Вільний форум міста Калушa

Різне => Розмови про все => Любов, дружба, стосунки... => Тема розпочата: bornslippy від 19 Червня 2009, 09:17:02

Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: bornslippy від 19 Червня 2009, 09:17:02
ОТ мені цікаво чому дівчата у віці від 25- і далі так терміново хочуть вийти заміж? Байдуже за кого головне що б заміж. неважливі навіть почуття. ну тобто симпатія може бути, але не справжні почуття! Взагалі таке враження що для дівчат/жінок заміжжя є їдеєю фікс! Справедливоо буде сказати що є і чоловіки котрі  просто хочуть одружитись. почуття не головне просто люди одружуються бо так ніби прийнято. чи може просто їм чогось не вистачає? особисто я не бачу нічого поганого якщо дівчині/жінці більше 25 і вона не одружена але займається своєю карєрою чи улюбленою справою. і про заміжжя думає але тільки в разі почуттів. не говорячи вже про холостяків.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: romashkin від 19 Червня 2009, 09:26:39
романтик ти, Борнсліпі  :D
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: yurko від 19 Червня 2009, 09:33:43
Нічого дивного у тому нема. Підтискає і громадська думка і підсвідомість. Наше дєло не рожать... Ми не можемо того відчути, але уявити можемо. Чувак може женитися і в 60 і ще дитину склепати і все у нього нібито у житті ще буде, все склалося.
А дівка? То колись жінки були здорові і могли і в 46 нормально вродити (мого тата бабця так родила, але він був третій).
А зараз піди до любого лікара чи у неті почитай, 28 то вже майже край норми. Тобто ніхто не каже що вона не завагітніє, але і не дасть гарантій теж ніхто. Жінці природою закладене материнство. Без того її програма не буде виконана. От і тисне той план на підсвідомість, а часто і на свідомість і на нерви і на психіку.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: advokat від 19 Червня 2009, 10:14:35
Ну третього в 46 це нормально. А коли першого? першого як правило до 20-и вже народжували. Нема нічого дивного в тому, що дівчина думає про майбутніх дітей і своє здоров"я. Найсприятливіший вік для народження первістка - до 25 років, коли організм ще досить швидко відновлюється після вагітності. Не маловажливим є той фактор, що бояться жінки самотності, незахищеності. Як правило спішать вийти заміж ще й ті в кого вже всі подруги одружені і т.п. Доречі серед хлопців так само досить нерідкісні випадки бажання пошвидше одружитись (з власного досвіду).
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: syddia від 19 Червня 2009, 10:43:45
Доречі серед хлопців так само досить нерідкісні випадки бажання пошвидше одружитись (з власного досвіду).
Як каже мій перенс, що я вже від десятого класу хотів женитись, але то лиш йому так здається, просто у мене завжди були серйозні стосунки з дівчатами, а не так - нині одну, а завтра третю...

Щодо дівчат, то вони і до 25 хочуть заміж біьше ніж хлопці одружитись.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Лалія від 19 Червня 2009, 11:20:21
Це у нас так повелося, що заміж швидко виходять. Тому достойного неодруженого парубка мабуть важче знайти коли йому 30 ніж 20. :=) І дівчата стараються робити свій вибір тоді коли ще є багато пропозицій. А з часом хлопці одружуються і вибирати нема з кого. :P 

В Європейських країнах це ніби пізніше.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: bornslippy від 19 Червня 2009, 11:28:49
романтик ти, Борнсліпі
  :)  :drink
Доречі серед хлопців так само досить нерідкісні випадки бажання пошвидше одружитись (з власного досвіду).
так я написав і про хлопців теж! Діти це вагомий аргумент. але уявіть собі одружився/вийша заміж просто, бо так захотілось, народили дітей, але ж почуття від цього не зявляться. мабуть дійсно грає роль думка оточуючих. чи може хочеться просто стабільних стосунків?
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Лалія від 19 Червня 2009, 11:39:50
мабуть дійсно грає роль думка оточуючих.
Думаю думка оточуючих це коли від 17 до 25. А після 25 може вже й є потреба в спокійному сімейному житті. :unknow Та й всі по парам. :=)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Рибка від 19 Червня 2009, 15:08:04
Це все залежить від самої людини. Є дівчата які просто катастрофічно не можуть знайти людину, яка б була до душі. І шукають сбі свою половинку трошки довше чим інші. Є дівчата які скоро вийшли заміж, і потім розійшлись бо це була не справжня любов. Яка різниця коли виходити заміж, головне щоб людині було добре. А громадська думка також сильно впливає, треба вміти з нею боротись.Та й здається мені що зараз і дівчата і хлопці не так скоро одружуються як колись, і зараз є дуже багато молодих пар які одружуються у віці уже за 30.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Juli від 24 Червня 2009, 13:05:03
По статистиці лише 30% жінок одружені. А 70% страждають від самотності і знаходяться у пошуках чоловіка. Уявіть дівчата, дружини - щоденно жінки полюють на чоловіків, навіть, на ваших чоловіків!!! Тому бережіть тих чоловіків, які поруч з вами, тим більше, якщо вони вірні і надійні, прощайте їх і дякуйте Богу, що вони повертаються після роботи, де жінки і дівчата навколо них крутяться, вбравшись у всю свою "зброю", до вас і залишаються незвабленими у той час, коли всі чоловіки люблять очима. Щоденно вони боряться з різними думками, щоб залишитися вірними, щоб зберегти любов до вас!!!


Чому більшість дівчат хочуть вийти заміж до 25 років? Це стереотип сформований у Радянському Союзі. Молодим, які одружувалися рано держава надавала житло і допомогала з працевлаштуванням. Тому люди прагнули якомога швидше одружитися. От і повелося у нас, що діти народжували дітей. Коли мені було 19 років, до мене підійшла циганка (вона жила у нашому під`їзді) і каже: "Доця, коли ти вже вийдеш заміж? Тобі ж уже 19...., ти що, хочеш лишитися старою дівою?" Я розсміялася, сказала, що встигну. Але таке відношення не лише у неї, майже вся країна так реагує.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Tandylight від 26 Червня 2009, 19:22:15
Власне щодо циганки, то певне у твому віці за її традицями ти повинна була вже мати "маленький таборець дітей"  ;)
Хоча справедливості заради, я пам'ятаю, що досить незатишно почувлалася, коли вийшла заміж у свої 23 роки ...У мене на той час було вже дві похресниці і 1 похресник...
Похресниці вже збиралися до першого класу і я вже просто пищала як хотіла дітей, крім того запитання на кшталт "Ну що коли вже заміж?" замість "Добрий день" таки трохи задовбували, як і те, що поки ти в кіно... батьки твого хлопця, разом з твоїми, умовно кажучи, вже "пересували меблі"  :o
Тобто я до того, що у нас громадскість дуже сильно давила масою :agressive
Я не буду брехати, але пам'ятаю, що серед усіх радянських республік в Україні шлюбний вік у жінок здається був меншим...
Історично українки дуже рано виходили заміж, десь з 14 років, а генетична пам'ять то штука досить серйозна...
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: WikTor від 08 Липня 2009, 13:18:28
достойного неодруженого парубка мабуть важче знайти коли йому 30
  :-[  :)
Палка двух кінців! є знайомі дівчата яким під 30 і більше так вони про заміжжя не думають а думають про материнство! І взагалі, чого це автора теми так зацікавило це питаня?  :-D
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: юрист від 18 Серпня 2009, 10:40:57
А як відрізнити одразу справжні ці почуття чі ні? В період коли "воно" находить розум відключається, а тому відчути достовірність почуттів можно тількі після того як вони пройдуть. Подруге: якщо почуття за кожним разом зростають, то думаю, що це кохання, а коли це звичка - то ліпше від неї відмовитись.
30!!! А що 30? Після 30 все тількі починається (моя думка!). Починаєш давати належну оцінку фактам та співставляти їх з реальністю. От тоді від життя береш все що воно тобі дає. Я народила в 32. Моїй донечці скоро буде 3. Можу дати тількі одну пораду: незважайте на вік! Вам стількі, наскількі ви себе відчуваєте. Мені 18!!!
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Juli від 25 Серпня 2009, 11:31:00
«Для развитого человека любов не слепа, и если он любит – он знает, кого он любит и почему он любит».
Н.В. Шелгунов


Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Svit від 25 Серпня 2009, 19:41:54
Чому більшість дівчат хочуть вийти заміж до 25 років? Це стереотип сформований у Радянському Союзі.
На 100% правда.А ще бабус1 допомагали по селам.Д1вка яка засид1лась в д1вках уже обходилась стороною.В 1нших кра1нах приемлемо(напевне неправильне слово вжила) виходити зам1ж у в1ц1 в1д 28 рок1в.А перших д1тей народжують з 30 ти.Але в 1зра1л1,наприклад,е арм1я,в яку ходять 1 д1вчата.В1дпов1дно лишень в 20-21 р1к вони зв1льняються.А пот1м навчання.А погуляти не встигли.Ось 1 в1дтягуеться зам1жжя.
На д1тонародження це не впливае.Середня к1льк1сть д1тей в с1м'ях-3.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Сонечко+ від 20 Серпня 2010, 17:08:12
Ось як оригінально хлопець запропонував дівчині одружитись - в кабінці швидкого фото
(http://s0.tochka.net/jokes/article/8/7/19178.jpeg)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Gorec від 03 Квітня 2011, 01:02:17
Знайшов цікаве відео "Таємниці українського сексу." Cтуденська дипломна робота. Досить цікаво - фолькльор + інтим. Мені особисто сподобалось.
Частина 1
http://www.youtube.com/watch?v=ATIRFsbuFw8
Частина 2
http://www.youtube.com/watch?v=L9NPyNuD0LU

 :)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: yurko від 03 Квітня 2011, 09:37:07
Мабуть дійсно цікава тема. Вже 3-й раз на форумі викладається  :bayan
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Gorec від 03 Квітня 2011, 14:22:10
Мабуть дійсно цікава тема. Вже 3-й раз на форумі викладається
Тоді соррі. Юрко витирай, щоб не засмічувати форум. :unknow
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: yurko від 04 Квітня 2011, 08:15:18
Та нічо. Тем багатезно, не всі по всіх ходять. Може хтось тут вперше побачить ;)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ksenya від 28 Квітня 2011, 15:25:49
Привіт! Не знала де ще можна про це спитати:дівчата,може,хтось знає що казати дружкам, коли вони приносять молодому сорочку (може, вірш якийсь чи що... ?) Хелп! В неті нічого не можу знайти :(
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Richi від 28 Квітня 2011, 15:39:13
Мені як приносили сорочку то нічого не говорили а продавали і торгувалися дуже довго. Зате я їм потім відімстив  :=)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Alexander від 28 Квітня 2011, 21:07:56
Ксеня :) делай так як я кажу, вот тобі сценарій  :=)

 Раз ви прийшли за нареченою,
не лякайтеся, не соромтеся,
Ми її не утаім,
Все одно ж віддамо.
 
Для початку нареченого ,
Ми не бачили поки що.
Покажіте, похваліть,
Только сильно не навріте.
 
.. друзі хвалять нареченого
 
Ми не жадібні девчонки,
Много нам не треба, -
Только випити вина любимо,
Да з'їсти шоколаду.
 
.. повинен пригостити подружок
 
А наречений у вас не бідний
не образив нас ніяк,
Але свідок сильно вредний,
Відно випив натщесерце.
 
.. говорять подруги,
Якщо частування не сподобалося  :)
 
У нареченої є подружки,
Поскакушкі - хохотушка.
Пусть свідок поспішить,
І подружок розсмішить.
 
.. свідок дожжен
рассказать що-небудь смішне

 
А свідок молодий,
Парень кшталт удалой.
Ти нами не милуйся,
С будь-який візьми та поцілунок.
 
.. свідок повинен вибрати будь-яку
із подружок і поцілувати її

 
Ти використовуй наречений,
Редкіе моменти,
Відішь, теща прийшла
Слушать компліменти.
.. наречений говорить компліменти майбутньої тещі
 
У нареченої є кошик,
А у кошику порожньо,
Надо щоб в тій кошику,
Виросла капуста.
 
.. свідок повинен покласти
деньгі в заздалегідь приготовлену кошик

 
А наречена в нас, -
Красотою славиться.
Спойте що-небудь нареченій,
Может їй сподобатися!
 
.. наречений сам або з друзями співає
 
Женіху:
 
Чем наречена краще за нас,
Говорі скоріше зараз,
Пусть жених на наречену хвалить,
А нам шампанське подарує!
 
.. жених дарує шампанське подружкам
 
Все виконав, все зумів,
Нічего не пошкодував,
Что ж доведеться підкоритися,
І з подругою розлучитися.
 
Пріведем тебе до нареченої,
Только нам пообіцяй,
Что любити її ти будеш,
не скривдиш ненароком.
 
.. наречений обіцяє і йде за нареченою,
а подружки не втрачаючи часу, «будують глазки»
всем неодруженим хлопцям!
атас :=)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ulgur від 28 Квітня 2011, 22:22:25
так як я кажу, вот тобі сценарій
8)
Сценарій в стилі Подеревянського
Не хватає лише пари матюків
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: kac від 29 Квітня 2011, 00:08:48
це точно =))
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Ne-TA від 29 Квітня 2011, 23:51:42
Привіт! Не знала де ще можна про це спитати:дівчата,може,хтось знає що казати дружкам, коли вони приносять молодому сорочку (може, вірш якийсь чи що... ?)

Насамперед, коли ви прийшли до молодого, як правило, говорять частенько такі слова:

Передала молода шати, щоб молодого до шлюбу зібрати.

Передала молода сорочку, щоб прийняли її в сім'ю за дочку.

Ми сорочку просто так не віддамо, а ми її вам продамо.

Молода  цілу ніч сорочку шила, манжетики вишивала, пальчики поколола, гудзички пришивала, і молодому передала.

Так що не скупіться дружбоньки, придивіться, прицініться  гарненько і розплатіться   :=)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ksenya від 04 Травня 2011, 14:55:40
Всім дякую, що відгукнулись! На весіллі вже була-все пройшло ОК, не мала часу відписати раніше :)
Відповідь від: 04-05-2011, 14:54:04
Alexander, а то Ви самі таке придумали? =))
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: yurko від 04 Травня 2011, 16:15:29
Він може. Він такий
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Gorec від 05 Травня 2011, 01:48:25
От колись було добре. Ні про що думати не потрібно було. Партія про все дбала. А тепер? Навіть,якийсь секс придумали... :=)

(http://s61.radikal.ru/i172/1105/13/000147ec41ca.jpg)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Lana від 05 Травня 2011, 10:51:11
"Возможно , она захочет поплакать".......
точно, що захоче...що ще тут залишається робити?
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ksenya від 05 Травня 2011, 13:50:22
 :unknow таке-го....
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: derevynka від 08 Травня 2011, 01:00:44
кому плакати треба було ?

