Вільний форум міста Калушa

Калуш => Політика, суспільство, держава => Тема розпочата: syddia від 12 Червня 2009, 10:40:18

Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 12 Червня 2009, 10:40:18
Ми багато на форумі обговорюємо центральні органи виконавчої влади, президента, депутатів і ВРУ загалом, а також місцеву владу, але от хотілось би почути думки про українські суди. Що в них доброго, а що поганого? Що варто змінити, а що повернути з минулого?
 ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Люся від 12 Червня 2009, 15:00:56
Мабуть, для цього треба бути  принаймні знайомим з системою судової влади зсередини. Тут перше суддя мав би висловитись а ми б тоді уже так сказати " з точки зору обивателя"....
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 12 Червня 2009, 15:31:28
Мабуть, для цього треба бути  принаймні знайомим з системою судової влади зсередини.
Я кожного дня спілкуюсь з людьми, які знайомі з судовою владою зсередини, а от мені якраз цікаво знати думку простих людей, які хочаб раз в житті стикались з судами, а може і не стикались, але багато про них наслухались. ;)

З часом підкину якусь тему для обговорення, а спочатку хотів би почитати, що люди думають про суди так би мовити "з чистого листка".
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Люся від 12 Червня 2009, 17:56:08
 Якщо " з чистого листка", то - справедливості в суді знайти годі. Правий - той, хто більше заплатить. Рішення виносяться такі, які потрібно, для цього і факти і закони підтасовуються так, як треба. Звичайно, може у кримінальних справах, де ніде правди діти і є незаперечні докази, то там є хоч видимість справедливості. Хоча, тут теж відносно. Докази ще на досудовому слідстві підробляють так, як треба одній зі сторін, а суддя "не помічає" іноді невідповідностей, не задає "зайвих" запитань і виносить рішення, згідно того, як вдалося підробити докази. А про суди господарські і які ще там є? адміністративні. там законом повертають як дишлом. Це всі знають, і тому наш люд не розглядає суд, як інстанцію, котра може відновити справедливість. У нас, нажаль, ще треба "засівати", а це не є справедливість. Коротко кажучи- я особисто вважаю суд по корумпованості другим після міліції. Освіта і лікарня тут не рівняются, бо там суми хабарів незрівнянно нижчі.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: romashkin від 12 Червня 2009, 18:30:21
з судами все просто. "Бабло перемагає зло"  ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: yurko від 12 Червня 2009, 19:02:21
Я ще скажу, що недаремно Юля одним із найголовніших пунктів "своєї нової" конституції поклала виборність, підзвітність і ненедоторканість суддів. Недаремно тому, що знає, к люди ставляться до судів, а ставляться люди так бо дійсно є об'єктивні причини.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: bornslippy від 12 Червня 2009, 19:04:32
Коротко кажучи- я особисто вважаю суд по корумпованості другим після міліції.
а по суммі думаю перше місце.
доречі пригадайте як рік тому даішники вилучали права і передавали в суд. а всуді навіть ніхто тебе не слухав правий ти чи ні якщо спорив то ще міг залишитись без прав. і мінімальний штраф платити мусив. а все через усну домовленість між керівництвом Даі і Суду. так є ті котрі справедливі і не беруть але це нажаль вийняток з правила.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: advokat від 12 Червня 2009, 19:21:40
Ми самі судову систему і робимо недосконалою. Хто ті хабарі дає? Самі ж розсобачили суддів і дали зрозуміти, що для повернення справи в потрібне русло необхідні заохочення знайдем. Я  кажу не про всіх звичайно ж, але здебільшого так воно і є. "бабло перемагає зло" проникло в усі сфери суспільного життя. Хоча судді могли б вже трошки апетити свої притримувати, зважаючи на чисельні пільги і досить нормальну зарплату (порівняно з іншими професіями)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 15 Червня 2009, 11:01:43
справедливості в суді знайти годі
Може і так, припустимо це як аксіому. Але ж люди звертаються в суди і стараються там щось "найти", якщо не справедилсвість, тоді ЩО? :unknow

А про суди господарські і які ще там є? адміністративні. там законом повертають як дишлом.
А оце просто в десятку. ;)

я особисто вважаю суд по корумпованості другим після міліції. Освіта і лікарня тут не рівняются, бо там суми хабарів незрівнянно нижчі.
А тут ще мож поспорити, можливо суми хабарів і є досить високими, але не забувайте, що найбільше останнім часом лапають на величезних хабарях представників місцевої влади :P , тай за частотою вимагання та отримання хабарів лікарів важко переплюнути. Після того, як я останні часом стикнувся із лікувальною "індустрією", то переконався, що лікарській наглості нема меж. До лікарських хабарів мож віднести і безпідставне призначення непотрібних, а головне дорогих лікарств, які є в конкретних аптеках. :evil

з судами все просто. "Бабло перемагає зло"
а як же куміство, знайоство...? :pardon

доречі пригадайте як рік тому даішники вилучали права і передавали в суд. а всуді навіть ніхто тебе не слухав правий ти чи ні якщо спорив то ще міг залишитись без прав. і мінімальний штраф платити мусив. а все через усну домовленість між керівництвом Даі і Суду.
Та ну? :o І шо це Онопенко з Луценком за гальбою пива про таке домовились? В той період судді часто ставили на місце саме даішників, коли ті тягли людей до суду грунтуючи свої обвинувачення лиш на власних догадка і припущеннях.

недаремно Юля одним із найголовніших пунктів "своєї нової" конституції поклала виборність, підзвітність і ненедоторканість суддів.
Оце вже цікаво! Хто що думає про такий спосіб формування суддівського корпусу?
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: yurko від 15 Червня 2009, 11:05:52
а як же куміство, знайоство...? вибачення

Знаю випадок (не називатиму імен), але дуже показовий випадок, коли до халепи той що у неї попав і суддя - друзі, а після потрапляння у халепу - таке як із лікарями (давай, давай і ще давай, бо посадют і нічо не допоможе).
В результаті ніхто нічо не давав і про "друга" навіть не згадував. Ситуація просто була дуже однозначною, то ж обійшлося штрафом.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: bornslippy від 15 Червня 2009, 11:06:15
Може і так, припустимо це як аксіому. Але ж люди звертаються в суди і стараються там щось "найти", якщо не справедилсвість, тоді ЩО?
та депутатів і Президента вибирають для того щоб служили народу а на ділі?!! :)
Та ну?  І шо це Онопенко з Луценком за гальбою пива про таке домовились? В той період судді часто ставили на місце саме даішників, коли ті тягли людей до суду грунтуючи свої обвинувачення лиш на власних догадка і припущеннях.
ні всього навсього на місцевому рівні тобто обласне управління. уяви собі як гаішники і суди підняли відрахування в казну.  це перевірена інфа.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: yurko від 15 Червня 2009, 11:07:08
На рахунок Юліної конституційно-судової реформи, то я двома руками за. Але.
Воно так гарно на словах. А на ділі знов все буде шкереберть.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: bornslippy від 15 Червня 2009, 11:07:58
В результаті ніхто нічо не давав і про "друга" навіть не згадував. Ситуація просто була дуже однозначною, то ж обійшлося штрафом.
кто імєєт леве , тот імєєт закон  :=)

Відповідь від: 15 Червня 2009, 11:07:23
На рахунок Юліної конституційно-судової реформи, то я двома руками за. Але.
Воно так гарно на словах. А на ділі знов все буде шкереберть.
ще один піар.  :ganba
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: yurko від 15 Червня 2009, 11:10:10
Нє, ти не зрозумів. Вийшло все по чесному бо як я зрозумів судив не "друг" а інший суддя.
Відповідь від: 15 Червня 2009, 11:08:53
ще один піар.  Ганьба

по великому рахунку все що вони говорять - піар.
але є речі правильні і добрі, якіми в тому суцільному потоці брехні вже не можемо сприйняти.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: bornslippy від 15 Червня 2009, 11:13:17
так є нормальні судді. так само як і серед людей взагалі є нормальні а є чмо. але через тих не нормальних суддів і через тих хто дає хабарі склалось таке враження про суд. люди вже настільки звикли давати хабарі, що навіть не доганяють коли їм кажуть що нічого не треба , що рішення і так буде на їх користь.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: yurko від 15 Червня 2009, 11:20:12
То правда про хабарі. Я і кажу, що той чоловік шо попав у халепу був не винен, тобто він зробив адмін правопорушення у результаті якого постраждали люди (всі залишилися живі), але законно він не мав сидіти . Але його спеціально страшили з метою збити бабла побільше.
Одне коли ти сам сунеш гроші (що безумовно є хабарем) але із вдячності, а інше коли тебе натягують. Часто той хто бере гроші, просто тупо нічого не робить, бо знає,що ітак все буде ОК. Так є і у медицині і у освіті (поступлення).  Є дійсно купка наволочі через яких нормальним людям лише важче працювати (і віднєкуватися коли їм тицяють).
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 15 Червня 2009, 11:24:36
що навіть не доганяють коли їм кажуть що нічого не треба , що рішення і так буде на їх користь.
Во-во. На власні очі бачив як дядінька бігав з коробкою конхвет, бо хотів подякувати, що йому оперативно видали копії документів, а від нього всі шарахались як від прокаженого. :fool

Все таки, давайте ближче до серйозних питань.
То Ти, bornslippy, вважаєш, що Юлькіна реформа судів не потрібна і все добре так як є?
А Ти, yurko, що доброго бачиш у запропонованій реформі? :)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: yurko від 15 Червня 2009, 11:30:47
Не бачу нічого поганого. Трохи суперечливим є пункт зняття недоторканості. Решту приймаю за "+".
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 15 Червня 2009, 11:33:00
Тоді як Ти бачиш собі виборність суддів?
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: yurko від 15 Червня 2009, 11:38:40
то не я бачу, то Юля бачить. ЇЇ питай.
А якщо серйозно, то на рівні Калуша цілком реально вибирати суддів. Місто маленьке і всі знають хто єсть ХУ.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 15 Червня 2009, 11:54:27
то не я бачу, то Юля бачить. ЇЇ питай.
Але обирати буде не Юля, а Ти.

А якщо серйозно, то на рівні Калуша цілком реально вибирати суддів. Місто маленьке і всі знають хто єсть ХУ.
Тобто суддею в Калуші може бути лише місцевий?
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: yurko від 15 Червня 2009, 11:57:39
А зараз не місцеві???
Тоне суттєво звідки людина, требащоб населення їй довіряло. А як буде довіряти тому кого не знає?

А я буду обирати так, як намалює Юля а більшість підтримає на референдумі.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 15 Червня 2009, 14:06:32
Я ще скажу, що недаремно Юля одним із найголовніших пунктів "своєї нової" конституції поклала виборність, підзвітність і ненедоторканість суддів. Недаремно тому, що знає, к люди ставляться до судів, а ставляться люди так бо дійсно є об'єктивні причини.
Оце вже цікаво! Хто що думає про такий спосіб формування суддівського корпусу?
Це не просто цікаво, це говорить про те, що Юлія Володимирівна, як завжди займається популізмом і як видно в точку.
Я теж уявила собі виборність суддів, як то воно має бути і ким вибиратись  :unknow
Зараз дуже велика проблема і як на мене перша, це не корумпованість судів,хоча згодна , що і це пмає місце, а часто їх не професійність, особливо загальної юрисдикції.
Бардак у самих адміністраціях( канцелярія, помічники і т.п.) і повна неповага до громадян зі сторони персоналу судів (не суддів).
Що буде при обраності суддів, годі собі уявити.
Баба Яга проти  :hot
Щодо господарськихї суддів, тут згодна, манипуляції і процесуальні диверсії тут цвітуть і пахнуть, законом манипулюють як хочуть, бо зазвичай інтереси, що стосуються розгляду набагато вищі ніж поділити грушку на межі між сусідами, але й професійність суддів - інша і адмінінстративна машина (канцелярії, помічники, професійні юристи, що також потрохи вміють ставити на місце)  працює по іншому.
Хоча в історії юриспруденції також мають місце таке явище, як виборність суддів. Головне, щоб сторони погодились, що ця людина для них має авторитет і як вона вирішить їх спір так воно і буде, але не вважаю, що то може мати місце на державному рівні у країні з нашим рівнем корупції і не в загальному порядку, а як Договір наприклад.   ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: yurko від 15 Червня 2009, 14:41:03
Як сам факт виборності суддів може спричиняти бардак у системі?
Яу правило бардак якраз є тоді, коли людина знає, що вона помісний князьок і ніякої управи на неї нема.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 15 Червня 2009, 15:41:47
Бардак може до виборності не має відношення (то були ліричні відступи, що називається "О  наболєвшем"  :-[), як і до свідомості помістного князька, то дисципліна яка завжди залежить від самих людей або від тих хто повинен слідкувати за виконанням внутрішніх правил.
Суддя це в першу чергу людина, що розуміє Закон, бо власне закони у нас справедливі, як би хто не говорив...Але коли суддями почнуть ставати сусіди, які на думку сусіда гарні порядні люди, що безперечно добре то будуть прийматися Рішення на кшталт, "Дозволяю ФОП наприклад Гнатюку не сплачувати податки до державного бюджету протягом року" (такі прицеденти були, причому сталися з  професійним суддею).
Повинні бути якісь вимоги, тобто дизайнер не повинен відповідати за інженерні конструкції, навіть якщо він має практику, а суддею повинен бути юрист з відповідним досвідом, кваліфікацією і життєвим досвідом його повинні обирати професіонали...
А щодо Юлії Володимирівни і мого коментаря щодо її популізму то пам\ятаю випадок, здається рік тому, коли вона видала Постанову, про те, що можуть не виконуватися Рішення судів України, якщо вони носять протиправний характер..
Тобто, вибачте, друга особа держави просто і відверто сказала про те, та не зважайте ви на Закон, робіть як вважаєте за потрібне, ну є Рішення суду іменем держави Україна, а Ви просто визнайте його протиправним і виконуйте лише ті Рішеня судів, які Вам подобаються...КРУТО  :ganba
Не важливо те, що існує конституційна система - гілка судової влади і права особи ( фіз чи юр) які ця особа вважає порушеними вона може оскаржити у вищих інстанціях навіть в деяких випадках до Європейського суду прав людини, зається один з Калушан має досвід звернень до цього суду... 
Хочу зазначити, що я не проти судової реформи, її необхідно змінювати, але також необхідно враховувати, що бардак що існує в системі також спричинений об'єктивними причинами... Я зараз не хотіла б поглиблюватися в тему, бо боюсь, що вона зверне трохи в інше русло.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: bornslippy від 15 Червня 2009, 15:51:49
То Ти, bornslippy, вважаєш, що Юлькіна реформа судів не потрібна і все добре так як є?
для мене все що робить Тимошенко є неприйнятним . так як за гарними лозунгами, приховане бажання задовольнити свої амбіції будьякою ціною, навіть ціною країни навіть ціною народу. особисто я вже кілька раз переконався що слово Тимошенко варте 2 копійки.
Відповідь від: 15 Червня 2009, 15:48:37
щодо виборів то проблема не в них а в суспільстві котре настільки корумповане що навіть судді немають честі. не давайте не будуть брати от і все. чому суспільсто не може консолідуватись навколо цього? ми вимагаємо дій від Президента а самі ж порушуємо правила котрих вимагаєм.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: yurko від 15 Червня 2009, 16:04:44
його повинні обирати професіонали...
Професіонали можуть обрати 2-3 кандидатури, з яких потім люди виберуть одного.
дисципліна яка завжди залежить від самих людей або від тих хто повинен слідкувати за виконанням внутрішніх правил.
А обравши і будуть слідкувати.

