Вільний форум міста Калушa

Різне => Розмови про все => Тема розпочата: syddia від 07 Липня 2009, 16:53:13

Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 07 Липня 2009, 16:53:13
  Надіюсь, що серед нас є люди, які можуть поділитись досвідом доглядання присадибної ділянки, саду чи городу. Звичайно кожен з нас вміє трохи копати, трохи сапати і чуть косити, але от мене цікавлять інноваційні і нестандартні рішення по догляду за присадибною ділянкою. Може хтось має досвід створення ландшафтів на клаптику власної землі. ;)
  Особисто я маю біля хати малий клапоть землі, але і там не вистачає часу навести лад. :(

  На днях зацікавився екологічно чистою утилізацією продуктів життєдіяльності людини.
  Ось пару цитат де ми вже зачіпали це питання

Тю, то виходить скоро за те шоб покакати в себе на городі мені теж доведеться платити.
А у тебе на городі є каналізація? Читай уважніше.
Через те, що ти і всі Заріряни какають у себе на городі, велика частина тієї каки потрапляє у Млинівку, а потім у озеро в парку. Але тут самі жителі не винні, бо самотужки ніхто не побудує очисні у себе на городі. А державі завжди було нас  на екологію. Було і є. А у європі і люди і держава дбає про екологію. Одного разу, коли з трактора, що перевернувся на дорозі витікало масло і електроліт з акумулятора, то першим ділом сусід викликав пожежників, а другим, привіз у тачці пісок і почав ним відгороджувати пляму, що утворилася на дорозі, щоб то не стекло у дощову каналізацію. Моглаб загинути одна чи дві рибки, але то їх обходить, а нам на все чхати. Тому "руссо турісто".
Тю, то виходить скоро за те шоб покакати в себе на городі мені теж доведеться платити. :o
Може й ні. Але прийдеться робити експертизу і брати дозвіл "на покакати" і робити акт на утилізацію на городі. Щоб не було "велика частина тієї каки потрапляє у Млинівку" (я за те щоб не попадала).
Може й справді водовідведення в селах рахують лічильником на криниці, але село не місто, що воду нікуди діти крім каналізації. Є якийсь садочок чи хоча б квітник.

Вчора інтенсивно погулив і натрапив на такий сайт - http://www.zolotar.org.ua/
Там рекламується і пропонується до купівлі біопрепарат "Водограй"
Приховано: Показати
Применение биопрепаратов серии «Водограй» позволяет:
1. Отказаться от услуг ассенизатора, не откачивать фекалии.
2. Переработать накопленные фекалии, очистки овощей, жиры, бумагу и другое содержимое выгребных ям, септиков или уличных туалетов в мутную жидкость, кислород и углекислый газ.
3. Восстановить дренаж (впитывание в почву) воды в выгребной яме, септике или уличном туалете.
4. Устранить неприятные зловонные запахи в выгребной яме, септике и туалете на улице.
5. Очистить выгребную яму, септик или уличный туалет, практически, до первозданного состояния.
6. Переработать содержимое выгребной ямы, септика или туалета на улице в экологически чистую жидкость, идеально пригодную для полива растений.
7. Очистить канализационные трубы от осадков и наростов, а также от остатков пищи и жира, не повреждая поверхности труб.
8. Предотвратить образование осадков на дне и сгустков на поверхности выгребных ям, септиков и уличных туалетов.


Вчора ж заїхав в представництво тієї шарашкіно контори у Франику і купив собі 100 гр того біопрепарату і ввечері залив його у вигрібну яму під туалетом та у септик, де збирається вода з ванної кімнати.
За два місяці використання того препарату вода стає придатною для поливу, але у першу чергу я керувався тим, що септик у мене неподалік від труби звідкіля я беру воду для миття і пиття. Я навіть почав сусідам пропонувати купити "Водограй" аби наші стічні води менше забруднювали навколишнє середовище. Звичайно є і інші схожі препарати, але я зупинився саме на цьому. За два тижні відпишу чи зник неприємний запах з вигрібної ями. :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yurko від 07 Липня 2009, 18:05:07
Модно. Молодець! Відпишеш що з того вийшло.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: WikTor від 08 Липня 2009, 10:31:14
Вже пару років на дачі батько засіяв все травичкою, залишили дійсно маленький клаптик землі для цибульки, бульбочки, полуниці, щоб виключно коли приїзджаємо на дачу було приготувати їсти своє! Так що в цьому питанні я апсолютний нуль!
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 08 Липня 2009, 11:39:53
  Я теж не профі, але вчусь методом спроб і помилок. :)
  Цього року коли білив дерева, то крім звичайної жовтої глини і гашеного вапна до розчину додав спеціальний порошок, який містив мідний купорос. А потім ще до розпускання бруньок скропив персики і частково інші дерева розчином залізного купоросу і ще якоїсь там фігні (купив готовий паетик і розвів його у воді).
  Опісля, коли вже персики рясно вкрились плодами, то я під кожне дерево прикопав трохи курячого посліду. Звичайно булоб ефективніше розвести той послід у воді і дати йому настоятись, а вже потім підлити дерева, але не хотілось з тим бавитись. :pardon Потім я частково пооборивав зелені плоди з дерев персика, бо їх явно забагато і гілки можуть від ваги поламатись (як буде вітер то тим більше), а тоді не буде взагалі плодів, а так жертвую малим заради більшого. :) Недавно попідпирав деякі гілки дерев.
  Ще маю триммер аби косити невелику траву. Правда газонів у мене як таких нема, але кріз асфальт на подвірї (колись він там був) уперто проростає всіляка зелена гадость. Я останній раз "покосив" і в додачу обприскав залишки трави гербіцидом суцільної дії "Напалм". Кажуть, що від цього трава взагалі має пропасти. З часом буде видно.