(http://img11.nnm.ru/c/0/8/7/e/293779e8bf94158567e65d23b9e_prev.jpg)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: DJ Kardan від 08 Травня 2011, 14:23:25
А тепер? Навіть,якийсь секс придумали

Насправді, Горцю в цій книзі такого нема... Примірник "Домоводства" 1957 спеціально перевіряв в бібліотеці колись на 4 курсі....
Що не можна сказати про перші партійні документи для комсомольської молоді...
Відповідь від: 08 Травня 2011, 14:08:45
А сама книга корисна і зараз http://mirknig.com/knigi/dom_semya/1181305139-domovodstvo.html
Нинішним господиням не завадило б качнути, всю совкову мішуру відкинути, а корисні речі взяти на озброєння...
Відповідь від: 08 Травня 2011, 14:19:30
А про збочене розуміння людських стосуніків в СРСР можна прочитати тут:
http://www.gumer.info/bibliotek_Buks/History/Article/_12SexZap.php ,
видане в книзі - Брошюра "Революция и молодежь", издательство Коммунистического Университета им. Я. М. Свердлова, 1924 год.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Gorec від 08 Травня 2011, 14:32:25
Насправді, Горцю в цій книзі такого нема... Примірник "Домоводства" 1957 спеціально перевіряв
А можливо такий вакум був про саме поняття секс і хтось сторінку собі на память вирвав, як наглядне пособіє? ;) :frend
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: DJ Kardan від 08 Травня 2011, 14:35:54
хтось сторінку собі на память вирвав, як наглядне пособіє?
:D :D :D
Та ні. Там такого дійсно нема.
Може в іншій книзі... а от в "Домоводстві" такого нема, перевірте самостійно.
Хоч я погоджуюсь із тим, що наведені цитати досить схожі на правду (мається на увазі - в ідеологічно відповідному дусі написані)...
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: derevynka від 09 Травня 2011, 23:42:38
Девушки, выходя замуж, весят килограмм 40-50. Мелким легче проникнуть в дом мужа. А через короткое время они становятся в 2-3 раза тяжелее, чтоб их сложнее было оттуда вытолкать.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: derevynka від 13 Травня 2011, 00:58:23
(http://img11.nnm.ru/e/c/2/c/b/9cbe9d29bbeb7c8cc46b8767721_prev.jpg)

:)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Лалія від 21 Березня 2012, 20:26:09
 :good
http://www.youtube.com/watch?v=UjmFQ7aOE8M
http://www.youtube.com/watch?v=wL8zQZp0x4I
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ksenya від 22 Березня 2012, 09:03:57
(http://yoursmileys.ru/msmile/girls/m05007.gif) (http://yoursmileys.ru/m-girls.php) Лалія, дуже гарно  :good Так ніжно і мило...По-справжньому...Такі моменти залишаються з нами назавжди...
П.С. Але ти мене просто розтерла по землі...(http://yoursmileys.ru/msmile/girls/m0524.gif) (http://yoursmileys.ru/m-girls.php?page=2)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Лалія від 22 Березня 2012, 12:41:25
П.С. Але ти мене просто розтерла по землі...
 :unknow
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ksenya від 22 Березня 2012, 12:45:01
Не ти особисто (вже казала ;) ) :frend Відео гарне  :good
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: advokat від 04 Листопада 2012, 09:57:59
Притча про любовь.   :)

Был один человек, избегавший брака всю жизнь, и когда он умирал в возрасте девяноста лет, кто-то спросил его:
— Ты так и не женился, но никогда не говорил почему. Сейчас, стоя на пороге смерти, удовлетвори наше любопытство. Если есть какой-то секрет, хоть сейчас раскрой его — ведь ты умираешь, покидаешь этот мир. Даже если твой секрет узнают, вреда это тебе не причинит.
Старик ответил:
— Да, я держу один секрет. Не то чтобы я был против брака, но я всегда искал идеальную женщину. Я провел все время в поисках, и так пролетела моя жизнь.
— Но неужели на всей огромной планете, населенной миллионами людей, половина из которых — женщины, ты не смог отыскать одну-единственную идеальную женщину?
Слеза скатилась по щеке умирающего старика. Он ответил:
— Нет, одну я все-таки нашел.
Спрашивающий был в полном недоумении. — Тогда что же произошло, почему вы не поженились? И старик ответил: — Та женщина искала идеального мужчину...
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Alexander від 04 Листопада 2012, 10:49:24
Один девяностопятилетний старец пришел в суд со своей женой, девяностотрехлетней старухой. Они решили развестись. Сотрудники  не могли в это поверить. «Когда вы поженились?» — спросили они.

 — Это было давно, — ответил старик, — наверное, семьдесят лет прошло. Мы уже не помним точно. Я столько жил в постоянном конфликте и ссорах, что, мне кажется, я был женат на ней целую вечность. Я просто не помню времени, когда не был на ней женат.

 — Но если вам удалось прожить столь долго, то можно потерпеть еще несколько месяцев или лет, — сказали ему. — Вы подошли к концу дороги. В чем смысл разводиться в это время? Если ваша жизнь походила на агонию и была полна страданий, то почему вы не развелись раньше?

 «Мы ждали, когда умрут все наши дети. Сегодня умер наш последний сын; вот и пришел наш час. :)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: BanderiveC від 13 Грудня 2012, 21:54:48
http://www.youtube.com/watch?v=DK7snx1iz9w.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ДДК від 23 Грудня 2012, 16:33:24
  Ой-йо-йой! Яка жінка серйозна! Ще й каже ніби все правильно. Але мені вже хочеться від неї втекти, хоча я не її чоловік. Як не повезло наркоманам, п'яницям, яких треба кидати негайно! А імпотенти та бісексуали всілякі? З ними як? До речі, "витягнути" наркомана або алкоголіка по-справжньому можна.  Для цього сьогодні існує достатньо методів та закладів, які визначають причини цього і потім їх видаляють. 
  І погані хлопчики дівчатам подобаються не тому, що їх хочеться "витягати", не тому, що присутній якийсь комплекс,  а тому, що "хороші" хлопчики виглядають ліверними лохами, які не спроможні на будь-які вчинки, а навпаки – уникають їх.
  Якщо є коханка протягом 2-3 років,  якщо чоловік обманює дружину та не поважає її, значить сім'я вже не існує. Якщо чоловік або дружина  хоче щось суто для себе, а не для сім'ї, це теж погано. Тому що у межах сім'ї  "Я" і "ТИ" не існують, бо то "МИ".
  А чоловіки, як хороші так і погані, втікають до інших жінок, так само як і жінки втікають згодом до інших чоловіків. І все починається спочатку…
  В чому причина? В тому, що вони не "чують" один одного, відчувають себе самотніми при наявності поруч "своєї " людини? Я вважаю, що це вже наслідок. Причини інші.
   Одна з Божих обов'язкових програм, це програма відносин чоловіка і жінки, програма їх призначення у житті. Це програма Любові. Тільки не треба змішувати Любов з закоханістю, захопленістю, сексуальністю, які передбачають отримувати задоволення, розважитися. Любов – це значить віддавати все, що маєш, в тому числі і всього себе, не за те, що хтось не п'є чи не колеться, не тому, що хтось добре когось забезпечує або весело розважає, але тому, що та людина існує у твоєму житті.  Програма Любові передбачає сім'ю, дітей, родину, свою оселю, своє родинне дерево, свою землю і створення простору Любові, який зрештою заповнить весь Всесвіт. Саме для цього Бог створив своїх синів та дочок.
  У межах простору любові не можливі брехня, зрада, неповага, ненависть, шлюби за розрахунком, взагалі позашлюбні відносини, вибір "партнера"  наче товару на базарі – за певними якостями… 
  Так чому ж ця програма дає збій? Чому стільки розлучень, злоби, болю?
  Справа в тому, що слуги антихриста нав'язують нам інші, паразитні образи поведінки і життя взагалі. Там людські цінності мають іншу шкалу:  розваги та різноманітність – гроші – вільний секс. Це саме тут замість Любові – закоханість, замість вірності, сім'ї—різноманітність, замість з'єднання душ—сексапільність і сексуальність. А в результаті просто напрямок на руйнування всього, що людину оточує, і знищення себе. Це саме тут стає можливим легко кинути людину у середовищі лиха, відмовитись від "своєї половинки" з-за того що виникли проблеми будь-якого характеру.
   Ось такі причини проблемних відносин чоловіків і жінок… Тому, якщо хочете щасливого та світлого життя, частіше прислухайтеся до свого серця, шукайте підказки у своїй душі, та тримайтесь подалі від сурогатних дідькових образів і порад. Щастя й радості усім!
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: yurko від 23 Грудня 2012, 23:24:16
ліверними лохами