Відповідь від: 15 Червня 2009, 15:59:49
А щодо Юлії Володимирівни

Будемо чесними, то не вона одна, а поголів усі хто по ящику блимає. Вони ж всі там клоуни за гроші, і як звикли знизу бздури говорити, так посівши посаду і продовжують.
Відповідь від: 15 Червня 2009, 16:01:13
Я зараз не хотіла б поглиблюватися в тему
А дарма.
Те, що я пишу, то лише рожеві мрії Івана царевича, навідміну від людей які " в темі".
Моя думка корисна з огляду на статистичний зріз, а ваша можливо буде корисною нам для вникання в тему.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 15 Червня 2009, 21:29:56
А зараз не місцеві???
Далеко не всі, знаю точно, що є двоє суддів у Калуському міськрайонному суді, які доїжджають з Франика, один родом з Рожнятова, за решту також не мож бути впевненими що вони корінні калушани... ;)

і ніякої управи на неї нема.
То ще може запровадимо імперативний мандат для суддів? :o

Великий респект Tandylight, людина відкрила мені очі на певні сторони судової влади. :good

А тепер питання для юрка і таких як він, не повязаних з юриспруденцією людей. Ну припустимо я як юрист забажаю стати суддею на яву, припустимо пройду певні держ інстанції, то що я маю казати народу, яка в мене має бути "передвиборна програма", що обіцяти? Може широку амністію для зеків, тоді за мене проголосують родичі засуджених, може що буду давати по мінімальній межі, тоді матиму підтримку бандюганів, може, що ділитиму землю порівну, тоді мене підтримають, ті що мають її обмаль і не проти би віддерти шмат у сусіда... :unknow
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: bornslippy від 15 Червня 2009, 21:46:32
повторюю проблема судової гілки не виборах а в ставленні до роботи і до честі не тільки суддів а і громадян.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: advokat від 15 Червня 2009, 22:10:01
Може широку амністію для зеків, тоді за мене проголосують родичі засуджених,
Зеки і так себе досить добре почувають, краще, ніж більшість людей на волі))))))  А на рахунок того, як всім доготи, то такого тяжко досягти однозначно. Обіцянкам вже давно ніхто не вірить. Коли явище "незапроданності" суддів набуде массового ефекту, тоді і буде зміст розпізнавати хто чого вартий. А так, один в полі не воїн. Взагалі ідея з виборністю суддів досить брєдовий характер має. Простий народ не оцінить наперед професіоналізм  судді. Краще б придумали жорсткі штрафні санкціїї за некомпетентність.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: romashkin від 15 Червня 2009, 23:33:16
я б і політиків не давав людям вибирати. що вони там петрають.   :P
Але кращої системи, ніж вибірна, ніхто не придумав.
А обіцяти нічого не треба, треба чесно виконувати свою роботу. А як можна чесно виконувати, коли треба чемодан "догори" везти?
Не відвезеш, не працюватимеш.
принаймні, як не вибори то  відкликання суддів має передбачати варіант - "громада".
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Ігор_О від 16 Червня 2009, 00:11:57
Але кращої системи, ніж вибірна, ніхто не придумав.
А як щодо виборів вчителів, лікарів і священників? Давайте і їх вибирати... Не все так просто.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 16 Червня 2009, 00:42:06
для мене все що робить Тимошенко є неприйнятним . так як за гарними лозунгами, приховане бажання задовольнити свої амбіції будьякою ціною, навіть ціною країни навіть ціною народу. особисто я вже кілька раз переконався що слово Тимошенко варте 2 копійки.
Відповідь від: 15 Червня 2009, 15:48:37
Будемо чесними, то не вона одна, а поголів усі хто по ящику блимає. Вони ж всі там клоуни за гроші, і як звикли знизу бздури говорити, так посівши посаду і продовжують.
Я пояснила, чому саме до неї в мене таке ставлення:
по перше, тому що на інших клоунів вже не зважаю - їх ніхто всерйоз не сприймає( принаймі я),
по-друге вважаю, що якщо перша особа держави дозволяє собі публічно зневажати Закон, то як на мене є неприпустимим.
В цьому випадку я не хотіла б когось переконувати, бо з власного досвіду знаю, що політичні питання, то завжди провокація і вона ніколи не буде мати здорової дискуссії, бо дуже дратує протилежні сторониі як правило люди залишаються при своїй думці, причому з принципу, тому мене ніхто не переконає щодо Юлії Володимирівни і я нікого не збираюсь переконувати проти.
Я погоджуюсь що вона талановитий оратор, але вона абсолютна лицемірка, і я в цьому переконана... хочете навіть на підсвідомому інтуітивному рівні...

Відповідь від: 16 Червня 2009, 00:41:15
повторюю проблема судової гілки не виборах а в ставленні до роботи і до честі не тільки суддів а і громадян.
Я повністю з тобою згідна... Причому то проблема не тільки судової гілки влади, а кадрова криза, бо криза перекинулась у голови того покоління, яке йде у органи, суди і взагалі на державну службу. Якось їхала з дівчинкою (їй 21), яка є секретарем суду (адміністративного) вона бідненька просто у купе серед  дуже відверто була розстроєна тим фактом, що бачите йшла на роботу і думала, що хабарі просто попливуть в руки, а їй виявляється ще треба попрацюваьти, поки їй почне довіряти суддя і почне ділитися з нею хабарями... При цьому така її сповідь зовсім її не бентежила...

Проблема в тому, що ця система плямує та бруднить оту молодь, яка навіть не намагалась зробити все вірно і простим, прямим шляхом... бо вже впевнена що то неможливо... То неймовірно лякає, бо я розумію, що для моєї дочки цивілізоване суспільство у її рідній країні також стає проектом майбутнього, а не ближчим і мала надію, що покоління яке вже  виросло в Україні, а не в СРСР, почне жити по-іншому...

Інший випадок і то щодо дисципліни про яку я говорила. Стоїть черга чоловік 50 заходять до канцелярії щоб взяти наприклад Рішення справи яку вже розглянув суддя, припустимо 3 місяці тому. Це власне 3-5 хвилин роботи, відкопіював і зшив нитками, та відправив за підписом судду, хоча все це повинно вже бути в справі готове, але добре...
У канцелярії дівчинка, майже у піжамі і кімнатних тапочках ( мештах   )( бо часто саме так багато з персоналу суду одягається) кожному, хто заходить, брутально відповідає і грубить... При цьому може собі дозволити сказати, що вона з Вами взагалі не буде говорити... Усі проблеми виявляється через те, що у суді не має ксероксу, для зняття копій рішень, а виносити справу з суду не можна,  за то є кримінальна відповідальність.
Коли приходиш з питанням до Голови суду, бо саме він чомусь сидить з завідуючою канцеляріями  у одному кабінеті -  він бентежиться не через те що  не "вибив" у держави ксерокс і зупинив роботу канцелярій, тому створив черги по 50 чоловік щоденно, бо він бачите безсилий... А бентежиться через те, що я бачите не розумію ситуацію і не прийшла зі своїм портотивним ксероксом  і не зрозуміла, чому гроші, що я сплатила до Державного бюджету не пішли на забезпечення судів ксероксами.
Так от, що я хочу сказати, що такий суддя ЛОХ, бо він не пішов і не гримнув по столу і не сказав ПІ-ПІ-ПІ там де то потрібно і не сказав: "Моєму суду необхідно ксерокс, бо в мене стоїть робота і 50 чоловік щоденно страждають в чергах через його відсутність. а Ти Держбюджет( припустимо) отримуєш від цих людей гроші які вони сплачують за забезпечення судового процесу"
 А не говорить він того  бо він АМЕБА і це його відношення до роботи і до людей, він отримує сатисфакцію від своєї посади, бо має краплинку влади якою вважає своїм обовязком зловживати...
А ще тому, що Ми Амеби, бо дозволяємо над собою знущатися, хочав таких випадках і нема куди
А ще сам бюджетний процес придуманий таким чином, що той самий суд не отримує грошей напряму, вони йдкть до центру, потім розприділяються по областя, районах і лише потім по судаї... і як зазвичай потрапляють у суди раз у півроку...
Той самий Голова суду не може розпоряджатися ними і тому виглядає ЛОХОМ, раз, може два рипнеться, а потім буде принижувати люд у спільному кабінеті з завідуючою канцелярії і більше не вимагатиме до себе поваги, бо він сам себе за таких умов не може поважати 
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 16 Червня 2009, 08:56:23
  Ну з виборністю суддів все ясно, а точніше не ясно. Як визначитеся з конкретними критеріями, за якими обритамете суддів, дасте знати - може мені колись пригодиться. ;)

 А от питання фінансування судової системи ще більш болюче. Якось мені до рук потрапила анкета і там серед питань було приблизно таке: "Як Ви вважаєте, чи допустимо під час кризи приймати на баланс суду спонсорську допомогу від фізичних чи юридичних осіб?". А що форумчани думають з такого приводу? Відповіді можливі різні і однозначні, і з умовами.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: romashkin від 16 Червня 2009, 08:59:46
А як щодо виборів вчителів, лікарів і священників?
читаємо Коституцію
Цитувати (вибране)
Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її
поділу на законодавчу, виконавчу та судову.
До чого тут вчителі?
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 16 Червня 2009, 10:06:43
До чого тут вчителі?
До того певне, що суддів як і лікарів не можна вибирати, бо потрібна дуже серйозна кваліфікація...
Тобто лікарем як і суддею не може стати будь-хто...

А як щодо виборів вчителів, лікарів і священників? Давайте і їх вибирати... Не все так просто.
Згодна в випадку з суддями як і з лікарями не все так просто...Гарний приклад :good
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 16 Червня 2009, 10:29:39
А як щодо виборів вчителів, лікарів і священників?
читаємо Коституцію
Цитувати (вибране)
Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її
поділу на законодавчу, виконавчу та судову.
До чого тут вчителі?
Вочителі не приймають закони і не судять, то логічно шо їх мож віднести до виконавчої гілки влади у широкому її розумінні. Чи пропонуєш залишити їх у підвішеному стані?
То шо законотворців будемо обирати, суддів будемо обирати, то давайте вже і виконавчу владу обирати і тоді будемо мати істинну хохлократію. :evil
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: bornslippy від 16 Червня 2009, 10:33:48
Ну з виборністю суддів все ясно, а точніше не ясно. Як визначитеся з конкретними критеріями, за якими обритамете суддів, дасте знати - може мені колись пригодиться.
ще раз. вибори суддь нормальні тільки судді ... кхе кхе не завжди відповідають наданій їм довірі.
"Як Ви вважаєте, чи допустимо під час кризи приймати на баланс суду спонсорську допомогу від фізичних чи юридичних осіб?"
ні пахне хабарем. чи суд завідомо ставить себе у незручне становище. бо знає що і так ніхто не вякне?
Тобто лікарем як і суддею не може стати будь-хто...
 а на рах цього готовий поспорити . лікар це професія набувна. як і суддя. тобто одразусуддею ти не станеш. спершу помічником . розберешся в ситуації підчитаєш закони  вивчиш кілька модних термінівв. звичайно зелене поняття треба мати але при великому бажанні і міцному даху. можна все.

Відповідь від: 16 Червня 2009, 10:32:30
на рах виборів повністю підтримую romashkin"а . народ читайте конституцію.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: romashkin від 16 Червня 2009, 11:23:53
То шо законотворців будемо обирати, суддів будемо обирати, то давайте вже і виконавчу владу обирати
а ти і вибираєш виконавчу владу також :)
про вчителів і лікарів, вони не влада, ще скажіть що сантехніка тре обирати  :fool . у нас 3 гілки влади. І вони повинні бути незалежні і підпорядковуватись єдиному джерелу влади.
Навіщо тут розказувати жахи. Юрко правильно написав. Комісія професіоналів рекомендує 2-3 кандидатур суддів з професійної точки зору. а люди можуть визначатись вже за його роботою. пройде певний час, виберуть другого.
До того ж більш важливою є не процедура виборів судді. Можна погодитись, що за великим рахунком простому люду трудно визначитись. Важливішою є процедура зняття того судді громадою. Зрештою у США є можливість відкликання судді громадою. так що "хохло..." тут ні до чого.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 16 Червня 2009, 11:35:04
Нє, ну я би переше хотів запровадити виборність на посади інспекторів ДАІ.  :=) Чи вони тоже нідоякої влади не належать?
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: bornslippy від 16 Червня 2009, 11:42:24
Вова що тобі це дасть? ми і депутатів вибираємо і Президента і все одно вони нас не влаштовують?!
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Ігор_О від 16 Червня 2009, 11:53:46
Я якраз і мав на увазі фаховість... Вчителі, лікарі, судді бувають хорошими і поганими в цьому сенсі. Чому я їх поставив в один ряд? Бо корупція присутня в усіх трьох випадках (в різній мірі), бо від помилок одних і других страждають люди... Так, є звичайно зауваження, що суди - це вид влади, а інші - ні. Але ж суть в іншому - якщо суддю, вчителя і лікаря буде обирати той же згадуваний "сантехнік" - до добра це не приведе! Вадим гарно написав, ми депутатів обираємо ледь не щороку - і що, якісно виходить?!
Відповідь від: 16 Червня 2009, 11:51:38
Комісія професіоналів рекомендує 2-3 кандидатур суддів з професійної точки зору. а люди можуть визначатись вже за його роботою. пройде певний час, виберуть другого.
Скільки валіз треба буде привезти цій "комісії", щоб попасти в число 2-3-х? А як чесному претенденту вперше стати суддею, щоб люди побачили його роботу? Ви взагалі, знайомі з теперішньою системою призначення суддів?
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: romashkin від 16 Червня 2009, 13:29:02
Скільки валіз треба буде привезти цій "комісії", щоб попасти в число 2-3-х?
навіщо везти валізи, коли не впевнений, що тебе виберуть?
але я вкотре кажу, головне не хто вибере, а перед ким суддя нестиме відповідальність.
а отже потрібно запровадити можливість відкликання судді громадою. Щось ніхто ніяк не відреагував на мою пропозицію.  ;)
Нє, ну я би переше хотів запровадити виборність на посади інспекторів ДАІ.  :=) Чи вони тоже нідоякої влади не належать?
без коментарів  :=)
Відповідь від: 16 Червня 2009, 13:23:43
Ви взагалі, знайомі з теперішньою системою призначення суддів?
та читаю Конституцію інколи.  ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Ігор_О від 16 Червня 2009, 13:33:57
навіщо везти валізи, коли не впевнений, що тебе виберуть?
Ну Ви ж кажете, що спочатку "комісія професіоналів" вибере 2-3-х кандидатів! А якщо бажаючих буде 10-ть? Хто перможе в "першому турі"? Не здогадуєтесь?

але я вкотре кажу, головне не хто вибере, а перед ким суддя нестиме відповідальність.
а отже потрібно запровадити можливість відкликання судді громадою. Щось ніхто ніяк не відреагував на мою пропозицію.
Депутати і Президент теж несуть відповідальність. І механіхм відкликання є. І що? Когось відкликали? Тут погудіти в клаксон авто нема кому...

