Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 582504 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
перенесено з теми про ведизм
« Прочитано #1180 : 30 Жовтня 2013, 22:17:34 »

Значить ти не піддаєшся промивці мізків.
"Перепросмотр" показує, що ще й як піддавався, і ще піддаюсь, хоча в меншій степені.
Пригадую, як колись, будучи патрійотично-націоналістично "промитим", доказував, що росіяни-москалі не мають своїх пісень, хіба лише пару: "Ой мороз, мороз" і "Чорний ворон", а все решту в українців взяли. :=)
 Тепер смішно, а тоді я був в цьому переконаний. :-[
 Просто дехто має кращу чуйку на різного роду лоховські розводи, і не все приймає на віру, а піддає сумніву.
 Якщо працювати над собою в цьому напрямку, то успіхи будуть.
Чого і тобі бажаю.

« Останнє редагування: 31 Жовтня 2013, 01:31:01 від Сонечко+ »
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1181 : 30 Жовтня 2013, 22:21:49 »


– А ты сам не веришь в Бога, жизнь после смерти… – осторожно начал Мартин.

– Если я умру, но продолжу существовать как личность, то для меня вопрос будет решён, – спокойно объяснил Гатти.

– Может быть, тогда стоит верить… – Мартин замялся, подбирая формулировку, – на всякий случай? Если Бог существует, тогда ты окажешься в более выигрышном положении!

– Да, эта идея приходила мне в голову, – снисходительно признал Гатти. – Но беда в том, что существует очень много религий. Даже на вашей планете, правда? Христианство, ислам, буддизм, гаччер…

– Гаччер – это вера геддаров, – сухо поправил Мартин.

– Ой, опять забыл… – смутился Гатти. – Ну так вот, если религий так много и каждая утверждает, что она одна – единственно истинная, то встаёт вопрос о критериях выбора. Ошибиться было бы куда опаснее, чем вообще не верить в Бога. Так? Ведь каждая религия куда более агрессивно настроена к еретикам, чем к людям, не верящим вообще. Так?

– Так, – мрачно признал Мартин.

– Поэтому я не занимаюсь этим вопросом более глубоко, – закончил Гатти. – А то было бы очень обидно поверить в Аллаха и соблюдать все необходимые обряды, а после смерти оказаться босыми пятками на острие меча ТайГеддара! Или поверить в христианство…

– Хватит, я понял общую идею, – остановил его Мартин.

С. Лукьяненко, «Спектр»

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1182 : 30 Жовтня 2013, 22:33:33 »

чомусь в якійсь там еуропі уже давно на богів забили і потихеньку показали , що вираз "Система сама заинтересована в том, чтобы людям промывали мозги религиями, так как вся известная история человечества доказывает, что нет более мощного гипноза чем слепая вера в бога." вигідний напевне для певної частини деяких з систем .
Відповідь хороша:
Головна ідея сучасного світу — гроші. І все, що з ними пов'язано, з усього робиться бізнес. Європейський бог — нажива.
мамона і потреблядство.
Відео Джона Карліна про еду и потребление акцентує.
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1183 : 31 Жовтня 2013, 04:58:45 »

Причём здесь крещение Руси? – могут спросить некоторые. Как оказалось, очень даже причём. Ведь крещение происходило далеко не мирным способом… До крещения, люди на Руси были образованными, практически все умели читать, писать, считать (см. статью «Русская культура старше европейской»). Вспомним из школьной программы по истории, хотя бы, те же «Берестяные грамоты» – письма, которые писали друг другу крестьяне на бересте из одной деревни в другую.

У наших предков было ведическое мировоззрение, как я уже писал выше, это не было религией. Так как суть любой религии сводится к слепому принятию каких-либо догм и правил, без глубокого понимания, почему нужно делать именно так, а не иначе. Ведическое мировоззрение же давало людям именно понимание реальных законов природы, понимание того, как устроен мир, что есть хорошо, а что – плохо. Люди видели, что происходило после «крещения» в соседних странах, когда под воздействием религии успешная, высокоразвитая страна с образованным населением, в считанные годы погружалась в невежество и хаос, где читать и писать умели уже только представители аристократии, и то далеко не все...