 :o

Щось у тому є!  :)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Сонечко+ від 24 Грудня 2012, 02:55:34
  а тому, що "хороші" хлопчики виглядають ліверними лохами,
ДДК, а ти себе з ким позиціонуєш - з поганим хлопчиком чи ліверним лохом? ;)
Чому це хороші хлопчики не здатні на вчинки? Ця здатність не залежить від "поганості" чи "хорошості" - і ті і ті можуть бути здатні на них. Просто "погані хлопчики" сміливіші і "їм підкорюються моря".
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ДДК від 24 Грудня 2012, 03:17:44
Я позиціоную себе з ДДК. Взагалі я писав за матеріалами відеороліка. Але кожна людина може сприйматися поганим хлопчиком або лохом залежно від обставин чи ярликів та стереотипів, від того яка мета відносин, від того як людина сама себе оцінює. В принципі, такі "тавро" є атребутами розваг та штучних цінностій.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: TRITONOS від 14 Березня 2013, 16:31:05
Пізнавально! Спробуйте довести неправдивість більшості фактів в даній історії. Круто мужика на місце поставили  :good
Правда букв багато
Розмова з женихом

- Ось, пропозицію їй зробив, одружуся!

- Навіщо?

- Що "навіщо"? Одружуватися? Любов же у нас!

- Яке відношення ЛЮБОВ має до реєстрації шлюбу державними органами по нашому античоловічому законодавству? Хто тобі забороняє любити?

- Ну ... вона наполягла ...

- Ти погоджуєшся задовольняти всі бабині хотілки? А що з твоїми власними бажаннями та інтересами?

- Ну як ... е-е-е, дітей хочу.

-Діти з'являються зовсім не від походу в ЗАГС.

- Е-е, ну адже так положено!

-Ким?

- ..... Е-е-е.

- Добре, що ти отримуєш, вступаючи в офіційний шлюб?

- Ну ... як ... дружину.

- Помиляєшся. За чинним законодавством дружина тобі не тільки не зобов'язана вірність зберігати, але й проживати з тобою не зобов'язана. Навіть сексом з тобою займатися не зобов'язана. Так що ж ти отримуєш?

- Ну ... сім'ю.

- Яка ж це "сім'я"?

- Е-е, нормальна, патріархальна.

- Про яку патріархальность йде мова, якщо чоловік у такий "сім'ї" не має взагалі ніяких прав і ніяких прав відносно потомства?

- Яких прав?

- Ніяких. Ти не можеш примусити дружину вагітніти та народжувати, ти не можеш заборонити їй аборт, якщо вона захоче його зробити. Всі репродуктивні рішення в Росії жінки приймають одноосібно. Ти не маєш захисту власних майнових інтересів. Ти не маєш права на власних дітей. Ти не маєш права навіть на регулярний секс або захист своєї честі у випадку жіночої зради або вагітності не від тебе.

- Як це "вагітності не від мене"? Як вона посміє?!

- Легко. До 30% офіційних отців в Росії ростять, самі того не підозрюючи, чужих дітей. Точних дані, зрозуміло, ніхто не опублікує, інакше сам розумієш, що почнеться.

- Вона говорить про гарантії довготривалих стосунків!

- ЧИЇ гарантії? Її? А ТИ гарантії отримуєш? І про яку "довготривалість" відносин ти говориш, якщо 4 з 5 шлюбів розпадається в перші 5 років подружнього життя.

- Я не знав ... але вона мене любить. Каже, що любить!

- Вона буде менше тебе любити без штампу в паспорті? Навіщо дійсно люблячої тебе жінці ЗАГС? А ти знаєш, що саме дружини виступають ініціаторами 75-80% розлучень?

- Н-ні, я не .. не знав. Але їй потрібна, як вона каже, впевненість. Розумієш, ми якраз планували одружитися, потім продати мою "двушку", вступити в іпотеку і купити "троєчку".

- Дурніше придумати не можна.

- Але чому?!

- Після того, як ти купиш "трійку" в шлюбі, як і все що купується тобою, буде вважатися "спільно нажитим" майном і підлягає поділу навпіл у випадку розлучення.

- Але ж "двушка" подарована мені батьками, 90% вартості майбутньої "троячки" - це гроші від продажу моєї квартири, а працювати буду тільки я!

- Бабсуди в Росії це не цікавить: трійка купувалася в шлюбі? Значить, навпіл. Мало того, Верховний Суд створив прецедент, за яким суддя може відступити навіть від співвідношення "50 на 50", зрозуміло, "в інтересах дітей".

- Я в шоці! Ну а якщо я підпишу шлюбний контракт?

- Шлюбний не має в Росії абсолютно ніякої сили, він легко може бути визнаний нікчемним, якщо на думку судді він буде "сильно порушувати інтереси однієї зі сторін". Так НАВІЩО ти одружуєшся?

- Щоб ... у дітей були всі права. Щоб у них був офіційний батько.

- Типова правова безграмотність: права дітей, твоє офіційне батьківство, спадкове право дітей НІЯК не залежать від того, було укладено шлюб чи ні.

- Але вона мені сказала ... А мої права батька?

- У Росії в отців де-факто немає прав. У випадку розлучення (а їх 60-83%) 98% дітей автоматично залишають з матерями, 70% колишніх дружин безкарно перешкоджають спілкуванню дітей з батьками.

- Я в суд подам.

- Суд присудить тобі 1 годину спілкування з дитиною на тиждень, а колишня дружина відвезе його в інше місто до батьків або просто не буде відкривати двері. Твої дії?

- Так ... я .. я аліменти перестану платити!

