Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Автор Тема: Любов і дружба...  (Прочитано 178570 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lisa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +84/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 231
  • Останні відвідини:
    15 Березня 2009, 17:21:08

Любов і дружба...
« Прочитано #160 : 11 Грудня 2007, 16:59:56 »

"Людина яка любить всім серцем готова на все" як ви ставитесь до цієї фрази???
Ну не знаю як на мене то це занадто гучна фраза "готова на все"... так можливо і на все але у межах розумного.... І потім трохи страшно стає від цієї фрази... Бо під  словосполученням "готова на все" можна розуміти все, починаючи від самих позитивних поступків, закінчуючи самими негативними і трагічними... Скільки є трагічних випадків з жертвами "в ім'я любові"... і не сомнівайтесь вони якраз використовують цю фразу "Людина яка любить всім серцем готова на все"  як виправдання своїм поступкам.
І взагалі якщо кохання взаємне то тут не потрібно йти не знати на які вчинки і бути не знати до чого готовим...
Записаний
"Всем правит случай. Знать бы еще кто правит случаем" - Станислав Ежи Леу

veron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 161
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2018, 13:18:39

Любов і дружба...
« Прочитано #161 : 11 Грудня 2007, 18:00:20 »


"Людина яка любить всім серцем готова на все" як ви ставитесь до цієї фрази???
це вже залежить від людини і кожна розуміє це по своєму, хтось здатен на відчайдушні поступки, а хтось робить це тільки на словах.

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Любов і дружба...
« Прочитано #162 : 11 Грудня 2007, 20:41:54 »

Погоджуюсь із Лізою. Це може бути і щось позитивне і щось негативне. В Калуші вже здається був випадок, коли дівчина через хлопця з даху стрибнула...
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
Любов і дружба...
« Прочитано #163 : 11 Грудня 2007, 20:43:36 »

був......... моя знайома  :(
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Любов і дружба...
« Прочитано #164 : 12 Грудня 2007, 11:50:40 »

Мда випадок з ненайкращих!
Записаний


veron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 161
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2018, 13:18:39

Любов і дружба...
« Прочитано #165 : 12 Грудня 2007, 12:30:10 »

Я рахую, що такі випадки позамежими любові це вже людина нав`язує себе сама бо їй так краще.

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Любов і дружба...
« Прочитано #166 : 12 Грудня 2007, 13:13:45 »

якщо людина закінчує життя самогубством, то це не була любов, або це була любов без віддачі.
шкода мені таких людей, їм потрібно мати хороших друзів, які б могли її розрадити і підтримати. :frend
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

veron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 161
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2018, 13:18:39

Любов і дружба...
« Прочитано #167 : 12 Грудня 2007, 13:57:21 »

бувають ситуації що і друзі безсилі

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
Любов і дружба...
« Прочитано #168 : 12 Грудня 2007, 14:29:15 »

Я підтирмую Рибкау, але нажаль незнаю що там трапилось. Навіть хтоськазав шо то не зп хлопця а шось друге. Давайте неговорим про таке сумне!
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Любов і дружба...
« Прочитано #169 : 12 Грудня 2007, 14:51:33 »

якщо людина закінчує життя самогубством, то це не була любов, або це була любов без віддачі.
Самогубство - це тяжкий гріх. Є дуже хороший вислів для тих, хто переживає нерозділене кохання:
"Не трать время на человека, который не стремится провести его с тобой." (Габрієль Гарсіа Маркес)
І ще:
"Умей ценить того, кто без тебя не может, И не гонись за тем, кто счастлив без тебя" (IxIXIxI, напевно  ;) )



Записаний
When doctors differ who is to decide?

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Любов і дружба...
« Прочитано #170 : 23 Лютого 2008, 11:27:02 »

 На рахунок дружби між протилежними статями...  По-моєму, якщо не ставити своє вічне "ХОЧУ ще чогось..." вище всього, а навпаки ховати його кудись далеко і глибоко, то все досить-таки не погано получається...