Все прекрасно понимали, что в себе несёт «Греческая религия», в которую собирался крестить Киевскую Русь князь Владимир Кровавый и те, кто стоял за ним. Поэтому никто из жителей тогдашнего Киевского княжества (провинции, отколовшейся от Великой Тартарии) не принимал эту религию. Но за Владимиром стояли большие силы, и они не собирались отступать. В процессе «крещения» за 12 лет насильственной христианизации было уничтожено, за редким исключением, практически всё взрослое население Киевской Руси. Потому что навязать такое «учение» можно было только неразумным детям, которые, в силу своей молодости, ещё не могли понимать, что такая религия обращала их в рабов и в физическом, и духовном смысле этого слова. Всех же, кто отказывался принимать новую «веру» – убивали. Это подтверждают дошедшие до нас факты. Если до «крещения» на территории Киевской Руси было 300 городов и проживало 12 миллионов жителей, то после «крещения» осталось только 30 городов и 3 миллиона населения! 270 городов были разрушены! 9 миллионов людей было убито! (Дий Владимир «Русь православная до принятия христианства и после»).

Но несмотря на то, что практически всё взрослое население Киевской Руси было уничтожено «святыми» крестителями, ведическая традиция не исчезла. На землях Киевской Руси установилось, так называемое, двоеверие. Большая часть населения чисто формально признавало навязанную религию рабов, а сама продолжала жить по ведической традиции, равда, не выставляя это напоказ. И это явление наблюдалось не только в народных массах, но и среди части правящей элиты. И такое положение вещей сохранялось вплоть до реформы патриарха Никона, который придумал, как можно всех обмануть.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1184 : 31 Жовтня 2013, 10:17:53 »

І тут вже не все так чітко і ясно.
А їм, тим щасливим людям не пофіг, що поки вони решают текущие дела, заробляють на хліб насущний для дітей своїх, їхнім діткам промивають мозги в садочках і школах, що з них роблять рабів Системи, які поповнять тупорилу більшість новими віруючими, націоналістами, комуністами? Які виростуть, візьмуть естафету і будуть крутити колесо Системи, бігти за морквиною.

Ні, їм не пофіг. Але їхній світогляд дає можливість розуміти сутність речей і закони буття, і такими які вони є, а не такими, якими їх хотіли би бачити стурбовані соціальною справедливістю гомосамієнси. І тому розуміють дуже просту річ: Якщо комусь вдалося в певних умовах дійти своєї мети, то це ... прецедент. В той самий час усвідомлюючи, що немає ніяких гарантій і 100%-них способів для реалізації. Ніщо не краще за інше. Блін, це стан свідомості. При тому, що ззовні вони нічим не відрізняються від "рабів" та "гвинтиків", а часто виглядають, як взірцеві учасники системи, світ, в якому вони живуть абсолютно інакший.

Треба визнати, що бажання "щастя для всіх даром і нехай ніхто не піде ображений" має місце, але це лиш бажання.

У нас, я бачу тепер модно постити цитати-простирадла без підкатів ))) я теж так зроблю. Для тих, хто не читав:



На околиці одного міста у мене зламалася машина. Мені довелося затриматися на три дні, поки її ремонтували, і я зняв номер у готелі.

Посильний сказав, що в готелі є ресторан . Спустившись туди, я побачив, що частина столиків винесена на свіже повітря під красиві цегляні арки сучасної архітектури на розі вулиці. Було досить прохолодно, і деякі столики стояли вільними. Однак я вважав за краще залишитися в задушливому приміщенні, так як крізь розкриті вхідні двері помітив хлопчаків — чистильників взуття. Вони сиділи на бордюрі перед рестораном, і я був впевнений, що варто мені вийти і зайняти один з наріжних столиків, як вони тут же почнуть приставати зі своїми щітками. Я сидів біля вікна і прекрасно бачив хлопчаків. Підійшли двоє молодих людей і сіли за один зі столиків. Хлопчаки тут же оточили їх, пропонуючи почистити взуття. Ті відмовилися і, на мій подив, хлопчаки не стали наполягати і мовчки сіли назад на бордюр. Трохи згодом встали і пішли троє чоловіків у ділових костюмах. Хлопчаки підбігли до їхнього столика і почали жадібно доїдати недоїдки. Кілька секунд — і тарілки були чистими. Те ж повторилося з недоїдками на інших столиках.

Я помітив, що діти були дуже акуратні. Якщо вони проливали воду, то промокали її своїми ганчірками для чищення взуття. Я також зазначив тотальність поглинання ними недоїдків, — вони з'їдали все начисто, навіть кубики льоду, що залишилися в склянках, скибочки лимона з чаю і шкірку від фруктів.