- З офіційної зарплати їх вирахують в бухгалтерії автоматично. Будеш бігати - опишуть майно або навіть в тюрму посадять. А щоб б ти жвавим був, так в 2008 року пені за прострочення аліментів збільшені в 5 разів. Так, якщо зберешся продавати машину або квартиру - і з цього аліменти не забудь заплатити.

- Неймовірно!

- Факт. Аліментний бєспрєдєл постійно і методично посилюється.

- Але я можу хоча б упевнитися, що всі аліменти підуть на дитину?

- Ні. У Росії витрати жінкою аліментів досі абсолютно безконтрольні.

- А що вона витрачає на дитину таку ж суму, - я можу хоча б у цьому переконатися?

- Закон не передбачає такої можливості.

- Ну ... а якщо дитина зі мною залишиться?

- Малоймовірно. Простіше в лотерею виграти: в рік в Росії розглядається 124 тис. позовів про місце проживання дитини, але як і раніше 98% дітей майже автоматично залишаються з матерями.

- Я.. Я не знав усього цього. Але ... що ж мені робити?

- Думати, друже, думати. Чоловічими мізками, а не бабськими інтересами.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Сонечко+ від 14 Березня 2013, 17:48:11
Такому чоловіку, що "думає" і справді не варто вступати у шлюб. Тому що, як писав ДДК - Любов це не корисливе почуття, а здатність віддавати. Раз людина задумується про користь зі своєї дії - він не готовий до такого кроку, а у серці живе не Кохання, а закоханість. Одруження - це тоді, коли ти усвідомлюєш для чого і що ТИ ЦЬОГО ХОЧЕШ. Справді, не бачу сенсу створювати сім"ю, коли ти УЖЕ думаєш про розлучення і його наслідки. А значить - ти не готовий до відповідальності і вірності сам і не довіряєш коханій людині. А яка сім"я без довіри?
Цитувати (вибране)
Круто мужика на місце поставили
В даному випадку не мужика, а недозрілого хлопчика. Який не упевнений ні у своїх бажаннях, ні у почуттях обох("каже, що любить", "вона так захотіла"...). Йому справді, ще треба думати :)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: TRITONOS від 14 Березня 2013, 19:28:34
Який не упевнений ні у своїх бажаннях, ні у почуттях обох("каже, що любить", "вона так захотіла"...). Йому справді, ще треба думати
Ви певне щось не дописали. Юрист в даному випадку висвітив всі негативні сторони "штампу". Юрист не проти того аби він її любив але через "штамп" жених може собі перепаскудити життя цілковито. Чогось завжди дівчина має жагу затягнути хлопця в РАГС ніж навпаки  :=) Не даром стільки анекдотів і картинок через цей факт.
(http://bomz.org/i/demotivators/177518-2011.01.10-09.43.04-bomz.org-demotivator_jenshina_do_svadbiy_i_posle.jpg)
Любитись треба без штампів і все буде  :good
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Сонечко+ від 14 Березня 2013, 21:58:57
Чогось завжди дівчина має жагу затягнути хлопця в РАГС ніж навпаки
Не завжди :). Але хоче - бо таким чином вона хоче захистити права своїх майбутніх дітей і відчувати у партнері - відповідальність. Що він не лише бездумно хоче кохатися, а й брати на себе відповідальність разом із нею за ЇХНІ відносини. Штамп у паспорті не може ні зробити щасливим ні перепаскудити. Це робимо МИ. Але, якщо людина не готова до сімейних відносин - вона може продовжувати безвідповідальні відносини.
Любитись треба без штампів і все буде
Може і буде. Тому що "штамп" по своїй суті - лише як крапка у серйозності відносин. Якщо їх немає - то і штамп - закрапкує "ніщо". А, якщо - відносини відповідальні - то та "крапка" ніяк не пошкодить.
Цитувати (вибране)
Притча про Любов
Молодой человек влюбился в прекрасную девушку и предлагает ей руку и сердце.
- Хорошо, я выйду за тебя замуж, но при одном условии,- отвечает девушка.
- Я все сделаю для тебя! Чего ты хочешь?- спрашивает молодой человек.
-Я хочу, чтобы ты жил в своем доме, а я буду жить в своем. Мы будем гулять в лесу и иногда встречатьбся. И эти  встречи будут приносить нам  огромную  радость. Мы будем  петь, танцевать, заниматься любовью  с восторгом. Только так мы сможем  быть  счастливы. Только  так мы сможем  сохранить свою  любовь.
Молодой  человек  не смог принять условие своей любимой, и они расстались.
(ОШО)
В принципі - можна і без штампу, якщо хотіти жити як Я і Я, а якщо як МИ, то без "документу" виникатимуть певні незручності. Можна жити лише у шлюбі без РАГСУ, але для чого ускладнювати деякі юридичні незручності, які виникатимуть з боку деяких інстанкцій? Питання про "паскудність" штампу виникають тільки тоді, коли відносини не серйозні і хочеться лише "любитись". Ще такий "шлюб" оправданий, коли люди дорослі і вони не збираються мати спільних дітей. Просто наша держава створила такі умови, коли та "паперова реєстрація" вносить певні правові незручності для пари. А також незареєстроване спільне життя може бути корисним як "підготовчий\перевірочний період" для пари (хоча, я з боку релігії "підштовхую до грішних відносин").
Якщо молодята просто хочуть погуляти і без усіляких зобов"язань "покохатись", то одне. А от неофіційним подружжям можуть створюватись певні незручності - починаючи статусом дитини в неофіційному шлюбі та назви самих закоханих "співмешканці" (а по церковному - "ті, що живуть у блуді") і закінчуючи правовими та юридичними проблемами.
Наприклад, "неофіційний" батько дитини не зможе зареєструвати дитину на себе сам. Якщо дружина не захоче - батько "батьком" не буде записаний і відповідно на сина\донечку не матиме ніяких прав. Тоді як батьку "зі штампом" такої згоди від дружини не потрібно - дитятко автоматично вважатиметься його.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ДДК від 14 Березня 2013, 23:05:54
 З одного боку ті всі аргументи справжні. Але з другого боку тут, на мій погляд, змішані дві протилежні сутності: любов, сім'я, діти, шлюбні відносини - це одне, та РЕЄСТРАЦІЯ актів громодянського стану - інше. Лише реєстрація. Ну хоче держава все поставити на облік, бо так зручніше контролювати та керувати. В принципі, державу цікавить лише ОБЛІК. Так заповідав товариш Ленін. Тому й такі проблеми виникають як ті що там вказані. Але бувають такі моменти, коли саме реєстрація є корисною. Адже саме реєстрація є ЮРИДИЧНИМ актом, немов запевнення через нотаріуса.
Хочу зауважити, що відсутність штампу не перешкоджає державі притягати до відповідальності, бо розглядається завжди стан шлюбу фактичний.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: TRITONOS від 14 Березня 2013, 23:25:09
Я собі згадую ту маленьку шльондрочку якій треба "ши-ши" і прокручую діалог жениха і юриста.
Штамп в паспорті по-суті закріпачення чоловіка "Ни шагу в сторону. Работать и добывать"
Штамп для чоловіка створює ілюзію вибору і свободи. Всі рішення жінки приймаються одноосібно, чоловікові залишається змиритись і кивнути головою ну а якщо відмовиться то в ночі буде "любитися" з рукою. Сильний такий аргумент.
Юрист знову ж таки розповів про права дитини і вони не порушуються якщо пара не "проштампувалась"
Я і Я - проблем менше.
Штамп є крапка в нормальних відносинах.
"Любов це не корисливе почуття, а здатність віддавати." До штампа все віддається і отримується пропорційно і любов може бути до кішечки чи то песика.
Святі відчуття типу кохання залишились тільки в книжках. Зараз "корислива єбля" як інструмент для підвищення свого матеріального становища. Якісь розові слюні типу "кохання" опускаємо. Навіть якщо прикинути по гаманцю утримування "сучасної" дівчини і оплата роботи проститутки якось не на одне виходить. Тонка межа шльондри і нормальної дівчини стерта. Дуже важко заводити собі дружину в такий час. Спокійніше і дешевше самому.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ARNI від 15 Березня 2013, 11:07:03
Спокійніше і дешевше самому.
Однозначно підтримую.  :prapor:  :good
Теперішні жінки-дівчата хочуть лише одного - гроші - і чим більше тим ліпше.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: yurko від 15 Березня 2013, 11:35:14
Теперішні жінки-дівчата хочуть лише одного - гроші - і чим більше тим ліпше.

