: 03 Листопада 2009, 20:04:58
Нашо йому піаритись ? Ітак якшо захоче балатуватись ще раз, то пройде без проблем
:good
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 04 Листопада 2009, 00:16:28
якщо це піар то дешевий! Хіба можна продати свій голос за шматок марлі?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Romana від 04 Листопада 2009, 00:40:42
за два місяці епідемічного сезону у 2007-2008 років на грип разом з ГРВІ разом захворіло 2 мільйони 692 тисячі 890 людей! Чи можна ці дані порівняти із нинішніми 48 тисячами хворих на тиждень? За таких темпів за 2 місяці мали б захворіти близько 400 тисяч людей. Де ж епідемія?
http://life.pravda.com.ua/problem/4af05bfc579ce/
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Люся від 04 Листопада 2009, 12:00:23
Мені також здається, що все це - спланована акція. Мета її - перевести тему виборів, яка, як памятаєте зайшла вже була в дуууже брудне русло (тепер про неї всі забули) а заодно і підзаробити. Ну хочаб продажем банальних масок. А ця думка у мене виникла вчора, коли в новинах сказали, що 30% лікарів - зараз на лікарняному. ЧОМУ? Вони ж весь час у масках, тоді чому вони захворіли? Якщо вони вживали тих засобів, яких вони радять вживати нам, чому стільки лікарів захворіли? Це значить, що ті засоби не дієві, чи це значить, що лікарі, як крисипросто відсиджуються по норах, чи це значить, що хтось нам каже неправду
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 04 Листопада 2009, 12:05:46
Свинячий грип в Україні є і ситуація ця досить небезпечна, але не настільки як її "розпіарили" . Страшно стає і водночас злість бере,  коли дивишся на наших політиків і почуваєш себе "маріонеткою"...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 04 Листопада 2009, 12:35:03
14 признаков того, что страну обуяла эпидемия

1. На букву «А» Вы знаете четыре новых слова: «амизон», «амиксин», «афлубин» и «арбидол».
2. Вы не переключаете канал во время ежедневного экстренного телеобращения Тимошенко, надеясь все же услышать что-то новое.
3. Вы готовы записаться хоть в дружинники – лишь бы Вам выдали повязку.
4. Виктор Янукович пишет слово «грипп» без ошибки.
5. Вы понимаете, что стране нужен не Литвин, а глинтвейн.
6. Ваш стоматолог боится Вас больше, чем Вы его.
7. Запах чеснока изо рта становится признаком хорошего тона.
8. Вы с подозрением воспринимаете галицкий акцент.
9. Вы уже в курсе, как из набитой маршрутки сделать полупустую.
10. Хэллоуин вы обычно не празднуете, но в этот раз маску надели.
11. Бритье потеряло свой смысл.
12. С помощью одного чиха Вы можете получить законный оплачиваемый отпуск.
13. Кашляя в такси, Вы успокаиваете водителя сообщением, что выкуриваете в день по две пачки.
14. Вы обнаружили, что Ваша домашняя аптечка – хранилище бесполезного хлама.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 04 Листопада 2009, 12:41:58
11. Бритье потеряло свой смысл.
Це точно  :D
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 04 Листопада 2009, 14:59:32
Прочитав от одну статью,може комусь буде цікаво,всіх же напевне цікавить як так сталось,що вірус людський,пташиний,і свинячий раптом зустрілись і ВИПАДКОВО утворився А/H1N1.стаття написана на початку року і прямо про свинячий грип,ще згадок нема,але є багато цікавих речей тому раджу прочитати до кінця http://adamandi-aman.livejournal.com/2738.html . А  ще може кому цікаво як називається фірма яка виробляє "Таміфлю"-"F.HOFFMAN-la Roche".
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 04 Листопада 2009, 15:53:11
“Свиной” грипп - доктор Комаровский в эфире АТН
http://video.komarovskiy.net/svinoj-gripp-doktor-komarovskij-v-efire-atn.html
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Romana від 04 Листопада 2009, 15:55:22
А  ще може кому цікаво як називається фірма яка виробляє "Таміфлю"-"F.HOFFMAN-la Roche".
це що, натяк на порошенка? :duvno
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 04 Листопада 2009, 16:02:07
А  ще може кому цікаво як називається фірма яка виробляє "Таміфлю"-"F.HOFFMAN-la Roche".
це що, натяк на порошенка? :duvno
Ні це натяк на Hoffman.Дуже цікаві призвіща,до речі як в банкірів американського банку з якого світова фінансова криза почалась:LIHMAN.А статью на яку я ссилочку кинув читали?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: mika від 04 Листопада 2009, 17:11:17
(http://s17.rimg.info/5cf62eae5317d4e7ea8e6fcfeb7dad7b.gif)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 04 Листопада 2009, 21:27:51
У Калуській лікарні минулої ночі від вірусної пневмонії померла жінка медик. :( Щоб це не визивало зайвої паніки, то варто відзначити, що в даної особи хоч хвороба і прогресувала швидкими темпами, але по кваліфіковану медичну допомогу вона звернулазь запізно. Мабуть вважала, що може допомогти собі сама, або до останнього намагалась допомогти іншим людям не цінуючи власного життя. :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARMANI від 04 Листопада 2009, 23:39:29
до останнього намагалась допомогти іншим людям не цінуючи власного життя.
Померла теж працювала в галузі медицини.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Tandylight від 05 Листопада 2009, 00:10:17
Ні це натяк на Hoffman.
Якщо Ви вже звертаєте увагу на "знайомі" прізвища... то все буде добре... бо коли Ви вийшли і сказали, що у вас температура -ми ще переживали, але як вже говорите про "Хофманів" то здається все добре... Ви виздоровлюєте ;) :bouquet:
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARMANI від 05 Листопада 2009, 00:15:43
 
але як вже говорите про "Хофманів" то здається все добре... Ви виздоровлюєте
  :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Romana від 05 Листопада 2009, 00:18:59
Прочитав от одну статью,може комусь буде цікаво,всіх же напевне цікавить як так сталось,що вірус людський,пташиний,і свинячий раптом зустрілись і ВИПАДКОВО утворився А/H1N1.стаття написана на початку року і прямо про свинячий грип,ще згадок нема,але є багато цікавих речей тому раджу прочитати до кінця http://adamandi-aman.livejournal.com/2738.html
статтю   читала, цікава, правда як фільм жахів :o але наскільки вона достовірна і хто такий С. Дібров я не знаю, тому важко коментувати. та й про таі жахи не хочеться думати
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 05 Листопада 2009, 01:02:38
Ні це натяк на Hoffman.
Якщо Ви вже звертаєте увагу на "знайомі" прізвища... то все буде добре... бо коли Ви вийшли і сказали, що у вас температура -ми ще переживали, але як вже говорите про "Хофманів" то здається все добре... Ви виздоровлюєте ;) :bouquet:
ггг,ну Ви ж мою любов до Hoffmaniv знаєте,але все ж погодьтесь майже завжди в таких історіях ***manи світяться,хіба я винен :):) 
Відповідь від: 05 Листопада 2009, 00:48:35
Відповідь від: 05 Листопада 2009, 00:49:14

Прочитав от одну статью,може комусь буде цікаво,всіх же напевне цікавить як так сталось,що вірус людський,пташиний,і свинячий раптом зустрілись і ВИПАДКОВО утворився А/H1N1.стаття написана на початку року і прямо про свинячий грип,ще згадок нема,але є багато цікавих речей тому раджу прочитати до кінця http://adamandi-aman.livejournal.com/2738.html
статтю   читала, цікава, правда як фільм жахів :o але наскільки вона достовірна і хто такий С. Дібров я не знаю, тому важко коментувати. та й про таі жахи не хочеться думати
Не знаю наскільки стаття достовірна,а що тепер достовірне?кому можна довіряти?Гроші і влада зводять людей з розуму і заради цього багато хто іде на все,на жаль.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Tandylight від 05 Листопада 2009, 01:13:01
але все ж погодьтесь майже завжди в таких історіях ***manи світяться
Так і manи світяться і money теж ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Hawaets від 05 Листопада 2009, 10:14:29
Хтось в курсі яка зараз ситуація з отим грипом? Зменшується кількість хворих, чи навпаки? Морозець, що останніми днями навідався в Калуш мав би внести корективи.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 05 Листопада 2009, 11:01:37
Не знаю точно на рахунок кількості хворих, але викликів швидкої допомоги стало менше. :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Tandylight від 05 Листопада 2009, 11:14:48
Тесть зливає інформацію  ;) :bouquet:
Дякувати йому та syddia і ми в курсі :) і паніки немає :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BOBA від 05 Листопада 2009, 11:27:04
То і не дивно шо така паніка, дсить прочитати прогнози ВОЗ.

Цей був даний 28.04.2009.

Эксперты Всемирной Организации Здравоохранения предупреждают – новая пандемия свиного гриппа, которая угрожает человечеству, унесет жизни более семи миллионов человек во всем мире.

Последняя пандемия убивала человечество 41 год назад – так называемый гонконгский грипп обошел планету и унес жизни более миллиона человек.

Прогнозы относительно свиного гриппа еще хуже.

Хотя оба вируса возникли из-за смешивания животной инфекции с человеческой, у них есть одно и очень важно отличие. Свиной грипп передается от человека к человеку.

- Ни гонконгский грипп, ни атипичная пневмония не стали пандемиями, потому что они не «научились» переходить от человека к человеку, - говорит доктор Доктор К. И. Йен, возглавляющий отделение микробиологии в Университете Гонконга.

- Свиной грипп уже передается от одного человека к другому, - подтверждает Ло Винг-Лук, эксперт университета по вирусным заболеваниям. - Его гораздо сложнее контролировать, он гораздо более заразный, чем атипичная пневмония.

Картина

Эксперты Всемирной Организации Здравоохранения вычислили, что произойдет при распространении новой пандемии - инфекция будет переходить из города в город в течение 18-24 месяцев, поражая более трети населения.

Официальные представители Всемирной организации Здравоохранения считают, что за медицинской помощью обратятся более полутора миллиардов людей по всему миру. 30 миллионам понадобиться госпитализация. Если учитывать информацию, собранную эпидемиологами о том, как распространялись подобные болезни раньше, то от свиного гриппа могут умереть до семи миллионов человек во всем мире.

- Больницы будут переполнены, школы закроются, бизнес перестанет кого-либо интересовать, аэропорты будут пусты, - говорит доктор Ло.

- Бизнес перестанет существовать как таковой, потому что люди будут стараться как можно больше снизить общественные контактs? – добавляет доктор Йен.

Самые молодые и самые старые представители человечества – первые подвержены риску.

Эксперты говорят, что свиной грипп еще мало изучен, но первые сведения заставляют поднимать глобальную тревогу.

Відповідь від: 05 Листопада 2009, 11:23:02
А цей самий свіжий

Всемирная организация здравоохранения прогнозирует три волны гриппа A/H1N1 в Украине. Об этом сообщает "Немецкая волна".

Так, согласно прогнозам ВОЗ, первая волна гриппа одолевает Украину сейчас, вторая наступит весной, а третья последует осенью следующего года. Как известно, накануне эксперты Всемирной организации здравоохранения сообщили, что возможной причиной большого количества заболеваний в Украине является сам пандемический грипп. Впрочем, не все случаи A/H1N1 лабораторно подтверждено из-за трудностей с проведением лабораторных анализов.

Среди основных факторов остановки распространения по территории Украины гриппа A/H1N1 руководитель бюро ВОЗ в Украине Игорь Поканевич называет введение карантина и вакцинацию. Он считает уместным продление карантинных мероприятий в западных областях Украины и введение карантинного режима там, где показатель заболеваемости в ближайшее время может превысить эпидемический порог, а также немедленную иммунизацию населения от так называемого "свиного гриппа".