Вибори - виборами, але існує ще одна "модернізація", яка не потребує змін Конституції, яка вже давно обговорюється, але щось не може зреалізуватися. Мова йде про автоматизований розпис справ між суддями. Це справді може суттєво знизити корупцію в судах. Не повністю, але суттєво.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: romashkin від 16 Червня 2009, 14:19:51
Тут погудіти в клаксон авто нема кому...
Порушення ПДР не є кращим виявом громадянської непокори.  ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 16 Червня 2009, 16:16:31
Скільки валіз треба буде привезти цій "комісії", щоб попасти в число 2-3-х?
А скільки часу буде потрібно аби потім ті валізи "відробити". :=)

а отже потрібно запровадити можливість відкликання судді громадою. Щось ніхто ніяк не відреагував на мою пропозицію.
Реагую! У такому випадку кожен незадоволений рішенням судді буде прагнути запустити "механіз відкликання". У такому випадку можна відміняти принцип незалежності і недоторканості суддів. А також можна забути про таке положення ст. 126 Конституції Украни: "вплив на суддів у будь-якийспосіб забороняється". Невгодить суддя якомусь впливовому чиновнику і рахуй, що механіз "суддівського імпічменту" запущений.

А от Юлія Володимирівна у запропонованих змінах до конституції хоч і пропонує суддів обирати, але не на певний строк, а довічно і механізму відкликання там ніякого нема. :P
(http://s59.radikal.ru/i165/0906/e9/95be49645c5e.bmp) (http://www.radikal.ru)

Не здогадуєтесь?
Навіть про суми здогадуюсь. :(

Мова йде про автоматизований розпис справ між суддями. Це справді може суттєво знизити корупцію в судах. Не повністю, але суттєво.
Не смішіть мої білі тапочки. =))
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 16 Червня 2009, 18:42:02
Навіть про суми здогадуюсь. Сумний
То Ви тісно працюєте над темою ;)
Але ж суть в іншому - якщо суддю, вчителя і лікаря буде обирати той же згадуваний "сантехнік" - до добра це не приведе!
Саме це я мала на увазі, коли говорила, що суддю не має обирати будь хто...  Я не хочу образити громаду чи сантехніків  :-[ . При цьому ще раз хочу сказати, що то не перше, що потрібно реформувати...
Не смішіть мої білі тапочки.
А чому? Як тоді досягнути неупередженнгсті і дотримати
принцип незалежності і недоторканості суддів. А також можна забути про таке положення ст. 126 Конституції Украни: "вплив на суддів у будь-якийспосіб забороняється"
Адже якщо є питання у анкетах про допустимість спонсорської допомоги під час кризи....,то виборність суддів, то не перша проблема
Зрозуміло, що технічно справи. що будуть розписуватись навіть за допомогою електроннох системи, все рівно будуть попадати туди куди потрібно, бо кожна система чи программа, має послідовні кроки, які дуже швидко "вкурюються" тими хто її веде і як кажуть "Наші непобєдіми", бо завжди знайдуть шлях до зловживання, але з іншого боку, якщо прописати ще й механізм як дати по пальцям   :butcher то може щось і вийде...
І окремі кроки не дадуть результату, починати потрібно з фінансування системи державою, бо будь яке починання не буде відчутно.. потрібна шокова терапія  ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 16 Червня 2009, 22:00:40
А чому?
Та от тому... далі у своїй відповіді Ти грунтовно сама все розписала. ;)

Як тоді досягнути неупередженнгсті...
Надіятись на совість і сумління суддів. Але як вони мають бути святими, коли все суспільство "хворе"? :(
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 16 Червня 2009, 22:33:55
Надіятись на совість і сумління суддів. Але як вони мають бути святими, коли все суспільство "хворе"? Сумний
Суспільство потрібно лікувати, нажаль в випадку з законом лише через покарання за його порушення...
У нас навіть створена система покарання і навіть дуже логічна, але ups  :telephone вона не працює.
Тобто працює але на знищення цих самих прав, бо більш беззахисною ніж при зверненні до тих самих органів ти більше ніде не почуваєшся  :agressive
З власного досвіду знаю, що не має корумпованіших за правоохоронні органи і суди в порівнняні з ними то просто  "янгольська система", але вони "удосконалюються"  :) і "роблять успіхи" ;)
І та сама Європа до того йшла через тернії ( штрафи, покарання, увязнення), але у них інший тип мислення, вони зрозуміли, що не хочуть витрачати своє життя на дрібниці про які можна домовитись, раз зробили висновок, що то для них незручно, зрозуміли чому і власне створили Закон за яким домовились уникати обставин які призводять до незручностей.
А ми розуміємо, що нам заважає, але домовлятися не будемо...або удамо, що домовились, а самі все рівно тихенько будемо робити своє.. ми ж не дурні ...навіщо бути як усе стадо, ми ж особливі...А якщо нам за те щось буде, то ми ще раз доведемо, що у нас усі свої і до нас особливих - особливі умови...
І ще.. не має просто судів, це ціла система.
Кримінальні суди то ще й робота правоохоронних органів( досудове слідство, розшук і т.п.), цивільні суди то крім того ціла система виконання їх рішень і усі гнилі до ниточки..
Сумно, але думаю НАДІЯ Є...Бо наприклад ми вже ті люди які б хотіли домовитись  :frend (малось на увазі не з органами і судами, а між собою... бути правосвідомими  :))
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: bornslippy від 16 Червня 2009, 23:13:40
Надіятись на совість і сумління суддів. Але як вони мають бути святими, коли все суспільство "хворе"?
нарешті! саме це є причиною. але судді,котрі є органами влади. повинні в першу чергу показати приклад. тоді буде результат. МОЖЕ. нація повинна обєднатись, тільки я, поки що, не знаю чим! яка ідея чи спільний інтерес можуть нас обєднати?
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 17 Червня 2009, 08:14:06
Ну ладно, не будем про високі ідеали. Особисто мені цікаво читати про буденні проблеми, з якими стикаються люди при зверненні в суди. ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Ігор_О від 17 Червня 2009, 11:08:55
Не смішіть мої білі тапочки.
А чому білі?  :=)

Суть же не в тому, як судді будуть пробувати оходити цю норму і що "мутити"... Суть в принципі: "ручний" розпис справ головою суду - це перша ланка "тіньових" схем отримання потрібного рішення! Усунути її реально без змін Конституції, навіть без особливого втручання в законодавство. Адже автоматизацію цього процесу можна зробити максимально захищеною від "муток"...
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 17 Червня 2009, 11:33:25
В будь-якому випадку потрібно рухатись і щось змінювати, бо якщо взагалі ні у що не вірити то і нічого не буде...
Особисто я, як би то не ідеалістично звучало, переконана,що усе буде працювати лише тоді, коли усі убудуть того хотіти, коли суддям не потрібно буде щоразу думати про кусок хліба, коли вони будуть отримувати на рівні зарплату. На рівні то я маю на увазі не 5 тисяч, хоча розумію, що у порівнянні з мінімальною чи середньою зарплатою на держслужбі то велика...а таку щоб за рік вони ні в чому собі не відмовляючи могли купити авто, а за 5 років будинок.
Тоді кожен з них буде дорожити своїм місцем і відповідно поставить роботу...
У людини є основні потреби, і якщо вони не задовольняються вона завжди буде шукати шляхи для їх задоволення, і то абсолютно зрозуміло, то елементарна безпека.. Криша над головою, здорові ситі діти і дружина( чоловік), відпочинок і т.п.
Начальник управління ну скажімо юридичного, у Банку, наприклад, може отримувати від 5 до 8 тисяч у.е. в місяць, юрист у корпораціях теж мінімум у двічі більше за суддю, то про що може йти мова? :unknow
 

 
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Люся від 17 Червня 2009, 13:59:41
а таку щоб за рік вони ні в чому собі не відмовляючи могли купити авто, а за 5 років будинок.
Тоді кожен з них буде дорожити своїм місцем і відповідно поставить роботу...
  А це скільки "ні в чому собі не відмовляючи"? - 50 тис /міс, 100 тис в місяць? І про яке авто мова? Серед суддів модно їздити на Мерседесі, а  не на "Диві" нашого ЗАЗу, а ще треба не забути про "будиночок". А якщо  "ні в чому собі не відмовляючи" то сімя має їздити на відпочинок щороку не в Крим, діти мають вчитися як мінімум в англійській приватній школі. Скільки тоді їм треба, щоб були задоволені всі "потреби"? Тоді де соціальна справедливість, чому тоді лікар не може також мати такі статки, він що гірший, від нього менше фаховості вимагається? а вчитель, чим він гірший? а дільничний міліціонер? Підвищення зарплати - це надто спрощений підхід до проблеми. Звичайно, суддя не має бути жебраком, але і не треба надіятись, що велика зарплата при відсутності належного контролю вирішить справу з хабарями.
А я думаю, що їм цього все одно буде замало. Тільки подивіться які суми гуляють у випадку того ж славнозвісного Зварича. Чи ви думаєте. що він один такий? Так сказать "погана вівця"? При такій великій зарплаті просто будуть брати не з усіх. Там де справа маленька, і коштує мало - не будуть брати, але там де пахне більшими сумами.... Навіщо задовільнятися малим, якщо можна мати ще й велике? А державі ще треба знайти гроші, щоб платити суддям збільшені зарплати. І все одно не факт, що всі апетити будуть задоволені. Юля вже збільшувала зарплати депутатам і міністрам, до речі з тих же мотивів.  Але я знаю, що в Київ "чемоданчики" як возили, так і возять.
Чому просто не зробити так, щоб будь хто міг провести ревізію Судового Рішення і висновок цієї ревізії - став підставою для Прокуратури для винесення відповідного рішення? Так, судді мають бути незалежними. Але хоч чогось вони мають боятися! (Бо при існуючі системі одна надія, що вони побояться Бога)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 17 Червня 2009, 14:44:06
Тоді де соціальна справедливість, чому тоді лікар не може також мати такі статки, він що гірший, від нього менше фаховості вимагається? а вчитель, чим він гірший? а дільничний міліціонер? Підвищення зарплати - це надто спрощений підхід до проблеми. Звичайно, суддя не має бути жебраком, але і не треба надіятись, що велика зарплата при відсутності належного контролю вирішить справу з хабарями.
Не потрібно перекручувати, бо я і веду мову про те, що то несправедливо, що у лікарів, вчителів в тому числі суддів такі зарплатиі я зазначила, що то є причиною хабарництва і небажання працювати. Бо людина не думає про роботу, а лише де взяти хліб, але не тільки хлібом живе людина, адже так? Вона тваринка соціальна і живе серед людей  ;)
Мова йде не про мерседеси, а про середньостатистичний автомобіль, думаю, що Вам також хотілось би їздити на Мерседесі, але Ви живете у суспільстві - де кожен третій їздить на... припустимо фольксвагені чи Пежо або Нісані, то чому людині, яка слугує державі, несе таку високу відповідальність, не може хотітися елементарних речей для її рівня... Можливо не відразу  "Диво" від ЗАЗу (то було б жорстоко) але може він розраховувати за свою заробітну плату на пристойне життя...До речі про "будиночок" я не забула і про нього згадала  ;)
Крім того зарплати у 50 тисяч гривень на місяць, то не  така диковинка, але звичайно не на державній службі...


Чому просто не зробити так, щоб будь хто міг провести ревізію Судового Рішення і висновок цієї ревізії - став підставою для Прокуратури для винесення відповідного рішення? Так, судді мають бути незалежними. Але хоч чогось вони мають боятися! (Бо при існуючі системі одна надія, що вони побояться Бога)
Ну Ви певне маєте на увазі не будь хто. а той кого це стосується ( сторони по справі), але такий орган є, то Вища Рада юстиції, але вона не дієва, бо не має повноважень карального характеру, вона дає висновки рекомендованого характеру а Прокуратура і зараз є тим органом, який може робити висновки але не щодо законності Рішень, а щодо скарг на злочинні дії судді при прийнятті таких рішень (хабарі наприклад)
Крім того як Ви собі уявляєте, прокуратура буде приймати Рішення про законність Рішення суду, для цього є система перегляду Рішень судами Вищих інстанцій...
Але "Прокуратура на сторожі Закону" частіше виглядає як анекдот, ніж правда, вона часто взагалі не реагує
При цьому хабарництво то окрема проблема і стосується не тільки судів, а усієї владної системи, ця проблема не сьогодні з'явилась і думаю не зникне бо за тисячоліття її не побороли...
Потрібно створювати умови до того, щоб вона була меншою...
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Люся від 17 Червня 2009, 22:39:57
Крім того зарплати у 50 тисяч гривень на місяць, то не  така диковинка, але звичайно не на державній службі...
Згідна, це достойна зарплата, але не диковинка, та на неї не розживешся. Тут, або живеш, або машину купляєш. І те і інше - не получиться, чи не так? А втім, ми відхилилися від теми.
Я ввжаю, що зараз не на часі такий крок як підняття зарплати до достойного рівня, бо цей крок нереально сьогодні забезпечити, та й дієвість його сумнівна, якщо людина знатиме, що вона все одно буде безнаказана,  Та підсилити контроль і змусити контролюючі органи працювати, усунути нестиковки між тим, хто має право перевіряти і тим, хто має право карати,  думаю буде трохи дешевше, А, згодом, і зарплату можна піднімати, але тоді, коли і всі інші категорії населення також почнуть жити краще.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 17 Червня 2009, 23:14:12
Ми здається, товчемо воду в ступі, або я не чітко висловлюю свої думки :unknow... Бо говоримо про те саме, а виглядає ніби сперечаємось  :duvno
Просто у попередніх "доповідях" все це вже повторювалось і я не хотіла Вас образити пропозицією підняти усім зарплати  :-[
нічого особистого  :bouquet:
Тай дійсно, поки люди не зрозуміють що їм можуть дати по пальцях, нічого не станеться, але стою на тому, що немає у нас контролюючих органів... Під контролюючим органами створені кормушки, які відкривають справу лише для того, щоб той хто порушив закон з нею "кормушкою" поділився і накормив
Не можу крім сказаного нічого додати конструктивного... :bouquet:
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: bornslippy від 17 Червня 2009, 23:59:59
щодо зарплат. може спробувати відібрати у суддів пільги за те хабар. тобто якщо тебе попалили. ти вже не можеш ні займати пост, пенсія мінімальна. твої рідні також отримують мінімум . що б буоло що втрачати.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 19 Червня 2009, 15:23:04
Суть в принципі: "ручний" розпис справ головою суду - це перша ланка "тіньових" схем отримання потрібного рішення! Усунути її реально без змін Конституції, навіть без особливого втручання в законодавство. Адже автоматизацію цього процесу можна зробити максимально захищеною від "муток"...
"Скоро" руки суддів, які займають адмінпосади в судах, стануть чистішими. :=)
Цитувати (вибране)
Невдовзі електронна система автоматизації діловодства та розподілу справ між суддями частково запрацює ще у кількох українських судах.
Суди міняють папір на цифру (http://galtv.if.ua/news/view/2009/04/16/1188/)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 24 Червня 2009, 11:33:12
Дивний ми народ...
Цитувати (вибране)
За даними соціологічних опитувань, 95% громадян не довіряють судам. У той же час майже 80% українців, яким довелося шукати правди у суді, роботою служителів Феміди задоволені.
http://vikna.if.ua/news.php?start=1&id=4575&tema=%D1%F3%F1%EF%B3%EB%FC%F1%F2%E2%EE
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Люся від 25 Червня 2009, 12:54:38
  Це говорить тільки про те, що ті, хто все ж звертається до суду, так чи інакше впевнений, що буде винесено рішення на його користь. От і все пояснення такої статистики
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 25 Червня 2009, 16:23:02
  Це говорить тільки про те, що ті, хто все ж звертається до суду, так чи інакше впевнений, що буде винесено рішення на його користь. От і все пояснення такої статистики
Шось я не вбачаю у цьому логічності. :unknow То шо виходить опитували тільки тих, хто тільки збирався звертатись до суду?