Погано шукаєте!  ;)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Лалія від 15 Березня 2013, 12:01:17
Дуже важко заводити собі дружину в такий час.
:=) Ліпше завести пса з таким відношенням до життя.  :=) Не знала, що заводять жінок чи чоловіків  :-D

"По вірі вашій нехай буде вам"  ;)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: yurko від 15 Березня 2013, 12:46:39

Встречаютя два друга. Долго не виделись. Один говорит:
-- А ты знаешь, Вась, я ведь гей...
-- У-у-у, у тебя теперь, наверное, денег много?
-- Да нет, так и работаю все в том же Институте.
-- Значит, у тебя теперь квартира шикарная?
-- Нет, та же самая однокомнатная...
-- Ну тогда, наверное, машина у тебя классная?
-- Нет, так на копейке и езжу.
-- Тогда какой же ты гей? Ты просто пидор!
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Alexander від 15 Березня 2013, 13:48:26
7 ФАЗ ЛЮБВИ или 7 ЭТАПОВ ОТНОШЕНИЙ между мужчиной и женщиной:

1. Зефирно-шоколадная или конфетно-букетная фаза или «химия любви».
    Когда мужчина и женщина встречаются и влюбляются друг в друга, у них в организме вырабатываются определенные гормоны, которые окрашивают мир в яркие цвета. В этот момент голос кажется бесподобным, любая глупость кажется удивительной. Человек находится в состоянии наркотического опьянения. В этот период не следует принимать какие-либо решения, так как действие этого наркотика когда-то закончится и все придет на круги своя.

2. Следующая фаза, которая обязательно наступает после первой, когда чувства умиротворяются, - это фаза пресыщения.

3. Третья фаза называется отвращение.
    Она обязательна для любых долгосрочных отношений. На фазе отвращения начинаются ссоры, как будто вам дали лупу и вы концентрируетесь на недостатках, которые есть у партнера. Самый легкий и самый плохой выход из этого — это развод. Что плохого? Это то, что вы снова вступаете в зефирно-шоколадную фазу с другим партнером.

Есть люди, которые только и вращаются на этих трех фазах.

Эти фазы считаются уровнем ниже, так как настоящие отношения еще не наступали.
Настоящие отношения между мужчиной и женщиной начинаются только у тех, кто переходит к 4-й фазе!
 :)
Відповідь від: 15 Березня 2013, 13:32:13
4. Следующая фаза - терпение и прощение
     Ссоры между партнерами продолжаются, но они носят на такой фатальный характер как в предыдущем периоде, так оба знают, что когда ссора закончится, отношения снова восстановятся. Если мы прикладываем усилия в строну развития терпения, то нам воздается развитием разума. Таков закон природы.
Итак, на этой фазе нам дается разум.

5. Пятая фаза — фаза долга, или уважения — это первая стадия любви.
    До этого любви еще не было. Я начинаю думать не то, что он(она) мне должен, а то, что я ему должна. Сосредоточенность на своих обязанностях развивает нас.

6. Шестая фаза — это дружба. Дружба — это серьезная подготовка к любви.

7. Седьмая фаза — это любовь.

К Любви идут всю жизнь. Любви обучаются через различные жизненные ситуации, причем в долгосрочных, близких отношениях. Любовь — это не то, что сваливается внезапно к нам на голову, для любви мы зреем, отказываясь от эгоизма внутри себя.

Може бути хто-небудь побачив себе завислим на якийсь фазі?  :)
Але морочитися і слідувати всім етапам не обов'язково, можна і перескочити, може комусь дуже пощастило і він виявився відразу на сьомий фазі!
Головне без паніки і зрушень по фазі не переплутати фази і робити те, що підказує серце :)

І може тоді пощастить у коханні
 вічному :)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Лалія від 15 Березня 2013, 13:56:35
Один человек всю жизнь избегал уз брака. И когда он умирал в возрасте девяноста лет, кто-то спросил его:
- Ты так и не женился, но никогда не говорил почему. Сейчас, стоя на пороге смерти, удовлетвори наше любопытство. Если есть какой-то секрет, хоть сейчас раскрой его - ведь ты умираешь, покидаешь этот мир. Даже если твой секрет узнают, вреда это тебе не причинит.
Старик ответил:
- Да, я держу один секрет. Не то чтобы я был против брака, но я всегда искал идеальную женщину. Я провел все время в поисках, и так пролетела моя жизнь.
- Но неужели на всей огромной планете, населенной миллионами людей, половина из которых - женщины, ты не смог отыскать одну-единственную идеальную женщину?
Слеза скатилась по щеке умирающего старика. Он ответил:
- Нет, одну я все-таки нашел.
Спрашивающий был в полном недоумении.
- Тогда что же произошло, почему вы не поженились?
И старик ответил:
- Та женщина искала идеального мужчину...
 ;)
Відповідь від: 15 Березня 2013, 13:50:58
7 ФАЗ ЛЮБВИ или 7 ЭТАПОВ ОТНОШЕНИЙ между мужчиной и женщиной:
:good
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Alexander від 15 Березня 2013, 14:12:22

Цитата: Alexander від Сьогодні в 13:48:267 ФАЗ ЛЮБВИ или 7 ЭТАПОВ ОТНОШЕНИЙ между мужчиной и женщиной:
:=) я десь на 4 фазі застряг
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Лалія від 15 Березня 2013, 22:29:49
ПРО ОТНОШЕНИЯ И ОБЯЗАТЕЛЬСТВА

 Я, может, как-то быстро старею и становлюсь консервативной, а может это правда опыт. Я категорически отказываюсь видеть смысл в отношениях без обязательств. Если вы таки хотите только таких отношений, то имейте мужество озвучить своему партнеру вслух следующее: "Я с тобой только до тех пор, пока нам с тобой хорошо. Как только мне что-то перестанет нравиться, я ухожу.Тем самым я подтверждаю, что я не собираюсь тратить свои силы, чтобы осознавать свои ошибки, мудреть, чему-то научиться и что-то понять, я в отношениях с тобой только для моего личного удовольствия".

 Отношения - не для слабых духом. Обязательства дают возможность осознанно относится к тому, что я в отношениях делаю, брать на себя ответственность каждому из партнеров за то, что между нами. А между нами - весь каждого из нас предыдущий опыт и сформированное благодаря ему восприятие. "И в горе, и в болезни, пока смерть не разлучит нас" на самом деле означает "Нас будет трясти, мы будет сходить с ума, нам будет больно не раз друг с другом, и мы обещаем друг другу со всем этим разобраться".