На вопрос, когда же все таки в Украине может начаться вакцинация, поскольку в государстве еще официально не зарегистрировано ни одного препарата для проведения профилактических прививок, а этот процесс является длительным, представитель Всемирной организации здравоохранения ответил: "Сегодня есть возможность использовать вакцину в случае эпидемии. За достаточно быстрым механизмом ввоза ее в страну. Мы оцениваем сейчас ситуацию, если прогноз будет пессимистический и данные будут свидетельствовать о реальной угрозе, то мы будем делать все для того, чтобы вакцина была доступна для населения как можно скорее. Но следует учесть, что на эту вакцину в мире серьезный спрос", - сказал Игорь Поканевич.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 05 Листопада 2009, 11:37:19
ох уже ті експерти.  :(
бабло переможе вірус .  :)
пташиний не пройшов... як бачимо, зроблені висновки, і свинячий вийшов набагато успішніший...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 05 Листопада 2009, 12:03:12
Тесть зливає інформацію
Ага, той що зільє... Доводиться вечорами мало не тортурами витягувати в нього щось свіже і актуальне про стан захвюваності в місті та районі.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Tandylight від 05 Листопада 2009, 12:26:52
Мій батько недавно дзвонив ( він лікар швидкої) казав, що на весь район Дарниця в Києві  (то приблизно 300-400 тисяч населення) за сутки 18 викликів, ще пару днів тому було 100 через паніку, а в тому році під час епідемії - їх було від 30-45...Поклали в лікарню 2 чоловік з підозрою на вірусну пневмонію, але поки не підтерджено, тому... потрібно, звичайно бути обережнми, але панікувати - не варто.... :bouquet:
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 05 Листопада 2009, 13:13:45
В швейній майстерні між новим магазином "Магма і колишньою "Дружбою",є в продажі марлеві пов'язки,скільки коштують я не знаю,бо не заходив,на вікні висить оголошення.
Відповідь від: 05 Листопада 2009, 12:42:22
Судячи по тому,що прогнозують нам ВООЗи,заробити вони збираються досить не погано,і зовсім не в їхніх інтересах припиняти епідемії,а враховуючи який вони прогнозують вплив на економіки країн,то це по суті зброя.Я думаю,що все більше людей розуміє,що ці страшні речі робляться навмисно.Тому думаю,щоб не допустити реалізацію прогнозів ВООЗ,уряди країн які хоть в якісь мірі незалежні,особливо ті в керівництві яких масонів мало,або ще може і нема.,повинні використати всі можливості,спецслужби,щоби дізнатись правду,і дізнатись як швидше припинити ці знущання над людьми.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: beauty від 05 Листопада 2009, 13:15:19
Цікаво, чийого виробництва та вакцина, про яку говорить Ігор Поканевич, індійського?
До речі, хто вчора слухав по телевізорі селекторну нараду Тимошенко і голів облдержадміністрацій? Дивно, що зовсім не компетентна в цьому людина так розказувала, що нам в даному випадку робити, натомість міністр медицини і слова не промовив.
Ви чули, що Харківська область хоче виготовляти "Таміфлю" з індійської сировини. Уявіть, що то в нас може вийти (там не додадуть, там замінять на дешевшу речовину), мабуть, вийде не лікарство, а отрута :=) То й в того "Таміфлю", що в нас є зараз, багато протипоказань, але, що робити, якщо більше нема чим цю заразу лікувати  :unknow
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 05 Листопада 2009, 13:18:21
Можна виготовляти не обовязково Таміфлю, а шось інше - головне, щоб діюча речовина озельтамевір була.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 05 Листопада 2009, 13:29:26
Можна виготовляти не обовязково Таміфлю, а шось інше - головне, щоб діюча речовина озельтамевір була.
Треба спочатку знати,що це за речовина,а враховуючи скільки на ній можна заробити,напевно не так легко дізнатися.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BOBA від 05 Листопада 2009, 13:34:40
Наводити порядок тре з власної оселі. Почніть самі поводитись адекватно, розкажіть родичам та знайомим як тре поводитись і ....... можливо паніка і вчухне.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARMANI від 05 Листопада 2009, 13:39:53
 Ще одна жертва грипу у місті.Сьогодні у реанімаціїї ЦРЛ померла жінка,яка працювала лікарем.Прізвище ДЖУС.Ще двоє лікарів-подружжя Гуменюків-лежать в реанімаціїї у важкому стані.За словами медиків,препарат ТАМІФЛЮ,очікуваних результатів на жаль не виправдовує.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: beauty від 05 Листопада 2009, 13:52:52
Після таких сумних новин :(, паніка точно не вщухне :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 05 Листопада 2009, 14:06:52
Це якось дивно,помирають медики,Таміфлю не допомагає,тут,або пізно почали лікування,що малоймовірно,все ж лікарі,або Таміфлю не Таміфлю.Або просто під загальну паніку з грипом,люди помирають від чогось іншого.Містом ходять чутки,що це легенева чума,вроді би на Шустер-live про це заявляла Богословська,вчора в УНІАН писало,що заарештували якогось чоловіка який скидав в інтернет чутки про нібито легеневу чуму.Тим не менше люди хвилюються бо вже не розберуть де правда,а де паніка.Чому би на тому ж КМТ не виступити якомусь авторитетному лікарю і не розповісти про ситуацію фахово.А в кінці кінців провірити досконало від чого ж все таки помирають люди.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 05 Листопада 2009, 15:06:58
виступити фахово, значить взяти на себе відповідальність. А хто хоче відповідати за то, сам не знає за що.
А Богословська відомий спеціаліст в області медицини.  :=)
ВІдносно таміфлю. пишуть, що то лікарство від грипу. А якщо є ускладнення, типу пневмонія, то до чого тут Таміфлю?
Ви своїми повідомленнями і сієте паніку.  :!!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: oleg1981 від 05 Листопада 2009, 15:14:01
Ну все таки,що це за незрозуміла пневмонія ?  :(
http://pravda.com.ua/news/2009/11/5/104705.htm
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Tandylight від 05 Листопада 2009, 15:15:40
виступити фахово, значить взяти на себе відповідальність. А хто хоче відповідати за то, сам не знає за що.
Теж думаю, що все саме так...
А Богословська відомий спеціаліст в області медицини.  Крейзі
:-D :-D :-D :-D =)) =)) =)) =)) :good
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARMANI від 05 Листопада 2009, 15:54:48
виступити фахово, значить взяти на себе відповідальність. А хто хоче відповідати за то, сам не знає за що.
Саме так.Особисто я, навпаки і не хочу сіяти паніку.Жінка,що померла довший час хворіла лейкемією.Якраз саме в цей період  захворіла на грип і, як результат-летальний випадок.Звичайно я не медик,аби доводити те,що лейкемія тут ні причому чи  навпаки.Можливо і за прикрим збігом обставин так сталося.А от щодо Гуменюків,які є лікарями,то мене і якраз дивує той факт,що  вони знаходяться у важкому стані.Попередня жертва теж лікувалася дома,будучи при цьому медиком.Гадаю, що саме лікар найбільше наражає себе на небезпеку зараження вірусом.Ми повинні самі свідомо оцінювати ситуацію-без паніки.І не нехтувати першими проявами симптомів грипу.Я теж зараз уже відхворів гострим распіраторним захворюванням.І коли температура піднімалася,то телефонував до швидкої.Мене там одразу запитали,який мій стан,яка температура іт.д.Пояснили,що якщо темп.37,5,її не потрібно збивати.Якщо стає 38-негайно телефонувати.Нащастя обійшлося(маю надію...)
 Вчора я мав розмову із головним санітарним лікарем району.За його словами у вівторок було зафіксовано більше 60-ти осіб із захворюванням на грип,у середу більше сорока.Але ж ніхто не не стверджує,що саме ці люди уже мають вірусну пневмонію,чи каліфорнійський грип.І паніка в даному випадку недоречна.Береженого Бог береже.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: WestUA від 05 Листопада 2009, 17:07:44
Щодо КМТ, ми щоразу у випусках подаємо поточні інтерв'ю медиків - керівників медичних закладів. Але самі маєте розуміти, що вони будуть подавати офіційну інформацію. Я практично впевнений, що офіційна і реальна інформація - це дві різні речі, і не те, що в Калуші, але і в Україні особливо. Калуш - місто слухів, і тут достатньо важкувато ховати інформацію...

Ви своїми повідомленнями і сієте паніку.

Я теж не бажаю сіяти паніку, але все ж таки маючи інформацію можна діяти адекватно.
Наприклад, стаціонарні пацієнти, які уже тиждень пролежали з температурою, зараз у більшості отримують патологію, а саме - задуху. І тому приходиться постійно проводити штучну вентиляцію... :( :( :( І тому при найменшій появі подібних симптомів - негайно звертайтесь до стаціонару! Але офіційна інформація про це говорити не буде. "Щоб не сіяти паніку". Мало того, лікарі приватно визнають, що не знають, чим лікувати ту "нетипову пневмонію" :( А тому, краще до неї не доводити...

З іншого боку, лікарі та медичні працівники зараз - без перебільшення герої. Маючи зарплату в околі 1000 грн. вони безперервно наражають себе і родину на небезпеку! А зважаючи, що 30-40% їх зараз перебувають на лікарняних, то в решти навантаження шалені. Наприклад, при нормальних умовах у наших пульмонологів навантаження становило 30 ліжок на 1 лікаря (що уже було більше норми), а зараз - 93 на одного лікаря... Багато з медиків працюють по 24 години у добу!!! А їм навіть не можуть забезпечити харчування :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 05 Листопада 2009, 17:43:18
Сьогодні чув шо прийняли зміни до закону і оклад лікарям збільшать в 4 рази .
Відповідь від: 05 Листопада 2009, 17:43:00
Вже хоть шось .
Назва: Обережно грип??
Відправлено: beauty від 05 Листопада 2009, 19:41:47
А в кінці кінців провірити досконало від чого ж все таки помирають люди.
Може, якщо б у нас були для цього відповідного рівня лабораторії, то б провірили, а так, поки ті аналізи до Києва, а звідти в Лондон, а поки відповідь, якщо звичайно визначать, що це, так ніхто нічого і не може толком сказати.
Кажуть, що Мін-во хорони здоров"я ще з квітня готувалась до цієї епідемії, тепер бачимо, плідно готувалось :=)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Hawaets від 05 Листопада 2009, 20:04:50
З іншого боку, лікарі та медичні працівники зараз - без перебільшення герої. Маючи зарплату в околі 1000 грн. вони безперервно наражають себе і родину на небезпеку! А зважаючи, що 30-40% їх зараз перебувають на лікарняних, то в решти навантаження шалені. Наприклад, при нормальних умовах у наших пульмонологів навантаження становило 30 ліжок на 1 лікаря (що уже було більше норми), а зараз - 93 на одного лікаря... Багато з медиків працюють по 24 години у добу!!! А їм навіть не можуть забезпечити харчування
Що дивного? Це Україна і українці. З одного боку держава "ложила" на своїх без перебільшення героїв, з іншого боку люди стають героями які нікому не потрібні через свою дурість.
Я поясню свою думку -
для прикладу в Німеччині людина йде працювати в поліцію на велику зарплату і знаючи, що у випадку загибелі його сімя буде жити безбідно декілька десятків років, діти поступлять у ВУЗи, про це писатимуть газети, його іменем назвуть вулицю в якомусь містечку і всі поважатимуть його сімю, де людина загинула захищаючи нас з вами, по-геройськи, і т.д.
А в нас?
Сумніваюсь, що всі 30% медиків, що пішли на лікарняне дійсно по хворобі. А ті, що залишились дійсно герої, тільки дурні герої, згідні за 1000 грн. зарплати наражати на небезпеку своє життя, а у випадку смерті щоб отримати хоч якісь кошти ще треба доказати що ти захворів на роботі.
Згадується пісня "Я не хочу бути героєм України". Вона актуальна донині як в політичному аспекті так і в медицині.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARMANI від 05 Листопада 2009, 20:20:47
А ті, що залишились дійсно герої, тільки дурні герої, згідні за 1000 грн. зарплати наражати на небезпеку своє життя, а у випадку смерті щоб отримати хоч якісь кошти ще треба доказати що ти захворів на роботі.
То це означає,що якби герої були мудрі,то я би вже со святими упокоївся? І не лишень я?То нехай зараз усі герої-дурні підуть на лікарняний-аби не наражати себе і рідних.Уявляєте,що з того буде-паніки уже не буде.Буде бабулька з косою в двері дзвонити.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 05 Листопада 2009, 20:37:38
ви насправді думаєте що лікарі живуть на 1000? І якраз епідемія ще один привід заробити! Комусь війна, а комусь рідна мама! І про героїзм не треба! Може і є кілька лікарів, всі інші давно забули клятву гіпократа і тільки називаються лікарями.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Hawaets від 05 Листопада 2009, 20:40:00
Бо ми звикли, що герой - голий, босий брудний і обдертий але з прапором в руках. Як би всі навіть не те ,щоб були мудрі, аби хоча б не були дурні, то не платили б тисячі за вступ в медінститут, не давали б хабарі викладачам за оцінки, не давали хабарі за працевлаштування на роботу, ну і звісно б не працювали за 1000 грн. Тоді б там, наверху почіхались, і збільшили б оклад, соцпакет, відповідне забезпечення по втраті працездатності, пенсію в кінці-кінців не жебрацьку, а на яку можна жити. Тоді б людина знала заради чого йде на ризик. А так мудрі - на лікарняне, а дурні - в герої яких завтра забудуть.
 А уявіть що було б як би почалась війна не приведи Господи? Скажімо Ромунія напала на Україну. Та всі стояли б з піднятими руками зі словами "Робіть що хочете тільки не чіпайте мене і мою сімю". Нам потрібна зміна стереотипів, поглядів на життя.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 05 Листопада 2009, 21:05:15
Сьогодні чув шо прийняли зміни до закону і оклад лікарям збільшать в 4 рази .
А фельдшерам, а медсестрам..? :(
Це ще один популістський крок і кістка роздору в медичній сфері.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 05 Листопада 2009, 21:15:35
мені от цікаво! Якщо лікарям так хреново живеться, чому ж так рвуться стати лікарями!? Насьогоднішній день лікарі мені нагадують даішників! Так само є і нормальні, а в основному ...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Amateyr від 05 Листопада 2009, 21:29:53
Хто має можливість, рекомендую, скачати і подивитись, не пожалієте!

http://fatall.org/70570-plesen-2008-dvdrip.html
або тут
http://usde.ru/engine/redirect.php?url=http://letitbit.net/download/316c6e116797/Plesen.2008.avi.html
або онлайн
http://video.yandex.ru/users/gipsy68/view/123/
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 05 Листопада 2009, 22:52:46
Лікар з прикарпаття:якби ми мали оксигенатори,то ці б люди вижили:новини УНІАН http://www.unian.net/ukr/news/news-344622.html
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 05 Листопада 2009, 22:58:03
Хто знає вакцина від грипу діє тільки один сезон ?