  О, ше маю проблеми з садовими мурашками. Падлюки обклали хату зі всіх сторін. :evil Кпив на базарі два пакетики засобу від мурах. Один за 5 грн. і його треба розводити у воді та полити на мурашники + перемішати верхній шар грунту, а другий за 15 грн. - то є приманка отрута для мурах, її треба розсипати біля мурашника і мурахи самі отрують таким чином всю колонію. З народних методів чув, шо мож полити мурашник концентрованим розчином кухонної солі або оцтом. :unknow
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 08 Липня 2009, 11:47:31
а у нас біля хати ростуть тільки кріп, петрушка, салат та пару кущиків огірків. І то толком не можна навести лад, все зараостає :=), а ще є пару квіточок. Ну і решту звісно сад.
Відповідь від: 08 Липня 2009, 11:42:27
але syddia молодець :)
Вчіться хлопці як треба газдувати. А я б хотіла газонокосарку, подобається мені коли у садах ідеальна травичка.
А потім ще до розпускання бруньок скропив персики і частково інші дерева розчином залізного купоросу і ще якоїсь там фігні (купив готовий паетик і розвів його у воді).
а це не шкідливо для фруктів, ну то ж хімія?
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 08 Липня 2009, 12:04:29
А я б хотіла газонокосарку, подобається мені коли у садах ідеальна травичка.
  Ну то з таким трохи морока, бо мало того, що треба купити саму газонокосарку, а це задоволення не з дешевих, так ще й треба сам газон "сотворити". Маю на увазі що треба аби поверхня була ідеально рівна, навіть той же мурашник буде перешкодою для косарки, Боже упаси аби між травою десь завалявся камінець (гаплик у такому випадку косарці), засіяти відповідною газонною травою, банальні буряни не дадуть того ефекту. Також кости треба вчасно щоб трава не була завелика, бо тоді треба буде затратити більше часу і навантаження буде велике.
  Мій сусід замутив газончик перед парканом біля дороги, так він мусить мало не на колінах визбирувати камінці перед косінням, а їх там багато, бо дорога розбита і каміння летить з під коліс проїжджаючих машин. :(

а це не шкідливо для фруктів, ну то ж хімія?
  Та яка там хімія. То всьо якраз для того і передбачено. Тим більше, то було ще до розпускання бруньок, а плодів ще і в помині не було.
  Я також купив один пакети засобу КАРАТЕ ЗЕОНА щоб обпризкати персики коли вже було листя і плоди, щоб листя не жерлоа тля. Але не було часу на те, а зараз вже запізно, що тля мала зїсти те зїла, а шо лишилось то вже йому ніц не буде. :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Лалія від 08 Липня 2009, 18:05:51
syddia :good з таким підходом скоро знатимеш багато чого, і ще радитимеш іншим. :good

Не люблю працю на городі чи в саді.  :-[ Свою маємо тільки грядочку під будинком з квітами, які садить мама.  :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yurko від 08 Липня 2009, 21:36:08
А ми після нинішнього сюрпризу з водою надумали попробувати викопати криничку. У мене через сад купа дощової води тече і дуже мокро завжди, мабуть вода зовсім неглибоко має бути. Але ніколи такого не робив тому треба буде пошукати інфу.
Відповідь від: 08 Липня 2009, 21:31:17
Забув сказати, що та вода мала б бути суто для технічних цілей (не для пиття) тому якість не має вирішального значення.
Відповідь від: 08 Липня 2009, 21:32:18
Є і ще одна біда. Під вікнами постійно ставлять машини. Колись там росли 2 липи і машини не клали на тротуар. З часом липи всохли їх зрізали. На місці одної зробиди каналізаційний колодязь, а на місці другої ще реально шось посадити.
От лише чи маю я право там порпати, то ж не мій тротуар а міста?
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 09 Липня 2009, 11:15:01
Є і ще одна біда. Під вікнами постійно ставлять машини. Колись там росли 2 липи і машини не клали на тротуар. З часом липи всохли їх зрізали. На місці одної зробиди каналізаційний колодязь, а на місці другої ще реально шось посадити.
От лише чи маю я право там порпати, то ж не мій тротуар а міста?
Ти зроби як Тобі краще, ну тіпа посади там шось чи забий якийсь стовпчик, а якщо хтось  із "цікавих" питатиме, то ти кажа "шо нєчаво нє відєл, нєчаво нє знаю" :pardon