 /Анна Паулсен/
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Сонечко+ від 16 Березня 2013, 01:15:06
Гарно і мудро сказано :good.
Людина, яка не хоче брати на себе відповідальність, а лише шукає власного задоволення таких же половинок і приваблює\притягує. То чому ж сердитись на відзеркалення?
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: TRITONOS від 19 Липня 2013, 21:45:52
(http://cs405030.vk.me/v405030100/b1fa/5GMluSQ2mic.jpg) :good
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ББА від 20 Липня 2013, 02:22:48
(http://cs405030.vk.me/v405030100/b1fa/5GMluSQ2mic.jpg) :good

http://www.youtube.com/watch?v=DCw1Bdg1cKA
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Сонечко+ від 20 Липня 2013, 12:36:49
Хлопці - тема про одруження\заміжжя, а не про розлучення. Оптимістичніше  :-*
Хтось за півтора року ще не може визначитись чи хоче з даною людиною провести все своє наступне життя, а хтось за цей час уже встигає і розірвати шлюб. Пізнавати людиною потрібно усе життя. А відчути, що саме цю людину хочеться пізнавати і бути з нею поруч все своє життя та мати з нею дітей - то , напевно, у кожного свій термін.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Vitalij від 20 Липня 2013, 12:38:10
Самый счастливый брак-это 5-й! :)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ББА від 20 Липня 2013, 17:07:35
Хлопці - тема про одруження\заміжжя, а не про розлучення. Оптимістичніше  :-*
Хтось за півтора року ще не може визначитись чи хоче з даною людиною провести все своє наступне життя, а хтось за цей час уже встигає і розірвати шлюб. Пізнавати людиною потрібно усе життя. А відчути, що саме цю людину хочеться пізнавати і бути з нею поруч все своє життя та мати з нею дітей - то , напевно, у кожного свій термін.

логічно . як казав один в мудреців : женись . якщо попадеться добра жінка - то будеш щасливий , а якщо погана - то станеш філософом .  :-D
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Lyolik від 21 Серпня 2013, 09:25:20
Церковні шлюби виявилися вдвічі міцнішими за офіційні

   Переважна більшість українців у віці старше 16 років (84%) перебувають або перебували в офіційному шлюбі. При цьому 26% респондентів проживали у цивільному шлюбі (тобто проживають або проживали з партнером разом як подружжя при веденні загального господарства, але без реєстрації відносин у РАЦСі). В церковний шлюб вступали 23% українців. Про це свідчать дані соцопитування компанії GfK Ukraine.

Серед респондентів, які офіційно зареєстрували свій шлюб у РАЦСі, 11% повідомили, що наразі розлучені (тобто в даний момент фактично не перебувають у шлюбних відносинах, не важливо, оформляли чи ні розлучення офіційно). Для українців, які знаходилися у цивільних шлюбах, частка розлучених дорівнює 18%, для церковних - 6%.

Цивільні шлюби є найбільш популярними у Києві, а також у Південному та Східному регіонах, церковні шлюби - у Західному регіоні.

16% українців не вступали у шлюб будь-якого типу, серед вікової категорії 16-30 років таких 54%, серед категорії 30-49 років таких вже тільки 7%, а серед категорії старше 50 років - 2%.

"Незважаючи на те, що близько 80% українців вважають себе християнами, церковному шлюбу віддають перевагу більшість населення тільки у Західній Україні. Відповідно, в Західній Україні менше людей, які розійшлися зі своїми партнерами. З огляду на негативне ставлення церкви до розлучень, можна припустити, що обвінчатися зважуються лише ті пари, які є найбільш впевненими у своїх почуттях", - прокоментувала Інна Волосевич, старший дослідник GfK Ukraine, відповідальний за соціально-політичні дослідження.

Дослідження проводилося компанією GfK Ukraine протягом 4-19 липня 2013 року. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці старше 16 років на місяць. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю. Максимальна похибка - 3,1%.

http://catholicnews.org.ua/cerkovni-shlyubi-viyavilisya-vdvichi-micnishimi-za-oficiyni
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Доктор Хаос від 21 Серпня 2013, 22:07:01
Супружество - это договор двух людей о совместном противостоянии трудностям. (фраза не моя)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: TRITONOS від 22 Серпня 2013, 17:06:16
Супружество - это договор двух людей о совместном противостоянии трудностям
....которых бы не случилось, если бы этот союз не состоялся.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ББА від 07 Жовтня 2013, 02:23:15
ось наприклад зразок зразкової пари ( чи дружини ) - хоча можливо знову не в той розділ

http://pravda.if.ua/news-4816.html#
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: yurko від 07 Жовтня 2013, 09:03:25
Та чого  :) в тему але то ще

29 вересня 2008

Тому теж  :bayan
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ББА від 07 Жовтня 2013, 16:28:44
хм . а я й не знав , що вони розлучились  :duvno
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ББА від 17 Жовтня 2013, 05:12:09
прогресивне одруження :

http://www.youtube.com/watch?v=0X8UHUgRDsM
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Сонечко+ від 12 Лютого 2015, 00:51:41
Ржачно мужик читає лекції. Відео довжелезне, але під смішок напрочуд легко сприймається. Лекція називається "почему гражданский брак - брак", але там багато цікавого не по темі :), а про різні відносини між чоловіком та жінкою.  http://www.youtube.com/watch?v=Al4VtPTDxvE.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ББА від 16 Лютого 2015, 19:19:05
Выйди замуж, стань счастливой!
У Маринки муж — дебил,
Нинкин — шубу не купил,
Светкин — очень много пьет,
Машкин — с Машкой не живет,
Иркин — жадный как гобсек,
Алевтинин — гомосек,
Катькин — вечно на работе,
Зинкин — отрастил животик,
Ольгин — помнится, храпит,
Ленкин — с секретаршей спит,
Янкин — ногти не стрижет,
Валькин — вечно Вальке врет,
Алкин муж влюбился в Галку,
Галкин — алкоголик жалкий,
Ингин — слишком волосатый,
Веркин — в пятый раз женатый,
Дуськин — платит алименты,
Лизкин — неинтеллигентный,
Жанкин — ходит в казино,
Леркин — с ней не спит давно,
Тонькин муж потеет жутко,
Танькин — ходит к проституткам,
Зойкин — не купил кольцо,
Люськин — бил ее в лицо,
Настин муж — не остроумен,
Ксюшин — тот вообще безумен,
Сонькин муж — красив, но туп,
Анжеликин — жутко груб,
Вероникин — не богат,
Клавкин — к маме съехал, гад,
Но до этого, зараза,
Писал мимо унитаза!
Сердце лифчик рвет на части:
Есть у всех семья и счастье!
Есть у всех твоих подруг
Нежный муж, любимый друг — ЖИЗНЬ ДОЛЖНА
БЫТЬ СПРАВЕДЛИВОЙ:
ВЫЙДИ ЗАМУЖ, СТАНЬ СЧАСТЛИВОЙ!!!
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ББА від 15 Липня 2015, 16:21:11
Чисте таке коханнє     :D    :facepalm:    :o

(http://ic.pics.livejournal.com/ibigdan/8161099/6292736/6292736_original.jpg)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: Рибка від 15 Липня 2015, 16:38:57
а може то її дідусь проводить до вівтаря. :P
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ББА від 15 Липня 2015, 17:30:10
Невже би я фото дідуся з внучкою в цю тему закинув ?