Зараз по 5 каналі йде досить цікава передача з Анною Безулик і дохторами (є і Комаровський який згадувався в цій темі вище).
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2009, 09:28:19
Ой скільки всього написано...
По перше. Якби то була чума, то як у одній статті лікар пульмонолог писав смертність була б не 4% а 94.
По друге лейкімія чи що там мала лікарка - дуже впливає.
По третє. Лікарі які працюють і не йдуть на лікарняний вони мабуть герої, але те, що серед них небагато спеціалістів - теж правда.
Ромашкіна слухайте. З великою долею ймовірності можна стверджувати, що його дружина перехворіла на такий грип і вижила без Таміфлю. А ще не панікувала бо тоді про то і не чули (свинячий,щурячий...).
Ну і найцікавіше.
По четверте. Почитайте уважно все, що можете почитати. Чи знайдете ви хоч десь відомості, про те, що люди хворіють сімями, родинами. Єдиний випадок про який я чув то були студенти у Румунії. Переважно хтось і невідомо де підчіпає, хворіє вдома тиждень далі всі коло нього ходять БЕЗ МАСОК і потім він йде у лікарню. Якісь висновки напрошуються?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Pupkin від 06 Листопада 2009, 10:20:12
 Щойно по "колгоспнику" почув. У Львові продають часник по 60грн. за кг а лимони по 44 !!!  :ganba
Господи , убережи євросоюз від українців :prapor: !!!....
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 06 Листопада 2009, 12:22:38
Я вже розумію, що нічого не розумію...
На Прикарпатті від вірусної пневмонії померло 17 людей


Приховано: Показати
На Прикарпатті від вірусної пневмонії вже померло 17 осіб.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на брифінгу повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Микола ПАЛІЙЧУК.

«На жаль, сьогодні зранку о 6.15 померла людина в Рожнятівському районі», - повідомив він.

М.ПАЛІЙЧУК додав, що померла була госпіталізована 4 листопада.

Він повідомив, що з початку епідемії станом на 7.00 6 листопада в області по медичну допомогу звернулося вже 78 тис. 729 осіб, з яких 28 тис. 303 – діти. За його словами, нині в реанімації перебуває 60 осіб, з яких 12 - у важкому стані та 5 - в дуже важкому стані.

Керівник області зауважив, що за останню добу кількість звернень до медиків збільшилася. «Медики пов’язують це зі зміною погоди, потеплінням, - сказав М.ПАЛІЙЧУК. - А така погода сприяє поширенню інфекції».

Відповідаючи на запитання журналістів, керівник області підтвердив, що в «аналізах, які направлялися в Київ з Прикарпаття, нема жодного підтвердження «свинячого» грипу».

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-345336.html

Цитувати (вибране)
Відповідаючи на запитання журналістів, керівник області підтвердив, що в «аналізах, які направлялися в Київ з Прикарпаття, нема жодного підтвердження «свинячого» грипу».

Відповідь від: 06 Листопада 2009, 12:19:41
До тепер нам казали, що саме свинячий грип викликає ту вірусну пневмонію. Тепер бачимо, що люди вмерли, а від чого так і не ясно!!!
Паніка?
Ні то не паніка, то якийсь бардак!

Може просто людей лікували і продовжують лікувати не тим і не від того?
Може таки дійсно потрібні нормальні лабораторії?
Може вони і є але у них нема кому працювати? Бо у нас надто "кваліфіковані" лікарі?

Запитань стає чим раз більше, а відповідей менше.  :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BOBA від 06 Листопада 2009, 13:29:48
В нас надто "кваліфікована" влада, а медики роблять і так все що можуть. Якщо їм не сказали що то є і чим його лікувати, то що Ви від них хочете? Для визначеня і розробки методів лікування є інститути наукові які отримують замовленя і і фінансування від влади. Не працює влада. От де собака зарита.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ARMANI від 06 Листопада 2009, 13:35:26
 Так народ,без паніки.Вчора померла від ускладнень грипу вагітна жінка.Сьогодні ж медики втратили ще одну свою колегу.Інформація достовірна.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Romana від 06 Листопада 2009, 15:10:38
неконтрольований потік інформації формує свідомість людини і викликає цілком необґрунтовану паніку
"Політична маніпуляція – це система засобів ідеологічного і духовно-психологічного впливу на масову свідомість з метою нав’язати певні ідеї, цінності, вплинути на громадську думку і політичну поведінку для спрямовування її у заданому напрямі", – пише експерт Центру політичної кон’юнктури Росії Автандил Цуладзе у своїй праці "Политические манипуляции или покорение толпы".
Відповідь від: 06 Листопада 2009, 14:56:01
як нами маніпулюють http://pravda.com.ua/news/2009/11/5/104726.htm  :(
Відповідь від: 06 Листопада 2009, 14:57:20
За словами Єрмолаєва, ще один урок епідемії - це "тотальний інтелектуальний дефолт".

"Влада одержала розгубленого поки громадянина... Я більш ніж упевнений, що друга хвиля після епідемічної буде вкрай протестною - проти держави і державної влади", - вважає Єрмолаєв
Епідемія як політтехнологічний засіб перемоги "проти всіх"    http://pravda.com.ua/news/2009/11/6/104769.htm
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BOBA від 06 Листопада 2009, 17:28:16
Поляки запідозрили, що Тимошенко спеціально роздула паніку
06.11.2009 16:33  www.ПРАВДА.com.ua

Прем’єр Юлія Тимошенко боротьбу з епідемією грипу використовує для відволікання уваги суспільства від недоліків у своїй роботі.

Про це йдеться в аналізі Центру східних досліджень (OSW, Варшава), текстом якого володіє УНІАН.

"Прем’єр Юлія Тимошенко намагається використати боротьбу з епідемією у своїй виборчій кампанії, відвертаючи увагу від відповідальності свого уряду за численні недопрацювання, зокрема, за критичний стан бюджету держави", - зазначається у документі.

Польські експерти також зауважили, що український уряд цього року перебрав на себе обов’язки місцевих органів влади, які у попередні роки займалися контролем епідемічної ситуації, й своєю інформаційною політикою спровокував паніку серед населення.

За оцінками польських аналітиків, кількість захворювань на ГРВІ та грип за останні два тижні відповідають показникам минулих років, а наявність нового вірусу грипу A/H1N1 підтверджено лише у кількох хворих.

"Незважаючи на це, інформація про виявлення в Україні цього вірусу, оголошена в рамках інформаційної кампанії уряду, стала причиною паніки в Україні", - переконані польські експерти.


Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 07 Листопада 2009, 11:07:05
Під час епідемії грипу,висока температура є одним з симтомів грипу чи пневмонії,але при багатьох захворюваннях температура теж буває високою,чи хтось взагалі ще пам'ятає про це?чи всі автоматично зараховуються до інфікованих свинячим грипом.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Hawaets від 07 Листопада 2009, 12:52:32
Чув цікаву теорію ніби ця зараз - результат мутації грипу і ще якоїсь біди вивільненої в Тернополі під час будівництва будинку на колишньому кладовищі. Ніби на ньому ховали вмерлих від епідемії чуми. Хтось щось чув з цього приводу?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 07 Листопада 2009, 13:15:25
Чув цікаву теорію ніби ця зараз - результат мутації грипу і ще якоїсь біди вивільненої в Тернополі під час будівництва будинку на колишньому кладовищі. Ніби на ньому ховали вмерлих від епідемії чуми. Хтось щось чув з цього приводу?
Я чув теж таку версію, і що всі шо були на тому будівництві померли. Але це все брехня, бо якби це була правда, то наші ЗМІ вже давно би цю тему роздули.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 07 Листопада 2009, 14:11:35
Ну мабуть таки брехня, бо тоді у Тернополі було б багато хворих а в нашу область мало б звідти зайти. А люди тут зовсім незалежно і одночасно захворіли.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Hawaets від 07 Листопада 2009, 14:15:44
Цікава стаття, і ще цікавіші коментарі.

http://zik.com.ua/ua/news/2009/11/01/202652
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BOBA від 07 Листопада 2009, 16:06:30
Дивно якось. Влада заявляє шо що ми пік пройшли, а смертність чомусь росте. Станом на 06.11.2009 на сайті МОЗ http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=14023 померло - 20, за останю добу - 5. В львівсській обл. - 57, за останю добу - 12.

Політики і влада знову бавляться в вибори.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Romana від 07 Листопада 2009, 17:26:15
Хто має можливість, рекомендую, скачати і подивитись, не пожалієте!

http://fatall.org/70570-plesen-2008-dvdrip.html
або тут
http://usde.ru/engine/redirect.php?url=http://letitbit.net/download/316c6e116797/Plesen.2008.avi.html
або онлайн
http://video.yandex.ru/users/gipsy68/view/123/

Величезне спасибі за такий цікавезний та пізнавальний фільм!!! форумчани, подивіться "ПЛЕСЕНЬ", збагатіть свої знання, розвійте свої страхи, і не пошкодуйте на це час!!!  Amateur +1
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Amateyr від 07 Листопада 2009, 17:48:25
Дякую за те що оцінили. Подивітся і зробіть висновки!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 08 Листопада 2009, 13:47:55
звичайно панікери і так не сприймуть, але хоч підтримаю морально-стійких.  :)
Хроника эпидемии. Взгляд глазами врача-реаниматолога  (http://hvylya.org/index.php?option=com_content&view=article&id=2019:2009-11-07-18-52-30&catid=4:2009-04-12-12-01-18&Itemid=10)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Hawaets від 08 Листопада 2009, 15:25:50
Ну ось знаюча людина дала оцінку без політики. Читайте всі. А то вже дістало - то Юля вчить в скільки разів складати марлю, то ще якесь чудо як знавець медицини починає щось белькати.
http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 08 Листопада 2009, 16:23:55
а в Росії переконують що то Ющенко створює паніку щоб відтермінувати вибори. І взагалі то він замутив епідемію і завіз бацилу!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 08 Листопада 2009, 17:39:09
Ну ось знаюча людина дала оцінку без політики. Читайте всі.
та то баян тижневої давності. бачу тут усі пишуть і ніхто не читає, що пишуть інші.  :duvno
 :bayan :bayan

відносно чуток і пліток.  ;)
http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2009/11/08/39639/
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 08 Листопада 2009, 20:56:20
Дивно якось. Влада заявляє шо що ми пік пройшли, а смертність чомусь росте.
Треба уточнити пік чого ми пройшли. Я вважаю, що ми пройшли пік захворюваності, тобто менше людей підхоплює той свинський "грип" (і ін. грипи також), мабуть, варто завдячувати вжитим заходам. Від часу початку хвороби і до настання смерті проходить як мінімум 3-4 дні а то і більше. Тому ті, хто захворів у піп поширення вірусу, помирають тепер. ;)

Станом на сьогоднішній день, кількість викликів швидкої допомоги в Калуші наблизилась до межі доепідеміологічної ситуації, що неможе не радувати. :) Це означає, що і паніки поменшало, і менеш люди хворіють.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 08 Листопада 2009, 21:46:45
от поясніть!? На даний момент від грипу померло 144 людей, з них якщо не помиляюсь 36 від свинячого! А через ДТП, АЛКОГОЛЬ, НАРКОТИКИ, СНІД, ТУБЕРКУЛЬОЗ, помирає значно більше людей. Чому грип так всіх налякав? 
Назва: Обережно грип??
Відправлено: syddia від 08 Листопада 2009, 21:50:57
Грип поширюється з блискавичною швидкістю. Алкоголь і нарокотии для здравомислячої людини взагалі не є загрозою.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 08 Листопада 2009, 22:46:54
просто зверни увагу скільки молодь купує алкоголю! А тютюн ти не вважаєш наркотиком? Проблема грипу існує. Але епідемія у нас щороку! Чому саме зараз на цю проблему звернули увагу. В той же час ігноруючи інші більш важливі проблеми! Просто проблема грипу занадто роздута, штучно роздута! І чому саме на західній Україні епіцентр?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Romana від 09 Листопада 2009, 01:39:33
Ну ось знаюча людина дала оцінку без політики. Читайте всі. А то вже дістало - то Юля вчить в скільки разів складати марлю, то ще якесь чудо як знавець медицини починає щось белькати.
http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html
Цю статтю вже в цій темі пропонували почитати. але всерівно дякую, бо Комаровський - це геній, якого всі здороводумаючі люди поважають і до якого прислухаються
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 09 Листопада 2009, 08:40:10
Хто має можливість, рекомендую, скачати і подивитись, не пожалієте!