 Неа, не получається...:-[ Немає такого... Це ніби якийсь перехідний період в кінці якого - або щось більше, або ж нічого зовсім.
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Любов і дружба...
« Прочитано #171 : 10 Березня 2008, 13:35:03 »

кумедна стаття, не сприймайте серйозно. :D :D :D :D :D

13 СПОСОБІВ ПРИГОЛОМШИТИ ДІВЧИНУ

Спосіб № 0. Вирізано цензурою.

 Спосіб № 1. Довго домагатися близьких стосунків. а в останній момент, коли Вона вже погодилася, посміхнутися, поцілувати її в щічку, встати й піти.

Спосіб № 2. Театральний. Після приходу в театр/на концерт відразу плюхайтеся в крісло й тихенько засинайте. У процесі дозволяється періодично видавати неголосні звуки і стурбовано зітхати, а також не більше двох разів сильно поспати. Ближче до кінця можна прокинутися з криком, очманіло оглянутися по сторонах і запитати, де Ви.

Спосіб № 3. Запросити її на романтичну вечерю до себе додому. Зробити все за вищим розряді (свічки, музика, компліменти, ванна). А коли дійде справа до ліжка, ніжно поцілувати в носик, побажати спокійної ночі, і, відвернувшись, завалитися спати!

Спосіб № 4. На вечірці, де вона нікого не знає, підмовити знайомих дівчат, щоб вони під час вітання вішалися тобі на шию зі словами: "Ну що, милий, ти зробиш мені сьогодні гарний секс?" А ти їм: "Сонечко, я ' сьогодні зайнятий - давай зустрінемося завтра"!

Спосіб № 5. Ви збираєтеся культурно провести вечір: піти в театр або на концерт. Перед виходом з дому, подумки оглядаючи поглядом обстановку ("Нічого не забули? Гроші, окуляри, ключі, годинники, квитки..."), ти її запитуєш: "А ти прийняла протизаплідні таблетки?" "ЩО? - "Та ні, по-різному буває..."

Спосіб № 6. Запросіть її прийняти романтичну ванну. Заздалегідь приготуйте, краще з піною. Тільки холодну, краще - зовсім крижану. Романтично роздягніть кохану, візьміть її на руки, віднесіть у ванну й ніжно опустіть у воду.

Спосіб № 7. Уявіть: вона дзвонить вам і говорить, що батьки змоталися на дачу, квартира вільна. Вона вас чекає з нетерпінням. Ви говорите, що їдете негайно. Приїжджаєте. Вона відкриває двері, а ви не один, а з другом...

Спосіб № 8. Під час гарного сексу: повідати їй зненацька, що саме на цьому ліжку померла ваша прабабуся.

Спосіб № 9. Дзвоните їй по телефоні, говорите про що-небудь. Вона думає, що в гості напрошуватися будете. А Ви, випереджаючи її, раптом заявляєте що-небудь таке: "Вибач, ти, напевно, хочеш, щоб я до тебе приїхав. Але я сьогодні не можу: ми зараз з друзями підемо слухати магнітофон".

Спосіб № 10. Після прекрасно проведеного вечора й бурхливої ночі намалюйте своїй сплячій подружці на животі щось типу штампика "Перевірено! Комах немає.

Спосіб №11. На вулиці, проходячи повз велике скупчення народу, повернутися дівчини й голосно сказати: "Що?! 50 баксів за годину?! Та тобі 20 – красна ціна....

Спосіб № 12. Після першої ночі кохання сказати їй: "Це було божественно, але
бувало й краще..."
      
Спосіб № 13. У ресторані назаказувати їжі, питва на суму, якої точно в дівчини з
собою немає. Спокійно поїсти, вибачитися й відлучитися в чоловічу кімнату. Зникнувши
з очей дівчини, покликати офіціанта, розплатитися попросити взяти участь у розіграшу
Дати йому заготовлену записку з проханням передати дівчин, через 15 хвилин Самому
сховатися поруч з кухнею. А далі насолоджуватися спектаклем. Через 15 хвилин дівчина
буде вже сама не своя. До неї підійде офіціант і передасть записку, у якій мовиться: «Прости, я не думаю що ми один одному підходимо ", а разом із запискою - рахунок на круглу суму. Німа сцена. Далі підійти і, як ні в чому не бувало, сісти й продовжувати доїдати, невимушено балакаючи. У дівчини легка кома. Потім прибігає офіціант, вибачається, каже що переплутав столики й забирає записку і рахунок. А ви здивовано диветесь на дівчину і цікавитесь, чи все в порядку.