За час, поки я жив у готелі, я виявив, що між дітьми і господарем ресторану існує щось на зразок угоди. Дітям було дозволено тинятися біля закладу, підзаробляти чищенням взуття відвідувачів, а також доїдати залишки їжі на столиках, але за умови, що вони нікого не розсердять і нічого не розіб'ють. Всього їх було одинадцять у віці від п'яти до дванадцяти років. Однак самий старший тримався трохи окремо від інших. А ті, у свою чергу, всіляко цькували його і виспівували дразнилку про те, що він занадто старий для їх компанії і що у нього у відомому місці вже росте волосся.

Протягом трьох днів я спостерігав, як вони, немов стерв'ятники, накидаються на самі непривабливі недоїдки, і врешті-решт щиро засмутився. Покидав я місто з важким почуттям гіркоти з приводу того, що у цих дітей немає ніякої надії — їх світ вже знівечений щоденною боротьбою за шматок хліба.

— Ти їх жалієш? - Здивовано вигукнув керівник .
— Зрозуміло.
— Чому?
— Тому що мені небайдужа доля моїх ближніх. Ці хлопчики — зовсім ще діти, а їх світ так потворний і мілкий.
— Чекай, чекай! З чого це ти взяв, що їхній світ потворний і мілкий? — Запитав керівник, перекривляючи мене, — Чи ти вважаєш, що твій — краще?

Я відповів, що саме так і вважаю. Він поцікавився, на підставі чого. Тоді я сказав, що в порівнянні з світом цих дітей мій — нескінченно різноманітніше і багатше подіями і можливостями для особистого задоволення і вдосконалення. Сміх керівника був щирим і доброзичливим. Він сказав, що я необережний у судженнях, так як нічого не знаю і не можу знати про багатство і можливості світу цих дітей.

Я вирішив, що керівник просто упирається. Я дійсно думав, що він став на протилежну точку зору тільки потім, щоб мене позлити, і абсолютно щиро вважав, що у цих дітей немає ні найменших шансів на інтелектуальний розвиток. Ще якийсь час я відстоював свою точку зору, а потім керівник різко запитав:
— Хіба ж не ти говорив мені якось, що стати людиною знання — вища з усіх досягнень, доступних людському суті?

Я дійсно говорив це, і повторив знову, що стати людиною знання — найвища інтелектуальне досягнення.

— Ти гадаєш, що твій дуже багатий світ здатний тобі в цьому хоч чим-небудь допомогти? — Запитав керівник з деяким сарказмом.

Я не відповів, і тоді він сформулював те ж питання іншими словами — прийом, яким я завжди користувався сам, коли думав, що він не розуміє.
— Інакше кажучи, — продовжував він, широко посміхаючись і, мабуть, розуміючи, що я вловив натяк, — допоможуть тобі твоя свобода і твої можливості стати людиною знання?
— Ні! — Твердо відповів я.
— Тоді з якого дива ти шкодуєш цих хлопців? — Запитав він серйозно. — Будь-який з них може стати людиною знання. Всі відомі мені люди знання були такими ж дітьми і так само поїдали недоїдки і вилизували тарілки.

Я відчув незручність. Моя жалість до цих дітей була обумовлена ​​зовсім не тим, що їм нічого їсти, а тим, що, на мою думку, вони були приречені своїм світом на розумову неповноцінність. І тут керівник заявляє, що кожному з них доступно те, що я вважаю найвищим з усіх можливих людських досягнень, - будь-який з них може стати людиною знання. Керівник підчепив мене дуже точно
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1185 : 31 Жовтня 2013, 22:24:42 »

"Керівник" - це ти сам придумав таку заміну? ;)

Інколи задумувався, щоб в оригіналі почитати. Деякі місця порівнював з перекладом: копав глибше. :dopovid
Але часу шкода, бо є купа всяких інших цікавих дурниць, на які його можна потратити.