http://fatall.org/70570-plesen-2008-dvdrip.html
або тут
http://usde.ru/engine/redirect.php?url=http://letitbit.net/download/316c6e116797/Plesen.2008.avi.html
або онлайн
http://video.yandex.ru/users/gipsy68/view/123/
реально корисний фільм. усім рекомендую, +1
Відповідь від: 09 Листопада 2009, 08:08:34
Комаровський - це геній
ну Комаровський уже був, а Комара ще не було  ;)
Лікар-інфекціоніст Світлана Комар:
Чому людство не може позбутися грипу?
  (http://www.bbc.co.uk/ukrainian/domestic/story/2009/11/091105_doctor_komar_flu_is.shtml)
Відповідь від: 09 Листопада 2009, 08:13:17
тут уже було посилання на сайт МОЗ
викладу ще графік.
43 тиждень
(http://moz.gov.ua/i//0000362f_001.jpg)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 09 Листопада 2009, 14:40:00
Хто чув, наче карантин по навчальних закладах продовжують до 20 числа?  :unknow
Відповідь від: 09 Листопада 2009, 14:35:57
Та ще одна сумна новина - по радейко чула, як на роботу їхала - від ускладнень - бактеріальної пневмонії - спричинених каліфорнійським грипом (підтвердженно лаболаторно) - померла трицятирічна редактор каналу "Інтер" (прізвища не запам"ятала) у Київській лікарні.  :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: oleg1981 від 09 Листопада 2009, 14:41:38
Ну звичайно же що продовжують.Карантин оголошено на 3 тиждня з них пройшов лише один.13 число планувалось на місцевому рівні,але після того на державному рівні зробили карантин на 3 тиждні,ось він і збігає в 20 числах
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 09 Листопада 2009, 14:43:39
Олег, дякую за відповідь.  :bouquet:
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 10 Листопада 2009, 09:02:44
Посміхнуло:
http://infoporn.org.ua/2009/11/09/ne_prekraschayite_panyku_pravytel'stvo_skryvaet (http://infoporn.org.ua/2009/11/09/ne_prekraschayite_panyku_pravytel'stvo_skryvaet)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 10 Листопада 2009, 09:33:16
А мені сорі не видалось смішним  :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 10 Листопада 2009, 09:39:49
А мені сорі не видалось смішним
"Не судьба!" - кажуть росіяни...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 10 Листопада 2009, 09:52:56
За добу померло ще 19 людей, а дехто собі потішається. :(

Писати всілякі дебільні жарти про спалювання зомбі на вулицях - то метод боротьби з панікою???
 :duvno
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 10 Листопада 2009, 10:07:37
За добу померло ще 19 людей, а дехто собі потішається.

Писати всілякі дебільні жарти про спалювання зомбі на вулицях - то метод боротьби з панікою???
По-перше, не потішаються - а пробують показати, що масовий психоз почасти набуває трагікомічно-маразматичного вигляду!
По-друге - хіба я не маю права згадати, як ще нещодавно тут, на форумі, дехто на повному серйозі повідомляв про свої особисті спостереження літаків у небі Франківська під час посипання нас "вакциною", про гелікоптери, що особисто спостерігались "сином знайомої" і оголошення по радіо "яке чула сусідка"?! Я не маю права згадати це і посміхнутись? Причому тут померлі?! Мова йде про живих, але неадекватних.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 10 Листопада 2009, 10:13:41
То якраз тоді були прояви невеликого панічного психозу. Але невеликого і такого, що відповідав місцю і часу.
Крім того то було реальним моніторингом чуток, що теж цікаво з багатьох боків науки.
Право Ви маєте звісно.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 10 Листопада 2009, 10:18:26
То якраз тоді були прояви невеликого панічного психозу.
А у наведеному мною посиланні - стьоб з цього (і невеликого, і великого) панічного психозу... Видно, погода впливає на Ваше почуття гумору  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 10 Листопада 2009, 10:19:27
Впливає. :-[
Стьоб просто відверто не найкращої якості виконання.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 10 Листопада 2009, 10:24:04
а яка погода?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 10 Листопада 2009, 10:25:48
Бридко як і вчора. :(
Відповідь від: 10 Листопада 2009, 10:25:06
Менше тепло і нині вже не паде поки що але все так само бридко.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 10 Листопада 2009, 11:22:15
А у наведеному мною посиланні - стьоб з цього (і невеликого, і великого) панічного психозу...
А для чого воно Вам?
Що особисто Вам дає стьоб з певних форумців?  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 10 Листопада 2009, 11:29:12
Я стібаюся з психозу, а не з форумців! Дві великі різниці...  :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Лалія від 10 Листопада 2009, 11:33:01
Я стібаюся з психозу, а не з форумців! Дві великі різниці...  :)
ОК  :)
Та психозу мабуть байдуже.  :unknow :P  :-D
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 10 Листопада 2009, 11:44:19
Та психозу мабуть байдуже.
Та ні, мене він боїться і не чіпає  :P
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Hawaets від 10 Листопада 2009, 13:27:34
Грип вже відступає, паніка теж, а я так і не встиг ні разу вдягнути маску :'-(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 10 Листопада 2009, 13:32:16
 :-D

Ну ти даєш!
Я на базар великий ходив, то там вбирав маску. Прикольно так ніхто тебе не впізнає. Але важко дихати через неї і швидко намокає.
Аби вже пройшов той грип і ми забули.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Люся від 10 Листопада 2009, 14:11:17
А я встигла і похворіти і маску поносити. До цих пір в магазин як іду  вдягаю, щоб ще якогось іншого різновиду вірусу не підхопити.  Але вже стільки про це говорять дуже дивно, що деякі люди вважають заразними тих, хто перехворів. (кажуть 21 день треба дома сидіти :D ) а ще дехто носить маску на вулиці. Навіщо? Виявляється у нас народ чує всілякі дурниці (типу кроплення з літака і т ін) а те що треба ( як особисто захиститись, наприклад) - не чує, і продовжує вірити в міфи.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Romana від 10 Листопада 2009, 14:36:46
а ще дехто носить маску на вулиці. Навіщо? Виявляється у нас народ чує всілякі дурниці (типу кроплення з літака і т ін) а те що треба ( як особисто захиститись, наприклад) - не чує, і продовжує вірити в міфи.
молодець!!! 100% вірно. замість того щоб дізнатися як і де носити маску, люди слухають якісь видумані історії і скуповують всі аптеки, купують ліки які не допомагають, але зато які рекламуються :duvno
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ~BaNdIt~ від 11 Листопада 2009, 13:50:24
ц е не грип це чума
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 11 Листопада 2009, 14:42:04
якщо би то була чума, то до цього часу населення України би зменшилось суттєво, а не на декілька десятків чоловік. не говоріть дурниць.  :!!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 11 Листопада 2009, 15:58:38
Вже один сыв за такі розмови  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 11 Листопада 2009, 17:13:08
тобто?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 11 Листопада 2009, 18:15:23
Тобто сів за то що писав про таке у неті що то чума.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Medved від 11 Листопада 2009, 21:14:16
 Цікаво як ситуація в лікарнях з ліками. ЮВ на все горло кричала що закупили на 36 мільйонів ліків. Чи потрапили вони по призначенню..?

Читав на жовтих сторінках що в нас не простий каліфорнійський грип а мутований і не боїться "ТИМОФлю" (http://i065.radikal.ru/0911/0c/1d0f7546fb22.gif) (http://www.radikal.ru)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 11 Листопада 2009, 22:39:39
Тимофлю це ти круто придумав  :)
Але на ліпше не йде  :(
Цитувати (вибране)

В Україні з початку епідемії від грипу померло 213 осіб.

Про це йдеться у даних щодо захворюваності на грип та ГРВІ, оприлюднених на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

З них 24 особи померли за останню добу. Найбільше померлих за час епідемії у Львівській області - 81 особа, в Івано-Франківській - 30 осіб, у Чернівецькій – 22 та в Тернопільській - 20.

Всього з початку епідемії на грип та гострі респіраторні захворювання захворіла 1 млн. 192 тис. 481 особа. Госпіталізовано 62 тис. 462 особи. За останню добу по Україні госпіталізовано 4 тис. 289 осіб. У реанімації перебуває 350 осіб.