А ми після нинішнього сюрпризу з водою надумали попробувати викопати криничку. У мене через сад купа дощової води тече і дуже мокро завжди, мабуть вода зовсім неглибоко має бути. Але ніколи такого не робив тому треба буде пошукати інфу.
В наших краях не бракує майстрів копати криниці, але і роботи у них не бракує. Бетонними кольцами засіяний цілий хотінь, правда і ціни на них вже кусаються, точно не знаю але гадаю ціна десь 200-250 грн. Тому криниця це питання часу і грошей. В Хотіні знаю достатньо трьох кілець у землю і маєш воду, на Загірї десь 4 треба закопати. На Височанці чув закопують у землю 11-12 кілець.
Сам думаю чи не зробити біля хати резервної криниці, бо воду беру з землі через гідрофер, але як пропадає світло, то і води нестає, а ще і опалення виключається (одним словом без ляпотреки жопа  :pardon )
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: jorgan від 31 Грудня 2009, 10:32:03
syddia    :)За два тижні відпишу чи зник неприємний запах з вигрібної ями.
і що там з запахом? :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 31 Грудня 2009, 12:18:46
Повністю запах не зник, як не як, а туалет на тому місці вже більше 30 років. Але ефект я таки відчув, бо той запах не був настільки їдучим як у попередні роки. Також восени коли треба було почистити вуличний туалет, то виявилось, що там одна рідина, тобто ті бактерії розчинили все тверде, яке було покрито водою, у одноріду масу. :)
Я ще 4 людям купив той ВОДОГРАЙ і поки ще ніхто не жалівся, що викинув гроші на вітер.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: sidor від 29 Березня 2010, 22:57:04
Зелений світ - інтернет магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua (http://zelenyi-svit.org.ua) великий астортимент декоративних і плодових, хвойних і листяних рослин для озеленення саду присадибної ділянки чи міського балкону
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 30 Березня 2010, 08:49:29
Зелений світ - інтернет магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua великий астортимент...

Скудненький якийсь магазинчик. Із плодових пропонується лишень кущі лохини.

Мене от останнім часом зацікавило вирощування грибів біля хати. Шукав посадочний матеріал в інтернеті, але там пропонують лише великі партії для організації промислового вирощування грибів, а я би хотів так пару пеньків біля хати. :)

Кажуть, що в нас в Калуші є якийсь клуб садівників і городників, от там і мож купит грибний міцелій для зараження пнів грибами. :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: chelentano від 30 Березня 2010, 09:00:09
Ось ще один магазинчик http://domicad.net.ua/
Місяць назад брав у ньому багато насіння.
Безвідповідальні люди, третина прийшла не того, що замовили, а шо попало.
Минулого року знайомі брали там полуницю що в'ється 10 садж., 2 були сухі, але в цілому полуницею були задоволені. Цього року попробую взяти сам.
Ще там є саджанці плодових дерев і винограду, але з таким відношенням і ЦІНОЮ страшно брати.

Може хтось має колоновидні яблуні. Чи плодоносять вони?
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 30 Березня 2010, 11:04:17
ЕКСТЕНСИВНИЙ МЕТОД ВИРОЩУВАННЯ ГЛИВИ (http://www.mycel.com.ua/ukr/techno1.htm)
от саме таке я би хотів організувати біля своєї хати. :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: ARNI від 30 Березня 2010, 16:47:59
Може хтось має колоновидні яблуні. Чи плодоносять вони?
Я маю. За 6 років ні цвіту, а тим паче жодного плода не бачив.
От думаю, чи не звільнити місце під нормальне дерево.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: chelentano від 30 Березня 2010, 16:54:17
Може хтось має колоновидні яблуні. Чи плодоносять вони?
Я маю. За 6 років ні цвіту, а тим паче жодного плода не бачив.
От думаю, чи не звільнити місце під нормальне дерево.

Та сама петрушка.
Купив у бурштині біля "моря" 3 роки назад - глухо.
А так їх хвалили, так хвалили :'-(
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: A.L.V від 03 Квітня 2010, 21:34:42
Хтось знає що за *пальма* виросла на моїй яблуні ?
(http://s42.radikal.ru/i098/1004/9f/a4772b2fd6c7t.jpg) (http://radikal.ru/F/s42.radikal.ru/i098/1004/9f/a4772b2fd6c7.jpg.html)
(http://s61.radikal.ru/i172/1004/e4/b8f7205cee45t.jpg) (http://radikal.ru/F/s61.radikal.ru/i172/1004/e4/b8f7205cee45.jpg.html)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Amateyr від 04 Квітня 2010, 12:56:19
Хтось знає що за *пальма* виросла на моїй яблуні ?
Це шкідник, якщо не помиляюсь то називається омела. Її дуже важко вивести, пошукай в неті як з нею боротися.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: N@Z@R від 04 Квітня 2010, 13:22:57
Хтось знає що за *пальма* виросла на моїй яблуні ?
Так. Це дійсно омела. До речі лікарська рослина.
ОМЕЛА (http://www.ecocentr.narod.ru/eco-lesson/1p-9.html).

Відповідь від: 04 Квітня 2010, 13:07:30
А як вивести її з дерев? Потрібно просто подружитись з пилкою і сокирою і обрізати разом із гілкою. Докладніше тут (http://gazeta.ua/index.php?id=149403eid=305) або тут (http://www.rada.cherkassy.ua/ua/newsread.php?view=377&s=1&s1=69).
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 12 Квітня 2010, 14:42:00
От думаю, чи не звільнити місце під нормальне дерево.
Правильно - треба садити дички, потім за пару років щепити на них гілки добрих плодоносних дерев і буде потрібний результат. :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: chelentano від 12 Квітня 2010, 20:12:39
Правильно - треба садити дички, потім за пару років щепити на них гілки добрих плодоносних дерев і буде потрібний результат.
Не треба чекати пару років щоб защепити. Осінню посадив - на весні защепив.
На крайній випадок можна і весна-весна, але тут як повезе.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: N@Z@R від 12 Квітня 2010, 20:53:01
весна-весна, але тут як повезе.
Повезти то воно звізно повезе.... Але не потрібно баритись, і починати щепити ще ранньою весною....В крайньому випадку, до того часу, поки дерево не пустить бруньки.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: chelentano від 12 Квітня 2010, 22:33:15
починати щепити ще ранньою весною....В крайньому випадку, до того часу, поки дерево не пустить бруньки.
Скільки дерев було защеплено таким методо і який відсоток приживання. :dopovid
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: N@Z@R від 12 Квітня 2010, 22:43:09
Минулого року із 25 нащеплених прийнялись 18. Так як цієї зими були дуже сильні морози... А цього року нащепив 15 і вроді прийнялись...