А я б сказав що слова "роботою служителів Феміди задоволені" не обовязково означають, що суд вирішив справу на їх користь, а те, що в суді їх вислухали і достеменно розібрались у фактичних обставинах. ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Люся від 27 Червня 2009, 10:35:00
  А Ви нічого тне заперечили в моїх словах. Я те саме сказала. Ще раз стверджую - до суду звертається та людина, яка вірить у те, ЩО ЇЇ ТАМ ВИСЛУХАЮТЬ І ДОПОМОЖУТЬ. Якщо людина не вірить у справедливість суду - вона до суду не звернеться. Отже, ті, хто звернулися - від самого початку вірили в ефективність суду, бо ті хто не вірять - не звертаються - що тут нелогічного? :)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 27 Червня 2009, 15:02:00
Часом від того віриш ти чи не віриш в ефективність суду нічого не залежить..
Дуже багато випадків, коли ти повинен, або точніше навіть зобовязаний подати до суду...
До подачі в суду тебе зобовязує той самий закон, який вважає, що якщо ти , наприклад не подавав до суду, значить не використав усі можливі способи до досягнення мети, а відповідно, те чого ти не добився то лише твоя вина, а так є відмазка не добився бо суд не дозволив ( відмовив) ;)
То я мала на увазі наприклад усілякі різні заборгованості когось перед кимось і то часто стосується, звичайно, відносин між юридичними або юридичними з фізичними особами...
Але дуже часто ти просто як людина (фізична особа) знаходишся у такому становищі, що навіть якщо ти не віриш у еффективність суду, своє питання ( спірне звичайно) можеш вирішити лише через суд, ну наприклад земельне, чи розірвання шлюбу (тьху-тьху-тьху).
Тому деколи, навіть якщо ти і не хочеш звертатися до суду, але вимушений бо вирішення питання залежить від його (суду) виключної компетенції :unknow  :bouquet:

Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 27 Червня 2009, 20:32:28
так чи інакше впевнений, що буде винесено рішення на його користь
Ключові слова "буде" і "користь". Тобто мова йде про тих, хто лиш чекає на рішення суду і його оцінка роботи суду залежатиме від остаточного рішення по справі.

Цитувати (вибране)
У той же час майже 80% українців, яким довелося шукати правди у суді, роботою служителів Феміди задоволені.
А тут, скоріш за все, йде мова про тих, хто вже раніше мав справу з судом і якщо б ці люди судили про суд лише на пібдставі винесеного рішення, то гадаю тут було б 50 %, а не 80 %. ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 10 Липня 2009, 11:35:27
  На днях був присутній на семінарі і там виступала особа, яка два тижні перебувала в США і знайомилась з роботою їхньої судової системи. На перший погляд там все складніше, бо є трьохрівневі суди штатів і + федеральні суди. Судді останніх призначаються на посади, як і у нас (сама процедура можливо і інша), а от судді судів штатів обираються жителями відповідногої території.
  Так от, коли ці виборні судді почули, що у нас, посилаючись на них, намагються так само запровадити виборність суддів, то всі робили здивовані очі і радили такого не робити, бо вони і самі боряться, щоб у них суддів не обирали а призначали. Казали, що система виборності суддів є досить порочною. Там судді, на відміну від наших, мають право бути членами партій, але водночас партія не має права фінансувати їхньої вибочої компанії. Одному судді виборча компанія обійшлась у 300 тис. рідних доларів, які потім йому десь потрібно буде відробити...
  Зарплата судді там десь біля 120-130 тис доларів на рік, але на податок йде 30% з гаком. Помічники і секретарі там заробляють 60-70 тис. доларів на рік. У нас же працівники апарату суду (дивлячись який суд) заробляють за рік від 10 до 20 тис грн., а відніміть ще податок у 20%. :(
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Люся від 10 Липня 2009, 11:59:34
  Воно і справді вибирати суддів якось нелогічно. Ну які передвиборні обіцянки мають бути - " Буду судити чесніше ніж інші?" чи " Буду сильніше, ніж інші дотримуватись закону?"  Абсурд. А Якщо припустити, що будуть обирати тих, кого знають, то тоді молодим нема шансів. Суддя має призначатись по принципу професійності. А його професійність інколи по справедливості можуть оцінити тільки інші професіонали. Але звітуватись суддя має мабуть перед громадою, і мабуть громада має право подавати клопотання про невідповідність якогось судді, яким вона не задоволена.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 22 Вересня 2009, 11:06:46
Сьогодні: 22 Вересня 2009    
Новини      Закон   
Підвищення довіри до правосуддя
Першого жовтня в конференц-залі "Надії" відбудеться прес-конференція фундації сприяння правосуддю по проведенню ними акції по підвищенню рівня довіри до судів.

22 серпня 2008 р.  всеукраїнська громадська організація «Судова Асоціація України «Фундація сприяння правосуддю» розпочала всеукраїнську кампанію по підвищенню довіри до правосуддю.

У рамках цієї діяльності, передбачені наступні заходи:

 - у кожній області будуть проведені громадські слухання, під час яких будуть зібрані побажання й рекомендації мешканців по питанню поліпшення доступу до правосуддя й судів.

- будуть проводитися виїзди спеціально створеної групи в окремі районні суди й фіксуватися їх матеріально-технічний стан, проводитися опитування громадян тої території, на яку поширюється  юрисдикція цих судів.

- Розпочала роботу «гаряча лінія» на яку громадяни цілодобово можуть дзвонити, і повідомляти про порушення з боку працівників судів, правоохоронних органів, адвокатури.  Номер лінії 8 800 502 78 20.

- за попередньою домовленістю, членами Ради Суддів України в кожній області буде здійснюватися разовий прийом громадян з метою збору рекомендацій з поліпшення судочинства.

- буде підтримуватися регулярне спілкування з місцевими засобами масової інформації, забезпечені виступи суддів на радіо й телебаченні, де буде надана інформація про роботу судів.

- також відслідковуватимуться завдяки громадським організаціям, ЗМІ, суддям справи, де здійснюється спроба тиску на суддів або ж розправа над ними.

Це не вся діяльність у рамках цієї кампанії - багато супутніх моментів, більше дрібних будуть реалізовані в її ході. Це й опитування громадян, це робота з адвокатами, моніторинг діяльності судової адміністрації, Вищої Ради Юстиції тощо.


Оригінал статті тут: http://pravda.in/?mod=index&id=4826

Відповідь від: 22 Вересня 2009, 11:00:32
Сьогодні: 22 Вересня 2009    
Новини      Закон   
Суддів, прокурорів і слідчих за отримання хабара довічно позбавлятимуть волі

Верховна Рада ухвалила в цілому закон №3428 "Про внесення змін до деяких законів України (щодо протидії хабарництву)". За відповідне рішення проголосували 364 депутати з 431 зареєстрованого в залі, - повідомляє РБК-Україна.

Законом, зокрема, за отримання хабара в надзвичайно великому розмірі встановлене покарання:

- у загальному випадку - позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років;

- для осіб, які займають відповідальне або особливо відповідальне становище, крім суддів, прокурорів, слідчих, - позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна;

- для суддів, прокурорів, слідчих - довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.


При цьому варто зазначити, що прийняті зміни щодо відповідальності за отримання хабара має підписати Президент України.


http://pravda.in/?mod=index&id=7522 - тут оригінал повідомлення
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: gaar від 22 Вересня 2009, 21:02:32
  У нас же працівники апарату суду (дивлячись який суд) заробляють за рік від 10 до 20 тис грн., а відніміть ще податок у 20%. :(
То Бейко старший і малий заробляють,бідні,так мало?-казки,казки,казки,Калуш не Львів,1/5-1/6 Зваричевого доходу-незарплати!в0ни мають.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 22 Вересня 2009, 22:45:51
 Шановний gaar, ну, по-перше, став якось "делікатніше" розділові знаки аби мож було до кінця зрозуміти хід Твоїх думок. ;)
 По-друге, як не розбираєшся у всіх наведени мною термінах, то не роби голослівних заяв. :!!
 Спершу розставимо всі крапки над "і", а для цього конкратизуємо, бо може не всі знають хто такі Бейки. Бейко М.А. - голова Калуського міськрайонного суду, Бейко А.М. - його син і суддя Рожнятівського районного суду.
 Тепер повернемось до тих моїс слів, що Ти процитував. Десь там є бодай слово "суддя"? Вже не говорю про голову суду. А апарат суду - це іншими словами  працівники суду, які забезпечують функціонування і нормальну роботу суду. Апарат суду очолює керівник апарату, до нього входять начальники відділів, помічники, консультанти, секретарі і вплоть до прибиральниць.
 Так от, секретар у місцевому суді без стажу і з невисоким рангом не знати чи отримує на руки за місяць бодай хоч 1000 грн. Зарплата суддів і справді вимірюється тисячами. Хоча я вважаю, що для остаточного подолання корупції варто її ще підвищити. Але це не на часі, бо дехто в час кризи і на хліб не може заробити. :(
 А тепер вже робіть власні висновки. ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: romashkin від 22 Вересня 2009, 22:56:08
Хоча я вважаю, що для остаточного подолання корупції варто її ще підвищити.
а що? корупція частково вже подолана?  :=)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 23 Вересня 2009, 00:19:07
бо може не всі знають хто такі Бейки. Бейко М.А. - голова Калуського міськрайонного суду, Бейко А.М. - його син і суддя Рожнятівського районного суду.
Дякую, що пояснили, бо було зрозуміло,  що це щось із "Мєстного непєрєводімаго діалєкту" але  "Шо канкрєтна" малось на увазі :unknow
Я теж підтримаю syddia, бо думаю, що апарату і справді не солодко :bouquet:, крім того, справи, що вирішувались Зваричем, це тобі не цивільні "справочки", що вирішують у судах загальної юрисдикції, відповідно і суми хабарів, як знаємо були такими, що і Зваричу хватало і прибиральницям можна було б  дачі у Царському селі будувати (якби Зварич ділився)  ;)
До речі, мені здається, що такі зміни до Закону, якраз випадок зі Зваричем і спонукав і зараз, поки ця історія, що називається "будоражить Абщественность" - героями стануть або усі -  Верховна Рада ,що прийняла, Уряд - що подав, а Президент, що підписав... Або ж хтось має залишитись - "падлюкою" - наприклад - Президент, в разі якщо не підпише... І знов буде "Вона працює, а він винен" ;) 
Відповідь від: 22 Вересня 2009, 23:54:35
Ще хочу додати, буквально тиждень назад, була в Апеляціному суді АРК...
Хто суддя, який виніс ухвалу про призначення справи, я не знала, аж до тих пір поки не переступила поріг Суду і лише, коли назвала судового розпорядника, мені сказали хто суддя і в який зал підійти...
Канцелярія таких даних не дає, тобто є у тебе дата, час та кабінет і вперед... Нема чого знайомитись з суддею завчасно ;) і обмусолювати різні питання...
Зрозуміло, що і це можна обійти, але вже важче  ;) трохи більше перепон ;) а з прийняттям Закону який добряче дає
 по пальцях за хабарі (навіть, я б сказала рубає, бо довічне ув'язнення, то не казочки) будуть ще й  виходити через чорний хід, щоб навіть "тінь" не впала, я вже мовчу  про те, що заходити через цей самий вхід будуть набагато менше усі зацікавлені ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Kwinto від 23 Вересня 2009, 01:02:35
Нема чого знайомитись з суддею завчасно  і обмусолювати різні питання...
Не хвилюйтесь. Кому треба, той знайде вихiд на суддю.
Наприклад, колядувати до нього прийдуть.
А цей прикол для простих людей. Якими ми з вами є.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 23 Вересня 2009, 01:19:26
Зрозуміло, що і це можна обійти, але вже важче  Підморгую

Відповідь від: 23 Вересня 2009, 01:04:31
Я не наївна  :( просто дуже хочеться жити як в Германії чи Швеції цивілізовано - одним словом :'(
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: gaar від 23 Вересня 2009, 08:07:38
 
  Зарплата судді там десь біля 120-130 тис доларів на рік, але на податок йде 30% 
Незахищай комуністичну систему судів,вона гнила,і корумпована.Щеб наші судді платили РЕАЛЬНІ податки.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 23 Вересня 2009, 08:58:31
"Корумпованість" не залежить від того, чи система комуністична чи не комуністична, хіба ні?
 То явище, з яким боряться усі системи, бо то людська сутність, а жадібність може перемогти лише страх  ;)

Тому критикувати все що робиться, теж, я вважаю не конструктивно, просто хотілося б щоб нормальні зміни у Закони вносились не під політичними гаслами, а влада розуміла, що має працювати щодня - не лише перед черговими виборами.. Зміни вносити -  для побудови системи, яка ефективно працює, а не на наступний квартал для поповнення бюджету, а наступного кварталу - ці зміни скасовувати( як напрпиклад в податковму законодавстві - бухгалтерії)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 23 Вересня 2009, 09:27:42
Зарплата судді там десь біля 120-130 тис доларів на рік, але на податок йде 30%
Незахищай комуністичну систему судів,вона гнила,і корумпована.
То Ти вважаєш, що в США на даний час панує комуністичний лад? :o :o :o Чи я знову Тебе невірно зрозумів? :unknow

Щеб наші судді платили РЕАЛЬНІ податки.
Тобто на даний час наші судді платять "нереальні" податки? А "нереальні" то які - занизькі чи заввисокі?
 А шо, гарна ідея - зменшит податковий тиск на суддів. :=)
 А-а-а... :fool Я зрозумів... Мабуть gaar пропонує дати можливість суддям безкарно легалізовувати свої незаконні прибутки і відповідно платити з них високий податок. А шо, тоже варіант... :pardon
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Kwinto від 23 Вересня 2009, 09:42:35
Мабуть gaar пропонує дати можливість суддям безкарно легалізовувати свої незаконні прибутки і відповідно платити з них високий податок
Як це зрозумiти? Узаконити беззаконня?
Чи, напевно ви, панне syddia , на одну зарплату живете?
Може всiм, не тiльки суддям, а i держслужбовцям та підприємцям, показати свої незаконні прибутки? А то законних прибуткiв порядних громадян явно не вистачає, щоб поповнити засiки держави.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 23 Вересня 2009, 10:10:02
Як це зрозумiти? Узаконити беззаконня?
Це розуміти так, що незрозуміти, що саме пропонує gaar. Він написав неоднозначно, а я вже для пріколу розтлумачив те все як сам захотів. ;)