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-346311.html

Відповідь від: 11 Листопада 2009, 22:37:37
І при тому, що всюди у медіа є ці дані люди вперто далі розказують про те, що " ...у Тернополі розрили старий цвинтар і випустили на волю чуму".  А люди чогось у Львівській області мруть...  :fool
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Hawaets від 11 Листопада 2009, 22:40:38
А я йду до кума в гараж, пю 05 Княгинин gold під сало з чесничком, пару квашених помідорчиків, трохи квашеної капусти печена в буржуйці бульба і самі стаєм мутовані так, що буді-який мутований чи ні грип голими руками....... :agressive :agressive :agressive :agressive :agressive
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 11 Листопада 2009, 22:45:13
 :good
Назва: Обережно грип??
Відправлено: muzon від 12 Листопада 2009, 16:39:25
минулого року від грипу померло до 1000 людей в Україні  і ніхто про це не знав...ЗМІ зробили паніку  перед виборами про грип комусь таки де вигідно!!!будь-яка подія в Україні носить політичне забарвлення і одразу стає фактом політичного піару. У тому числі — й людське горе(((
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 13 Листопада 2009, 08:14:33
не, ну надо же, кому-то смешно с "психоза" по поводу калифорнийского гриппа?  :o
В то время, когда случаи заболевания совпадают с эпидемией нашего "родного" гриппа и по течению болезни не особо определиь, каким именно видом того самого гриппа человек болен.
В то время, когда болезнь определить лабораторно - не представляется прямой возможности.
В то время, когда ни лекарств для лечения, ни вакцин для прививок - нет в стране вообще.
В то время как от осложнений умирают ослабленные организмы, которыми переполнена страна.
Болезнь распространяется воздушно-капельным путём – а это значит, что любой носитель в инкубационный период болезни (до проявления симптомов) является активным распространителем инфекции.
Уважаемый  :=) , мы не в Германии живём, где при обращении пациента к врачу по причине высокой температуры тут же делают анализы на наличие вируса H1N1, и при позитивном анализе – лечат соответствующими препаратами – что даёт возможность избежать осложнений болезни, приводящие к смертельным исходам. Кстати, немного статистики, в той же Германии в прошлом году от осложнений калифорнийского гриппа умерло всего шесть человек, и только потому, что они были больны хроническими формами других заболеваний.
Сколько умерших у нас?
В нашей стране – все зарегистрированные случаи болезни H1N1, насколько я поняла – те, в которых пациенты уже мертвы.
Да Вы великий оригинал – товарищ.
Как можно не осознавать, что не прими соответствующих мер – у нас бы такой мор начался, что чёрная чума бы обзавидовалась.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 13 Листопада 2009, 08:36:47
Та від даного AN1H1 смертність не перевищує смертність від інших вірусів.
http://ru.wikipedia.org/wiki/Свиной_грипп
http://www.svpressa.ru/society/article/16388/
Цитувати (вибране)
Немного статистики: в России подтверждены 2,5 тыс. случаев заражения вирусом свиного гриппа, из них 10 человек умерли. В Европе подтверждено 59 тыс. случаев заражения, 208 человек умерли. Смертность от свиного гриппа составляет 0,5%, что не превышает процент смертности от обычного сезонного гриппа.
ситуація нагнітається, тому, що це вигідно і політикам і медикам.
Достатньо було закрити навчальні заклади, що робилось неодноразово минулих років і нормально проінформувати населення, про звичайні запобіжні заходи.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 13 Листопада 2009, 09:36:13
У Європі, доречі, вже давно ніхто не помирає від туберкульозу. А в Україні щороку рахунок йде на тисячі! Є всі підстави оголошувати епідемію. Але ніхто цього не робить.
Все-таки нинішня епідемія має політично-свинський грунт.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: mika від 13 Листопада 2009, 09:57:20
У Європі, доречі, вже давно ніхто не помирає від туберкульозу. А в Україні щороку рахунок йде на тисячі! Є всі підстави оголошувати епідемію. Але ніхто цього не робить.
Так СЛАВА НАШИМ МЕДИКАМ
Бо жоразу, як проходжу медкомісію у лаболаторії де роблять флюрографію мені говорять - "П"ятка й нетреба ніяких аналізів". Я ж їм відповідаю - "Даю десятку, але Ви його робите - подивіться де я працюю, а в мене ж сім"я, діти"
Отак у нас проводять профілактику туберкульозу - що, доречі, доступно для кожного.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 13 Листопада 2009, 10:06:28
Так СЛАВА НАШИМ МЕДИКАМ
Слава нам усім. "П'ятки дающим і берущим"... Все вірно.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: mika від 13 Листопада 2009, 10:09:58
Слава нам усім. "П'ятки дающим і берущим"... Все вірно.
=))
так Ви знаєте, як пройти комісію у санстанції без десятки, аби вони Вам не вписали аскаридів?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 13 Листопада 2009, 10:33:40
чесно кажучи після останнього походу в лікарню, мені здалось що клятву Гіпократа вже не дають. І стараюсь без крайньої необхідності до лікарів не звертатись! Для дітей кличемо знайомого педіатра до дому. Лікарі втрачають довіру людей і скоро змушені будуть доказувати свій професіоналізм.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: mika від 13 Листопада 2009, 10:43:52
Клятву Гіпократа не дають вже давно - дають клятву Українського лікаря.
 :=)
Відповідь від: 13 Листопада 2009, 10:41:33
А щодо довіри - то аналізи, коли потрібно, звикла здавати у "своїй лаболаторії" - бо там мені їх зроблять, й звертатися лише до "своїх" лікарів, або просити у них поради до кого саме варто звернутися.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 13 Листопада 2009, 11:04:24
так Ви знаєте, як пройти комісію у санстанції без десятки, аби вони Вам не вписали аскаридів?
Ви ще скажіть, що це не ми, "дающі", їх цьому навчили!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 13 Листопада 2009, 11:14:41
Ви ще скажіть, що це не ми, "дающі", їх цьому навчили!
А шо навчило нас давати взятки ? Це "система" в цьому винна, а ми просто постійно підтримуєм це явище й не уявляєм уже без нього свого життя,і ніхто нам особливо не забороняє це робити.
А взагалі люди беруть взятки не від хорошого життя - дають взятки від хорошого життя !!!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: mika від 13 Листопада 2009, 11:26:23
А взагалі люди беруть взятки не від хорошого життя - дають взятки від хорошого життя !!!
:good
Відповідь від: 13 Листопада 2009, 11:23:05
Цитата: mika від Сьогодні в 11:09:58
так Ви знаєте, як пройти комісію у санстанції без десятки, аби вони Вам не вписали аскаридів?
Ви ще скажіть, що це не ми, "дающі", їх цьому навчили!
так скажіть , як пройти ту медкомісію у санстанції? то вже продовжується декілька років поспіль - цього року навіть здавала аналізи паралельно до іншої лаболаторії - аскаридів не виявленно - без будь якого лікуваання й здавала двічи - тому як .... саме так треба.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 13 Листопада 2009, 11:33:50
взятки беруть не від поганого життя, а тому, що дають. І тому, що за це немає відповідальності.
То звичка, норма нашого суспільства. Безвідповідального суспільства. Що не кажіть, а я прихильник диктатури на певному етапі. Інакше не буде ладу у державі.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 13 Листопада 2009, 12:12:55
так скажіть , як пройти ту медкомісію у санстанції? то вже продовжується декілька років поспіль - цього року навіть здавала аналізи паралельно до іншої лаболаторії - аскаридів не виявленно - без будь якого лікуваання й здавала двічи - тому як .... саме так треба.
Ви ж самі відповідаєте на свої запитання! Вихід лише один - не давати хабарів! Тоді і хабарників не буде. А доки будуть бажаючі проходити комісію "заочно" і "не роздягаючись" - тобто доки будуть "дающі" - будуть і "берущі"!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: mika від 13 Листопада 2009, 12:46:13
Так що, з того, що я не даю хабара, коли вони мені за таке "приписують" аскаридів - я не можу вчасно здати медичну книжку - й мене регулярно через таке продлеми на роботі - адже без медогляду до роботи не допускають.
Відповідь від: 13 Листопада 2009, 12:36:52
то є шантаж - або 10 гривень, ви не знаєте про реальний стан свого здоро"я, зато без проблем - або без 10 гривень, вам "напишуть" неіснуючих паразитів, ви мусити йти до непотрібного лікаря, що вам пропише непотрібні ліки й лише через два тижні ви зможете прийти до санстанції, здати аналізи, які знову ніхто не буде робити, але з огляду, що ви побували у лікаря - вам напишуть - здорова. Але - за ті два тижні у вас виникнуть проблеми на роботі - бо та сама санстанція в це й же час буде вимагати у вас пройдений медогляд, якій сама унеможливлює.
Де відповідь? Як вийти з цієї ситуації?
До речі, раніше (на передбвчані два тижні) почати проходити мелогляд також неможливо - то вже зв"язано з переказом коштів.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 13 Листопада 2009, 13:13:06
Я щось не розумію... Тим, що немає виходу Ви виправдовуєте дачу хабара? Вихід є, я вже казав - не давати нічого! А якщо пишуть Вам зайве - відстоювати себе в суді!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 13 Листопада 2009, 13:15:32
я в шоці! Як можуть написати те чого нема?! Якщо вони таке напишуть мусить бути якийсь незалежний експерт котрий зробить нормальний аналіз. І тоді в суд!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: muzon від 13 Листопада 2009, 13:54:11
у нас незалежними експертами і лікарями виступають політики що їм вигідно те і розказують по телику :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 14 Листопада 2009, 09:55:05
У лікарів кругова порука і нічого ви не доведете.
Доки дійсно люди не відчуватимуть підтримку держави чи суду чи СБУ чи будь кого до кого можна звернутися зі скаргою і буде реакція, доти все буде як і є!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 14 Листопада 2009, 10:07:51
та чого? Можна зробити незалежні аналізи в інших містах. Причому кілька експертиз! Інше питання що це віднімає гроші і час!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: mika від 14 Листопада 2009, 10:45:52
та чого? Можна зробити незалежні аналізи в інших містах. Причому кілька експертиз! Інше питання що це віднімає гроші і час!
Ви знаєте скільки це коштує? - я знаю, й ще знаю, що аналіз зроблиний не втой же день - є недійсним.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Medved від 14 Листопада 2009, 10:56:02
 До речі про аналізи. Цікава новина "У Києві закрили єдину приватну лабораторію, де діагностували "свинячий" грип" - http://upi.org.ua/news/2009-11-14-9447
Цитувати (вибране)
Про це заявив засновник і президент фонду Eurolab, керівник штабу "Кияни проти грипу" Андрій Пальчевський, повідомляє "Українська Правда".
"Сьогодні в Києві закрили найпотужнішу в Україні лабораторію Eurolab, що діагностувала вірус грипу H1N1", - заявив Пальчевський.
За його словами, лабораторію Eurolab закрила міська санітарно-епідемічна станція, за те, що "нібито, не все в порядку з документами".
"Наша лабораторія працює вже 5 років. І проблем не виникало. Ми - єдина в Україні приватна лабораторія, що діагностувала вірус грипу A/H1N1", - наголосив Пальчевський.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 14 Листопада 2009, 12:08:41
Нарешті відомо чому помирають хворі http://www.unian.net/ukr/news/news-346712.html тепер питання,як лікувати.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Софія від 14 Листопада 2009, 21:05:31
Якщо це все правда,якщо ті лікарі з Буковини компетентні-то стає страшно.Це значить,що в кого слабкий імунітет-ніякої надії вижити.Він так прямим текстом і каже.А може то все брехня,і комусь нащось треба таке поширювати?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 14 Листопада 2009, 22:38:59
Якщо це все правда,якщо ті лікарі з Буковини компетентні-то стає страшно.Це значить,що в кого слабкий імунітет-ніякої надії вижити.Він так прямим текстом і каже.А може то все брехня,і комусь нащось треба таке поширювати?
Цілком можливо,що правда.Минулого тижня на львівщині помер мій знайомий,тиждень пролежав з діагнозом пневмонія,потім стало гірше відправили в Сокаль і через день він помер в реанімації,після експертизи рідним його сказали,що всі легені набрякли і в крові.Я думаю,що є на даний момент не одна причина.Можливо є випадки пневмонії і її треба лікувати антибіотиками,а можливо є і другий варіант про який пишуть в статті буковинські лікарі.І тут потрібна висока компетентність лікарів,щоби поставити правильний діагноз.Я не медик,і це тільки моя думка, я думаю що не треба нехтувати масками, гігієною і профілактикою,піднімати імунітет,а не звалювати все на те що це політика,можливо,але треба дбати про здоров'я.А правда то була чи політичні ігри розберемся пізніще. Тому при перших серйозних проявах треба звертатися до лікарів.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: KATRIN від 14 Листопада 2009, 23:40:21
я думаю що не треба нехтувати масками,
Зверніть увагу,як одягали маски при перших днях оголошення епідеміїї.Одиниці ходили без масок,мабуть ті,хто не придбав,або нехтував.А після гучних розмов,що маска на вулиці не потрібна-лише там,де велике скупчення людей,за маски забули.Я протягом цого тижня ходила на роботу в масці,всюди де була-і на вулиці,і в магазині,і при розмові з людьми-маску не знімала.І що ви думаєте?Народ дивиться на мене ,як на дуру.Ще тиждень тому,так дивилися на тих,хто без маски.І ви цілком праві,щодо особистої безпеки.Моєї знайомої дев"ятимісячну доньку, цього тижня забрали у Франківськ в дитячу лікарню,де поставили діагноз двосторонньої пневмоніїї.Дитина цілком була здоровою,батьки берегли,як могли.А от самі не береглися-відмахувалися,мовляв,шо ти нам розказуєш?Я впевнена,що мала підчепила вірус від дорослих,які приходячи додому весь час були з нею в контакті.А ще цікавий момент той,що коли до дитини викликали швидку,то там повідомили-везіть на таксі,у нас немає бензину!(я свідок).Після нашої обіцянки,щодо повернення грошей за бензин,швидка приїхала.Та на цьому не закінчилося.У Підгірках лікарі сказали,що не беруться лікувати-везіть У Франківськ.Це була 20-та година.Вмовили швидку везти у Фр.,заправили бензином.Думаєте закінчилися пригоди?Ні!У області дитині вкололи но-шпу!Бо сильно плакала.Тоді піднялася температура,37, і цілу ніч так...А рано зробили флюорографію,де встановили діагноз.Та дитина не переставала плакати.Запевняли що то може від того,що зуби лізуть і т.д.Аж о 16-ій годині ми добилися УЗД.Результат-вздуття кишечника. Призначили клізму,і мала заспокоїлась.А тепер запитую сама себе:а якби цю дівчинку не болів животик,і вона б не плакала,чи встигли би батьки вчасно звернутися до лікарів,і чи лікарі би встигли.Мабуть що ні.Бо в першу чергу самі ж батьки байдуже віднеслися до розповсюдження епідеміїї грипу.Принаймі я так вважаю.А дитина ще в лікарні,і буде ще зо два тижні...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Tandylight від 15 Листопада 2009, 00:45:59
+1 Спаведливо :bouquet:
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 15 Листопада 2009, 09:06:53
KATRIN 
 :bouquet:
Відповідь від: 15 Листопада 2009, 09:02:35
А ще цікавий момент той,що коли до дитини викликали швидку,то там повідомили-везіть на таксі,у нас немає бензину!(я свідок).Після нашої обіцянки,щодо повернення грошей за бензин,швидка приїхала.Та на цьому не закінчилося.У Підгірках лікарі сказали,що не беруться лікувати-везіть У Франківськ.Це була 20-та година.Вмовили швидку везти у Фр.,заправили бензином
ТО ЖАХ - то для дитини у швидкої бензини немає.
Ну добре вже - я, доросла людина й як треба було їхати в Підгірки, то викликала таксі й поїхала, а тут же дитина.  :(
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 15 Листопада 2009, 09:23:42
а хто виділяє кошти на швидку і лікарні взагалі? Місто чи область?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 15 Листопада 2009, 10:22:28
Місто, й про те вже велося, що наче казначейство не дає грошей містам й ті немають на нагальні потреби - за таке у Калуші й Очкур писав.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Hawaets від 15 Листопада 2009, 14:22:01
А чому б не писати скарги кудись, скажімо в Київ в декількох екземплярах - Юлі в уряд, в область, в міністерство охорони здоровя і т.д. В крайньому випадку вони повинні провести перевірку і згідно ЗУ "Про інформацію" дати відповідь в певний термін. Я згідний, що більшість скарг списується і відфутболюється - тоді ще писати вже на тих, хто проводив перевірки. Таким чином є шанс чогось добитись.
       Я часто пишу скарги на даїшників і по кожні проводиться службова перевірка. Були випадки, що дайці отримували догани по моїх скаргах. А це для дайця зняття премії і затримка в призначенні чергового звання. Коли мене зупиняють і ситуація наближається до конфліктної - просто показую декілька рішень суду по штрафах, виграних мною і пару висновків по проведених службових розслідуваннях. Але це вже інша тема.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Hawaets від 15 Листопада 2009, 15:46:43
Нарешті відомо чому помирають хворі http://www.unian.net/ukr/news/news-346712.html