 =)) =)) =)) =)) =))
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Любов і дружба...
« Прочитано #172 : 10 Березня 2008, 13:46:25 »

3 способи я сам бачив вживу(ми з друзями любим посміятись :))
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Любов і дружба...
« Прочитано #173 : 11 Березня 2008, 12:55:17 »


13 СПОСОБІВ ПРИГОЛОМШИТИ ДІВЧИНУ
Я бы назвал не "приголомшити" а "отримати ляпаса"  :D или "удар в пах"  :D :D :D
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Любов і дружба...
« Прочитано #174 : 11 Березня 2008, 13:23:14 »

зі мною такі казуси не відбувались, це знущання над дівчиною, але з іншої сторони це весело :D :D :D
я навіть незнаю як б я відреагувала на таке, напевне почала б возмущатись і говорити  :censore :censore :censore
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Любов і дружба...
« Прочитано #175 : 11 Березня 2008, 23:05:15 »

 На рахунок дружби між протилежними статями...  По-моєму, якщо не ставити своє вічне "ХОЧУ ще чогось..." вище всього, а навпаки ховати його кудись далеко і глибоко, то все досить-таки не погано получається...

 Неа, не получається...:-[ Немає такого... Це ніби якийсь перехідний період в кінці якого - або щось більше, або ж нічого зовсім.

Жінку зрозуміти не просто. З одного боку потрібно проявляти турботу, догоджати їй, приділяти увагу, з іншого боку - мати владу над нею. Якщо обережно ходити по лезу цих антиномій, успіх гарантований
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Любов і дружба...
« Прочитано #176 : 12 Березня 2008, 20:20:22 »


Запросіть її прийняти романтичну ванну. Заздалегідь приготуйте, краще з піною. Тільки холодну, краще - зовсім крижану. Романтично роздягніть кохану, візьміть її на руки, віднесіть у ванну й ніжно опустіть у воду.
це що шляхи знущання над дівчатами,? ти де таку статтю взяла? :-D
Відповідь від: 12 Березня 2008, 20:17:25
Жінку зрозуміти не просто. З одного боку потрібно проявляти турботу, догоджати їй, приділяти увагу, з іншого боку - мати владу над нею. Якщо обережно ходити по лезу цих антиномій, успіх гарантований
100% згідна з тобою  ;) правда, це дійсно як паранормальні явища у нас, і навіть самі жінки не мають цьому пояснення. саме тому для жінки конкретика- це щось нереальне :unknow
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

beauty

  • Модератор
  • *
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Любов і дружба...
« Прочитано #177 : 13 Березня 2008, 16:44:50 »

Цікаво, а хтось колись знаходив статтю 13 СПОСОБІВ ПРИГОЛОМШИТИ ХЛОПЦЯ? ;) Хотілось би таке почитати :)
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Любов і дружба...
« Прочитано #178 : 14 Березня 2008, 09:38:33 »

Цікаво, а хтось колись знаходив статтю 13 СПОСОБІВ ПРИГОЛОМШИТИ ХЛОПЦЯ? ;) Хотілось би таке почитати :)
А что тут можно придумать  :pardon Хотя нет я знаю! довести до оргазма парня во время сна, это одна фишечка такая из камасутры которая ну ооооочень сложная и выполнить её ооочень трудно, но эфект со слов этой книги ну просто разрывной!  :-[ В принципе это взаимные действия ну в смысле как девушка так и парень может сделать, но это один из способов удивить парня!  :) Будем самостоятельно составлять список!  :D Так как в инете ничего нет!  :pardon
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Любов і дружба...
« Прочитано #179 : 14 Березня 2008, 11:41:33 »

цікавий спосіб, і здається мені що він приголомшливий, але приємний. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.