Чи, напевно ви, панне syddia , на одну зарплату живете?
Є сумніви? Пропоную доказати протилежне. :P
 Щоб легше було доказувати, зазначу, що на одну мою зарплату, живу не тільки я, але й моя дружина та син. Тих 600 грн., що зняв вчора з карточки на сина, стане рівно закупити сьогодні в МЕТРО підгузники, пеленки, вологі серветки і ін. дрібязок для дитини.
 Ще пропоную пришити мені як корупційні діяння те, що я кожного дня беру пасажирів на Франківськи і дру зних гроші, щоб хоч часково компенсувати затрати на пальне.
 Чи може все таки брати хабарі і возити бідних "порядних громадян" безкоштовно.
 А... я забув, у нашій державі всі бюджетники (в т.ч. держслужбовці) повинні отримувати бідняцьку зарплату і так же само бідняцько їздити на громадському транспорті. :(

Може всiм, не тiльки суддям, а i держслужбовцям та підприємцям, показати свої незаконні прибутки? А то законних прибуткiв порядних громадян явно не вистачає, щоб поповнити засiки держави.
Так це ж те саме, що і я написав, але іншими словами. :)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 23 Вересня 2009, 10:14:18
Як це зрозумiти? Узаконити беззаконня?
Kwinto мені здається Ви несправедливі в цьому сенсі бо syddia висказав своє відношення до цієї ідеї значками, що означають її безглуздість
А-а-а... ти що? Я зрозумів... Мабуть gaar пропонує дати можливість суддям безкарно легалізовувати свої незаконні прибутки і відповідно платити з них високий податок.
Чи, напевно ви, панне syddia , на одну зарплату живете?
А чому Ви думаєте, що ні? Судячи з коментарів у інших темах, наприклад, коли syddia шукав собі у складщину подорожніх, щоб трохи допомагали з бензином аби мати можливість їздити на роботу до Франика, коли мріяв про дохід аж у 3000 тисячі гривень... Ви вважаєте, що людина  яка має незаконний дохід може мріяти про такі речі, хоч анавіть без цих йогокоментарів, не можна звинувачити у таких речах лише через те, що він працівник суду, а судді за загальноприйнятою думкою - усі хабарники, що також не завжди правда
Він декілька разів пояснював, що є різниця між апаратом суду і суддею і я як людина, що з цим стикається, хоч іноді, можу це підтвердити..
Такі заяви не приведуть ні до чого - правове суспільство так не побудуєш, ми усі гаразд когось звинувачувати без доказів просто так, але ознака правосвідомого суспільства це повага до закону, а в данному випадку - лише тому, що це емоції і ми Вас гарно знаємо, можна припустити, що Ви нічого особистого до syddia не маєте, просто він попав під гарячу руку, за усю систему.
Відповідь від: 23 Вересня 2009, 10:11:15
Поки писала суддя вже відповів :-[, я гостро реагую на несправедливість, тому попри те що бачила, що є уже нові повідомлення вирішила викласти і навіть попри те що KWINTO є одним з форумців, з яким зазвичай, приємно спілкуватись  :-[
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Kwinto від 23 Вересня 2009, 10:28:28
а судді за загальноприйнятою думкою - усі хабарники, .......
А як на вашу думку? Чому так люди вважають? Мабуть пiдстави э так вважати.
Чи у нас все так гарно та чудово в провосуддi?
Особисто до пана syddia нічого не маю. Він в моєму представленні уособлення системи.
Кажуть, винятки тiльки пiдтверження правилам.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 23 Вересня 2009, 10:39:48
Та тут навіть безперечно, що хабарництво цвіте і пахне, але сьогоднішній Ваш напад, був абсолютно необгрунтований, і стосувався конкретної людини, але я видно вірно здогадалась, що це лише через відношення до системи
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 23 Вересня 2009, 10:43:41
Він в моєму представленні уособлення системи.
Виходить сам напросився, бо почав цю тему. :pardon

А як на вашу думку? Чому так люди вважають? Мабуть пiдстави э так вважати.
Чи у нас все так гарно та чудово в провосуддi?
Взагалі то, коли створював цю тему, то не бажав аби вона скотилась до такої банальщини як голослівні заяви при суддів хабарників. Про реальні факти хабарництва у судовій системі мож писати і в темах про новини та їм подібних. Тут же я хотів почути думки людей про те, що варто змінити у судовій системі. І в першу чергу думки людей, які вже пробували захистити свої права в суді, а не тих, що чули про судочинство з екранів телевізорів (маю на увазі відомі телешоу) і бачили в новинах про Зварича.

 Ось, наприклад, конструктив
Хто суддя, який виніс ухвалу про призначення справи, я не знала, аж до тих пір поки не переступила поріг Суду і лише, коли назвала судового розпорядника, мені сказали хто суддя і в який зал підійти...
Канцелярія таких даних не дає, тобто є у тебе дата, час та кабінет і вперед... Нема чого знайомитись з суддею завчасно  і обмусолювати різні питання...

 Якраз такі питання мене цікавлять.
 В продовження теми напишу, що, наприклад, у Ів.-Франківському міському суді судді отримують справи на руки у день їх розгляду і ніяк не раніше. Хіба це не крок до ненупередженого правосуддя? В канадських судах справи видаються суддям за тиждень до розгляду.
 Звичайно Ів.-Франківський м/с являється модельним і відповідно передовим у всіх питаннях, але ж іноді винятки стають правилами. ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Kwinto від 23 Вересня 2009, 11:13:37
Виходить сам напросився, бо почав цю тему.
А як ви хотiли?
Оминути цю тему не можливо було. Особливо в свiтлi подiй з деякими представниками судовоi системи.
Ну та добре. Я вас зрозумiв. Проминули це.

В продовження теми напишу, що, наприклад, у Ів.-Франківському міському суді судді отримують справи на руки у день їх розгляду і ніяк не раніше. Хіба це не крок до ненупередженого правосуддя?
Я нiчого не розумiю в судових справах, не знаю добре це чи погано, але хочу висловити свою думку.
Вважаю що це не зовсiм доречно, отримувати справи в день їх розгляду.
Гадаю, що потрiбно суддi бiльше часу придiлити на вивчення справи. Вiд його рiшення залежить, наприклад, доля людини. То потрiбно вивчити обставини справи докладнiше, а не за пару годин до початку судового засiдання.
А то ми зазвичай усуваємо наслідки, як ото неупередженість, не усунувши самої причини, суддів-колядників.
Чи канадiйськi суддi не такi люди як нашi?
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 23 Вересня 2009, 11:16:13
у Ів.-Франківському міському суді судді отримують справи на руки у день їх розгляду і ніяк не раніше. Хіба це не крок до ненупередженого правосуддя?
Гм-гм ( покашлюю) хоча в перший день відбувається лише попереднє засідання, де сторони можуть востаннє домовитись і додати докази, які вважають за потрібне, але думаю, що в цьому випадку інша проблема, не в упередженості, а в тому наскільки суддя, що отримує справу в день засідання може якісно її вивчити і розібратися...
Навіть попри те, що є сторони, які в засіданні подають ці аргументи і пояснюють, але не завджди сторони можуть толком, щось пояснити... Думаю суддя повинен справу отримувати раніше аніж в день засідання  :o
Відповідь від: 23 Вересня 2009, 11:15:29
Знов одночасно написали повіждомлення :-[
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: gaar від 23 Вересня 2009, 21:28:30
                                                   
[/quote]

 А... я забув, у нашій державі всі бюджетники (в т.ч. держслужбовці) повинні отримувати бідняцьку зарплату і так же само бідняцько їздити на громадському транспорті. :(
  Щоб бюджетники одержували "нормальну"зарплату повинна працювати економіка,виробництво а неперепродажа китайських,турецьких.....товарів,подивіться довколо турецький одяг,дверні замки,половина фарб польского виробництва керамічна плитка ..... простого якісного пензля до фарби немае українського.Яке підпрємство у Калуші дійсно працює,випускає кінцеву продукцію?Крім кількох кондитерських я незнаю,Миромарк наколінах підкажіть якщо я помиляюсь.За район взагалі мовчу ,працездатного населення тисячі ніодного заводика тільки пару пилорам.То звідки податки?                        Нічого особистого.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 05 Жовтня 2009, 22:17:41
Щоб бюджетники одержували "нормальну"зарплату повинна працювати економіка,виробництво а неперепродажа
Згіден. Але як то кажуть "не хлібом єдиним живе людина..." Так само суд -це не тільки кримінальні та цивільні справи...
Працівники Апеляційного суду Івано-Франківської області побували на Говерлі (http://news.if.ua/news/1121.html) :)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 28 Жовтня 2009, 19:12:01
  Ось стаття (http://news.if.ua/news/1372.html) про те, як досягнення сучасної компютерної техніки впроваджуються у повсякденну роботу судової гілки влади. :)
  Там і відео цікаве. :)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 31 Травня 2010, 10:31:51
Апеляційний суд Івано-Франківської області (http://court.gov.ua/sud0990/kerivnyctvo/) - сторінка в інтернеті де можна почерпнути необхідну і достовірну інформацію про зазначений суд.

Там навіть є Списки справ, призначених до розгляду (http://court.gov.ua/sud0990/inform/spysky/).
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: cgr від 31 Травня 2010, 12:22:44
Тут же я хотів почути думки людей про те, що варто змінити у судовій системі. І в першу чергу думки людей, які вже пробували захистити свої права в суді

зараз основний недолік судової системи - безнаказаність судей.

його не просто виправити, адже будь який механізм наказання буде використовуватись для тиску на судей.

я маю таку пропозицію: якщо  європейський суд з прав людини визнає порушення судом(судами) Статті 6 (Право на справедливий судовий розгляд) Конвенції про захист прав людини та основних свобод, то цей суд у повному складі виганяти з суддів, з забороною займатись адвокатьскою діяльність та працювати в держ установах. ну і звичайно провести слідство по відношенню до цих судей по статті "винесення завідомо неправосудного рішення".

європейський суд з прав людини більш-менш незалежний від наших олігархіків, тому погрожувати суддям що їх знімуть через європейський суд навряд чи хтось стане. зате суддя буде знати що тепер  за явно продане рішення у нього є всі шанси з судді перетворититсь в прибиральника, адже судді руками робити нічого не вміють  :)

Відповідь від: 31 Травня 2010, 10:55:04
а не тих, що чули про судочинство з екранів телевізорів (маю на увазі відомі телешоу) і бачили в новинах про Зварича.

я, до речі, поки чув про судочинсто з  екранів телевізорів був про нього значно вищої думки. коли зтикнувся сам, то почав сумніватися в своєму психічному здоров'ї.

Хіба можна повірити в те, що коли в касаційній скарзі я вказую на те, що в своєму рішенні апеляційний суд посилається на не існуючу статтю, мені відповідають що рішення апеляційного суду було прийнято у відповідності з нормами матеріального та процесуального права??? Я зпочатку думав що в мене зорова галюцінація, але інші люди в ухвалі судді верховного суду Перепічая В. С., читали те саме  :unknow

цирк якийсь, жарти якого знаходяться за межами здатностей розуміння моїм примітивним не суддівським розумом  =))
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 31 Травня 2010, 15:28:16
його не просто виправити, адже будь який механізм наказання буде використовуватись для тиску на судей.
Завдяки травневим зміна в законодавсті судді будуть наказуватись і то дуже просто, бо зараз будь який проступок судді може тлумачитись як порушення присяги, а це автоматично тягне звільнення. Вища Рада Юстиції - тепер каральний орган, який нічим не обмежений. От правда каратись, в першу чергу, будуть неугодні теперішній владі. :(
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: cgr від 31 Травня 2010, 15:35:05
От правда каратись, в першу чергу, будуть неугодні теперішній влад
ну от і я про те ж. янукович не зацікавлений щоб суди працювали як слід - його команда сама частенько використовує суди в своїх інтересах, - він зацікавлений щоб суди працювали як йому зручно, ну і тепер своєї мети він досяг, так що треба вже думати як захищати судей )
Відповідь від: 31 Травня 2010, 15:32:39
хоча що ж тут думати - януковича самі і вибрали самим і тягнути цей хрест. от тільки тих хто за нього не голосував шкода (
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: cgr від 03 Червня 2010, 23:54:27
А тут ще мож поспорити, можливо суми хабарів і є досить високими, але не забувайте, що найбільше останнім часом лапають на величезних хабарях представників місцевої влади Показує язик , тай за частотою вимагання та отримання хабарів лікарів важко переплюнути. Після того, як я останні часом стикнувся із лікувальною "індустрією", то переконався, що лікарській наглості нема меж. До лікарських хабарів мож віднести і безпідставне призначення непотрібних, а головне дорогих лікарств, які є в конкретних аптеках.


думаю суддівський хабар не можна порівнювати з лікарським чи з жодним іншим. тобто для судді він звичайно нічим не відрізняється але для тих хто приходить в суд за провосуддям, за справедливістю, а в результаті іменем України йому плюють в лице різниця величезна.

після такого мало хто залишиться не те що патріотом, а просто соціально безпечним громадянином.
Відповідь від: 03 Червня 2010, 07:32:17
Якщо людина не вірить у справедливість суду - вона до суду не звернеться.

ні ні - треба звертатися. просто для того щоб пройти всі інстанції в україні. Після цього можна звертатися в Європейський Суд з прав людини - якщо там приймуть справу до розгляду, то є надія що за свої злочинні діяння україна заплатить потерпілому зповна )


На днях був присутній на семінарі і там виступала особа, яка два тижні перебувала в США і знайомилась з роботою їхньої судової системи. На перший погляд там все складніше, бо є трьохрівневі суди штатів і + федеральні суди. Судді останніх призначаються на посади, як і у нас (сама процедура можливо і інша), а от судді судів штатів обираються жителями відповідногої території.

мені здається головна відмінність їхньої та нашої судових систем - прецедентність.

я не розумію чому у нас цього немає??? для того щоб дозволити суддям робити щозавгодно, чи для того щоб через те що судді роблять щозавгодно не стався повний колапс судової системи?  =))

уявляю собі процес де все зрозуміло і суддя наче хоче винести справедливе рішення та йому вказують на  рішення іншого суду, по схожій справі, але те рішення було куплене і несправедливе - і в новій справі суддя хоч не хоч мусть приймати несправедливе рішення )))

та якщо серйозно - це могло б допомогти зменшити продажність рішень. адже толку щось "мутити" якщо буде знайдено рішення по такій же справі? - в судді просто не залишиться простору для маневру.

Відповідь від: 03 Червня 2010, 07:51:49
тут мені про судову систему сша такі жахи розповідають.
кажуть до позовної заяви там вимоги вплоть до величини шрифта і ширини полів. і її треба подавати в 48 екземплярах і ще куча всякої фігні...

Цитувати (вибране)
Все во что ты навеки влюблен
   Уничтожит разом

   Тысчеглавый убийца-дракон,
   Должен быть повержен он,
   Сильнее всяких войн
   Воля и разум
   Воля и разум
   Воля и разум
   Воля и разум

 Смертельной данью обложен мир,
   Лишен покоя и сна
Пока не поздно - спасайте мир,
   Нельзя нам больше терпеть!