Та МОЗ перш за все мав підключити таких людей як професор Віктор Бачинський і взнати причину смертей і відштовхуючись від того розробляти нові стандарти лікування. А то перше Юлька заспокоює, потім Богословська розказує, що то чума і т.д.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: KATRIN від 15 Листопада 2009, 16:09:45
 На даїшників я б сама писала...А на лікарів-Бог їм суддя,хіба в гірших випадках.Я вже на одного писала.Можу навіть назвати прізвище-Гох,хірург в дитячій поліклініці.У 2005 році моя молодша донька ішла в перший клас.Обов"язковою процедурою є прходження медогляду.О 9-ій ранку я була в поліклініці під кабінетом хірурга,оскільки людей не було,я постукала до кабінету.Лікар сидів і різав ножицями марлю.Я запитала ,чи можна зайти ,на що доктор змовчав.Я подумала,що може не дочув,і запитала ще раз.У відповідь була тиша.Уявіть-я з дитиною в кабінеті,і лікар,який мовчки ріже марлю... :=)Я зайшла,підійшла ближче і назвала причину свого приходу,поставивши при цьому листок медогляду на стіл.Лікар далі мовчки різав марлю...Я ще раз нагадала про свою присутність.Що далі було-не для слабонервних...Лікар миттєво підірвавшись з крісла,взяв листок медогляду,порвав на дрібні кусочки,вхопив ножиці і замахнувся ними на мене.Я інстиктивно прикриваючи доньку,яка почала несамовито плакати,своєю сумкою(я люблю носити важкі "торби")вдарила доктора по голові.На цей крик збіглися усі,хто був на поверсі.Медсестри відгороджуючи  мене від доктора, забрали мене з кабінету з дитиною і відвели в реєстратуру,де зачинили двері на ключ ,при цьому пояснюючи мені ,що таке в нього буває...До реєстратури збіглися і всі лікарі,і та медсестра,яка виявляється була в кабінеті Гоха,лише в іншій кімнаті...Коли я прийшла до тями,мені популярно пояснили,що хірург,він же Гох,страждає на психічне захворювання,а саме- якусь там стадію шизофреніїї.І що такі припадки бувають в нього рідко,і що не раз він кидався на колег з ножем.Та ті нічого не можуть вдіяти ,бо за ним стоїть якийсь там папік...Я не буду писати далі подіїї того дня,та скажу одне,що наступного я написала скарги в усі можливі і не можливі інстанціїї.Через десять днів мені прийшли відповіді,що Гоха направили на примусове дообстеження,зняли з нього премію,і що якщо комісія визнає,що він неадекватний,його звільнять.А ще до мене зверталася його мама,яка плачучи просила не чіпати його,бо він може помститися...В результаті тої писанини,вийшло наступне-дитина від слова хірург по-нині бентежиться,я пила заспокійливе місяць і від одного слова "дитяча поліклініка"приходила в гнів,бо важко уявити,якби на моєму місці був якийсь батько з дитиною...Убив би...І сів в тюрму...А Гох працює і далі...
 Ця історія не є вигаданою.У мене до нині зберігаються копії скарг і відписки.І я навіть не боюся назвати пізвище цієї людиги-бо так було.Єдине застерігаю батьків-якщо вам ,не дай боже,доведеться звертатися до дитячого хірурга,бажано до Гоха на прийом не йти...   
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 15 Листопада 2009, 16:32:55
А в міліцію заяву ви написали ?
Відповідь від: 15 Листопада 2009, 16:30:17
Скільки йому років ?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Tandylight від 15 Листопада 2009, 16:49:45
.А Гох працює і далі...
Я в шоці :o :o :o
Назва: Обережно грип??
Відправлено: KATRIN від 15 Листопада 2009, 17:29:34
А в міліцію заяву ви написали ?
Відповідь від: 15 Листопада 2009, 16:30:17
Скільки йому років ?
Зверталася і в міліцію,і в прокуратуру,і всюди.Навіть ,користуючись своєю професією,"кинула маяк"своїм колегам з 1+1.Та після того,як Гоха мама, плачучи просила не розвивати події далі,я дійсно дістала страх.Не за себе-за дочку.І вкотре переконалася,що людина завдяки  безпеці своїх дітей,буде мовчати.Бо помста та гнів з часом вгасають,а страх за майбутнє-ні.
 А Гох,якщо не помиляюся,то з 1967 року народження.
 Може я не права,але як би поступили ви в такій ситуаціїї?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Tandylight від 15 Листопада 2009, 17:36:47
Та певне так само, Ви і так зробили більше ніж проста пересічна людина...
І Добре, що тут розповіли... це теж непогано... Люди будуть знати..
Якщо він 1967 року народження, то до пенсії йому ще 8 років? Це взагалі, щось...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BanderiveC від 15 Листопада 2009, 18:00:38
А шо в міліції сказали ? Чи ви забрали свою заяву, бо я б напевно заплатив ше в міліції, шоб того шизіка закрили !
Назва: Обережно грип??
Відправлено: KATRIN від 15 Листопада 2009, 18:11:18
Чи ви забрали свою заяву
Якраз з міліції і не забирала заяву,як і з прокуратури.Писала,які відписочки поприходили.Десь вже у вересні 2005-ого.,я побачила того лікаря під першою школою,де навчаються мої діти...А цьогоріч,в школі був плановий медогляд дітей.Вгадайте,хто був хірургом?І що сказав моїй дитині?Що мамі терміново треба звернутися до дитячого хірурга-навіть направлення дав.Та він не міг знати те,що тиждень перед тим ,моя дочка пройшла повністю медичне обстеження(часті головні болі)у обласній дит.лікарні,де всюди казали,що здорова.Просто підлітковий вік,тому і проявляються головні болі під час погіршення погоди.Значить Гох, все ж прагне зі мною зустрічі.А ця зустріч може закінчитися для когось трагічно...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Hawaets від 15 Листопада 2009, 18:44:29
Цікава ситуація. Молодець. Тепер набагато більше людей знає прізвище Гох і як при зустрічі з ним поводитись. Навіть не знаю як би поступив на твоєму місці в поліклініці...... Знаю точно Гох пішов би на лікарняне. А раз він має до себе, то й в міліції його б не слухали. Не думаю, що він запамятав твою дитину і тому дав направлення. В цій боротьбі треба дати розголос, зробити скандал. Залучити пресу і т.д. У всякому випадку не відступай. Я б не відступив. А за розповідь +1.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Люся від 16 Листопада 2009, 14:20:43
Тааак.... І дійсно, у мене завжди після відвідування дитячого хірурга було враження, що цей лікар якийсь "не такий"... Я просто не могла навіть уявити, що такому дозволять працювати в дитячій поліклініці! По-моєму тут скаргу не на лікаря треба було подавати, а на керівництво дитячої поліклініки, за те, що таке прикриває! А що на це скаже наша влада? Ігор Васильович! Ви у нас тут єдиний, якось причетний до влади. Відреагуйте на те, про що ми тут говоримо!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BOBA від 16 Листопада 2009, 16:11:18
Таміфлю з посередником і без. Ціна втрачених життів  http://pravda.com.ua/news/2009/11/13/105268.htm
Більшість загиблих у перші дні епідемії не отримували препарату, який міг врятувати їх життя.

"Таміфлю надійшов до нас два дні тому. Але пацієнтам його поки що ніхто не видавав", - розповідала на десятий день після перших смертей лікар з Тернополя. На той момент лише у її лікарні від пневмонії – найпоширенішого ускладнення, яке викликає грип A(H1/N1) – померло 10 людей.

Чому його не було до початку епідемії? Чому не всі українські лікарі знали пораду Всесвітньої організації охорони здоров’я – проти цього грипу у перші 40 годин ефективний озельтамівір (Таміфлю – його комерційна назва).

Цим матеріалом бюро журналістських розслідувань "Свідомо" починає з'ясовувати, яке має дати відповідь на запитання: чому Україна виявилася неготовою до епідемії?

Починалося все добре. У квітні, одразу після того як ВООЗ оголосила попередження про загрозу пандемії, уряд виділив 50 мільйонів гривень на підготовку до нападу вірусу.

У переліку першочергових витрат, що був затверджений зібраною Міністерством охорони здоров’я робочою групою, був єдиний лікарський засіб – Таміфлю. Причому члени робочої групи – переважно заслужені лікарі - послалися на ту саму рекомендацію ВООЗ: проти свинячого грипу діє озельтамівір. Тобто в міністерстві добре розуміли значення цих ліків у випадку епідемії.

Що сталося потім? МОЗ не відповів на наш запит з проханням надати копію рішень, якими визначили в кого що купити. Але джерело у штабі з протидії епідемії неофіційно надав ці дані. На Таміфлю було витрачено 11 076 128 гривень.

Було закуплено 44 128 упаковок. Ціна однієї склала 251 гривню. Постачальником виступила зареєстроване у Києві ЗАТ "Ганза".

Це відома у фармацевтичних колах компанія, яка займається постачанням ліків. Запитання в іншому. Чому уряд не звернувся напряму до виробника Таміфлю? Ним є світовий фармацевтичний гігант Roche, чия штаб квартира розташована у Швейцарії.

На сайті компанії ми знайшли повідомлення ще від 1 липня, яке на хвилину позбавило нас мови.

"Сьогодні Roche оголошує про початок "Програми створення резервів Таміфлю" для економік, що розвиваються. Ця програма, яка вступає в дію негайно, спрямована на те, щоб забезпечити доступність "Таміфлю" (озельтамівіру) для урядів та пацієнтів у країнах, що розвиваються, у той час, коли Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію грипу.

Roche транспортує запаси [Таміфлю] урядам країн, яких стосується ця програма у випадку оголошення пандемічного грипу або у випадку надзвичайної ситуації чи крайньої необхідності на запит урядів. Країна може скористатися можливістю такої покупки у будь-який час.

"Повна ціна за упаковку з 10 капсул Таміфлю, без податків та місцевих зборів складає:

- від 5 до 6 євро за упаковку 75 мг;

- від 3 до 3,65 євро за упаковку 45 мг;

- від 2 до 2,55 євро за упаковку 30 мг".

На останній сторінці медіа-релізу перераховані країни, які можуть скористатися цією пропозицією. Серед них є і Україна.

Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 16 Листопада 2009, 18:09:02
Це стосується вищенаписаного."Тимошенко створює спецгрупу і каже,що декому буде непереливки." http://www.unian.net/ukr/news/news-347036.html
Назва: Обережно грип??
Відправлено: BOBA від 16 Листопада 2009, 18:32:19
Кращий захист то напад.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: WestUA від 16 Листопада 2009, 21:40:06
Знаєте, я трішки замовк у форумі, оскільки гадав, що я, мабуть, неадекватний щодо різних проблем нашого життя...
Але, почитавши форум, зрозумів, достатньо неадекватне наше життя у місті.
Знаєте, дивлячись на "беспрєдєл" (там "швидка", "Гох", і т.п.), дуже хочеться зайнятись "бєспрєдєлом"... "Млинець", їм можна "бєспрєдєльнічати" - а мені не можна?!
Чорт візьми, а може пора?!
Незабаром грудень, може пора появитись "дєкабрістам" або "народовольцям"?!
Крик душі!!!
Чому?.. Причину зараз не скажу, але "бєспрєдєл" мене дістав... ПОРА!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Hawaets від 16 Листопада 2009, 22:59:44
Причину зараз не скажу, але "бєспрєдєл" мене дістав... ПОРА!
Неварто. Тоді ти станеш таким самим. Мудрий солдат не той котрий відчайдушний, а той в кого є витримка. Звичайно, що терпіти не треба, але і не вдаватись до крайнощів. Як сказав хтось з великих полководців - "щоб перемогти противника треба знайти його слабке місце і вдарити по ньому"
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 17 Листопада 2009, 10:24:57
Ігор Васильович! Ви у нас тут єдиний, якось причетний до влади. Відреагуйте на те, про що ми тут говоримо!
М-да... Це так залишати не можна.

Тільки без крику і шуму - треба зустрітися, подивитися документи і переписку з "органами", навести певні довідки. І тоді - покарати. Катрін - я Вас знайду найближчим часом!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 17 Листопада 2009, 13:39:04
А чому б не писати скарги кудись, скажімо в Київ в декількох екземплярах - Юлі в уряд
Так то сама Юля й заблокувала рахунки - кому скаржитися?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 17 Листопада 2009, 13:45:28
Тут дійсно так. Вона дірки ними латає...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 17 Листопада 2009, 13:54:34
Рахунки не заблоковані. Платежі проходять з затримкою в 3-4 дні.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 17 Листопада 2009, 14:09:04
То добре. Значить не все на латки пускають  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 17 Листопада 2009, 14:17:06
Нічого доброго не бачу. Колись давно у банку, де моя фірма мала рахунки, були ті ж симптоми хвороби. Той банк так і помер... Казначейство - той же банк, по суті своїй... Слава Тимошенко!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 17 Листопада 2009, 14:19:35
Ай-я-яй.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 17 Листопада 2009, 14:27:56
Ай-я-яй.
Швидше, ой-йо-йой...
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 17 Листопада 2009, 14:30:25
Я хвалю Тимошенко -Ви незгідні.
Я ганьблю, а Вам далі неподобається  :)

Уважніше прочитайте мій пост.  :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Ігор_О від 17 Листопада 2009, 14:33:15
"Шутка юмору", як колись казали :)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 17 Листопада 2009, 14:48:08
Тіп-таво  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: bornslippy від 21 Листопада 2009, 21:36:57
доречі щодо змови фармацевтів. Подивіться Міссія нездійсненна 2.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 23 Листопада 2009, 21:06:03
Сьогодні мені оповідали, як на нараді директорів звітували місцеві лікарі, так от вони стверджували, що померла вагітна жінка не від каліфорнійського грипу, а від легеневої хвороби, а такщо медсестра (з дитячої поліклініки) - то її чоловік, приїхав хворим з заробіткив, сам перехворів та її заразив - а вона, не звернулася вчасно до лікарів, та в той час її й лікувати не було чим. Тому на теренах Калуша, зафіксована одна смерть від каліфорнійського грипу - медсестри поліклініки.
Та мені було дивно таке чути - чому ті лікарі не утотожнюють, що у Калуській лікарні не беруться лікувати деякі випадки, а відправляють у Франківськ? Задля красивої статистики?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 23 Листопада 2009, 22:11:03
давайте я трохи полякаю
Заговор не в теории (http://hvylya.org/index.php?option=com_content&view=article&id=2316:2009-11-22-21-31-10&catid=4:2009-04-12-12-01-18&Itemid=10)
Приховано: Показати
Выводы подавляющего большинства микробиологов Великобритании, Израиля, Германии и других стран Европы, сделанные на основании произведённых анализов, показали, что вакцина H1N1 токсична. Однако, американская и мировая общественность не были готовы поверить мнению этих специалистов. Американская реклама и тот факт, что вакцина была утверждена американской Администрацией по Контролю за Качеством Еды и Лекарств (FDA), были более убедительными. Видимо, политики и спецслужбы многих стран ждали мнения представителей страны-производителя так называемой вакцины.