П.С. "рани" дерева замащую варом.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 13 Квітня 2010, 09:09:56
Я поки ще сам за щеплення не брався, а от мій тато вже осилив майстерність щеплення дерев. Цього року він нащепив мені на дерево вишні, якому приблизно 5-6 років, десь біля десяти пагінців вишні і черешні. Маю надію, що бодай хоч пару з них прийметься. :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: N@Z@R від 13 Квітня 2010, 14:57:14
Ну на дичках швидше прийметься ніж на дереві вже бодай 5-6 річному... І навіщо щепити вишню, або черешні, якщо можна викопати відростки, які як на мене є 100% біля старого дерева.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 13 Квітня 2010, 15:12:26
Ну на дичках швидше прийметься ніж на дереві вже бодай 5-6 річному...
Не те що швидше прийметься, але й сама основа дички буде більш витривалою.

І навіщо щепити вишню, або черешні, якщо можна викопати відростки, які як на мене є 100% біля старого дерева.
Бо стоїть собі дерево, яке чомусь толком ніц не родить, от я і захтів мати на ньому декілька сортів нормальних вишень та черешень. :)

А по Твоєму, N@Z@R, що варто щепити? Як на то пішло, то мож одразу посадити всі види плодових дерев - від вишні і до грушки.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: N@Z@R від 13 Квітня 2010, 15:43:49
Як на то пішло, то мож одразу посадити всі види плодових дерев - від вишні і до грушки.
Так ж не всі дерева мають відростки...Тай наващо тих вишень? (Якщо ж їх є багато в саду) Краще на то місце посадити дичку і нащепити яблука, та причому різного сорту. Адже сортів яблук чи грушок є набагато більше ніж вишень, або черешень.
 Але у кожного саду свій хазяїн. Хто як хоче так і засаджує свій сад і по своєму доглядає його.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 13 Квітня 2010, 16:00:31
Але у кожного саду свій хазяїн.
Святі слова.

Хто як хоче так і засаджує свій сад і по своєму доглядає його.
Як на то пішло, то я як такого саду не маю, бо земля біля хати досить нераціонально використана під стаціонарні будівлі. :( Тому саджаю дерева де тільки мож їх втулити. Дуже багато місця і сонця забирають два старі горіхи.
Персики в мене ростуть прямо на грядках між картоплею і трускавками, через що дуже плюється бабця, бо їй мішає коріння дерев, тай я часто затоптую землю, коли доглядаю дерева. :pardon
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: sidor від 21 Квітня 2010, 21:47:09
Зелений світ - інтернет магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua великий астортимент...
Скудненький якийсь магазинчик. Із плодових пропонується лишень кущі лохини.
[/quote]

покищо скудненький вибір тільки на плодові зате є багато декоративних магнолій, азалій, рододендронів, хвойних

... дякую за увагу до магазину  :)
Відповідь від: 21 Квітня 2010, 21:39:14
Ось ще один магазинчик http://domicad.net.ua/
Місяць назад брав у ньому багато насіння.
Безвідповідальні люди, третина прийшла не того, що замовили, а шо попало.
Минулого року знайомі брали там полуницю що в'ється 10 садж., 2 були сухі, але в цілому полуницею були задоволені. Цього року попробую взяти сам.
Ще там є саджанці плодових дерев і винограду, але з таким відношенням і ЦІНОЮ страшно брати.
Може хтось має колоновидні яблуні. Чи плодоносять вони?