   Пока мы вместе, то берегись -
   Любому чудищу смерть

http://www.youtube.com/watch?v=VYCbPWMwuy0

тисчеглавый убийца-дракон - це судова гілка влади

жарт)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 09 Вересня 2010, 09:03:01
Основну, корисну, а головне актуальну інформацію про Калуський міськрайоний суд і не тільки можна почерпнути на Офіційному веб-порталі "Судова влада України" (http://court.gov.ua/sud0908/)
 ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: DVania від 15 Вересня 2010, 13:58:03
Влада незаконно сформована робить останні кроки щоби остаточно закріпитися і надовго,або як би їм хотілось назавжди,Для цього їм ще заважаюсь деякі закони.От вони і роблять все щоби закони всі були ними і для них написані.,щоби все що тепер законно і заважає їм створити "країну для людей" стало незаконним .Суддя КС,яка подала у відставку:до мене застосовували витончені методи (http://unian.net/ukr/news/news-395959.html)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 15 Вересня 2010, 15:36:12
В нашій "доправовій державі" законодавча і виконавча гілки влади завжди хотіли притиснути судову гілку влади і зараз їм це вдається як ніколи раніше. :(
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: HOHOL від 19 Листопада 2010, 01:29:23
тема інтересна! вона мене навіть і заставила зареєструватися на форумі для того, щоб і свої п\ять "грейцерів" всунути :=), хоча відвідую останній часто. ось і історі для роздумів:- десь, приблизно, тижня два тому зустрів людину, яку зловили на хабарі і не маленькому крім того він ішов втандемі. на запитання чи його випустили він відповів ствердно крім того наголосив, що і оправдали. чисто з людської цікавості почав шукати ось, що знайшов http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/12205208. побачив декілька неспівпадіннь, що до особи №7, ЦЯ ЛЮДИНА ПРИТЯГАЛАСЬ ДО СУДОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗГВАЛТУВАННЯ В 80х роках, це знають всі хто так чи інакше знайомий з ним, а в справі сказано, що його не притягувалося до кримінальної відповідальності. а сам вирок і пояснення до ньго так і кричить "куплено", суддя всіх собак спустив на особу  №6 (напевне менше дав "пояснень" :) )

дружина, першого, під самим львовом, продала дім.......і сестра з канади не залишилась байдужою....ось вам правда життя, а суддя(та і не тільки він)...теж людина........а той, який хотів справедливості йому,як зараз..., ось і справедливість

ось такі реалії життя заставляють і нас, пересічних, задуматися ....явний злочин не несе явного покараня.... :good  закон,як дишло... і говорити про справедливість і довіру суддям - не коректно до тих пір поки їх не почнуть садити на лаву підсудних і не тільки на лаву.
p\s
даїшнік зупиняє автомобіль:
-молодший сержант Трутрункєвич порушуємо, порушуємо...
шофер:
-...скільки...
-...сто...баксів...
шофер віддає гроші і відїзжаючи
-от собака...
сержант біжить добудки розмахуючи жезлом кричить
-товаришу капітан, товаришу капітан він мене собакою обізвав..
капітан забираючи гроші
-та ні собака - я, а ти щєнок, іди працюй...

це до того, що жити на одну зарплату судям - початківцям не довго.....
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: yurko від 19 Листопада 2010, 07:49:01
Скоро їм доведеться так жити, бо ми просто вже не матимемо за що бензин купити  :=)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 22 Листопада 2010, 09:21:38
чисто з людської цікавості почав шукати ось, що знайшов http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/12205208. побачив декілька неспівпадіннь, що до особи №7, ЦЯ ЛЮДИНА ПРИТЯГАЛАСЬ ДО СУДОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗГВАЛТУВАННЯ В 80х роках, це знають всі хто так чи інакше знайомий з ним, а в справі сказано, що його не притягувалося до кримінальної відповідальності.
А всі, хто має юридичну освіту, знають, що судимість не є безкінечною і згідно КК України особа вважається судимою під час відбування покарання і певний період (залежно від тяжкості злочину) після його відбуття. І в згаданій ухвалі  в анкетних даних про ОСОБА_7 не сказано "що його не притягувалося до кримінальної відповідальності", а написано "несудимий".

суддя всіх собак спустив на особу  №6 (напевне менше дав "пояснень")
І в чому ці собаки, на Твою думку HOHOL, проявляються? Бо якщо подивитись на розміри покарань, то вони одинакові для обох засуджених як за вироком суду, так і за ухвалою апеляційного суду, якою вирок було змінено.
Відповідь від: 21 Листопада 2010, 23:09:06
закон,як дишло...
а це чого закидати судовій гілці влади? :unknow Подібного роду претензії пропоную ставити "народним" обранцям, аби правильні "недишлові" закони писали, тоді і слідчі, і прокурори, і судді не матимуть змоги ними маніпулювати.

це до того, що жити на одну зарплату судям - початківцям не довго.....
Тут цілком згідний, бо вважаю, що 3-4 тисячі грн. це замала зарплата для особи, яка має такі важелі впливу, що їй лиш за одну справу пропонують таку ж суму і то в зелених. От з 2015 року зарплата молодого судді становитиме мінімум 15 мінімальних зарплат і це вже та сума, якою варто дорожити і за яку можна гідно жити.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 22 Листопада 2010, 10:47:19
На Прикарпатті суддю затримали на хабарі

В Івано-Франківській області співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність судді та секретаря судових засідань Калуського міськрайонного суду міста Калуша Івано-Франківської області, які вимагали хабара у місцевого приватного підприємця за закриття кримінальної справи, - повідомляє «ОстроВ».
Співробітники СБУ затримали посадовців у службовому кабінеті судді під час розподілу між ними частини хабара у сумі 1500 гривень.
Стосовно зловмисників органами прокуратури порушені кримінальні справи за ознаками злочину, передбаченого ч.2. ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.

Острів Галичина (http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=5097)

Мене тут не дивує сам факт взятки...Вже просто втомлюєшся від таких повідомленть..цирк якийсь...помічник з суддею ділили 1500 грн...
Це що на 100 грам у розливайці?
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: cgr від 22 Листопада 2010, 12:07:00
так а що за суддя?
а то і  я чимось би зміг допомогти слідству..
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 11:02:12
Тут цілком згідний, бо вважаю, що 3-4 тисячі грн. це замала зарплата для особи, яка має такі важелі впливу, що їй лиш за одну справу пропонують таку ж суму і то в зелених.
=))

давайте не будем прибіднятись. додайте до зп всі пільги які одержує суддя, його родина, різні ВЕЛИКІ бонусні виплати, відпустку, можливість нічого не робити, недоторканність etc, і стане зрозуміло, що на що на що але на зарплату суддям нема чого жалітись.
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 11:05:33
Цитувати (вибране)
Мене тут не дивує сам факт взятки...Вже просто втомлюєшся від таких повідомленть..цирк якийсь...помічник з суддею ділили 1500 грн...

мабуть таке формулювання, щоб підкреслити причетність обох. і щоб обох закрити. суддя ж не бере гроші напряму. або через адвоката або через помічника.
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 11:14:09
От з 2015 року зарплата молодого судді становитиме мінімум 15 мінімальних зарплат і це вже та сума, якою варто дорожити і за яку можна гідно жити.

це 15000, або 900 гривень в день. за два з половиною засідання на яких суддя в основному лицем щелкає?  :prapor:
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 11:18:31
Тут цілком згідний, бо вважаю, що 3-4 тисячі грн. це замала зарплата для особи, яка має такі важелі впливу, що їй лиш за одну справу пропонують таку ж суму і то в зелених.

сподіваюсь що Ви не маєте на увазі що низька( нібито) зарплата є виправданням важкого злочину.
будь-хто може злочинним шляхом заробити більше ніж він заробляє чесним, не тільки суддя... так що  - всім ставити зарплату розміром в 15 мінімальних?
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Люся від 22 Листопада 2010, 12:26:28
Від цього магічного ритуалу я довго була в буквальному смислі під столом. Якщо чесно я так і не визначилась від чого у мене була істерика чи то від сміху чи то від сліз. А ви кажете судді бідні... А їм в кабінетах то засівають, то магічні ритуали проводять.... Така крайня гнилість системи, що я і сама думаю чи не поїхати і собі в Київ
http://www.visti.tv/new.aspx?newsid=6039
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Sunny від 22 Листопада 2010, 13:13:23
Мене тут не дивує сам факт взятки...Вже просто втомлюєшся від таких повідомленть..цирк якийсь...помічник з суддею ділили 1500 грн...
Це що на 100 грам у розливайці?
Це факт! І таких "хабарів" щодня - більше. Тож, таке враження, що якщо рпринесе людина пляшку і до неї, то вже скоро треба буде остерігатися і її брати
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 22 Листопада 2010, 13:17:42
Чомусь мені здається ,що таких фактів буде більшати, бо у суді не встигли поставити своїх людей..
Тому знімають таким чином тих хто не пішов в відставку самі..
У мене по 3 справам судді ті що на пенсії пішли у відставку....неофіційна причина, звільняють місце для потрібних людей...

Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 22 Листопада 2010, 15:04:36
додайте до зп всі пільги які одержує суддя
Деталізуй, які саме пільги і на скільки вони реалізуємі.

його родина
а тут ще будь-ласка конкретніше!

Я не заперечую, що такі пільги можуть апріорі існувати, але особисто таким ще не цікавився, тому і прошу шановного знавця судочинства і судоустрою - cgr розжувати дане питання, аби тут не було голослівності.
Законом України "Про державну службу" також передбачені так звані пільги для держслужбовців, але особисто я як держслужбовець їх на собі не відчув. :unknow

різні ВЕЛИКІ бонусні виплати
Це Ти про які виплати? Про вихідну допомогу при відставці? Так до тої відставки ще треба дожити, а HOHOL дослівно написав "це до того, що жити на одну зарплату судям - початківцям не довго.....". І я зним погодився, бо молодий суддя має лише щомісяця зарплату у вище зазначеному розмірі і раз в рік матеріальну допомогу на оздоровлення.

відпустку
Да-а-а!!! Це велика пільга...  =)) А щоб її мати, то потрібно всього-на-всього офіційно влаштуватись на роботу.

можливість нічого не робити
Теж голослівя, бо особливо тепер, коли діти війни толпами повалили до суду, то судді (їхні помічники і секретарі с/з) буває навіть не мають часу аби замінити анкетні дані у типових судових рішення, а ще треба провести повну фіксацію содового процесу технічними засобами, виготовити купу повідомлень, повісток, супровідних і запитів, все те зшити до купи і + не забути вчасно відправити судове рішення в Єдиний державний реєстр судових рішень.

суддя ж не бере гроші напряму. або через адвоката або через помічника.
А цей суддя як бачимо вирішив пооригінальнічати, бо спробував взяти гроші через секретаря судових засідань. :=)

це 15000, або 900 гривень в день. за два з половиною засідання на яких суддя в основному лицем щелкає?
Маєш якісь підтрведжуючі статистичні дані? Чи мо маєш відповідні відеозаписи? Я би м сі трохи хтів навчити як то тре правильно фейсом "щелкати", авось пригодиться.
Як не маєш нічого на підтвердження, то ліпше такого не пиши, бо таке в подальшому змусить мене застосовувати риторику нашого відомого форумця і обізвати Тебе "пустодзвоном". :censore

сподіваюсь що Ви не маєте на увазі що низька( нібито) зарплата є виправданням важкого злочину.
будь-хто може злочинним шляхом заробити більше ніж він заробляє чесним, не тільки суддя... так що  - всім ставити зарплату розміром в 15 мінімальних?
Жоден злочин не можна нічим оправдовувати. Можуть були лише помякшуючі чи обтяжуючі обставини, але коли висока зарплата виступає вагомим стримуючим фактором, то на це варто зважити. Наприклад, вживання наркотиків (ст. 309 КК України) точно високою зарплатнею не стримаєш. ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: cgr від 22 Листопада 2010, 16:22:21
а тут ще будь-ласка конкретніше!

Стаття 42. Державний захист суддів та їх сімей

     1.  Судді,  члени  їх  сімей  та  їх  майно  перебувають  під
особливим захистом держави. Органи  внутрішніх  справ  зобов'язані
вжити необхідних заходів для забезпечення  безпеки  судді,  членів
його сім'ї
, збереження їх майна, якщо від судді надійде відповідна
заява.

1. Кожен суддя за умови, що він працював на посаді  судді  не
менше 20 років, має право на відставку, тобто на  звільнення  його
від виконання обов'язків за  власним  бажанням  або  у  зв'язку  з
закінченням  строку  повноважень.  Суддя  також   має   право   на
відставку  за  станом   здоров'я,   що   перешкоджає   продовженню
виконання  обов'язків.

     2.  За  суддею,  який  перебуває  у  відставці,  зберігається
звання судді і такі  ж  гарантії  недоторканності  та  соціального
захисту, як і до виходу у відставку.


Судді,  який  пішов  у  відставку,  виплачується  вихідна
допомога без сплати  податку  у  розмірі  місячного  заробітку  за
останньою посадою за кожен повний рік роботи на посаді судді,  але
не менше шестимісячного  заробітку.  (  Частина  третя  статті  43
із змінами, внесеними згідно із Законом N 4015-12 від 24.02.94 )


Максимальний розмір щомісячного довічного грошового утримання
суддів  у відставці (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової
пенсії,  цільової  грошової  допомоги,  пенсії за особливі заслуги
перед   Україною,   індексації   та   інших  доплат,  встановлених
законодавством
)

  Стаття 44. Матеріальне і побутове забезпечення суддів

     1. Заробітна плата суддів складається  з  посадового  окладу,
премій, доплат за кваліфікаційні класи, надбавок за вислугу  років
та  інших  надбавок.


4. Суддям виплачується щомісячна надбавка за вислугу років  у
розмірах:
     при стажі роботи понад 3 роки - 10 відсотків, понад  5  років
- 15, понад 10 років - 20, понад 15 років - 25, понад 20  років  -
30,  понад  25  років  -  40  відсотків  від  посадового  окладу з
урахуванням  доплати  за  кваліфікаційні  класи.

 5.   Суддям   надається   щорічна   відпустка  тривалістю  30
робочих днів з наданням  додаткового  посадового  окладу.  Суддям,
які мають  стаж  роботи  понад  10  років,   надається   додаткова
оплачувана відпустка тривалістю 15  календарних  днів.
(  Частина
п'ята  статті 44 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4015-12
від 24.02.94 )


Не  пізніш  як  через  шість  місяців після обрання суддя
Конституційного Суду,  Верховного  Суду,  вищого  спеціалізованого
суду,  апеляційного  та  місцевого суду,  який потребує поліпшення
житлових умов,  забезпечується  благоустроєним  житлом  у  вигляді
окремої  квартири  чи  будинку  або  службовим  житлом  за  місцем
знаходження суду.     8. Суддя  має  право на  додаткову жилу площу  відповідно  до
вимог статті 49 Житлового кодексу України ( 5464-10 ). Суддя також
має  право  на позачергове влаштування дітей у дошкільні заклади і
позачергове    встановлення    квартирного   телефону,   безплатне
користування   на   території   України  всіма  видами  транспорту
міського, приміського і місцевого сполучення (крім таксі), а також
встановлення  квартирної охоронної сигналізації і користування нею
за  рахунок  державного  бюджету.