В середине августа 2009 года следственно-экспертная группа Агентства по Защите Здоровья – Health Protection Agency (HPA) штата Калифорния, курирующая фармацевтическую промышленность, обнаружила документы, раскрывающие уголовную и диверсионную деятельность ряда фармацевтических компаний, объединённых в международный картель, которые в сговоре занимались производством высокотоксичной вакцины от «свиного гриппа» H1N1.

В преступный сговор оказались вовлечёнными те же фармацевтические гиганты «Бакстер» (Дирфилд, Иллинойс) и «Новавакс» (Бетесда, Мэриленд), по «ошибке» которых в феврале 2009 года токсины «птичьего гриппа» H5N1 попали в противогриппозную вакцину и вызвали короткую вспышку птичьего гриппа. Они вовлекли в свою деятельность целый ряд других фармацевтических и биотехнологических компаний в США и за рубежом.

В ходе следствия выяснилось, что все следы ведут к корпорации «Нью-Йорк Партнершип», спонсируемой Трастовой Компанией Давида Рокфеллера, в которую входит ряд богатейших и влиятельных партнёров с Уолл-Стрит, также медиа-магнаты: Руперт Мердок, Мортон Цукерман и Томас Глаусер. Одним из партнёров «траста» является Джерри Спреер - бывший председатель совета директоров Федерального Резервного Банка Нью-Йорка.

Ещё одним соучастником преступной группировки, как написано в заявлении Директору Федерального Бюро Расследования, является президент «Silverstein Properties, Inc.» Ларри Сильверштейн – бывший владелец двух зданий Всемирного Торгового Центра, ныне совладелец и арендатор помещений для биотехнологического траста Давида Рокфеллера. Кстати, он же, Сильверштейн, - один из главных подозреваемых в ходе ведущегося расследования «Правда об 911».

Именно Траст Д. Рокфеллера руководит и контролирует направления глобальных биотехнологических исследований, маркетинг и продажу продукции для здравоохранения. Трасту также полностью подвластны все основные американские и некоторые зарубежные СМИ – те самые, которые так рьяно рекламируют опасность придуманного и генетически модифицированного злыми учёными гениями «свиного гриппа».

Ещё в апреле 2009 года информационное агентство «Рейтер» параллельно с рядом независимых американских журналистов начало проводить своё расследование. Основанием для расследования стал факт, что первые семь смертных случаев не явились результатом «свиного гриппа». Американские СМИ начали пропаганду о распространении H1N1 ещё до его фактического появления. Да, позже «свиной грипп» разбушевался в Мексике (скорее всего, был искусственно завезён) и от него действительно умерли около 60-ти человек. Но сам прецедент преждевременного оповещения настораживал.

Результат журналистского расследования был ошеломляющим: акции всех, ныне обвиняемых в преступлении против человечества компаний, с первыми сообщениями СМИ подскочили до небес. Следовательно, Траст Д. Рокфеллера и еже с ним заранее планировали всю акцию со «свиным гриппом», зная, к чему это может привести. В эту грязную игру были также замешаны фармацевтические компании Kleiner Perkins Caufield & Byers (США), BioCryst Pharmaceuticals (США), Roche Holding AG (Швейцария). Возможно, это не все участники заговора против человечества. Однако, следствие только началось.

К середине сентября 2009 года стала общественно доступной информация о том, что доктор-микробиолог Леонард Горовиц, ведущий специалист Америки по медикаментам и продуктам здравоохранения, обладающий пятью учёными степенями, вместе с журналисткой Шерри Кейн, в присутствии группы адвокатов предоставил ФБР неопровержимые доказательства того, что вакцина от «свиного гриппа» H1N1, производимая упомянутым выше американским фармацевтическим картелем, является бактериологическим оружием, так как смешана с высоко токсичными веществами, неизбежно ведущими к полной потере иммунитета и вызывающими более двадцати видов раковых заболеваний с последующим параличом мышечных тканей и дыхательных органов.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 23 Листопада 2009, 23:30:00
http://www.rabotaplus.com.ua/articles/4743.html
Назва: Обережно грип??
Відправлено: derevynka від 24 Листопада 2009, 05:33:35
Іспанською мовою і з англійськими субтитрами одне з пояснень походження пацючкового грипу :
http://www.youtube.com/watch?v=A0JqQyl09zQ

 Дуже красива вимова у монашки . З задоволенням послухав   :patient

 Відносно хвірми бакстер  є ще два посилання :
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=aTo3LbhcA75I
http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/20090227/Bird_Flu_090227/20090227?hub=Health
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 24 Листопада 2009, 14:20:25
Ющенко прогнозує ще жорстокіщу хвилю хвороби http://www.24tv.com.ua/ukraine/2009-11-24/33687.htm
Назва: Обережно грип??
Відправлено: A.L.V від 24 Листопада 2009, 21:59:21
 http://www.zarubezhom.com/Vakcine.htm 
 Тут і про  Baxter,і про грип,вакцину і як наслідок про знищення людей,не всіх правда
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 24 Листопада 2009, 23:53:17
http://www.zarubezhom.com/Vakcine.htm 
 Тут і про  Baxter,і про грип,вакцину і як наслідок про знищення людей,не всіх правда
Це варто прочитати,десь на початку теми і я давав ссилку про Бакстер,а тут більше всього.Одним словом як би це не виглядало фантастично,але швидше за все це правда.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: antibiotik від 25 Листопада 2009, 00:34:55
Найкращий (найефективніший) спосіб обману - правду сховати, а неправду поділити на дві різні частини, одну з яких підсунути замість правди...
Комаровський виступив проти паніки, проти необдуманих кроків, проти шизофренії в масах, але разом з тим там була пропаганда вакцинації.......
Хто що думає з цього приводу? А ще, http://www.zarubezhom.com/Vakcine.htm тут Комаровського аж ніяк не називають месією.... ;)

По ТСН зараз звучало, що завтра уряд прийматиме рішення щодо того, чи приймати від ВОЗ в подарунок 5млн доз вакцини... Думаю, що рішення буде таким, як треба ВОЗ (не зважаючи на офіційну умову - Україна не матиме претензій до ВОЗ і до виробника якщо ЩОСЬ СТАНЕТЬСЯ).... Цікаво мені, вакцинація буде хоч добровільною чи примусово змусять?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: яничар від 25 Листопада 2009, 01:05:30
«Таміфлю» токсичні ліки для лікування вірусних інфекцій.
«Препарат має багато побічних ефектів, найбільш ефективний лікарський засіб в перші 40 годин», – говорить Зоя Ціхонь.  Не рекомендовано приймати засіб людям із хворими нирками та печінкою. Серед побічних ефектів головний біль, проблеми травлення, психологічні розлади,"
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1125
"Це не антибіотик, а противірусний препарат, який потрібно застосовувати на другу-третю добу захворювання. Але не можна вживати їх профілактично, бо вони токсичні." http://www.unian.net/ukr/news/news-346712.html
Перші 40 годин чи  друга-третя доба? Але однозначно токсичний.
Юля Володимирівна оголосила, що Україна одержить в подарунок стільки-то доз вакцини, але при цьому зобовязана купити ще скільки-то. Шикарно?
"Компанія GlaxoSmithKline відкликає 170 тис. доз вакцин Pandemrix від свинячого грипу, розроблених компанією.Причиною відкликання стали повідомлення про те, що деякі пацієнти відчувають серйозні побічні ефекти після вакцинації, повідомляє ВВС.
Використання вакцини спричиняло незвично великий відсоток проблем з диханням, прискорене серцебиття і висип на тілі."
http://infoporn.org.ua/2009/11/24/zhalkyyi_pozor_yly_esche____doz_na_utylyzacyyu
це одна сторона вакцинації. А інша в тому, що під виглядом вакцинації може проводитись чіпізація населення. (на жаль загубив і сьогодні не зміг знайти у себе закладку про це). Я не говорю про прививки зроблені звичайним шприцом.
Але оскільки грип постійно видозмінюється, то за сезон треба буде зробити кілька прививок. Обоязково. На зміну шприцам прийде пневмопристрій. Всі будуть вважати, що це- нормальне явище і так і повинно бути.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: romashkin від 25 Листопада 2009, 06:33:12
Думаю, що рішення буде таким, як треба ВОЗ (не зважаючи на офіційну умову - Україна не матиме претензій до ВОЗ і до виробника якщо ЩОСЬ СТАНЕТЬСЯ).... Цікаво мені, вакцинація буде хоч добровільною чи примусово змусять?
виглядає, що ВОЗ хоче зробити у нас полігон для випробуванння, піддослідних кролів. думаю, то буде не примусово, але істерія і залякування продовжиться, щоб максимум побігло щепитись.  :fool
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 25 Листопада 2009, 08:58:32
3гадуються мені "протоколи сіонських мудреців"все більше переконуюсь що вони правдиві.І ще може  хто пам'ятає показували по тб  як в розпал епідемії у Львів приїзджали натовські вояки(поляки)в обмундированні як на хімічну війну,щось досліджували,нам так нічого і не сказали,а Польща категорично проти вакцинації.Взагалі в такій ситуації повинно би попрацювати СБУ,але у них часу нема на таке, вони компромати збирають на політиків,та і якщо там всі такі спеціалісти як Кислинський з купленими дипломами то воно і зрозуміло.Чому саме спецслужби,бо якраз там і повинні працювати фахівці які мають виявляти загрозу нашій безпеці,ні президент ні прем'єр в таких питаннях не компетентні(сподіваюсь,це хоть якось їх може оправдати)а приймають рішення згідно того,що їм доповідають "фахівці"від медицини.А тим часом у нас тут якісь американські лабораторії,різні Комаровські і т.д.і ніхто цим не цікавиться.Одним словом ще скажу,часник нас врятує,матінка природа і Господь Бог.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 25 Листопада 2009, 11:11:14
І ще мене цікавить одне питання,чи серед померлих від т.н."свинячого грипу"є роми,тобто цигани??і чи взагалі вони вакцинуються???
Назва: Обережно грип??
Відправлено: KATRIN від 25 Листопада 2009, 12:17:28
і чи взагалі вони вакцинуються???
  :D  :good
 Мені здається,що вони взагалі не хворіють.Я прожила 18 років в сусідстві з ромами.І коли в люті морози зранку йшла на роботу,то їх діти в гумових тапках щоранку рубали дрова.Я постійно запитувала малих,чи їм не холодно,і чи не хворіють,на що найменший Тархун мені казав-"що ви тьотю,це ви змерзли,і ваші діти хворіють ,а ми ні..."
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 25 Листопада 2009, 13:28:40
от тож бо й воно!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Romana від 25 Листопада 2009, 15:02:17
ОТ ДЕ ПРАВДА ЗАРИТА:

Експертів ВООЗ підозрюють у корупційних зв'язках з компаніями-виробниками вакцини проти свинячого грипу. :o
На думку опитаних фахівців, причина гіпертрофованої реакції світу на не такий вже небезпечний свинячий грип полягає в успішній піар-кампанії експертів ВООЗ. Деякі з них у буквальному значенні перебувають на службі у виробників вакцини.

"Викликає занепокоєння, що багато вчених, що засідають у різних комітетах ВООЗ, представляються незалежними експертами, ретельно приховуючи той факт, що вони отримують гроші від фармацевтичних компаній", – заявив професор епідеміології Том Джеферссон, що працює в дослідницькому центрі Cochrane Center у Римі.Також серед радників ВООЗ, які наполягали на оголошенні свинячого грипу пандемією, є платні радники фармгігантів Roche, RW Johnson, SmithKline і Beecham Glaxo Wellcome. :pardon
Наразі, за даними ВООЗ, жертвами свинячого грипу стали 6 тис. людей, у той час як середня щорічна смертність під час епідемій "традиційних" різновидів грипу сягає півмільйона.