Тепер по суті:
 вплив вихователів на дитину, на формування світосприйняття - "керівник" визнавав, як надзвичайно значущу.
 Про це написано на початку третьої книжки. А в четвертій є фраза, що стережися своїх вчителів, тюремщиків, які направляють  на проторений ними шлях. На якому все "по понятіям" Системи. Можу процитувати, але суть така.
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1186 : 03 Листопада 2013, 22:15:03 »

«Ваш отец — диавол; и вы хотите исполнять похоти отца вашего. Он был человекоубийца от начала и не устоял в истине, ибо нет в нём истины. Когда говорит он ложь, говорит своё, ибо он лжец и отец лжи»  (Ин.8:44)

Образ Сатаны в Библии


Сатана был сотворён ангелом в чине херувима; он был «печатью совершенства, полнотой мудрости и венцом красоты», обитал в Эдеме среди «огнистых камней», но возгордившись (Иез.28:17) и пожелавши быть равным Богу (Ис.14:13-14), был низвержен на землю. Вслед за ним последовала часть ангелов, превратившихся в демонов.

Согласно христианской традиции, дьявол впервые появляется на страницах Библии в книге Бытие в образе змея, обольстившего Еву соблазном вкусить запретного плода с Древа Познания добра и зла, в результате чего Ева и Адам согрешили гордыней и были из рая изгнаны, и обречены добывать хлеб свой в поте лица трудом тяжким. Как часть Божьего наказания за это, все обычные змеи вынуждены «ходить на чреве» и питаться «прахом земным» (Быт 3:14-3:15). Надо заметить, что сама Библия не утверждает, что этот змей был сатаной.

Библия описывает сатану также в образе Левиафана. Здесь он — огромное морское существо или летающий дракон.

В Судный день сатана сразится с Ангелом, владеющим ключом от бездны, после чего будет скован и низвергнут в бездну на тысячу лет (Откр.20:2—3). Через тысячу лет он будет освобожден на короткое время и после второй битвы навечно будет ввержен в «озеро огненное и серное» (Откр.20:7—10).
В Ветхом Завете

В своём первоначальном значении «сатана» — имя нарицательное, обозначающее того, кто препятствует и мешает. В Библии это слово относится к людям (1Цар.29:4, 2Цар.19:22; 3Цар.5:18; 11:14, 23, 25). Исключение, вероятно, составляет 1Пар.21:1[8].

В качестве имени определённого ангела сатана впервые появляется в книге пророка Захарии (Зах.3:1), где Сатана выступает обвинителем на небесном суде.

В книге Иова сатана подвергает сомнению праведность Иова и предлагает Господу испытать его. Сатана явно подчинен Богу, и является одним из Его слуг (бней Ха-Элохим — «сынов Божьих», в древнегреческой версии — ангелов) (Иов.1:6) и не может действовать без Его позволения. Он может предводительствовать народами и низводить огонь на Землю (Иов.1:15-17), а также влиять на атмосферные явления (Иов.1:18), насылать болезни (Иов.2:7).

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #1187 : 04 Листопада 2013, 15:56:56 »



Шкода,але багато хто Творця Всесвіту саме так "славить".
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1188 : 08 Листопада 2013, 21:04:53 »

 Єретик:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=-lqFbPdGtK4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=-lqFbPdGtK4</a>
Записаний
Следи за контекстами!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1189 : 10 Листопада 2013, 09:46:46 »

Гугля вичислив, що я цікавлюся темою релігії і на нашому сайті висвітлив мені рекламу цього сайту  :=)
http://y-jesus.org/russian/
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1190 : 10 Листопада 2013, 20:34:14 »

Гугля вичислив, що я цікавлюся темою релігії і на нашому сайті висвітлив мені рекламу цього сайту  Крейзі
http://y-jesus.org/russian/

та був він чи ні - то не є проблема . чувак 10 трюків показав і став богом . просто думаю , ким би тоді був копперфільд чи інший ілюзіоніст ?

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #1191 : 11 Листопада 2013, 07:38:05 »

трюк, який показав той чувак,
трюк який не повторив ні один ілюзіоніст, це слова - Прости им, ибо не ведают, что творят (Лк.23:34)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1192 : 11 Листопада 2013, 21:56:52 »

Прости им, ибо не ведают, что творят


угу . так і є . нерозумні вааще . ось наприклад що мудрі вєрущі видають

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1193 : 12 Листопада 2013, 17:41:37 »