 9. Судді мають право на придбання на пільгових  умовах  жилих
приміщень   комунального   фонду   та   приміщень,  наданих  їм  в
користування в порядку, передбаченому частиною сьомою цієї статті,
із знижкою на 50 відсотків їх вартості та на одержання кредитів на
індивідуальне  і  кооперативне  житлове  будівництво  з погашенням
наданої позики за рахунок відповідних бюджетів за умови тривалості
роботи  на  посаді  судді  не  менше  десяти років. ( Абзац перший
частини дев'ятої статті 44 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 4015-12 від 24.02.94 )
     Суддям  надається  50-відсоткова знижка плати за займане ними
та  членами  їх  сімей  житло, комунальні послуги (водопостачання,
газ,  електрична  та  теплова  енергія,  установка  і користування
індивідуальним  домашнім телефоном). Такі ж пільги зберігаються за
ними  і  після виходу у відставку.  ( Частину  дев'яту  статті  44
доповнено   абзацом   другим   згідно  із  Законом  N  4015-12 від
24.02.94 )


а скільки пільг ще в інших законах? в внутрішніх інструкціях інших держслужбовців?  :ganba
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 15:36:38
відпустку
Да-а-а!!! Це велика пільга...

ну враховуючи те що у судді відпустка 45 днів, при 4-6 годинному робочому дні то таки велика.  :ganba
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 15:38:47
Теж голослівя, бо особливо тепер, коли діти війни толпами повалили до суду, то судді (їхні помічники і секретарі с/з) буває навіть не мають часу аби замінити анкетні дані у типових судових рішення, а ще треба провести повну фіксацію содового процесу технічними засобами, виготовити купу повідомлень, повісток, супровідних і запитів, все те зшити до купи і + не забути вчасно відправити судове рішення в Єдиний державний реєстр судових рішень.

що з цього робить суддя власноруч, крім підписування?
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 15:39:40
Маєш якісь підтрведжуючі статистичні дані? Чи мо маєш відповідні відеозаписи? Я би м сі трохи хтів навчити як то тре правильно фейсом "щелкати", авось пригодиться.
Як не маєш нічого на підтвердження, то ліпше такого не пиши, бо таке в подальшому змусить мене застосовувати риторику нашого відомого форумця і обізвати Тебе "пустодзвоном"

не зрозумів які стат дані тобі потрібні? відношення слів сказаних судеею то слів сказаних адвокатами/сторонами?
не вів такої статистики та думаю десь 1 до 100.
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 15:41:43
Наприклад, вживання наркотиків (ст. 309 КК України) точно високою зарплатнею не стримаєш

не зважаючи на ст. 309 вживання наркотиків не злочин. злочин це визначити вживання наркотиків "злочином".
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: HOHOL від 22 Листопада 2010, 19:03:49
А всі, хто має юридичну освіту, знають, що судимість не є безкінечною
наша бананова держава має веееееликий досвід в цьому ...... , в нашій державі можна все навіть судимості позбутися, якщо сильно захотіти, але це не  зрозуміти простим смертним тільки не говоріть, будласка, що це за законом, а то пересічного громадянина лишній раз переконаєте, що закон можна кроїти як заманеться. але чого нас переконувати воно так і є. людина сама росповідає в скільки влетіля, щоб спочатку слідчого змінити на іншого, потім статтю поміняти на лекшу і як з прокуратурою тягались і кого було підключено, щоб все це вийшлро гладко і, що вони готові були віддати ???т.$, а обійшлося тільки ??т.$, а тепер бояться касаційноі заяви бо їхньлого "мента" загребли за взятку і повертається старий...і т.д. і т.п. А ви про закон і справедливість - слова,слова.....
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 22 Листопада 2010, 19:45:52
а скільки пільг ще в інших законах? в внутрішніх інструкціях інших держслужбовців?  Ганьба
Я відверто не бачу тут якоїсь ганьби, навпаки вважаю що ці норми закону справедливі..Ае як  іусі інші не виконуються в більшості...
Чому Ви прирівнюєте судей і їх відповідальність до відповідальності скажімо менеджера по продажам.
Вони мусять мати пільги і захист, в тому числі і навіть особливо члени їх сімей..
Припустимо суддя вирішує (як приклад) чи був законним продаж Нікопольського феросплавного чи подібне питання...як думаєте він наражається на небезпеку і відчуває тиск?
Чи коли підписує вирок про увязнення припустимо члена угрупування він може піддаватися тиску чи члени його сім'ї?
Те що якийсь один суддя прийняв на вашу думку хибне чи незкаонне рішення щодо позбавлення прав чи дійсності адмінпротоколу ще не означає, що закони які регулюють його статус ганьба...то може бути ганьбою окремому судді ...Тому вимушна з Вами не погодитись...
ТІ норми які Ви виділили - практично не працюють...Тому не варто так..ганьба не закони, а ганьба те що вони не виконуються...

Відповідь від: 22 Листопада 2010, 19:26:00
Вони ставлячи свій підпис на Рішенні несуть відповідальність за кожне його слово, а відповідно і усі ризики, що супроводжують хибність чправедливість винесеного рішення (коли я кажу про ризики, я маю на увазі в першу чергу переслідування, факти помсти і таке інше)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: cgr від 22 Листопада 2010, 23:26:30
я Вам поясню чому ганьба. років 10 тому коли гостро стояла проблема тотальної продажності судей судді казали що це через те що в них низька зарплата на яку не можна прожити, що вони не захищені т.д.

їм дали все. і хорошу зарплату, і хороший захист і недоторканість - те щ мають судді не має в країні ніхто, представник жодної іншої професії. так багато хто заробляє більше але у багатьох зароблене забирають, у судей ніхто нічого не забирає.

і що? щось змінилось? як продавались так і продаються. тому і  :ganba
Ви читали мою історію з оскарженням незаконного штрафу? тобто не те що я був не правий і мене оштрафували, а таки я був правий і мене оштрафували. що завадило судді прийняти законне рішення і скасувати штраф??? мала зарплата? незахищенність та можливість помсти з боку ідпс?  =))  :ganba :ganba :ganba ганьба!
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 20:10:59
то може бути ганьбою окремому судді

на жаль це не єдиний випадок мого знайомства з суддями. була і значно гірша ситуація, в якій теж сповна проявився підхід українських судей до правосуддя (
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 20:18:04
ну і якщо 7 з 7 судей приймають незаконні рішення, чим наносять мені значних матеріальних і моральних збитків я вважаю, що маю повне право скандувати  :ganba судовій системі україни та й всій україні іменем якої судді здійсньють "правосуддя"
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 20:20:57

а звідки береться на 90% доказова база при побудові звинувачень по кримінальним справам знаєте?
а те, що вона береться звідти на 100% завдяки суддям Вам відомо?
не сперечаюсь - і дияволу потрібен адвокат, але я цього адвоката слухати не маю бажання. і дискутувати з ним теж.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 23 Листопада 2010, 09:06:43
Ае як  іусі інші не виконуються в більшості...
ганьба не закони, а ганьба те що вони не виконуються...
Бачу є люди, які з обєктивним розуміння ставляться до навколишнього світу і вміють, зіставляючи реальні факти, робити правильні висновки. Решті ж, які закривши очі та вуха кричать :ganba не бачу сенсу щось доказувати і розтлумачувати, бо таким людям легше повірити у снігову людину ніж у те, що не всі судді (міліціонери, прокурори, податківці та інші держслужбовці) продажні. :(

наша бананова держава має веееееликий досвід в цьому ......
А таким людям взагалі пропоную виїхати в будь-яку іншу небананову державу і забути про існування рідної землі. Заодно може і моїй дружині допоможете влаштуватись закордоном, бо як би я брав хабарі, то у неї не виникало б бажання поїхати закордон щоб заробити на гідне життя.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: cgr від 23 Листопада 2010, 09:26:33
Решті ж, які закривши очі та вуха кричать Ганьба не бачу сенсу щось доказувати і розтлумачувати, бо таким людям легше повірити у снігову людину ніж у те, що не всі судді (міліціонери, прокурори, податківці та інші держслужбовці) продажні.

чому ж важко? зовсім не важко. щиро заздрю людям яким пощастило попасти "на розгляд" до таких суддів.
ну а якщо ці судді ще, як і треба, моментально в залі суда звільняють звинувачуваного всі звинувачення проти якого базуються на його зізнаннях від яких він відмовляється, так взагалі - я готовий звернутись до них "Ваша честь", не формально а саме маючи це на увазі.
Відповідь від: 23 Листопада 2010, 09:22:41
але чи довго такий суддя пробуде на своїй посаді, до того як його, білу ворону, заклюють його товариші?
десь писали що за виправдальний вирок підозрюваному який вже провів в сізо деякий час суддя може позбавитись посади...
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: HOHOL від 23 Листопада 2010, 11:43:43
анегдот про хороших і поганих міліціонерів в гробах напевне всі знають..., ось так більшість відноситься не тільки до них, але і до суддів і до тих, хто біля них.
а на рахунок тих, що не продаються - їхще не купляли.
і ще одне всі прекрасно розуміють в нашій системі є процентне співвідношення в усьому і в протокола даїшнікі (за зміну здати 10ть протоколів), і в роботі слідчих органів (розкриваємість любою ціною), і в рішеннях судів (вироки)і, і , ці "і" можна перераховувати до бескінечності і ті, хто заперечує, це з піною в роті ті перші в черзі на продаж себе..., а якщо не зможуть себе продати тді таж системя їх і залишить на узбіччі, але за те все життя ходитимуть і кричатимуть - "я не продався", десь в глибині душі розуміючт, що це не їхня заслуга, а системи, яка не оцінила їх по їхній завишеній самооцінці.
Хтось, для того, щоб показати любов до Рідної землі відправляє дружину на заробітки, а хтось показуючи любов не тільки до Батьківщини, але і до дружини, знаходить спосіб прожити на 2т.гр. в місяць і на рідній землі з дружиною і дітьми.
Не пам"ятаю ,хто сказав
Багатий не той, хто багато має, чи заробля, а той, хто вміє жити га те, що має.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tandylight від 23 Листопада 2010, 12:01:45


хто заперечує, це з піною в роті ті перші в черзі на продаж себе...
дуже класний аргумент...
Зрозуміло щодо протоколів ( план виручка взятки гроші), розкриваємість теж усе зроузіло а який план і мотивація має бути щодо вироків. Просто поясніть бо я не розумію, чесно :unknow
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 09 Грудня 2010, 09:07:05
У рамках Спільної Програми Європейського Союзу та Ради Європи «Прозорість та ефективність судової системи України» був вироблений документальний фільм «Шлях до порозуміння або переговори без поразки», який покликаний привернути увагу представників органів законодавчої, виконавчої та судової влади, правників та широкого загалу до присудової медіації.

Вказаний фільм буде транслюватися по телевізійному каналу «5 канал» 11 грудня 2010 року о 18:10
Анонс можна подивитись YuoTube
http://www.youtube.com/watch?v=Zu-8tQUH2JI
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 23 Грудня 2010, 21:43:02
Стаття, яку раджу почитати в першу чергу суддененависникам - З суддів знімають мантії (http://news.if.ua/news/11314.html). Але якщо зробити з цієї статті правильні висновки, то радіди тут нічому... :(
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 04 Січня 2011, 10:03:57
Копійчаний труд. «Держава принижує працівників суду мізерними зарплатами та ігноруванням наших звернень» (http://www.zib.com.ua/ua/arch_releases.html?_m=publications&_t=rec&id=6108)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: DVania від 03 Липня 2011, 00:07:11
Про це як на думку партіїї регіонів повинно відбуватися правосуддя в Україні,це успішно застосовувалось проти Луценка і застосовується сьогодні проти  Тимошенко "Сука! Измывался над нами! Пускай прессуют заразу!" - Колесников и Тихонов про арест Луценко. ВИДЕО.  http://censor.net.ua/ru/video_news/view/149055/quotsuka_izmyvalsya_nad_nami_puskayi_pressuyut_zarazuquot__kolesnikov_i_tihonov_pro_arest_lutsenko_video
Відповідь від: 25 Червня 2011, 17:52:57
Винного за кількома статтями регіонала врятував від тюрми...лист від Януковича http://www.expres.ua/news/2011/07/02/47299 таке враження,що в Україні вже успішно пройшла судова реформа "па данецкі" і тепер вже всі суди печерські. А ось і інформація,що це підтверджує http://www.expres.ua/news/2011/07/02/47297 лише за чотири місяці 2011-го українці подали майже 11 тисяч заяв до Євросуду.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 07 Липня 2011, 13:22:56
Шо ви все про негатив? є і позитивні сторони у судовій реформі.

Добір кандидатів на посаду судді вперше: на черзі - проведення конкурсу (http://vkksu.gov.ua/6124/)
Цитувати (вибране)
Втілюючи в життя судову реформу, вперше в історії незалежної України Вищою кваліфікаційною комісією суддів України у цьому році було проведено добір кандидатів на посаду судді за новими загальноприйнятими у світі правилами: на основі анонімного тестування та кваліфікаційного іспиту, - зазначив Голова Комісії.
Уся ця автоматизована процедура, розроблена за активного сприяння проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USIAD) “Україна: верховенство права”, передбачала абсолютну конфіденційність та гарантії недопущення стороннього втручання у процес проходження тестування та складення кваліфікаційного іспиту.

Можливо вже молоді судді служитимуть українському народові вірою та правдою і згідно закону. :)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: DVania від 26 Липня 2011, 15:53:11
http://www.unian.net/ukr/news/news-447780.html Суд над ЮВТ: його честі судді Кірєєву протиставили інтелект
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: DVania від 26 Вересня 2011, 20:31:52
http://www.unian.net/ukr/news/news-458748.html  Оцінка української судової системи.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: asin від 08 Жовтня 2011, 20:07:51
 :stop: Суди за місяць виправдали 3 мажорів, з вини яких сталися смертельні ДТП  http://www.unian.net/ukr/news/news-461061.html висновок такий,нема що надіятися на суд якщо нема бабла.Бабло їх  бог і бабло їх закон.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 21 Жовтня 2011, 15:15:03
Оцінка української судової системи.

Виділю самі ключові слова із цієї статті
Цитувати (вибране)
Існують непереборні свідчення того, що Генеральна прокуратура має вплив на судову систему, а судова система не може бути незалежною та справедливою

Назва: Судова гілка влади
Відправлено: DVania від 27 Грудня 2011, 16:01:36
Рішення Конституційного суду зустріли вигуками «Ганьба!»

Конституційний Суд України визначив, що Кабінет міністрів має право встановлювати розмір соціальних виплат у відповідності до фінансових можливостей держави.
Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення оголосив голова Конституційного Суду Анатолій ГОЛОВІН.
Зокрема, КС визначив конституційним пункт 4 прикінцевих положень закону про державний бюджет України на 2011 рік, яким уряду надається право встановлювати розмір соціальних виплат таким категоріям громадян: чорнобильцям, дітям війни і особам, звільненим з військової служби.
Подання про неконституційність цієї норми до КС подали народні депутати влітку 2011 року, рішення КС було прийняте 26 грудня 2011 року. Опозиційні народні депутати, які були присутні під час оголошення рішення КС, вигукували: «Ганьба!».
У коментарях щодо рішення КС народні депутати від НУ-НС Юрій КАРМАЗІН та Арсеній ЯЦЕНЮК наголошували, що це рішення суду є незаконним, а судді, які його прийняли, повинні нести відповідальність.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: DVania від 20 Січня 2012, 15:13:06
Апеляційний суд визнав правомірним закриття справи проти Кучми (http://www.unian.net/ukr/news/news-480802.html)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: DVania від 28 Березня 2012, 15:19:01
http://lb.ua/news/2012/03/28/143122_deputatubiytsa_poluchivshiy.html
Депутат-убийца, получивший условный срок, отметил свое освобождение роскошным банкетом

Экс-депутат Софиевского райсовета Александр Таран, который за убийство 25-летнего юноши получил два года условно, в честь своего освобождения устроил банкет с салютом.