Секс-символ 90-х, американская супермодель Анна Николь Смит и её второй супруг нефтяной магнат Джеймс Говард Маршалл II, 24 июня 1994 года.
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: yurko від 15 Липня 2015, 17:55:20
Щось мені здається, що у них там була повна гармонія!
Він уже не годен, а їй від нього того точно вже б і сі не хтіло  :D
З іншого боку, коло неї хто би не хтів полежати і за дещо потриматися. А за його дещо велике і шкіряне теж багато хто би ся хтів потримати. Не лише вона. Думаю ви здогадалися про що я ;)
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ББА від 15 Липня 2015, 17:58:04
Ось я і кажу що то є спражнє коханнє .  :D
Назва: Одруження/Заміжжя
Відправлено: ББА від 04 Травня 2018, 13:13:45
7 відмінностей шлюбу в Україні і за кордоном

Працюючи в польському дитсадку, зауважила таку особливість: дітей із розлучених родин в моєму садочку не більше 2%. Натомість в українському, де працювала колись, таких дітей – точно не менше 25%. А то і набагато більше. Спершу я дуже здивувалась. Адже ж українська родина, як вважається, набагато більше тримається за традиції і боїться розлучення. Але, добре подумавши, я побачила, що не в традиціях тут справа. В менталітеті українців, котрий раптом починає не витримувати сутички з сьогоденням. І в менталітеті поляків (думаю, і всіх інших іноземців). Досвід для порівняння в мене є: перший чоловік був українцем, другий – поляк. А конкретно – справи виглядають так.

Приховано: Показати
Менше ранніх шлюбів. На заході абсолютно відсутня установка, що живе в головах українських дівчат: «Треба вийти заміж, подружки виходять, роки минають…і далі по тексту». За кордоном люди довго приглядаються, живуть разом, часом одружуються аж тоді, коли вже є діти. І ніхто не судить молодих, котрі живуть разом без шлюбу. Немає шлюбу – не буде і розлучення. Тобто одружуються за кордоном рідко, але мітко.
Обов’язки – порівну. Пригадую, як намагалась вразити польську родину, вигадуючи кулінарні шедеври та вилизуючи квартиру. Цього не тільки ніхто не оцінив. Дивились на мене, м’яко кажучи, з подивом. Тепер, після 5 років шлюбу, я готую сніданок для себе, чоловік – для себе (у нас різні смаки). Часто купую напівфабрикати, бо вони тут смачні і корисні. Хочеться вишуканості – можна замовити обід в ресторані. Прибирає в квартирі той, хто має час. Бардак у мене також буває часто – і ніхто від цього не вмирає.
Рівноправ’я як воно є. Колись в Україні ми з майбутнім чоловіком спостерігали таку сценку: машина загрузла в болоті, шофер попросив мого поляка допомогти підштовхнути її. При цьому жінка шофера в норковій шубі сиділа в салоні, знуджено  розглядаючи журнал. Мій наречений, звичайно ж, допоміг бідолашному. Але був щиро вражений поведінкою дами. Тепер я розумію, чому: полька не тільки вийшла б з автомобіля, а ще й допомогла б штовхати. Ніхто тут не кидається піднести жінці важкі сумки, бо це принизило б жінку як рівноправну особу з чоловіком. Феміністки можуть спати спокійно :-)
Рівна позиція в шлюбі. Це почасти випливає з попереднього пункту. Якщо ти жінка – це абсолютно не дає тобі права спекулювати своїм ґендером. Ніяких примх з приводу ПМС і «я дівчинка і мені так хочеться» західний чоловік не визнає. Не буде він  ані бігати в нічний магазин (бо вагітній дружині захотілось банана), ані купувати діаманти за гроші, взяті в кредит. Не буде вдавати аморфну амебу, слухаючи розпорядження дружини, ані вирішувати все за "слабку і тендітну" мальовану лялю. Рівні ролі не виключають взаємодопомоги. Зате виключають маніпуляції.
Матеріальна незалежність. Жінка тут не лише незалежна в побуті, а й матеріально. Вона може навіть не працювати, а все ж має право на аліменти на утримання себе (не лише дітей) в разі розлучення. Тому жінки не тримаються так судомно за чоловіка, котрий забезпечує родину. Не бояться залишитись без попереднього рівня життя. А чоловіки не маніпулюють жінками, помахуючи перед ними купюрами. Бо знають: в разі розлучення можна навіть опинитись в боргах перед ображеною дружиною.
Відкритість до змін. Дружина і чоловік за кордоном абсолютно не приречені один на одного. Погано разом, тягне до чогось іншого – розлучення все вирішує. Тут не будуть терпіти чоловікові, бо «стільки років разом прожили», «що сусіди скажуть», «а як же діти без тата?» Не будуть хоронити себе з чоловіком-алкоголіком, поклавши життя на олтар його залежностей. Не будуть прощати чоловікові зради, плачучи в подушку. Особиста свобода і гідність- передусім. Здавалось би, це збільшує можливість розлучень? Отож ні – це стимулює підтримувати якість відносин, дбати про кохання і рівень життя. А не розслаблятись, отримавши в паспорт заповітну печатку. Також жінки не дуже бояться залишитись самотніми, а чоловіки не бояться сидіти голодними в неприбраній квартирі. Жінка піде на танці, в бар, поїде в подорож чи на море. А чоловік винайме помічницю-прибиральницю. А поїсть в кафе.
Розлучення тут дорого коштує. І не лише через поділ майна. Сама процедура розлучення відбувається в суді, розтягуючись на довгі низки судових засідань. Суд визначає, з чиєї вини розпадається шлюб, а це все тягнеться довго, часом роками. В Україні розлучення проходить набагато швидше. Мене розлучили за півгодини, на першому ж суді. Добре це чи погано – справа друга. Але тяганина і складність процедур  значно зменшує бажання бігти до суду з заявою про розлучення. А крім цього, кошти розлучення – в рази дорожчі за українські судові розцінки.
Зрозуміло, що всі ці пункти - то лише тенденція. Бачила насправді чудові сімейні пари українців і токсичні шлюби в моєму польському оточенні. Проте тенденція - є тенденція, і то досить помітна, погодьтеся.

За свої роки я зрозуміла: не завжди зберегти родину – то добре. І не завжди розлучитись – погано. Прагнути потрібно завжди до кращого. А часом воно вимагає змін, і то болючих. А шлюб – зовсім не кріпосне право. Проте саме тут, в Європі, я зрозуміла, чим є шлюб насправді. І  що повага і кохання в родині – то підстава, а не просто приємний бонус до штампу в паспорті.

І зовсім не важливо, українець твій чоловік чи американець. Важливо, чи поважаєте ви себе і один одного, свої права на свободу, на щастя і на любов.

Мій другий шлюб - зовсім не ідилія. Є проблеми, котрі треба вирішувати. Часом моя українська жіноча натура пробує перемогти. Тоді я проводжу сама собі сеанс психоаналізу - і "тяжка доленька жіноча" замовкає на деякий час. Чи вдасться її заглушити назавжди? Чи то вже фореве?

https://namysto.blogspot.co.uk/2018/02/7.html