заходьте до нашого магазину, http://zelenyi-svit.org.ua/ (http://zelenyi-svit.org.ua/) правда зараз маєм більше декоративне
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 28 Квітня 2010, 16:13:55
Ледь ноги притаскала до хати, маю під хаткою маленький кусочок землі, там тільки квіточки ростуть і трошки зелені, під час моєї відсутності там все так заросло :( Повна халепа. А конвалія так розрослась :o
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 05 Травня 2010, 20:15:00
Сьогодні зробила обхід на своїх гектарах поля :=), то у мене так гарно зійшла рукола, та редиска. :) 8) 8) 8)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 17 Травня 2010, 23:12:37
у мене так гарно зійшла рукола, та редиска
курча, ті коти мене вже достали, порпаються на моїх грядочках, топчуть своїми лаписками :agressive
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Alexander від 17 Травня 2010, 23:21:02
Рибка,ти настояща газдиня :bouquet:
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 17 Травня 2010, 23:22:39
ага :D ти просто не бачив площу моїх городів :D
правда там є і морква, і буряк, і зелень, і салат, і огірочки, і навіть солодкий перець.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Alexander від 17 Травня 2010, 23:39:51
я косити вмію,свиснеш в разі чого :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 18 Травня 2010, 12:47:17
Дякую за пропозицію, але в мене є кому косити. :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Alexander від 18 Травня 2010, 17:50:59
я мав на увазі від роботи :=)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 31 Травня 2010, 20:13:38
приймаю в подарунок, саджанці троянд, можна кущові, може хто має, можна і за гроші, в народі їх називають лялька. Маю гарну жовту, але взимку обмерзла, правда тепер оживає. :)(http://s15.rimg.info/024c453d1fbd52c328e9fac70450f02b.gif) (http://smajliki.ru/smilie-887029767.html)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 01 Червня 2010, 11:35:47
Мало того, що цього року мої дерева ледве пережили холодну зиму і багато гілочок на них пообмерзало, так щей у звязку із "сприятливими" погодніми умовами на мої вишні, сливи і персики кинулась всяка безхребетна тварь і живність типу попелиці і т.п. Ці малі тварюки навіть листям горіха не гребують. Допомогло лиш рясне скроплювання розчином засобу "АКТАРА", правда я запізнився на пару днів і багато листочків таки пішло спати. :(
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yurko від 01 Червня 2010, 11:45:34
О. А де брав той засіб? Бо у мене капріфоліум вже 3 роки підряд тля їсть.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Люся від 01 Червня 2010, 18:50:02
Ой а у мене також вишні тля їсть. А не пізно вже кропити.?
А чи то точно тля, чи якась хвороба, бо у мене бачу на ягідках чорні плями.?
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 06 Червня 2010, 14:59:23
Так я вже замучилась, з тими дощами та котами, огірки і так погано зійшли, і не дуже гарно ростуть, ще й коти товчуться на городі, прийшлось ще раз досаджувати. А ще я посадила огірки на балконі, за два  дні так гарно проросли :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 24 Червня 2010, 21:47:11
Сьогодні йшла на базар по м"ясо - купила чотири кущі троянд :D Посадила, тепер треба купити якусь підживку.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Gorec від 24 Червня 2010, 23:15:24
 А в мене вкрали горіх ( в горах), який я пять років ростив. Вже цього року думав будуть горішки. Залишили мені гілочку в землі і на диво вона прийнялась. Так що, як кажуть " наша песня хороша, начинай сначала" :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Люся від 25 Червня 2010, 12:41:59
Нажаль це одинокий випадок. Уже не тыльки цибулю, моркву, картоплю вимикають, але іщепи викопують. У мене знайома на дачі оло автопарку вже нічогоцього року іне садила. Каже - для кого буду садити? Для злодіїв? ЖАХ! До чого ми котимось!!! Але це, мабуть в гілку негативних емоцій треба було..
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: syddia від 08 Липня 2010, 13:44:18
О. А де брав той засіб? Бо у мене капріфоліум вже 3 роки підряд тля їсть.
Брав у Хранику в одному захудаллому магазинчику. За пакетик з 1г препарату (це на 8-10 л води) заплатив десь до 10 грн.

Ой а у мене також вишні тля їсть. А не пізно вже кропити.?
Треба кропити не пізніше ніж за 14 днів до збирання урожаю.
Найкраще плодові дерева скроплювати 2 рази: коли лиш бруньки розпускаються і коли вже відцвіте. :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 30 Липня 2010, 16:12:19
Ось перша закрутка цього року 8) з мого ж города 8) сама садила, підлива, закривала :)
(http://s54.radikal.ru/i145/1007/29/214b29471faat.jpg) (http://radikal.ru/F/s54.radikal.ru/i145/1007/29/214b29471faa.jpg.html)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 10 Серпня 2010, 17:17:13
Ура, трояндочки які я посадила близько 2 місяців тому, всі прийнялись, і деякі вже мають бутончики :)(http://s15.rimg.info/a6337468a3b84f8c93a770e3dd6f8772.gif) (http://smajliki.ru/smilie-884272551.html)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: N@Z@R від 10 Серпня 2010, 17:59:07
(http://i034.radikal.ru/1008/28/2bcb34c98798.gif)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 19 Серпня 2010, 15:52:54
Ось квіточки з мого городу :) Троянда жовта, дуже гарно в'ється
(http://s13.radikal.ru/i186/1008/13/e55c4b70302at.jpg) (http://radikal.ru/F/s13.radikal.ru/i186/1008/13/e55c4b70302a.jpg.html)
(http://s40.radikal.ru/i090/1008/f3/a9557013f7c4t.jpg) (http://radikal.ru/F/s40.radikal.ru/i090/1008/f3/a9557013f7c4.jpg.html)


Відповідь від: 19 Серпня 2010, 15:40:27
Хризантеми, мої улюблені квіти, правда ще не всі цвітуть :)
(http://s61.radikal.ru/i173/1008/7d/dc2d4e6bb3e4t.jpg) (http://radikal.ru/F/s61.radikal.ru/i173/1008/7d/dc2d4e6bb3e4.jpg.html) (http://s47.radikal.ru/i116/1008/cf/e65ccf289586t.jpg) (http://radikal.ru/F/s47.radikal.ru/i116/1008/cf/e65ccf289586.jpg.html)


Відповідь від: 19 Серпня 2010, 15:43:47
А ще вперше посадила таку декоративну диньку, ось перший плід 8)
(http://s49.radikal.ru/i124/1008/11/9cedcb7f51a3t.jpg) (http://radikal.ru/F/s49.radikal.ru/i124/1008/11/9cedcb7f51a3.jpg.html)