\стаття сьогоднішня, повний варіант тут: http://pravda.com.ua/news/2009/11/25/105913.htm
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Amateyr від 25 Листопада 2009, 21:09:14
Цікаво, чи хтось з наших форумців вакцинувався цього року  :)?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 25 Листопада 2009, 22:31:32
Навіть не так. Чи хтось збирається вакцинуватися?  ;)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Люся від 26 Листопада 2009, 12:57:36
Я однозначно ні. Принаймні доки мені не доведуть, що це безпечно. А то виходить так: вибору у вас нема, або померти від грипу, або від ускладнень через т. зв. вакцину. Але грипом можна заразитися, а можна і не заразитися. А з вакциною виходить - сам собі біду знайшов. Чи не так? Тай грип, як тепер виявляється не одна з найстрашніших хвороб. У мене ось на днях знайома від раку померла 38 років. На заході як я знаю, рак уже давно не є вироком. Бо діагностується вчасно і виліковується, відповідно, успішно. Краще б фінансували цей напрям, а не гроші через жидомасонські фармкомпанії по жидомасонських схемах вімивали. Мого вкладу в ці схеми не буде!
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 26 Листопада 2009, 15:35:11
Про грип - так. Про рак - не зовсым але теж так.
Який понт вакцинуватися dsl А н1 n1 як на дргий рік шось нове буде, а від тих вакцин точно за той час загнешся.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Amateyr від 26 Листопада 2009, 20:42:21
Виходить що ніхто не вакцинувався  :), просто цікаво чи були якісь побічні ефекти, і всяке таке?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: yurko від 26 Листопада 2009, 23:42:02
Вакцинувалися на хімії. Цікаво скільки було відмов.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: A.L.V від 03 Грудня 2009, 21:48:38
 Чергова порція інформації для роздумів
Свинячий грип – злочин проти людства! 
http://www.narodnapravda.com.ua/sport/4b0d512c36275/
 
 Теорія "золотого мільярду"
http://www.novy.tv/video/3/15/6370.html
http://www.novy.tv/video/3/15/6369.html
 
 ВОЗ обвинили в умышленном распространении паники из-за свиного гриппа
http://www.segodnya.ua/news/14096904.html
Назва: Обережно грип??
Відправлено: яничар від 12 Грудня 2009, 00:02:18
У Європі зафіксовано спалах нового "козячого" грипу, є жертви.
2300 осіб в Нідерландах вже захворіли на новий різновид грипу. Шість людей померло. Влада вимагає знищувати кіз.
Жителі Нідерландів тепер побоюються не свинячого, а козячого грипу, який передається безпосередньо від тварини до людини.
Козячим грипом у країні захворіло вже 2300 осіб, зафіксовано шість летальних результатів.
Міністерства охорони здоров'я та сільського господарства вимагають знищити десятки тисяч кіз, інфікованих вірусом.
Епідемією козячого грипу охоплено переважно східні та південні провінції, де на фермах утримується близько 375 тис. кіз. Цей різновид грипу вразив 55 ферм з наявних у країні 350.
Симптоми козячого грипу такі: біль у горлі, головний біль і біль у кінцівках, висока температура і відчуття втоми."http://tsn.ua/svit/u-yevropi-zafiksovano-spalah-kozyachogo-gripu-ye-zhertvi.html (http://tsn.ua/svit/u-yevropi-zafiksovano-spalah-kozyachogo-gripu-ye-zhertvi.html)
А кози, між іншим, найздоровіші серед домашніх тварин.
Що ж, поки всіх не "провакцинують" (знищать або чіпизують)- не заспокояться.
Була інфа, що вводитимуть паспорти щеплень.
"За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) на 4 грудня, в світі було зафіксовано як мінімум 8768 смертельних випадків свинячого грипу." (там же). це на скількісто мільярдів населення.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 14 Грудня 2009, 19:25:24
Открыт простой способ убивать вирус H1N1

Ученые обнаружили, что обычная кислотная озоновая вода обладает способностью деактивировать вирус H1N1. Корейские специалисты, обнаружившие данные свойство, говорят, что данная вода может стать эффективным и недорогим "лекарством" для тех, кому в силу тех или иных причин настоящая прививка недоступна.

Вонг Ли, медик из Университета Кореи, говорит, что кислотная озоновая вода состоит из обычной чистой воды, смешанной с небольшим количеством соляной кислоты и озонированного газа, получаемого в лабораторных условиях. Интересно отметить, что после того, как данные соединения "отключают" вирус, они распадаются и в организме остается обычная вода, которая не оставляет следов кислотного воздействия.

Результаты своих исследований ученые опубликовали в последнем номере научного журнала Applied Physics Letters. В статье говорится, что наличие "корейского метода" не отменяет необходимости прививок, но факт есть факт - кислотная озоновая вода убивает вирус, а затраты на производство данного "лекарства" минимальны по сравнению со сложной структурой прививки, разработка которой стоит больших денег.

Как пишет cybersecurity.ru, в последнем исследовании корейские ученые выяснили, что есть способ производства нейтральных кислотных вод путем смешивания небольшого объема соляной кислоты и воды. На одну тонну воды требуется всего 22 грамма концентрированной кислоты, однако даже этого объема достаточно для того, чтобы изменить уровень pH воды с 7 до 4. По словам исследователей, в результате данной реакции образуется довольно много заряженных ионов хлора, губительно действующих на вирус, кроме того общая кислотная среда оказывает эффект стерилизации.

"Хотя сама кислотная воды может частично повысить активность H1N1, концентрация озонированных газов в концентрации более 10 миллиграммов на литр, должна свести данный эффект к минимуму", - говорят ученые. В своем исследовании ученые взяли 430 00 индивидуальных вирусных тел, которые при воздействии на них кислотной воды погибли уже через пять минут.

Также ученые установили, что вода оказывает синергетический эффект на соединения озона и кислоты, так как без ее наличия эффективность данных средств ниже.

Исследователи говорят, что на мысль о подобном лечении H1N1 их сподвигли опыты на бактериях кишечной палочки, которая также погибала в кислотной воде.
Відповідь від: 14 Грудня 2009, 19:24:12
то звідци стаття - http://www.ua.all-biz.info/news/index.php?newsid=303426
Назва: Обережно грип??
Відправлено: яничар від 14 Січня 2010, 22:27:55
не дуже про грип, але багато про вакцинацію.http://anvictory.org/index.php?name=news&op=view&id=1688
Оружие геноцида: троянские вакцины - скрытая стерилизация?
Весьма вероятно, что фиктивные пандемии и законы о принудительной вакцинации - подготовка поголовной стерилизации лишнего населения Земли. В вакцинах поставляемых ВОЗ в Латинскую Америку, обнаружены гормональные добавки, вызывающие невынашивание беременности.
(...)
Увы, на самом деле смертность от нового сезонного штамма гриппа не превысила обычную для сезонных гриппозных эпидемий. Вирус не нов и значительная часть населения к нему невосприимчива, а прививки заведомо бесполезны - иммунитет возникает через 3-4 недели, когда эпидемия уже пройдет.
 Но есть гораздо более интересные факты, связанные с прививками от гриппа.
В целом, учения по введению всемирного ЧП прошли успешно: будущие жертвы послушно выстроились в очередь на получение инъекции неизвестно чего. Сегодня - вакцины, завтра...(...)
....вакцинация. Правда, чем и от чего? Вопрос не праздный, поскольку эпидемия СПИДа в Африке началась с массовой вакцинации вакциной, «совершенно случайно» зараженной тогда еще неизвестным миру вирусом ВИЧ. Сходным образом - через «совершенно безопасные» вакцины, распространенные от имени международных организаций, разошлись по миру и другие «медленные» и скрытые вирусные инфекции.
(...)
 Между тем, прямое и заинтересованное участие официальной медицины в разного рода международных программах по снижению рождаемости ( естественно, под видом «сохранения репродуктивного здоровья»), не говоря о скрытых от больных клинических испытаниях, в дополнительных доказательствах не нуждается. Кстати, идею «стерилизационного геноцида» вот уже несколько лет обкатывают и легализуют на бездомных животных. А завтра...Весьма вероятно, что на очередной волне искусственного экономического кризиса пособие по безработице будет выплачиваться только по справке о стерилизации «по социальным показаниям». Аборты «по социальным показаниям» в России введены уже давно.
(..)
А теперь - самое интересное.
    Противостолбнячная вакцина, Рокфеллер и ВОЗ    ( http://strateger.net/Protivostolbnyachnaya_vakcina_Rokfeller_i_VOZ)"

я навів маленьку частину з надрукованого. Чи правда, що "на волне спровоцированной паники в целом ряде стран ( включая РФ и Украину) удалось протащить уникальные по своему драконовскому характеру законы о принудительной вакцинации населения"?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Гикач від 14 Січня 2010, 22:35:18
Який грип?  які медики? Грип видумали щоб продати пургенфлю , а медики в нас всі до одного тупі , покупляли собі дипломи
Назва: Обережно грип??
Відправлено: яничар від 14 Січня 2010, 23:12:06
медики в нас всі ... тупі..
Ви не медик і що з того?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 14 Січня 2010, 23:12:30
бррррррррр, може не варто ТАК категорично, так справді наразі у нас мало хороших медиків - та вони є. (То з власного досвіду)
А грип він і справді був - та ДЯКУЄМО НАРОДНОМУ СТРАХУ - не поширився.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: doktor-maks від 14 Січня 2010, 23:23:33
Головний епідеміолог в країні - це ЗлодЮля,
припинили розмови  :butcher
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Сонечко+ від 04 Квітня 2010, 16:18:45
На рахунок Рокфеллера та його фонду бачила кілька фільмів та предач. На жаль про цей фонд та його діяльність піднімали питання і Корея, і Китай і Англія...Виявляється (чи так пипускають автори) їхні дії мали релігійну массонську підоснову - по святим книгам "землю унаслідує" лише певна кількість людей. От массони і вирішили  відкоректувати кількість населення. А як? З допомогою вакнини та лікарських аптечних препаратів. А ще англічанам було подаровано дятла. Якого випустили літати. Та згодом його спіймали і знайшли зашиту ампулу з вірусом пташиного грипу. Наслідки якого навіть Україна трохи відчула.
    І за те, що жінкам дітородного віку пропонують якісь вакцини і безкоштовне "лікування" також говорилось і не голослівно - з доказми, результатами дослідженнь та...занадто сильне те світове підпільне братство. Далі фактів і розмов  справи не просуваються. Думаю згодом вони ще щость придумають...До речі - розрекламовані БАДи - дуже зручний інструмент розповсюдження тих гормонів. Адже по стандартам охорони здоров"я на БАДи не вимагається наявність сертифікату і лабораторних досліджень, так як вони не являються ліками.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: ЯЯ від 04 Квітня 2010, 17:43:07
сонечко я, то надто спірне питання, адже багато яких нових вірусів та хворіб "винайдено" звочайними людьми, а саме їх небажанням жити за законами пироди

найпоширеніша нині загроза життю та здоров"ю американців була "винайдена" тими ж американцями, бо вони вигудовують корів не травою, як то належить, а кукурудзою  :o , то які массони їм в тому винні?
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Сонечко+ від 04 Квітня 2010, 19:14:28
Я не за віруси чи інфекції говорю, а за вакцину і "ліки", які мандрують світом примусово-рекомендовано. Не за винахід, а за - розповсюдження і прищеплення.
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 15 Вересня 2010, 23:30:29
 Ну от і знову осінь .Азаров занялся пропагандой вакцинации (http://vvnews.info/news/55564-azarov-zanyalsya-propagandoy-vakcinacii.html)
Назва: Обережно грип??
Відправлено: DVania від 28 Грудня 2011, 23:41:00
Вчені створили новий смертельно небезпечний штам грипу. http://www.unian.net/ukr/news/news-477091.html
Назва: Обережно грип??
Відправлено: Сонечко+ від 19 Листопада 2012, 22:31:30
Знов насувається грипозна пора? Депресуйте, панове ;) і все буде добре!
На думку американських психіатрів, депресія виникла в якості відповіді людського організму на періодичні атаки різними інфекціями і вірусами.  :=)

Отже, що ж варто робити в тому випадку, якщо ви все ж таки захворіли, наприклад, таким інфекційним захворюванням як грип?

Насамперед, підкреслюють американські дослідники, потрібно не виходити з дому, менше рухатися, а також більше відпочивати. Справа в тому, пояснюють вчені, що людина, яку «накрила» депресія, починає слідувати таким правилам в автоматичному режимі. Зазвичай вона не хоче нікого бачити, навіть родичів і друзів, втрачає апетит, стає млявою, тощо.

За словами вчених, така манера поведінки цілком годиться для боротьби з інфекційним захворюванням, оскільки в такому випадку організм самостійно спрямовує свої ресурси на протистояння напрузі, а не на зовнішню активність.