Цитувати (вибране)
люди делятся на две части. Одна часть открыто уверовала, что бог (боги, карма) есть. Эта часть запомнила, как исполнять ритуалы своей веры, и теперь верит в то, что они таким нехитрым путем «познали» истину и будет им от этого хорошо. А, так сказать, атеисты верят в то, что познанием истины является запоминание каких-то идей, высказанных не в святых писаниях или «учителями» разных сект, а «научными» авторитетами. Соответственно, и для атеистов, и для верующих воспроизведение заученных положений и идей «науки» или «святых отцов» и является тем, что и называется «думать». Повторю, для этих людей «думать» - это воспроизводить то, в истинность чего веришь. У верующих «рулит» бог, у атеистов сонм божков: «серьезные ученые», «профессионалы», на худой конец, какой-нибудь пропиаренный писатель. И наиболее часто применяемый божок – «все»: «если бы это было не так, то все бы об этом говорили».
Так вот, сразу предупреждаю, что вопрос тяжел тем, что я буду писать нечто, противоречащее и тому, что говорит религия, и тому, что говорят «серьезные ученые», и (наглость какая!) тому, что говорят все. И эта тяжесть вопроса требует начать разговор с критики тех, кому вы верите, и с критики собственно вас, читателей за то, что вы верите. Не за то, что вы верите в бога или «серьезных ученых», а за то, что вообще верите, а не стремитесь понять.

http://www.ymuhin.ru/node/979/ne-zhdeshx-nichego-krome-smerti
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1194 : 12 Листопада 2013, 19:34:30 »

Вражаюча цитата. Але стаття така довга...
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1195 : 14 Листопада 2013, 20:45:23 »

коротко "о главном"

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Приховано: Показати
відносно походження христа добавлю . згідно жидівського епосу пророк чи месія повинен був бути  з роду давида . згідно біблії дається такий родовід до христа . але згідно тої же самої біблії його мати була зачата непорочною ( типу ангел чи знову праделкі змія ) , а це значить що в той самий час чоловік просто дрочив і на те все дивився ( чи мовчки лежав пяний як свиня десь у канаві ) . тому внаслідок цього "чуда" христос уже ніяк не може бути месією чи пророком згідно епосу жидівських пастухів . тому ці понти жиди не приймають і дивляться на християн як на придурків

зі : мені здається що навіть наявних біблій і єванглій достатньо щоб побачити ідіотизм і придуркуватість цього лохотрону

ББА, Ви обіцяли висловлювати думку більш стримано у виразах і визначеннях. Останнє попередження - будь-ласка, більше поваги до того, у що вірять інші. Коректно висловлена думка буде почута швидше ніж образливий цинізм. :!!
« Останнє редагування: 19 Листопада 2013, 23:07:48 від Сонечко+ »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

відносно походження христа добавлю . згідно жидівського епосу пророк чи месія повинен був бути  з роду давида . згідно біблії дається такий родовід до христа . але згідно тої же самої біблії його мати була зачата непорочною
Але це не суперечить, що Діва Марія походить від Давида
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Але це суперечить традиції вести родовід по чоловічій лінії.
Рід Давида, Авраама, Ісаака...
В Матфія і в Луки в родоводах є нестиковки (нємножко пєрєпуталі) і закінчують обоє Йосипом, а не Марією.
 Хоча до чого там Йосип, котрий там і близько не валявся, поки відбувалось "непорочне зачаття".
 Йосип не являється генетичним батьком Ісуса.
Отака фуйня, малята.
 З.І. Зрештою, то несуттєво, просто ще один доказ, що писалось так, як "лист дяді Фьодора з Простоквашино"
Якщо і був такий Ісус, то не все, далеко не все з написаного від нього і про нього було насправді.
Багато з того, що видається за його науку і прописане в канонах є приписками і редагуваннями тих, хто створював християнські культові секти: православні, католицькі, баптистські і т.д.
Відповідь від: 17 Листопада 2013, 00:21:31
Их цель - паразитическое существование на энергетических ресурсах человечества. Они вампиризуют жизненную силу животных и людей, питаются энергией их страданий и негативных эмоций
Думаю, не лише негативних. Любих емоцій.
Записаний
Следи за контекстами!

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Главный Вывод:

Потомки Адама и Евы, народ израилев, нелюди - рабы Сатанаила, Самаэля и Саваофа (Иеговы)
Я впевнений що є інші виводи підтверджені набагато сильнішими фактами , котрі можуть спростувати дослдження всяких єретиків

Відповідь від: 17 Листопада 2013, 12:28:03
А взагалі я думаю що рано чи пізно прийде на землю Бог і всім стане файно .
Записаний