Відповідь від: 19 Серпня 2010, 15:46:39
Ну і звісно трошки їстівного :)
так розрослись мої огірочки, дуже смачненькі :)
(http://s45.radikal.ru/i110/1008/96/b26ec13550e8t.jpg) (http://radikal.ru/F/s45.radikal.ru/i110/1008/96/b26ec13550e8.jpg.html)
(http://s55.radikal.ru/i147/1008/ef/06f3a28609d9t.jpg) (http://radikal.ru/F/s55.radikal.ru/i147/1008/ef/06f3a28609d9.jpg.html)

Відповідь від: 19 Серпня 2010, 15:51:12
Перець тільки пару кущиків, думала не виживе, так як земля погана, але навіть є плоди :)
(http://s006.radikal.ru/i215/1008/c6/c509f9b778fat.jpg) (http://radikal.ru/F/s006.radikal.ru/i215/1008/c6/c509f9b778fa.jpg.html)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Петро Підкамінь від 14 Лютого 2011, 17:06:30
Ура, трояндочки які я посадила близько 2 місяців тому, всі прийнялись, і деякі вже мають бутончики :)(http://s15.rimg.info/a6337468a3b84f8c93a770e3dd6f8772.gif) (http://smajliki.ru/smilie-884272551.html)
Ви купляли троянди http://sad.te.ua/index.php?categoryID=27 (http://sad.te.ua/index.php?categoryID=27) ?  (http://[img][i][b]Це часом не Ви залишали на форумі садівників гарну статтю про троянди?[/b][/i])[/img]- http://sad.te.ua/forum (http://sad.te.ua/forum) (http://)
Відповідь від: 14 Лютого 2011, 16:59:02
О. А де брав той засіб? Бо у мене капріфоліум вже 3 роки підряд тля їсть.
Брав у Хранику в одному захудаллому магазинчику. За пакетик з 1г препарату (це на 8-10 л води) заплатив десь до 10 грн.

Ой а у мене також вишні тля їсть. А не пізно вже кропити.?
Треба кропити не пізніше ніж за 14 днів до збирання урожаю.
Найкраще плодові дерева скроплювати 2 рази: коли лиш бруньки розпускаються і коли вже відцвіте. :)
Хлопці про Скор і Хорус для саду  http://sad.te.ua/index.php?categoryID=87 (http://sad.te.ua/index.php?categoryID=87) шо можете сказати?
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 28 Квітня 2011, 13:38:20
На дворі весна, все цвіте і пахне  8) :)
Ось наша магнолія, яка вперше зацвіла 8)
[smg id=1528]
[smg id=1529]
[smg id=1525]

а ще у вересні я посадила тюльпани, сьогодні перший зацвів. такий кучерявий :)

[smg id=1526]
[smg id=1527]
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Сонечко+ від 28 Квітня 2011, 17:57:20
Який красунчик :) !
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yuraslim від 28 Квітня 2011, 18:54:28
нажаль не маю фотографій нормального розміру, бо вони на іншому носії. Закину те шо є вКонтакті. Так шо зацініть  ;)
http://forum.kalush.info/index.php?action=mgallery;sa=album;id=65;nw;
п.с. модератори, перенесіть фотки з альбому в цю тему. Дякую
п.с.с. і напишіть як це робити  :(
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Сонечко+ від 28 Квітня 2011, 20:40:12
Натискати на картинку в альбомі і копіювати ВВС код.
Де це таке весняне чудо, в Калуші?
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Alexander від 28 Квітня 2011, 20:49:50
а я сажаю алюмінієвиє огурци на брезентовом поле :) :bayan
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yuraslim від 28 Квітня 2011, 23:15:49
Де це таке весняне чудо, в Калуші?
це не в Калуші ;) В подальшому плануєтсья робити розсаду і продавати, бо вдома вже нема місця де то всьо садити, будемо робити теплиці. На днях має Сакура прийти :good

а я сажаю алюмінієвиє огурци на брезентовом поле
ха ха ха +1!

п.с. і будьте добрі, модератори, перенесіть фотогрфії з галереї в тему. Буду вельми вдячний :agree
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yuraslim від 12 Травня 2011, 18:10:42
є уже нові цьогорічні зелені "чуда"
Відповідь від: 12 Травня 2011, 18:08:29
2009р: [smg id=1601]
[smg id=1598]
[smg id=1594]
[smg id=1593]
[smg id=1590]
[smg id=1588]
[smg id=1586]
[smg id=1583]
[smg id=1581]
[smg id=1576]
[smg id=1574]
2011р.:
ведмідь, з очами і з чимось таким, яке всохло між ногами:-)
[smg id=1822]
[smg id=1818]
самі декоруємо декоративну ялинку
[smg id=1821]
[smg id=1812]
собака:
[smg id=1820]
[smg id=1815]
весна 2011р.:
[smg id=1819]
прикольна спіралька така:
[smg id=1817]
"огняний" тюльпан:
[smg id=1816]
крокуси:
[smg id=1814]
гарно виглядає:
[smg id=1813]
теж гарна декоративна ялинка, вона така і буде наполовину зелена, лиш шо більша буде рости, но її теж можна підстригати і вона буде далі така мала і класна:
[smg id=1811]
альпійська гірка:
[smg id=1810]
і все решта:
[smg id=1827]
[smg id=1828]
[smg id=1826]
[smg id=1825]
[smg id=1824]
[smg id=1823]