«Моего сына убили среди белого дня при свидетелях, а теперь убийца на воле! Мало того, вечером 21 марта в Софиевке он устроил пир в честь своего освобождения и запускал в небо салюты!» — рассказывает отчим погибшего Владимир Бойко и добавляет, что эти же судьи два года назад вынесли подобный приговор еще одному экс-депутату Софиевского района — Александру Гулию, который, находясь за рулем собственного авто, насмерть сбил двух женщин.
Представитель родственников убитого, нардеп Дмитрий Шпенов, направил жалобу в Высший совет юстиции с просьбой проверить деятельность выносивших это решение судей — Надежды Прудник, Андрея Козака и Натальи Середней.
«Мы обратились в генпрокуратуру, чтобы это дело взяли на контроль. Также мы написали заявление в Высшую раду юстиции с просьбой за нарушение судейской присяги уволить судей, которые вынесли неправомерное решение», — говорит глава подкомитета по вопросам судоустройства и статуса судей Дмитрий Шпенов и поясняет, что первая судебная инстанция — Криворожский райсуд — назначила Тарану 14 лет лишения свободы. Однако тот обжаловал приговор, и дело отправили на пересмотр в Долгинцевский суд, который и отпустил убийцу.
Брат убитого, Дмитрий Югай, рассказал, что Таран (которого местные в прессе окрестили «Лозинским № 2») пытался «замять» дело.
«Вдове он купил квартиру в Кривом Роге, и она отказалась от претензий. А мне председатель суда Надежда Прудник сообщила, что подсудимый будет осужден по статье „Превышение мер самообороны“ и якобы за мое молчание Таран перепишет на меня свою агрофирму. Но я хочу, чтобы он был наказан», — отметил Дмитрий.
Как сообщила сотрудник пресс-службы Высшего совета юстиции Оксана Лысенко, председатель ВСЮ Владимир Колесниченко уже поручил начать проверку данных, изложенных в обращении пострадавшей стороны.
Напомним, ЧП произошло в июне 2010 года. Депутат повздорил с местным жителем Александром Югаем на берегу пруда, а затем пришел к нему домой и застрелил из автомата на глазах у его 6-летнего сына.
21 марта 2012 года, решением Долгинцевского райсуда, Александра Тарана осудили на два года условно.

Назва: Судова гілка влади
Відправлено: DVania від 04 Квітня 2012, 17:40:39
http://blogs.pravda.com.ua/authors/usov/4f7b6f67ec61a/
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: DVania від 04 Серпня 2012, 23:11:11
04.08.12 22:40
Не набралось и 1% украинцев, которые верят в равенство граждан перед законом, - опрос
За последние годы поддержка деятельности судов в Украине очень сильно упала. 78% наших граждан уверены, что в Украине не существует равенства перед законом.

Всего 0,7% украинцев считают, что в стране все равны перед законом. Такие данные ZN.UA предоставил директор социологической службы Центра Разумкова Андрей Быченко со ссылкой на результаты исследований Центра, передает Цензор.НЕТ.

http://censor.net.ua/news/213778/ne_nabralos_i_1_ukraintsev_kotorye_veryat_v_ravenstvo_grajdan_pered_zakonom_opros
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: DVania від 07 Серпня 2012, 22:04:02
Лорд МакКласкі: Для президента це ганьба - без суду звинувачувати у вбивстві
(http://img.pravda.com.ua/images/doc/4/3/43e1fe0-300cvet.jpg)
БІЛЬШЕ ТУТ    http://www.pravda.com.ua/articles/2012/07/24/6969420/
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: DVania від 03 Березня 2013, 12:33:14
Політики і чиновники уникають покарання за хабарництво, ДТП і навіть вбивство
Приховано: Показати
Покарання українських політиків і чиновників, проти яких порушувалися кримінальні справи, обмежується, як правило, умовними термінами. Тиждень.ua зібрав найрезонансніші випадки з 2011 року.
У вересні 2011 року колишнього начальника митного відділу Енергетичної митниці та колишнього начальника сектора цього самого відділу засудили до 5 років позбавлення волі умовно. Їх обвинувачували в одержанні хабарів в обсязі $1,2 тис, $3,9 тис, $200 та 1 тис. гривень, 28 тис. гривень і 14 тис. гривень.

Того ж року Апеляційний суд Львівської області виправдав колишнього мера Винників Теодора Гудзяка, якого звинувачували у вимаганні хабара в розмірі $43 тис. Зокрема, суд скасував попередній вирок екс-мера, яким його засудили до 8 років позбавлення волі.

На початку минулого року у резонансній справі про вбивство студента Ігоря Індила одного з підсудних - дільничого міліціонера Сергія Приходька, який у травні 2010 року привіз студента до міліції, де той помер, суд засудив до 5 років позбавлення волі без відбування покарання. До речі, іншого підсудного у цій же справі - Сергія Коваленка, суд амністував, пославшись на те, що в нього п'ятирічний син.

Також умовний термін ув’язнення отримав і син голови Укравтодору Володимира Демішкана Сергій, якого обвинувачували в організації викрадення людини та її жорстокому вбивстві.

Злочин було скоєно в листопаді 2007 року. Тоді в Києві був викрадений 62-річний Василь Кривозуб, директор авіакомпанії «Крунк». Як з'ясувалося під час розслідування, Кривозуба викрав його бізнес-партнер Сергій Демішкан (син народного депутата-«регіонала») разом з Левченком і Курдіним. Вони вивезли жертву на територію Баришівського району і хотіли змусити бізнесмена підписати договір купівлі-продажу транспортного літака АН-26, який належав Кривозубу. При спробі втечі «заручника» вбили, а тіло втопили в озері з прив'язаною до тіла батареєю.

Однак пізніше Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних та кримінальних справ взагалі скасував умовний вирок Демішкану.

Значного розголосу набув інцидент, що стався у квітні 2011 року, під час якого голова Заставнівської РДА Михайло Бойчук зі своїм братом, зятем і двома охоронцями ставка катували чотирьох рибалок, які без дозволу ловили рибу у приватному ставку.

На початку 2012 року Першотравневий районний суд Чернівців засудив Бойчука, його брата та зятя за побиття рибалок до 5 років позбавлення волі умовно. Один з охоронців засуджений до 5,5 років ув’язнення, інший – до 6,5 років.

Ще один скандал виник за участі депутата Луганської міської ради Романа Ландіка, якого 19 січня 2012 року суд засудив за побиття дівчини у луганському ресторані до 3 років позбавлення волі зі звільненням від покарання на випробувальний термін 2 роки. Крім того, суд ухвалив стягнути з Ландіка майже 5 тис. гривень за судові витрати.

Роман Ландік - син народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка.

У свою чергу, начальника Тернопільської обласної Державтоінспекції Віктора Пака, який був за кермом автомобіля губернатора області, що потрапив в ДТП, в якій одна людина загинула і дві постраждали, засудили до 4 років з випробувальним терміном на 2 роки і одразу ж звільнили із зали суду.

А вже згодом Рівненський міський суд 16 березня засудив головного лікаря пологового будинку Ганну Чайку до 5 років позбавлення волі умовно за хабар у 1,5 тис. євро.

Також значного суспільного резонансу набула справа проти колишнього голови Верховної Ради Криму Анатолія Гриценка, якого обвинувачували у перевищенні влади на посаді керівника Ленінської райдержадміністрації (2001-2005 роки) за вилучення з користування військового радгоспу «Азовський» більш як 4,8 тис. га. Прокуратура Криму оцінила збитки у 23 млн. грн.

Попри те, що він перебував під арештом з кінця січня 2011 року, а судовий вирок оголошений у березні 2012 року, його за перевищення влади під час відчуження землі засудили до двох років в'язниці умовно з випробувальним терміном на два роки.

У травні Миколаївський районний суд виправдав колишнього заступника мера Одеси Вахтанга Убірію за звинуваченням у хуліганстві, однак визнав винним у перешкоджанні журналістській діяльності, амністувавши його при цьому.

Колишню заступницю начальника Львівської митниці Клавдію Кутикіну у червні 2012 року за одержання хабара в розмірі $7 тис засудили до 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання із установленням випробного терміну на 3 роки.

Суд виправдав і суддю Залізничного райсуду міста Львова Ігоря Ганича, який звинувачувався в отриманні хабара в розмірі 400 тис. грн.

На початку грудня Шевченківський райсуд Києва за побиття і крадіжку $20 тис. і документів у адвоката Івана Гранцева засудив колишнього співголову фракції Блоку Леоніда Черновецького в Київській міській раді Дениса Комарницького до 2 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 2 роки. Зокрема, суд врахував, що підсудний раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, має на вихованні 3 дітей, а також позитивно характеризується за місцем роботи.

Алуштинський міський суд 15 грудня 2012 року засудив до 4 років в'язниці умовно колишнього голову Гурзуфської селищної ради Криму Віктора Гамаля за незаконне виділення комерційній структурі 1,3 га землі.  Нагадаємо, прокуратура Криму в жовтні 2010 порушила справу проти нього за підозрою у внесенні шляхом зловживання службовим становищем у документи свідомо неправдивої інформації при передачі в оренду фірмі цієї ділянки нібито для зберігання плавзасобів, хоча фактично на землях будувався житловий комплекс площею 65 тис. кв. м.

Уже цього року виправдали і відомого кримського бізнесмена, екс-депутата Сімферопольської міської ради Йосипа Файнгольда, якого звинувачували у шахрайському присвоєнні при пособництві ще семи осіб коштів 44 підприємців з Боярки (Київська область), Сімферополя та Євпаторії на загальну суму 1 млн 915 тис гривень. Його визнали винним у перевищенні службових повноважень за одним епізодом в Євпаторії, але через завершення строків давності припинили провадження у справі.  По решті епізодів його виправдали.


http://tyzhden.ua/News/73743
p.s.
1.16 И дал я повеление судьям вашим в то время, говоря: выслушивайте братьев ваших и судите справедливо, как брата с братом, так и пришельца его; Ин 7, 24.

1.17 не различайте лиц на суде, как малого, так и великого выслушивайте: не бойтесь лица человеческого, ибо суд – дело Божие; а дело, которое для вас трудно, доводите до меня, и я выслушаю его. Втор 16, 19. 1 Пет 1, 17. Лев 19, 15. Притч 24, 23. Сир 42, 1. Иак 2, 1.

31.9 Открывай уста твои для правосудия и для дела бедного и нищего.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Lyolik від 03 Березня 2013, 12:44:23
Закон має бути один для всіх, а суд справедливий не дивлячись ні на особу ні на заслуги....
Знаю один суд, де всі будуть рівні  :), але не в цьому житті  :=) ще тре троха почекати  ;)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: DVania від 22 Червня 2013, 14:39:28
                http://ukrainianpeople.wordpress.com/2013/06/21/sud-opytuvannya/
Чи довіряєте ви судам в Україні? – проголосуйте в нашому опитуванні
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: gaar від 21 Липня 2013, 09:27:56
Щоб неплодити тем спитаю тут. Накидайте толкових онлайн юридачних консультацій.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Сонечко+ від 04 Жовтня 2013, 14:18:07
Ми уже орієнтуємось на європейську судову практику. У Франківську відбувся перший суд за участю присяжних
Цитувати (вибране)
. Ця новація у судочинстві стала можливою завдяки новому Кримінальному кодексу, який уже півроку діє в Україні.
Присяжних запрошують тільки на розгляди, які стосуються тяжких злочинів. Переважно йдеться про вбивства, коли засудженому загрожує великий або пожиттєвий термін ув’язнення.
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: syddia від 03 Листопада 2013, 00:24:30
У Франківську відбувся перший суд за участю присяжних
В Сумській області суд присяжних навіть виніс виправдальний вирок.

   http://ukrainianpeople.wordpress.com/2013/06/21/sud-opytuvannya/
Чи довіряєте ви судам в Україні? – проголосуйте в нашому опитуванні
Парадоксальна ситуація - 95 % людей не довіряють судам, але з року в рік кількість звернень до суду з позовами і заявами зростає. :unknow
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: yurko від 06 Березня 2015, 12:44:31
Як думаєте, буде перша ластівка?

Приховано: Показати
http://www.unian.ua/politics/1052496-u-vinnitsi-pochalosya-zasidannya-sudu-schodo-obrannya-zapobijnogo-zahodu-suddi-tsarevich.html
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tad від 13 Жовтня 2017, 13:02:45
"Это приговор. Украинские власти просто з@ли ЕСПЧ"
Что означает решение ЕСПЧ, удовлетворившее 12 тысяч исков украинцев к государству и на какую компенсацию для них придется раскошелиться бюджету

https://strana.ua/articles/analysis/98480-chto-oznachaet-reshenie-espch-po-ukrainskim-delam-prinjatoe-12-oktjabrja.html
12 октября Европейский суд по правам человека принял беспрецедентное в своей истории решение с "украинским акцентом". Аналогов которому по своей природе и масштабности еще не было в юридической практике.

Рассматривая по делу "Бурмич и другие против Украины" пять исковых заявлений от граждан Украины служители Фемиды в Страсбурге приняли решение кардинальным образом "разрулить" системную проблему неисполнения решений судов в нашем государстве.

Они постановили объединить многотысячный массив жалоб заявителей по этому и прочим похожим делам, накопившимся в ЕСПЧ против Украины. При этом судьи десятью голосами против семи установили единый алгоритм их разрешения, удовлетворив весь этот поток исков. За выполнением которого будут внимательно следить европейцы.

Суммарно речь идет о 12 143 различных исках, которые вместе с историями заявителей по делу "Бурмич против Украины" объединены в один кейс. Все они подлежат безусловному исполнению в рамках пилотного проекта восьмилетней давности, зафиксировавшего кризисное явление неисполнения решений судов в Украине.
Европа за нас  :prapor:
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: ББА від 13 Жовтня 2017, 13:08:10
ну тепер ти розумієш ЧОМУ УКРАЇНІ ТАК НЕОБХІДНА СУДОВА РЕФОРМА ?  а то папєрєднікі з різними совковими панятіями тримали тих суддів як собак на привязі . Так що все просто чудово . Нехай Європа проконтролює проведення реформ       :good    :good    :good   
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: Tad від 13 Жовтня 2017, 13:18:52
Реформи , кажеш  :D
http://www.youtube.com/watch?v=Gi03Ln2ZkjU
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: ББА від 13 Жовтня 2017, 13:28:02
Та ні - давай назад папєрєдніків і нехай люди живуть як тупе бидло в кацапії .    :=)
Назва: Судова гілка влади
Відправлено: ББА від 17 Липня 2019, 04:13:51
Співбесіди у межах кваліфікаційного оцінювання суддів вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

http://www.youtube.com/watch?v=F_k6gnpb_yA

+ там є багато записів з попередніх днів