p.s. думаю вам сподобалася моя маленька галерея :-)
з часом буду додавати нові фотографії, так як ще всьо не вспіло зацвістиі розпуститися
Дякую за коментарі ;)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yuraslim від 12 Травня 2011, 19:10:37
трохи різноманіття в цьому буденному житті :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Tandylight від 12 Травня 2011, 20:08:26
Галерея просто дуже гарна, той ведмедик прикольний синьоокий :) і ялинка, справді, мала і класна з пухнастими китицями ;), а ще дуже сподобались ті фіолетові квіточки на гірці, ірис ще певне дуже молодий :)
але вже такий "борзий" :) і Ваші коментарі дуже теплі :) А що то за біла пляма  :o на одній з фоток? То місцевий привид? :good :good :good :good :good :good :good :good :good :good
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yuraslim від 12 Травня 2011, 21:45:16
А що то за біла пляма   на одній з фоток?
ги) та то там одна людина була) а фотку було шкода обрізати, тай я її замалював :drink
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 12 Травня 2011, 22:18:11
дуже гарний сад, на таке чудо потрібно мати багато часу, сили. терпіння і коштів, супер. А ви продаєте саджанці?
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Люся від 12 Травня 2011, 22:24:49
ВАВ! Компліменти! Сад чудовий! Аж не віриться що таке буває не тільки на красивих картинках!
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 12 Травня 2011, 23:15:23
Я сьогодні влаштувала фотосесію своїм тюльпанчикам :) :) :) 8) 8) 8)
посадила їх в вересні, і весною скільки радості  8) 8) 8)
[smg id=1836]
[smg id=1837]
[smg id=1832]
[smg id=1834]
[smg id=1833]
[smg id=1829]
[smg id=1830]
[smg id=1835]
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yuraslim від 13 Травня 2011, 09:53:58
дуже гарний сад, на таке чудо потрібно мати багато часу, сили. терпіння і коштів, супер. А ви продаєте саджанці?
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 25 Травня 2011, 10:37:11
 8) 8) 8) я така щаслива 8),сьогодні на базарі купила деревце Гінко :), як побачила, то мало дар мови не втратила, та ще й за такою ціною 8) 8) 8)
Відповідь від: 25 Травня 2011, 10:13:18
http://ru.wikipedia.org/wiki/Гинкго
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yuraslim від 25 Травня 2011, 12:35:18
файно є!
Але я чомусьне люблю такі громіздкі дерева :) більше люблю різні кущики і делікатні, але то кожному своє :good
та ще й за такою ціною
а ви впевнені шо вони вам дійсно його продали за такою ціною?  :=)
на базарі зараз опасно купувати, бо пишуть шо то яблунька, а літом грушки родить :D
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 25 Травня 2011, 13:01:35
та то ж по листочках видно що то Гінко
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yuraslim від 25 Травня 2011, 13:30:57
ну тоді файно! най росте велике ;)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 15 Листопада 2011, 16:05:46
На дворі листопад, пролітає сніжок.
А у нас зацвів кущ кліматес. :unknow :o
[smg id=2226]
[smg id=2227]
Відповідь від: 15 Листопада 2011, 15:54:03
а це моя пізня хризантема
[smg id=2228]
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Лалія від 15 Листопада 2011, 16:20:03
Квіти тебе люблять.  :bouquet:
Гарно. Весна.  :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: ksenya від 12 Грудня 2011, 12:21:59
Як ваше деревце гінкго, Рибко? Росте? Воно має дуже гарні листочки  :good
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 12 Грудня 2011, 12:40:05
Росте, одне на дворі, інше в хаті  :)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 06 Квітня 2012, 16:04:36
Мої Крокуси :)

[smg id=2964]
[smg id=2963]
[smg id=2966]
[smg id=2965]
[smg id=2961]
[smg id=2962]
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Helgi від 28 Січня 2013, 16:56:01
Хтось чув про цей жахливий бурян, заростає ним останні 2 роки все подвіря? - лізе і крізь бетон і в квіти(((

http://forum.kalush.info/index.php?action=mgallery;sa=album;id=127 - ось фото цих кущів
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Helgi від 24 Лютого 2013, 12:34:56
[smg id=3872]

Не треба кнопки, просто викласти тотово ]smg id=3872[
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: ksenya від 15 Серпня 2013, 18:19:30
ЦЯ ЛІЛІЯ НЕ МОЯ, СЕСТРИ, АЛЕ ВОНА МЕНЕ ВРАЗИЛА ...
[smg id=4933]
ВИСОТА ПРИБЛИЗНО 1.60-1.70 М...
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Yana від 15 Серпня 2013, 20:55:23
АЛЕ ВОНА МЕНЕ ВРАЗИЛА ...
:good :good :good
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 15 Серпня 2013, 21:26:43
ого-го лілія, не тільки тебе вразила :good
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Отаман від 01 Березня 2015, 20:29:58
вітаю панове агрономів з наступним питанням:
 в усіх господарствах зелений виноград вражає павутинний кліщ.
при цьому синій не зачіпає.
не дає нормально розвиватись винограду .цвіту,листкам і т.д.
 сусід каже що кропив свій виноград,але не спасло.
гугля каже що кліщ зимує під корою і слід кропити навесні.
але певне потім прийдеться кропити ще раз не раз.
 може хтось має досвід боротьби з шкідником
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 04 Березня 2015, 13:29:38
планую посадити цього року кавуни, попередній рік з садінням кавунів зазнав краху :( чи то через брак часу, чи то через лінь :=)
Може хтось садив кавуни? Має корисні поради?
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 11 Березня 2015, 14:58:45
весна-весна, хто любить садити, а не має де, є такий гарний варіант.
(https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10369589_10153112291105701_1932385530439737351_n.jpg?oh=7ec0ba3c30e255bb0faf052803cdf0fc&oe=558D5824&__gda__=1433911346_5771d20fbad2227d566c38c48ac913d7)
(https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10427333_10153112291150701_8747338711300317545_n.jpg?oh=d1c9b1f4be395a92f5958c910bc7b307&oe=557594DF)
(https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10980701_10153112291235701_6338097117667879650_n.jpg?oh=48c79bc71c993341b09e909b22afa19e&oe=55732337)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 23 Квітня 2015, 15:52:55
так у нас зацвіла декоративна айва 8) 8) 8)
[smg id=6483]
[smg id=6482]
[smg id=6481]
[smg id=6480]
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 24 Квітня 2015, 16:10:43
наша магнолія :)
[smg id=6487]
[smg id=6486]
[smg id=6485]
[smg id=6484]
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 16 Квітня 2016, 11:20:35
наша "сакура"
(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/t31.0-8/12973128_1532560750383832_8727936341846718227_o.jpg)
(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/13041358_1532560747050499_8593949412284519330_o.jpg)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 09 Березня 2018, 17:47:05
у нас в саду весна
(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28795541_1789840494655855_5903134736899010982_n.jpg?oh=3f77513742fceb3fd10134e6081e40dc&oe=5B0B7A9C)
(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29027404_1789840481322523_2075957614318416179_n.jpg?oh=c9d680b606c66af812e128614427dbee&oe=5B078E3D)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 13 Квітня 2018, 20:27:34
Зацвіла наша красуня магнолія :)
(https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30698380_1804938773146027_4526821033701691524_n.jpg?_nc_cat=0&oh=71581a700269e101e451cea5555d30f0&oe=5B66D551)
(https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30708903_1804938769812694_5019585351209635312_n.jpg?_nc_cat=0&oh=9db8ce3ffdec9da1de145c3a54dc5492&oe=5B6CF813)
(https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30716252_1804938766479361_4240222330266982710_n.jpg?_nc_cat=0&oh=68c2201ce659a737dc7223d39e75677c&oe=5B29481B)
(https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30657066_1804938843146020_651628162330071674_n.jpg?_nc_cat=0&oh=dab8f1979b7bbcd464c4b1f4c7d77ae3&oe=5B2D8516)
(https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30708040_1804938839812687_2463730202368947065_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5e0b786d5b311b4a6c469ff85d7a7be1&oe=5B72C8FE)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Рибка від 24 Квітня 2018, 16:10:21
тюльпанчики
(https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31189699_1809291312710773_660643952840701815_n.jpg?_nc_cat=0&oh=90fec83cde1befdf8f056a6288497072&oe=5B503EA4)
(https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31183513_1809291252710779_3645496537248893113_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5eb5f5e78bc5ba34766827517578b8b7&oe=5B640A80)
(https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31235051_1809291242710780_7148652293868552455_n.jpg?_nc_cat=0&oh=70e5f2cdad0eba95f564b77dd7dbf72f&oe=5B5F8360)
(https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31206531_1809291249377446_1769049223502190628_n.jpg?_nc_cat=0&oh=e42c3bcb854c36bf2df7d037af604418&oe=5B98093F)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yurko від 24 Квітня 2018, 16:23:29
Ну прям Голандія...  ;)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: yurko від 24 Квітня 2018, 16:23:58
Йди ще зараз пофоткай, якраз світло стало ідеальним  :=)
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Куртіс від 24 Грудня 2018, 15:54:23
Кавуни в нас виросли як кулачки, але солодці.
Диня нормально.

Від амброзії сію гірчицю (яка насправді капуста  :D )
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Tortik від 11 Квітня 2019, 16:54:03
Скажіть чи хтось купляв колоновидні дерева. Бо я собі на дачу хотіла купити саджанці вишні і черешні, а от на
Приховано: Показати
https://www.biogardis.com/cat-kolonovydnye-derevya (https://www.biogardis.com/cat-kolonovydnye-derevya)
побачила таку красу. Там пишуть, що це дуже зручно коли маленький город. Мені якраз би підійшло.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: ARNI від 13 Квітня 2019, 17:57:31
Скажіть чи хтось купляв колоновидні дерева. Бо я собі на дачу хотіла купити саджанці вишні і черешні, а от на
Приховано: Показати
https://www.biogardis.com/cat-kolonovydnye-derevya (https://www.biogardis.com/cat-kolonovydnye-derevya)
побачила таку красу. Там пишуть, що це дуже зручно коли маленький город. Мені якраз би підійшло.
Я купляв. Яблуньки.
Ефекту не побачив. На фотографіях виглядає гарно, а в реальності немає такого.
Назва: Сад, город, присадибна ділянка...
Відправлено: Tortik від 10 Травня 2019, 12:22:58
Так шкода, а в вас ніяких фото не збереглось?
Бо я була дуже налаштована їх купляти. Звичайні дерева на моєму малесенькому городі просто не помістяться :towall